KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Petrohrad - 20. září 2018   18:30

Dynamo Moskva
0:4
(0:3, 0:0, 0:1)
Petrohrad
Petrohrad
04:26' Hersley  (Dacjuk, N. Gusev) • 05:49' V. Tichonov  (Barabanov, Zub) • 08:03' Barabanov  (Kuzmenko, Zemčonok) • 46:14' Kručinin  (S. Plotnikov, Koskiranta)
Jerjomenko (9. Bočarov) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, D. Višněvskij, J. Zajcev, Menšikov, Pribylskij – Afinogenov, Brjukvin, Šipačov – Kagarlickij, Zackrisson, Tarasov – Mozer, Igumnov, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, Sidljarov.
Petrohrad

Utkání je u konce. Petrohradu stačila dobře zvládnutá první třetina, ve které po devíti minutách vyhnal Jerjomenka z branky. V závěru už pouze upravil finální výsledek krásnou střelou do pravé spojnice Kručinin.
59:00'
Běží poslední minuta třetí třetiny.
57:14'
Kagarlickij se dostal ke střele, ale z ostrého úhlu pouze přestřelil branku!
55:48'
Rozehrávku zachytil na středové čáře Plotnikov, který okamžitě vystartoval do protiakce. Tu musel zastavit až Bočarov.
55:38'
Domácí musí začít od vlastní branky.
55:23'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dinar Chafizullin – 2 min., podrážení).
55:03'
Jakubov si po narážečce sjel až na spodní část pravého kruhu, kde mu do střely na levou tyč sáhl Nikulin.
53:52'
Kotouč se po střele Kručinina odrazil od zadního mantinelu k pravé tyči. Tam se snažil rychle zakončit Koskiranta, ale to mu nedovolil jeden z bránících hráčů Dynama.
53:19'
Hra se přelévá ze strany na stranu. SKA už v poklidu kombinuje a rozhodně nikam nespěchá.
52:24'
Bočarov si vykoukl proti střele Zemčonka od modré čáry. Hra přerušena.
50:08'
Kručinin žabičkou našel na pravé straně Plotnikova, který zkoušel zakončit z první. Kotouč ovšem trefil špatně a Bočarov střelu sráží za branku.
49:36'
Mojsejev taženou střelou mířil mezi betony Šesťorkina, který si svým zákrokem nebyl vůbec jistý.
48:10'
Vyražený puk od Šesťorkina přistál přímo u Kagarlickije na levém kruhu, ale než stihl zkrotit skákavý kotouč, tak se brankář SKA stačil přemístit.
46:14'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté navyšují své vedení. Plotnikov z pravé strany našel na levý kruh najíždět ALEXEJE KRUČININA., který po zpracování skvělou trefou vyčistil vzdálenější pravou spojnici. Asistence: Sergej Plotnikov a Jarno Koskiranta.
44:57'
Višněvskij čeká za svou brankou na čerstvé posily. SKA se snaží držet hru co nejdál od Šesťorkina.
44:09'
Po souboji v levém rohu vydoloval puk Ketov, který si to namířil okamžitě k brance. Přes těsnou obranu ale neměl klid a Bočarov tak nemusel zasahovat.
42:17'
Z protější strany to zkusil Indrašis, ale brankář SKA opět úspěšně zasahuje.
41:01'
Přes levé hrazení zajel za modrou čáru Tarasov, který následně protáhl Šesťořkina střelou na vzdálenější tyč.
40:01'
Ve druhé třetině dokázalo Dynamo srovnat hru a následně si také vytvořilo řadu příležitostí.
40:00'
39:46'
Střela Kagarlickije neprošla přes pět hráčů mezi kruhy.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:43'
Po přesné přihrávce pálil přímo do pravé spojnice Kablukov. Ten po chvilce pouze pozvedl hlavu ke stropu, protože jeho radost z blížící se branky překazil Bočarov vyšvihnutou lapačkou.
38:27'
Brjukvin pálil ze středu pravého kruhu z první, ale v pokleku nemohl dát do své rány potřebnou razanci.
37:52'
Pro teč Gusevovy střely se nikdo neměl a kotouč tak končí v pravém rohu.
36:39'
Kagarlickij si skvěle prohodil bránícího Gavrikova! Následně ale v tváří tvář nedokázal prostřelit Šesťorkina, když mířil k pravé tyči do jeho protipohybu.
35:11'
Velmi přesnou žabičku dostal nyní na hranici brankoviště Šipačov od Koivista. Šipačov sice dokázal přizvednout puk, ale pouze do hrudi připraveného Šesťorkina.
32:48'
Nahození Zackrissona zpracoval pohotově Brjukvin, ale toho od levého mantinelu hosté nikam nepustili.
32:00'
Bočarov raději přerušil hru, neboť se k němu rychle blížil Koskiranta.
31:20'
Střely na branku: 9-17.
30:32'
Hietanenova střela z osy hřiště pouze orazítkovala levou tyč branky SKA.
30:00'
Je za námi polovina utkání. Dynamo Moskva srovnalo krok a posledních pár minut se hraje převážně na polovině Petrohradu.
28:48'
Mezi kruhy vybruslil Brjukvin, jehož snahu o snížení zastavil Šesťorkin.
28:20'
Hru na malou chvíli uklidnil zpětnou přihrávkou Plotnikov, ale po získání kotouče Dynamo opět vlétlo do útočné třetiny.
27:43'
Jefremov se snažil nějak prokombinovat z pravého křídla, ale marně. Domácí jsou stále v pásmu.
27:20'
Dynamo se nadechlo a nyní kombinuje podél celého hrazení v obranném pásmu SKA!
