KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Chabarovsk - 27. listopadu 2017   17:30

Vitaz
Vitaz
3:4
(0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
Chabarovsk
Chabarovsk
20:49' Byvalcev  (J. Kolář) • 27:23' Aťušov  (Vl. Ušenin, Gorškov) • 41:41' Picard  (Jordán) • 63:10' Litovčenko  (Aťušov)
Vitaz
Jeřábek A. (Cze), Sidorenko M. (Blr)
Viťaz Ice Palace
1 750 diváků
Chabarovsk

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Z českých hráčů se prosadil Horák. Asistenci zaznamenali Kolář s Jordánem.
Sledovali jsme různorodé utkání mezi Viťazem Podolsk a Amurem Chabarovsk, které končí výhrou hostů po prodloužení 3:4. Za domácí se trefil Afinogenov, Horák a Romanov. Za hosty skórovali Byvalcev, Aťušov, Picard a v prodloužení Litovčenko. Podolsk zůstává na jedenáctém místě Západní konference. Chabarovsk stahuje náskok na osmou Ufu už pouze na dva body a to mají zápas k dobru.
63:10'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Autorem branky je VJAČESLAV LITOVČENKO, který dostal přihrávku na pravém křídle a následně prostřelil Saprykina díky mezírce v betonech. Asistence: Vitalij Aťušov.
63:01'
Jordánova střela byla zblokovaná, Amur spěchá do brejku.
62:54'
Zakázané uvolnění hostujícího Chabarovsku.
61:32'
Kondratěv drží puk za svou brankou a čeká na správný timing Rasskazova.
60:50'
Ke střele se dostal Byvalcev, jenže Saprykin dnes odvádí skvělé služby.
60:10'
Prodloužení se hraje tři na tři. K zakončení se dostal domácí obránce Romanov, jenže ten netrefil bránu.
60:01'
Dnešní utkání sleduje 1 750 diváků.
60:01'
Začalo prodloužení.
V třetí třetině jsme mohli vidět tři branky hned v prvních dvou minutách. Nejprve se prosadil český útočník Horák, poté hostující Picard, jenže za 21 sekund vyrovnal domácí obránce Romanov. Zbytek utkání bylo vyloženě nudných. Snad bude prodloužení zábavné.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:12'
Hosté v plném počtu. Viťaz se nedokázal dostat k žádné větší střele.
58:00'
Poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:38'
Kolář dokázal vyhodit přes všechny čáry.
57:12'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
57:03'
Začíná se nám přibližovat prodloužení. Uvidíme, jestli oba celky dokážou dohrát třetinu bez inkasované branky.
56:47'
Mozík se hnal do útočného pásma kolem pravého mantinelu, nicméně nebyl úspěšný. Hra v posledních minutách stojí za nic.
55:12'
K propagační střele se odhodlal Byvalcev. Saprykin si připisuje jednoduchý zákrok.
54:14'
Velká šance domácích! K bezprostřední dorážce se dostal Roman Horák, jenže jeho dorážku lapil hostující brankář Metsola. Skvělý přesun tohoto finského brankáře.
53:20'
K dalekonosné střele se odhodlal Vojta Mozík, nicméně rána jde vysoko nad. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:40'
Hra nemá žádné tempo, těžiště hry se nachází ve středním pásmu.
52:08'
Aktivní Nikulin se opět dostal ke střele,nicméně opět nedokázal prostřelit svoji smůlu z dnešního utkání.
51:29'
Vy. Ušenin zapracoval dobře do obrany a vybojoval zdánlivě ztracený kotouč.
51:00'
Teď si domácí brankář připsal další zákrok po střele Liho, který vystřelil od levého kruhu.
50:43'
Saprykin skočil po volném puku. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
49:06'
Po třech rychlých brankách v třetí třetině sledujeme velice opatrný hokej, kde oba celky vycházejí z pevné obrany.
48:32'
Amur si přihrává ve své obranné třetině a snaží se najít volné místečko v obraně Viťazu.
47:51'
Po nepřesné střele Makejeva následuje komerční přestávka.
47:29'
Švec-Rogovoj se hnal po pravém křídle do útočného pásma, jenže celou jeho akci zhatil jeho spoluhráč Dvurečenskij, který se dostal do ofsajdového postavení.
