40:37' Varfolomejev  (Ugolnikov, Pestuško) • 61:13' Vitásek  (Pestuško)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek večera!
Československá stopa v utkání

Ondřej Vitásek (JUG) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:32
Střely na branku: 34 – 28
Je konec! Jugra nakonec dokázala otočit nepříznivě se vyvíjející utkání. V prodloužení totiž rozhodl Ondřej Vitásek, který svému celku vystřelil bonusový bod! Domácí Dinamo tak nedokázalo přerušit sérii porážek.
61:13'
Jugra právě vstřelila branku!
Je konec! Jugra nakonec otáčí vývoj dnešního utkání a v prodloužení rozhoduje o své výhře! ONDRĚJ VITÁSEK dostal přihrávku do jízdy a střelou zápěstím překonal Janise Kalninše! Asistence: Maxim Pestuško.
60:35'
Maxim Pestuško zavezl puk za branku Dinama, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nestačil uvolnit. Hosté musejí začít nanovo.
60:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Čeká nás pětiminutová atraktiní podívaná třech proti třem.
60:01'
Střely na branku: 34 – 27
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo! Hned v úvodu třetí třetiny totiž v přesilové hře ujel Pavel Varfolomejev a s přehledem vyrovnal na 1:1! Poté už hrálo pouze Dinamo, jenže pozorná obrana Jugry nedovolila domácím ohrozit branku. O vítězi proto rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
59:26'
Anssi Salmela si sjel na pěknou přihrávku na roh obranného pásma. Domácí obránce ještě rozjel poslední akci Dinama, jenže nepřesnou přihrávku zastavil Vitásek.
59:06'
Ani jeden z týmů se nemůže dostat do šance. Vše začíná nasvědčovat tomu, že o vítězi dnešního duelu rozhodne prodloužení.
58:26'
Pavel Šen projel s pukem do útočného pásma. Hostující útočník se ale nedokázal vymanit ze sevření dvou obránců a přišel o kotouč.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:24'
Veli-Matti Savinainen projel s pukem do útočného pásma, kde se dostal do střelecké pozice, jenže jeho ránu zápěstím schoval brankář do lapačky.
57:10'
Po delší době se probudili domácí fanoušci, kteří nyní hlasitě skandují a ženou Rigu do útoku. Obrana Jugry však v posledních minutách pracuje na jedničku.
56:37'
Brandon McMillan projel do útočného pásma, jenže rychlý přechod domácího celku zastavuje odpískaný ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:15'
Konstantin Panov objel branku Dinama, poslal přihrávku na modrou čáru, nicméně Vitalij Šulakov z dobré pozice vůbec netrefil branku.
55:54'
55:07'
Kristaps Zile napadal poněkud statickou rozehrávku hostujícího celku. Brankář Timur Biljalov bekhendem vyhodil puk za modrou čáru.
54:12'
Dinamu se úvod přesilové hry vůbec nepovedl. Archip Několenko vyvezl puk do rohu útočného pásma, odkud poslal přesnou přihrávku před branku.
53:54'
Bude se vylučovat! Ondřej Vitásek dostává dvě minuty za hrubost.
53:22'
Kalninš měl další práci. Domácí brankář tentokrát musel zasahovat proti slabému nahození od modré čáry. Po jeho zákroku se bude vhazovat před brankou Dinama.
53:05'
Oleg Pogorišnyj si nabruslil na prudkou přihrávku zpoza branky domácího celku. Kalninš se po jeho ráně stačil přesunout a schoval puk do lapačky.
52:30'
Ani jednomu z týmů se nyní směrem dopředu vůbec nedaří. Domácí hokejisté rozjeli akci na pravé straně útočného pásma, ale sami se vytlačili za modrou čáru.
51:45'
Anton Koroljov vybojoval puk v souboji s přesilou domácích obránců. Jeho pobídku na modrou čáru ale přečetl Jegor Žuravljov, jež vystřelil mimo tři tyče.
51:08'
Rihards Bukarts byl na pravém křídle natlačen na mantinel. Domácí útočník si při pádu pořádně natloukl a v předklonu míří na střídačku.
50:34'
Konstantin Panov poslal prudkou přihrávku na levou stranu ledové plochy. Obětavý Kristaps Zile se do jeho pobídky položil a nahrávku zablokoval.
