KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Spartak Moskva - 21. listopadu 2018   10:00

6114 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Michal Jordán (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:37
Jan Kolář (CHA) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 27:53
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:48
Robin Hanzl (SPM) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:44
Je konec! Domácí celek nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Prvním úspěšným střelcem byl Tomáš Zohorna! Naopak všichni zakončovatelé na straně Spartaku selhali a Vladislav Ušenin potvrdil výhru Amuru.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA!
Vladislav Ušenin vymetl horní roh branky a potvrzuje výhru Amuru!
Ani Leščenko se svou střelou mezi betony neuspěl!
Ruděnkov byl opravdu blízko ke gólu, ale jeho ránu zastavila branková konstrukce!
Karsums nabral velkou rychlost, dostal se blízko před brankáře, ale také netrefil branku.
Gorškov hledal mezírku mezi betony, ale Bespalov ji včas zavřel!
Fjodorov si dovolil střelu zápěstím, kterou domácí brankář vyrazil.
Tomáš Zohorna si parádně přehodil kotouč na forhend a trefil se prudkou střelou!
Truňov si rychle přehodil kotouč na bekhend, ale jeho pokus prolétl nad břevnem.
Vjačeslav Ušenin se pokusil o bekhendový blafák, ale trefil jen beton brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku: 26 – 19
Ani v prodloužení jsme se úvodní branky dnešního utkání nedočkali! O vítězi tak rozhodnou až samostatné nájezdy!
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
Nikoncev střílel po přihrávce na modrou čáru, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a hostující hráč ještě zlomil svou hokejku.
64:14'
Arťom Železkov si nabruslil na zpětnou přihrávku mezi kruhy, nicméně výborný Bespalov jeho ránu dokázal zneškodnit!
63:21'
Michal Jordán si při zpracování odraženého kotouče pomohl vysokou holí, což neuniklo očím hlavního arbitra, který přerušil hru.
63:02'
Vjačeslav Leščenko objel branku domácího celku a pokusil se rozehrát bekhendem. Jeho přihrávka mezi kruhy postrádala přesnost.
62:20'
Domácí se nikam neženou ani v prodloužení a kombunují spíše na vlastní polovině ledové plochy.
61:35'
Tomáš Zohorna se před brankou Spartaku natahoval po odraženém kotouči! V pádu však nedokázal přehodit ležícího brankáře!
61:03'
Bespalov si poradil s dělovkou od modré čáry a vyrazil kotouč nad břevno. Stále se hraje ve čtyřech na obou stranách.
60:23'
Ben Maxwell se dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu zápěstím srazil jeden z obránců do rohu kluziště.
60:10'
60:01'
Střely na branku: 23 – 19
Třetí třetina končí! Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Do akce proto přijde pětiminutové prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:45'
Michajl Grigorev střílel po krásné přihrávce, ale jeho dělovka prolétla kolem vzdálenější tyče domácí branky.
59:10'
Jegor Kravčenko poslal zajímavou přihrávku před branku, kde se po kotouči natahoval Leščenko, ale tomu scházely centimetry.
58:10'
Spartak bude hrát přesilovou hru! Dvě minuty za podrážení dostává Vitalij Aťušov!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:13'
Tentokrát se Jordán probil až za branku moskevského celku, jenže v tísni nedokázal přesně rozehrát a odevzdal kotouč hráčům Spartaku.
56:38'
Michal Jordán střílel zápěstím od modré čáry, jenže svižnou střelou trefil jen prvního obránce v bílém dresu. Nadále platí bezbrankový stav.
56:10'
Gleb Korjagin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže svou prudkou pobídkou před branku neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
55:32'
Hanzl se ze středního pásma prodral do pásma útočného, ale jeden z obránců jej přitlačil do rohu kluziště, kde jej obral o kotouč.
55:07'
Vitalij Aťušov zahrál v útočném pásmu vysokou holí, což neuniklo zraku hlavního arbitra, který ihned přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
54:32'
Alexandr Chochlačov přihrál zpoza branky Amuru mezi kruhy. Jeho prudkou přízemní pobídku však zablokoval hned první obránce v oranžovém.
