KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Slovan Bratislava  - 17. ledna 2018   17:30

Soči
Barulin (Šikin) – Jokipakka, Blum, Polášek, Mamkin, Čmychov, Chomickij, S. Kuzněcov – Lapenkov, Lugin, Collins – O'Dell, Padakin, Šmeljov – Tomilin, Točickij, Akmaldinov – Chlopotov, Starkov, Laričev – A. Ivanov.
Gamalej, Vasilijev – Černyšov, Děďulja
Ledový palác Bolšoj
Štěpánek (J. Sedláček) – Bačík, Meszároš, Després, Černý, Hedera, T. Voráček – Řepík, Boychuk, J. Mikúš – Co. Genoway, Viedenský, Hrnka – Skalický, Šerbatov, M. Sloboda – Sádecký, Hecl, Réway – Baranov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Česká stopa v utkání

Adam Polášek (SOC) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:41
Michal Řepík (SBA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:13
Tomáš Černý (SBA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:20
Tomáš Voráček (SBA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:01
Jakub Štěpánek (SBA) – 65 minut, 36 zákroků, 1 gól, 97%
Je konec! Slovan Bratislava nakonec ovládl samostatné nájezdy! Jako jediný v nich uspěl Juraj Mikúš! O´Dell se poté sice radoval z vyrovnání, ale videorozhodčí gól neuznal!
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Autorem vítězného nájezdu je JURAJ MIKÚŠ!
Už to vypadalo, že O´Dell svůj nájezd proměnil, ale od horní tyčky se puk odrazil před brankovou čáru!
Přeci jen jsme se dočkali první branky! Juraj Mikúš zakončil pod břevno!
Martin Réway se pokusil o bekhendový blafák, ale gólman jej vychytal.
Sergej ŠMELJOV neproměňuje.
Marek VIEDENSKÝ neproměňuje.
Další parádní zákrok Jakuba Štěpánka. Tentokrát vyzrál na Jokkipaku.
Zach Boychuk zkusil překonat brankáře střelou zápěstím, ale Barulin puk vytěsnil ramenem.
Stále kralují brankáři! Na Štěpánka nevyzrál ani Vadim Chlopotov.
Michal Řepík mířil mezi betony domácího brankáře, ale Konstantin Barulin si tam dal hůl.
Nikita Točickij si Jakuba Štěpánka rovněž položil, ale trefil českého brankáře do betonu!
Za Slovan jel jako první Juraj Mikúš. Hostující útočník si položil brankáře, ale netrefil prázdnou branku.
Nájezdy odstartoval Dmitrij Lugin, jehož střelu zápěstím Štěpánek vyrazil.
Samostatné nájezdy začínají.
Je to tak! Domácí Soči sice během prodloužen hrálo přesilovou hru, jenže Jakub štěpánek nemusel vytáhnout zrovna zázračné zákroky. O osodu střetnutí rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:20'
Slovan se nyní dostal ke kotouči a slovenský celek se nikam nežene. Vše nasvědčuje tomu, že o osudu dnešního střetnutí rozhodnou samostatné nájezdy.
64:11'
63:12'
Padakin vyslal nádhernou střelu z levé strany útočného pásma, jenže dělovkou pod břevno trefil pozorného Štěpánka!
62:40'
Pavel Padakin mohl několikrát střílet, ale pokaždé se rozhodl pro přihrávku na pravé křídlo. Domácí hokejisté poté přišli o kotouč.
62:11'
Pozor! Bude se vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Simon Després.
61:10'
Tomáš Voráček jel sám na branku, natlačil se před obránce, jenže střelou zápěstím trefil jen brankáře!
60:40'
Patrik Bačík objel branku domácího celku, jenže nenašel Boychuka. Ten se k puku přesto dostal a prověřil pozornost domácího brankáře.
60:10'
Soči uspělo na úvodním vhazování prodloužení. Padakin ihned nahodil puk do útočného pásma, ale tam jej získali zadáci Slovanu.
