KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Soči - 31. srpna 2017   16:00

Ufa
Ufa
06:27' I. Makarov (Lisin, Kuljaš) • 08:44' Hartikainen (Omark, Larsen) • 16:12' Fjodorov (Zubov) • 19:24' Kokarev (Zubov) • 23:48' Loginov (Arzamascev) • 24:15' Larsen (Scrivens) • 26:00' Omark (Kemppainen, Hartikainen) • 27:51' J. Bodrov (I. Makarov, Lisin) • 31:19' Lisin (I. Makarov) • 31:37' Korotkov (A. Lazarev) • 50:51' Lisin (I. Makarov, Kuljaš)
11:3
(4:1, 6:2, 1:0)
Soči
Soči
03:12' Wellman  (Chomickij, Lapenkov) • 34:09' Ščegolkov  (Chomickij, Ščitov) • 35:10' Padakin
Ufa
Karejev (Scrivens) – Kuljaš, S. Garejev, Larsen, Arzamascev, Loginov, M. Osipov, Petrišev – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Fjodorov, Zubov, Kokarev – Korotkov, A. Lazarev, Soloduchin – Skorikov.
Soči
Barulin (25. Šikin) – I. Vorobjov, Alexandrov, Ščitov, Chomickij, Pedan, Mamkin, Miromanov – Garbutt, Önerud, Grebenščikov – Lapenkov, O'Dell, Collins – I. Zacharčuk, Padakin, A. Ivanov – Morozov, Ščegolkov, Cvetkov – Wellman.

Domácí hokejisté dokázali tento zápas jednoznačně opanovat. Vyhráli jej stylem start – cíl. Ufa byla od první minuty aktivnější, hostující celek se musel bránit. Nutno dodat, že Ufě v tomto zápase vyšlo snad úplně všechno.
59:43'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., nedovolené bránění).
59:25'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., podražení).
58:00'
Dvě minuty hry zbývají ze třetí třetiny. Domácí hokejisté mají kotouč pod kontrolou.
58:00'
57:16'
Svjatoslav Grebenščikov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla povedená, neboť zlomil hůl.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty zápasu.
56:30'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí Alexandr Loginov má kotouč pod kontrolou a hledá spoluhráče, kterému by přihrál.
55:50'
Ben Scrivens kryje střelecký pokus soupeře, jedná se o jednu z mála šancí, kterou jsme v posledních minutách viděli.
55:25'
Alexandr Loginov se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval jeden z hostujících beků.
55:09'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej.
54:27'
Hostující celek vybojoval před svou brankou kotouč, a tak mohou vytvořit zajímavě vypadající útočný výpad.
53:21'
Hostující celek se pokouší hrát stále důstojnou roli v zápase, ale moc se jim to nedaří.
52:45'
Hra je přerušena, domácí celek vede o sedm branek a míří za výhrou. Sledujeme klidnější pasáž hry.
50:51'
Ufa právě vstřelila branku!
Krásná akce znamená další branku domácího celku. Makarov skvěle našel ENVERA LISINA, který ukázkově zakončoval do odkryté branky. Asistence: Igor Makarov a Denis Kuljaš.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Salavat Julajev Ufa má více ze hry, vede o sedm branek.
49:31'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, k vidění je rychlý hokej plný osobních soubojů, ale střel je málo.
48:51'
Zachar Arzamascev se probojoval do předbrankového prostoru, ale nedokázal výrazněji zakončit. Jeho pokus nebyl přesný.
48:15'
Hra je nyní přerušena, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ufy.
47:59'
Ufa byla v útočném pásmu, následně domácí ale vinou špatné přihrávky přišly o kotouč, a tak mohli útočit hosté. Vadim Chomickij se dostal do střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal.
47:04'
Čas momentálně rychle plyne, střídá se ze hry, gólmani momentálně mnoho práce nemají. Hráči se totiž nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma.
46:10'
Michail Mamkin rozehrává od své branky, sledujeme dobrou pasáž hry od hostujícího celku, kteří ovšem výrazně ztrácí.
45:40'
Pokud jsme ve druhé třetině sledovali útočný hokej, tak nyní sledujeme boj o každý metr hrací plochy.
45:20'
Ivan Vorobjov se probojoval do útočného pásma, ale netrefil branku.
44:51'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu. Mnoho zajímavých momentů k vidění není.
