KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Čeljabinsk - 9. října 2018   11:30

Chabarovsk
Chabarovsk
08:17' Korjagin (Gorškov, Vl. Ušenin) • 30:05' Aťušov (Dědunov, J. Kolář) • 57:23' Fajzullin (Pjanov)
Čeljabinsk

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Statistiky utkání:

Střely na branku: 22:24
Zblokované střely: 9:9
Vyloučení: 2:2
Vyhrané buly: 24:21
Bodyčeky: 9:14
Je konec a Chabarovsk vítězí 3:1. Už ve 3. minutě předvedl fantastické sólo Marsel Šolochov, když si obešel obránce a následně zakončil mezi betony domácího gólmana. V 9. minutě ovšem bylo srovnáno. Gleb Korjagin rozjel celou akci a po přihrávce z pravé strany taky zakončil kotouč do brány a srovnal. Ve 29. minutě se Traktor dostal do šance a vstřelil gól v přesilovce, ovšem ten nebyl uznán, jelikož bylo do kotouče kopnuto úmyslně. Ve 31. minutě se právě potrestaný hráč Vitalij Aťušov dostal hned po vyjetí z trestní lavice dostal do zakončení, se kterým si zkušeně poradil a poslal domácí do vedení. Na začátku třetí periody měl Traktor velký tlak, ovšem branku vstřelit nedokázal a v 58. minutě nakonec rozhodl domácí Fajzullin, který se dostal po buly do zakončení a bekhendem překonal Sudnicina.
59:55'
Nikita Nikitin se dostal ke střele z pravé strany, ale minul domácí bránu.
59:34'
Následně přišla střela domácích, ovšem ta skončila ztečována vedle hostující svatyně.
59:24'
Hosté hrají bez brankáře!
59:24'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., držení).
59:03'
A opět to jsou domácí, kteří se dostali do zakončení, ale s ním si tentokrát Alexandr Sudnicin poradil.
58:46'
Traktor nyní vyhodil kotouč ze svého pásma, ale zakázaní uvolnění to nakonec nebude.
58:20'
Následně se opět dostali ke střele domácí, ale ta tentokrát skončila jen vedle brány.
57:23'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož domácí dávají třetí branku! Valentin Pjanov vyhrál buly před bránou soupeře, po kterém se dostal ke kotouči DANIL FAJZULLIN a ten si parádně poradil s brankářem, když bekhendem zakončil za jeho záda! Asistence: Valentin Pjanov.
57:15'
Ryan Stoa nedostihl kotouč a je tak hostům odpískáno zakázané uvolnění.
57:08'
Následně ale hosté prohráli buly a domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, ovšem po následné přihrávce přišla střela Vladislava Ušenina, která byla zblokována do ochranné sítě.
57:02'
Poté ale Chabarovsk vyhodil kotouč jen na zakázané uvolnění.
56:49'
Hra ve třetí třetině velice rychle ubíhá a ještě rychleji hostům, kteří se po začátku periody dostali do tlaku, ovšem nyní se dění na ledě srovnalo.
56:10'
Posléze se Danil Fajzullin ocitl v ofsajdovém postavení a následuje buly ve středním pásmu.
55:55'
Amur tentokrát skvěle vyhodil kotouč ze svého pásma a může vystřídat svoji pětku.
55:19'
Domácí se poslední minuty brání velmi dobře a nebojí se podívat také do útočného pásma.
54:18'
Gleb Korjagin se dostal do zakončení, ale byl pod tlakem a tak jeho střela byla slabá a dopředu může jít Traktor.
54:07'
Následně se hra přerušila, když skončil puk v hledišti po zblokované přihrávce.
53:50'
Domácí asi dostali při krátké komerční přestávce pokyny taky útočit a dostali se hned ke dvěma střelám, ovšem ty úspěch nepřinesly.
53:09'
Nyní se Chabarovsk dokonce dostal do zakončení, ale s tím si poradili hosté.
52:28'
Nyní to ovšem byli opět domácí, kteří dali rozhodčím důvod přerušit hru, když se jim nepovedl přechod přes modrou čáru.
52:19'
Hostům utíká čas velmi rychle a Amur se snaží hru co nejméně přerušovat.
51:26'
Jonas Enlund se dostal do zakončení, ale Jevgenij Alikin byl připraven a chytil kotouč do lapačky.
51:02'
Následně se opět krátce po čtyřech minutách nepřerušené hry dopustili domácí ofsajdu.
50:46'
Chabarovsk se nyní dobře ubránil a následně měl puk pár sekund ve svém držení.
