KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Red Star Kunlun - 1. prosince 2017   17:30

Vitaz
Vitaz
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Red Star Kunlun
22:06' Vorobej  (N. Chlystov, Ibragimov)
Vitaz
Saprykin (Todykov) – Mozík, Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Gimajev, S. Romanov, Voronkov – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Dvurečenskij – Moisejev.
Gofman, Ansons, Sadovnikov, Šeljanin
Viťaz Ice Palace
Hellberg (Skrynik) – Blacker, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej, Pereťagin, N. Chlystov – Brulé, Ponikarovskij, Beck – O'Donnell, DeFazio, Kane – Lockhart, Jaw, Chipchura – Lessio, Rissanen, Ibragimov.

Česká stopa v zápase
Vojtěch Mozík (CEC) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:24
Roman Horák (CEC) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:52
Domácí celek v tomto dramatickém zápase dokázal vyhrát nad Kunlunem o jednu branku, rozhodující gól ve třetí třetině zaznamenal domácí Alexej Makejev.
59:51'
Hosté se probojovali do útočného pásma.
59:06'
Magnus Hellberg míří na střídačku. Hosté hrají v šesti.
59:00'
Magnus Hellberg kryje střelecký pokus Nikity Vyglazova.
58:50'
Hosté hrají v plném počtu, času už mnoho není.
58:00'
Alexej Ponikarovskij při vlastním oslabení vypálil z křídla. Jeho rána na vzdálenější tyč postrádala přesnost.
57:36'
Alexej Ponikarovskij dobře zablokoval střelecký pokus domácích od modré čáry.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině a početní výhodu hraje domácí tým.
56:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Lucas Lessio – 2 min., hákování).
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí hráči stále vedou o gól. Jevgenij Katičev vypálil dobře od modré čáry.
53:56'
Viťaz hraje takticky velmi dobře, drží jednobrankové vedení a nikam se nežene. Domácí obrana hraje výborně. Nedává soupeři prostor.
52:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, více ze hry mají domácí, Alexandr Nikulin minul branku.
50:41'
Kunlun se musí bránit tlaku soupeře, domácí hráči mají jednoznačně více ze hry.
49:31'
Anton Lazarev byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Domácí hokejisté mají více ze hry.
49:23'
Komerční přestávka.
48:31'
Nikita Chlystov to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale byl zablokovaný.
47:12'
47:03'
Početní výhoda se blíží ke svému konci, Kunlun hraje velmi dobře ve svém pásmu.
45:30'
Přesilovku nyní mají k dispozici domácí hokejisté, kteří ale přicházejí o útočné pásmo.
45:12'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brendan O'Donnell – 2 min., podražení).
44:31'
Domácí celek se dostal do vedení, nyní musí bojovat hostující celek a vyrovnání.
43:29'
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté využívají dlouhou přesilovku a dostávají se do vedení. Po výborné přihrávce Afinogenova kotouč snadno do odkryté části branky dostal ALEXEJ MAKEJEV. Asistence: Maxim Afinogenov a Alexandr Nikulin.
43:07'
Viťaz se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma. Nyní se ale domácí dostali přes modrou čáru.
42:38'
Kotouč je za brankou domácího týmu, který tak může vystřídat.
41:45'
Nyní hrají přesilovou hru domácí hokejisté, kteří se tak mohou pokusit získat vedení na svou stranu.
41:12'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.
40:59'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Domácí se dostali do vedení hned po osmi vteřinách hry, hosté pak rychle vyrovnali. Do třetí třetiny si Kunlun přináší přesilovou hru pět na čtyři.
40:00'
39:44'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Sergej Gimajev – 2 min., podražení).
39:35'
Už se pravděpodobně nic nestane.
38:27'
Domácí hráči se usadili na útočné polovině, ale do střelecké pozice se nepropracovali.
37:50'
Igor Saprykin kryje kotouč po rychlém výpadu hostujícího celku, hra je přerušena.
