KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : Slovan Bratislava  - 13. listopadu 2018   17:00

Kazaň
Kazaň
17:19' Galijev (An. Popov, Tkačov) • 33:43' Galijev (Tkačov)
6102 diváků

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Česká stopa v utkání

Kazaň:
Jiří Sekáč – Nenastoupil.

Slovan:
Michal Řepík – 1 střela na branku, čas na ledě: 17:08.
Lukáš Klok – 1 střela na branku, čas na ledě: 17:03, 2 zablokované střely.
Rudolf Červený – 3 střely na branku, čas na ledě. 18:20.
Jakub Šěpánek – 19 zásahů, úspěšnost: 90,48%.

Hity: 21 – 16.
Slovan v TatNeft Areně odehrál vynikající utkání, leč si nepřipíše do tabulky KHL ani bod. Dvě branky Stanislava Galijeva a skvělý výkon brankáře Emila Garipova o tom dnes rozhodli. Za Slovan se trefil pouze Mário Lunter , a to dnes na Kazaň nestačilo. Konečný výsledek: Kazaň – Slovan 2:1!
59:59'
Po zakázaném uvolnění Kazaně ještě jedno vhazování před Garipovem.
59:46'
Eric Gelinas nejspíš poslední ranou trefil blokujícího hráče od kterého se kotouč odrazil do střední třetiny.
59:33'
Po krkolomné kombinaci poslala Kazaň kotouč do střední třetiny.
59:00'
Jeff Taffe buly zvládl.
58:55'
Jeff Taffe jde na důležité vhazování.
58:55'
Slovan si bere oddechový čas. Vhazovat se bude v jeho útočné třetině.
58:48'
Mário Grman poslal nebezpečný pokus od modré, ten jen o kousek minul pravou tyč Garipovi branky!
58:30'
Jakub Štěpánek zamířil na střídačku, Slovan hraje v šesti!
57:32'
Kazaň kotouče pouze posouvá do střední třetiny. Slovan by si za dnešní výkon body zasloužil!
57:01'
Andrej Meszároš vypálil tvrdě od modré, před brankou Garipova však nikdo nestínil, brankář Kazaně tak kotouč v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
56:47'
Zakázané uvolnění Kazaně přesouvá hru před Garipova.
56:13'
Alexandr Svitov kotouč podržel chvilku za brankou Štěpánka a zase uběhlo pár vteřin na časomíře.
55:23'
Justin Azevedo mohl rozhodnout dnešní střetnutí! Jeho bomba golfem z pravého však skončila na zadním plexisklu!
55:00'
Žigu Jegliče zahodil čistým způsobem za brankou Garipova Nikita Ljamkin.
54:30'
Akci Ak Barsu zastavilo postavení mimo hru.
53:48'
Arťom Lukojanov naštěstí nezpracoval přihrávku před brankou Jakuba Štěpánka, ten měl tak jednoduchou práci a hru přerušil. Po reklamní pauze se bude vhazovat po jeho levé ruce.
52:48'
Žiga Jeglič to zkoušel z velkého úhlu, ale v dnešní formě chytající Emil Garipov nemohl chybovat a svou tyč si pohlídal.
51:43'
Kazaň nyní malinko drží kotouč více na hokejkách a už hraje malinko s časem.
50:38'
Eric Gelinas na hranici pravidel zastavil Alexeje Potapova v rohu kluziště, naštěstí se vylučovat nebude.
50:15'
Kotouč je na tribuně TatNeft Areny, vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:13'
Andrej Markov krásnou diagonálou našel Michaila Gluchova, proti jeho pokusu z první se však skvěle přesunul Jakub Štěpánek a ten teď podržel Slovan!
48:27'
Na druhé straně střílel od modré do hloučku hráčů před brankou Paul Postma.
47:37'
Matúš Sukel' byl blízko vyrovnání! Garipovem vyražený kotouč však za ruského strážce domácí branky nedostal! To je škody!
