KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Minsk - 18. listopadu 2017   08:00

Vladivostok
Vladivostok
00:17' Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič) • 02:24' Manukjan (Fiščenko, Glazačev) • 24:24' Makarenko (Kazakov, Žafjarov) • 54:42' Žafjarov (Makarenko) • 58:15' Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)
Minsk

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemnou sobotu.
Zápas je u konce, Vladivostok jasně přejel Dinamo Minsk v poměru 5:0. Výhra domácích se začala rodit už v první třetině, kdy už po třech minutách vedli po gólech Krasnoslobodceva a Manukjana 2:0. Ve druhé třetině přidal jednu branku Makarenko a v závěrečné periodě se ještě dvakrát prosadil Žafjarov. Nalimov si dnes své čisté konto jednoznačně zasloužil, připsal si několik dobrých zákroků. Jeho protějšek Enroth sice obdržel pět branek, ale ve většině případů to nebylo jeho vinou a spoustu šancí ještě Vladivostoku vychytal.
59:32'
Damir Žafjarov v oslabení vypálil bekhendem, k hattricku měla ale tato střela daleko.
58:33'
Asi poslední šance pro Minsk jak pokazit Nalimovovi čisté konto. Po vražení na hrazení je vyloučen Konstantin Glazačev.
58:15'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Pátý gól Vladivostoku a druhý DAMIRA ŽAFJAROVA je na světě. Útočník Admiralu dostal kotouč na pravý kruh a Enroth neměl šanci se tak rychle přesunout. Asistence: Maxim Kazakov, Nikolaj Gluchov.
57:32'
Karaban je vyloučen za hákování a domácí tak mohou ještě navýšit své vedení.
56:44'
Dmitrij Korobov nikam nespěchá, čeká za vlastní brankou, až jeho s
sspolurháči dostřídají.
56:07'
Po vyhození Admiralu se píská zakázané uvolnění.
55:18'
Nalimov neměl problém se zakončením Marca-Andreho Gragnaniho.
54:42'
V době, kdy už byli hosté v plném počtu Admiral navyšuje své vedení už na 4:0. DAMIR ŽAFJAROV dostal přihrávku před bránu, kdy byl úplně sám a střelou z první překonal Enrotha. Asistence: Pavel Makarenko.
53:56'
Arťom Volkov i v oslabení zaútočil a hezky vypálil z levého kruhu. Nalimov ale zůstal stoprocentní.
52:38'
Vladimir Děnisov je vyloučen za podražení. Přesilová hra pro Vladivostok.
52:21'
Puk skončil na střídačce Minsku. Vhazovat se bude v útočném pásmu Vladivostoku.
51:21'
Dmitrij Korobov tvrdě vypálil od modré, ale ani tato střele za Nalimovova záda neprošla.
50:48'
Marc-Andre Gragnani chtěl střílet z pravé strany, ale kotouč mu přeskočil přes čepel hokejky.
49:02'
Dmitrij Korobov dostal puk před branku a z blízka zakončoval. Nalimov předvedl další perfektní zákrok.
48:58'
Minsk nahodil puk do pásma a pokusí se ho tam vybojovat.
47:32'
V situaci dva na jednoho Quinton Howden přihrál na pravou stranu na Alexandra Pavloviče, tomu ale zakončení nevyšlo. Nalimov zůstal nepřekonán.
46:05'
Dmitrij Bujnickij získal svou střelou, kterou Nalimov chytil, alespoň vhazování v útočném pásmu pro svůj tým.
45:54'
Domácí nahodili kotouč do útočného pásma, tam ho však získali hráči Minsku.
44:33'
Artur Gavrus střílel z levé strany, Nalimov se překonat nenechal
43:08'
Viktor Alexandrov hledal na levém křídle najíždějící spoluhráče, ovšem žádný z nich kotouč nezastihl.
42:57'
42:07'
Kotouč po střele Justina Fontaina opustil ledovou plochu. Vhazovat se bude před Nalimovem.
41:45'
Domácí vyhodili kotouč a mohou znovu zformovat svou defenzívu.
40:56'
Dmitrij Sajustov je vyloučen za hákování, Minsk si může zpříjemnit začátek třetí třetiny přesilovou hrou.
40:35'
Zakázané uvolnění Vladivostoka, hra se přesune zpět před branku Nalimova.
40:27'
Po střele Alexandra Pavloviče skončil kotouč v ochranné síti za brankou Nalimova.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 9:39.
Na začátku druhé třetiny hráli domácí dvě přesilovky krátce po sobě, které však nedokázali využít. Moc jim to ale vadit nemuselo, protože chvíli nato se prosadil tvrdou a přesnou střelou Makarenko a Vladivostok navýšil své vedení na 3:0. V dalším průběhu třetiny si oba týmy vytvořili své šance, ale Nalimov ani Enroth už další puk za svá záda nepustili.
40:00'
39:42'
Střela z mezikruží Howdenovi nevyšla. Kotouč mu sjel z čepele.
