KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Red Star Kunlun - 19. září 2017   18:00

Novgorod
Novgorod
53:02' Mozer (Urakov, Žukov) • 56:35' Galuzin (Paršin, Kundrátek) • 59:43' Daugavinš (Kundrátek)
3:1
(0:1, 0:0, 3:0)
Red Star Kunlun
16:00' Thuresson  (Järvinen)
Novgorod
S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Sergijenko, Grigorev, P. Medveděv, Šulenin, Mamašev – Rasskazov, Jeglič, Daugavinš – Galuzin, Paršin, Stoljarov – Mozer, Žukov, Gračov – M. Lazarev, Urakov, A. Potapov.
Karhunen (Hellberg) – Kinrade, A. Kulda, Blacker, Järvinen, Ďaloga, Bellemore, Vorobej – Wolski, Brulé, Ponikarovskij – Yip, A. Kosticyn, Kane – Thuresson, DeFazio, Lockhart – Chipchura, Jaw, Jüe.

Domácí hokejisté sice v první třetině branku inkasovali, krásně se prosadil Andreas Thuresson, Více gólů ale hostující celek nevstřelil. Dlouhou dobu to vypadalo, že Kunlun vyhraje, ale ve třetí třetině Torpedo zlepšilo hru, přidalo tři branky, otočilo stav zápasu a zaslouženě se raduje z výhry 3:1. Z výhry, na které se dvěma asistencemi podílel také Tomáš Kundrátek.
Československá stopa v zápase
Tomáš Kundrátek (NNO) 0+2, 5 střel, čas na ledě 22:31
59:43'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tomáš Kundrátek velmi dobře vyhodil kotouč z obranného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Dojel ho KASPARS DAUGAVINŠ, který měl snadnou úlohu. Trefil prázdnou branku Kunlunu. Asistence: Tomáš Kundrátek.
59:28'
Kunlun znovu odvolal brankáře, hraje se pět na pět.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a a domácí celek útočí.
58:43'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Geoffrey Kinrade – 2 min., podražení).
58:23'
Red Star má puk za svou brankou, hosté se pokouší něco vymyslet. Kunlun se nemůže probojovat do zakončení.
58:05'
Hosté hrají v šesti, odvolali brankáře.
57:52'
Red Star Kunlun už mnoho času na vyrovnání nemá.
57:32'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Magnus Hellberg zasahovat nemusel, neboť spoluhráči puk vybojovali.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:35'
K velké radosti domácího publika se Nižnij Novgorod dostává do vedení. Paršin výborně přihrál do míst, kde byl VLADIMIR GALUZIN. Ani on nic nevymýšlel, prostře tvrdě vypálil a jeho rána skončila až v brance. Magnus Hellberg nezasáhl. Asistence: Denis Paršin, Tomáš Kundrátek.
56:25'
Domácí se dostali do útočného pásma.
55:34'
Torpedo vybojovalo kotouč ve svém obranném pásmu, Kirill Rasskazov čeká za svou brankou na vystřídání spoluhráčů.O puk přišel a zakončoval Andreas Thuresson. Ten ovšem minul.
54:36'
Hostující celek se musí bránit. Ojedinělou akci Kunlunu zakončoval Brandon Yip. Jeho tvrdá rána se odrazila od masky domácího brankáře mimo.
54:23'
Torpedo se usadilo v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet. Následně se ale domácí celek dostal jen do postavení mimo hru.
53:20'
Stav zápasu je vyrovnaný a nyní je na Kunlunu, aby se pokusil získat vedení zpět na svou stranu.
53:02'
Kouzlo hostujícího brankáře je odčarované. Magnus Hellberg inkasuje. Kirill Urakov výborně přihrál do mezikruží, kde byl JEVGENIJ MOZER. Jeho rána bez výraznější přípravy zapadla mezi betony a puk skončil až v brance. Asistence: Kirill Urakov, Michail Žukov.
52:23'
Kirill Urakov čekal na modré čáře na přihrávku, kotouč se k němu nedostal. Z předbrankového prostoru zakončoval Tomáš Kundrátek.
51:40'
Nižnij Novgorod hraje aktivně, pokouší se co nejrychleji vyrovnat, Kunlun se s vypětím všech sil brání.
50:39'
Dmitrij Šulenin dobře vypálil do modré čáry, jeho pokus zastavil brankář.
50:01'
Polovina třetí třetiny je pryč, hostující celek se musí nyní bránit tlaku domácích.
