KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Dynamo Moskva - 23. října 2017   19:00

Slovan Bratislava
27:05' Co. Genoway (Meszároš, Boychuk) • 35:56' Boychuk (Kašpar) • 39:18' Kašpar (Viedenský, Řepík) • 58:31' Kašpar
6 832 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Hosté snížili na rozdíl jediné branky ve třetí třetině, ale když hráli powerplay, z vlastního obranného pásma trefil puk přesně Lukáš Kašpar a potvrdil tak dnešní výhru Slovanu, který za vítězstvím šel od prvních minut. Veledůležité tři body si tak domácí připisují do tabulky. Hosté naopak odjedou s prázdnou.
59:40'
Kašpar byl znovu blízko další brance do prázdné branky, hattricku se ale nedočkal. Nicméně Slovan drží puk daleko od své branky a už to vypadá, že zápas za takovéhoto stavu skončí.
59:25'
Hosté to ještě znovu zkoušejí se šesti bruslaři.
58:31'
Slovan právě vstřelil branku!
Hosté měli tlak před Markem Mazancem. LUKÁŠ KAŠPAR se dostal k odraženému kotouči a z vlastního pásma se snažil vyhodit puk do bezpečí a trefil to tak přesně, že puk doplul do opuštěné klece – 4:2. Bez asistence.
58:16'
Hosté hrají v šesti hráčích a bez brankáře.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20'
Tarasov střílel z pravé strany na Marka Mazance a ten si připisuje další veledůležitý zákrok. Hra je přerušena a vhazování proběhne po jeho levé ruce.
56:38'
Andrej Kutějkin střílel znovu od modré čáry, Marek Mazanec se ale tentokráte proti jeho střele vyznamenal efektním semaforem.
56:23'
Domácí hráči se snaží držet puk co nejdále od své branky a to se jim nyní povedlo. Puk je v útočném pásmu a domácí operují před Jerjomenkem.
55:25'
Jevgenij Arťuchin střílel z levé strany a provětral lapačku Marka Mazance. Ten pak po svém zákroku raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
54:21'
Hosté měli další tlak před brankou Slovanu, ale zatím domácí drží své těsné vedení.
53:18'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Skalický se snažil vyhodit kotouč z vlastního pásma, ale na modré čáře kotouč zachytil ANDREJ KUTĚJKIN svou prudkou střelou propálil Mazance. Hosté jsou tak domácím na dostřel jediné branky – 3:2. Bez asistence.
52:48'
Després pálil z dálky a trefil masku Jerjomenka. Hra je tedy přerušena.
52:24'
Hostům začíná velmi rychle ubíhat čas. Zatím stále prohrávají o dvě branky a dostat na dostřel jediné přesné trefy se jim zatím nedaří.
51:35'
Ivan Švarný se vydal do sóla přes celé kluziště, do zakončení se ale nedostal. Nicméně za svou individuální akci sklidil ovace bratislavského publika.
50:57'
Cam Barker nahodil puk do útočné třetiny a tam poté střílel Zach Boychuk, jeho rána ale byla zablokována a rázem tak skončila další akce Slovanu Bratislava.
50:17'
Ebert nastřelil puk do útočného pásma a hosté pak čelili dalšímu tlaku Slovanu, který ovšem ustáli a poté se vydali sami do útočného pásma.
49:30'
Toto utkání dnes sleduje 6 832 diváků.
48:39'
Dynamo vyhrálo buly ve vlastním obranném pásmu a hosté se hned dostali do přečíslení, na Mazance střílel z levé strany Jegor Jakovlev, ale brankář Slovanu v pohodě puk chytá a hned ho posílá mezi své spoluhráče.
48:31'
Přichází komerční přestávka.
48:20'
Sádecký poslal kotouč Genowayovi, ten ho pak ještě vysunul na Viedenského, střela posledně jmenovaného ale skončila jen na obraně hostů.
47:34'
Boychuk je na ledě a Slovan ubránil další své oslabení.
46:55'
Hosté se sami vykázali z útočného pásma a to je voda na mlýn Slovanu, který pošetřil další cenné vteřiny ze svého oslabení.
46:27'
Michal Řepík se dostal ke střele ve vlastním oslabení, ale Jerjomenko byl ve svém brankovišti pozorný. Následně pak posílá své spoluhráče znovu do útoku.
45:57'
Nepovedená střela hostů znamenala zisk kotouče pro Cama Barkera, který pak posílá puk až před Alexandra Jerjomenka.
