KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : CSKA Moskva - 2. září 2018   14:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
09:02' Kaprizov  (Grigorenko) • 32:28' Vey  (Grigorenko) • 49:37' Grigorenko  (Vey)
Čeljabinsk
Sidorenko, Odins – Palej, Sysujev
Traktor Arena
CSKA Moskva

Česká stopa v zápase
Do zápasu nenastoupil český hráč.

Ve třetí třetině se domácí celek dostával častěji do šancí, ovšem neproměnil je. Naopak rychle po vhazování vypálil Michail Grigorenko, jehož rána byla nechytatelná. Hosté vyhrávají tento duel 3:0 a získávají první dva body do tabulky.

Střely na branku – 16:28
Trestné minuty – 2:4
Hity – 20:23
59:06'
CSKA Moskva rozehrává od své branky. Poslední vteřiny zápasu právě běží.
58:47'
Klas Dahlbeck zblokoval ránu od modré čáry.
58:30'
Hostující celek si míří za výhrou, nyní se hraje jen o čisté konto brankáře CSKA.
58:00'
Ani jeden celek se nikam nežene, probíhají poslední dvě minuty hry.
56:52'
Vitalij Kravcov zakončoval přes obránce, který bruslí kotouč jemně tečoval. Rána končí mimo branku.
56:01'
Igor Polygalov vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jen na chvilku. Následně je hosté vyhodili jen na icing.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny i zápasu. Dinamo Moskva vede o tři branky a míří k zisku dvou bodů.
54:39'
Ilja Sorokin byl pozorný a dokázal si poradit s domácí střelou, jejímž autorem je Alexandr Šinin.
54:07'
Alexandr Rybakov byl volný před brankou, kotouč se k němu nedostal.
53:32'
Marcel Šolochov hraje hodně aktivně, snaží se sám zakončovat i připravovat šance pro spoluhráče. Marně.
53:06'
Marcel Šolochov vyslal tvrdou ránu od modré čáry, jeho projektil však postrádal přesnost. Kotouč končí mimo.
52:17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hosté vedou o tři branky.
51:00'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Traktor hraje sympaticky, ale na vstřelení branky čeká.
49:37'
CSKA právě vstřelilo branku!
V době, kdy se domácí celek zlepšoval, přichází třetí branka hostů. Vey výborně vyhrál buly a tvrdý rána z první, kterou vyslal MICHAIL GRIGORENKO, zapadla přesně do horního růžku branky. Asistence: Linden Vey.
49:32'
Vasilij Děmčenko byl pozorný, po jeho zákroku je přerušená hra.
48:51'
Klas Dahlbeck hledal spoluhráče před brankou, projektil však postrádal přesnost.
48:34'
Paul Szczechura se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obránce mu vystavil důrazně stopku.
47:40'
Domácí celek ve třetí části hry zlepšil hru, tlačí se do střeleckých pozic, ale obrana Moskvy hraje stále zodpovědně.
47:20'
13:22, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
47:01'
Komerční přestávka.
46:35'
Richard Gynge využil špatné domácí rozehrávky a mezi kruhy se dostal k puku. Jeho bekhendová rána postrádala přesnost.
46:20'
Mnoho velkých šancí ve třetí třetině momentálně nevidíme.
46:00'
Alexandr Romanov se dostal do útočného pásma a rychle vypálil. Jeho rána končí nad brankou.
45:17'
Ivan Tělegin to zkoušel technickou střelou, s tou si ale brankář domácí komandy poradit dokázal.
45:04'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Čeljabinsku. Vasilij Děmčenko musí být pozorný.
43:51'
Paul Szczechura to vzal na sebe. Jeho tvrdou ránu v pohodě vyrazil brankář do rohu, kde byl obránce.
43:26'
Anton Glinkin dostal hru do útočného pásma, ale neměl rychlost ani sílu, a tak jen nahodil kotouč a šel střídat.
42:43'
Andrej Světlakov rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí celek stále ztrácí dvě branky.
42:00'
Traktor početní výhodu neproměnil, a tak nyní mohou hrát také hosté.
41:43'
41:10'
Hosté hrají zodpovědně defenzivně. Nikita Nikitin to zkoušel od modré čáry, ale jeho projektil zblokoval předním stojící hráč.
40:27'
Třetí třetinu zahajuje domácí celek v početní výhodě, jenže se nemůže dostat do střeleckých pozic.
40:01'
Druhá třetina přinesla rychlý hokej, v jejím průběhu se přes čtyři minuty nepřerušovala hra. Pak se ale prosadili hosté a navýšili své vedení. V čase 32:28 vypálil tvrdou ránu přesně Linden Vey. Jeho gól musel potvrdit až videorozhodčí. Po čtyřiceti minutách hry vedou hosté 2:0.
40:00'
39:43'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mat Robinson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
39:42'
Další práce pro hostujícího brankáře. Sorokin byl pozorný a poradil si se střelou, kterou vyslal Danil Gubarev.
39:23'