60:01'
Střely na branku: 35 – 19
Šedesát minut hry o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Slovan se v úvodu třetí třetiny dostal zásluhou Marka Hecla do vedení! To však slovenskému celku dlouho nevydrželo. Ve 47. minutě totiž vyrovnal Sean Collins! Od té doby se stav nezměnil a o vítězi rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
59:27'
58:34'
Slovanu se nyní podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Nikdo z domácích hokejistů v přesilové hře dosud nevyzkoušel Štěpánkovu pozornost.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:27'
Soči bude v závěru třetí třetiny hrát ještě jednu přesilovku! Andrej Meszároš vyfasoval dvě minuty za krosček. Ten navíc dostává desetiminutový osobní trest.
57:10'
Arťom Tomilin udržel puk na levé straně útočného pásma, obhodil si obránce a přihrál mezi kruhy. Nikdo v modrém dresu si však netroufl ke střele.
56:40'
Jegor Baranov střílel od modré čáry. Jeho ránu domácí brankář vůbec neviděl, jenže kotouč dokázal parádně vykopnout betonem!
56:15'
Sean Collins se po pěkné přihrávce do útočného pásma pohotově otočil a bekhendem mířil pod břevno hostující branky. Štěpánek však nemusel zasahovat.
55:36'
Nikita Točickij nahodil puk před branku Slovana, kam spěchal Pavel Padakin. Domácí střelec se k odraženému puku nedostal, jelikož jej odstavil obránce.
55:10'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Soči se nyní usadilo před brankou svého soupeře, jenže nikdo z domácích hráčů si netroufl na zakončení.
54:20'
Jegor Baranov nahodil puk za branku Soči, kam se však před domácími zadáky nedostal nikdo v bílém dresu. Hosté mohou rozjet další akci.
53:42'
Alexandr Akmaldinov rozjel akci domácího celku od vlastní branky. Nikdo v modrém však v posledních minutách zrovna nehýří pohybem.
53:10'
Andrej Ivanov si s pukem nabruslil mezi kruhy, jenže jeho pokus prolétl kolem branky Slovanu Bratislava. Soči přesto zůstává u kotouče.
52:10'
Nikita Točickij nahodil puk do rohu útočného pásma, nicméně nikdo z nich se ke kotouči nedostal. Obrana Slovanu pracuje v posledních minutách na jedničku.
51:35'
Andrej Meszároš vyvezl puk z obranného pásma do útočného pásma. Obránce Slovanu poté svedl souboj s Jokipakkou, který jej o kotouč přepravil.
51:13'
Stěpan Starkov chtěl překvapit Jakuba Štěpánka nahozením ze středního pásma. Jeho pokus však minul branku Slovanu.
50:45'
Na stadionu nyní panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci cítí, že Soči je dnes aktivnějším celkem a snaží se své oblíbence tlačil do útoku.
50:20'
49:33'
Sean Collins se před brankou Jakuba Štěpánka pokoušel tečovat nahození od pravého mantinelu. K jeho smůle však kotouč vůbec netrefil.
49:10'
Slovanu se podařilo vyhodit puk za branku Soči. Domácím obránce se navíc nedaří rozjet postupný útok. Slovenský celek zatím skvěle brání.
48:20'
Simon Després vyhodil puk mezi diváky a dostává dvě minuty za zdržování hry.
48:10'
Sean Collins napadal rozehrávku Slovanu v jeho obranném pásmu. Slovenský celek sice nechal Soči rychle vyrovnat, ale stále hraje aktivně.
47:35'
Patrik Bačík dirigoval rozehrávku Slovanu. Hostující obránce poslal přihrávku na pravé křídlo, kde si puk převzal rozjetý Zach Boychuk.
47:10'
Réway před brankou domácího celku tečoval nahození od levého mantinelu. Hostující útočník puk trefil, ale kotouč prolétl kolem branky.
46:45'
Andrej Ivanov vyzkoušel Štěpánkovu pozornost střelou z ostrého úhlu. Český brankář se stačil přesunout k brankové konstrukci a schoval puk do lapačky.
46:07'
Soči právě vstřelilo branku!
Také Soči konečně využívá přesilovou hru! SEAN COLLINS dostal od Jokipakky přihrávku před brankoviště a z těsné blízkosti překonal Jakuba Štěpánka. Asistence: Jyrki Jokipakka, Pavel Padakin.
45:48'
Eric O'Dell si najel na krásnou přihrávku do útočného pásma, nicméně střelou z ostrého úhlu Sedláčkovu branku minul o pořádný kus.
