KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Dynamo Moskva - 14. listopadu 2017   12:30

7:35' Hietanen  (Varnakov) • ' Varnakov
Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, N. Chlystov, Järvinen, Graborenko (A), Blacker, Vorobej – DeFazio, Brulé (A), Wolski – Yip, Kane, Lessio – O'Donnell, Thuresson, Jaw – Lockhart, Chipchura.
Ravodin A. (Rus), Soin A. (Rus
LeSports Center
Jerjomenko (Kuzněcov (A)) – Kutějkin, Rylov, I. Nikulin, Volkov, Hietanen (C), D. Višněvskij, Solovjov, Korjagin (A) – Tarasov, Boyd, Varnakov – Igumnov, Alexejev, Ignatuškin – J. Jakovlev, Dm. Kazionov, Arťuchin – Sidljarov, Petunin, Jefremov.

To je ode mne pro dnešek vše. Příjemný zbytek dne přeje Jiří Dostál.
Statistiky utkání:

45 Střely na branku 28
11 Zblokované střely 12
27 Zásahy brankářů 44
96.43% (27/28) Úspěšnost zásahů 97.78% (44/45)
3 Vyloučení 6
0 Góly v přesilovce 1
0 Góly v oslabení 0
12 Bodyčeky 15
45 Vyhrané buly 24
Viděli jsem spíše podprůměrné utkání, které nám mnoho hokejové krásy nepřineslo. V 8. minutě rozjásal hrstku hostujících fanoušku HIETANEN. To bylo na dlouhou dobu vše. V 50. minutě dokázal vyrovnat KANE.A protože již další branka nepadla, šel zápas do prodloužení a posléze do nájezdů. Jediným úspěšným střelcem byl ve 2. sérii VARNAKOV a tak si Dynamo odváží z Pekingu 2 body za výhru 1:2 po sam. nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.

Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení vítěze nepřineslo. Na vyložené šance 2:1 ve prospěch domácích, své úniky však neproměnili. Uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
Dynamo svírá domácí, nemůže se však dostat k přímému ohrožení branky.
63:40'
Rozhodnout mohl domácí Lession, ale ani on svůj nájezd neproměnil!
62:58'
Hostující Petunin se proháčkoval do šance, ale ani on nedává!
61:50'
Domácí jsou nadále aktivněnší a vypracovali si další možnost. Nerozhodný stav trvá.
61:15'
Sám na bránu ujížděl domácí Kane. Puk mu v rozhodující chvíli zklouzl z čepele!
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat. Po 60 minutách zápas nezná vítěze. Uvidíme prodloužení 3 na3.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:30'
59:00'
Poslední minuta, Dynamo se nemůže usadit v pásmu!
58:35'
Domácí se osvobozují.
57:45'
Možnost rozhodnou zápas v normální hrací době má v přesilovce Dynamo!
57:30'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., podražení).
56:50'
Hra je plná nepřesností. Oba týmy ztrácí rychle kotouč.
55:15'
Jsou to stále hráči Dynama, kteří pokračují v tlaku. Kunlun se po vstřelení vyrovnávací branky zatáhl.
53:32'
Dynamo se poprvé ve třetí třetině soustavněji usadilo v útočném pásmu. Hned z toho byla možnost. Pálil Jakovlev!
52:40'
Dynamo se dostalo ke ke kotoči a otáčí hru.
51:25'
Kunlun se snaží překlopit skóre na vlastní stranu!
49:49'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hezký hokejový moment. CORY KANE přešel střední pásmo a střelou zápěstím nahoru navzdálenější tyč překonává Jerjomenka!. Asistence B. Yip.
48:30'
Z vlastního pásma zakládá útok Dynamo. Po chvíli ztrácí kotouč. Hrají opět domácí.
47:23'
Po delší době příležitost na straně Dynama. Nebezpečně pálil a dorážel Boyd.
46:40'
Hosté neproměňují ani svou druhou přesilovku 5 na 3 v zápase. To je může mrzet!
46:26'
46:00'
Jedna střela za druhou letála na hostující bránu. Kunlunu chybí i trošku štěstí.
45:22'
Obrovský tlak Kunlunu v běžící přesilovce 5 na 3. Jermolenko kryje střelu i následnou dorážku!
44:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., držení protihráče).
44:10'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexandr Jerjomenko – 2 min., vysoká hůl)).
43:32'
Dynamo hraje přesně to, co potřebuje, velmi dobře napadá a rychle vyváží kotouč daleko od své branky.
42:10'
První formace domácích si vypracovala dvě střelecké pozice. Jerjomemko drží čisté konto.
41:01'
Po ofsajdu domácích vhazování ve středním pásmu.
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, hrubost.).
38:20'
Domácí hráči jsou podráždění, cítí křivdu za neuznanou branku!
37:45'
Brandon Yip prokázal velký důraz na brankovišti a jeho dorážka končí v síti. Branku ale není po konzultaci s videorozhodčím uznána.
37:15'
Domácí snaha o přejití středního pásma končí na hokejkách hostujících obránců.
35:32'
Domácí Lessio dostal krásnou nabídku na vyrovnání. Trefuje však připraveného Jerjomenka!
34:12'
Teď jsou to hosté, kteří hrozí. Tarasov se pokoušel objet branku a zasunout puk. Hellberg byl ale na místě!
32:44'
Dynamo se nachvíli usadilo v pásmu. Jejich možnost končí střelou do připraveného Hellberga.
31:34'
Snahu hostů o rychlý protiútok zastavuje postavení mimo hru.
30:50'
Domácí začali druhou polovinu zápasu náporem, několikrát si vyměnili pozice v útočném pásmu, branku ale neohrozili.
30:16'
Icing domácích.
29:45'
Domací zakládali útok od vlasní brány, který však záhy končí.
28:46'
Graborenko střílel od modré, Jermolenko nic neviděl, přesto kotouč vyrazil. Chce to ještě větší tlak do brány.
27:30'
Hosté v plném počtu. To by mohlo Červenou hvězdu mrzet. Pouze jedna střela se kterou si Jermolenko poradil.
26:10'
Hosté ve 4!
25:53'
Domácí kombinovali, ale střelba zatím chybí.
25:30'
Šance na vyrovnání, domácím se nabízí dlouhá přesilovka 5 na 3.
25:20'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, vražení na hrazení).
Domácí obránce vyslal nebezpečnou střelu. Ta jen těsně minula Jerjomenku branku.
24:10'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, příliš mnoho hráčů).
23:10'
Dynamo hraje jednoduše, jakmile má možnost, snaží se kotouč dostat pryč z vlastního pásma.
22:38'
Ani úvod druhého dějiství nenaznačuje, že bychom viděli festival gólových šancí, vyčkávaná pokračuje.
21:26'
20:40'
Jako první se usadili v útočném pásmu domácí, ale jen nachvíli. Dynamo uklidňuje situace vyhozením do středního pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:20
20:00'
19:54'
Hosté bleskově založili útok a byla z toho pěkná střela Boyda! Ještě jedno vhazování.
19:43'
Icing hostů, kolikátý už dnes.
19:33'
Jermolenko raději přikryl kotouč, vhazování po jeho levici.
18:40'
Jsou to stále domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Za svou snahu zatím nejsou odměněni.
17:55'
Dynamo nachvíli uklidňuje hru a drží kotouč ve středním pásmu.
17:14'
Třetí icing hostů po sobě stěhu hru opět před Jermolenka. Dynamu se nedaří rozehrávka.
16:03'
Icing hostů.
15:10'
Kunlun rozjíždí útok od vlastní brány. Snaha domácích je však přerušena.
12:15'
Viděli jsme dobré napadní hostujícího Arťuchina, který vyjoval kotouč. Na modré však nespracoval Rylov a kotouč utíká do středního pásma.
10:56'
Domácí pokračují ve snaze o vyrovná i po skončení přesilovky. Hráči Dynama mají obrovské problémy!
10:26'
9:00'
Kunlun se snaží o vyrovnání, několik nebezpečných střel letělo na Jarmolenka, nakokec se hosté osvobozují!
8:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min.).
7:35'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovku. JUUSO HIETANEN pálil od modré. Nejprve se zdálo, že kotouč ještě někdo tečoval, ale byl to čistý průstřel. Asistence M. Varnakov.
7:05'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min.).
6:15'
Sám na branku se řítil hostující Volkov. Hellberg ale jeho blafák do bekhendu kryje!
4:35'
Od modré nahazoval moskevský obránce. Hellberkovi nikdo neclonil, proto neměl problémy stáhnout puk do lapačky.
3:55'
Domací dobře forčekují a Dymamo má problémy s rozehrávkou.
2:50'
Domací drželi více než minuty hosty v pásmu. Po střele Vorobeje přidržel puk Jerjomenko.
2:30'
V Pekingu panuje tradičně komorní atmosféra. Více než díváci, je slyšet hudba z mikrofonů v přestávkách mezi vhazováním.
1:32'
Icing Dynama, vhazování před Jerjomenkem.
0:45'
Jako první v náporu Dynamo, jejich první formace střídá, Kunlun rozehrává za svoji brankou.
00:01'
Vše je připraveno k záhajení utkání, zaznívá ruská a čínská hymna. Dnešním zápasem vás provede Jiří Dostál

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, N. Chlystov, Järvinen, Graborenko, Blacker, Vorobej – DeFazio, Brulé, Wolski (A) – Yip, Kane (A), Lessio – O'Donnell, Thuresson, Jaw – Lockhart, Chipchura.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Kutějkin (A), Rylov, I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Solovjov, Korjagin – Tarasov, Boyd, Varnakov – Igumnov, Alexejev (A), Ignatuškin – J. Jakovlev, Dm. Kazionov, Arťuchin – Sidljarov, Petunin, Jefremov..
Poslední vzájemné duely:
Kunlun jako nováček KHL začal psát svoji historii v sezóně 2016/2017. Oba vzájemné duely minulé sezóny ovládlo Dynamo Moskva.

18.02.17 Dyn. Moskva – Kunlun 2 : 1
09.01.17 Kunlun – Dyn. Moskva 3 : 5
Poslední dvě soutěžní utkání dnešní soupeři shodně o gól prohráli.

04.11.17 Kunlun – Soči 3 : 4
02.11.17 Kunlun – Ufa 2 : 3
31.10.17 Kunlun – Nižněkamsk 2 : 0

06.11.17 Dyn. Moskva – Čerepovec 0 : 1
04.11.17 Dyn. Moskva – Sp. Moskva 1 : 2 pp
02.11.17 Dyn. Moskva – Din. Riga 2 : 1 pp
Oba dva celky se pohybují na hraně postupu do play off. Kunlun je v tabulce východní konference se ziskem 41 bodů na 10. místě (11;1;6;11). Dynamo Moskva drží na západě 8. pozici se ziskem 42 bodů (10;5;2;14).
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu KHL z Pekingu ve kterém Kunlun přivítá Dynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.