39:10'
Po střele Charlese Lingleta z pravého kruhu má Nalimov kotouč bezpečně ve své moci.
38:22'
Pak se před Nalimovem strhla menší potyčka a rozhodčí to vyřešil vyloučením. Jegor Šarangovič a Nikolaj Gluchov dostali dvě minuty za hrubost.
38:21'
Andrej Stěpanov dostal hodně prostoru a nacpal se z pravé strany před Nalimova a vypálil. Brankář domácích přesto dokázal zasáhnout.
37:53'
Ivan Miščenko je už podruhé v zápase na trestné lavici, tentokrát za hákování.
36:39'
Maxim Kazakov v přečíslení dva na jednoho přihrál do jízdy na Damira Žafjarova. Ten ale z blízka už nedokázal Enrotha překonat.
36:06'
Nahození z levé strany před branku Minsku se neujalo. Nikdo z domácích se k puku nedostal.
35:17'
Ilja Šinkevič střílel z mezikruží, Nalimov jeho pokus vyrazil betonem.
34:18'
Z pravé ho kruhu vypálil zápěstím z rychlé jízdy Andrej Stěpanov. Nalimov byl opět ve své brance připraven.
33:55'
Teď už je hra přerušena. S dorážkou Děnisova si Nalimov poradil a udržel si čisté konto.
33:45'
Znovu se hraje velmi dlouho bez přerušení hry. Ale hra příliš velké tempo nemá.
32:51'
Kristian Chenkel vystihl přihrávku domácích a tím úspěšně zastavil jejich akci v útočném pásmu.
32:10'
Dmitrij Korobov je trpělivý, za svou brankou čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.
31:11'
V době, kdy už naskakoval Miščenko do hry vystřelil od modré Marc-Andre Gragnani. Nalimov si připsal úspěšný zákrok.
30:33'
Tato přesilovka zatím Minsku nevychází. Hosté se vůbec nedokáží usadit v útočném pásmu.
29:50'
Domácím se podařilo vyhodit puk až k Enrothovi.
29:09'
Ivan Miščenko je vyloučen za nedovolené bránění. Hosté budou mít šanci snížit svou ztrátu.
29:08'
Teď měli velkou příležitost hosté. Střelu Děnisova Nalimov vyrazil a následně si musel ještě poradit s dorážkou Howdena.
28:19'
Vladivostok je v posledních minutách jasně lepším týmem, Nalimov se musí ve své brance nudit. Ale hráči Admiralu si taky žádné velké šance nevypracovali.
27:19'
Rozhodčí si všimli ofsajdu domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:45'
Boj o puk v rohu kluziště vyhrálo ve vlastním obranném pásmu mužstvo Minsku.
25:40'
Střela Miščenka od modré byla nepříjemně tečovaná a Enroth měl co dělat, aby ji zneškodnil.
24:24'
Dvě přesilovky na začátku druhé třetiny sice Vladivostok nevyužil, ale nakonec přece jen navyšuje svůj náskok. Tvrdou střelou přesně do pravého horního růžku branky Enrotha se prosadil PAVEL MAKARENKO. Asistence: Maxim Kazakov, Damir Žafjarov.
24:10'
23:33'
Viktor Alexandrov dorážel po další střele od modré. Enroth byl znovu připraven.
23:12'
Tentokrát rána od modré minula branku Minsku.
22:52'
Po Tkačovově přihrávce přišla střela od modré. Enrtoh kotouč vyrazil.
22:15'
Hosté začali oslabení vyhraným buly a vyhozením puku.
22:10'
Ilja Šinkevič oslabí svůj tým, protože je vyloučen na dvě minuty za krosček.
21:48'
21:35'
Znovu Minsk vyhazuje puk a jeho oslabení už se blíží ke konci.
21:10'
Následně dokázali hosté vyhodit puk.
20:47'
Vladimir Tkačov po chvilce váhání vystřelil z levého kruhu. Enroth puk chytil a poradil si i s dorážkami.
20:18'
Admiral se už usadil v útočném pásmu, pokračuje jeho přesilovka.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 8:54.
První třetina je za námi. Skvělý start do zápasu měl Vladivostok, hned z první střely na branku se prosadil Krasnoslobodcev. Ve třetí minutě pak ještě více rozjasnil tváře domácích gólovou dorážkou Manukjan. Minsk se pak ze špatného začátku zápasu postupně dostal. Zahrál si i přesilovku, kterou ale nevyužil. Ve druhé části třetiny už si žádný z týmů nějakou velkou šanci nevypracoval. V poslední minutě ještě začala přesilovka Vladivostoku, která bude pokračovat ve druhé třetině.
20:00'
19:48'
V závěru třetiny ještě jedno vyloučení. Na trestnou lavici musí Dmitrij Korobov za nedovolené bránění.
19:44'
Od modré čáry střílel Viktor Alexandrov. Byla to však celkem slabá střela a Enroth na ni celou dobu viděl, takže mu nedělalo problém puk chytit.
