KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Čerepovec - 29. září 2018   14:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
07:28' Szczechura (Bergström) • 54:32' Bailen (Isajev, Kravcov)
Čerepovec

To je z mé strany vše. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek.
Česká stopa v utkání

Severstal Čerepovec:
Dominik Furch – 2 obdržené branky. 29 zásahů. Úspěšnost zásahů: 96,67%.
Matěj Stránský – 1 střela na branku. Čas na ledě: 6:05.
Vhazování: 30 – 29.
Traktor Čeljabinsk – Severstal Čerepovec 2:1! Domácí Traktor nakonec rozhodl vyrovnané utkání brankou pět minut před koncem z hole obránce Nicka Bailena v přesilové hře. Celkově jsme dnes viděli tři branky a všechny padly právě v přesilových hrách.
59:57'
Paul Szczechura vyhrál klíčovou buly do rohu kluziště.
59:55'
Time – out si bere trenér Severstalu. Pět vteřin do konce, vhazování bude před Sudnicinem. Dominik Furch samozřejmě zůstává na střídačce.
59:55'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., sekání).
59:45'
Vitalij Kravcov netrefil odkrytou branku ze střední třetiny.
59:24'
Daniil Vovčenko nahodil kotouč pouze vedle branky Sudnicina.
59:00'
Traktor hraje bez brankáře!
58:45'
Opět Traktor jen kotouč lehce posunul do střední třetiny a soustředí se na obranu.
58:00'
Poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:32'
Maxim Rybin sice zavezl kotouč do pásma, ale přihrávku již přesnou nedal. Traktor kotouč posunul do střední třetiny.
56:43'
Oleg Jašin nezkrotil kotouč, který mířil před branku. Hostům už mnoho času nezbývá.
55:31'
Domácí jsou povzbuzeni vedoucí brankou a Anton Glinkin střílel přes obránce nad branku Severstalu.
54:32'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Traktor se ujímá vedení! Děje se tak opět v přesilové hře! NICK BAILEN nahodil kotouč od modré, český brankář měl hodně ztížený výhled a kotouč skončil za jeho zády – 2:1! Asistence: Igor Isajev a Vitalij Kravcov.
53:24'
Elitní formace Traktoru držela dlouho soupeře v pásmu. Nejprve Gynge kotouč nedostal na Furcha, poté Paul Szczechura svou ranou trefil jen českého brankáře. Tlak Traktoru byl zastaven až hvizdem sudího. Na ledě zůstal Richard Gynge . Vhazovat se bude ve střední třetině.
52:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Konstantin Kornějev – 2 min., držení).
52:40'
Dominik Furch je opravdu dnes úžasný v brance hostů! Arťom Peňkovskij se kličkou dostal sám před českého brankáře, a ten opravdu úžasným zákrokem zachránil Severstal.
51:34'
Na druhé straně si na ránu Vladislava Kodoly počkal Sudncin. Stále tak čekáme na vedoucí branku, a to již od 13. minuty.
51:12'
Alexandr Šinin se o tom nyní přesvědčil, jeho pokus z vrcholu kruhu skončil v lapačce Dominika Furcha.
50:45'
Marcel Šolochov přes obránce mířil na branku, ale Dominik Furch chytá dnes s ledovým klidem a jeho zákroky přináší klid Severstalu.
49:21'
Nick Bailen po vyhraném buly nahazoval kotouč na branku Dominika Furcha, tu však nakonec minul a český brankář byl tak bez práce.
48:25'
Daniil Vovčenko nahazoval kotouč před branku, kde jej tečoval Oleg Jašin, ke štěstí domácích jen vedle pravé tyče.
47:32'
Nikolaj Kazakovcev dostal hodně prostoru na levé straně a jeho křížná rána vypadla Sudnicinovi z lapačky, v tu chvíli však zasáhla obrana Traktoru.
46:39'
Oleg Jašin byl zastaven čistým hitem na modré čáře.
