KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Jekatěrinburg - 23. prosince 2017   17:30

Slovan Bratislava
03:53' Řepík (Kašpar, Boychuk) • 30:23' Buchtele (Ebert, Després) • 42:42' Sádecký (Kašpar, Després) • 58:10' Švarný (Co. Genoway, Ebert)
4:5
(1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Jekatěrinburg
07:28' Paré  (Česalin, Golyšev) • 25:09' Česalin  (Kučerjavenko) • 40:28' Michnov  (Torčeňuk) • 50:09' Kučerjavenko  (Obidin, Krikunov) • 61:53' Golyšev  (Paré)
Jeřábek, Fraňo – Goljak, Strelcov
Aréna Ondreja Nepelu
10 055 diváků

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký podvečer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:16
Dramatické utkání je u konce, z prémiového bodu se raduje hostující tým. Ten přečkal nápor Slovanu a několik střel a poté se Avtomobilist dostal do rychlého brejku dvou na jednoho a Anatolij Golyšev tuto šanci proměnil. Slovan tak prodloužil svou nepříjemnou sérii porážek, dnes si ale připsal alespoň jeden bod.
61:53'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Hosté se ubránili dalšímu náporu a sami se dostali do brejku dvou na jednoho. Paré přihrál na ANATOLIJE GOLYŠEVA a ten nedal Štěpánkovi šanci. Slovan tak prohrává další zápas. Asistence: Francis Paré.
60:59'
Akci dvo na jednoho zakončil Boychuk střelou na první tyčku, gólman hostů ji zvládl vytěsnit mimo ledovou plochu. Vhazuje se po jeho pravici.
60:17'
Slovan se hned po buly ocitl v útoku, prudká střela šla ale nad branku Sochatského.

59:37'
Kašpar po svém průniku středem přišel o puk ještě před zakončením.
59:10'
Domácí publikum je na nohou, cítí, že výhra a přerušení nepříznivé série je blízko.
58:10'
Slovan právě vstřelil branku!
Slovanu to vyšlo a je srovnáno! Ve středním pásmu se puku chopil IVAN ŠVARNÝ, najel si do útoku a prudkou ranou z dálky propálil Sochatského! Asistence: Colby Genoway, Nick Ebert.
57:27'
Obrovský závar před brankou Jekatěrinburgu, ani několik pokusů ale Slovanu k vyrovnání nestačilo.
57:00'
Sochatskij toho nyní mnoho neviděl, nakonec ale zvládl tvrdou střelu od modré vyrazit.
55:58'
Stále stejný obrázek. Slovan se snaží o průnik, na útočné modré ale přijde souboj a puk pro hosty.
55:00'
Po pravé straně si najížděl Paré a vystřelil přes obránce. Jeho prudký švih Štěpánek vykopl pravým betonem.
53:55'
Domácím se nedaří dostat do souvislejší akce, obrana Avtomobilistu pracuje v této části utkání opravdu dobře.
52:49'
Hosté jsou nyní v náporu, obrana Slovanu se má co ohánět. Nebezpečný byl pro Štěpánka zejména Golyšev.
51:16'
Trocha nervozity na ledové ploše, domácím se nelíbilo několik zákroků. Pokračuje se ale ve hře bez přerušení.
50:09'
Přesilová hra je využitá a Jekatěrinburg znovu vede. Štěpánek dokázal zkrotit nahození z pravé strany, na dorážku ALEXANDRA KUČERJAVENKA už ale zareagovat nezvládl. Asistence: Andrej Obidin, Ilja Krikunov.
49:15'
Domácí hráli v šesti, což neuniklo čárovým rozhodčím. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odkroutí Juraj Mikúš.
48:33'
Trochu naslepo přihrával najíždějící Kašpar, pas také skončil u mantinelu. Akce Slovanu tak skončila prakticky hned v zárodku.
47:55'
Avtomobilist je v plném počtu.
47:24'
Desprésova střela byla sražena ještě před Sochatským, hosté pak vyhodili přes všechny čáry.
46:48'
Skoro minuta je pryč, Slovan se stále nedostal k pořádné přesilovkové kombinaci.
45:55'
Trochu kostrbatý přechod domácích do útoku končí přerušením hry. Byl v tom faul hostů, dvě minuty za podražení dostal Nikolaj Timašov.
45:31'
Po souboji s Michnovem upadl Šťastný a tvrdě se udeřil obličejem o led. Hra je přerušená, v rohu probíhá odstraňování krve. Vylučovat se ale nebude, jednalo se o nešťastnou náhodu.
45:24'
Přihrávku na teč nabízel Torčeňuk, jeho spoluhráči tuto příležitost ale nevyužili. Puk je v rohu.
44:19'
Rázem se hraje hokej v obrovském tempu, šance jsou na obou stranách a jak Štěpánek, tak i Sochatskij se mají co otáčet.
42:42'
Drama pokračuje, opět je srovnáno. Kašpar se sice ještě k zakončení nedostal, s pukem ale objel branku a naservíroval dokonalou přihrávku na BORISE SÁDECKÉHO a ten už musel pouze trefit odkrytou branku. Zvládl to a stav je nyní 3:3. Asistence: Lukáš Kašpar, Simon Després.
41:52'
Snaha Slovanu o rychlou odpověď zatím nevychází, neuspěl ani Ebert, když se pokusil proskočit mezi dvěma protivníky.
40:28'
Tak tohle se Slovanu moc nepovedlo. Ve vlastním pásmu přišli domácí o puk, Torčeňuk pŕihrál od pravého mantinelu na volného ALEXEJE MICHNOVA a ten z mezikruží prostřelil Štěpánka – 2:3. Asistence: Alexandr Torčeňuk.

