KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : OMSK - 19. října 2017   18:30

Spartak Moskva
26:34' Mirnov (Provolněv, Judin) • 37:42' Stoa (Maxwell, Radil) • 59:39' Stoa (A. Osipov, Maxwell)
3:2
(0:2, 2:0, 1:0)
OMSK
OMSK
05:42' J. Medveděv  (Pěrežogin) • 14:15' Everberg  (A. Galimov)
Svensson (Truškov) – Kulik, Kalinin, Pepeljajev, V. Sorokin, Provolněv, Judin, A. Osipov – Maxwell, Radil, Stoa – V. Komarov, Podšendjalov, Chochlačov – Mirnov, Nikoncev, Černych – Děrgačov, Cyplakov, Leščenko.
Vasiljev, Jeřábek – Sišlo, Kučava
Lužniki Arena
OMSK

Československá stopa v zápase
Lukáš Radil (SPM) 0+1, 3 střely, čas na ledě 20:06
Dominik Furch (OSM) 60 střel, 37 střel, 34 zákroků.
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas díky gólu, který vstřelil Ryan Stoa jednadvacet vteřin před koncem třetí třetiny. Výborný výkon podal Dominik Furch, který ale odchází jako poražený. Naopak Lukáš Radil se svými spoluhráči slaví.
59:39'
Spartak právě vstřelil branku!
Gól! Domácí celek proměnil přesilovku a dostává se do vedení. Tvrdou ránou po rychlé kombinaci a dlouhodobém tlaku se prosazuje RYAN STOA. Na tohle už byl Dominik Furch krátký. Asistence: Alexandr Osipov a Ben Maxwell.
59:30'
Viktor Komarov vypálil nepřesně, domácí ale v tlaku pokračují.
59:04'
Jevgenij Kulik výborně vypálil, hostující brankář pozorný.
58:46'
Dominik Furch kryje další střelecký pokus, Alexej Pepeljajev dobře vypálil, jeho ránu zastavil český brankář.
58:30'
Probíhá poslední minutu a půl třetí třetiny.
58:12'
Alexandr Chochlačov tečoval kotouč před brankou, pohotový Dominik Furch kryje.
57:44'
Oddechový čas pro domácí.
57:44'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Dmitrij Žukenov – 2 min., podražení).
57:04'
Hostující celek se nyní propracoval do útočného pásma, ale domácí Markus Svensson příliš zasahovat nemusel.
56:00'
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný, více ze hry mají domácí hokejisté.
55:20'
Dmitrij Judin zakončoval od modré čáry, jeho tvrdá rána byla zablokovaná před brankou.
54:52'
Igor Mirnov čekal před brankou na přihrávku, kotouč se k němu ale nedostal.
54:30'
Dominik Furch senzačně vychytal domácího hráče. Dominik Furch kotouč nejprve vyrazil, a pak zakončoval Alexandr Chochlačov. Český brankář ukryl kotouč do rukavice.
54:00'
Domácí celek nyní zlepšil hru, je aktivnější. Další akci zakončoval Alexandr Chochlačov. Jeho pokus vyrazil brankář Dominik Furch do ochranné sítě, vhazovat se bude před brankou Omsku.
53:21'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Ani jeden celek se momentálně nemůže probojovat do zakončení.
52:41'
Hra je nyní přerušena, hostující celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním šanci. Nyní sledujeme takticky vedenou bitvu.
51:24'
Jevgenij Kulik se málem dostal do střelecké pozice, měl před sebou odkrytou část brány, ale poskakující kotouč trefit nedokázal.
51:10'
Jevgenij Medveděv dobře vypálil, jeho ránu kryje poměrně snadno Markus Svensson. Buly před jeho brankou.
50:27'
Domácí celek se musí momentálně bránit, Omsk hraje aktivně, zrychlil střídání, díky čemuž jsou hráči v tempu. Naopak domácí jsou pod tlakem.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný. Více ze hry ale mají hostující hokejisté.
49:30'
Dominik Furch kryje kotouč po střele Arťoma Podšendjalova před brankovou čárou.
48:53'
Markus Svensson znovu kryje další výbornou šanci hostujícího celku. Jonas Ahnelöv vybojoval kotouč a rychle jej dostal do útočného pásma.
47:43'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, oba týmy se dostávají do střeleckých pozic.
47:00'
Markus Svensson senzačně zastavil střelecký pokus hostujícího Dmitrije Žukenova. Omsk byl velmi blízko vstřelení braky, ale gólman Moskvy se vyznamenal.
46:33'
Alexandr Chochlačov dobře vystřelil, jeho tvrdou ránu kryje i s trochou štěstí Dominik Furch. Komerční přestávka.
45:42'
Maxim Berezin se dostal k dorážce z mezikruží, jeho pokus končí mimo branku.
45:08'
Andrej Stas zkoušel zakončit, před brankou jemně tečoval kotouč, ale brankář zasahovat nemusel, zastoupil jej obránce.