45:34'
Slovan hrál v šesti hráčích a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Zach Boychuk a hosté tak mají další přesilovou hru.
44:41'
Slovan hraje velmi dobře po všech stránkách. Takový zápas svěřenci kouče Eduarda Zankovce potřebovali, aby do sebe dostali kus sebevědomí, které letos zatím mnohdy chybělo.
44:08'
Sádecký je na ledě a Slovan je tedy v plném počtu.
43:52'
A Řepík se vrhl do obětavého zákroku a poté vyhodil puk zase až před hostující klec. Tohle oslabení hráči Slovanu Bratislava už zvládnou.
43:18'
Andrej Alexejev přenechal puk Višněvskému, ale jeho rána skončila jen na pozorné obraně Slovanu. Després pak vyhazuje kotouč znovu daleko od vlastní branky.
42:45'
Znovu nepustili domácí hráči hosty do svého pásma, velký kus práce odvedl Lukáš Kašpar, jenž dvakrát vyhodil puk před Jerjomenka.
42:15'
Po vhazování v pásmu domácích se pak hned hráči Slovanu dostali k puku a vyhodili ho až před hostující branku, kterou hájí Alexandr Jerjomenko.
42:08'
Nyní ale čekají Slovan krušné chvíle. Sádecký dostává dvě minuty za podražení a hosté mají šanci dostat se Slovanu na dostřel jediné branky v přesilové hře.
41:06'
Hosté založili svou akci z hloubi vlastního obranného pásma, před brankou Marka Mazance se ale ke střele nedostali a do rychlé akce se tak vrhají znovu domácí hráči.
40:34'
Genoway poslal kotouč Viedenskému, který z prostoru mezi kruhy trefil jen náruč brankáře Alexandra Jerjomenka. Hosté se po zisku kotouče vrhli do útočného pásma.
40:10'
Řepík si sjel před branku Dynama, kde tečoval střelu Zacha Boychuka, ale Jerjomenko kotouč za svá záda nepustil. Následně pak přerušil hru a vhazovat se bude za malý okamžik před ním.

Vyhrané buly: 10 – 13
Také druhá třetina je za námi a v ní už se skóre měnilo, a to dokonce hned čtyřikrát. V osmadvacáté minutě využil přesilovou hru Colby Genoway a domácí šli do vedení. Jenže v pětatřicáté minutě využili početní výhodu také hosté, když se trefil Vladimir Brjukvin. Ze srovnání stavu skóre se ale moskevští hokejisté neradovali příliš dlouho. O minutu později totiž vrátil vedení na bratislavskou stranu Zach Boychuk a hosté znovu museli dotahovat. V závěru druhé periody se pak střelou z pravého kruhu prosadil Lukáš Kašpar, jehož nádhernou a hlavně první trefu v sezóně musel posvětit ještě videorozhodčí. Domácí tak jdou do třetí třetiny s velmi slibným výsledkem. Třetí třetina začne přibližně ve 20:55.
40:00'
39:50'
Puk mají hosté a ještě se snaží o nějakou akci před brankou Slovanu, už to ale vypadá, že se nic nestane. Obrana Slovanu zachytila kotouč a hned se s ním domácí vydali před Jerjomenka, kde už to ale asi nestihnou.
39:18'
Gól platí. Zkoumalo se možné špatné střídání Slovanu, to se nepotvrdilo a Lukáš Kašpar si připisuje první branku v sezóně!
39:18'
Hostující lavička si bere coach challenge, takže branku bude muset potvrdit nebo vyvrátit videorozhodčí.
39:18'
Pouhé tři sekundy před návratem hostujícího hráče z trestné lavice využívají domácí hráči svou další přesilovou hru. LUKÁŠ KAŠPAR dostal nabito na vrchol pravého kruhu a svou prudkou střelou v pokleku propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:1. Hráči Slovanu se tak dostávají do dvoubrankového náskoku. Asistence: Marek Viedenský a Michal Řepík.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:15'
Hosté se pak vymanili z tlaku domácího celku a vyhazují puk až před Marka Mazance. V dalším pobytu v pásmu hostů se Slovan dopustil zakázaného uvolnění a hra se stěhuje tentokráte před Mazance.
37:30'
Nick Ebert střílel z levého kruhu, před brankou ještě clonil Hrnka, ale kotouč poté domácí za záda Jerjomenka nedopravili. Nicméně ale drží stále útočné pásmo.
37:21'
Přesilovka pro Slovan. Salminen dostává dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.
36:38'
Hráči Slovanu se znovu dostali do zakončení, ale Jerjomenko ránu Viedenského chytá do své lapačky a hned na to posílá svůj tým do útoku.