Trestné minuty: 4:14
Čtyřicet minut je za námi a stále panuje vyrovnaný výsledek. Stejně jako v první třetině padlo po jedné brance na každé straně a byli to hosté, kdo se dostal do vedení. Ve 26. minutě ujel do sóla Jevgenij Česalin a dokázal jej proměnit. Jenže Slovan dokázal rychle zareagovat, ve 31. minutě dorážel na brankovišti Jan Buchtele a zařídil tak stav 2:2 a pro diváky drama do třetí třetiny.
40:00'
39:21'
Hosté se dostali do rychlého kontru, zprava přilétl puk na střed na Torčeňukovu hokejku, jeho golfák však skončil na plexi za Štěpánkovou brankou.
38:21'
Pískalo se až teď, hosté se provinili zakázaným uvolněním.
37:50'
Hraje se teď dlouho bez přerušení, vše se přelévá z jedné strany na druhou.
36:34'
Do práce musel i na druhé straně Štěpánek, i on byl úspěšný. Stále tak panuje nerozhodný výsledek.
35:35'
Šťastný dostal přihrávku do jízdy a od hostů dostatek prostoru pro zakončení. Zprava si tak najel před branku a tlačil puk na zadní tyčku. Sochatskij si poradil a střelu vyrazil.
34:41'
Domácí nyní pouze nahodili ze středního pásma až za branku soupeře a hromadné odjeli střídat.
33:38'
Sochatskij pro jistotu přikryl puk, nebezpečně jej ohrožoval opět Buchtele a před ním ještě Lamper.
32:11'
Publikum ale teď muselo sledovat výpad hostů, brejkovou situaci zakončoval Chripunov, byl ale příliš blízko a na Štěpánka si nepřišel.
31:43'
Je vyprodáno, utkání sleduje 10 055 diváků.
31:13'
A jak vidno, Slovan je gólem velmi povzbuzen a opět se tlačí do útoku.
30:23'
Domácí využívají přesilovku a je zase srovnáno. Sochatskij sice zvládl vyrazit tvrdou ránu od modré, puk se ale odrazil na hůl JANA BUCHTELEHO a ten jej zblízka dorazil za brankovou čáru. Asistence: Nick Ebert, Simon Després.
29:30'
Slovan je v pásmu, Sochatskij si musí dávat velký pozor, neboť domácí tuto přesilovku rozehráli v dobrém útočném duchu.
28:59'
Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Nikolaj Timašov, když obdržel trest na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy nebo krku.
28:43'
Je signalizované vyloučení na straně hostů, Štěpánek pospíchá na střídačku. Slovan má výhodu.
27:53'
Avtomobilist se snaží o napadání rozehrávky domácích, ti mají docela problém přejít do kloudnější akce.
26:53'
Slovanu nevyšla další akce a rázem z toho byla pološance pro Jekatěrinburg. Michnov tlačil puk před branku, obrana domácích musela rychle zasáhnout.
26:22'
Zakázané uvolnění domácích, hra se opět stěhuje před Štěpánka.
25:09'
No a udeřilo na druhé straně. Hosté se ubránili a prakticky vzápětí se JEVGENIJ ČESALIN dostal do sóla, které zakončil perfektně provedeným blafákem. Štěpánka si odsunul na stranu a zasunul do odkryté části branky. Asistence: Alexandr Kučerjavenko.
24:55'
Slovan byl v akci dva na jednoho, na sebe to vzal Buchtele, po stahovačce mu ale Sochatskij vypíchl puk.
24:15'
Trochu kostrbatá rozehrávka Slovanu ve vlastním pásmu, po menších potížích už je ale pro domácí vše v klidu.
23:25'
Sádecký se pokoušel o prosmýknutí se středem, při pokusu o kličku mu ale ujel puk od hole.
22:49'
Kašpar se neúspěšně pokusil vybojovat puk v rohu kluziště, hosté se pozvolna dostávají do protiakce.
21:23'
Dlouhou přihrávku na pravou stranu dostal Buchtele, najel si do pásma a z vrcholu kruhu se pokusil prostřelit gólmana. Ten si však dobře povyjel a prudkou střelu kryl.
20:31'
Slovan se hned po úvodním buly pustil do útočení, na Sochatského přilétly dvě nepříjemné střely z levé strany.