44:25'
Momentálně se bojuje ve středním pásmu, ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější střeleckou příležitosti.
43:27'
42:54'
Dmitrij Kalinin odchází střídat, následně zakončoval domácí Arťom Podšendjalov. Jeho ránu kryje Dominik Furch. Vhazovat se bude před jeho bránou.
42:24'
Omsk se propracoval do útočného pásma, ale rychlé zakončení postrádalo přesnost.
41:50'
Dmitrij Kalinin vypálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil hostující brankář mimo.
41:35'
Domácí celek hraje aktivně, má k dispozici přesilovou hru.
41:27'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jonas Ahnelöv – 2 min., podražení).
40:25'
Začala třetí třetina tohoto zápasu, ve kterém platí vyrovnaný stav.
40:01'
Ve druhé části hry dokázal domácí celek vstřelit dvě branky, a tak platí nerozhodný stav. Omsk nehrál ve druhé třetině příliš aktivně. Střelecky aktivnější jsou hosté 24:20.
40:00'
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
37:42'
Gól v přesilovce a je vyrovnáno. Akci začal Radil, následně Maxwell zakončoval, kotouč brankář vyrazil před sebe, a pak zakončoval nikým neatakovaný RYAN STOA. Asistence: Ben Maxwell a Lukáš Radil.
36:42'
Přesilovka pro domácí, Jevgenij Kulik zakončoval u vzdálenější tyče, ale nedokázal vypálit přesněji.
36:24'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Berezin – 2 min., nedovolené bránění).
35:50'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do střelecké pozice.
35:01'
Igor Mirnov vedl bleskovou akci domácích, jeho pokus kryje brankář Omsku. Komerční přestávka.
34:50'
Lukáš Radil výborně vypálil, jeho ránu ale zastavil spolehlivý brankář Dominik Furch.
33:59'
33:20'
Vitalij Meňšikov byl volný pro zakončení, ale kotouč se k němu nedostal. Výborně hraje obrana Spartaku.
32:46'
Další přesilovka pro hostující celek. Omsk se nastěhoval do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
31:59'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Kalinin – 2 min., hákování).
31:31'
Maxim Čudinov má kotouč za svou brankou, nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Moskva se pokouší vyrovnat, hosté ale drží hru daleko od své brány.
30:54'
Dmitrij Kugryšev se propracoval do střelecké pozice, a tak raději domácí brankář zastavuje hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Omsku.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
29:40'
Jevgenij Kulik měl kotouč za svou brankou, rychle dostal hru do útočného pásma, a tak se pokouší vyrovnat.
28:44'
Komerční přestávka.
28:24'
Semjon Košelev vypálil z mezikruží, jeho ránu snadno kryje domácí brankář, Markus Svensson byl pozorný.
27:23'
Spartak je po kontaktní brance dál aktivní a hostující obrana má co dělat, aby dokázala zastavovat akce soupeře.
26:34'
Ze střední vzdálenosti vypálil domácí IGOR MIRNOV, jehož pokus poněkud nečekaně zapadl za záda českého brankáře. Domácí hokejisté zcela zaslouženě snižují. Asistence: Vladislav Provolněv, Dmitrij Judin.
26:20'
Dmitrij Černych si vybruslil před branku a zkoušel zakončit na bližší tyč.
25:37'
Vjačeslav Leščenko byl před brankou připravený pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal. Moskva diktuje tempo hry, ale do výraznější šance se propracovat nemůže.
25:20'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat.
25:00'
Pět minut hry ze druhé třetiny je pryč, domácí celek hraje aktivně, Ryan Stoa se pokoušel překonat brankáře soupeře. Dominik Furch drží své spoluhráče.
24:16'
Dmitrij Judin se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
24:02'
23:38'
Jonas Ahnelöv výborně zakončoval, jeho pokus ale zablokoval jeden z domácích hokejistů.
23:14'
Mnoho šancí si hostující celek během přesilovky nemůže vypracovat, dobře hrají domácí.
22:44'
Alexandr Děrgačov při vlastním oslabení se dostal do šance, ale brankáře soupeře překonat nedokázal. Výborně zasáhl Dominik Furch.
22:02'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Černych – 2 min., hákování).
21:24'
Hostující celek se ve druhé třetině zatím nemůže propracovat do šancí, domácí totiž tvoří hru. Alexandr Chochlačov dobře zakončoval, pozorný byl Dominik Furch.
20:47'
Domácí celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, Omsk ale výborně brání.
20:01'
Po první třetině platí dvoubrankové vedení Omsku. Domácí celek si nedokázal mnoho velkých šancí vypracovat. Dominik Furch měl snad jeden obtížnější zákrok.
20:00'
19:39'
19:10'
Omsk se usadil před domácí bránou a pokouší se navýšit své vedení, Jevgenij Medveděv minul z dobré pozici.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:25'
Maxim Čudinov dobře vypálil, jeho ránu kryje gólman Markus Svensson. Hra je tak přerušena.