Jevgenij Rjasenskij vypálil od modré čáry, jeho ránu odrazil brankář Ilja Sorokin.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:12'
Michail Grigorenko výborně přihrával před branku, kde byl jeho spoluhráč. Ten však zakončit nedokázal. Následnou akci už po střele Andronova přerušil Vasilij Děmčenko.
38:00'
Moskva vyslala další ránu od modré čáry, tentokrát brankář zasahovat nemusel, kotouč končí v rohu.
37:31'
Alexej Marčenko pálil nepřesně od modré čáry. Jeho projektil byl zblokovaný.
36:40'
Hraje se spíše ve středním pásmu, tam probíhají souboje o kotouč. Optickou převahu mají hosté.
36:07'
Po krátké přestávce pokračuje dál závěr druhého dějství.
35:40'
Vasilij Děmčenko znovu pozorný, tentokrát jeho připravenost vyzkoušel Ivan Tělegin tvrdou ránou. Komerční přestávka.
34:17'
Greg Scott vypálil z předbrankového prostoru, jeho projektil kryje dobře postavený brankář Čeljabinsku. Vasilij Děmčenko má na svém kontě úspěšný zákrok.
33:40'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Domácí se marně pokouší vypracovat si výraznější střelecké pozice. Moskva hraje zodpovědně defenzivně.
32:28'
Hostující celek navyšuje vedení. Tvrdou a rychlou ránou poslal kotouč z první do branky z dobré pozice LINDEN VEY. Platnost jeho branky ještě potvrdil videorozhodčí. Asistence: Michail Grigorenko.
31:58'
Hosté se nastěhovali na útočnou polovinu, kde snaží něco vymyslet. Vasilij Děmčenko musí být pozorný, nyní si poradil s pokusem Romanova.
31:00'
Čtyři minuty a devět sekund se hrálo bez přerušení. Až nyní CSKA zahrálo na icing.
30:40'
Alexej Petrov rozehrává od své branky, ale nemá komu poslat dlouhý kotouč.
30:20'
Tři a půl minuty se hraje bez přerušení, hra má plynulost. Týmy střídají za hry.
29:47'
Již tři minuty se hraje bez přerušení.
29:14'
Nyní se hráči ve světlých dresech dostali na útočnou polovinu, kde kombinují. Alexandr Romanov hledal před brankou spoluhráče, ten byl obsazený.
27:25'
Alexej Petrov udržel útočné pásmo. Následná přihrávka ale postrádala přesnost. Hraje se v neutrální zóně.
27:00'
Alexandr Popov dobře zapracoval na své části hrací plochy, a tak překazil zajímavě vypadající akci domácích.
26:36'
Vitalij Kravcov se zkoušel individuálně propracovat do střelecké pozice, ale kotouč nechal za sebou. Zakončit tak nedokázal.
26:13'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
25:26'
Vasilij Děmčenko drží kotouč po střele od modré čáry. Hosté početní výhodu neproměnili.
25:22'
24:40'
Hosté mají velké problémy s přechodem na útočnou polovinu, domácí čtveřice se zatím v pohodě brání.
23:50'
CSKA se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje, ale domácí obrana dokázala vyhodit přes všechny čáry.
23:30'
Domácí hokejisté nyní hrají oslabení, hosté tak mají možnost své vedení navýšit.
23:22'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., držení).
23:06'
Ivan Tělegin vypálil, jeho projektil jeden z domácích beků tečoval mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před domácím brankářem.
21:45'
Maxim Šalunov dobře vypálil, od spoluhráče přijal rychlou přihrávku a bez rozmýšlení napálil kotouč na branku. Vasilij Děmčenko byl pozorný.
21:20'
Domácí rozehrávají od své branky, Alexander Bergström se snažil najít spoluhráče, jenže hra je přerušena pro postavení mimo hru.
20:43'
Hostující celek se dostal na útočnou polovinu, a tak musel zasahovat brankář domácí komandy.
20:01'
Hostující celek vstoupil do zápasu aktivně, v polovině první třetiny jsme viděli první branku. Kirill Kaprizov obkroužil branku a za pomoci soupeře poslal kotouč do horní části branky. Více zajímavých momentů jsme v první třetině neviděli.
20:00'
19:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:33'
Nick Bailen rozehrává od své branky, nyní mají hráči CSKA převahu.
17:58'
17:40'
Vitalij Kravcov hledal před brankou spoluhráče, přihrávky z otočky postrádala přesnost.
17:30'
Mnoho šancí v přesilovce k vidění není, hostující celek se v pohodě brání.
17:07'
Ilja Sorokin byl pozorný a dokázal si se střelou Nikitina od modré čáry poradit. Buly v útočném pásmu Traktoru.
16:30'
Traktor přišel o útočné pásmo, puk je za brankou domácích, oba celky střídají.
16:08'
Alexander Bergström dostal výbornou přihrávku, měl před sebou kousek odkryté branky, ale kotouč výborně vyrazil brankář Ilja Sorokin.
15:58'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., podrážení).
15:41'
Anton Glinkin to zkoušel individuálně, ale na soupeře si nepřišel.
15:10'
