KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Ufa - 2. listopadu 2017   12:30

Red Star Kunlun
24:51' Brulé  • 57:19' Brulé (Vorobej, Blacker)
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Ufa
Ufa
10:05' I. Makarov  (Korotkov, M. Majorov) • 29:44' Kemppainen  (Omark) • 59:07' Larsen  (Omark)
Alexei Belov, Konstantin Olenin – Gleb Lazarev, Dmitry Shadrin
Feiyang Ice Skating Center (Shanghai)
Ufa

To je ode mě vše a hezký zbytek dne!
Je konec! Domácí hráči vyrovnali stav utkání tři minuty před koncem, ale poté se nechal dvě minuty před koncem zbytečně vyloučit Kane a Ufa hrála přesilovou hru. Tahle početní výhoda byla zužitkována minutu před koncem a to když se prosadil Philip Larsen střelou od modré čáry! Ufa tak bere z Číny všechny tři body a prolamuje svou sérii neúspěchů! Kunlun pokračuje ve své mizérii.
Střely na branku 36:26
59:51'
Hosté vyhodili na zakázané uvolnění a Kunlun má ještě šanci!
59:30'
Posledních třicet vteřin třetí třetiny!
59:20'
Domácí to zkoušejí v šesti!
59:07'
Ufa právě vstřelila branku!
A pozor! Ufa využívá přesilovou hru minutu před koncem utkání a odskakuje znovu do jednobrankového vedení! PHILIP LARSEN vypálil kousek za modrou čárou a dokázal propálit domácího brankáře! Tenhle gól musel ještě potvrdit video rozhodčí. Asistence: Linus Omark.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:05'
Oddechový čas pro hosty.
58:05'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., držení protihráče).
58:00'
Domácí hráči se snaží otočit utkání ve svůj prospěch a stále tlačí Ufu.
57:38'
Další akci domácího celku zastavuje ofsajd.
57:19'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Máme opět vyrovnáno! Domácí hráči odstřelovali brankáře Ufy od modré čáry a ten druhou střelu vyrazil pouze před sebe, kde byl GILBERT BRULÉ, který z dorážky vyrovnává na 2:2! Asistence: Pavel Vorobej a Jesse Blacker.
56:45'
Střela od modré čáry neprošla až na Scrivense.
56:20'
Domácí stále obléhají branku hostů.
56:00'
Až nyní je Kunlun v útočném pásmu a kombinuje.
55:45'
Domácí se zatím nemohou dostat do pásma.
55:25'
Hosté se osvobozují.
55:15'
Pavel Vorobej pálil z mezikruží do brankáře Ufy.
55:14'
Ufa si koleduje a dává Kunlunu další možnost na vyrovnání!
55:12'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Loginov – 2 min., podražení).
54:43'
54:40'
Pavel Vorobej pálil od modré vedle branky.
54:20'
Kunlun se drží v útočném pásmu a kombinuje.
53:50'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
53:04'
Možná poslední možnost pro domácí celek jak s tímto utkáním ještě něco udělat!
52:43'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., vražení na hrazení).
51:40'
Domácí hráči se nemohou prosadit a když už se dostanou do útočného pásma,tak kombinují pouze po mantinelech. Hosté dobře brání svůj jednobrankový výsledek.
50:50'
Hosté jsou opět na druhé straně kluziště a kombinují v pásmu Kunlunu.
50:20'
Hra se odehrává především na polovině Kunlunu a nebo ve středním pásmu. Domácím hráčům se ve třetí třetině příliš nedaří.
49:40'
Hosté drží něco přes minutu puk v obranném pásmu Kunlunu.
49:00'
Enver Lisin chtěl sám projet přes tři hráče a jeho akce skončila hned na prvním bránícím hráči.
48:10'
Hosté se dostali do útočného pásma a přestřelili branku domácích a ti se tak mohou pokusit o založení útoku.
47:36'
Ufa drží domácí hráče v jejich pásmu a pomalu ukrajuje cenné vteřinky.