45:32'
Po akci Ryana Stoy bylo před brankou Furcha hodně rušno, kotouč se nakonec ze skrumáže před brankou vykutálel vedle pravé tyč branky Severstalu.
44:00'
Zach Boychuk měl na hokejce vedoucí branku! Z pravého kruhu osamocený napřáhl, ale pravou tyč Sudnicinovi branky netrefil svou ranou jen o kousek!
43:18'
Arťom Peňkovskij se levém mantinelu prohnal do pásma, tam však nedokázal obejít Arturse Kuldu.
42:21'
Kotouč je na střídačce Traktoru, kde je chytil náhradní brankář domácích Suchačov, který je zjevně připraven.
41:35'
Severstal je v plném počtu.
41:12'
Nick Bailen dostal nabito od Alexandera Bergströma, ale i bek domácích přestřelil branku českého brankáře.
40:36'
Nick Bailen vypálil od modré a kotouč se odrazil od zadního mantinelu na hůl Paula Szczechury, ale ten přestřelil z vyložené pozice Dominika Furcha!
40:01'
Traktor startuje třetí část v početní výhodě pěti proti čtyřem.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 15:46 .
Traktor Čeljabinsk – Severstal Čerepovec po 2. třetině 1:1. V druhých dvaceti minutách jsme branku neviděli, a dalo by se říct, že pokračuje velmi vyrovnaný hokej, plný osobních soubojů. Nutno pochválit Dominika Furcha v brance Severstalu, jenž předvádí opravdu výborný a spolehlivý výkon.
40:00'
39:35'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., držení hole).
39:29'
Pořádnou pumelici poslal od modré Arťom Borodkin, ale Dominik Furch měl betony na místě.
39:20'
Ještě pálil z první od pravého mantinelu Alexander Bergström, ale i na tento pokus byl Furch připraven.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Zach Boychuk střílel přes Alexandra Šinina a právě obránce Traktoru kotouč zablokoval mimo branku domácích.
37:32'
Vitalij Kravcov si prohodil kotouč pod nohami a bekhendem cpal puk pod betony českého brankáře, ten odolal i v tomto případě, když měl výborně připravenou svoji širokou hůl mezi betony.
37:00'
Teď už Anton Glinkin střílel hodně nebezpečně, a jen skvělý zákrok ramenem od Dominika Furcha zachránil Severstal.
36:43'
Anton Glinkin obdržel kotouč úplně osamocený před brankou, ale při zakončení se mu kotouč svezl po špičce hole.
35:14'
Matěj Stránský inkasoval ve střední třetině hodně ostrý hit od Jevgenije Rjasenskije a zůstává otřesený na hrací ploše. Přejme si, ať je český útočník v pořádku.
34:56'
Vitalij Kravcov sice vystihl rozehrávku hostů, ale kotouč mu odskočil od hole, a tak se domácí forward nemohl pustit do zakončení.
34:00'
Alexandr Sudnicin opět v permanenci. Po buly pálil hned z první Igor Geraskin. Lapačka domácího maskovaného muže však byla na místě.
33:25'
Alexandr Sudnicin si našel puk nahozený od modré od Ruslana Karlina.
32:45'
Dominik Furch teď podržel Sevesrtal! Alexander Bergström nejprve ostrou ranou od pravého mantinelu orazítkoval rameno českého brankáře. Poté švédský útočník hledal před prázdnou brankou Paula Szczechuru, ale tomu kotouč přeskočil hůl!
32:13'
Zach Boychuk na druhé straně krásnou kličkou objel obránce, ale za Alexandra Sudnicina puk nedokázal zasunout, toto byla velká šance kanadského útočníka ve službách Severstalu.
31:34'
Arťom Peňkovskij se dostal s pukem mezi kruhy, ale jeho střela se mu nepovedla dle představ a Dominik Furch zasáhl velmi klidným zákrokem.
31:10'
A po neúspěšném přechodu Maxima Verjovkina přes modrou čáru se píská další ofsajd. Nyní je hra hodně rozkouskovaná.
