KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Vladivostok - 22. srpna 2017   16:00

Ufa
Ufa
28:56' Korotkov (M. Majorov) • 45:47' Soloduchin  • 55:16' Larsen (Arzamascev)
3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
Vladivostok
Vladivostok
04:11' Gorškov  (Sajustov, Krasnoslobodcev)
Ufa
Scrivens (Karejev) – Larsen, Arzamascev, Loginov, M. Osipov, Kuljaš, S. Garejev, Petrišev – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Fjodorov, Zubov, Kokarev – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – M. Majorov, Soloduchin, Korotkov.
Eduard Odins, Maxim Sidorenko
Ufa Arena
5 558 diváků
Vladivostok

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Československá stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Ufa dokázala v třetí třetině dokonat obrat ve skóre a v úvodním zápase nové sezony KHL poráží na svém ledě Vladivostok 3:1. Vítěznou branku zaznamenal po individuální akci ve 46. minutě Vjačeslav Soloduchin, při jehož gólu nemohl mít čisté svědomí brankář Bobkov, který se nechal lacině překonat z úhlu, když si nepohlídal bližší tyč.
59:00'
Začíná poslední minuta zápasu a domácí v poklidu kombinují na vlastní půlce.
57:45'
Ufa se už nikam nežene a přesilovou hru využívá k tomu, aby držela kotouč a nechala plynout čas.
56:30'
Přesilová hra Ufy samozřejmě pokračuje. Vyloučení Machanovského přišlo pro Admiral v opravdu nevhodnou dobu a třetí gól domácích v podstatě rozhodl. Hráči v zelených dresech si hlídají závěr zápasu.
55:16'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí rychle využívají pětiminutovou přesilovku a je pravděpodobně rozhodnuto! PHILIP LARSEN vypálil od modré a puk bez jakékoliv teče zastavila až síť hostující brány. Asistence: Zachar Arzamascev.
54:57'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
53:06'
Neškodné nahození končí ve Scrivensově výstroji. Vhazovat se bude v obranné třetině domácích.
52:33'
Ufa už se netlačí tolik do zakončení a spíše se snaží držet hru co nejčastěji daleko od Scrivense, což se ji vesměs daří.
51:20'
Žafjarov zakončoval v těžké pozici a bránu minul. Hostům se v útoku vůbec nedaří.
50:00'
Polovina třetí třetiny je za námi a Ufa stále hájí jednobrankový náskok.
48:20'
Ufa má momentálně herně navrch a snaží se držet zápas pod kontrolou. Potřebovala by však třetí gól, protože za tohoto stavu není nic rozhodnuté.
47:11'
Domácí si vyměnili několik rychlých přihrávek v útočném pásmu, ale následné zakončení dokázal zablokovat bránící hráč Admiralu.
45:47'
Ufa otáčí skóre zápasu! VJAČESLAV SOLODUCHIN vyvezl kotouč podél mantinelu z vlastního obranného pásma a dostal se až k hostující bráně, u níž překvapil Bobkova, který si trestuhodně nepohlídal prostor u bližší tyče. Bez asistence.
44:52'
Scrivens se vydal na výlet za svou branku, jenže puk mu vypíchl hostující hráč a kanadský brankář pak musel rychle zpátky do branky, aby zabránil pohromě!
44:06'
Kemppainen zakončoval sám před bránou, ale v obrovské šanci minul!
43:45'
Na druhé straně musel kotouč vyrazit Scrivens, po jehož zákroku zůstal puk v nebezpečném prostoru v mezikruží. Domácí hráč se k němu dostal těsně před dotírajícím soupeřem.
43:03'
Soloduchin prověřil hostujícího brankáře, který vyrazil kotouč těsně před sebe, ale včas ho schoval pod lapačku.
42:03'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
41:20'
Hartikainen zkusil zahrozit z velkého úhlu a jeho střelu zastavila branková konstrukce!
40:40'
Zubovovu střelu vyráží Bobkov svou vyrážečkou.