54:10'
Maxim Gončarov nyní uklidňuje hru Spartaku Moskva za hostující brankou. Hosté teď nikam nespěchají. Potřebují hlavně nabrat síly.
53:38'
Hosté se z velkého tlaku Amuru osvobozují jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Hra se přestěhuje zpátky před Bespalova.
53:15'
Zohorna se před brankou Spartaku natahoval po odraženém kotouči, ale v předklonu už bekhendem nedokázal trefit soupeřovu klec.
52:55'
Branka nakonec neplatí! Rozhodčí podle všeho viděl postavení útočícího hráče v brankovišti!
52:55'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě radí s kolegou u videa!
52:24'
Další přechod domácích do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Rasskazov byl příliš rychlý a projel do třetiny ještě před kotoučem.
52:03'
Tomáš Zohorna dostal fantastickou přihrávku před branku Spartaku, kde měl čas na zakončení, ale výborný Bespalov jeho ránu vyrazil!
51:15'
Alexandr Gorškov projel s pukem do útočného pásma, ale na jeho přihrávku nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů.
50:40'
Arťom Železkov projel s pukem na hokejce až na modrou čáru, jenže tam neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Sudí faul nepíská.
50:10'
Další vyhození hostujícího celku. Domácí fanoušci na své oblíbence opět pískají.
49:31'
Znovu se hostujícímu celku podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry. Ani jeden z týmů si v přesilovce není schopen vypracovat souvislý tlak.
49:00'
Hráčům Spartaku se podařilo vyhodit kotouč za branku domácího celku. Amur musí svou přesilovku rozjet od Murygina.
48:44'
48:28'
Další vyloučení! Dvě minuty za sekání dostává Jegor Kravčenko.
48:10'
Michal Jordán vybojoval odražený puk ve středním pásmu a snažil se najít Ruděnkova. Hosté však vybojovali kotouč zpět na své hole.
47:33'
Robin Hanzl před brankou Amuru nebezpečně tečoval prudkou přihrávku z pravé strany, nicméně domácí brankář jeho pokus na poslední chvíli vyrazil!
47:10'
Kaspars Daugavinš vypálil od modré čáry, ale jeho pokus pouze zaduněl o mantinel za domácí brankou. Hosté však zůstávají u puku.
46:44'
Spartak si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Kirill Rasskazov.
46:30'
Martinš Karsums se ze středního pásma probil do pásma útočného a dostal se do zakončení. Jeho ránu však jeden z obránců srazil mimo tři tyče.
46:00'
Domácí celek se z tlaku hostujícího Spartaku vymanil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před branku Chabarovsku.
45:26'
Michajl Grigorev se uvolnil u mantinelu, vybruslil si s kotoučem na kruh, ale svižnou střelou zápěstím minul branku Amuru.
45:10'
Nikita Bespalov si všiml dotírajícího soupeře a raději před ním přikryl kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po levé ruce hostujícího brankáře.
44:47'
Vjačeslav Leščenko dostal přihrávku do skvělé pozice, měl před sebou prázdnou branku, jenže při zakončení zlomil hokejku a netrefil branku!
44:10'
Vjačeslav Ušenin projel s kotoučem do útočného pásma a nahodil puk před branku Spartaku. Zadáci moskevského celku ale vyčistili nebezpečné území.
43:41'
Anton Lazarev zastavil průnikovou přihrávku do útočného pásma. Amur se snaží hrát aktivně, ale domácí hokejisty brzdí nepřesnosti.
43:19'
Michajl Grigorev dojel nepřesnou přihrávku domácích do útočného pásma a rozehrál odrazem o mantinel.
42:19'
Pavel Dědunov najel nahození do útočného pásma. Z jeho rohu poté bekhendem přihrál mezi kruhy, jenže tam nebyl nikdo v oranžovém dresu.