47:20'
Ufa si zbytečně nekomplikuje situaci v obranné třetině a vyhazuje puk za modrou čáru.
47:00'
Domácí jsou v plné sestavě a pokouší se útočit.
46:35'
45:50'
Kunlun se dostal i ve vlastním oslabení do útoku, ale z možné příležitosti nedokázal nic vytěžit.
45:00'
Hosté se drží v útočném pásmu a kombinují.
44:37'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andreas Thuresson – 2 min., krosček).
44:30'
Domácí se dostali do pásma kombinovali v rohu hřiště, jenže si pomohli i nedovoleným zákrokem a Ufa si zahraje početní výhodu.
43:40'
Ve třetí třetině se hra příliš nekouskuje a tak čas rychle plyne. Ufa dobře brání a nepouští domácí do žádných šancí.
43:05'
Domácí stále kombinují, ale do žádné dobré šance se zatím nedostali.
42:00'
Kunlun lépe bruslí a začal dohrávat osobní souboje. Bude tohle recept na obranu Ufy?
41:30'
Lessio vyhodil kotouč na střídačku a bude se tak vhazovat v útočném pásmu Ufy.
41:01'
Domácí brankář si připsal první zásah ve třetí třetině po střele Larsena od modré čáry.
40:30'
Kunlun opět vlétl na svého soupeře a drží se v útočném pásmu.
40:01'
Druhá třetina dnešního utkání skončila a nabídla dvě branky. Nejprve se prosadil domácí tým, který využil přesilovou hru po obrovské chybě hostujícího brankáře a o pár minut později si Ufa vzala své vedení zpět. Linus Omark jel v přečíslení dva na jednoho a jeho střelu ještě domácí brankář chytil, ale na dorážku Kemppainena už nestačil. Hosté jdou do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem a čeká nás ještě zajímavá podívaná.
Střely na branku 27:20
40:00'
39:50'
Magnus Hellberg si připisuje ještě jeden zákrok ve druhé třetině.
39:30'
Enver Lisin to zkusil z mezikruží, ale jeho střela šla vedle branky Kunlunu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:25'
Hra se uklidnila a ani jeden z týmů už nechce udělat ve druhé třetině chybu.
38:02'
Další pokus na Bena Scrivense vyslal opět Cory Kane, který ani tentokrát nepřekonal hostujícího brankáře.
37:20'
Cory Kane to zkusil hned po vhazování, ale Scrivens byl připraven.
37:02'
Domácí hráči nyní mačkají Ufu a pokoušejí se do konce třetiny o vyrovnání.
36:39'
Marek Ďaloga to zkusil bekhendem a jeho pokus musel Scrivens likvidovat vyrážečkou.
36:15'
Kunlun je na konci třetiny dost aktivní a pořádně zatápí obraně Ufy.
35:40'
Kunlun se po delší době dostal do pásma a kombinuje. Bohužel si domácí hráči nahrávají okolo mantinelů a takhle branku těžko vstřelí.
34:56'
Jevgenij Korotkov v dobré pozici na levém kruhu minul branku.
34:31'
Domácí hráči po inkasované brance přestali hrát a Ufa opět diktuje tempo hry.
34:29'
Teemu Hartikainen se napřáhl až ke stropu a vyslal velmi jedovatou ránu na domácího brankáře, který tento kotouč vyrazil do ochranné sítě.
34:00'
33:25'
Hosté jsou v útočném pásmu, ale do žádné šance se zatím nedostali.
32:00'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
31:08'
Oba celky hrají v plném počtu.
30:29'
Hosté jsou aktivnější a domácí celek je pod velkým tlakem.
29:44'
Hosté jeli do dalšího přečíslení dva na jednoho a Linus Omark vypálil tvrdou střelu z kruhu, která se odrazila od betonu domácího brankáře do míst, kde dojížděl JOONAS KEMPPAINEN, který kotouč uklidil do prázdné branky. Asistence: Linus Omark.