47:10'
Kazaň zahrála na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před Garipovem.
46:15'
Slovan teď dobře napadal rozehrávku Kazaně, ale v útočné třetině Belasých to bylo hodně rozkouskované a k žádnému zakončení se slovenský tým nedostal.
45:54'
Nikita Ljamkin zastavil hitem v rohu kluziště postup Adama Lišky.
45:13'
Danis Zaripov šel do zakončení ihned ze své stahovačky a pravou tyč Slovanu jen těsně minul!
44:01'
Alexej Potapov tečoval před Štěpánkem nabídku od modré, Jakub Štěpánek měl svou hůl mezi betony a kotouč dokázal vyrazit.
43:46'
Emil Garipov zastavil nahození ze střední třetiny a ihned kotouč rozehrál. Elán Slovanu z prvních dvou třetin zatím v té závěrečné nevidíme.
43:00'
Vladimir Tkačov to teď udělal velmi pěkně. Stahovačkou se zbavil protihráčů a Jakub Štěpánek musel jeho střelu vytěsnit mimo svou branku.
42:45'
Kotouč na střídačce bratislavského Slovanu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:15'
Justin Azevedo se krkolomným přechodem přes modrou čáru dostal do ofsajdu, zůstal však pouze u signalizace.
41:15'
Emil Garipov chyboval při rozehrávce za svou brankou a je jen velká škoda, že Žiga Jeglič tuto chybu nevystihl, posouval by kotouč do odkryté domácí branky!
40:23'
Andrej Meszároš poslal kotouč od vlastní modré na Garipova, ten raději kotouč podržel.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:40 .
Troufnu si říci, že Slovanu patřila celá druhá část dnešního utkání. Jedinou branku však vstřelila Kazaň, po využitém brejku Stanislava Galijeva a jde tak do kabin po druhé třetině s vedením 2:1!
40:00'
39:40'
Přihrávka rukou je důvodem dalšího přerušení hry. Druhá třetina se blíží ke svému konci. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:11'
Jakub Štěpánek vyrážel střelu Nikity Ljamkina od modré do rohu kluziště.
38:22'
Michal Sersen poslal příliš dlouhou přihrávku, která mířila na zakázané uvolnění, čároví sudí přesto rozpažili.
37:30'
Paul Postma posílal prudký kotouč před branku Slovanu, tam se však o něj postaral Mário Grman, který odmítl nebezpečí pro hosty.
36:59'
Alexandr Burmistrov srazil i další pokus Slovanu, tentokrát z hole Mária Luntera. Kotouč se však ke Garipovi dostal a ten jej podržel.
36:30'
Alexandr Burmistrov sáhl do střely Matúše Sukel'a z levého kruhu a kotouč se tak ke Garipovi vůbec nedostal.
35:13'
Jeff Taffe bojoval srdnatě na brankovišti Kazaně, k dorážce se však nepropracoval.
34:03'
Kotouč v ochranné síti za brankou Garipova, vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:43'
Kazaň vstřelila branku!
Kazaň dnes trestá z každého náznaku šance! Vladimir Tkačov vystihl kombinaci Slovanu, našel STANISLAVA GALIJEVA, který dlouho avizovanou ránu dostal za Jakuba Štěpánka, dává dnes svou druhou branku – 2:1! Asistence: Vladimir Tkačov.
33:00'
Alexandr Burmistrov si prohazoval kotouč mezi bruslemi, vše odhalil Eric Gelinas, který mu kotouč odpálil od hole.
32:26'
Kazaň je v plném počtu.
32:00'
Ani Eric Gelinas nenašel prostor v postoji Emila Garipova. Nepomohl tomu ani clonící Rudolf Červený.
31:50'
Další bombu golfem vyslal od modré Andrej Meszároš, opět stejný scénář, úspěšný zákrok Garipova.
31:41'
Belasý si dokázali vytvořit souvislý tlak, který zakončil ranou od modré Jeff Taffe! Emil Garipov si kotouč mezi hráči našel a podržel ve své výstroji.
31:00'
Kazaň se nyní dvakrát osvobodila a podržela čas strávený v oslabení.
30:32'
Michal Sersen se nerozpakoval a hned po vyhraném vhazování od Jeffa Taffea kotouč poslal na Garipova. Domácí strážce branky kotouč pokryl a přerušil hru.
30:26'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Popov – 2 min., sekání).
30:15'
Slovan si zahraje první přesilovou hru, zatím je však vyloučení pouze signalizované.
29:21'
Albert Jarullin nahazoval kotouč od pravého mantinelu, Jakub Štěpánek bez potíží kotouč vyrazil svým pravým betonem do rohu kluziště.
29:09'
Danis Zaripov naznačil střelu a ještě hledal přihrávkou u pravé tyče Justina Azeveda, v tu chvíli však výborně zasáhla obrana Slovanu a kombinaci přerušila.
28:32'
Kyle Chipchura svou ranou z pravého kruhu nepropálil blokujícího Paula Postmu.
27:54'
Tomáš Hrnka bojoval také u mantinelu proti přesile, nicméně Kazaň dostala kotouč pouze do střední třetiny.
26:31'
Adam Liška držel kotouč dlouho za brankou Kazaně a nakonec o něj proti přesile přišel.
25:43'
Po dlouhé době akce Kazaně, ale přihrávka na Galimova před branku úspěch neslavila.
24:45'
Belasý by si zasloužili vedoucí branku! Rudolf Červený našel před brankou Michala Řepíka, jenž kotouč tečoval jen těsně vedle pravé domácí tyče!
23:33'
Opět bylo horko před Garipovem. Od modré kotouč nahodil Lukáš Klok a domácí brankáře dlouho nevěděl, kde je kotouč, ten se nakonec objevil ve výstroji jednoho z obránců.
22:08'
To je škoda! Matúš Sukel' vystřelil přes obránce, Emil Garipov kotouč pouze vyrazil opět na jeho hůl, ale domácí brankář se zaskvěl i proti dorážce útočníka Slovanu!
21:18'
Střelu Rudolfa Červeného vyrazil bez větších starostí svým ramenem Emil Garipov. Výkon Belasích je více než sympatický.
20:59'
Slovan zahrál na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Štěpánkem.
20:35'
Český reprezentant Michal Řepík mohl zahájit druhou část brankou, nicméně z otočky sám u levé tyče minul branku Emila Garipova.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:51 .
První třetina je za námi a viděli jsme možná vyrovnanější partii než jsme možná čekali. Slovan se dokonce ujal ve vlastním oslabení vedení, a to po brance Mário Luntera. Favorit zápasu však pár minut na to srovnal, trochu šťastnou brankou, a to z hole Stanislava Galijeva!
20:00'
19:32'
Michail Gluchov si připravoval svou bekhendovou střelu velmi dlouho, nakonec však branku Belasých nezamířil dobře.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:40'
Alexej Potapov svou ranou z vrcholu pravého kruhu přelomil svou hůl a zároveň trefil rameno Jakuba Štěpánka.
18:00'
Slovan zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Štěpánka.
17:19'
Kazaň srovnává velmi šťastnou brankou! Vladimir Tkačov nahodil kotouč od levého mantinelu na branku Slovanu, Jakub Štěpánek si jej srazil za sebe a nakonec to byl STANISLAV GALIJEV od kterého se puk dostal za brankovou čáru – 1:1! Asistence: Andrej Popov a Vladimir Tkačov.
16:27'
První lajna Ak Barsu opět dělá obraně Slovanu potíže, nicméně přihrávka Zaripova na Burmistrova byla zablokována až do střední třetiny.
15:43'
Slovan je nadále aktivní. Eric Gelinas našel přes celé hřiště v brejku Casey Baileyho, toho v samostatném postupu na Garipova zastavil čárový rozhodčí, jenž viděl ofsajd.
14:40'
Slovan hraje v plném počtu a na první oslabení si tak rozhodně stěžovat nemusí.
14:21'
Slovan právě vstřelil branku!
Belasý se ujímají ve vlastním oslabení vedení v dnešním utkání! MÁRIO LUNTER vystihl kombinaci Kazaně v její útočné třetině, vyvezl kotouč z pásma Slovanu a svou ranou překonal Garipova – 0:1! Asistence: Bez asistence.
13:25'
Danis Zaripov teď našel krásně u pravé tyče Roba Klinkhammera, ten se snažil kotouč zamést po ledě za záda Štěpánka, nicméně ten měl betony připravené na ledě!
13:00'
Justin Azevedo si odstoupil na levém kruhu, ale rána z první mu vůbec nesedla a Slovan mohl vyhodit přes všechny čáry.
12:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Sersen – 2 min., vysoká hůl).
12:25'
Až první formace Ak Barsu si vypracovala větší tlak v útočné třetině a akci na jeden dotek zakončoval sám před brankou Justin Azevedo.Jakub Štěpánek se roztáhl na čáře, ale domácímu hráči se kotouč zamotal pod bruslemi a velkou šanci tak nezakončil.
11:29'
Vladimir Tkačov a Andrej Popov měli k dispozici akci dvou na dva, obrana Slovanu zapracovala dokonale a domácí dvojice si pod tlakem předala nepřesnou přihrávku.
10:38'
Adam Jánošík zachytil na modré rozehrávku Kazaně, kotouč však pouze vrátil do rohu kluziště a hosté si odjeli vystřídat.
09:56'
Michal Sersen teď dvakrát sebral nahozený kotouč a dostal jej z pásma Slovanu. Kazaň není zatím schopná se udržet delší časový úsek na puku ve své útočné třetině.
08:54'
Danis Zaripov nezpracoval dlouhou přihrávku na útočnou modrou, a tak byla akce Kazaně neúspěšná.
08:00'
Aktivita Belasích neustává, Adam Liška svou střelou trefil pouze střed Garipovi branky. Přidal se i Adam Jánošík, ten svůj pokus naopak nedostal přes blok domácích vůbec na branku.
07:25'
Slovan hraje nyní bez ostychu. Mário Lunter střílel přes dva obránce po ledě vedle pravé domácí tyče.
06:43'
Rudolf Červený zkoušel překvapit Emila Garipova ranou z poza branky, domácí brankář si však svou první tyč pohlídal.
06:00'
Emil Garipov měl teď velké štěstí, že se pokus Marka Slobody z levého křídla odrazil od jeho lapačky jen těsně vedle branky! První velká šance Belasích!
05:13'
Adam Liška vybojoval výborně kotouč za brankou Kazaně, poslal jej na modrou, kde byl Lukáš Klok. Jeho střelecký pokus však dokázala obrana domácích srazit vedle branky.
04:39'
Nahození z hole Paula Postmy bylo ještě z poloviny Slovanu a píská se zakázané uvolnění hostů.
03:41'
Rob Klinkhammer se na dvakrát nedokázal propracovat do střelecké pozice, skvěle jej ustrážil Žiga Jeglič. Slovan začal velmi poctivě do defenzívy.
03:00'
Bohužel v sestavě Kazaně dnes nevidíme jejího nejproduktivnějšího hráče, českého reprezentanta Jiřího Sekáče.
02:20'
Andrej Popov nedostal svou střelu na branku Štěpánka, a to přes obránce Adama Jánošíka.
01:32'
Další nahození od domácích, tentokrát od Stanislava Galijeva. Slovan hraje 1-4 a bude se snažit mít právě silní střední pásmo.