26:37'
Nyní si na kotouč sáhl i Šesťorkin. Ten si udělal výhled proti střele Menšikova a skryl puk ve své výstroji.
25:43'
Tohle oslabení domácí Dynamo zvládlo. SKA se ale i nadále tlačí do útočné třetiny.
24:39'
Kuzmenko dostal průnikovou přihrávku mezi kruhy, odkud v pádu nastřelil horní tyč Bočarovovy branky!
24:20'
Tvrdou střelu sklepl Barabanov na hranici brankoviště pouze vedle branky.
23:43'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., krosček).
23:22'
Poté, co dostal nabito na levém křídle Dacjuk, pálil přímo do připravené lapačky Bočarova.
23:11'
Bočarov střelu z pravé strany vytěsnil svým ramenem, ale i tak je Dynamo stále pod tlakem.
22:07'
Mezi kruhy vyčkával na přihrávku Prochorkin. Ten se chvíli na to dočkal, ale to už u něj byla obrana domácího Dynama.
21:13'
Domácí branka skončila posunutá po Koskirantově výpadu. Toho úspěšně blokoval Kagarlickij, který právě poté nabral brankovou konstrukci.
20:40'
Do prudké dělovky padl Mozer, kterého kotouč sestřelil po trefě do kolena. Na střídačku jej doprovází Volkov s Igumnovem.
20:15'
Ve druhé třetině pokračuje přesilová hra hostí, kteří nyní rozehrávají z vlastní poloviny.
20:01'
SKA si v úvodní třetiny nastřílela pohledný tříbrankový náskok. Uvidíme, zda Dynamo zdramatizuje hru během druhé třetiny.
20:00'
19:39'
Jakupov si sjížděl mezi kruhy, ale do jemu adresované přihrávky zasáhla obranná čtyřka Dynama.
19:00'
Do konce úvodní třetiny zbývá jedna minuta. SKA se nikam nežene.
18:50'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., hákování).
18:50'
Kručinin se šikovně natlačil před bránícího Višněvskijho a získal tak pro Petrohrad přesilovku.
18:27'
Plotnikov dokázal získat puk v útočném pásmu, ale kvůli nepřesné přihrávce SKA musí ven.
16:43'
První větší příležitost Dynama! Do prudké střílené přihrávky před branku vložil svou hůl tečující Kagarlickij, který ale puk zvedl příliš vysoko.
14:57'
Do domácí rozehrávky zasáhl před pravou tyčí Tichonov, který okamžitě pálil. Bočarov si situaci pohlídal a u své tyče nenechal žádné místo.
12:49'
Před Bočarovem nebezpečně přizvedl puk Kuzmenko, ale kotouč pouze proletěl těsně nad horní konstrukcí.
11:47'
Ve slibné pozici se před levou tyčí ocitl Tarasov, ale přihrávku přes tři hráče viděl až na poslední chvíli.
11:24'
Celek Petrohradu kombinoval podél hrazení v útočném pásmu, ale Bočarov nemusel čelit žádné střele.
10:51'
Střely na branku: 4-8.
09:39'
Přes pravé hrazení se nepovedlo projít Ketovovi a Dynamo vrací hru do neutrální zóny.
08:03'
Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Jerjomenko, přichází Ivan Bočarov.
08:03'
Opět to SKA měla příliš jednoduché a Jerjomenko opouští svou branku! Kuzmenko ve velké rychlosti po objetí branky přihrál skrz brankoviště na pravou tyč, kde jen sklepl kotouč do odkrytého prostoru ALEXANDR BARABANOV. Vedle něj stál Ilja Nikulin, který vůbec nezasáhl. Asistence: Andrej Kuzmenko a Arťom Zemčonok.
06:49'
SKA je již v plném počtu.
05:49'
Oddechový čas pro Dynamo Moskva.
05:49'
Obrovská chyba domácích v obranném pásmu! Po zavezení hry do útočné třetiny Barabanov chtěl nahrát co nejvíce vteřin z Kručininova trestu. Záhy ho ale podpořil před brankou najetý VIKTOR TICHONOV. O něj se domácí vůbec nezajímali a po přihrávce pohotově překonal Jerjomenka. Asistence: Alexandr Barabanov a Arťom Zub.
04:49'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexej Kručinin – 2 min., držení).
04:26'
Přesilovou hru SKA využívá a Koivistu je tak předčasně propuštěn. Dacjuk zpoza branky nabyl kotouč PATRIKU HERSLEYMU na pravý kruh, odkud tvrdou dělovkou poslal puk k pravé tyči. Asistence: Pavel Dacjuk a Nikita Gusev.
04:00'
Dacjuk na pravé straně zkusil rychlou kombinaci přes pravou tyč, ale Jerjomenko se nenechal zaskočit.
03:22'
Tvrdá dělovka Bělova od modré čáry neprošla přes zhuštěný prostor mezi kruhy. Domácí vyhazují až za Šesťorkina.
03:07'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Miika Koivisto – 2 min., držení).
02:52'
Mezi tři hráče Dynama zkusil nabruslit do osy hřiště Barabanov, ale ten byl odzbrojen ještě před zakončením.
02:24'
Indrašis se nedokázal vymanit z pravého rohu přes nalepeného Prochorkina.
01:58'
Hráči SKA se snažili rychle otočit hru zpět do útočného pásma, ale tam zůstal ještě zapomenutý Kuzmenko.
01:00'
Gusev využil střídaní soupeře a projel přes pravé křídlo až na kruh pro vhazování. Z jeho středu prověřil Jerjomenka prudkou střelou na bližší tyč.
00:14'
Domácí odrazili úvodní útok SKA. Na kotouči je nyní v obranné třetiny rozehrávající Zemčonok.
00:01'