35:56'
Jenže během chvilky si berou domácí hokejisté své vedení zpět. Lukáš Kašpar si nabruslil před hostující branku a vystřelil, kotouč zůstal někde před Jerjomenkem a poté se puku zmocnil ZACH BOYCHUK, jenž ho dopravil za jeho záda – 2:1. Asistence: Lukáš Kašpar
34:36'
Hosté svou početní výhodu také využívají a máme vyrovnáno. Alexejev našel v prostoru mezi kruhy úplně volného VLADIMIRA BRJUKVINA, který svou prudkou střelou nedal Mazancovi vůbec žádnou šanci – 1:1. Asistence: Andrej Alexejev a Alexej Těreščenko.
34:11'
A znovu domácí vyhazují puk daleko od své branky a mohou vystřídat svou unavenou čtveřici hráčů.
33:23'
Salminen se ocitl v šanci, po jeho nepřesné střele ale zasáhl Després a poslal kotouč až před Alexandra Jerjomenka. Slovan se tak osvobozuje.
33:16'
Andrej Meszároš dostává dvě minuty za krosček a hosté si zahrají další přesilovou hru.
33:16'
Dustin Boyd dorážel kotouč za Mazancova záda, obrana Slovanu ale zabránila srovnání hostů. Poté došlo k posunutí branky Mazance a hra je přerušena. Navíc se bude také vylučovat.
32:29'
Hecl se srazil na modré čáře s Brjukvinem, naštěstí pro domácí se nikdo z hostů nedostal k puku, jinak by hosté asi jeli v přečíslení před Mazance.
31:44'
Také hosté jsou už kompletní.
31:39'
Hlinka pálil v těsné blízkosti Jerjomenka, trefil ale pouze jeho betony. Hostům se už také jejich početní nevýhoda krátí.
31:32'
Bačík je na ledě a začíná zkrácená přesilová hra Slovanu Bratislava.
30:31'
Po vhazování v pásmu Slovanu kotouč vylétl do středního pásma a za ním spěchali hosté. Nyní už jsou zpět před Mazancem, ale Nikulinova střela skončila jen na obraně domácích.
29:59'
Ebert pálil od modré čáry, těsně před Jerjomenkem tečoval puk Skalický, ale kotouč za jeho zády neskončil. Domácí útočník pak přiznal, že stál v brankovišti a sudí vykazují hru do středního pásma.
29:44'
Síly na ledě se ale srovnají. Alexejev odpyká dvouminutový trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Hrát se tak bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
29:22'
Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Bačík a hosté budou mít další přesilovou hru a šanci vyrovnat.
29:00'
Kutějkinova střela skončila na lapačce Marka Mazance a ten poté raději přerušil hru před dotírajícími hostujícími útočníky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
28:41'
Po dalších akcích domácích před brankou hostů raději podržel puk Jerjomenko a přerušil hru. Hned na to přichází další komerční přestávka.
27:05'
Domácí hokejisté využívají svou přesilovou hru sekundu před návratem hostujícího hráče z trestné lavice. Andrej Meszároš pálil od modré čáry a Jerjomenkovi vypadl kotouč z výstroje a poté ho COLBY GENOWAY dokázal dopravit do odkryté branky za jeho zády – 1:0. Slovan se tak zaslouženě ujímá vedení. Asistence: Andrej Meszároš a Zach Boychuk.
25:55'
Ebert po velkém tlaku střílel na branku hostů a znovu zazvonila tyč Jerjomenkovy branky. Slovan ždímal hosty v jejich pásmu, opět se ale skóre nemění!
25:06'
Kutějkin zastavil seknutím průnik Lukáše Kašpara a dostává dvě minuty. Další přesilová hra pro Slovan Bratislava.
24:04'
Viedenský se zbavil Boyda a poté poslal puk Viedenskému, který se napřáhl ke střele z velké dálky, branku moskevského Dynama ale neohrozila.
23:00'
Další střela domácích, která končí na pozorném Alexandru Jerjomenkovi a poté posílá své spoluhráče do útoku, když kotouč poslal rovnou na jejich hole.
22:08'
Obrana Slovanu byla ale velmi precizní a nedopustila, aby hráči moskevského Dynama jakkoli ohrozili branku Marka Mazance.
21:35'
Z levého kruhu se k pořádné ráně napřáhl Colby Genoway, ale Alexandr Jerjomenko nastavil svoji hůl a vyrazil kotouč do bezpečí. Ten si pak převzali hosté a míří s ním před branku Marka Mazance.