Igor Polygalov neměl komu přihrát puk, a tak jej držel déle než měl, čehož využil soupeř a získal ho. Hraje tak hostující celek.
14:38'
Danil Gubarev zkoušel v útočném pásmu v rohu vybojovat kotouč, ale nepodařilo se mu to. Následná akce CSKA přinesla icng.
14:12'
Vitalij Kravcov vypálil přes obránce, jeho projektil byl tečovaný, a tak gólman zasahovat vůbec nemusel.
13:10'
Alexej Marčenko posílal kotouč před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na teč či dorážku.
12:45'
12:10'
Hraje se zejména ve středním pásmu, právě zde probíhají souboje o kotouč.
11:51'
Alexandr Šinin to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se nepropracoval.
11:10'
Alexandr Rybakov byl volný pro přihrávku i střelu, jenže přihrávku na něj získal hostující obránce. Následně velmi dobře pálil Alexandr Rybakov, ale gólman Ilja Sorokin byl pozorný.
10:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí Traktor rozehrává od své branky.
10:22'
Mat Robinson nepřesně rozehrával, a tak akce Moskvy končí.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek se dostal do vedení a je nyní na domácích, jak se ke gólovému deficitu postaví.
09:02'
Hostující celek se dostává do vedení. Domácí velmi špatně rozehrávali od své branky, toho využil Grigorenko, který přenechal puk spoluhráči. KIRILL KAPRIZOV se rychle obtočil okolo branky a s pomocí brankáře dostat kotouč za brankovou čáru. Asistence: Michail Grigorenko.
08:12'
Arťom Borodkin dobře zapracoval na modré čáře, a tak udržel kotouč ve v útočné třetině.
07:40'
Alexander Bergström získal puk, Paul Szczechura vypálil a jeho rána končí v ochranné síti nad brankou. Komerční přestávka.
07:08'
Nikita Nestěrov se dostal ve své obranné třetině do potíží, ale dokázal si poradit.
06:19'
Michail Pašnin rozehrává od své branky, následně hrají jeho kolegové. Konstantin Okulov dostal hru do útočného pásma, kde přišel o puk. Anton Glinkin nezakončil z rychlé protiakce.
05:40'
Na výraznější příležitost v tomto zápase čekáme, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat na útočnou část hrací plochy.
04:45'
Richard Gynge se dostal do brejku, přebruslil obránce a u puku byl dříve než gólman. Jeho nevýrazná rána končí mimo.
04:10'
Nikita Nikitin přišel na útočné polovině o puk, a tak rychlou akci rozehráli hosté.
03:30'
Domácí se usadili v útočném pásmu, vystřelit na branku se jim nepodařilo. Následně Moskva vyhazuje do středního pásma a hostující pětice pádí na střídačku.
02:40'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Traktoru. Domácí defenziva tak musí být pozorná.
02:00'
Vitalij Kravcov se pokoušel s kotoučem na holi dostat do útočného pásma, to se mu ovšem nepodařilo, a tak nadšení domácích fanoušků bylo předčasné.
01:22'
Hosté se usadili v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet, ale Andrej Světlakov pálil od modré mimo.
00:42'
Ilja Sorokin musel být pozorný, poradil si s rychlou střelou po vhazování. Nick Bailen byl tím, kdo zakončoval.
00:22'
Hosté rozehrávají od své branky a oba týmy střídají. Moskva to zkoušela dlouhým pasem. Ten však přesný nebyl, a tak je z toho jen icing.
00:01'
Utkání začalo.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Šinin, Bailen, Borodkin, Rjasenskij, Nikitin, N. Chlystov, A. Petrov – Gynge, Bergström, Szczechura – Lapenkov, Glinkin, Polygalov – Stoa, Šarov, Kravcov – Rybakov, Gubarev, Kokujov – Šolochov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Pašnin, Blažijevskij, Dahlbeck, M. Robinson, Marčenko, Nestěrov, Romanov – Tělegin, Andronov, Kalinin – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Slepyšev, Al. Popov, Šalunov – Scott, Okulov, Světlakov.

Rozhodčí: Sidorenko, Odins – Palej, Sysujev.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a CSKA Moskva.

Traktor Čeljabinsk odehrál 10 přípravných zápasů. Čtyři vyhrál a v šesti zápasech odešel jako poražený. Tým si poradil s Čerepovcem 3:0, Omskem 5:2, Magnitogorskem 6:4 a Novosibirskem 4:1. Nestačil na Ufu 0:4, Nižněkamsk 2:3 v prodloužení, Ufu 1:5 a 3:4, Magnitogorsk 2:3 v prodloužení. V posledním utkání Čeljabinsk nestačil na Nižnij Novgorod 1:2

CSKA Moskva odehrála osm přípravných zápasů. Vyhrála pět a tři prohrála. Poradila si s Lousanne 3:4 v prodloužení, Servette 3:1, Davosem 4:2, Moskevskou oblastí 3:1 a Spartekem Moskva 3:0. Tým nestačil na Vladivostok 0:1 v nájezdech a 1:2 v nájezdech. V generálce na Ligu tým nestačil na Dynamo Moskva 1:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 14:00.