30:45'
Nikolaj Kazakovcev neudržel kotouč v útočném pásmu a Traktor jej doslova dotlačil do střední třetiny.
29:45'
Další vhazování ve střední třetině následuje po odpískaném ofsajdu.
28:34'
Puk zašlápnuty v rohu kluziště byl důvodem přerušení hry a přesune hru do střední třetiny.
27:34'
Dlouhý tlak Traktoru nepřinesl ani jedno zakončení. Severstal bránil nyní velmi aktivně, a tak Dominik Furch byl bez práce.
26:19'
Matěj Stránský zpoza obránce puk nahodil na Sudnicina, který raději kotouč podržel v lapačce. Následuje reklamní pauza.
25:45'
Po icingu Severstalu se bude vhazovat před Furchem.
25:00'
Vitalij Kravcov měl obrovskou možnost u pravé tyče Dominka Furcha! Český brankář ztratil kotouč z dohledu, ale forward Traktoru nedokázal puk poslat do odkryté branky a trefil boční konstrukci!
24:32'
Ruslan Karlin kotouč nahodil obloučkem na Sudnicina, a ten zkrotil nepříjemný kotouč až na dvakrát.
24:03'
Traktor hraje v plném počtu.
23:36'
Jurij Trubačjov dlouho předržel kotouč a čekal s přihrávkou, ta nakonec přišla, ale před brankou byla sražena až do hlediště. Vhazovat se bude ve střední třetině.
22:37'
Traktor nyní dostal kotouč na chvíli do střední třetiny.
22:16'
Carter Ashton našel mezi kruhy hůl Zacha Boychuka, a ten tečoval kotouč jen těsně vedle pravé tyče!
22:03'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Arťom Peňkovskij.
21:50'
Arťom Peňkovskij obdržel přihrávku na pravý mantinel od Alexandra Rybakova a rána z hole prvně jmenovaného jen těsně minula horní růžek Furchovi branky.
21:20'
Alexandr Sudnicin zasahoval až nyní po ráně švihem z hole kapitána Severstalu Maxima Rybina.
21:00'
Ihned po buly pálil od modré Konstantin Kornějev, ale Alexandr Sudnicin zasahovat nemusel.
20:37'
Dlouhá přihrávka Alexandra Šinina nenašla žádného spoluhráče a píská se icing.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny pro Severstal.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 14:54 .
Traktor Čeljabinsk – Severstal Čerepovec po 1. třetině 1:1. Viděli jsme celkem vyrovnaný hokej a dvě branky z početních výhod. Domácí poslal do vedení nejprve kanonýr Paul Szczechura. Za hosty srovnal Daniil Vovčenko.
20:00'
19:48'
Ryan Stoa na ledě.Traktor oslabení ubránil.
19:36'
Arturs Kulda poslal kotouč od modré na Sudnicina, ale ten byl se svou lapačkou na místě.
19:13'
Domácí ujeli v oslabení ve dvou proti jedinému obránci, ale nabídku netrefil Arťom Peňkovskij, který vůbec netrefil kotouč.
19:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
18:24'
Severstal si dlouho přihrával v útočném pásmu, nakonec se odhodlal k ráně Maxim Rybin, ale branku Sudnicina netrefil.
17:48'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., podrážení).
17:15'
Konstantin Kornějev sice pustil Ryana Stou ke střelu, ale ve stejné chvíli jej krásným bodyčkem poslal k ledu. Krásný moment pro milovníky tvrdé hry.
16:21'
Semjon Kokujov se dostal do situace dvou na jednoho a zvolil střelou, která minula horní tyč branky Severstalu.
15:13'
Igor Polygalov mohl poslat Traktor zpět do vedení. Objevil se sám u pravé tyče Dominika Furcha, ale ten si svou bližší tyč skvěle pohlídal a betonem kotouč vyrazil do rohu kluziště.
14:30'
Po ofsajdu Traktoru následuje reklamní pauza.
13:34'
Andrej Jerofejev se snažil ramenem dostat před brank Furcha, ale to se mu nepovedlo a o kotouč přišel domácí forward.