45:10'
Dmitrij Lugin obdržel krásnou přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže vinou špatného zpracování se připravil o možnost zakončit.
44:54'
Přesilovou hru si nyní zahraje také domácí Soči. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Voráček.
44:25'
Michail Mamkin se krásně otočil za brankou hostujícího celku. Mamkin poslal pobídku na modrou čáru, jenže tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.
43:35'
Slovan právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení! Slovan přeci jen využívá přesilovou hru! Hosté rozjeli kombinaci v útočném pásmu. MAREK HECL dostal přihrávku na pravý kruh a pohotovou střelou uklidil puk do sítě! Asistence: Martin Réway, Tomáš Hrnka.
43:03'
Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Slovan. Dvě minuty za podražení dostává Lugin.
42:30'
Arťom Tomilin se krásně uvolnil za brankou Slovanu, našel Pavla Padakina, který pohotově zakončil, nicméně Jakub Štěpánek byl na svém místě.
42:10'
Arťom Tomilin dohnal nahození do útočného pásma. Domácí útočník přihrál bekhendem mezi kruhy, kde ale nebyl nikdo v modrém dresu.
41:25'
Pavol Skalický vlétl s kotoučem do útočného pásma, zadovkou přihrál na modrou čáru, nicméně jeho ránu zablokoval obránce domácího celku.
41:03'
Až nyní se hosté vydali do útoku. Marek Sloboda byl příliš rychlý a do útočného pásma vlétl ještě před kotoučem. Vhazuje se ve středním pásmu.
40:38'
Slovan se v úvodu třetiny stáhl před svou branku a vyčkává na akce domácího celku. Soči se však nedaří přechod do útoku.
40:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Soči se ihned vydalo do útoku, jenže nahození za branku nedohnal nikdo v modrém.
40:01'
Střely na branku: 28 – 13
Ani po čtyřiceti minutách jsme se stále nedočkali úvodní branky dnešního utkání! Ve druhé části hrálo Soči hned tři přesilové hry, ale domácím hráčům se vůbec nedaří vytvářet si vyložené šance. Slovan se v prostřední části spíše bránil, nicméně i Barulin si připsal několik vydařených zákroků. Závěrečná třetina tak slibuje zajímavou podívanou.
40:00'
39:35'
Andrej Meszároš zavezl puk do útočného pásma, kde si kotouč zasekl kolem obránce, jenže prudkou střelou minul branku domácího celku.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:36'
Barulin neudržel prudké nahození od modré čáry. Po odraženém kotouči se natahoval Michal Řepík, ale obránce Jyrki Jokipakka puk odklidil.
38:20'
Soči se po přesilové hře udrželo v útočném pásmu, jenže ke střele se odhodlal pouze Jyrki Jokipakka, který pálil z ostrého úhlu a trefil připraveného Štěpánka.
38:06'
37:20'
Slovanu se znovu podařilo vyhodit puk za branku domácího celku. Barulin ihned rozehrál a žene své spoluhráče do útoku.
36:23'
Slovanu se úvod oslabení opět vydařil na podtrženou jedničku. Hostující zadáci se dostali ke kotouči a vyhodili jej přes všechny čáry.
36:06'
Soči si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Hrnka.
35:10'
Barulin vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář našel Adama Poláška, který se rozhodl uklidnit hru.
34:35'
Vadim Chlopotov vybruslil zpoza branky na levý kruh. Domácí hokejista se dokonce odhodlal k zakončení, jenže jeho pokus Štěpánek s přehledem chytil.
34:10'
Michal Řepík napadal rozehrávku Soči na modré čáře. Český útočník ostrým hitem poslal k zemi jednoho z domácích zadáků. Tentokrát se nevylučuje.
33:16'
Po dlouhé době si na puk sáhl také domácí brankář Barulin. Ten bez větších problémů zneškodnil nahození od pravého mantinelu. Vhazuje se po jeho levici.
33:01'
32:40'
Jonathon Blum si nabruslil na přihrávku na pravý kruh. Domácí zadák zakončoval daleko od těle a špičkou hokejky trefil jen připraveného brankáře.