Trestné minuty: 4:2
Je za námi první třetina a do šaten se jde za nerozhodného stavu 1:1. Lépe do utkání vstoupili domácí, když hned ve čtvrté minutě otevřeli skóre po akci pravou stranou. Z kruhu vystřelil Michal Řepík a Sochatskému propadl puk za brankovou čáru. Vedení ovšem Slovanu dlouho nevydrželo, v osmé minutě srovnal střelou do poloodkryté branky Francis Paré. I nadále se pak hrál aktivní hokej, bylo na co koukat, další branky už ale nepadly.
20:00'
19:55'
Ještě jeden souboj o puk u Sochatského, od mantinelu už se ale hra asi moc neposune.
18:54'
Nyní zaskřípal o něco více, je z toho postavení mimo hru.
18:36'
V posledních okamžicích je více u puku hostující Avtomobilist, přechody do útoku, tam to ovšem trochu skřípe.
17:40'
Štěpánek holí vyrážel střelu Chripunova, puk skončil v ochranné síti. Pro českého gólmana to nebyla lehká situace, Chripunov totiž pálil přes obránce, gólmanovi navíc clonil Obidin.
16:53'
Kuljaš nabízel spoluhráčům nahození, ti ale přihrávku nezpracovali a puk skončil v rohu.
16:16'
Je po přesilovce, Jekatěrinburg hraje v plném počtu.
15:09'
Krátký závar skončil ještě před brankovištěm, hosté předvedli obětavou práci pro svého gólmana.
14:41'
Sochatskij měl po střele zprava docela štěstí, puk ale skončil mimo jeho branku.
14:16'
Přesilovka i pro Slovan, na trestnou lavici už zamířil Georgij Mišarin s dvouminutovým trestem za podražení.
13:39'
Štěpánek se v oslabení nenudil, dvě minuty jsou už ale minulostí a Slovan je zase v plném počtu.
12:24'
Puk míří až k Sochatskému, tohle se domácímu publiku líbí a obrannou činnost odměňuje potleskem.
11:57'
Štěpánek vyrazil Golyševovu bombu, puk odrazil mimo ledovou plochu. Vhazuje se v pásmu Slovanu.
11:39'
Další oslabení na straně Slovanu, dvě minuty za hákování dostal Lukáš Kašpar.
11:23'
Z mezikruží pálil Sloboda, jeho pokus byl hosty zblokován, jmenovitě to byl Mišarin.
10:56'
Souboj o puk v rohu u Štěpánkovy branky vyhráli domácí, podél pravého mantinelu jdou do akce.
09:45'
Slovan je opět v plném počtu, Bačík se vrátil do hry.
09:18'
Puk letí až před Sochatského, tohle oslabení Slovanu zatím vychází na jedničku.
08:05'
Úvod přesilovky se hostům nevydařil, do brejku dvou na jednoho se dostal Slovan, finální přihrávka ale vyhnala domácí z dobré pozice.
07:45'
Avtomobilist si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Patrik Bačík.
07:28'
Už je srovnáno. Hosté v útočném pásmu překombinovali soupeře, Česalin posunul na FRANCISE PARÉHO a ten střelou z první poslal puk za bezmocného Štěpánka. Asistence: Jevgenij Česalin, Anatolij Golyšev.
06:57'
Paré tlačil puk z pravé strany na Štěpánka, ten vyrazil puk pryč z brankoviště.
05:59'
Už se ale zase hraje na druhé straně a Sochatskij musí krotit nepříjemné pokusy z křídelních prostor.
04:59'
Domácí publikum si hned žádá druhý gól, zatím jsou ale po obdržené brance aktivnější hosté, ti se snaží o vyrovnání.
03:53'
Domácí tým jde do vedení. Po pravé straně si do pásma najel MICHAL ŘEPÍK,vystřelil švihem a Sochatskému propadl puk mezi rukou a chrániči za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Kašpar, Zach Boychuk.
03:40'
Milovzorov a Krikunov se snažili o střelu, trochu to ale v kombinaci přehnali a o puk přišli.
02:58'
Hosté střídají za hry a s rozehrávkou čekají za vlastní brankou.
02:12'
Štěpánek kryl dalekonosnou ránu a pro jistotu přerušil hru.
01:25'
Domácí Genoway se prohnal levou stranou jako vítr a bekhendem se pokoušel přihrát před brankoviště. Hosté jeho přihrávku srazili do pro ně bezpečnějších míst.
00:26'
Dlouhá přihrávka mířila na Garejeva, ten se ještě snažil přihrát na střed, to už ale zasáhla obrana Slovanu.
00:01'