50:15'
Maxim Pestuško dojel vlastní nahození do rohu útočného pásma. Nikdo v bílém dresu jej ale nepřijel podpořit a hráči Jugry přišli o kotouč.
49:18'
Pavel Šen si nabruslil na prudkou přihrávku z rohu útočného pásma a pohotovou střelou prověřil pozornost domácího brankáře. Kalninš jeho ránu schoval do lapačky.
49:03'
Vitalij Šulakov se na modré čáře snažil zastavit vyhození domácího obránce zpoza branky. Kotouč mu však proskočil mezi brusle a hosté musí vyklidit pásmo.
48:27'
Po vyhraném vhazování se do odraženého kotouče opřel Jegor Žuravljov. Jeho dělovku těsně nad ledem vykopl brankář Janis Kalninš do rohu kluziště.
48:01'
Kalninš si povyjel proti prudké střele od modré čáry a vyrážečkou vytěsnil puk do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
47:35'
Karl Stollery ustál souboj za vlastní brankou, zbavil se dotěrného soupeře a přihrávkou na pravou stranu obranného pásma konstruktivně rozehrál.
47:09'
Tobias Viklund nahodil puk do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči odjel unavený na střídačku. Dinamo začíná přikládat pod kotel.
46:30'
Jugra se nyní ze sevření vymanila jen za cenu vyhození kotouče do středního pásma. Domácí hokejisté převzali iniciativu a tlačí se do útoku.
46:12'
Aleksandrs Jerofejevs udržel puk na modré čáře, krásnou kličkou se zbavil obránce, nicméně jeho nahození do rohu útočného pásma zastavila obrana soupeře.
45:27'
Pavel Šen se s pukem na hokejce prosmýkl do útočného pásma, kde se rychlou kličkou zbavil obránce, jenže jeho pobídku srazil Zile za branku.
45:10'
Georgijs Pujacs nahodil puk od modré čáry. Hostující brankář měl zcela zakrytý výhled, jenže nikdo z domácích hráčů se neprobil k dorážce.
44:38'
Tobias Viklund vybojoval puk v rohu útočného pásma. Hostující hokejista poté svedl souboj s Ališauskasem, ve kterém kotouč opět ztratil.
44:10'
Karl Stollery Karl Stollery dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma. Jeho pobídku zápěstím zablokoval hned první obránce hostujícího celku.
43:28'
Mikelis Redlihs dostal parádní přihrávku do útočného pásma a pohotově střílel na zadní tyč. Jeho ránu ještě tečoval Lauris Darzinš, ale brankář hostujícího celku puk vytěsnil.
43:12'
Maxim Pestuško vyslal prudké nahození mezi kruhy. Za jeho pobídkou spěchal jeden z hráčů v bílém, jenže před Zileho se nedostal k teči.
42:25'
Rihards Bukarts si s pukem nabruslil do útočného pásma, srovnal si puk na čepeli a nahodil jej na branku. Jeho pokus však prosvištěl těsně nad břevnem.
41:45'
Domácí celek táhl rychlý útok středem ledové plochy. Karl Stollery poslal prudkou přihrávku do rohu útočného pásma, ale nikdo v červeném puk nevrátil před branku.
41:03'
Jugra mohla dokonce otočit vývoj utkání! Timur Biljalov si sjel na prudkou přihrávku před branku, jenže špičkou hokejky tečoval puk do betonu brankáře!
40:37'
Je vyrovnáno! Jugra hned v úvodu třetí třetiny dotahuje s Dinamem krok! PAVEL VARFOLOMEJEV dostal přihrávku do úniku, který zakončil střelou mezi betony Janise Kalninše! Asistence: Alexandr Ugolnikov, Maxim Pestuško.
40:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování a vyvezli puk do útočného pásma. Dinamo sbírá cenné vteřinky.
40:01'
Střely na branku: 29 – 12
Druhá třetina končí! Také po čtyřiceti minutách hry mohou být spokojenější domácí hokejisté. Hráči Dinama totiž stále drží těsné vedení. V prostřední části jsme viděli svižný hokej plný nepřesných přihrávek. V největší šanci se zjevil hostující Panov, jehož ale vychytal pozorný Janis Kalninš. Do závěrečné části hry nastoupí hosté v přesilové hře. Zbytek trestu si bude odpykávat Gunars Skvorcovs.
