KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Dynamo Moskva - 4. prosince 2017   15:00

Ufa
Ufa
05:31' Lisin (Zubov, I. Makarov) • 35:21' Hartikainen (Omark, Larsen) • 62:09' Hartikainen (Burdasov, Omark)
3:2
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Dynamo Moskva
05:02' Karsums  (Boyd, Anisin) • 59:37' Alexejev  (I. Nikulin, Karsums)
Ufa
Belov, Cyplakov – Badyl, Goljak
Ufa Arena
Bočarov (Jerjomenko) – Kutějkin, Rylov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov – Volkov, Anisin, Karsums – Boyd, Tarasov, Varnakov – Ignatuškin, Petunin, Alexejev – Brjukvin, Dm. Kazionov, Arťuchin – Bicadze, Sopin.

Domácí celek v poslední minutě hry přišel o tři body. Následně v prodloužení měl k dispozici početní výhodu, kterou proměnit dokázal. Ufa vyhrává tento zápas v prodloužení.
62:09'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí celek proměnil přesilovou hru a rozhoduje o své výhře. Z hranice brankoviště poslal kotouč pod horní tyčku TEEMU HARTIKAINEN. Hokejku si prostrčil mezi nohama a elegantně zakončoval. Asistence: Anton Burdasov a Linus Omark.
61:38'
Grigorij Panin vypálil, ale nepřekonal brankáře soupeře.
61:14'
Philip Larsen má kotouč za svou brankou, domácí tak musí o útočnou třetinu bojovat.
60:50'
Domácí mají k dispozici přesilovou hru, usadili se v útočném pásmu.
60:45'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michail Varnakov – 2 min., hákování).
60:15'
Grigorij Panin se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.
60:01'
Probíhá prodloužení.
60:01'
Po základní hrací době platí stav 2:2, a proto se bude prodlužovat.
60:00'
59:37'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Odražený kotouč dokázal za brankovou čáru poslat nikým neatakový ANDREJ ALEXEJEV. Asistence: Ilja Nikulin a Martinš Karsums.
59:24'
Alexej Sopin čekal na přihrávku, ale nedočkal se.
59:00'
Poslední minuta hry a hosté mají kotouč sice pod kontrolou, ale za vlastní brankou.
58:47'
Hosté hrají bez brankáře, pokouší se vyrovnat. Všechny síly dávají do ofenzivy.
58:30'
Domácí se nyní musí bránit, hosté se dostali do útočného pásma.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry, domácí Linus Omark má kotouč v útočném pásmu.
57:34'
Philip Larsen v souboji za svou brankou přišel o helmu, a tak rychle mířil na střídačku.
57:05'
Dynamo se zatím marně snaží něco vymyslet na útočné polovině. Hosté mají puk za svou brankou.
56:35'
Philip Larsen se musel stáhnout až za svou branku pro puk, který tam hosté dobře protečovali.
55:57'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí stále vedou.
55:05'
Michail Varnakov se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu do horní části branky výtečně zastavil Ben Scrivens.
54:40'
Mnoho času už hostující celek nemá, domácí hráči hrají výborně takticky.
54:08'
54:00'
Sledujeme poměrně dobrou přesilovku Dynama, ale hosté se nemohou propracovat do velké šance.
53:32'
Dynamo se usadilo v útočném pásmu, vypálil Andrej Kutějkin od modré čáry, jeho tvrdá rána končí mimo branku.
53:10'
Ilja Nikulin zakončoval od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Ufy.
52:53'
Dustin Boyd dostal hru do útočného pásma, Moskva se pokouší vypracovat si výraznější střelecké pozici.
52:10'
Přesilovku hrají hosté.
52:08'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anton Burdasov – 2 min., sekání).
51:11'
Salavat Julajev hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky.
50:21'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále vede k velké radosti fanoušků o gól.
49:57'
Dmitrij Višněvskij má puk za svou brankou, domácí hrají v plném počtu.
49:30'
Do výraznější střelecké pozice se hostující celek v početní výhodě nemůže propracovat domácí defenziva hraje výborně.
48:10'
Domácí celek vyhazuje kotouč přes všechny čáry, puk má hostující gólman.
47:57'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anatolij Jelizarov – 2 min., hákování).
47:20'
Daniil Tarasov si sjel do předbrankového prostoru, přihrával mu spoluhráč, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
47:00'
Igor Makarov se pokoušel vybojovat puk v útočném pásmu, ale nedosáhl na něj, a tak hrají hosté.
46:27'
Hokejisté Ufy kontrolují hru, drží se v útočném pásmu. Philip Larsen zakončoval a jeho pokus kryje Ivan Bočarov.
45:30'
Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají domácí, kteří vedou o jednu branku.
44:35'
Hráči v bílém rozehrávají od své branky, do zakončení se dostal Alexej Sopin. Jeho střelu vyrazil domácí brankář.
43:21'
Michail Bicadze zavezl puk do útoku, přihrával před branku, ale Moskva se ke střele nepropracovala. Dobře hraje domácí obrana.
43:00'
Vladimir Brjukvin byl volný v útočném pásmu, přihrávka na něj ale nebyla dostatečně přesná.