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (J. Sedláček) – Meszároš, Sersen, Ebert, Després, T. Voráček, Švarný, Bačík – Řepík, Boychuk, Kašpar – J. Mikúš, Co. Genoway, Buchtele – Lamper, A. Šťastný, Skalický – M. Sloboda, Sádecký, Šerbatov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Čajkovský, Ljamin, Mišarin, Timašov, Kuljaš – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – Obidin, Pestunov, Chripunov – Kuzněcov.

Rozhodčí: Jeřábek, Fraňo – Goljak, Strelcov.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, na řadě jsou hymny Ruska a Slovenska.
Avtomobilist Jekatěrinburg

Hosté jsou na tom o mnoho lépe a lze říci, že dnes budou plnit roli favorita. Ve Východní konferenci jim patří čtvrté místo se ziskem 75 bodů. Do Bratislavy Jekatěrinburg přijíždí z Helsinek, kde s místním Jokeritem svedl napínavou bitvu, kterou musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V 65 minutách se trefili Česalin a Milovzorov a rozhodující nájezd pak proměnil Krikunov. Avtomobilist se tak mohl radovat z výhry 3:2.

HC Slovan Bratislava

Domácí tým zažívá velkou krizi, posledních sedm zápasů totiž prohrál a tyto neúspěchy mužstvo srazily na 12. místo Západní konference se ziskem 40 bodů. Na postup už tak Slovan ztrácí propastných 21 bodů. Naposledy hrál Slovan doma proti Ladě Toljatti a i když se mu celkem dařilo držet se soupeřem krok, prohrál 2:4. O góly se v tomto duelu postarali Després a Kašpar.

Čerepovec – Slovan 5:3
Spartak Moskva – Slovan 8:2
Minsk – Slovan 3:1
Slovan – Astana 0:2
Slovan – Toljatti 2:4
Dobré odpoledne u KHL. Společně budeme sledovat duel mezi týmy HC Slovan Bratislava a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.