44:21'
Denis Kuljaš se dostal ke střele od modré čáry, jeho rána končí ale mimo branku. Domácí obránce netrefil ideálně.
43:50'
Sledujeme rychlou pasáž hry, osobní souboj před vlastní brankou vyhráli hráči Soči, kteří se tak mohli rychle dostat do útočného pásma.
42:52'
Hraje se ve středním pásmu, nyní se do střelecké pozice dostal hostující Ryan Garbutt. Minul branku z mezikruží.
42:11'
Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, snaží se přidat další branku. Anton Lazarev to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.
41:40'
Hra je přerušena, píská se postavení mimo hru.
41:06'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
40:40'
Joonas Kemppainen čekal před brankou na kotouč, ale přihrávky se nedočkal.
40:20'
Zápas, ve kterém domácí hokejisté vedou o sedm branek, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Osm branek jsme viděli ve druhé třetině. Šest z nich vstřelil domácí celek a hosté dva. Ufa hraje výrazně lépe, vypracovala si vysoký náskok, ale v závěru třetiny hrála laxně, což znamenalo dvě inkasované branky.
40:00'
39:22'
Hosté mají kotouč za svou brankou, nikam se už neženou. Ryan Garbutt hledal spoluhráče na modré, ale přihrával nepřesně.
39:00'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ufy.
38:20'
Domácí celek se už pravděpodobně vidí v kabině, aktivně Ufa rozhodně nehraje, a tak se pokouší prosadit hosté. Soči ale marně získává pásmo.
37:46'
Soči i přes výrazně nepříznivý stav pokračuje v aktivní hře, nicméně mnoho střel na branku si hosté zatím vypracovat nedokázali.
37:27'
Sledujeme klidnější pasáž hry, s góly se v tomto zápase roztrhl pytel.
37:00'
Tři minuty před koncem druhé třetiny se do zajímavé střelecké pozice dostal hostující celek, kotouč ale skončil na zadním mantinelu za brankou.
36:22'
Ufa nyní zahrála jen na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před domácí brankou. Sledujeme hokej plný gólů. Fanoušci musí být spokojení.
35:10'
Soči právě vstřelilo branku!
Domácí celek vyrobil další obrovskou chybu. Hosté dobře napadali, vybojovali kotouč, a tak se snadno PAVEL PADAKIN dostal do střelecké pozice. Počkal si na pohyb brankáře, podržel kotouč a dobře zakončil. Bez asistence.
34:09'
Příliš laxně nyní domácí celek hrál ve středním pásmu, čehož dokázali hosté proměnit. Kotouč za záda brankáře poslal VADIM ŠČEGOLKOV. Asistence: Vadim Chomickij a Nikita Ščitov.
33:27'
Hostující celek je totálně zoufalý a nevychází mu dnes vůbec nic. Naopak Ufa dominuje. Fanoušci jsou spokojení.
31:37'
Anton Lazarev poslal do brejku svého spoluhráče, tím byl JEVGENIJ KOROTKOV. Domácí hráč si počkal na pohyb brankáře a i s trochou štěstí svůj samostatný únik gólově zakončil. Asistence: Anton Lazarev.
31:19'
Destrukce obrany Soči pokračuje dál. Nyní se do střelecké pozice dostal ENVER LISIN, který kotouč poslal mezi rukou a tělem brankáře za čáru. Asistence: Igor Makarov.
30:50'
Daniil Miromanov mohl snížit, ale jeho pokus s nepříznivého střeleckého úhlu končí na tyčce. Nechybělo mnoho a hostující celek vstřelil druhý gól.
30:38'
30:19'
Dmitrij Šikin musel zasahovat po střele Antona Lazarova od modré čáry. Hostující brankář kryje jeho pokus.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasy. Více ze hry mají domácí.
29:25'
Ufa se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Hosté dobře brání, kotouč je až za brankou Ufy.
28:56'
Domácí hrají další přesilovou hru, dostali se do útočného pásma, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.
28:38'
27:51'
Domácí hokejisté stále nemají dost. Po nádherné kombinaci přidávají branku číslo osm. Lisin a Makarov připravili výbornou akci, kterou po parádní příhrávce zakončuje střelou do odkryté branky JEVGENIJ BODROV. Asistence: Igor Makarov a Enver Lisin.
27:30'
Komerční přestávka.
