To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Československá stopa v utkání:

Adam POLÁŠEK (SOC) 0+0 2 střely, čas na ledě 13:09

Roman HORÁK (CEC) 1+1 1 střela, čas na ledě 11:24

Vojtěch MOZÍK (CEC) 0+0 0 střel, čas na ledě 15:34
Ne, Soči prohrává další domácí zápas, po prohře s CSKA prohrává i dnes, a to 1:2 s Viťazem. Sledovali jsme slabé hokejové utkání, kterému chybělo to hlavní – pohledné akce, šance, góly. Hráči obou týmů v podstatě jen bruslili ze strany na stranu, ale to bylo všechno.
59:25'
Hned několik závarů před brankou Viťazu, kde je klubko těl.. nakonec sudí přerušují hru.
59:07'
58:45'
Viťaz zkouší dostat puk ze třetiny, to se hostům nyní podařilo.
58:24'
Ofsajd Soči, všemu chybí nějaká akce, překvapivá přihrávka, střela atd. Konstantin Barulin na střídačce, domácí to zkouší v šesti, při vyloučení Romana Horáka se jim tak nabízí hra šesti proti čtyřem!
58:21'
Oddechový čas pro domácí.
57:53'
Nahozený puk od modré končí v rohu třetiny, domácí se ale znovu dostávají k puku a zůstávají tak ve třetině Viťazu.
57:20'
Soči opět, po vyhraném vhazování, od úvodních sekund v útočném pásmu.
57:07'
Pozor, Roman Horák oslabuje svůj tým poté, co podrazil gólmana Barulina za brankou Soči, zbytečný faul, komplikace pro Viťaz!
56:02'
Hra přerušena, Maxim Afinogenov (Viťaz) v ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.
55:06'
Probíhá posledních pět minut, domácím se čas krátí, ale stále ještě zbývá na zdramatizování výsledku.
53:49'
Po levé straně míří Nikita Vyglazov (Viťaz) do třetiny soupeře, v souboji s přesilou bránících hráčů ale přichází o puk.
52:29'
Do středního pásma míří nyní puk a oba týmy bleskově střídají, hrají domácí.
51:05'
Nájezd Padakina (Soči) z levé strany před branku Samonova, ale obránce Viťazu mu znemožnil v klidu vystřelit.
50:00'
Je před námi poslední desetiminutovka, která bude nesmírně zajímavá, Soči má převahu a nyní již nemá daleko alespoň k vyrovnání.
49:15'
Gól domácích je přesně to, co tento zápas potřebuje, hned je tu další náboj!
48:18'
Soči právě vstřelilo branku!
Střelu Lapenkova gólmana Samonov jen vyrazil před sebe, kde se dostal k dorážce SEAN COLLINS, který v pohodě poslal puk do branky. Asistence: Jevgenij Lapenkov a Eric O'Dell.
47:38'
Spousta zablokovaný střel, domácí se prostě nemohou dostat do vyložených šancí, to se pak těžko dávají góly.
46:35'
Znovu je to v podání Soči hodně neurovnané, akce domácích jsou chaotické a hodně nahodilé.
45:12'
Soči na chvíli v útočném pásmu, ale po zablokované střele se hosté osvobozují a odchází střídat.
44:13'
A po útočném výpadu Viťazu musel zasahovat Konstantin Barulin, který chytá puk po střele Kulagina.
43:53'
Nahozený puk do třetiny Viťazu, domácí ale vzápětí ztrácejí puk.
42:22'
Michail Mamkin (Soči) pálí z pravé strany, Samonov chytá a přerušuje hru.
42:03'
Hra přerušena pro ofsajd Viťazu, vhazování ve středním pásmu.
41:09'
Soči nyní nepouští soupeře přes střední pásmo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:07.
Také ve druhé třetině skórovali pouze hosté a nutno dodat, že to byl spíše šťastný gól. Navíc ve třetině, v níž byli hosté výrazně pasivnější, než domácí tým. Soči ale sráží, stejně jako v předchozím domácím utkání s moskevským CSKA, množství chyb v útočné fázi. Vyloženou šanci si ještě domácí nevypracovali.
40:00'
39:35'
Viťaz právě vstřelil branku!
Výborná individuální akce BORNA RENDULIĆE, který si to neohroženě namířil hned mezi trojici protihráčů a nakonec i se štěstím překonal Barulina, kterému se puk, zřejmě, odrazil do branky od vlastní hokejky. Asistence: Alexej Semjonov a Roman Horák.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, domácí s pukem ve třetině soupeře.
38:05'
Souboj o puk za brankou Barulina, hosté úspěšnější a díky tomu se drží v útočné třetině.
37:21'
To na druhé straně byl přesnější Dmitrij Lugin (Soči), který vypálil tvrdě od modré, z levé strany, ovšem Samonov opět chytá.
36:58'
Viťaz vyhrál buly v útočné třetině, ale hosté nevyprodukovali víc, než jednu nepřesnou střelu.
36:11'
Je to pouze o bruslení, oba týmy na velkém kluzišti bruslí sem a tam a to je vše.
35:41'
Diváci právem nyní pískají, z hokeje doslova bolí oči.
35:00'
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, která je naprosto nezajímavá... nebyla k vidění jediná šance, natož gól.
34:40'
Nyní se domácím rozehrávka tak úplně nedaří.
33:31'
Vadim Chomickij (Soči) musí za vlastní branku pro puk a teprve poté může rozehrát.
32:53'
Ofsajd domácích na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.
31:57'
Dlouhý pas na Vyglazova, který byl ale ve třetině Soči svalen k ledu, čistě, dle názoru sudích.
31:08'
Soči soupeře v tuto chvíli jasně přehrává, ale překonat Samonova se zatím domácím nedaří.
30:00'
Jsme v polovině utkání, hosté stále drží těsné vedení, ale Soči již delší dobu soupeře přehrává.
28:49'
Alexandr Samonov (Viťaz) krotí dělovku od modré, sudí přerušuje hru.
27:50'
Oba týmy již hrají v plném počtu.
27:12'