42:00'
Dnešní utkání sleduje 6114 diváků!
41:32'
Pokus o překvapení obrany domácího celku skončil zakázaným uvolněním. Hra se přestěhuje před branku Spartaku Moskva.
41:10'
Dmitrij Kalinin vybojoval kotouč v rohu obranného pásma, kde přetlačil Tomáše Zohornu. Úvod třetí třetiny nabízí stejný boj jako předchozí periody.
40:35'
Hosté se při další útočné akci zbavili kotouče nepřesnou rozehrávkou na levé křídlo. Hokejisté Amuru tak mohou rozjet útočnou akci.
40:11'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Spartak se ihned vydal do útoku, ale nikdo v bílém netrefil branku.
40:01'
Střely na branku: 16 – 16
Druhá třetina končí! Ani v prostřední periodě dnešního utkání jsme se nedočkali úvodní branky! Domácí Amur díky přesilovým hrám vyrovnal obraz hry, nicméně obrana Spartaku v čele s Bespalovem zatím odolává. V závěru třetiny zvýšil svou aktivitu také hostující Spartak, jenže ani Murygin nepustil kotouč za svá záda.
40:00'
39:35'
Ben Maxwell projel do útočného pásma s kotoučem na hokejce, ale jeho dělovka prolétla kolem vzdálenější tyče domácí branky.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:31'
Valentin Pjanov motal obráncům hlavy na levé straně útočného pásma. Jeho prudké nahození odklidil dobře postavený Dmitrij Kalinin.
38:00'
Alexej Murygin musel po delší době do akce! Domácí brankář si bez problému poradil s nahozením od modré čáry. Vhazuje se po jeho levici.
37:35'
Tomáš Zohorna napřáhl ke střele od modré čáry. Jeden z hráčů Spartaku proti němu skvěle vystoupil a srazil jeho zakončení k mantinelu.
37:10'
Tomáš Zohorna vybojoval kotouč na modré čáře, pomohl si přihrávkou bekhendem, ale Jegor Žuravljov následnou střelou Bespalova nepokořil.
36:38'
Maxim Truňov projel podél mantinelu do útočného pásma, prosmýkl se až za branku Amuru, nicméně z těžké pozice nedokázal přesně rozehrát.
36:10'
Igor Ruděnkov se před brankou natahoval po prudké přihrávce z pravé strany útočného pásma, ale ve velké rychlosti nedokázal puk tečovat.
35:32'
Michal Jordán dojel prudkou přihrávku podél mantinelu a nenechal hostující hráče rozehrát. Stále čekáme na úvodní branku.
35:10'
Vitalij Aťušov se krásně otočil kolem branky Spartaku Moskva, vybruslil si do střelecké pozice, ale jeho ránu vykopl pozorný Bespalov.
34:39'
Dmitrij Vorobjov dojel nepřesnou rozehrávku Spartaku a pomohl si rozehrávkou s kolegou z obranné dvojice.
34:10'
Alexandr Truškov vyvezl puk do středního pásma, odkud jej nahodil za branku Amuru a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.
33:27'
Pavel Dědunov napřáhl k dělovce od modré čáry. Jeho přízemní střelu však dobře postavený Murygin viděl a vykopl kotouč levým betonem.
33:10'
Igor Ruděnkov vybojoval puk v souboji v rohu útočného pásma a zadovkou přihrál mezi kruhy. Nikdo v oranžovém ale nezakončil.
32:36'
Hostující brankář Bespalov si musel poradit s nebezpečnou střelou od modré čáry. Gólman Spartaku měl dobře zakrytý výhled a vyrazil puk ramenem.
32:15'
Murygin si dal pozor na prudké nahození ze středního pásma a s přehledem vykopl kotouč pravým betonem.
31:35'
Gleb Korjagin dojel nahození za vlastní branku a uklidnil hru domácího výběru. Nadále sledujeme velký boj o každý metr na ledové ploše.