29:05'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alexej Ponikarovskij – 2 min., držení hole).
28:08'
Linus Omark se pokoušel objet branku a zasunout kotouč zpoza branky za záda domácího brankáře, ale k dokončení jeho akce mu chyběla větší rychlost.
27:25'
Nepřesná kombinace domácích skončila až za brankou soupeře a Ufa může založit další útok.
26:30'
Domácí hráči jsou evidentně při chuti a pokoušejí se co nejdřív otočit stav utkání.
24:51'
A zničeho nic máme vyrovnáno! Kunlun využívá přesilovou hru! Ben Scrivens chtěl vyhodit zpoza branky kotouč ven z pásma, ale jeho slabý lob si chytil ve vzduchu GILBERT BRULÉ a okamžitě vypálil na branku Ufy a vzhledem k tomu, že hostující brankář nebyl na svém místě, tak Brulé mířil do prázdné klece a srovnává tak stav utkání!
24:20'
Hosté vyhazují přes všechny čáry a mohou tak vystřídat.
24:08'
Domácí hráči se drží v útočném pásmu a kombinují. Zatím jim však chybí střelba na branku.
23:21'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., nedovolené bránění).
23:00'
Tempo ve druhé třetině je o něco větší a je vidět více šancí. Domácí hráči si nyní dokonce zahrají přesilovou hru.
22:32'
Joonas Järvinen nahodil na branku Ufy, ale tenhle pokus nenadělal žádné problémy soupeřově obraně.
22:30'
Zakázané uvolnění hostů.
21:55'
Domácí hráči zlepšili pohyb oproti první třetině a začínají více ohrožovat hostujícího brankáře!
20:57'
Hosté rozebrali domácí obranu a málem z toho byla branka! Jenže domácí brankář vytáhl proti střele z mezikruží skvělý zákrok a udržel tak Kunlun na dostřel.
20:35'
Anton Burdasov si najel na vrcholek levého kruhu a vypálil. Domácí brankář kotouč chytil do lapačky.
20:10'
Hosté vyhráli vhazování a drží kotouč na svých hokejkách.
20:01'
První třetina je minulostí. Ufa se ujala vedení zásluhou Igora Makarova, který dobře vyřešil přečíslení dva na jednoho. Kunlun se zatím nemůže dostat do tempa a Ufa diktuje průběh zápasu.
Střely 12:7
20:00'
19:58'
Domácí hráči ještě jednou přerušili hru, protože byli v ofsajdu.
19:34'
Hostující brankář si připisuje ještě jeden zákrok v první třetině.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny a domácí hráči jsou v útočném pásmu.
18:00'
Domácí hráči na konci třetiny mírně ožívají a tlačí se za vyrovnáním. Ufa, ale dobře brání a nepouští svého soupeře do žádné nebezpečné pozice na střelu.
17:16'
Joonas Kemppainen vyslal na domácího brankáře přízemní střelu a poté dojel kotouč a získal tak útočné pásmo.
16:42'
Wojtek Wolski byl nachytán v ofsajdu a následuje další přerušení hry. První třetina se hodně kouskuje.
16:24'
Další zákrok si připisuje brankář Ufy. Tentokrát se bude vhazovat po jeho levici.
16:16'
Střelu od modré čáry kryje Ben Scrivens a bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.
15:40'
Salavat kombinuje v útočném pásmu.
15:02'
Domácí vyhodili přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
14:42'
Ufa přebrala tempo utkání od vstřelené branky a ukazuje svou sílu. Kunlun se zatím stíhá bránit, ale takhle to nemohou domácí vydržet věčně.
13:50'
Marek Ďaloga pálil od modré, ale jeho pokus byl tečovaný hodně mimo.
13:30'
Ufa špatně přešla do útočného pásma a píská se tak ofsajd.
13:12'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
12:48'
Hosté jsou aktivnějším celkem a snaží se navýšit své vedení. Kunlun se po většinu času pouze brání.