Dělovku Sergeje Kuzněcova zkrotil Alexandr Samonov (Viťaz) ve své lapačce a poté přerušil hru.
26:45'
Soči v útočném pásmu, Viťaz i při hře 4 na 4 pod tlakem.
26:10'
Na ledě opět více místa, hraje se ve čtyřech na obou stranách.
25:48'
Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Ivanov – 2 min.).
25:48'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Vojtěch Mozík – 2 min., nedovolené bránění).
25:36'
Viťaz musí vyklidit útočné pásmo, domácí rozehrávají.
25:05'
Jeden z domácích hráčů se před brankou Viťazu poroučel na led, ale sudí nepíská, diváci však ano.
23:58'
Soči opět v útočném pásmu a znovu musí zasahovat Alexandr Samonov, tentokrát po střele Adama Poláška.
23:15'
Alexandr Samonov (Viťaz) má puk ve své výstroji a přerušuje hru, vhazovat se bude po jeho levici.
22:42'
Viťaz v útočném pásmu.
21:58'
Ivan Laričev (Soči) spěchá za nahozeným pukem, dříve je u něho ale obránce Viťazu.
21:23'
Soči má ale lepší vstup do druhé třetiny než soupeř, domácí aktivnější, stejně jako na konci první třetiny.
20:39'
Eric O'Dell (Soči) jen orazítkoval zadní mantinel za brankou Viťazu, hosté jdou do útoku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Je za námi první dvacetiminutovka, která nabídla jedinou branku. Tu vstřelili hosté v okamžiku, kdy hráli v oslabení. Po chybě domácích, po vyhraném buly, ujela dvojice Makeje, Horák a přečíslení dva na jednoho zakončil gólem český hokejista ve službách Viťazu. Soči tahalo dlouho za kratší konec provazu, až zhruba v posledních pěti minutách se domácí přece jenom dostali více do hry, ale na vyrovnání to nestačilo.
20:00'
19:18'
Nahozený kotouč končí v rohu třetiny domácího týmu a hned poté se Viťaz znovu k puku dostává.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, hosté s pukem ve středním pásmu.
18:45'
Dmitrij Lugin (Soči) pálí z levé strany, Alexandr Samonov (Viťaz) pravým betonem vyráží puk do rohu.
17:54'
Puk míří do třetiny Soči, Konstantin Barulin ho zastavuje a pomáhá tak obránci s rozerhávkou.
16:56'
Až nyní se dostávají do útočného pásma také hosté, kteří v samém závěru první dvacetiminutovky nechávají více prostoru soupeři.
16:05'
Oba týmy hrají v plných sestavách.
15:32'
Oba týmy střídají a jsou to opět hokejisté Soči, kdo se dere do útoku.
15:00'
Poslední pětiminutovka první třetiny, hra ve čtyřech zatím více svědčí domácím, kteří se tlačí do útoku.
14:05'
Bude se hrát ve čtyřech, domácí Chlopotov a hostující Jepišin dostávají dvouminutové tresty.
13:40'
Zpoza vlastní branky zahajují domácí další útočný pokus.
13:06'
Hosté v plném počtu, přečkali i druhé oslabení.
12:46'
Dmitrij Lugin (Soči) nyní při cestě na střídačku vzteky chtěl zlomit hokejku, neboť soupeř získal vhazování ve třetině domácího týmu.
12:27'
Hosté téměř celou dobu oslabení ve vlastní třetině, ale je to bez střel, domácí se nedostávají ke střelám, natož do šancí.
11:47'
Jyrki Jokipakka (Soči) pálí z pravé strany, Samonov se přesouval, ale domácí obránce netrefil branku...
11:20'
Domácí opět od úvodních sekund v útočném pásmu, po vyhraném vhazování.
11:06'
Přesilová hra Soči, autor gólové přihrávky Alexej Makejev (Viťaz) dostává dvouminutový trest za hákování.
10:32'
Nyní se z hlediště ozývá i pískot, Soči, když už se vůbec dostane do útočného pásma, v podstatě na Samonova nevystřelí.
10:03'
Je za námi první desetiminutovka, která domácím příliš nevyšla, po rychlé akci soupeře a gólu Romana Horáka prohrávají 0:1.
09:02'
Soči se nyní těžko dostává přes střední pásmo, dobrá hra Viťazu.
08:10'
Nyní ale již hrají domácí, oba týmy vystřídali a Soči jde do útoku.
07:41'
CSKA na ledě se svou druhou pětkou, která se drží v útočném pásmu.
06:45'
Stěpan Starkov (Soči) odvedl nyní dobrou práci na útočné modré, kde vybojoval puk, který ale poté špatnou přihrávkou ztratil.
05:58'
Soči nyní pod velkým tlakem, domácí se nemohou vymanit z vlastní třetiny.
05:11'
Anton Lazarev (Viťaz) se dostal ke střele z levého kruhu pro vhazování, ale obránce Soči se mu obětavě vrhl do střely.
04:26'
03:59'
Viťaz dostává puk ze třetiny, hosté odchází střídat.
03:35'
Domácí opět doplatili na zbytečnou chybu, stejně, jako v předchozím domácím duelu s CSKA, které také soupeře trestalo.
02:58'
Hosté jdou do vedení při vlastním oslabení! Alexej Makejev a ROMAN HORÁK se dostali do přečíslení dva na jednoho, Makejev přihrál na levou stranu Horákovi a syn legendárního českobudějovického forvarda otevírá skóre zápasu. Asistence: Alexej Makejev.
02:45'
Soči od úvodních sekund v útočném pásmu, po vyhraném vhazování.
02:26'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jurij Pautov – 2 min.).
02:00'
Viťaz zatím aktivnější v samém úvodu zápasu, hosté se nyní drží v útočném pásmu.
01:06'
První útočná akce domácích končí ztrátou puku, hosté střídají.
00:01'
Utkání začne za malý okamžik.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, Čmychov, Blum, Polášek, S. Kuzněcov, Mamkin, Chomickij – Lapenkov, Lugin, Collins – O'Dell, Padakin, Šmeljov – Laričev, Chlopotov, A. Ivanov – Točickij, Starkov, Tomilin – Akmaldinov.

