KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Dynamo Moskva - 21. října 2017   16:00

Vitaz
Vitaz
1:5
(0:1, 0:2, 1:2)
Dynamo Moskva
08:36' Varnakov  (Volkov, Salminen) • 20:43' Varnakov  (Rylov, Salminen) • 32:22' Varnakov  (Boyd) • 57:55' Brjukvin   • 59:33' I. Nikulin  (Markovin, Jefremov)
Vitaz
M. Birjukov (Saprykin) – Burström, Golovkov, Katičev, Mozík, Pautov, A. Semjonov, Voronkov – Vyglazov, Kopejkin, Kulagin – Makejev, A. Nikulin, Pankov – Rissanen, D. Sjomin, Horák – Švec-Rogovoj, Denežkin, Moisejev.
Jeřábek, Hofman – Sadovnikov, Novikov
Viťaz Ice Palace
Jerjomenko (Kuzněcov) – D. Višněvskij, Volkov, J. Zajcev, Kutějkin, I. Nikulin, Rylov, Solovjov – Alexejev, Arťuchin, Boyd – Brjukvin, Varnakov, Zlobin – Igumnov, Markovin, Salminen – A. Těreščenko, Jefremov, J. Jakovlev.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů na počtenou.
Je dobojováno a z výhry se radují hokejisté Dynama Moskva, kteří byli po většinu utkání lepším celkem, o čemž hovoří nejlépe rozdíl ve skóre. Třemi góly se navíc blýskl Varnakov!
59:33'
Dinamo právě vstřelilo branku!
Tohle si snad ani domácí nezasloužili! A co že se jedná? Hokejisté Viťazu právě z hole ILJI NIKULINA inkasují pátý gól. Asistence: Dmitrij Markovin, Vladislav Jefremov.
58:16'
Za držení protihráče je na dvě minuty vyloučen Katičev.
57:55'
Hosté pečetí své vítězství gólem do prázdné brány. Šťastným střelcem je VLADIMIR BRJUKVIN. Bez asistence.
57:22'
Domácí to zkouší bez brankáře!
56:03'
Igummov si najížděl do volného prostoru, ale nedostal hezkou přihrávku.
55:18'
Mozík to zkoušel znovu, ale tentokrát proti jeho střele zasáhl brankář.
54:10'
Hokejisté Viťazu jsou v posledních minutách aktivnější a vrhají veškeré síly do útoku.
53:19'
Sjominu dělovku z prostoru mezi kruhy schytal jeden z clonících hráčů.
52:06'
Za neutuchající podpory fanoušků se domácí snaží ještě něco udělat s nepříznivým vývojem zápasu.
51:03'
Střela Mozíka byla sražena do ochranné sítě.
50:02'
Saprykin neměl snadnou pozici, ale dokázal si nakonec najít puk a ukrýt jej do bezpečí své lapačky.
49:41'
48:19'
Pankov ujížděl svému strážci, ale na poslední chvíli byl o puk obrán křižujícím obráncem.
47:41'
Za držení protihráče je vyloučen domácí Denežkin.
46:18'
Pautov se zbavil elegantně protihráče a rozehrál.
45:18'
Sjomin si najel mezi kruhy, kde však byl o kus černé gumy připraven.
44:16'
Přihrávka domácího hráče nebyla přesná a stala se snadnou kořistí soupeře.
43:10'
Nikulin to zkusil, ale trefil pouze dobře postaveného brankáře.
42:49'
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí vlétli do závěrečné periody jako uragán, jsou lepším týmem a zásluhou budiž jim snížení na rozdíl dvou branek z hole ALEKSANDRA NIKULINA. Asistence: Aleksej Makejev.
41:08'
40:19'
Střela Afinogenova postrádala přesnost.
40:01'
40:00'
39:08'
Za katr si půjdou sednout domácí Sjomin a hostující Zajcev, přičemž hostující Zajcev si na ní posedí o dvě minuty déle.
38:12'
Boyd to zkusil od modré, ale jeho pokus byl sražen do rohu kluziště.
37:18'
Domácím se přesilová hra sice daří a kombinují v pásmu, ale to je z jejich strany vše.
36:13'
Za vyhození puku mimo hřiště je vyloučen hostující Alexejev.
35:24'
Zakázané uvolnění zastavuje akci Dynama.
34:12'