31:05'
30:35'
Nyní se však hráči Amuru dostali k odraženému kotouči a vyhodili jej přes všechny čáry. Spartaku se čas v přesilové hře hodně rychle krátí.
30:10'
Michajl Grigorev dojel prudké nahození do útočného pásma a udržel kotouč pro hokejisty hostujícího Spartaku. Domácí ještě čekají těžké chvilky.
29:35'
Hosté se usadili v útočném pásmu a postupně kombinují. Nikdo v bílém dresu si však zatím netroufl na zakončení.
29:05'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za podrážení vyfasoval Igor Ruděnkov.
28:33'
Alexandr Chochlačov projel s pukem do útočného pásma, jenže jeho přihrávka mezi kruhy skončila na holi prvního obránce v oranžovém dresu.
28:10'
Domácí hráči uklidňují hru za vlastní brankou. Příznivcům Amuru se nelíbí nevýrazný výkon jejich oblíbeného výběru.
27:26'
Vjačeslav Leščenko dostal po rychlém protiútoku fantastickou přihrávku mezi kruhy, ale z vynikající pozice vůbec netrefil domácí branku!
27:07'
Kaspars Daugavinš neudržel kotouč v útočném pásmu a hosté jej proto museli vyklidit. Hráčům Spartaku se v posledních minutách zrovna nedaří.
26:30'
Jaroslav Dyblenko spěchal za nahozením do útočného pásma. Hostující hráč se k puku sice dostal, jenže jeho spoluhráči odjeli střídat.
26:03'
Až nyní se hostům podařilo zakončit. Kalinin nahodil puk od modré čáry, ale Murygin si poradil i s následnou tečí. Vhazuje se po jeho levé ruce.
25:47'
25:10'
Znovu se domácí hokejisté dostali k puku a dokázali se osvobodit. Spartak musí rozjet další akci od vlastní branky.
24:27'
Domácí hráči se v obranném pásmu dostali k odraženému kotouči a Kuzmin jej bez váhání poslal přes všechny čáry.
24:03'
Andrej Kutějkin dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, připravil si kotouč ke střele, ale jeho dělovka prolétla kolem branky Chabarovsku.
23:47'
Spartak si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Vitalij Aťušov.
23:38'
Alexandr Truškov se krásně otočil v útočném pásmu a pohotově zakončil zápěstím. Jeho projektil minul horní roh branky.
23:10'
Tomáš Zohorna dojel odražený kotouč v útočném pásmu a nahodil jej za branku soupeře. Nikdo v oranžovém na jeho pobídku nedosáhl.
22:22'
Igor Ruděnkov se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči a nahodil jej na branku Spartaku Moskva. Pozorný Bespalov jeho pokus vytěsnil.
22:00'
Dmitrij Kalinin už neudržel kotouč na modré čáře, projel s ním do útočného pásma a dostal se do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
21:25'
Jeden z domácích obránců se obětavě položil do střely od modré čáry a bez problémů srazil kotouč k mantinelu.
21:10'
Andrej Kutějkin uklidňuje hru za brankou Spartaku. Oba trenéři nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
20:31'
Gleb Korjagin měl v obranném pásmu velké problémy se zpracováním a málem nabídl kotouč jednomu ze soupeřů. Naštěstí pro domácí svou chybu odčinil.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a ihned se vydali do útoku. Dlouhé nahození však zastavili zadáci Chabarovsku.
20:01'
Střely na branku: 5 – 7
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce stále čekáma na úvodní branku dnešního střetnutí. Hostující Spartak byl v úvodní části o něco aktivnějším týmem. Největší šanci první třetiny měl na hokejce Voronin, který byl sám před Muryginem, ale domácí brankář jeho pokus skvěle vyrazil. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:35'
Vjačeslav Leščenko nahodil kotouč do útočného pásma, kde se hráči Spartaku dokázali na chvíli usadit, jenže nikdo z nich nakonec nezakončil.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:30'
Vladislav Provolněv dojel nahození za branku Spartaku, natlačil se před domácího útočníka a bekhendem vyhodil kotouč za modrou čáru.
