KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Lada - 24. října 2017   16:00

Ufa
Ufa
02:10' Hartikainen (Panin, Korotkov) • 18:31' M. Majorov (Kemppainen) • 31:08' Hartikainen (Loginov, Larsen) • 47:02' Kokarev (Larsen, Hartikainen)
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
Lada
Lada
18:00' Zernov  (Bělousov, Bočarov)
Ufa
Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Gončarov, Arzamascev, S. Garejev, M. Osipov, Panin, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Juňkov, Fjodorov – J. Bodrov, Kokarev, I. Makarov – M. Majorov, Kuzmin, Korotkov.
Gusev, Sidorenko – Bitjukov, Semečkov
Ufa Arena
Lada
Krasotkin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Ďjakov, Kirillov – Filatov, Harper, Kapustin – Zernov, Bělousov, Skorochodov – Valujskij, Bočarov, Mastrjukov – Achmetov, Něstěrov, Babenko – Rachimullin, A. Strelcov.

Domácí celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 4:1, díky čemuž získává Ufa další doby do tabulky. Střelecky byla Ufa aktivnější, na branku soupeře vyslala třicet šest střel. Domácí brankář zastavil dvacet čtyři z pětadvaceti ran.
59:29'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry, domácí mají kotouč v útočném pásmu.
58:31'
Philip Larsen to zkoušel od modré čáry, jeho pokus kryje brankář, následně puk do bezpečí dostali obránci.
57:56'
Philip Larsen vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje hostující Anton Krasotkin.
57:40'
V poklidném tempu se dohrává zápas, domácí stále mají přesilovku.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:43'
Denis Kokarev má puk v útočném pásmu, jeho rána končí zablokovaná.
56:09'
Přesilovku hrají domácí hokejisté, ti se dostali do útočného pásma a Gleb Kuzmin tvrdě vypálil. Jeho pokus kryje gólman Lady.
54:47'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexej Kirillov – osobní trest do konce utkání + 5 min., zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Dmitrij Kostromitin – 2 min. + 2 min., hrubost).
54:40'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hosté prohrávají o tři branky a na zdramatizování zápasu zdá se nemají sílu.
53:42'
Zachar Arzamascev rozehrává od své branky, ale jeho přihrávku ve středním pásmu zachytil soupeř.
52:40'
Igor Makarov to zkoušel samostatně, ale jeho pokus postrádal přesnost. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
52:16'
Ufa se pokouší své vedení navýšit, domácí se ale nemohou probojovat do výraznějších šancí. Hosté výborně brání.
51:59'
Alexej Mastrjukov vypálil, jeho pokus kryje brankář Ben Scrivens. Vhazovat se bude před jeho brankou.
51:35'
Domácí hokejisté rozehráli jen na zakázané uvolnění, Dmitrij Kostromitin byl u kotouče dřív, vhazovat se tak bude před bránou Ufy.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek kontroluje hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Enver Lisin ale nepřesně přihrával před branku.
49:41'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:27'
Ufa hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočné třetině. Denis Kokarev dobře vypálil, brankář kryje.
48:06'
Mnoho vyložených šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:02'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté přečkali oslabení, a tak se prosazují znovu. Odražený kotouč dokázal z předbrankového prostoru poslat přesně do sítě DENIS KOKAREV. Asistence: Philip Larsen a Teemu Hartikainen.
46:13'
Alexej Kirillov udržel útočné pásmu, ale do zakončení se neprobojoval.
45:47'
Hostující celek se stabilně usadil v útočném pásmu, ale následně domácí bek dokázal vyhodit.
44:53'
Charles Genoway vypálil od modré čáry, jeho pokus, který byl před brankou možná ještě tečovaný, kryje domácí gólman.
44:30'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., hákování).
43:26'
Philip Larsen se pokoušel probojovat do zakončení, jeho pokus ale kryje hostující obránce Denis Ježov.
42:54'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnou pasáž hry.
41:40'
Grigorij Panin má kotouč za svou brankou, pokouší se probojovat do zakončení. Následně ale hosté překazili domácí rozehrávku.
40:17'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o dva góly.
40:01'
Ve druhé třetině přidal domácí celek jednu branku, a tak vede po čtyřiceti minutách 3:1 a má blíže k výhře v tomto zápase. Ladě nevychází zatím vůbec nic.