49:32'
Domácí se probojovali do útočného pásma, Magnus Hellberg kryje nahození od modré čáry.
49:07'
Denis Paršin vybojoval puk za svou brankou, a tak mohl rychle založit útočný výpad, který zakončoval Michajl Grigorev ránou od modré čáry.
48:20'
Brandon Yip se dostal do zajímavé šance, ale jeho pokus zablokoval domácí bek Denis Barancev.
48:03'
Po komerční přestávce pokračuje zápas, ve kterém stále vede hostující celek o jednu branku. Domácí se pokouší o vyrovnání, ale nemohou se probojovat do pořádné šance.
46:47'
Domácí hokejisté mají kotouč za svou brankou, rychlou akcí středem se dostali do střelecké pozice, ale hostující brankář zasahovat nemusel.
45:59'
Stanislav Galimov dobře zasáhl proti akci, kterou zakončoval Andreas Thuresson.
45:41'
Stanislav Galimov kryje další ránu hostujícího celku. Zach Jüe dobře vypálil. Buly před brankou domácího týmu.
45:21'
Jevgenij Gračov se dostal do dobré šance, jeho pokus ale kryje hostující brankář Magnus Hellberg.
44:57'
Joonas Järvinen se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku.
44:08'
Hraje se spíše ve středním pásmu, optickou převahu mají hosté.
42:37'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Gólmani zasahovat nemusí.
40:01'
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu jedinou branku, pokračuje třetí třetinou. Hostující celek se dostal do útočného pásma a Wojtek Wolski napálil jen gólmana.
40:01'
Ve druhé třetině jsme gól neviděli. Ani jeden tým si nedokázal vypracovat vážnější šanci. Stále tak platí jednobrankové vedení Kunlunu, které stanovil po pěkné akci Andreas Thuresson.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane, ještě jedna nepřesná rána.
39:28'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, a tak musí být Magnus Hellberg pozorný.
39:16'
Pavel Vorobej to zkoušel z velké dálky, brána mu ale byla malá.
38:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostáváme se do finální fáze první třetiny, více ze hry mají domácí.
38:22'
Wojtek Wolski nedokázal dobruslit vyhozený kotouč, ten ovšem nepřejel všechny čáry, a tak z toho icing není. Domácí bek musí hrát.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:25'
37:12'
Opět vyhazují hosté daleko do bezpečí, zdá se, že toto oslabení Kunlun zvládne.
36:48'
Tomáš Kundrátek si klepal o přihrávku, ale nedostal ji, následně domácí celek o pásmo přišel.
36:10'
Kunlun zodpovědně brání přes dvou brankou, Geoffrey Kinrade zablokoval střelecký pokus soupeře, a pak zkušeně vyhodil přes všechny čáry.
35:43'
Přesilovku mají znovu domácí hokejisté. Tu předchozí proměnit nedokázali, navíc si ani vyloženou šanci nevypracovali.
35:25'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., podražení).
34:47'
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu bez vážnější střelecké pozice. Gólmani mnoho práce nemají.
34:22'
Geoffrey Kinrade se z trestné lavice dostal do zakončení, s jeho pokusem si ale poradil domácí brankář.
34:12'
33:30'
Magnus Hellberg drží své spoluhráče. Nyní kotouč po zakončení dlouhé kombinace drží hostující brankář. Buly v útočném pásmu domácích.
33:06'
Torpedo hraje v přesilovce dobře. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Hosté ale zodpovědně brání.
32:43'
Denis Paršin dobře hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru, domácí celek se k zakončení nedostal.
32:26'
Přesilovka nyní pro domácí celek, který se může pokusit o vyrovnání.
32:12'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Geoffrey Kinrade – 2 min., hákování).
32:02'
Nyní se o kotouč bojuje za hostující brankou, od modré čáry vypálil Michail Žukov. Jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
31:50'
Jevgenij Gračov dobře vypálil, jeho spoluhráč kotouč ještě tečoval, ale zasáhnout dokázal Magnus Hellberg.
31:16'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Magnus Hellberg se musí koncentrovat.
30:18'
Tomáš Kundrátek projel snadno do útočné třetiny, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný. Český hráč vyslal něco mezi střelou a přihrávkou.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Stále platí jednobrankové vedení Kunlunu.
29:45'
Stanislav Galimov kryje ránu, kterou z velké blízkosti vyslal Wojtek Wolski.