18:04'
Alexej Murygin si musel dát pozor na nahození prakticky přes celé hřiště. Domácí brankář si navíc všiml dojíždějících soupeřů a raději přerušil hru.
17:32'
Alexandr Gorškov dostal přihrávku do středního pásma, poradil si se zpracováním kotouče, ale už se nedostal do zakončení.
17:05'
Alexandr Chochlačov dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho ránu Alexej Murygin s přehledem lapil.
16:28'
Valentin Pjanov byl příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Ofsajd! Vhazuje se ve středním pásmu.
16:00'
Arťom Voronin se zjevil zcela sám před domácím brankářem, snažil se zamířit na vzdálenější tyč, ale jeho ránu brankář Murigyn vyrazil ramenem!
15:37'
15:10'
Hosté rovněž vyhodili puk přes všechny čáry. Nespokojení příznivci Amuru začínají pískat. Zatím sledujeme velký boj.
14:29'
Alexandr Truškov neudržel kotouč v útočném pásmu a domácí zadáci jej bez problémů vyhodili za modrou čáru. Amur se konečně může vydat do útoku.
14:06'
Také hosté zvládli úvod oslabení na jedničku. Hráčům Spartaku se podařilo vyhodit kotouč až za branku domácího Amuru Chabarovsk.
13:37'
Také Amur si zahraje přesilovku. Ilja Zubov dostává dvě minuty za držení.
13:10'
Kirill Rasskazov dostal přihrávku na levé křídlo, projel do útočného pásma a ještě hledal Ruděnkova. Druhý jmenovaný ale nedokázal zakončit.
12:42'
Arťom Železkov projel s kotoučem do středního pásma a nahodil jej do pásma útočného. Jeden z jeho spoluhráčů však projel do ofsajdu.
12:10'
Bespalov si poradil s dlouhým nahozením ze středního pásma a ihned rozehrál na své spoluhráče. Moskevský celek může znovu zaútočit.
11:35'
Domácí fanoušci se po delší době probudili a ženou své oblíbence do útoku. Obrana Spartaku Moskva zatím pracuje na jedničku.
11:05'
Michajl Grigorev neudržel pro hostující celek útočné pásmo. Hráči domácího Amuru vypíchli kotouč do bezpečí a mohli odjet na střídačku.
10:47'
10:06'
Znovu se hráčům v oranžových dresech podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku Spartaku Moskva. Hostům se přesilovka krátí.
09:30'
Spartaku se v přesilovce vůbec nedaří. Domácí hokejisté znovu vybojovali kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry.
09:05'
Domácí vstoupili do oslabení skvěle. Hráči Amuru se dokonce dostali do útočného pásma a Arťom Železkov prověřil pozornost Nikity Bespalova.
08:47'
Spartak si zahraje první přesilovku! Valentin Pjanov dostává dvě minuty za hákování.
08:27'
Michajl Grigorev projel s pukem na hokejce do útočného pásma, kde se efektní kličkou zbavil obránce, ale z ostrého úhlu trefil jen boční síť.
08:03'
Domácímu celku se nyní podařilo jen rozehrát vyhozením na zakázané uvolnění. Hra se proto přestěhuje zpátky před Murygina.
07:29'
Až nyní se po delší době znovu přerušuje hra. Po souboji ve středním pásmu se kotouč odrazil na střídačku Spartaku Moskva.
07:15'
Martinš Karsums si nabruslil mezi kruhy, kam dostal prudkou přihrávku z levé strany, nicméně ve velké rychlosti nezamířil mezi tři tyče.
06:40'
Dmitrij Kalinin dojel prudké nahození za branku hostujícího celku a před rozjetým Dědunovem vyhodil kotouč do bezpečí.
06:10'
Igor Ruděnkov projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde udělal rychlou brzdu a nahodil puk na branku. Bespalov si věděl rady.
05:38'
Anatolij Nikoncev napadal rozehrávku domácího mužstva ve středním pásmu. Hokejista Spartaku Moskva však kotouč nezískal.