21:15'
Slovan je už v plném počtu.
20:47'
Kutějkin pálil od modré čáry, kotouč zůstal před domácí brankou, nikdo z hostů ale nebyl blízko, aby se pokusil o dorážku před Mazancem. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
20:05'
Po vhazování ve středním pásmu se kotouč dostal do obranné třetiny Slovanu a domácí pak hned vyhazují puk až před Jerjomenka.

Využití: 0 – 0
První třetina je minulostí. V ní jsme branku neviděli, ale nejblíže k ní měli domácí hráči, když se po střele Švarného rozezvučela tyč branky Dynama. V závěru první třetiny pak měli hosté výhodu přesilové hry, kterou ale nestačili využít a přerušila ji závěrečná siréna. Uvidíme, co nám přinese další část hry, která začne přibližně v 19:55.
20:00'
19:48'
Slovan poslal puk až před Jerjomenka a už to vypadá, že změnu skóre v této části hry nezaznamenáme. Je tu konec první části hry.
19:15'
Hosté si zahrají přesilovou hru. Kašpar inkasuje dvě minuty za hákování a v závěru první třetiny se domácí budou muset ještě bránit v oslabení.
19:12'
Rána Kutějkina z levého kruhu skončila na betonech Marka Mazance a ten si také připsal v závěru prvního dějství úspěšný zákrok.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:44'
Před Simonem Desprésem byl volný prostor. Obránce Slovanu toho využil a hned napálil puk na Jerjomenka, který ovšem znovu jeho ránu chytá.
17:02'
Hosté se pak dostali do útočného pásma, ale ke střele se nedostali. Domácí hráči zatím velmi dobře brání a do zakončení Jegora Jakovleva nepustili.
16:27'
Domácí stále hrozí před hostující brankou, Jerjomenko musel znovu úřadovat a být ve svém brankovišti hodně pozorný. Slovan tak byl ve větším tlaku, znovu z toho ale branka nepadla.
15:44'
Bačík poslal kotouč na volného Zacha Boychuka, který z první vystřelil, ale po jeho ráně připravil svoji lapačku Jerjomenko a připisuje si tak další úspěšný zákrok.
14:59'
Oba celky jsou už v plném počtu.
13:55'
Ivan Švarný pálil na branku moskevského Dynama a svou střelou pak orazítkoval tyč Jerjomenkovy svatyně! Domácí tak nebyli daleko od úvodní branky.
13:16'
Chvíli se hrálo ve středním pásmu, nyní už ale mají puk hosté a operují před domácí branku. Pak střílel na Mazance Višněvskij, jenž nechal vyniknout jeho připravenou lapačku. Mazanec pak raději přerušil hru.
12:59'
Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Nikulin s Hlinkou se navzájem osekávali a dostávají za to oba dvě minuty.
12:54'
Domácí útočné pásmo udrželi a na Jerjomenka šla další střela. Boychuk ale opět nebyl úspěšný a rázem se tak hra otáčí zase před domácí branku, kterou hájí Marek Mazanec.
12:16'
Michal Řepík dojel kotouč a zpoza branky hostů poslal přihrávku na najíždějícího Boychuka, ale znovu byla obrana hostů pozorná a akci Slovanu velmi rychle zastavila.
12:00'
Další komerční přestávka.
11:50'
Mikúš tečoval střelu svého spoluhráče před brankou Dynama, Jerjomenko byl ale na svém místě.
11:19'
Sádeckému najížděl z pravé strany Hecl, ale druhý jmenovaný byl hodně tísněn obranou Dynama a jeho střela tak skončila jen na Jakovovi Rylovi.
10:56'
Colby Genoway se snažil o levý mantinel poslat puk na svého spoluhráče. Jeho úmysl ale vystihl jeden z hostujících obránců, který pak poslal kotouč do středního pásma.
10:32'
Před ním se také hned za malý okamžik vhazovalo a buly vyhráli domácí hráči, kteří tak znovu otáčejí směr hry před branku moskevského Dynama.
10:04'
Andrej Šťastný přišel o kotouč v útočném pásmu a hosté se hned na to dostali do bleskového rychlého protiútoku. Střela Sakariho Salminena ale končí jen vedle Mazancovy branky.
09:15'
Na druhé straně objel branku Tarasov, ale zasunout kotouč za Mazancova záda se mu nepodařilo. Puk je ve středním pásmu a oba celky střídají. Na ledě tak budou čerstvé pětice hráčů na obou stranách.