29:30'
Hraje se rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není.
28:46'
Dobrá domácí rána od modré čáry, Pavel Medveděv vypálil od modré čáry, ale jeho pokus na poslední chvíli zablokoval obránce.
27:53'
Gennadij Stoljarov se protlačil do střelecké pozice, ale jeho úmysl dobře odhalil Magnus Hellberg. Buly před brankou Red Star.
27:21'
Optickou převahu mají hokejisté hostujícího celku. Ti hrají aktivněji, bojují o každý metr hrací plochy.
26:50'
Cory Kane si najel do útočného pásma a jeho tvrdá rána o nějaký metr minula branku.
26:21'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
24:33'
Další práce pro brankáře Kunlunu. Z dobré pozice vypálil obránce Dmitrij Šulenin.
24:10'
Tomi Karhunen kryje střelecký pokus od modré čáry.
23:21'
23:10'
Kyle Chipchura se marně natahoval na puk, který míří až za branku Red Star.
22:46'
Andreas Thuresson se napřáhl na modré čáře, kotouč, který opustil jeho hůl ovšem do branky nezapadl.
22:20'
Minuta přesilovky je pryč a zatím Torpedo zodpovědně brání akce soupeře.
22:02'
Domácí hokejisté se brání, vyhazují kotouč přes všechny čáry až k brance Karhunena.
21:40'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale Kunlun do výrazné šance nedostal.
21:21'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Rasskazov – 2 min., podražení).
20:53'
Kunlun má ponechanou výhodu, bude se vylučovat.
20:22'
Hostující celek vstoupil aktivně do druhé třetiny, pokouší se něco vymyslet. Brandon Yip ale nepřesně přihrával.
20:01'
Po první třetině, která mnoho hokejové krásy nenabídla, vede hostující celek o jeden gól. Krásně obkroužil branku Andreas Thuresson, a tak mohl pohodlně zasunout kotouč za první tyč. Nižnij Novgorod musí zlepšit hru, pokus chce pomýšlet na vyrovnání.
20:00'
19:34'
Wojtek Wolski výborně zastavil domácí rozehrávku na modré, a tak co nejrychleji vypálil. Dobrá myšlenka.
19:15'
Kunlun se dostal do útočného pásma, ale nevystřelil, a tak si kotouč berou pod kontrolu domácí hokejisté.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, což bylo také oznámeno hlasatelem v hale.
18:50'
Stanislav Galimov kryje střelecký pokus, který z křídla vyslal Luke Lockhart. Buly před brankou Torpeda.
18:35'
Momentálně se v poklidném tempu dohrává první třetina, ani jeden celek se nikam nežene.
18:02'
Andreas Thuresson byl zcela volný, ale Joonas Järvinen mu nedokázal poslat kotouč do předbrankového prostoru. Pěkná akce hostujícího celku.
17:40'
Magnus Hellberg kryje střelecký pokus domácí první formace, a tak se bude vhazovat před brankou Kunlunu.
17:30'
Nyní se hra vrací do poklidného tempa, domácí mužstvo má více ze hry, ale nemůže se protlačit do zakončení.
16:30'
Domácí celek se musí bránit aktivní hře soupeře. Čínský tým je i po vstřelené brance aktivní a snaží se hrát co nejlépe.
16:00'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hostující celek se z ničeho nic dostává do vedení. ANDREAS THURESSON krásně obkroužil branku a trefuje se za bližší tyč. Využil nepozornosti brankáře domácího celku. Pohledná akce znamená první gól zápasu. Asistence: Joonas Järvinen.
15:28'
Andreas Thuresson se skvěle dostal k puku, který dostal do útočného pásma. Na ledě byl ale dlouho, a tak jej spíše odevzdal a šel střídat.
15:01'
Marek Ďaloga rozehrává od své branky, jenže přišel o kotouč, a tak hraje Jurij Sergijenko.
14:36'
Jesse Blacker vybojoval kotouč, ale jeho přihrávka postrádala důraz a zejména také přesnost.
14:12'
Wojtek Wolski musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská. Následně se hosté rychle probojovali před branku domácích, jenže mají problémy se zakončením.
13:50'
Hostující celek kombinuje na své polovině, a tak se Kunlun nikam nežene.
13:24'
Rychlou akci Red Star vedl Wojtek Wolski. Jesse Blacker to vzal na sebe a pokoušel se zakončit. Jeho pokus byl zablokovaný.