05:10'
Maxim Gončarov projel s pukem do rohu útočného pásma, kde se pěknou kličkou zbavil obránce, ale už nedokázal přesně přihrát.
04:31'
Po dlouhé době musel zasahovat také Nikita Bespalov. Hostující brankář však střelu od modré čáry dobře viděl a vykopl kotouč betonem.
04:06'
Tomáš Zohorna skvěle vypomohl svým spoluhráčům z obrany na modré čáře. Český útočník bekhend odklidil puk do bezpečí před Daugavinšem.
03:32'
Anatolij Nikoncev se prokličkoval do útočného pásma, kde si efektní kličkou přehodil kotouč na bekhend, ale ve velké rychlosti nedokázal zakončit.
03:00'
Až nyní se poprvé v utkání přerušuje hra. Danil Fajzullin se od modré čáry opřel do odraženého kotouče, ale jeho pokus byl sražený do ochranné sítě.
02:35'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky. Murigyn vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu.
02:10'
Arťom Voronin vybojoval kotouč v rohu útočného pásma a okamžitě poslal bekhendovou přihrávku před branku. Nikdo v bílém však nezakončil.
01:36'
Nikoncev obdržel prudkou přihrávku do jízdy. Hostující útočník se ihned prosmýkl do útočného pásma, ale z ostrého úhlu už netrefil branku.
01:10'
Michajl Grigorev uklidňuje hru za brankou hostujícího celku. Oba týmy nyní pouštějí na ledovou plochu čerstvé síly.
00:35'
Kirill Rasskazov napadal rozehrávku Spartaku za jeho brankou. Domácí útočník však zůstal osamocený a neobral obránce v bílém o kotouč.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Spartak se ihned vydal do útoku, jenže hráči v bílém neprošli přes modrou čáru.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Domácí Amur bude hrát v oranžovém, zatímco Spartak přijel v bílých dresech.

Amur Chabarovsk: Murygin (Alikin) – J. Kolář, Kuzmin, Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov, Jordán, Žuravljov – Fajzullin, Pjanov, A. Lazarev – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Dědunov, Železkov, Popugajev.

Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Dyblenko, Kutějkin, Grigorev, Kalinin, Gončarov, Provolněv – Daugavinš, Zubov, Karsums – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Leščenko, Maxwell, Nikoncev – Truňov, A. Voronin, Kravčenko – Cyplakov..
Češi a Slováci

V dresu Amuru nastupují obránci Jordán a Kolář. Novou posilou je brankář Langhamer. Na druhé straně řádí v útoku Robin Hanzl. O útočnou snahu se na straně Amuru stará také Tomáš Zohorna.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu utkali hned na začátku letošní sezóny. Spartak na svém ledě zvítězil 6:3.
Amur Chabarovsk

Dnešní domácí celek je na tom o mnoho hůře. Chabarovsk dosud sehrál dvacet devět zápasů, ve kterých nasbíral dvacet bodů a patří mu jedenáctá pozice Východní konference. Na osmý Nižněkamsk už navíc ztrácí osm bodů. V minulém utkání prohrál na svém ledě po nájezdech s Dinamem Minsk. Nejproduktivnějším hráčem Amuru je Anatolij Gorškov, který má na kontě patnáct kanadských bodů.

Dnešní hostující celek zatím prožívá dobrou sezónu. Spartak Moskva dosud sehrál třicet zápasů, ve kterých nasbíral třicet tři bodů a patří mu pátá pozice Západní konference. Zezadu se na něj ale tlačí HK Soči. Na kluzištích soupeřů je však Spartak hodně nebezpečný a patří mezi nejlepší celky v soutěži. V minulém utkání vyhrál 4:2 na ledě Admiralu Vladivostok. Nejproduktivnějším hráčem Spartaku je jednadvacetibodý Chochljačov.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Amurem Chabarovsk a Spartakem Moskva. Zápas začíná v 10 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.