12:22'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Severstal odpovídá také využitou přesilovou hrou a srovnává stav utkání. Kornějev si odbruslil po modré a našel na kruhu DANIILA VOVČENKA, jenž ranou nad rameno Sudnicina rozvlnil síť – 1:1! Asistence: Konstantin Kornějev.
11:45'
Jurij Trubačjov si vybruslil na kruhy, ale svou střelu nedostal až na domácí branku.
11:00'
Traktor poslal kotouč přes všechny čáry. Severstal musí znovu od své branky.
10:32'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Isajev – 2 min., držení).
10:04'
Severstal toto oslabení zahrál výborně a je v plném počtu.
09:34'
Carter Ashton ujel v oslabení a bekhednem velmi nebezpečně ohrozil branku Alexandra Sudnicina. Ten puk jen tak tak udržel před brankovou čarou.
08:50'
Dominik Furch si počkal na ránu Nicka Bailena od modré a podržel kotouč.
08:04'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., hákování).
07:28'
Přesilovka Traktoru je využita! Krásnou kombinaci nyní vymysleli domácí hokejisté. Alexander Bergström. poslal kotouč skrz celé pásmo na levý kruh na PAULA SZCZECHURU, který z první propálil Furcha – 1:0! Asistence: Alexander Bergström.
06:43'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., vysoká hůl).
05:50'
Alexandr Rybakov ranou od pravého mantinelu trefil pouze boční síťku Furchovi branky.
04:50'
Nikolaj Kazakovcev na druhé straně zkusil ranou z poza modré pozornost Alexandra Sudnicina, ten si počínal klidně a puk podržel v lapačce.
04:35'
Andrej Jerofejev přešel s pukem modrou čáru a zkoušel zakončit. O brusle obránce se však odrazil do ochranné sítě.
03:50'
Paul Szczechura měl první šanci zápasu. Ze strany postupoval sám na Furcha, vytáhl si jej z branky a poté se snažil objet branku a zasunout kotouč za druhou tyč, tam však stihla zasáhnout obrana Severstalu.
03:25'
Nabídka Nicka Bailena před branku Furcha nenašla žádnou z domácích hokejek.
02:14'
Igor Polygalov kroužil s pukem ve třetině, ale nedokázal jej rozdat a nakonec puk jen nahodil do rohu kluziště.
01:23'
Dominik Furch musel být poprvé na pozoru, rána od modré z hole Jevgenije Rjasenskije mířila jen těsně vedle branky českého brankáře.
00:45'
Carter Ashton nahodil první kotouč do domácí třetiny, ale ten si sebrala obrana Traktoru.
00:01'
Úvodní buly vyzněla pro domácí Traktor.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Suchačov) – Bailen, Šinin (C), Rjasenskij, Borodkin, Isajev, Želdakov, N. Chlystov, Nikitin, Šolochov – Gynge, Bergström, Szczechura – Stoa, Jerofejev (A), Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Glinkin, Polygalov (A).

Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – A. Kulda (A), Lekomcev (A), V. Vasiljev, Kornějev, Kalašnikov, Verjovkin, Syčuškin – Boychuk, Ashton, Bumagin – Stránský, Trubačjov, Rybin (C) – Vovčenko, Kodola, Geraskin – Jašin, Kazakovcev, Monachov – Karlin.

Rozhodčí: Oškirko, Sergejev – Ivanov, Černyšov.

Bilance: 3 – 1 – 1 – 7.
Nejproduktivnější hráč: Carter Ashton – 6 bodů (4+2).
Poslední zápas: Jekatěrinburg – Čerepovec 4:0 (0:0, 2:0, 2:0).
Traktor Čeljabinsk
Počet zápasů: 10 zápasů.
Umístění: 12. místo.
Počet bodů: 7 bodů.
Bilance: 2 – 1 – 1 – 6.
Nejproduktivnější hráč: Nick Balien – 6 bodů (0+6).
Poslední zápas: Traktor – Jaroslavl 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branka Traktoru: Rybakov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.