40:00'
39:51'
V samotném závěru druhé části se ještě jednou bude vylučovat. Gunars Skvorcovs dostává dvě minuty za držení.
39:26'
Jegor Žuravljov poslal přihrávku mezi kruhy, nicméně nikdo z hráčů v bílém dresu jeho úmysl nepochopil a prudké nahození projelo až k mantinelu.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:25'
Ondřej Vitásek vyslal dlouhou přihrávku na pravé křídlo. Veli-Matti Savinainen si jeho pobídku zpracoval do jízdy, jenže z ostrého úhlu nestačil zakončit.
38:06'
Kirill Beljajev přitvrdil v souboji na modré čáře. Od hostujícího hokejisty se však kotouč odrazil na střídačku domácího celku. Vhazuje se ve středním pásmu.
37:35'
Karl Stollery dotíral na statického obránce Jugry. Aktivní zadák Dinama projel s pukem kolem soupeřovy branky, ale už nevymyslel přesnou přihrávku.
37:06'
Georgijs Pujacs uspěl v souboji za brankou Jugry. Zadovkou se rozhodl najít Skvorcovse, jenže druhého jmenovaného si dobře pohlídal Vitalij Šulakov.
36:25'
Ani domácí Dinamo se v posledních minutách nikam nežene. Rihards Bukarts podržel puk v obranném pásmu. Nikdo v červeném teď zrovna nehýří pohybem.
36:03'
Arťom Michejev se na útočné modré čáře natahoval po odraženém kotouči, nicméně puk mu na poslední chvíli odskočil daleko od hokejky.
35:22'
Až nyní byli rozhodčí donuceni přerušit hru. Brankář Timur Biljalov totiž zastavil nahození od modré čáry a před dotírajícím Mikelisem Redlihsem puk přikryl lapačkou.
35:09'
Tobias Viklund zavezl puk za vlastní branku, kde jej několik sekund podržel a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i domácí trenér.
34:33'
Znovu musel zasahovat hostující brankář. Tentokrát dával pozor na nahození z pravé strany ledové plochy a koncem lapačky puk přizvedl nad břevno.
34:06'
Georgijs Pujacs vypomohl spoluhráčům v souboji v rohu obranného pásma. Domácí obránce poslal na mantinel Několenka. Hosté přesto drží útočné pásmo.
33:40'
Stále se hraje bez přerušení! Domácí fanoušci nyní ženou Dinamo do útoku. Jejich oblíbenci se sice snaží, ale obrana Jugry teď pracuje na jedničku.
33:10'
Danny Kristo vyvezl puk do středního pásma, odkud přesnou přihrávkou našel Redlihse. Druhý jmenovaný střílel z ostrého úhlu, ale trefil brankáře do ramena.
32:33'
Lauris Darzinš si ve středním pásmu obhodil soupeřova obránce, ale neustál následný souboj a poroučel se k ledu. Odražený puk získalo domácí Dinamo.
32:10'
Hra je nyní plná nepřesných přihrávek. Ani jeden z celků se na delší dobu nemůže usadit před brankou svého dnešního rivala.
31:40'
Karl Stollery obdržel další povedenou přihrávku na modrou čáru. Domácí obránce se chystal ke střele, nicméně na poslední chvíli k němu přistoupil obránce.
31:06'
Veli-Matti Savinainen si mezi kruhy nabruslil na přesnou přihrávku. Hostující obránce však kolem sebe neměl volný prostor a nedokázal si puk zpracovat.
30:28'
Pavel Šen bojoval o puk na levé straně útočného pásma. Kristaps Zile v souboji s ním sice upadl, jenže špičkou hokejky dokázal puk vypíchnout za modrou čáru.
30:03'
Až nyní se Jugra definitivně osvobodila. Ondřej Vitásek poslal puk o mantinel ven z obranného pásma. Unavení hráči hostujícího celku mohou střídat.
29:47'
29:15'
Karl Stollery dostal prudkou přihrávku na modrou čáru, ale nepotykal si se zpracováním kotouče. Puk mu od hokejky odskočil do rohu útočného pásma.
28:41'
Až nyní musel hostující brankář zasahovat. Lauris Darzinš nahodil puk od mantinelu. Kotouč se od brusle jednoho z obránců odrazil na brankoviště, kde zasáhl Timur Biljalov.