42:40'
Dynamo se nemůže dostat do útočného pásma.
42:13'
Domácí hokejisté hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.
41:37'
Ufa má kotouč pod kontrolou, následně vypálil Jevgenij Korotkov a jeho pokus kryje Ivan Bočarov.
40:41'
Ilja Nikulin má kotouč za svou brankou a postupně zakládá útočnou akci svého týmu.
40:22'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Domácí celek se ve druhé třetině dostal do vedení. Po čtyřiceti minutách vedou hokejisté Ufy o gól.
40:00'
39:40'
Ilja Nikulin rozehrává od své branky.
39:21'
Puk je ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
38:53'
Ufa přišla o puk, a tak hrají hosté.
38:30'
Anton Burdasov se protlačil do zakončení, jeho pokus byl na poslední chvíli zablokovaný.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Ivan Bočarov kryje kotouč po Hartikainenově střele.
37:30'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek se nikam nežene, Sledujeme takticky vedenou bitvu.
36:21'
Igor Ignatuškin se propracoval do dobré střelecké pozice, Jakov Rylov následně zakončoval a Ben Scrivens kryje kotouč.
35:50'
Ufa se dostala do vedení, nyní se ale musí bránit tlaku soupeře. Dmitrij Višněvskij v dobré pozici minul branku.
35:21'
Hartikainen se zbyvil za brankou soupeře, puk získal Linus Omark, který posílal přihrávku před branku, u vzdálenější tyče byl volný TEEMU HARTIKAINEN, který snadno zakončoval. Asistence: Linus Omark a Philip Larsen.
35:12'
Půlka přesilovky Ufy je pryč-
34:40'
Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice.
34:05'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., držení protihráče).
33:32'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat stabilněji do pásma.
32:46'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:25'
32:10'
Michail Juňkov rozehrává od své branky.
31:20'
Přesilovku hraje Ufa, ale jen těžko se může probojovat do útočného pásma, bránící se celek hraje velmi dobře.
30:25'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Igor Ignatuškin – 2 min., hákování).
30:13'
Anton Burdasov rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráč pokoušel dostat do zakončení.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, nerozhodný stav stále platí.
29:36'
Ufa se dostala do útočného pásma, zakončoval od modré čáry Philip Larsen. Jeho ránu Ivan Bočarov vytěsnil do sítě nad brankou.
29:02'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají opticky hosté, ale nemohou se výrazněji propracovat do střelecké pozice.
28:26'
Domácí hráči mají převahu, Teemu Hartikainen přenechal puk Joonasi Kemppainenovi, jehož pokus kryje gólman.
28:00'
Ufa se dostala do útočného pásma, Maxim Majorov ale po dobré spoluhráčově přihrávce brankáře překonat nedokázal.
27:41'
13:11, střelecky je aktivnější domácí celek, stav zápasu je ale nerozhodný.
27:20'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckého pokusu. Brankáři nyní mnoho práce nemají.
27:00'
Sedmi minut hry z druhé třetiny je pryč, na výraznější šanci stále čekáme.
26:22'
Vhazovalo se ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
26:06'
Ufa se pokouší hrát aktivně, ale zatím se nemůže probojovat do útočného pásma stabilněji.
25:50'
Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, domácí vyhráli buly, ale o pásmo rychle přišli.
25:14'
Teemu Hartikainen obkroužil branku, dostal se tak do zakončení, jeho pokus ale kryje hostující gólman.
24:26'
Joonas Kemppainen se propracoval do útočného pásma, ale jeho střílená přihrávka minula spoluhráče. Na druhé straně vedl akci Dustin Boyd. Jeho pokus kryje Ben Scrivens.
24:00'
Igor Ignatuškin nahodil puk do útočného pásma, a pak šel střídat. Toho využil Teemu Hartikainen, který ale dlouhou přihrávkou spoluhráče minul.
23:42'
Moskva hraje ve druhé třetině aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
23:05'
Hra je nyní přerušena, Gleb Kuzmin má pravděpodobně nějaký problém s nohou.
22:33'
Ufa se sice dostala do útočné třetiny, ale střelu na branku nevyslala.
22:10'
Dynamo se dostalo do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet. Dobře ale zasáhla obrana.
21:06'
Icing Ufy, vhazovat se bude před její brankou.
20:41'
Ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Hosté se rychle dostali do vedení, ale domácí hokejisté dokázali bleskově vyrovnat. Po dvaceti minutách tak v zasněžené Ufě je skóre 1:1.
20:00'
19:37'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:23'
Zachar Arzamascev hledal před brankou spoluhráče, ale pas byl nepřesný.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, Michail Varnakov dostal puk do útočného pásma.
18:30'
Domácí rozehrávají od své branky, v akci pokračoval Anton Burdasov. Ten se ale do zakončení nedostal. Philip Larsen následně na modré přišel o puk, a tak hrají hosté.
17:27'
Dmitrij Kazionov se dostal sám před branku, pokoušel se o bekhendový blafák, ale puk nedokázal potřebně zvednout. Gólman ani zasahovat nemusel.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty první třetiny, hostující celek zkazil rozehrávku. Ke střele z velké dálky se odhodlal Gleb Kuzmin a minul branku.