46:17'
Zakázané uvolnění domácího Podolsku, kterému se v posledních minutách nedaří rozehrávka.
45:50'
Metsola si připsal další úspěšný zákrok proti střele domácího Myttynena.
45:03'
Hráči Chabarovsku museli vyklidit útočné pásmo, jinak by rozhodčí Jeřábek odpískal ofsajd.
44:10'
K ráně se dostal Sjomin, nicméně jeho střela končí v ochranné síti. Buly se odehraje ve středním pásmu.
43:41'
O zakončení se pokusil Nikulin, jenže Kolář dokázal ránu blokovat.
43:31'
Zakázané uvolnění hostujícího Amuru. Vhazovat se bude po pravé ruce Metsoly.
42:42'
Po divoké minutě, kdy jsme mohli vidět tři góly, se hra opět uklidňuje.
42:02'
Viťaz právě vstřelil branku!
Autorem branky je STANISLAV ROMANOV, který se dostal k volnému puku, který dokázal trefit do poloprázdné brány. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj.
41:41'
Autorem branky je ALEXANDRE PICARD, který dostal pěknou přihrávku u mezikruží a krásnou střelou prostřeluje domácího Saprykina. Asistence: Michal Jordán.
41:16'
Autorem branky je ROMAN HORÁK., který krásně tečoval ránu Romanova od modré čáry. Podolsk vyrovnává dnešní utkání. Asistence: Stanislav Romanov a Matias Myttynen.
40:58'
Podolsk se bez problémů ubránil a Golovkov nechá vystřídat svoji formaci.
40:17'
Zakázané uvolnění domácího Nikulina.
40:11'
Domácí Podolsk opět začal utkání velice aktivně.
40:01'
Sledovali jsme druhou třetinu, kde jsme viděli konečně branky a to rovnou tři. Dva vstřelil hosté, v oslabení skóroval Byvalcev a v 28. minutě Aťušov, nicméně v 36. minutě snížil v přesilové hře Maxim Afinogenov, který má zkušenosti z NHL. Uvidíme, co přinese druhý poločas.Střely na bránu po druhé třetině: 18-21
Druhá třetina začne zhruba za patnáct minut.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:37'
Viťaz opět kombinuje kolem mantinelů, jenže Kolář jako správný kapitán získal tento neposedný puk.
37:54'
Do rychlého brejk use dostal Rasskazov, jenže domácí brankář Saprykin si po dlouhé době připsal další zákrok.
37:25'
K dorážce se dostal český reprezentant Horák, jenže jeho střelu kryje Metsola.
36:17'
Domácím využitá přesilovka dala spoustu odhodlání a touhy vyrovnání.
35:41'
Autorem branky je MAXIM AFINOGENOV, který se dostal k dorážce z mezikruží a následnou střelou prostřelil Metsolu. Asistence: Borna Rendulić a Alexej Makejev.
34:41'
Chabarovsk byl pod tlakem, jenže z něho se dostal chytrým vyhozením Jordána. Obě pětky jdou střídat.
34:07'
Od modré vypálil Mozík, k dorážce se hnal chorvatský útočník Rendulič, jenže jedna brusle mu podjela a poté najel do brány Metsoly, který po polovině hrací doby stále drží čisté konto.
33:46'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., vysoká hůl).
32:57'
Na ledě leží domácí Pautov, který se drží za obličej, neboť jeho vlastní hráč ho pukem trefil do tváře.
31:46'
Myttynen bruslil kolem brány Metsoly, nicméně nic z toho nevytěžil díky dobré obraně Kondratěva.
31:18'
Chabarovsk převzal otěže zápasu a celkem bezpečně hlídá své dvoubrankové vedení.
30:01'
Domácí v plném počtu. Sjomin tentokrát odseděl celé dvě minuty.
29:18'
Saprykin si připisuje další zákrok proti střele Potěchina.
28:47'
Ke střele od modré se prezentoval Chabarov, nicméně někdo z bránicích hráčů puk blokokuje do rohu.
28:03'
Sledovali jsme čtyři přesilové hry a všechny byly za podražení. Zajímavá statistika.
28:01'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Dmitrij Sjomin – 2 min., podražení).