Komarov ujížděl obránci, ale před brankáři vybruslit nedokázal.
33:57'
Trest pro domácí lavičku za příliš mnoho hráčů na ledě.
32:22'
Klobouky létají na led, MICHAIL VARNAKOV totiž zkompletoval čistý hattrick! Asistence: Dustin boyd.
31:17'
Horákova přízemní střela na bránu neprošla.
30:41'
Hezká individuální akce domácího hráče až do zakončení nevedla.
29:42'
Makajev si našel prostor pro získání puku ve středním pásmu.
28:42'
Jermojenko si připisuje zákrok po střele od mantinelu.
27:18'
Romanov napřáhl z velké dálky, ale jeho pokus byl nepřesný.
26:03'
K dorážce se však dostal Salminen, ale jeho pokus končí mimo.
25:57'
Boyd ujížděl protihráčům, ale až ke střele se nedostal.
24:15'
Hokejisté Viťazu se sice snaží, ale k nějakému většímu ohrožení hostující brány se dostat nemohou.
23:15'
Hra je pozastavena pro zakázané uvolnění domácích.
22:56'
Jermojenko si připisuje zákrok vyrážečkou.
21:12'
Katičev ranou od modré nedokázal ohrozit brankáře.
20:43'
Hned v úvodní minutě druhé třetiny zaznamenávají Moskevští druhou branku zápasu a na svědomí ji má MICHAIL VARNAKOV, který i s trochou štěstí prostřelil Jermojenka. Asistence: Jakov Rylov, Sakari Salminen.
20:01'
20:00'
19:12'
Saprykin zasáhl proti střele od modré lapačkou.
18:49'
Boyd si sice hezky vybruslil do střelecké pozice, ale ke střele se nakonec nedostal.
17:23'
Korjaginova střela se mezi tři tyče nevešla.
16:06'
Katičev si počíhal na najíždějícího protihráče a srazil jej čistě k zemi.
15:53'
Afinogenov střílel z kruhu, ale jeho rána nebyla přesná.
14:19'
A další zákrok pro Saprykina, který v posledních minutách drží domácí celek.
13:52'
Saprykin si připisuje důležitý zákrok lapačkou.
12:14'
Golovkov dostal nabito, ale svou střelu poslal jen do bránícího hráče.
10:56'
Aktivitu domácího týmu zastavují sudí pro zakázané uvolnění.
09:12'
Barnakov zkusil své štěstí střelou z úhlu, ale na brankáře si nepřišel.
08:36'
Třebaže se hokejisté Dynama museli v počátku zápasu především bránit, jsou to právě hokejisté z hlavního města, kteří se zásluhou MICHAILA VARNAKOVA ujímají vedení. Asistence: Artjom Volkov, Sakari Salminen.
06:53'
A další zákrok pro hostujícího gólmana, tentokrát po střele z mezikruží.
05:56'
Hostující brankář si připisuje zákrok po střele od levého mantinelu.
04:30'
03:39'
Domácím se v přesilovce prozatím nedaří udržet pásmo.
02:30'
Hostující Varnakov si odsedí dvě minuty za podražení.
01:16'
Až nyní si hostující gólman připisuje první zákrok.
00:35'
Na útočné polovině hřiště kombinují domácí k hokejisté, ale k nějakému zakončení se prozatím nemají.
00:01'

HC Viťaz: Saprykin (M. Birjukov, Todykov) – Burström, Gimajev, Golovkov, Katičev, P. Lukin, Mozík, Pautov, S. Romanov, A. Semjonov – Afinogenov, Vorošilo, Vyglazov – Kopejkin, Kulagin, Makejev – A. Nikulin, Pankov, Rissanen – D. Sjomin, Horák, Švec-Rogovoj.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – D. Višněvskij, Volkov, J. Zajcev, Korjagin, Kutějkin, I. Nikulin, Rylov, Solovjov, Hietanen – Alexejev, Anisin, Arťuchin – Boyd, Brjukvin, Varnakov – Zlobin, Ignatuškin, Igumnov – Dm. Kazionov, Karsums, Markovin – N. Komarov, Salminen.

Rozhodčí: Jeřábek, Hofman – Sadovnikov, Novikov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.