HC Viťaz: Samonov (Saprykin) – A. Semjonov, Voronkov, Mozík, Golovkov, Jepišin, S. Romanov, Pautov – Makejev, D. Sjomin, Afinogenov – Rendulić, A. Lazarev, Horák – Petrakov, Kulagin, Denežkin – Dvurečenskij, Vyglazov, Švec-Rogovoj – Moisejev.

Rozhodčí: Ravodin, Bělov – Zacharenkov, Lazarev.
HC VIŤAZ
Viťaz je třetím nejhorším klubem Západní konference při pohledu na poslední zápasy se není čemu divit. Od začátku prosince vyhrál Viťaz v normální hrací době jen tři zápasy, hned v osmi prohrál bez bodů, jednou vybojoval alespoň bod a jednou dokázal vyhrát v prodloužení. Zvlášť nepovedený byl z pohledu Viťazu vstup do nového kalendářního roku. Naposledy se však Viťaz blýskl na ledě Kazaně, kde vyhrál 2:0! Zaskočí soupeře také při druhém venkovním zápase?
HK SOČI
Soči drží reálné naděje na postup do play-off. Aktuálně se drží na šestém místě Západní konference se ziskem čtyřiaosmdesáti bodů, tedy s náskokem sedmi bodů před prvním nepostupujícím týmem. Do duelu Viťazem jde Soči s nadějemi, k čemuž ho ospravedlňuje bilance z posledních zápasů. Soči dokázalo bodovat ve všech zápasech od 29. prosince loňského roku a hned šest ze sedmi dokázalo vyhrát! Prohrálo v prodloužení pouze s bratislavským Slovanem, ovšem také v posledním domácím duelu se silným CSKA 1:3.
Vítejte u dnešního online přenosu utkání základní části KHL, v němž HK SOČI přivítá na svém stadionu HC VIŤAZ
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.