40:00'
39:40'
Maxim Majorov vypálil z mezikruží mimo.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, Alexej Kirillov vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje domácí brankář.Lada má k dispozici buly v útočném pásmu.
38:32'
Dmitrij Vorobjov od své branky založil akci, kterou Denis Zernov zakončoval bekhendovou střelou, branku ale netrefil.
38:00'
Denis Kokarev si výborně od mantinelu vybruslil před branku, položil si brankáře, a pak mohl vypálit. Jeho pokus ale trefil jen beton ležícího brankáře.
37:30'
Jevgenij Bodrov vypálil od modré čáry, jeho spoluhráč se pokoušel před brankou ještě tečovat,ale minul.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:10'
Ben Scrivens kryje střelecký pokus soupeře. Hosté se propracovali do šance, Kirill Kapustin netrefil přesně.
34:40'
Domácí se dostali do útočného pásma, Igor Makarov dobře tečoval kotouč před brankou, ale kotouč se za brankovou čáru nedostal.
34:17'
Grigorij Panin rozehrával od své branky, následně se do zakončení nikdo z Ufy neprobojoval.
34:00'
Šest minut hry zbývá do konce druhé třetiny, hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
33:16'
32:38'
Lada se usadila v útočném pásmu, ale zakončit se nepodařilo. Semjon Valujskij vypálil, trefil ovšem jen spoluhráče.
32:17'
Alexej Mastrjukov nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, hosté tak musí o útočné pásmo znovu bojovat.
31:46'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, Charles Genoway dobře vypálil, jeho ránu kryje brankář. Následně Ufa vyhodila přes všechny čáry.
31:26'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podražení).
31:08'
Přesilovkový tlak pokračoval dál, domácí se prosazují už při hře pět na pět. Kotouč za brankovou čáru po pěkné akci poslal nikým neatakovaný TEEMU HARTIKAINEN. Asistence: Alexandr Loginov a Philip Larsen.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Salavat hraje přesilovku, další ránu od modré gólman kryje.
29:40'
Výborně z mezikruží vypálil Alexandr Loginov, jeho dobrou ránu kryje gólman Anton Krasotkin.
29:05'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexandr Strelcov – 2 min., vysoká hůl).
29:02'
Lada se dostala do postavení mimo hru, akce je tak přerušena.
28:32'
Ufa hraje přes svou brankou, čeká na vhodný moment pro založení útočné akce. Gleb Kuzmin nedokázal vypálit.
27:31'
Igor Makarov se dostal do útočného pásma, jeho akci zastavil soupeřům obránce.
27:01'
Oddechový čas pro hosty.
26:40'
Toljatti hraje při vlastním oslabení aktivně, brání se výborně.
25:51'
Domácí celek hraje aktivně v přesilovce, dostal se do útočného pásma, Zachar Arzamascev neudržel útočné pásmo.
25:11'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:01'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Rafael Achmetov – 2 min., vysoká hůl).
24:53'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat do zakončení. Hraje se spíše ve středním pásmu.
23:35'
Igor Skorochodov se rychle dostal do útočného pásma, brankář Ufy zasahovat nemusel, následně ale vypálil Jefim Gurkin od modré čáry. Vhazovat se bude před brankou Ufy.
22:47'
Ufa rozehrává od své branky, následně se Arťom Fjodorov probojoval do útočného pásma, ale hostující bek Denis Ježov získal puk, a tak se směr hry otáčí.
22:34'
Kotouč vypadl z hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji propracovat do útočného pásma.
21:36'
Teemu Hartikainen se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
21:17'
Igor Makarov se probojoval do útočného pásma, do předbrankového prostoru. Jeho pokus kryje gólman.
20:40'
Stanislav Bočarov protlačil kotouč do útočného pásma, ale jeho pokus nedokázal nikdo zakončit.
20:24'
Ufa hraje v plném počtu.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o gól, rozdílovou branku vstřelil Maxim Majorov při vlastním oslabení.
20:00'
19:45'
Už se nic nestane.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:31'
Lada chybovala v útočném pásmu, do brejku se dostal MAXIM MAJOROV. Počkal se zakončením, brankář udělal první pohyb a domácí hráč při vlastním oslabení skóroval. Asistence: Joonas Kemppainen.