28:20'
Domácí celek se hned v úvodu přesilové hry usadil v útočném pásmu. Domácí hokejisté si vyměňují přihrávky za brankou, ale nikdo z nich zatím nevypálil.
27:47'
Domácí celek si zahraje přesilovou hru! Ugolnikov dostává dvě minuty za vysokou hůl.
27:28'
Konstantin Panov si mezi kruhy nabruslil na pěknou přihrávku z rohu útočného pásma. Hostující střelec mířil k pravé tyči, kde měl Kalninš připravený bekhend!
27:06'
Nerijus Ališauskas nahodil bekhendem puk za branku soupeře. Za kotoučem se hnali hned dva hráči Dinama, kteří jej dokázali udržet. Domácí mohou kombinovat.
26:26'
Jugra se vydala napadat rozehrávku domácího celku před jeho branku. Obránce Karl Stollery musel spěchat, jelikož na něj dotíral Archip Několenko.
26:03'
Ve druhé třetině jsou rozhodčí nuceni často přerušovat hru. Nyní puk schoval do lapačky domácí brankář. Vhazuje se po Kalninšově pravici.
25:17'
Janis Kalninš dával dobrý pozor. Před jeho brankou se totiž povaloval odražený kotouč. Pozorný brankář Dinama puk před dotírajícím soupeřem vykopl.
25:03'
Georgijs Pujacs chtěl urychlit rozehrávku domácího celku vysokým obloučkem na modrou čáru. Puk se však odrazil a prosvištěl na zakázané uvolnění.
24:34'
Po dlouhé době musel Janis Kalninš vytáhnout povedený zákrok. Domácí brankář se v brankovišti roztáhl proti dělovce od modré čáry a schoval puk do lapačky.
24:10'
Maris Bičevskis uspěl v souboji na útočné modré čáře. Domácí hokejista puk ihned posunul do útočného pásma, kde však nebyl nikdo v červeném.
23:32'
Frenks Razgals zavezl puk do útočného pásma, nahodil jej za branku soupeře a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat.
23:02'
Veli-Matti Savinainen se v útočném pásmu probil k odraženému kotouči a pohotově jej nasměroval na branku. Kalninš dával pozor a utěsnil mezírku u tyčky.
22:29'
22:03'
Hosté se ve vlastním oslabení dokonce usadili v útočném pásmu. Veli-Matti Savinainen zašlápl puk v rohu třetiny a nasbíral cenné vteřinky.
21:30'
Hráčům Jugry se znovu bez větších problémů podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. Janis Kalninš vyjel ven z branky a spoluhráčům pohotově vypomohl.
21:10'
Karl Stollery nahodil puk do útočného pásma, jenže nikdo z hokejistů v červených dresech jeho pobídku nezastihl. Dinamo musí vyklidit třetinu.
20:29'
Poprvé po přestávce se bude vylučovat! Koroljov dostává dvě minuty za vysokou hůl.
20:10'
Hokejisté Jugry uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Archip Několenko ihned dostal přihrávku do jízdy, ale v útočném pásmu puk ztratil.
20:01'
Střely na branku: 13 – 3
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější domácí hokejisté. Dinamo Riga totiž bylo v první třetině mnohem aktivnějším celkem. Snahu domácích útočníků však dlouho zastavovala pozorná obrana soupeře. Až v samotném závěru třetiny otevřel skóre dobře postavený Anssi Salmela! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0!
20:00'
19:49'
Riga právě vstřelila branku!
Domácí celek se v samotném závěru první třetiny dostává do vedení! Jevpalovs se dokázal zorientovat před brankou Jugry a parádní zadovkou poslal přihrávku před odkrytou branku. Tam číhal ANSSI SALMELA, který bez problémů otevřel skóre! Asistence: Nikita Jevpalovs, Mikelis Redlihs.
19:20'
Rihards Bukarts byl ostře atakován po průniku do útočného pásma. Domácí hokejista chvíli zůstal ležet na ledě. Nakonec odjíždí po svých. Zaplněná hala tleská.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:30'
Po dlouhé době si na puk sáhl také Janis Kalninš. Domácí brankář schoval do lapačky nahození od levého mantinelu a přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravici.