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, D. Višněvskij, J. Zajcev, Menšikov, Pribylskij – Afinogenov, Brjukvin, Šipačov – Kagarlickij, Zackrisson, Tarasov – Mozer, Igumnov, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, Sidljarov.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Hersley, Zemčonok, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Sjomin – Jakupov, Dacjuk, N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Kuzmenko – S. Plotnikov, Koskiranta, Kručinin – Kablukov, V. Tichonov, Nikolajev – Ketov.
SKA Petrohrad

Hostující SKA je na tom o něco lépe. Po stejném počtu odehraných zápasů má na svém kontě hned deset bodl a kladnou bilanci 24:14, která Petrohrad vznáší na čtvrté místo. Po zaváhání v Novgorodu a Ufě, navázala SKA na sérii čtyř výher v řadě. Doma si hráči Petrohradu poradili výsledkem 3:1 se Soči, 4:3 v prodloužení s rozjetým klubem finského Jokeritu a také dokázali porazit v těsném stavu 2:1 Spartak Moskva. Venku SKA potvrdila svou dominanci, když nasázela pět branek do sítě Čerepovce.

Dynamo v sedmi zápasech vybojovalo pouze pět bodů a s bilancí 18:23 leží na skoro samém dně tabulky Západní konference. Po pěti domácích zápasech hráči Dynama zvítězili pouze jednou, když poměrem 6:3 přehráli Novosibirsk. Venku podlehli se Slovanem těsným výsledkem 3:2. Sérii tří porážek zastavilo Dynamo v posledním zápase s Viťazem, když ve druhé třetině nasázelo soupeři hned tři branky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.