32:20'
Jonathon Blum otálel se střelou od modré čáry. Domácí obránce nakonec puk nahodil před Jakuba Štěpánka, který puk bez problémů udržel ve výstroji.
31:35'
Sergej Šmeljov dostal krásnou přihrávku na pravý kruh a pohotově vypálil. Domácí útočník mířil pod břevno, jenže jeho rána minula branku a rozduněla zadní mantinel.
31:01'
Bude se znovu vylučovat! Za podražení si tentokrát odchází sednout Marek Hecl.
30:35'
Jyrki Jokipakka udržel pro Soči útočné pásmo. Domácí celek rozjel rychlou kombinaci, jenže nikdo v modrém si tentokrát netroufl na zakončení.
30:03'
Jakub Štěpánek skvěle zakročil proti dělovce od modré čáry. Hostující brankář betonem vykopl puk mimo tři tyče.
29:42'
Ivan Laričev zavezl puk do útočného pásma, bekhendem poslal přihrávku mezi kruhy, jenže Padakin byl dobře bráněn.
29:23'
28:40'
Slovanu se v přesilové hře vůbec nedaří. Slovenský celek není schopen usadit se v útočném pásmu a zadáci Soči bez problémů vyhazují puk daleko od branky.
28:10'
Pavel Padakin dostal pěknou přihrávku mezi kruhy, jenže pobídku nedosáhl zrovna dobře a kotouč prolétl kolem Štěpánkovy branky.
27:45'
Boris Sádecký se zpoza branky natlačil před Barulina, jenže hostující hráč nedokázal najít mezírku mezi brankáře a tyčí.
27:23'
Také Slovan si zahraje svou první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Ivanov.
26:35'
Marek Hecl si sjel na nahození do útočného pásma. Hostující útočník poté poslal nahození na branku, jenže obránce Adam Polášek puk srazil k mantinelu.
26:10'
Sergej Šmeljov se tentokrát natahoval po odraženém kotouči, jenže z těžké pozice jej přes dva ležící obránce Slovanu nedokázal nasměrovat na branku.
25:24'
Sergej Šmeljov obdržel přesnou přihrávku mezi kruhy, zpracoval si puk a vyslal nepříjemnou střelu zápěstím. Jakub Štěpánek byl pozorný a ránu schoval do lapačky.
25:10'
Arťom Čmychov poslal zpoza branky přihrávku na modrou čáru, jenže Pavel Padakin se rozjel opačným směrem a Slovan získal puk. Slovenský celek se usadil v útočném pásmu.
24:29'
Domácí celek i po přestávce diktuje tempo hry. Soči jej jednoznačně aktivnějším celkem na ledě, ale obrana Slovanu zatím pozorně brání.
24:06'
Arťom Tomilin si na modré čáře přehodil puk na forhend a nahodil jej na branku Slovanu Bratislava. Jakub Štěpánek nemusel zasahovat. Práci za něj odvedli obránci.
23:20'
Martin Réway táhl akci Slovanu po levé straně hrací plochy. Bývalá hráč pražské Sparty se nesetkal s podporou spoluhráčů a o puk okamžitě přišel.
23:00'
Jakub Štěpánek musel po delší době zasahovat. Hostující brankář si všiml odraženého kotouče, skočil po něm a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
22:33'
22:10'
Jonathon Blum dostal nádhernou přihrávku na modrou čáru, zpracoval si puk a pohotově jej nahodil na branku. Jeho pokus však prolétl kolem zadní tyče.
21:28'
Až nyní se hokejistům slovenského celku podařilo vyhodit puk ven z obranného pásma. Kotouč dokonce prosvištěl až k brance domácího výběru.
21:10'
Sean Collins zastavil soupeřovo vyhození a udržel pro Soči útočné pásmo. Domácí hokejista poté vypálil, ale trefil jen hráče Slovanu.
20:33'
Soči si zahraje další přesilovou hru! Andrej Meszároš dostává dvouminutový trest za hákování.
20:10'
Slovan uspěl na úvodním vhazování druhé části. Slovenský celek se ihned vydal do útoku, ale prudké nahození zastavil Adam Polášek.