27:15'
Domácí fanoušci jsou absolutně nadšení průběhem hry, naopak hostující trenér přemýšlí o smyslu života. Ufě v tomto zápase vychází úplně všechno.
26:00'
Své šikovné ruce a dobrý přehled o hře nyní předvedl LINUS OMARK. Přijel kotouč, dostal se do útočného pásma. Překonal obránce a vypálil na vzdálenější tyčku. O tu otřel kotouč, který se odrazil za brankovou čáru. Asistence: Joonas Kemppainen a Teemu Hartikainen.
25:16'
Soči se vůbec nemůže dostat do tempa, hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu. Mnoho šancí si hokejisté v bílém vypracovat nemohou.
24:15'
Střídání v týmu HK Soči: ze hřiště odchází Konstantin Barulin, přichází Dmitrij Šikin.
24:15'
PHILIP LARSEN se odhodlal ke krásné samostatné akci, prokličkoval celé hřiště, dostal se do střelecké pozice. Kotouč poslal pod horní tyčku. Krásná individuální akce domácího hráče. Asistence: Ben Scrivens.
23:48'
Domácí hokejisté přidávají pátou branku v tomto zápase v dvojnásobné přesilové hře. Tvrdě od modré vypálil ALEXANDR LOGINOV. Asistence: Zachar Arzamascev.
23:30'
Domácí celek se opět usadil v útočném pásmu.
23:13'
Ufa už se se zase dostala do útočného pásma, Denis Kuljaš tvrdě vypálil, jeho pokus odrazil hostující brankář Konstantin Barulin Konstantin Barulin maskou.
22:40'
Domácí hokejisté mají k dispozici druhou přesilovku pět na tři. Nepřesnou střelou ale o útočné pásmo hokejisté v zeleném přišli.
22:34'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
22:14'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Ščegolkov – 2 min., sekání).
22:06'
Michail Mamkin vypálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.
21:40'
Fanoušci podporují stále domácí výběr, který hraje znovu aktivně, navíc vede o tři branky.
21:07'
Ufa se nyní dostala do útočného pásma, ale přesněji nezakončila. Naopak na druhé straně se po bleskové akci dostal do zakončení Ryan Garbutt, jehož pokus kryje domácí brankář.
20:44'
Jurij Alexandrov rozehrával od své branky, hledal spoluhráče na útočné modré, ale přihrávka postrádala přesnost.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny získává hostující celek.
20:01'
Výborně vyšla první třetina domácímu celku. Ufa byla jednoznačně aktivnější, dokázala si vypracovat střelecké pozice, které proměnila. Domácí hokejisté vedou o tři branky a mají nakročeno k výhře.
20:00'
19:24'
Domácí celek přidává další gól. DENIS KOKAREV získal kotouč od spoluhráče, vybruslil si do lepší střelecké pozice a zápěstím vypálil. Jeho rána se vyhnula všem nástrahám a kotouč propadl do sítě. Asistence: Ilja Zubov.
19:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry v první třetině.
18:53'
Hra je nyní přerušena, pro postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.
18:26'
Philip Larsen zkoušel dlouhým pasme najít spoluhráče, ale jeho pokus nikdo nepochopil, a tak kotouč mají hosté.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, do střelecké pozice se dostal hostující Vadim Chomickij, ten ovšem branku minul.
17:32'
Domácí hokejisté dominují dění na hrací ploše, Soči se jen těžko dostává stabilněji na útočnou polovinu. Ufa má více ze hry.
16:12'
Ufa si v závěru přesilové hry vybudovala tlak v útočném pásmu. Po krásné kombinaci se k puku dostal Zubov, který mohl zakončovat, ale ještě vylepšil pozici pro ARŤOMA FJODOROVA, který celkem snadno poslal kotouč do odkryté části branky. Asistence: Ilja Zubov.
15:58'
Alexandr Loginov vypálil jako obránce od modré, ale minul.
15:30'
Soči tentokrát v početní nevýhodě hraje výrazně lépe. Takticky odehrálo dosavadní část oslabení výborně.
15:00'
V předbrankovém prostoru si hokejisté Soči dávali příliš dlouho přednost v zakončení, až o střeleckou pozici přišli.
14:25'
Domácí celek má k dispozici další přesilovou hru, Philip Larsen si říkal na modré o přihrávku, ale nedostal ji.
14:09'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., podražení).