18:17'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., hákování).
18:00'
Lada právě vstřelila branku!
Hosté rychle využívají přesilovou hru a vyrovnávají, kotouč za brankovou čáru poslal DENIS ZERNOV. Asistence: Georgij Bělousov a Stanislav Bočarov.
17:37'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
15:50'
Domácí hráč se z předbrankokové pozice probojoval do zakončení, byl to Teemu Hartikainen. Jeho pokus ale brankovou čáru nepřešel.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
14:03'
Enver Lisin zavezl do útočného pásma, následně pálil obránce Zachar Arzamascev od modré čáry. Jeho tvrdá rána byla zablokovaná.
13:32'
Alexej Kirillov drží kotouč pod kontrolou na obranné polovině, snaží se rychle rozehrát, ale všichni jeho spoluhráči jsou obsazení.
-53:38'
Kirill Kapustin vedl rychlou akci svého týmu, jeho pokus kryje brankář.
11:51'
Domácí se propracovali do útočného pásma, zakončoval Maxim Osipov. Jeho rána od modré čáry byla zablokovaná.
11:20'
Jevgenij Bodrov přišel o kotouč, a pak se do šance dostal hostující Alexandr Něstěrov. Jeho rána z mezikruží byla snadnou prací pro brankáře Ufy.
10:54'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet ve středním pásmu, ale má velké problémy s přechodem do útočné třetiny.
09:50'
Semjon Valujskij vypracoval pozici, kterou zakončoval Denis Ježov. Jeho rána od modré čáry končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
09:14'
Komerční přestávka.
08:45'
Maxim Majorov motal hlavy obráncům soupeře, ale vypálit nedokázal. Domácí celek má převahu a také vede o jednu branku.
08:20'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Mnoho vyložených šancí k vidění není.
07:20'
Semjon Valujskij čekal na modré čáře pro přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal. Následně jde střídat.
06:50'
Charles Genoway se propracoval do útočného pásma, ale přes dobrou hru obránců zakončit nedokázal.
05:51'
Nikita Filatov se propracoval do střelecké pozice, jeho rychlé zakončení kryje gólman.
05:00'
Pět minut hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté. Denis Kokarev vybojoval o kotouč za bránou soupeře, o puk přišel, a tak Lada vyhazuje.
04:15'
Domácí rozehrávají od své branky, následně se dostali do útočného pásma, ale se zakončením měli hráči v zeleném problém.
03:36'
Enver Lisin dostal hru do útočného pásma, dvakrát vypálil a jeho pokus výborně zastavil hostující brankář., Anton Krasotkin podržel své spoluhráče nyní.
02:10'
Domácí se dostávají do vedení. Grigorij Panin nahrál výborně z předbrankového prostoru do druhé vlny, kde byl TEEMU HARTIKAINEN. Jeho tvrdá rána zapadla přesně do brány. Asistence: Grigorij Panin a Jevgenij Korotkov.
02:00'
Domácí celek má více ze hry, hraje aktivněji, ale nemůže se probojovat do útočného pásma.
01:39'
Alexej Kirillov dobře vypálil, jeho pokus z kruhu kryje domácí brankář. Ben Scrivens zastavuje hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.
00:45'
Linus Omark hledal přihrávkou před brankou spoluhráče, ten byl ale obsazený, akce tak končí.
00:16'
V poklidném tempu začíná zápas, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'
V této sezóně se týmy proti sobě již postavily. V prodloužení rozhodl o výhře Ufy 3:2 v přesilové hře Fjodorov.
Celek Salavat Julajev Ufa odehrál dvacet pět zápasů, má bilanci 12-1-2-10; skóre 73:66 a 40 bodů. Ufa je na pátém místě tabulky. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Dynamem Moskva 3:2 a Jekatěrinburgem 5:3. Nestačila na Petrohrad 2:4, Helsinky 0:2 a v nájezdech na Čeljabinsk 3:4.
Tým Lada Toljatti odehrál 24 zápasů s bilancí (5-1-3-15, skóre má 39:58 a 20 bodů). Je na posledním místě tabulky. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Podolsk porazil 3:1 a Slovanu Bratislavu 5:1. Nestačil na Chabarovsk 1:4, Helsinky 0:4 a v prodloužení na Soči 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a Lada Toljatti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.