27:23'
Amur Chabarovsk právě vstřelil branku! A hosté využili první nabídnutou přesilovou hru. Po parádní přihrávce Vl.Ušenina se raduje VITALY AŤUŠOV a hosté již jdou do dvoubrankového vedení.
26:46'
26:37'
K zakončení se dostal hostující Veličkin, který vystřelil od levého mantinelu. Saprykin neměl problém. Následuje komerční přestávka.
26:01'
Amur přežil dvě oslabení v krátkém sledu a po delší době se usazují ve svém útočném pásmu.
25:32'
Hosté v plném počtu.Tomáš Zohorna se hnal do brejku, jenže byl zastaven ofsajdovým postavením.
24:59'
Ke střele se dostal domácí Pautov, nicméně Metsola si připisuje další zákrok.
24:03'
Podolsk sice kombinuje mnohem lépe než v první přesilové hře, nicméně hosté se opět vymaňují z obrany.
23:25'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., podražení).
22:25'
Domácí jsou zatím aktivnější, nicméně Amur v druhé třetině vychází ze zabezpečené obrany a to mu přináší sladké ovoce.
21:03'
Hosté v plném počtu. Po střele Afinogenova se bude vhazovat po levé ruce Metsoly.
20:49'
Amur Chabarovsk právě vstřelil branku! ALEXEI BYVALCEV dostal přesnou přihrávku od Jana Koláře a poté si krásně povodil Saprykina a střílí první branku v utkání a rovnou ve svém vlastním oslabení.
20:20'
Viťaz se jen horko těžko udržel v útočném pásmu, nicméně netrvalo to moc dlouho.
20:01'
Sledovali jsme první třetinu mezi Podolskem a Chabarovskem, která končí bezbrankovou remízou 0:0. Střely na bránu byly sice 10:9, jenže oba brankáři jsou zatím skvělí. V poslední minutě se nechal vyloučit Rasskazov a tak budou mít domácí ještě minutu a tři sekundy přesilovou hru.
20:00'
19:31'
Chabarovsk se dokázal ubránit a Chabarov střílí puk přes celé hřiště.
19:03'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kirill Rasskazov – 2 min., podražení).
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:20'
Vojta Mozík získal puk a zajel s ním za svou brankou, aby mohla jeho druhá formace dostřídat. Následně se ke střele dostal další český hokejista, jenže ránu Metsola chytá.
17:38'
Amur kombinoval před brankou Podolsku. Nakonec se ke střele dostal Aťušov, jenže domácí brankář ruského původu byl opět bezchybný.
17:14'
Po další zblokované střele domácího hráče bude vhazování po levé ruce Saprykina.
17:03'
Kolář založil další útok hostů, jenže Oleg Li nedokázal zpracovat poskakující puk.
16:00'
Golovkov nahodil puk do útočné třetiny, jenže Nikulin v osobním souboji nedokázal přehrát Kodratěva. Chabarovsk je opět u puku.
15:41'
Zakázané uvolnění domácího celku.
14:55'
Velká šance domácího Viťazu! Ke střele se dostal český útočník Roman Horák, jenže jeho střela zápěstím končí jen těsně vedle levé tyče. Tohle by Metsola jen těžko chytil.
14:12'
Po další střele domácího celku následuje druhá komerční přestávka. Na led přicházejí krásné ženy, které budou čistit ledovou plochu od ledu.
13:33'
Čtvrtá domácí řada, která musí především bránit se dostala ke střele díky Dvurečenskiho, jenže jeho pokus kryje Metsola.
12:08'
Litovčenko krásně vybruslil do své útočné třetině, jenže poté jeho střela zápěstím končí na vyrážečce Saprykina.
11:29'
Zaseda bruslil za brankou Saprykina a hledal volného kanadského útočníka Picarda, jenže ten byl dobře pokrytý.
10:42'
Chabarovsk je opět dlouhodoběji u puku v útočné třetině, nicméně Katičev odpaluje puk do bezpečí a jde spokojeně střídat.
10:15'
Do rychlého brejk use po pravém křídle hnal Makejev. Když se dostal k brance Amuru, pokusil se přihrát na Maxima Afinogenova, jenže tato přihrávka neprošla díky dobrému zákroku Jordána.