18:10'
Hostující celek se snadno dostal do útočného pásma, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
17:38'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Igor Mirnov – 2 min., vysoká hůl).
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:40'
Ansel Galimov zakončoval bleskovou protiakci svého týmu, brankář domácích byl pozorný a přerušuje hru.
16:10'
Moskva se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, hostující defenziva podává dobrý výkon.
15:48'
Arťom Manukjan založil rychlou akci po křídle, jeho nahození na branku domácí gólman kryje.
15:25'
Viktor Komarov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho pokus byl ale zablokovaný obráncem.
14:15'
Avangard právě vstřelil branku!
Hostující celek měl ponechanou výhodu, kterou dokázal proměnit. Ansel Galimov výborně vypálil, jeho pokus brankář vyrazil před sebe a z předbrankového prostoru se prosadit pohotově DENNIS EVERBERG. Asistence: Ansel Galimov.
13:36'
Vitalij Meňšikov vypálil od modré čáry, kotouč ale končí mimo branku. Nechybělo mnoho.
13:10'
Dominik Furch kryje střelecký pokus od modré čáry, který vyslal obránce Dmitrij Kalinin.
12:48'
Ilja Michejev se nedokázal propracovat do střelecké pozice, Omsk drží hru dál od své branky.
12:42'
12:20'
Domácí celek se pokouší vyrovnat, Alexej Pepeljajev dobře vypálit, ale neuspěl.
11:50'
Dominik Furch musel po delší době zasahovat, Alexej Pepeljajev dobře vypálil, jeho ránu český brankář dokázal zastavit.
11:26'
Andrej Stas byl hodně aktivní v předbrankovém prostoru. Markus Svensson roztáhnutý na brankové čáře dokázal kotouč zastavit. Hosté hrají velmi dobře a jsou lepším týmem.
10:56'
Ansel Galimov byl mezi kruhy připravený na zakončení, ale jeho ránu vytěsnil Markus Svensson mimo branku.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře.
09:19'
Markus Svensson kryje kotouč, zasahovat musel po střele hostujícího hráče. Ilja Michejev vypálil bez přípravy.
08:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí Spartak má sice podporu z hlediště, ale hosté jsou u kotouče a dál kombinují.
06:50'
Dmitrij Žukenov zakládal útočnou akci od své branky, ale on ani jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
06:26'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před domácí brankou. Nejprve ale komerční přestávka.
06:00'
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence, ti se pokouší co nejrychleji vyrovnat.
05:42'
Hostující celek se dostává do vedení, Alexandr Pěrežogin našel JEVGENIJE MEDVEDĚVA, jehož rychlá střela zapadla přesně mezi betony domácího brankáře.. Asistence: Alexandr Pěrežogin.
05:00'
Dominik Furch výborně zasáhl proti další dobré šanci domácího celku. Spartak má více ze hry, hraje aktivně, dostává se do šancí.
04:07'
André Petersson nahodil kotouč do útočného pásma, spěchal za ním spoluhráč, ale dokázal zakončit.
03:42'
Dmitrij Kalinin dostal skvělou přihrávku do mezikruží, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
03:14'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže výrazněji propracovat do vyložené střelecké pozice.
02:50'
Jevgenij Medveděv se propracoval do první výraznější šance Omsku, jeho pokus bekhendem se mezi tři tyče nevešel.
02:11'
Vjačeslav Leščenko se pokoušel dobruslit vyhozený kotouč, ale nebyl dostatečně rychlý, a tak hraje obrana Omsku.
01:44'
Dmitrij Černych se dostal do výrazné šance, nabral rychlost, mířil na brankáře Omsku. Dominik Furch ale forhendový blafák výborně dokázal zastavit. Bezbrankový stav stále platí.
01:10'
Hráči v bílém odehráli jen na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před českým brankáře ve službách Omsku.
01:01'
Domácí hokejisté mají optickou převahu, zatím ale hostující brankář Dominik Furch zasahovat nemusel.
00:30'
Dmitrij Judin vedl akci svého týmu, do střelecké pozice se ale nepropracoval.
00:01'

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Kulik, Kalinin, Pepeljajev, V. Sorokin, Provolněv, Judin – Maxwell, Radil, Stoa – V. Komarov, Podšendjalov, Chochlačov – Mirnov, Nikoncev, Černych – Děrgačov, Cyplakov, Leščenko.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Meňšikov, J. Medveděv, Ahnelöv, Berezin, Lisov, Čudinov, Gustafsson, Minejev – Kugryšev, Pěrežogin, Košelev – I. Michejev, K. Semjonov, Manukjan – A. Petersson, Žukenov, Stas – A. Galimov, Everberg, Samochvalov.

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Sišlo, Kučava.
Spartak Moskva odehrál jednadvacet zápasů s bilancí 4-4-1-12. S jednadvaceti body je na předposledním místě Západní konference.
Avangard Omsk se nachází na druhém místě Východní konference, má bilanci 11-4-0-7. Vybojoval jednačtyřicet bodů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Spartak Moskva a Avangard Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.