11:20'
Ufa je povzbuzena vedoucí brankou a tlačí domácí celek.
10:05'
Hosté jdou do vedení! Hráči Ufy ujížděli do situace dva na jednoho, Korotkov předložil puk na kruh IGORU MAKAROVOVI, který střelou na vzdálenější tyčku vstřelil branku a posíla tak hosty do jednobrankového vedení! Asistence: Jevgenij Korotkov a Maxim Majorov.
09:29'
09:24'
Vjačeslav Soloduchin se dostal do šance těsně před domácím brankářem, ale v důležitou chvilku promáchl! První šance Ufy v přesilové hře.
08:50'
Další vyhození domácích. Ufě se zatím přesilová hra nedaří.
08:25'
Domácí vyhazují.
08:18'
Puk skončil na střídačce Kunlunu a bude se tak vhazovat ve středním pásmu.
07:50'
Hosté jsou v pásmu a kombinují.
07:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., podražení).
06:22'
Hosté se nyní pokoušeli o kombinaci až do kuchyně, ale poslední nahrávka nebyla přesná! První velká šance utkání!
05:57'
Oba celky střídají a obránce Kunlunu drží kotouč za svou brankou.
05:38'
Ufa se dostala do útočného pásma a kombinuje.
05:27'
Utkání je zatím plné nepřesností a oba týmy se zatím hledají. K žádné velké šanci nedošlo a příliš střel na brankáře také nešlo.
04:25'
Útočnou akci Ufy zastavuje ofsajd.
04:20'
Ben Scrivens si připisuje první zásah v utkání.
03:55'
Gilbert Brulé se chtěl natlačit z levé strany před brankáře, ale hostující obránce ho stihl poslat k ledu čistým zákrokem.
03:20'
Domácí hráči se pokoušeli o kombinaci v útočném pásmu, ale příliš se jim to nepovedlo. Hosté tak vyváží kotouč.
01:38'
Ufa vyhodila přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se pískat nebude.
00:50'
Domácí hráči drží kotouč a pokouší se o kombinaci.
00:12'
Utkání se dnes bude odehrávat v komorní atmosféře, protože hala je naprosto prázdná.
00:01'

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Blacker, Järvinen, N. Chlystov, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga – Wolski, Brulé, DeFazio – Yip, K. Makarov, Kane – Thuresson, Ponikarovskij, Chipchura – Jaw, Lockhart, O'Donnell.

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Gončarov, Arzamascev, Larsen, Loginov, Panin, M. Osipov, S. Garejev – Hartikainen, Kemppainen, Soloduchin – Burdasov, Omark, Zubov – Fjodorov, Lisin, Busarov – Korotkov, I. Makarov, Kuzmin – M. Majorov.

Rozhodčí: Alexei Belov, Konstantin Olenin – Gleb Lazarev, Dmitry Shadrin.
Vzájemné zápasy
Ufa 1:2 Red Star Kunlun
Ufa 4:5pp Red Star Kunlun
Red Star Kunlun 3:2 Ufa
Salavat Julajev Ufa
Hosté přijíždí do Číny s mizernou formou. Ufa se nachází na šestém místě východní konference se ziskem 43 bodů. Hosté z posledních pěti utkání vyhráli pouze dvě. Navíc v posledních dvou utkáních Ufa nebodovala a prohrála doma s Magnitogorskem 1:4 a na půdě Vladivostoku prohráli 5:1. Podaří se hostům prolomit sérii porážek?
Kanadské bodování
Linus Omark 7+19
Joonas Kemppainen 11+13
Teemu Hartikainen 9+14
Domácí hokejisté jsou po dvaceti sedmi utkáních na osmém místě východní konference se ziskem 41 bodů. Kunlun za posledních deset utkání dokázal zvítězit pouze dvakrát, ale body sbírá pravidelně po porážkách v nastaveném čase. V posledním utkání dokázali domácí hráči prolomit sérii čtyř proher a porazili na své půdě Nižněkamsk 2:0.