37:38'
Borna Rendulić měl před sebou úplně volnou část branky, ale trefil jen prostor, kde byl gólman Magnus Hellberg.
35:55'
Ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma, mnoho šancí momentálně k vidění není.
35:24'
Dostáváme se do finální fáze třetiny, Jevgenij Katičev zůstává ležet na hrací ploše.
34:51'
Brayden Jaw vypálil z velké dálky, jeho pokus domácí gólman vyrazil do ochranné sítě nad brankou.
34:17'
Viťaz se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí celek se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice. Obrany obou týmů hrají pozorně.
33:16'
Stanislav Romanov se pokoušel kotouč dostat od své branky, ale nepodařilo se, a tak kotouč kryje Igor Saprykin.
32:50'
Gilbert Brulé kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale Red Star se do výraznější šance nepropracoval.
32:10'
Alexandr Nikulin výborně zakončoval, jeho pokus kryje hostující Magnus Hellberg.
31:50'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
30:24'
Cory Kane byl v dobré střelecké pozici, poskakující kotouč však trefit nedokázal.
-62:41'
Jegor Voronkov bojuje v obranném pásmu o kotouč, Kunlun se pokouší hrát aktivně, ale nemůže se probojovat do výraznější střelecké pozice.
28:00'
Vojtěch Mozík se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku, gólman Kunlunu zasahovat nemusel.
27:32'
Igor Saprykin kryje další střelu od modré čáry.
27:10'
Kunlun se propracoval do střelecké pozice, Taylor Beck ale při pokusu o zakončení zlomil hokejku.
25:26'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména ve středním pásmu.
24:24'
Luke Lockhart výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje gólman Igor Saprykin.
24:04'
Domácí celek se pokouší získat vedení zpět na svou stranu, Kunlun se musí bránit tlaku soupeře.
22:06'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Bleskově je vyrovnáno. Hostující celek využil ponechanou výhodu. Puk vypálil Nikita Chlystov a jeho střelu z předbrankového prostoru usměrnil mimo dosah brankřáe PAVEL VOROBEJ. Asistence: Nikita Chlystov, Rinat Ibragimov.
21:20'
Igor Saprykin kryje kotouč po střele, kterou vyslal Kyle Chipchura. Vhazovat se tak bude před brankou domácího celku.
21:08'
Oddechový čas pro hosty.
20:08'
Domácí celek se dostává do vedení rychle po začátku druhé třetiny, kotouč před brankou výborně tečoval ALEXANDR NIKULIN, který tak usměrnil do brány Afinogenovu střelu. Asistence: Maxim Afinogenov, Alexej Makejev.
20:01'
V první třetině jsme mnoho šancí neviděli, výraznější příležitost si ani jeden celek nevypracoval, a tak platí nerozhodný bezbrankový stav.
20:00'
19:22'
Joonas Järvinen od modré čáry netrefil přesně branku.
19:04'
Jesse Blacker rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají, nové hráče na led posílají také domácí.
19:00'
Ohlášena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:04'
Vypadá to, že je v pořádku.
18:04'
Jesse Blacker obkroužil branku, ale soupeř jej o puk připravil. Na ledě zůstává ležet Vojtěch Mozík.
17:45'
Kyle Chipchura se probojoval do útočného pásma, při pokusu o střelu zlomil svůj nástroj.
17:05'
Stanislav Romanov rozehrává od své branky, následně akci vedl Anton Lazarev. Ale domácí o puk přišli.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:31'
Cory Kane hledal spoluhráče na pravé straně, puk získal jeho kolega, ale branku minul.
16:00'
Roman Horák si klepal o přihrávku, kotouč se k němu nedostal, naopak se do útočného pásma dostali hosté. Gilbert Brulé nevymyslel vůbec nic.
15:42'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme podprůměrný hokej.
14:48'
Nikita Vyglazov se protlačil do střelecké pozice, jeho slabý pokus ale končí mimo branku.
14:16'
13:51'
Alexej Kopejkin se dobře postavil na obranné modré čáře a nenechal soupeře vystřelit.