08:30'
Ivan Švarný bojoval o kotouč s Nikulinem, druhý jmenovaný byl úspěšnější, ale hostům se nepodařilo vyhodit puk do středního pásma. Slovan tak stále operuje před brankou Alexandra Jerjomenka.
07:42'
Po lehkém nahození před domácí branku raději podržel Mazanec kotouč pod svojí lapačkou a hru přerušil. Pak se vhazovalo po jeho pravé ruce a buly vyhráli hosté. Ke střele před ním se ale nakonec vůbec nedostali.
06:53'
Poté se vhazovalo v útočném pásmu Slovanu Bratislava, ale hosté byli týmem, co získal puk a hned s ním zamířili před branku Marka Mazance. Jejich následná střela ovšem mířila pouze vysoko nad jeho branku.
06:51'
Na řadu přichází první komerční přestávka.
06:27'
Kašpar vyslal nebezpečnou střelu na Jerjomenka, ten ji vyrazil pouze před sebe a dorážka Zacha Boychuka pak byla sražena mimo ohrožení moskevské klece. Domácí jsou nyní hodně aktivní, jen se jim to nedaří potvrdit úvodní brankou.
05:58'
Hosté z vlastní obranné třetiny založili další útočnou akci, ale neporozuměli si a je z toho zakázané uvolnění. Hra se tedy stěhuje zpět před Alexandra Jerjomenka, kde se také bude vhazovat.
05:01'
Arťuchin je na ledové ploše a Dynamo je tedy v plném počtu.
04:43'
Švarný ještě střílel z levého kruhu, od pravého betonu Jerjomenka se puk odrazil mimo ohrožení hostující branky a přesilovka Slovanu je u konce.
04:09'
Domácí hráči znovu neudrželi pásmo a toho využili opět hosté, kteří se v krátkém sledu po sobě zase osvobozují. Slovan tak musí zakládat svou další přesilovkovou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
03:30'
Souhru Slovanu překazil obránce Andrej Kutějkin, který okamžitě po zisku puku posílá černou gumu až před domácí branku a osvobozuje svůj tým.
03:01'
První vyloučení na hostující straně. Arťuchin dostává dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici. Domácí si tak jako první zahrají přesilovou hru.
02:55'
Boychuk napálil kotouč na Jerjomenka, který sklapl betony a chvíli nevěděl, kde má puk. Nakonec ho našel ukrytý ve výstroji a hra je znovu přerušena.
01:51'
Vhazovalo se před ním a hosté se pak zdrželi znovu v útočné třetině, kde vyslali další střelu, se kterou ale Mazanec neměl problém a obrana Slovanu hned na to posílá puk znovu směrem dopředu.
01:24'
Komarov si nabruslil do blízkosti Marka Mazance, hned na to vyslal přízemní střelu, kterou česká brankář ukryl mezi svými betony a raději pak přerušil hru.
01:05'
Arťuchin ale nedokázal projít před branku domácího celku a hosté tak přicházejí o kotouč. Slovan tak jde do další akce.
00:29'
Lukáš Kašpar se pak dostal ke střele z pravého kruhu, ale trefil pouze obránce hostů, který pak poslal kotouč do bezpečí. Hosté spěchají poprvé do útočného pásma.
00:05'
U puku jsou hned domácí hráči a ti hned vyrazili do útočného pásma. Jenže se tam nakonec nedostali, protože Simon Després se ocitl v ofsajdové pasti. Hra se tak stěhuje zpět do středního pásma.
00:01'
A nyní už je slyšet domácí hymna, tedy slovenská.
Halou v Bratislavě už zní hymna Ruské federace.
Hráči obou celků už pomalu vstupují na ledovou plochu a za malou chvíli tak utkání začne. Předtím si ale ještě vyslechneme hymny obou zemí.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Després, Ebert, Bačík, Meszároš (C), Švarný (A), T. Voráček, Barker – Kašpar (A), Boychuk, Řepík – Hrnka, Viedenský, Co. Genoway – M. Hlinka, A. Šťastný, Skalický – Hecl, Sádecký, J. Mikúš.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Rylov, Kutějkin (A), Volkov, I. Nikulin (C), J. Zajcev, D. Višněvskij, Solovjov – Salminen, Boyd, Varnakov – Brjukvin, A. Těreščenko (A), Arťuchin – N. Komarov, J. Jakovlev, Tarasov – Markovin, Jefremov, Sidljarov – Alexejev.

Rozhodčí: Kuljov, Cyplakov – Ivanov, Strelcov.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.