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Amur sice stále vede 2:1, ale v této periodě je pod velkým tlakem a stále se jen brání. Aktuální střely na bránu ve třetí dvacetiminutovce jsou 0:7.
49:07'
Posléze se Vladislavu Ušeninovi povedlo vyhodit puk ze své třetiny a Amur tak může vystřídat.
48:32'
Posléze chtěl něco vymyslet Alexandr Gorškov, ovšem ztratil kotouč při přechodu přes modrou čáru.
48:08'
Poté domácí vyhodili kotouč ze své třetiny, ale jsou pod velkým tlakem.
47:35'
A opět už je Traktor natlačený v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet, ale následná střela byla zblokována.
46:54'
Opět se hra přerušila až něco málo po čtyřech minutách, když se domácí provinili ofsajdem.
45:12'
Domácí se snad poprvé ve třetí periodě dostali ke střele, ale s tou si poradil hostující brankář.
44:36'
Posléze se Chabarovsk vymanil z tlaku, když vyhodil puk a následně jej chvíli držel ve středním pásmu.
43:50'
Traktor je ve třetí periodě velmi aktivní a opět drží puk ve své moci, ovšem následnou střelu skvěle vyrazil Jevgenij Alikin.
42:48'
Posléze je tady další zakázané uvolnění Čeljabinsku.
42:09'
Jevgenij Alikin si poradil s pokusem z pravého kruhu a podržel tak domácí tým.
41:34'
Nyní se hra přerušila, když hosté provinili zakázaným uvolněním.
40:35'
Domácí jen odevzdali kotouč a Traktor tak může jít dopředu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 13:08.
Druhá dvacetiminutovka je u konce a Amur Chabarovsk zatím vede 2:1. Ve 29. minutě se Traktor dostal do šance a vstřelil gól v přesilovce, ovšem ten nebyl uznán, jelikož bylo do kotouče kopnuto úmyslně. Ve 31. minutě se právě potrestaný hráč Vitalij Aťušov dostal hned po vyjetí z trestní lavice dostal do zakončení, se kterým si zkušeně poradil a poslal domácí do vedení.
40:00'
39:50'
Posléze se hostující hráč málem dostal do velké šance, když si objel bránu a zakončoval by do prázdné, ale v tom mu zabránil domácí obránce.
39:32'
Nyní se bojuje o kotouč v rohu kluziště na polovině Amuru.
39:09'
38:32'
Hostům se povedlo vyhodit puk ze svého pásma, ale posléze je to opět Amur, který se dostal zpátky do útočné třetiny.
37:28'
Po přihrávce zpoza brány se dostal ke střele Vladislav Ušenin, ale ten přestřelil.
37:09'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jevgenij Rjasenskij – 2 min., podrážení).
36:29'
Alexandr Gorškov se nedostal přes obránce soupeře.
35:06'
Posléze se hra opět přerušila až po čtyřech minutách, když chytil kotouč do své výstroje Jevgenij Alikin po střele z levé strany.
34:26'
Chabarovsk se nyní dostal do tlaku, ale nakonec z toho nic velkého nebylo.
32:55'
A následně se domácí ocitli v dobré šanci, ovšem první střela skončila zblokována a dorážka se Amuru nepovedla.
32:25'
Poté Chabarovsk nahodil kotouč do útočného pásma, kde se dostali domácí až ke střele, ale ta skončila jen vedle brány.
31:45'
Amur je po vstřelené brance opět velmi aktivní a snaží se něco vymyslet ve své třetině.
30:05'
Domácí otáčí utkání, jelikož dávají branku krátce po oslabení! VITALIJ AŤUŠOV vyjel z trestné lavice a po přihrávce spoluhráče se dostal do úniku, se kterým si poradil, když zakončil nad beton k levé tyči. Asistence: Pavel Dědunov, Jan Kolář.
30:00'
29:45'
Jevgenij Alikin nyní chytil kotouč do lapačky po střele Vitalije Kravcova.
29:09'
Čeljabinsk tak dále pokračuje v přesilové hře, ale zatím se nemůže dostat do útočné třetiny.
28:40'
Ryan Stoa sice dostal kotouč do brány, ale rozhodčí okamžitě rozpažil, protože se mu zdálo, že bylo do kotouče úmyslně kopnuto a po zhlédnutí záznamu branku opět neuznal!
28:28'
Poprvé v dnešním utkání má přesilovou hru Traktor.
28:00'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., podrážení).
26:52'
Nyní se opět přerušila hra a následuje komerční přestávka.