9:36'
Lazarev si nevěděl rady s rozehrávkou, nakonec vystřelil Vj.Ušenin, jenže střela je blokovaná do ochranné sítě.
8:49'
Hra je přerušena díky nedovoleném faulu Potěchina na Katičeva, který se svalil na zem.
8:27'
Druhá útočná formace Viťazu se opět dostala ke střele, konkrétně Myttynen, jenže v mezikruží nedokázal trefit bránu.
7:31'
Romanov dokázal udržet míč na útočné třetině, jenže poté nedokázal Makejev udržet míč za brankou u mantinelu, kde ho nabral hostující kapitán Kolář.
7:10'
Finský brankář, který hájí bránu Chabarovsku opět předvedl jistý zákrok. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
6:31'
První komerční přestávka po pěkné kombinaci prvního domácího útoku a střele Nikulina, která končí mimo hrací plochu.
5:54'
Podolsk se dostal z mírného tlaku a sám kombinoval na své útočné třetině, kde Rendulič dlouhou otočkou nedokázal prostřelit Metsolu.
5:03'
Karmaškov se jako obránce dostal až za bránu Viťazu, jenže zde byl dobře bráněn Pautovem.
4:23'
Gorškov se přes střední pásmo dostal až ke kruhům, kde zakončil, nicméně Saprykin v pohodě chytá.
3:41'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Rasskazov.
2:58'
Kopejkin nepřesně přihrál do pokutového území na rozjetého Lazareva.
2:19'
Hraje se stále bez přerušení a dějiště hry je převážně ve středu hřiště a v obranném pásmu Podolsku.
1:36'
Ke střele od modré se dostal hostující Chabarov, jenže Saprykin vyráží do rohu.
0:55'
Makajev pěkně kombinoval v útočném pásmu s Horákem, nicméně Jordán s Kolářem se ubránili.
0:11'
Domácí oblékl červené dresy, Amur bílé.
00:01'

HC Viťaz: Saprykin (Todykov) – S. Romanov, Golovkov, Mozík, Katičev, Gimajev, Voronkov, Pautov – Afinogenov (C), A. Nikulin, Makejev – Rendulić, Horák (A), Myttynen – A. Lazarev, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Moisejev, Dvurečenskij, Švec-Rogovoj – Vyglazov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář (C), Jordán, Kondratěv, Chabarov, Aťušov, Berďukov, Karmaškov – O. Li (A), Byvalcev, T. Zohorna – Litovčenko, Rasskazov, Potěchin – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Frolov (A), Veličkin, Picard.

Rozhodčí: Jeřábek A. (Cze), Sidorenko M. (Blr).
Posledních pět vzájemných utkání:
19.09.17 Chabarovsk-Podolsk 3 : 5
16.02.17 Podolsk-Chabarovsk 2 : 3(2 : 2)
29.08.16 Chabarovsk-Podolsk 1 : 3
31.01.16 Chabarovsk-Podolsk 1 : 4
01.09.15 Podolsk-Chabarovsk 2 : 1
Amur Chabarovsk se nachází na desátém místě Východní konference. Na svém kontě mají za 33 utkání 46 bodů za deset výher, pět výher v prodloužení a šest proher v prodloužení.Skóre mají záporné 77:86. Na osmé místo, které drží Ufa, ztrácí pouze čtyři body a mají o dva zápasy méně. Z posledních pěti utkání dokázali získat také 6 bodů za výhru, výhru v prodloužení a prohru v prodloužení. Nejproduktivnější hráč je s 27 body za 10 gólů a 17 asistencí Byvaltsev.
Podolsk se momentálně nachází na jedenáctém místě Západní konference. Na svém kontě mají za 36 utkání 38 bodů za devět výher, tři výhry v prodloužení a pět proher v prodloužení. Skóre mají záporné 88:107. Na osmé postupové místo, které drží Čerepovec, ztrácí již 14 bodů. Z posledních pěti utkání dokázali získat 6 bodů za výhru, výhru v prodloužení a prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 25 body za dvanáct branek a třináct asistencí Makejev.
Hezký den u sledování dalšího utkání ruské KHL! V dnešním kole se představí domácí Viťaz Podolsk, který vyzve Chabarovsk. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.