19:22'
Minsku se nepovedl přechod modré čáry, píská se mu postavení mimo hru.
18:47'
Na druhé straně pak vypálil z mezikruží Arťom Volkov a Nalimov předvedl pohotový zákrok. Kotouč nevyrazil, ale nechal si ho ve výstroji.
18:00'
Viktor Alexandrov přenechal kotouč za sebe na Sergeje Iljina. Jeho střela skončila jen na betonu připraveného Enrotha.
17:35'
Hraje se už hodně dlouho bez přerušení. Ale taky bez nějaké zajímavé šance.
16:18'
Alexandr Pavlovič střílel z pravé strany, ovšem jeho rána netrefila Nalomovovu bránu.
15:51'
Tam ale domácí ztratili poměrně rychle puk.
15:30'
Robert Sabolič vyvezl kotouč z obranného až do útočného pásma.
15:05'
Admiral dobře brání střední pásmo, nedovoluje Minsku přejít modrou čáru.
14:03'
Střela Alexandra Pavloviče byla sražena mimo branku, takže tentokrát mohl zůstat Nalimov v klidu.
13:41'
Alexandr Kulakov našel mezi kruhy Jegora Šarangoviče. Ten vypálil z první, ale znovu našel jen chrániče připraveného Nalimova v brance Vladivostoku.
13:10'
Hned po vhazování musel zasahovat Ivan Nalimov znovu. Od modré na něj vypálil Dmitrij Znacharenko.
13:01'
Nahození ze středního pásma od Volkova Nalimov raději přikryl. Minsk získal alespoň útočné pásmo.
12:38'
Těm se ale branku Enrotha ohrozit nepovedlo a opět ztratili kotouč.
12:17'
Eroth zastavil nahoezní a vlastní brankou a rozehrál, ale brzy poté stejně získali puk domácí.
11:35'
Artur Gavrus střílel z dobré pozice, díky své rychlosti se dostal za obránce. Ale netrefil branku Vladivostoka.
10:54'
Ivan Nalimov vyjel hodně daleko ze své brány, aby přerušil akci Minska. Celou situaci zvládl na jedničku, u puku byl jako první a odpálil ho pryč.
10:37'
Viktor Alexandrov prozkoušel po delší době pozornost Enrotha. Ten se nenechal překvapit a jeho střelu zápěstím chytil.
09:51'
09:40'
Jevgenij Kovyršin naznačoval, že bude přihrávat, ale nakonec vystřelil. Přesto dokázal kotouč Nalimov chytit.
09:05'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč a mohou si na chvíli oddechnout.
08:38'
Quinton Howden vypálil z pravé strany, Ivan Nalimov má kotouč bezpečně ve své moci.
08:18'
Charles Linglet střílel z mezikruží, ale jeho pokus na Nalimova neprošel.
07:51'
Poprvé v utkání se vylučuje. Na trestnou lavici se usadil Pavel Makarenko za podražení.
07:14'
Tentokrát nahození Šinkeviče od modré čáry na Nalimova neprošlo.
06:48'
Ilja Šinkevič nahazoval kotouč na bránu. Nalimov puk vyrazil a pak se musel ještě potýkat s dorážkami Drozda. Vše ale zvládl a kotouč nakonec přikryl.
05:49'
Vladimir Děnisov se ke střele z mezikruží nedostal, byl zablokován obránci Vladivostoka.
04:52'
Alexandr Kulakov ice za brankou Admiralu vybojoval puk, ale pak zadovkou našel jen hůl protihráče.
03:46'
Enroth vyjel za sovu bránu, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.
02:24'
Tak už je to 2:0. Střelu Fiščenka ještě Entroth vyrazil, ale pouze před sebe, kde ale stál TIGRAN MANUKJAN. Ten měl už práci jednoduchou, stačilo mu kotouč dorazit do odkryté brány. Asistence: Ivan Fiščenko, Konstantin Glazačev.
01:31'
Po přihrávce Stěpanova pálil tvrdě od modré Kristian Chenkel, ale branku Nalimova minul.
00:17'
Tak to je bleskový start zápasu pro Admiral! VADIM KRASNOSLOBODCEV si vzal ve středním pásmu puk, projel za modrou čáru a z levého kruhu střelou zápěstím překonal Enrotha. Asistence: Anton Volčenkov, Robert Sabolič.
00:01'
Hymny jsou už minulostí a vše se již chystá k zahájení utkání.
Na řadě jsou hymny Běloruska a Ruské federace.
Hráči obou týmů už naskakují na ledovou plochu.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov, Blum, N. Gluchov, Mnacjan, S. Iljin, Miščenko, Sergejenko, Gičibekov – Alexandrov, Sajustov, Tkačov – Krasnoslobodcev, Sabolič, Wright – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Glazačev, Fiščenko.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Gavrus – Pavlovič, Šarangovič, Kulakov – Karaban, A. Volkov, Drozd – Bujnickij.

Rozhodčí: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysev.