KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Vladivostok - 9. září 2018   14:00

Jekatěrinburg
52:00' Dawes (Sexton) • 53:46' Golyšev (Mamkin, Krikunov)
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
Vladivostok
Vladivostok
09:08' V. Strelcov  (Miščenko, A. Strelcov)
Vladivostok

Česká stopa utkání,

1. Jakub Kovář (JEK); 93.75% (15/16), 60:00
Je dobojováno. Avtomobilist Jekatěrinburg dlouho nemohl překonat brankáře Krasotkina, ale to se vše změnilo osm minut před koncem základní hrací doby. Domácí Jekatěrinburg tak zůstává stále nepřekonán.
59:44'
Avtomobilist dokázal pozdržet rozehrávku Admiralu a ten musí začít zpoza vlastní branky.
59:22'
Hosté v plném počtu. Krasotkin okamžitě startuje ven z branky.
59:14'
Oddechový čas pro Admiral Vladivostok.
59:05'
Admiral se nyní snaží rychle vybojovat kotouč a přestěhovat se před Kováře.
58:57'
Střela zápěstím Krikunovovi příliš nesedla. Kotouč skončil sražen do ochranné sítě.
58:49'
Miščenko je zpět ve hře. Následuje pár vteřin klasické početní výhody.
58:29'
Krasotkin kryje Dawesovu střelu ze středu pravého kruhu a přerušuje hru.
58:21'
Trojice Admiralu dokázala vyhodit a může tak vystřídat.
57:51'
Taratunin se odvážně vrhl proti střele z levého křídla a v pokleku nyní brání spolu se dvěma spoluhráči.
57:22'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Krasotkin – 2 min., podrážení). Trest odpyká Konstantin Glazačev.
57:22'
Krasotkin teď nemohl dělat nic jiného! Da Costa se skvěle prokličkoval až před pravou tyč, kde mu pod brusle padl Krasotkin.
56:59'
Po přihrávce Mamkina zkusil pálit ze středu modré čáry Bodrov.
56:49'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., nedovolené bránění).
56:49'
Česalin u střídaček obdržel tvrdý úder od Miščenka, který krosčekem sestřelil svého soupeře.
56:46'
Kovář si dokázal udělat prostor a projíždějícím Feoktisovem se nenechal rozhodit.
56:40'
Vasilij Strelcov byl na buly proti Litovčenkovi úspěšnější a od modré tak mohl pálit Ďjakov.
56:32'
Kotouč po prudké přihrávce opustil hrací plochu a vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
56:17'
Útočnou akci zpoza branky Admiralu rozjede Taratunin.
55:49'
Prudkou střelu Butuzova zastavil položený bek Avtomobilistu.
55:44'
Hosté obsazují útočnou třetinu.
55:07'
Admiralu zbývá necelých pět minut na vyrovnání nepříznivého stavu.
53:46'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Tak to je rychlá otočka! Domácí během necelých dvou minut zcela otáčí vývoj utkání. Přesnou přihrávku dostal na vrch pravého kruhu Michail Mamkin, jehož prudkou střelu dokázal přesměrovat za Krasotkinova záda ANATOLIJ GOLYŠEV. Asistence: Michail Mamkin a Ilja Krikunov.
52:00'
Domácí se přeci jen dočkali a kouč Admiralu dává emoce hodně najevo! Dan Sexton po zavezení hry do útočné třetiny přesnou přihrávkou našel mezi kruhy z druhé vlny najíždějícího NIGELA DAWESE, který zakončil přesně do levé spojnice. Neprůstřelný Krasotkin tak po dvaapadesáti minutách poprvé loví puk ze své sítě. Asistence: Dan Sexton.
51:19'
K napřaženému Jegorševovi rychle přistoupil Valujskij a tak domácí obránce pouze prodloužil hru za branku soupeře.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Bude Admiralu stačit jednobrankové vedení?
48:46'
Ani tahle pohledná akce domácím úspěch nepřinesla. Sexton přihrávkou na levou stranu pobídl ke koncovce Dawese. Proti jeho střele se ale Krasotkin stihl včas přemístit.
48:32'
Také Kovář, který nemá moc práce musel být nyní ve střehu. Ihned po buly dostal na modré nabito střílející Ďjakov.
47:47'
Tvrdou dělovku nyní schytal padající Taratunin. Ten se po oklepání rychle vrací na svou pozici, protože domácí Avtomobilist stále kombinuje v útočné třetině.
47:17'
Teď se trochu zajímavě odrazil kotouč od levého rohu přímo před Krasotkina. Ten byl ale připraven a před dojíždějícím Kučerjavenkem kotouč odehrál.
47:03'
Domácí si od hrazení nedokázali vytvořit střeleckou pozici. Admiral může vystřídat.
46:27'
Antropov se s Popovem vůbec nemazlí a tvrdým hitem jej sráží na led.
46:09'
Zakázané uvolnění vrátí hru před Krasotkina.
44:51'
Ani Dawes neuspěl po tvrdé střele zápěstím z vrchu pravého kruhu.
44:26'
A opět Krasotkin. Nyní přes hranici brankoviště nebezpečně projel Sexton, který po sklepnutí kotouče trefil pouze betony brankáře.
44:06'
Střelu od modré srazil ven z obranného pásma Koňkov.
43:36'
Jegoršev nahodil puk pro Popova, ale hosté díky rychlému přístupu komplikují Avtomobilistu jakoukoliv kombinaci.
42:36'
Rassejkin se dokázal natlačit až před samotného Krasotkina, který ale jeho koncovku bleskurychle zneškodnil! Brankář Vladivostoku je dnes opravdu skvělý.
40:01'
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Paré střelou z první ze středu levého kruhu netrefuje branku.
38:17'
Do střely od modré nebezpečně vložil hůl před vlastní brankou Višněvskij.
37:00'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Z tlaku Avtomobilistu již sešlo a Admiral vyrovnal hru.
34:41'
Feoktisov se dostal až před Kováře, kterého se snažil roztáhnout a zakončit mezi betony! Těžká pozice pro Feoktisova, protože dostal přihrávku příliš za sebe a musel se otáčet.
34:11'
Zadovka Sextona neměla oči a kotouč tak přistál přímo na holi soupeře. Ještě před tím obětavě padl do rány Mamkina jeden z útočníků Admiralu.
33:39'
Nahození Popova přistálo přímo v lapačce brankáře Admiralu.
33:22'
Jekatěrinburg kontroluje kotouč většinu času, ale recept na Krasotkina zatím nenašel.
32:19'
Ani teď se domácí nebudou radovat! Nahození Ljamina vytvořilo v brankovišti Admiralu velkou tlačenici ve snaze dorazit kotouč za brankovou čáru! Těsně před Kučerjavenkem ale Krasotkin skryl kotouč pod své tělo.
31:34'
Bělousov nyní po pasu vrátil kotouč mezi kruhy Parému, který bez přípravy poslal kotouč těsně vedle levé tyče!
30:48'
Opět překombinovaná akce z pohledu Avtomobilistu. Už tři hráči měli vhodnou pozici pro zakončení, ale střela zatím nikde.
29:44'
Před brankou si dobře počkal Miščenko, který zastavil přihrávku na najíždějícího Krikunova.
29:02'
Vysoký puk zachytil Pyré a přes hrazení posílá do útoku své spoluhráče.
28:17'
Hraje se převážně v obranné třetině Admiralu, ale domácí mají s koncovkou stále problémy.
26:50'
Velká šance z nenápadné akce! Popov od levého hrazení prudkým pasem dokázal dostat puk před branku, kam si z osy sjížděl Česalin, ale ani on nedokázal Krasotkina překonat.
26:03'
S končícím trestem dostal pas mezi kruhy Dawes, který z první ale minul brankovou konstrukci.
25:46'
Přesilová pětka opět chybuje při kombinaci a hosté se osvobozují.
24:56'
Propad domácích a rychlý protiútok oslabeného Admiralu, na jehož konci byl střílející Zajcev! Kovář pohotově vyráží.
24:05'
Vyhranou buly domácí beci nestihl zachytit a útočnou akci musí Avtomobilist založit ze střední třetiny.
24:02'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ugolnikov – 2 min., hákování).
23:54'
Mezi kruhy zcela volný Sexton, který si táhl kotouč příliš dlouho a nestihl vystřelit.
23:27'
Valujskij se snažil z levého křídla natlačit do brankového prostoru, ale byl vytlačen za branku.
22:47'
Zpoza branky vybruslil Krikunov, který vzápětí našel Kučerjavenka. Ten z těsné blízkosti nedokázal obelstít Krasotkina.
22:37'
Jedovatá střela Popova! Krasotkin na poslední chvíli zareagoval svou vyrážečkou.
22:16'
U vyhozeného kotouče byl za vlastní brankou první Patrikejev, který vyráží opět do protiútoku.
21:49'
Pětka Admiralu nyní uzamkla domácí v obranné třetině, ale v narůstajícím tlaku chybí přesná koncovka.
20:44'
Nahození Sextona si Krasotkin pohlídal a po zachycení kotouče raději přerušuje hru.
20:14'
Ostrá střela Mamkina přes osm hráčů neprošla. Dopředu vyráží Vladivostok.
20:09'
Ofsajd útočícího Admiralu. Čárový posílají hru před Krasotkina.
20:01'
20:00'
19:58'
Asi poslední střela úvodní třetiny. Da Costa trefil pouze hruď dobře postaveného Krasotkina.
19:54'
Na středu modré čáry Da Costa dokázal udržet pásmo proti třem hráčům Admiralu.
18:49'
Patrikejev dostal nabito od Feoktisova, ale branku tvrdou střelou netrefil.
18:34'
Puk v lapačce Krasotkina. Timašov z nulového úhlu neuspěl.
18:09'
Kučerjavenko s kotoučem už za modrou čarou a domácí tak musí vyklidit útočnou třetinu.
17:28'
Krasotkin zatím nemusel vůbec zasahovat. Obranná čtyřka Admiralu sráží jednu střelu za druhou.
16:17'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).
15:31'
Česalinovu střelu z vrchu levého kruhu Krasotkin viděl a bez problémů si připisuje další zákrok.
14:41'
Domácí se těžko dostávají do zakončení.
13:46'
Bránící Miščenko nepustil ke střele pronikajícího Golyševa. Hra se přesouvá do středu hřiště.
12:47'
Ljamin to zkusil podobně jako Paré, ale Krasotkin si levou tyč pohlídal na jedničku.
12:26'
Do útočné třetiny vjeli Rassejkinovi spoluhráči dříve, než stihl s kotoučem přejet modrou čáru. Odpískán ofsajd.
11:26'
Paré se snažil zaskočit Krasotkina rychlým zakončením pod horní tyč z ostrého úhlu.
11:13'
Sražený puk posílá do neutrální zóny Timašov.
10:40'
Po komerční přestávce je kotouč opět ve hře. Vicharev zaváží hru na polovinu domácích.
09:08'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté otevírají stav utkání! Na pravém hrazení se dostal k puku po Strelcově přihrávce Miščenko, jehož nahození srazil za brankovou čáru clonící VASILIJ STRELCOV. Asistence: Ivan Miščenko a Alexandr Strelcov.
08:00'
Alexandr Strelcov udělal prostor pro Feoktisova, kterému těsně před zakončením mezi kruhy utekl kotouč za branku Kováře.
07:17'
Hra se teď trochu uklidnila. Oba týmy se usilovně snaží usadit v útočném pásmu.
06:50'
Pronikající Golyšev stáhl na sebe hned tři hráče v mezikruží. Následně zadovkou nechal puk Dawesovi, který ale trefil pouze Krasotkina.
05:28'
Chyba hostí při rozehrávce. Kotouč na modré zachytil Litovčenko, proti jehož koncovce z mezikruží ale Krasotkin nemusel zasahovat.
04:07'
Střelu Antropova vytěsnil Kovář pouze před sebe, kde vzápětí dorážel Strelcov! Ten ale nejprve promáchl a následně trefil boční síť.
03:57'
Trochu prostoru dostal na středu hřiště Ďjukov, jehož tvrdou střelu zachytil Kovář.
03:48'
Admiral uklidňuje hru v obranné třetině.
02:50'
Hosté propadli ve střední třetině, čehož využil rozjetý Kučerjavenko. Ten v přečíslení zkusil předat kotouč Krikunovovi, ale ten byl těsně obsazen bránícím Taratuninem.
01:57'
Od levého hrazení Mereskin nahazoval kotouč do brankového prostoru. Tam si z osy hřiště sjížděl Voronin, ale nahození se mu tečovat nepodařilo.
00:22'
Krasotkin si okamžitě připisuje skvělý zákrok! Krikunov našel na levém křídle najíždějícího Ljamina, který pálil z první na vzdálenější tyč.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Jegoršev, Ljamin, Mamkin, D. Bodrov, Gurkin, I. Višněvskij, Valitov, Timašov – Krikunov, Česalin, Kučerjavenko – Dawes, Golyšev, S. Da Costa – Sexton, Bělousov, Paré – V. Popov, Litovčenko, Rassejkin.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Antropov, Miščenko, Ugolnikov, Taratunin, Ďjakov, Patrikejev, Karmaškov – V. Butuzov, Vicharev, Koňkov – V. Strelcov, A. Strelcov, Feoktisov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – Černikov, Valujskij, Zajcev – J. Jakovlev.
Zdravím všechny příznivce KHL! Dnes nás čeká utkání mezi Jekatěrinburgem a Vladivostokem.

Domácí Jekatěrinburg zatím uspěl ve všech třech domácích utkáních a má tak plných šest bodů. Nejbližší přemožitel byl slovenský Slovan, který zásluhou Taffeho poslal hru do prodloužení. Tam se sekundu před koncem prosadil Golyšev.

Vladivostok naopak začal novou sezonu venkovními zápasy. Po výhře nad Soči v samostatných nájezdech nestačili hráči Admiralu na celky Spartaku a Jokeritu. Uvidíme zda dnes přeruší domácí úspěšnost Avtomobilistu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.