40:01'
Ufa ve druhé třetině srovnala stav na 1:1 zásluhou Jevgenije Korotkova, který se prosadil ve 29. minutě. Od té doby se začal hrát nepříliš zajímavý hokej bez vyložených šancí. Nabídne třetí třetina lepší podívanou? Začít by měla přibližně v 17:39.
40:00'
39:00'
Začíná poslední minuta druhé třetiny. Zdá se, že nerozhodný stav vydrží až do jejího konce, protože oba týmy mají nadále problémy s přechodem do útoku.
37:42'
Fjodorov vypálil z první, ale trefil jen připraveného Bobkova, který schovává puk pod lapačku.
37:17'
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas před vhazováním v obranném pásmu Admiralu.
36:36'
Omarkova střela míří mimo branku, takže Bobkov nemusel zasahovat.
35:47'
Hra je teď z obou stran hodně nepřesná. Hráčům se nedaří pořádně zaútočit a podržet kotouč v útočné třetině.
34:36'
Makarov se prokličkoval až před Bobkova, ale dostal se k brankáři až příliš blízko, což mu prakticky znemožnilo pořádně zakončit.
32:30'
Admiral přestává být nebezpečný směrem dopředu. Hostům se od inkasovaného gólu nedaří podržet kotouč a špatně přechází do útočného pásma.
31:22'
Po zakázaném uvolnění hostů se hra vrátí před Bobkova.
30:30'
Vyrovnávací gól domácí hodně povzbudil, čemuž napomáhají také fanoušci, kteří se začali pořádně ozývat.
28:56'
Je vyrovnáno! Ufa zvýšila tempo své hry a rychle přišla odměna. Majorov našel dobře postaveného JEVGENIJE KOROTKOVA, který dobře mířenou střelou nad lapačku překonává Bobkova. Asistence: Maxim Majorov.
27:20'
Domácí poprvé ve druhé třetině zatlačili svého soupeře, ale střely Omarka a Hartikainena mířily jen mimo bránu.
26:11'
K vidění je pasáž hry bez střeleckých pokusů. Hráči obou týmů svádí velké množství osobních soubojů.
24:57'
Hra se přesunula před Bobkova, který snadno zasáhl proti Omarkově střele a podržel kotouč.
24:04'
Hosté drží puk v útočném pásmu a jsou silní v osobních soubojích u mantinelu.
23:27'
Kuljašovo vyloučení právě teď končí. Ufa ubránila i své druhé oslabení.
22:51'
Jeden z hostujících hráčů se v nebezpečné pozici marně natahoval po odraženém puku. Domácí si mohou oddychnout, protože kotouč končí ve středním pásmu.
22:27'
Ufa na chvíli dostala kotouč ven z pásma, ale už se opět musí bránit.
22:03'
Admiral se usídlil v útočném pásmu a hledá prostor pro zakončení.
21:27'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Kuljaš – 2 min., nedovolené bránění).
21:05'
Loginov nahazoval od modré a puk prolétl až k Bobkovovi, který přerušuje hru.
20:01'
První gól Admiralu Vladivostok v nové sezoně KHL vstřelil v páté minutě Alexander Gorškov, jehož zásluhou vedou hosté na ledě Ufy 1:0. Domácí zatím nebyli příliš nebezpeční, kromě přesilovky v závěru první třetiny, kterou však využít nedokázali. Druhá třetina začne přibližně v 16:51.
20:00'
19:27'
Hosté hrají v plném počtu.
18:40'
Ufa si vytvořila velký přesilovkový tlak, ale zatím se jí nedaří překonat Bobkova. Hartikainen mířil zblízka jen do hostujícího brankáře.
17:58'
Zubov mohl nahrávat před branku zcela volnému spoluhráči, jenže v nejdůležitější chvíli mu kotouč skočil, takže nakonec jen promáchl.
17:27'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Volčenkov – 2 min., faul kolenem).