18:10'
Nikita Jevpalovs se otočil v rohu útočného pásma a bekhendem vymyslel pěknou přihrávku mezi kruhy. Jeho pobídku však zastavila obrana Jugry.
17:38'
Vitalij Šulakov v rohu obranného pásma parádně dotíral na Mikse Indrašise. Hostující obránce jej nakonec nechal přihrát, ale druhý jmenovaný poslal nepřesnou přihrávku.
17:06'
Veli-Matti Savinainen se z levého křídla tlačil do útočného pásma, jenže podle čárového arbitra projel za modrou čáru ještě před kotoučem. Vhazuje se ve středním pásmu.
16:28'
Rihards Bukarts podklouzl na útočné modré. Domácí hokejista se natahoval po odraženém kotouči, nicméně v pádu už jej neudržel na své hokejce.
16:10'
Maris Bičevskis dotíral na statickou rozehrávku soupeře. Aktivní domácí hokejista puk dokonce vypíchl za modrou čáru. Dinamo u puku dlouho nevydrželo.
15:32'
Nyní už musel Biljakov vytáhnou parádní zákrok! Mikelis Redlihs totiž jel z levého křídla sám na branku, ale jeho dělovku na zadní tyč schoval brankář do lapačky!
15:08'
Po delší době musel zasahovat Timur Biljalov. Hostující brankář dával dobrý pozor a prudké nahození od pravého mantinelu vytěsnil vyrážečkou.
14:29'
Miks Indrašis udělal pěknou kličku na levé straně hrací plochy. Indrašis poté zavezl puk do útočného pásma, kde jej neudržel před důrazným Vitáskem.
14:10'
Mikelis Redlihs zablokoval nahození od modré čáry. Domácí střelec si do střely klekl a kotouč se od jeho chráničů odrazil do rohu obranného pásma.
13:25'
Mikelis Redlihs projel s puku do útočného pásma, jenže na útočné modré čáře lehce zavrávoral. Dinamo se dožadovalo vyloučení, ale sudí nechává pokračovat ve hře.
13:10'
Anssi Salmela uspěl v souboji v rohu obranného pásma. Finský obránce ve službách Dinama přitlačil soupeře na mantinel a nenechal jej rozehrát.
12:29'
Lauris Darzinš upadl v souboji u mantinelu na útočné modré čáře. Domácí hokejista přesto srdnatě bojoval o odražený kotouč. Sudí puk ztratil z dohledu a musel přerušit hru.
12:10'
Karl Stollery nahodil puk za branku hostujícího celku. Nikdo v červeném dresu se k nahozenému kotouči neprobil. Jugra může uklidnit hru.
11:35'
Anssi Salmela skvěle vystoupil proti jednomu z hostujících hráčů. Domácí obránce zablokoval nahození od modré čáry. Puk se odrazil do středního pásma.
11:16'
10:35'
Alexandr Ugolnikov rozjel další přesilovkovou akci zpoza vlastní branky. Archip Několenko poté protečoval puk do útočného pásma, kde jej získal obránce Dinama.
10:10'
Ani hostům se během jejich první přesilové hry moc nedaří. Domácí Dinamo už podruhé vyhodilo kotouč ven z obranného pásma.
09:16'
První přesilovku si zahraje také Jugra. Nikita Jevpalovs dostává dvě minuty za vysokou hůl.
09:10'
Alexandr Ugolnikov dojel nahození do útočného pásma. Hostující hokejista však ihned přišel o kotouč. Zatím sledujeme nesmírně bojovné klání.
08:29'
Archip Několenko se ve středním pásmu otočil kolem svého strážce, jenže ihned k němu přistoupil další domácí zadák, který jej poslal k ledu.
08:07'
07:25'
Znovu se hokejistům Jugry podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. Domácí hokejisté se v přesilové hře nemohou usadit před brankou soupeře.
07:03'
Domácím se v úvodní přesilovce dnešního střetnutí vůbec nedaří. Jugra nadvakrát vyhodila kotouč ven z obranného pásma. Domácí musejí začít od Kalninše.
06:07'
Bude se poprvé vylučovat! Anton Koroljov vyfasoval odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
06:03'
Další rychlou akci hostujícího celku zastavuje odpískaný ofsajd. Veli-Matti Savinainen byl moc aktivní a projel do útočného pásma ještě před kotoučem.