16:34'
Ani jeden tým se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, mnoho šancí k vidění není. Sledujeme opatrný styl hry.
16:06'
Hraje se ve středním pásmu.
15:43'
Grigorij Panin má puk za svou brankou, oba týmy střídají. Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetině, po rychlé střele Michaila Juňkova zasahuje Ivan Bočarov.
14:44'
Domácí tým v útočném pásmu nic nevymyslel, a tak hrají hosté.
14:21'
Maxim Osipov protečoval kotouč do středního pásma, následně v akci pokračoval Maxim Majorov. Jeho rána byla zablokovaná.
13:46'
Teemu Hartikainen vypálil, po jeho střele zasahuje Dmitrij Višněvskij. Komerční přestávka.
13:30'
Arťom Volkov poslal z obranného do středního pásma puk tak, aby z toho nebyl icing.
13:07'
Joonas Kemppainen hledal spoluhráče za brankou, Teemu Hartikainen dostal přihrávku, ale vypálit nedokázal.
12:53'
Anatolij Jelizarov vypálil od modré, jeho pokus byl zablokovaný.
12:36'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
11:56'
11:48'
Michail Varnakov má za sebou dlouho střídání, vedoucí branku se mu ale vstřelit nepodařilo, bránu totiž minul.
11:11'
Až nyní se Moskva probojovala do útoku. Dmitrij Višněvskij vypálil od modré čáry, jeho pokus byl ale zablokovaný. Následně puk končí za brankou Dynama.
10:43'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani hostující celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
09:56'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., nedovolené bránění).
09:32'
Dynamo zahrálo jen na icing, vhazovat se bude před brankou hostů.
09:01'
Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, Moskva hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře, kam se rychle dostala.
Michail Anisin získal 200. bod v KHL.
08:41'
Mnoho šancí kromě dvou branek tento duel zatím nenabízí. Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
08:30'
07:44'
Daniil Tarasov vedl akci svého týmu při vlastním oslabení, početní nevýhodu hrají hosté výborně.
07:26'
Domácí celek hraje přesilovou hru, zatím se ale stabilněji nemůže probojovat do útočného pásma.
06:30'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., hrubost).
06:24'
Komerční přestávka.
05:31'
Bleskově je vyrovnáno. Od modré čáry vypálil Igor Makarov, jehož pokus gólman Dynama jen vyrazil, a pak se prosadil obránci nepokrytý ENVER LISIN. Asistence: Ilja Zubov, Igor Makarov.
05:02'
Hostující celek se dostává do vedení, Dustin Boyd už mohl zakončoval, ale ještě přihrál zcela volného spoluhráči. Tím byl MARTINŠ KARSUMS, který snadno prostřelil brankáře Ufy. Asistence: Dustin Boyd a Michail Anisin.
04:08'
Andrej Kutějkin vybojoval kotouč ve své třetině, a pak rychle zakončoval Jevgenij Arťuchin. Střelecký pokus ruského kontroverzního hráče kryje domácí brankář.
03:41'
Enver Lisin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají. Sledujeme rychlý hokej.
02:44'
Oba nezačala zápas dobře, musí se bránit tlaku soupeře, sledujeme rychlý hokej Dinama.
02:25'
Ivan Bočarov si také připisuje první zákrok, dokázal si poradit se střelou domácího hráče.
01:50'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:02'
Vladimir Brjukvin vyslal na branku dobrou středu, kotouč kryje gólman Ufy. Vhazovat se bude před jeho brankou.
00:45'
Daniil Tarasov znovu zakončoval z dobré pozice, i tentokrát si gólman domácího týmu dokázal poradit.
00:18'
Joonas Kemppainen rozehrává od své branky, o kotouč přišel, a tak musel po střele od modré čáry zasahovat Ben Scrivens.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – M. Osipov, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Panin, Jelizarov, Beljakov, Kuzmin – Hartikainen, Kemppainen, Omark – I. Makarov, Lisin, Zubov – Korotkov, Burdasov, Fjodorov – Busarov, M. Majorov, Juňkov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Kutějkin, Rylov, Volkov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov – Anisin, Karsums, Boyd – Tarasov, Varnakov, Ignatuškin – Petunin, Alexejev, Brjukvin – Dm. Kazionov, Arťuchin, Bicadze – Sopin.

Rozhodčí: Belov, Cyplakov – Badyl, Goljak.
Salavat Julajev Ufa z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se Soči 3:1, Kazaní 1:0 a Dynamem Minsk 2:0, Nestačil na Kazaň 0:5 a na Nižněkamsk 2:3. V tabulce Východní konference je na osmém místě (17--3-17; 56 bodů.)
Dynamo Moskva z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Jugrou 2:0, Omskem 2:1 a Novosibirskem 6:4. Nestačilo na Pololsk 3:5 a na Nižněkamsk 2:3. V tabulce Západní konference je na sedmé pozici (14-7-2-16; 58 bodů).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa aDynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.