17:27'
Přesilovou hru si po Volčenkově faulu vyzkouší také domácí tým!
16:19'
Ufa se při prvním oslabení zápasu ubránila. Loginov se vrací na led.
15:51'
Domácí se při vlastním oslabení dostali do protiútoku, který musel zneškodnit až brankář Bobkov.
14:50'
Obrovské šance hostů! Hned tři hráči postupně prověřili nebezpečnými střelami Scrivense, který však podržel svůj tým a pokaždé dokázal puk vyrazit.
14:28'
Domácí při svém prvním oslabení okamžitě vyhazují puk přes celou délku hřiště.
14:19'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Loginov – 2 min., podražení).
13:43'
Domácí v útoku dlouho nezůstali a na druhé straně se do zakončení dostal Sajustov, jehož střelu vyrazil Scrivens ramenem.
12:58'
Po skončení komerční pauzy se vhazovalo před domácím brankářem, jenže vhazování vyhrála Ufa a Hartikainen okamžitě zavezl puk do obranného pásma Admiralu.
12:15'
Admiral hraje aktivně a momentálně je lepším týmem na ledě. Ufa působí zaskočeným dojmem.
11:10'
Kotouč skončil v ochranné síti a vhazovat se bude po levici domácího brankáře.
09:11'
Hosté hezky kombinovali v útočném pásmu, ale nakonec z toho byla jen jedna neškodná střela, která mířila přímo na Scrivense.
08:08'
Hra se přesouvá ze strany na stranu a střel zatím k vidění nebylo mnoho. Nyní zkusil zakončit Sabolič, ale puk poslal jen do mantinelu za domácí brankou.
06:47'
Bobkov si připisuje snadný zákrok, po němž přerušuje hru. Následuje první komerční přestávka.
05:38'
Domácí drží kotouč a snaží se dostat soupeře pod tlak, ale zatím si nevypracovali šanci na vyrovnání.
04:11'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Druhá útočná formace Admiralu rychlými přihrávkami úplně vyšachovala obranu Ufy a ALEXANDR GORŠKOV se v jasné pozici z mezikruží nemýlil! Asistence: Dmitrij Sajustov, Vadim Krasnoslobodcev.
02:37'
Bobkov si připisuje svůj první zákrok, když lapačkou zastavuje neškodné nahození ze středního pásma.
02:20'
Ufa opět držela hru po nějaký čas v útočném pásmu, ale ani tentokrát Bobkova nezaměstnala. Hostující brankář zatím nemusel zasahovat.
01:33'
Krasnoslobodcev pálil z otočky jen přímo do připraveného Scrivense a hra je přerušena.
01:03'
První střelu zápasu má na svědomí hostující útočník Wright, který však z prostoru v levém kruhu míjí bránu.
00:41'
První útočná formace Ufy držela puk v útočné pásmu, ale střeleckou příležitost si nevypracovala.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Arzamascev, Loginov, M. Osipov, Kuljaš, S. Garejev – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Fjodorov, Zubov, Kokarev – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – M. Majorov, Soloduchin, Korotkov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Morrisonn, Volčenkov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Tkačov, Wright, Sabolič – Gorškov, Sajustov, Krasnoslobodcev – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – V. Butuzov, Machanovskij, K. Voronin – Krikuněnko.

Rozhodčí: Eduard Odins, Maxim Sidorenko.
Nový ročník KHL včera odstartoval zápasem Petrohradu s CSKA Moskva a dnes přichází na řadu šest dalších utkání. Jedním z nich je souboj dvou týmů z Východní konference, v jehož rámci přivítá Salavat Julajef Ufa na svém ledě Admiral Vladivostok. V loňské sezoně se tyto týmy střetly dvakrát a v obou případech zvítězila Ufa. Sezona nakonec skončila pro oba celky podobně, jelikož oba postoupili do play off, kde vypadli v prvním kole. Který z týmů vstoupí lépe do letošního ročníku KHL?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.