05:35'
Rihards Bukarts vyvezl puk před branku Jugry. Domácí hokejista se pokusil o bekhendový blafák, jenže pod nohy se mu položil vracející se zadák.
05:10'
Ondřej Vitásek vyvezl puk do útočného pásma, kde si jej skvěle pokryl tělem a přihrál před branku. Na brankovišti hlídkoval obránce Anssi Salmela.
04:21'
Další nepřesná rozehrávka domácího celku! Prudké nahození sice naháněl rozjetý Mikelis Redlihs, ale puk byl mnohem rychlejší. Hra se vrátí před Kalninše.
04:05'
Brandon McMillan poslal prudké nahození na pravé křídlo, jenže nikdo v červeném dresu jeho přihrávku nedostihl. Puk projel na zakázané uvolnění.
03:27'
Rihards Bukarts si před branku Jugry nabruslil na prudkou přihrávku z rohu útočného pásma. Domácí útočník si nestačil srovnat hokejku a vůbec nezakončil.
03:05'
Lauris Darzinš si z rohu útočného pásma vybruslil na levý kruh, odkud vyslal svižnou střelu zápěstím. Hostující brankář po nepřesné střele nemusel zasahovat.
02:35'
Dinamo se i po vyhraném vhazování udrželo v útočném pásmu. Maris Bičevskis se před brankářem pokoušel dorážet, jenže Biljakov se v brankovišti roztáhl!
02:20'
Anssi Salmela bojoval o puk v útočném pásmu. Domácí obránce však neudržel balanc. Dinamo se přesto dostalo k zakončení a Timur Biljalov musel zasahovat.
01:45'
Vitalij Šulakov si na modré čáře zpracoval odražený kotouč a poslal jej na branku domácího celku. Naštěstí pro Dinamo jeho pobídka prolétla mimo.
01:20'
Domácí hokejisté nyní uklidňují hru za vlastní brankou. Rozehrávku si vzal na starost obránce Georgijs Pujacs, jehož pobídku nedojel nikdo v červeném.
00:40'
Mikelis Redlihs vybojoval puk v rohu útočného pásma, krásně obešel jednoho ze soupeřových obránců, jenže zadovkou nenašel spoluhráče před brankou.
00:10'
Domácí Dinamo uspělo na úvodním vhazování dnešního utkání. Lotyšský celek se ihned vydal do útoku, ale pro prudké nahození dojel hostující brankář.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a lotyšská hymna.
Oba týmy už naskakují na ledovou plochu. Domácí Dinamo bude hrát ve vínových dresech, zatímco Jugra přijela do lotyšské metropole v bílém.

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Pujacs, Balinskis, Stollery, Salmela, Ališauskas, Zile, Jerofejevs – Bičevskis, Darzinš, M. Redlihs – McMillan, Kristo, Indrašis – Lipsbergs, Skvorcovs, Jevpalovs – Meija, Razgals, Rihards Bukarts – Berzinš.

Jugra Chanty-Mansijsk: Biljalov (Proskurjakov) – Viklund, Burström, Vitásek, Ugolnikov, Žuravljov, Šulakov, Pogorišnyj – Savinainen, Několenko, Koroljov – Pestuško, A. Michejev, Varfolomejev – Šen, Buljanskij, Timirjov – Beljajev, Panov, K. Majorov – Komaristyj.

Rozhodčí: Birin, Sojin – Brešeňov, Judin.
Československá stopa

V dresu Jugry dnes budeme sledovat Milana Štajnocha a Ondřeje Vitáska.
Vzájemný duel v letošní sezóně

Dnešní soupeři spolu změřili síly na začátku celé KHL. Na konci srpna vyhrálo Dinamo na ledě soupeře 3:2.
Dnes budeme sledovat souboj dvou nejhorších celků celé soutěže. Riga má na svém kontě čtyřicet tři bodů a patří ji poslední příčka Západní konference. Jugra je na tom podobně ve Východní konferenci. Na svém kontě má ale o tři body více. Oba týmy se v posledních zápasech velmi trápí. Dinamo naposledy vyhrálo dvacátého prosince. Minule doma podlehlo 2:3 Dynamu Minsk. Jugra prohrála své poslední tři zápasy. Naposledy padla doma 0:3 proti Magnitogorsku.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Dinamem Riga a Jugrou Chanty-Mansijsk. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.