13:15'
Hosté mají kotouč za svou brankou a střídají. Následně se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale Simon Önerud nedokázal zpracovat přihrávku od spoluhráče.
12:32'
Fanoušci dál ženou domácí hokejisty do střeleckým úspěchem. Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej.
11:41'
Joonas Kemppainen si sjel hodně hluboko do útočného pásma, probojoval se ke střele, kterou kryl brankář Soči.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Domácí celek střídá, do hry se dostává třetí formace. Svjatoslav Grebenščikov ale dobře přečetl akci Ufy, kterou tak dokázal ukončit.
09:33'
Domácí hokejisté dokázali proměnit přesilovou hru, dál pokračují v aktivní hře. Ufa má více ze hry, hosté se musí bránit.
08:44'
Domácí hokejisté využívají přesilovou hru a jdou do vedení. Ufa tvrdě vypálila od modré čáry, kotouč se dostal před branku a vedle brankáře jej viděl TEEMU HARTIKAINEN, pro kterého nebyl problém zakončit. Asistence: Linus Omark a Philip Larsen.
08:07'
Ufa se znovu usadila v útočném pásmu, jenže vinou nepřesné přihrávky o třetinu přišla.
07:30'
Domácí hokejisté mají k dispozici přesilovou hru, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice. Sledujeme dobrou defenzivní hru Soči.
06:55'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., držení protihráče).
06:27'
Domácí hokejisté poměrně rychle vyrovnávají. K zakončení se dostal IGOR MAKAROV, který byl tísněn. I tak ale dokázal vypálit a jeho pokus prošel brankáři mezi betony. Asistence: Enver Lisin a Denis Kuljaš.
05:50'
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.
05:20'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, více ze hry mají domácí. Anton Lazarev hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
04:48'
Další domácí rána od modré čáry na Barulina neprošla, neboť jeden z hostujících beků zablokoval střelecký pokus.
04:40'
Linus Omark se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus přes obránce nebyl vůbec špatný, ale hostující brankář si dokázal poradit.
03:40'
Následně se do střelecké pozice dostal domácí celek. Enver Lisin výborně vypálil a jeho pokus kryje Konstantin Barulin.
03:12'
Hostující celek se prosazuje po rychlé kombinaci. CASEY WELLMAN dostal kotouč do jízdy, dostal se do útočného pásma. Jeho ránu domácí brankář dokázal jen ztlumit, kotouč někudy proklouzl za brankovou čáru. Asistence: Vadim Chomickij a Jevgenij Lapenkov.
02:57'
Ivan Vorobjov čeká na dostřídání spoluhráčů.
02:08'
Ruslan Petrišev rozehrával další akci ze svého obranného pásma, domácí se rychle dostali do útočného pásma, ale mají velké problémy se ziskem dobré pozice pro střelu.
01:22'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, Alexandr Loginov si najel mezi kruhy, dostal přihrávku, ale jeho rána končí na zadním mantinelu za brankou.
00:50'
Vadim Chomickij vypálil z mezikruží, jeho rána postrádala přesnost, domácí brankář zasahovat nemusel.
00:28'
Konstantin Barulin zasahovat nemusel, kotouč vystřelený z obranného pásmu Ufy končí mimo branku, píská se icing.
00:01'
Zápas za malý moment začne.
Poslední tři vzájemné zápasy vyhrál tým HK Soči, uvidíme, zda tato série bude pokračovat. A právě Soči se poprvé v sezóně představí na ledě soupeře, naopak Ufa odehraje čtvrtý duel na domácím hřišti.
| Salavat Julajev Ufa nemá povedený vstup do sezóny. Úvodní zápas sice vyhrála nad Vladivostokem 3:1. Od té doby ale přišly dvě porážky. Nejprve v dramatickém zápase Ufa nestačila na Chabarovsk, kterému podlehla 4:5, a pak nestačila na čínský Kunlun 1:2.
Týmu HK Soči se úvodní zápas v nové sezóně nepovedl. Na svém ledě prohrálo s Kunlunnem 2:4. O dva dny později mohl tým složit reparát. To se podařilo. Ve druhé třetině poslal Soči do vedení Grebenšikov. Ve třetí části pak vyrovnal hostující Gubin. V nájezdové loterii rozhodl o výhře Soči Šegolkov. Zlepšený výkon si Soči přeneslo i zatím do posledního zápasu. Na domácí půdě porazilo Vladivostok 3:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.