26:33'
4:44 to je čas, který se hrál nyní bez přerušení, ovšem poté se Traktor dopustil zakázaného uvolnění.
26:08'
Amur se dostal s kotoučem za bránu soupeře, kde poté přišlo zakončení, ale to nakonec nebylo nijak nebezpečné.
25:22'
Následně se hostujícím tým dostal ke střele z levé strany, ale ta byla zblokována.
24:44'
Čeljabinsk měl menší problémy, když se pokoušel vykombinovat ze svého pásma, ale nakonec se mu podařilo dostat kotouč do bezpečí.
23:45'
Následně se ovšem Traktor opět nacpal do útočné třetiny, kde se opět svádí boje o puk, ale nakonec ho získal Amur a vyhodil.
22:06'
Nyní se bojuje za bránou Jevgenije Alikina, ovšem poté se ke kotouči dostali domácí a vyhodili ho ze svého pásma.
20:58'
Domácí se dostali ke střele na bránu, ale ta skončila jen v moci brankáře Alexandra Sudnicina
20:01'
Další třetina začne přibližně v 12:21.
První třetina je u konce a zatím je stav remízový. Už ve 3. minutě předvedl fantastické sólo Marsel Šolochov, když si obešel obránce a následně zakončil mezi betony domácího gólmana. V 9. minutě ovšem bylo srovnáno. Gleb Korjagin rozjel celou akci a po přihrávce z pravé strany taky zakončil kotouč do brány a srovnal. Následně by hra celkem vyrovnaná a gól už nepadl.
20:00'
19:50'
Poté se Traktor dostal do šance, ovšem Jevgenij Alikin byl připraven.
19:12'
Hosté nahodili puk do útočné třetiny, ale poté se k němu dostal Amur, který se vydal dopředu, ovšem následná střela skončila vedle brány.
18:31'
17:22'
Střela z pravé strany na hostující svatyni neprošla a posléze se Traktoru podařilo vyhodit kotouč.
16:45'
Amur je dnešním prvním týmem, který si vyzkouší přesilovou hru a už drží puk v útočné třetině.
16:31'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., vysoká hůl).
16:00'
Posléze se dostal do zakončení Zohorna, ale jeho pokus byl zblokován a skončil pod lapačkou Alexandra Sudnicina.
15:16'
Alexandr Rybakov to zkoušel z otočky, ale minul domácí svatyni.
14:31'
Jonas Enlund se dostal do zakončení a následně Amur vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění a hra se tak opět přesune před bránu Jevgenije Alikina.
13:31'
Posléze se dopředu dostal Traktor, ale tomu byl odpískán ofsajd.
12:55'
Traktor si tentokrát poradil s útočným pokusem domácího týmu, ale nakonec z toho nic velkého nebylo.
11:45'
A opět přišla střela domácích, ovšem ta tentokrát skončila jen vedle hostující svatyně.
10:52'
Amur se tak rozehrál a po vstřelené brance je velmi aktivní.
09:58'
Hra se po začátku utkání srovnala a nyní se po boji dostali k puku domácí.
08:17'
Je vyrovnáno pod skvělé akci a dnešní zápas nám zatím přináší krásné góly. GLEB KORJAGIN celou šanci vymyslel a nakonec si jel před bránu na přihrávku Gorškovka a zakončil pod horní tyč. Asistence: Alexandr Gorškov a Vladislav Ušenin.
07:33'
Alexandr Sudnicin byl připraven na střelu domácího hráče a chytil kotouč do lapačky.
06:01'
Nyní bylo odpískáno postavení v brankovišti a hra je tak přerušena.
05:29'
Traktor zatím má hru pod kontrolou a opět jde dopředu ze své zabezpečené obrany.
04:15'
Traktor poté vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění a hrát se tak bude opět před bránou Alexandra Sudnicina.
03:56'
Amur se dostal do útočné třetiny, ale tam nedokázal nic vážnějšího vymyslet.
02:21'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak tohle je parádní gól a Čeljabinsk jde do vedení! MARSEL ŠOLOCHOV předvedl naprosto fantastickou techniku, když se dostal dopředu po levé straně, následně si obehrál obránce a zakončil mezi betony Alikinovi. Bez asistence.
01:09'
Antonu Glinkinovi se nepovedla přihrávka přes modrou čáru a k puku se dostal Amur.
00:33'
Čeljabinsk se dostal k puku za svou bránou a následně se dostal dopředu, ovšem tam ztratil kotouč.
00:01'

Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – J. Kolář (A), Kondratěv, Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Potěchin, Železkov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Dědunov, A. Kuzněcov, Popugajev – Kacuba.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Děmčenko) – Nikitin, Bailen, Šinin, Rjasenskij, A. Petrov, Želdakov, N. Chlystov – Enlund, Szczechura (C), Bergström – Glinkin (A), Polygalov (A), Kravcov – Šolochov, Stoa, Lapenkov – Mošarov, Rybakov, Kokujov – Šipin.

Rozhodčí: Evgeny Kochetov, Anton Lavrentyev – Dmitry Golovlyov, Artyom Savenkov.
Traktor Čeljabinsk:

Traktor Čeljabinsk je momentálně na devátém místě se třinácti body a skóre 27:43. V posledním zápase zavítal na led Vladivostoku. Už v 1. minutě poslal hosty do vedení Polygalov. V poslední minutě první třetiny domácí srovnali. Ve druhé periodě poslal hosty do vedení ve 28. minutě Szczechura. Poté domácí sice srovnali, ale následně se prosadili Kravcov a Enlund. Traktor tak vedl 4:2. Ve třetí dvacetiminutovce už to byli pouze hosté, kdo dával branku, konkrétně Penkovsky, a dvakrát Szczechura. Nejproduktivnějšími hráči jsou s osmi body Szczechura a Bergstrom.
Amur Chabarovsk:

Chabarovsk se momentálně nachází ve Východní konferenci na dvanáctém místě se sedmi body a skóre 26:45. Ovšem Amuru se poslední zápasy vůbec nedaří a připsal si již sedm proher v řadě. V posledním zápase přivítal na své půdě Magnitogorsk. Ve 4. minutě se prosadil v přesilovce domácí Gorškov. Následně ovšem hosté srovnali, ale v 7. minutě proměnil samostatný nájezd Gorškov, který si připsal druhou branku. Ve druhé periodě hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se tak šlo na nerozhodnutého stavu. Magnitogorsk šel opět do vedení, ale ve 45. minutě srovnal Zohorna. Poté ale hosté šli opět do vedení a nakonec Amur prohrál 3:4. Nejproduktivnějším hráčem je se sedmi body Rudenkov.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Amur Chabarovsk a Traktor Čeljabinsk. Tato mužstva se spolu utkala před rokem právě na ledě Chabarovsku před 5 841 diváky. První třetina skončila 1:1, stejně jako druhá perioda, ale ve třetí dvacetiminutovce se prosadil pouze Čeljabinsk, který vyhrál 3:2. I dnes se zápas uskuteční v Platinum Aréně, která nabídne kapacitu pro 7 100 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.