12:53'
Jurij Sergijenko si pomohl v útočné třetině hodně aktivně, ale sudí nechává hru plynout. Následně Denis Paršin byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.
12:34'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hru, která mnoho střeleckých pozic nenabízí.
12:08'
Domácí celek se nyní musí bránit. To už ale neplatí, neboť Andreas Thuresson se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
11:44'
Kunlun se usadil v útočném pásmu, jen k zakončení se hráči v bílém nemohou dostat.
11:18'
Kirill Urakov musel akci zpomalit, neměl komu přihrát, následně jej ale o kotouč připravili hosté, kteří se dostali do útočného pásma.
10:48'
Kirill Rasskazov rychle vypálil, Magnus Hellberg pozorný a přerušuje hru.
10:30'
Marek Ďaloga rozehrával od své branky, Gilbert Brulé byl zcela volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Znovu musel být hostující brankář pozorný, Denis Paršin zakončoval z bezprostřední blízkosti.
09:13'
Magnus Hellberg přidržel kotouč, a tak se bude vhazovat v domácím útočném pásmu.
08:36'
Domácí celek hraje aktivně, dostává se do zakončení, ale poněkud zapomíná bránit, což využívá Kunlun pro brejky.
08:06'
Maxim Lazarev dobře vypálil, Magnus Hellberg byl připraven.
07:35'
Luke Lockhart vedl jednu z akcí Kunlunu, ale neprobojoval se do střelecké pozice. Domácí gólman zasahovat nemusel.
07:00'
Sedm minut hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Více ze hry mají domácí.
06:45'
Magnus Hellberg kryje další střelecký pokus. Denis Paršin to nemyslel vůbec špatně, komerční přestávka bude následovat.
06:32'
Vladimir Galuzin se dostal do zajímavé střelecké pozice, následně ale Kunlun vyhodil přes všechny čáry.
05:33'
Red Star Kunlun se dostal jen do postavení mimo hru, vhazovat se bude v neutrálním pásmu.
05:00'
Andreas Thuresson se pokoušel přetlačit domácího beka a probojovat se do střelecké pozice. Hostující hráč ale nepřešel přes obránce.
04:26'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:02'
Andrej Kosticyn se málem dostal do brejku, nechybělo mnoho a možnost měl také hostující celek.
03:36'
Dmitrij Šulenin dobře vypálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný, následně neuspěl ani Denis Paršin.
03:15'
Domácí celek prohrál buly v útočném pásmu, a tak přišel o možnost ohrozit branku Kunlunu.
02:45'
Gennadij Stoljarov nahodil kotouč na branku, a tak musel hostující brankář Magnus Hellberg ukázat své umění.
02:15'
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Následně se do dobré pozice dostal Jurij Sergijenko, jenže z dobré šance minul.
01:16'
Magnus Hellberg musel až za svou branku, zapojil se do rozehrávky svého týmu. Mnoho šancí v úvodu není.
00:56'
Brandon DeFazio má kotouč za svou brankou, odkud budou hráče Red Staru rozehrávat další akci.
00:34'
Geoffrey Kinrade jen nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat. Na led přichází nová formace.
00:13'
Wojtek Wolski hledal spoluhráče v lepší střelecké pozice, ale do zakončení se hostující celek nedostal.
00:01'
Dvakrát se tyto týmy střetly spolu a vždy se radoval Novgorod. Nejprve porazil Kunlun 3:1, a pak 4:2.
Tým Torpedo Nižnij Novgorod odehrál 11 zápasů (4-1-2-4; 16 bodů). Torpedo má momentálně problémy s útočnou hrou, v posledních pěti zápasech patnácti bodů získalo jen sedm, ale také vstřelilo pouze sedm branek, což je velmi bálo. Navíc poslední dva duely přinesly jen jeden gól Novgorodu. Celek nestačil na Ufu 1:2 a Soči 0:1.
Red Star Kunlun vstoupil do sezóny poměrně dobře. Z jedenácti odehraných zápasů má bilanci 6-1-1-3. Z posledních pěti duelů hned tři vyhrál. Porazil Ladu 2:0, Slovan Bratislavu 2:0 a Podolsk 2:0. Nestačil na Helsinky 1:4 a na CSKA Moskvu 3:4 v prodloužení. Za posledních 120 minut hry brankář Kunlunu neinkasoval. Jak dlouho bude jeho neprůstřelnost trvat?
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Torpedo Nižnij Novgorod a Red Star Kunlun.