13:10'
Gilbert Brulé si klepal o přihrávku, kotouč se k němu nedostal, hosté přicházejí o pásma, domácí vyhodili.
13:00'
Jesse Blacker to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
12:33'
Taylor Beck dobře vypálil z předbbrankového prostoru, domácí gólman byl pozorný a dokázal si poradit.
12:16'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Anton Lazarev – 2 min., vysoká hůl).
11:38'
Ponechaná výhoda pro hosty.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
09:36'
Jaakko Rissanen natlačil puk do brankoviště, tam byl ale pozorný Igor Saprykin, který kotouč kryje a dorážky nedopustil.
09:11'
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.
08:15'
Alexej Makejev vyzkoušel z levé strany pozornost brankáře Magnuse Hellberga.
07:41'
Alexej Kopejkin vypálil z křídla. Zkoušel to na vzdálenější tyč, ale jeho pokus zablokoval obránce. Gólman Kunlunu zasahovat nemusel.
07:17'
Dmitrij Sjomin vedl bleskovou protiakci, pokoušel se dostat do střelecké pozice, ale kotouč mu sjel z hole.
06:30'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho velkých šancí k vidění není, nyní se hosté nastěhovali do útočného pásma.
06:00'
Borna Rendulić vypálil a jeho pokus kryje hostující gólman. Komerční přestávka.
05:43'
Igor Saprykin podržel své spoluhráče a dokázal si se šancemi hostů poradit.
05:17'
Kunlun rozehrává od své branky, Cory Kane se dostal do útočného pásma, ale nedokázal zakončit. Do se podařilo jeho kolegovi.
04:08'
Alexej Kopejkin výborně zakončoval z předbrankového prostoru, jeho střelecký pokus však zastavil hostující Magnus Hellberg.
03:28'
Matias Myttynen nahazoval puk na bránu od modré čáry. Kotouč byl ještě tečovaný, ale ani tak nemusel gólman zasahovat.
02:49'
Brendan O'Donnell čekal před brankou na přihrávku, tak se k němu ale nedostala. Dobře zapracovala domácí obrana, která si dokázala poradit.
02:21'
Maxim Afinogenov byl před brankou soupeře, čekal na přihrávku, kotouč se k němu ale nedostal.
01:43'
Sledujeme rychlý hokej, Arťom Švec-Rogovoj se málem dostal do útočného pásma, ale chyběla mu rychlost, a tak na modré nepřekonal obránce soupeře.
00:49'
Matias Myttynen vypálil a jeho střelu kryje brankář Magnus Hellberg.
00:37'
Hostující celek vstoupil do zápasu aktivně, Gilbert Brulé vypálil od modré čáry. Jeho pokus kryje domácí gólman.
00:01'
HC Viťaz (10-3-6-19; 42 bodů) je v tabulce Západní konference na jedenácté pozici. Na postupové osmé místo ztrácí 13 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři a dva prohrál, vybojoval 10 bodů.
Red Star Kunlun (11-1-8-15; 43 bodů) je v tabulce Východní konference na jedenácté pozici. Na postupové osmé místo ztrácí 10 bodů. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál a získal jen jeden bod.
Hostující celek odehrál svůj poslední zápas na půdě soupeře. Představil se na ledě CSKA Moskvy. Hokejisté z hlavního města Ruska po první třetině vedli o dva góly, prosadil se Platt a Šumakov. Ve druhé třetině snížil Brulé, a pak potvrdil výhru CSKA Ljubimov.
Domácí celek vyhrává svůj poslední zápas 2:1, porazil Admiral Vladivostok. Po čtyřiceti minutách vedl díky brankám Kopejkina a Myttynena o dva góly. Ve třetí třetině hrál Viťaz takticky výborně, soupeři dovolil snížit až v samotném závěru zápasu. Admiral toho více nedokázal, a tak prohrál tento duel, ve kterém byl střelecky aktivnější 39:21.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.