20:01'
Střely na branku: 10 – 3
První třetina končí! Domácí celek byl sice v úvodní dvacetimunutovce aktivnějším celkem, jenže defenzíva Slovanu předvedla dobrý výkon. Slovenský celek se do útoku dostával spíše ojediněle a Barulin zatím drží čisté konto. V závěru třetiny hrálo Soči první přesilovou hru, kterou ale sehráli špatně. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:23'
I domácí celek si nyní vybral slabší chvilku při rozehrávce. Dlouhá pobídka na levé křídlo mířila na Starkova, jenže ten puk nedohnal. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Barulina.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:29'
Slovan už je v plném počtu. Hosté znovu nahodili puk za branku Soči a tentokrát odjeli střídat. Čerstvé síly posílá na led také domácí lodivod.
18:16'
17:38'
Ani nyní se však domácím hokejistům nepovedl přechod do útočného pásma. Příznivci Soči dávají svou nevoli najevo hlasitým pískotem.
17:10'
Tentokrát už hokejisté Slovanu puk dokonce vyvezli až za branku Soči. Adam Polášek jej rychle vybojoval nazpátek. Soči se však v přesilovce vůbec nedaří.
16:35'
Zadáci Slovanu uspěli v souboji v rohu obranného pásma a bez váhání vyhodili kotouč ven z obranného pásma. Soči musí začít od své branky.
16:15'
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje domácí Soči. Dvě minuty za podražení dostává Martin Réway.
15:35'
Jyrki Jokipakka se vydal napadat obránce Slovanu na útočnou modrou čáru. Domácí útočník sice vypíchl puk, jenže další hostující hráč u něj byl dříve.
15:10'
Důrazný Adam Polášek zatím hraje parádní utkání. Český obránce vybojoval puk v rohu obranného pásma, zavezl jej za branku a uklidnil hru.
14:40'
Vadim Chlopotov dotíral na zadáky Slovanu za jeho brankou. Domácí útočník přitlačil k mantinelu Bačíka a vybojoval kotouč pro ruský celek.
14:02'
Po delší době se přerušuje hra! Slovan se vymanil z tlaku domácího celku jen za cenu vyhození puku přes všechny čáry. Hra se vrátí před Štěpánka.
13:38'
Jyrki Jokipakka dostal přihrávku na levý kruh, puk si bleskově zpracoval, jenže jeho zakončení stačil brankář Jakub Štěpánek vyrazit ramenem.
13:10'
Simon Després si najel na přihrávku na modrou čáru, potáhl si puk do volného prostoru, jenže jeho střelu zápěstím dokázal Barulin vyrazit betonem.
12:25'
Martin Réway vymyslel krásnou přihrávku na modrou čáru, kde byl Andrej Meszároš, jenže pohotovou střelu slovenského obránce zablokoval domácí zadák.
12:08'
Boris Sádecký operoval s kotoučem za brankou domácího celku. Zadovkou poslal pěknou přihrávku před branku, kde ale nebyl nikdo v bílém dresu.
11:21'
Slovan mohl jít do vedení! Andrej Meszároš se před brankou natahoval po odraženém kotouči, jenže Barulin mu hokejkou puk na poslední chvíli vypíchl!
11:10'
Slovan táhl protiútok po pravém křídle. Andrej Meszároš však udělal ještě jednu zbytečnou kličku, kvůli které se hosté připravili o slibnou šanci.
10:35'
První velká šance Soči! Štěpánek neudržel dělovku od modré čáry! Po kotouči se ihned natahoval Sean Collins, jenže ležícího brankáře nepřehodil!
10:10'
Jevgenij Lapenkov dostal krásnou přihrávku do jízdy, natlačil se před branku, jenže forhendem nenašel mezírku mezi tyčí a Jakubem Štěpánkem.
09:38'
Arťom Tomilin se ve středním pásmu dostal k odraženému kotouči, poslal pěknou přihrávku na modrou čáru, jenže Slovan se znovu ubránil.
09:10'
Domácí obránci znovu uklidňují hru domácího celku za vlastní brankou. Oba trenéři nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
08:19'
Vadim Chlopotov dostal přesnou přihrávku do jízdy, zpracoval si puk a pohotovou střelou zápěstím prověřil gólmanovu pozornost. Vhazuje se před Štěpánkem.
08:10'
Simon Després rozjel útok Slovanu po pravém křídle. Hostující obránce vyslal prudkou přihrávku na červenou čáru, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
07:25'
Dmitrij Šikin se před brankou Slovanu natahoval po odraženém kotouči. Domácí útočník chtěl zakončit do horního rohu, ale obránce mu přizvedl hokejku.
07:10'
Michal Řepík zavezl puk do útočného pásma a z ostrého úhlu vyslal nepříjemnou střelu na domácí branku. Barulin puk raději vyrazil do rohu obranného pásma.
06:28'
Zach Boychuk napadal rozehrávku Soči za jeho brankou. Arťom Čmychov však pohotově poslal přihrávku na levou stranu a uklidnil hru.
06:10'
Adam Polášek znovu udržel pro domácí celek útočné pásmo. Český obránce ve službách Soči vypálil na branku, ale Štěpánek si připsal snadný zákrok.
05:40'
Pavol Skalický dirigoval rozehrávku slovenského celku v obranném pásmu. Vydali se jej napadat dva soupeři, kteří jej aktivitou obrali o puk.
05:07'
Eliezer Šerbatov napadal rozehrávku domácího celku. Hokejista Slovanu Bratislava připravil o puk Starkova. Hosté mohou po delší době zaútočit.
04:25'
Pavel Padakin se na levém kruhu dostal k odraženému kotouči, potáhl si jej mezi kruhy, jenže zápěstím úplně minul branku slovenského celku.
04:15'
Barulin vyjel ven z branky a vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář posunul puk na levou stranu, kde byl osamocený Sergej Šmeljov.
03:27'
Další přechod domácího celku do útočného pásma zastavuje ofsajd. Příliš netrpělivý byl podle rozhodčího Pavel Padakin, který vlétl do útočného pásma ještě před kotoučem.
03:10'
Adam Polášek udržel pro domácí celek útočné pásmo. Český obránce puk nahodil po mantinelu, ale nikdo z jeho spoluhráčů jej nedostihl před obráncem.
02:36'
Do útoku se vydal také Slovan. Boris Sádecký napadal rozehrávku Soči, získal puk, jenže střelou z ostrého úhlu na připraveného Barulina nevyzrál.
02:10'
Andrej Ivanov se nikým neatakován otočil na modré čáře, nahodil puk na branku slovenského celku, nicméně jeho pobídku schoval gólman do lapačky.
01:28'
Dmitrij Lugin zavezl puk do útočného pásma, poslal jej za branku, jenže jeho pobídku nedohnal nikdo v modrém dresu. Slovan získal kotouč.
01:08'
Adam Polášek uspěl v souboji v rohu obranného pásma. Bývalý obránce Sparty přitlačil k mantinelu rozjetého protivníka.
00:35'
Konstantin Barulin musel poprvé zasahovat. Michal Řepík projel s pukem do útočného pásma, nicméně jeho ránu zápěstím schoval brankář do lapačky.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního duelu. Slovan se ihned vydal do útoku, ale nahození na levou stranu zastavil pozorný obránce.
00:01'
Oba týmy už nastoupily na ledovou plochu. Ještě před úvodním vhazováním zazní slovenská a ruská hymna.
HK Soči

Naopak domácí Soči zatím drží šestou pozici, která zaručuje účast v play-off. Na deváté Dynamo Moskva má navíc k dobru pět bodů a dva zápasy navíc. Proti špatné defenzívě Slovanu by se mohlo dařit docela produktivnímu útoku ruského celku. Doma navíc Soči body pravidelně získává. Nyní se veze na vítězné vlně. Posledních pět duelů totiž Soči ovládlo. Naposledy vyhrálo na ledě Spartaku Moskva.

Jediný slovenský zástupce v KHL zatím neprožívá povedenou sezónu. Slovan po devětačtyřiceti duelech drží až dvanáctou pozici Západní konference. Slovenský celek má na svém kontě pouze padesát bodů. Venku navíc Slovan získal pouze deset bodů a je nejhorším celkem. V novém roce zatím Slovan vyhrál pouze doma nad Magnitogorskem. Naposledy však prohrál s 0:3 s Čeljabinskem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se podíváme na duel mezi HK Soči a HC Slovenem Bratislava. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.