KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : CSKA Moskva - 6. září 2018   16:00

Magnitogorsk
16:57' Běreglazov (Matuškin, Rasmussen)
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
32:51' Šalunov  (Slepyšev) • 52:03' Kaprizov  (Grigorenko)
Oskirko, Gusev – Otmachov, Šeljanin
Arena Metallurg
7200 diváků
CSKA Moskva

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 7200 diváků.
Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Střely na branku: 34 – 32
Je konec! Metallurg Magnitogorsk nezvládl dnešní souboj s CSKA Moskva a prohrává s armádním celkem 1:2! V první třetině poslal domácí celek do vedení Alexej Běreglazov! V prostřední části domácí nevyužili ani jednu ze tří přesilovek a Maxim Šalunov dokázal srovnat. V závěrečné části se prosadil Kirill Kaprizov a CSKA bylo rázem blízko k výhře. Domácí to v závěru sice zkusili v šesti bruslařích na ledě, ale hostující obrana v čele s Johanssonem už další branku neobdržela.
59:40'
Oddechový čas si nyní vyžádal také trenér CSKA Moskva!
59:40'
Hosté vyvezli kotouč ven z obranného pásma a nasbírali cenné vteřinky. Magnitogorsk má posledních dvacet sekund na srovnání nepříznivého stavu.
59:15'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Josef Jandač udělí svým svěřencům poslední důležité pokyny!
59:06'
Antipin dostal hodně těžkou přihrávku, kterou si musel stáhnout ze vzduchu a hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
58:17'
Košečkin už je na střídačce a domácí hokejisté se o vyrovnání pokoušejí v šesti bruslařích na ledě!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:27'
Andronov měl na hokejce definitivní rozhodnutí! Hostující útočník si zpracoval prudkou přihrávku, pálil do Košečkinova protipohybu, ale domácí brankář vytáhl parádní zákrok lapačkou!
57:21'
57:02'
Šalunov si obloukem u modré čáry udělal prostor, srovnal si kotouč na forhend, ale jeho ránu zápěstím Košečkin celou dobu viděl. Vhazuje se po jeho levici.
56:29'
Domácí hokejisté srazili přihrávku k mantinelu, kde se k puku dostal Denis Platonov, který jej pohotově vyhodil ven z obranného pásma.
56:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu, jenže Naumenkov na modré čáře nezpracoval kotouč zrovna učebnicově a puk mu utekl do středního pásma.
55:21'
Velký problém pro Magnitogorsk. Domácí totiž špatně střídali a hráčská lavice dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Sergej Mozjakin.
55:12'
Hráči hostujícího celku hrajou opravdu výborně. CSKA hraje s kotoučem na hokejkách a nenechává domácí celek útočit.
54:28'
Lindon Vey našel krásnou přihrávkou připraveného Grigorenka, který pohotově zakončoval. Jeho střelu po zemi schoval Vasilij Košečkin do lapačky.
54:06'
Grigorenko spěchal za nahozením do útočného pásma. Nikdo v bílém dresu mu ale nepřišel pomoci a obránci Magnitogorsku dokázali bez problému rozehrát.
53:25'
Hráči Metallurgu se snaží útočit, nicméně obránci CSKA je skvěle dostupují a nenechávají hráče v tmavých dresech rozehrávat.
53:00'
Od jednoho z hostujících obránců se střílený kotouč odrazil přes mantinel mezi diváky. Vhazovat se bude před brankou CSKA Moskva.
52:36'
Domácí celek se nyní tlačí do útoku a snaží se s vývojem utkání ryche něco udělat. Do konce třetí třetiny zbývá posledních sedm minut. Čeká nás napínavý závěr.
52:03'
CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA Moskva se dostává do vedení! Hosté jsou rázem velmi blízko k výhře! Michail Grigorenko vymyslel krásnou přihrávku na pravý kruh, kde byl KIRILL KAPRIZOV, jež pohotovou střelou překonal domácího brankáře! Asistence: Michail Grigorenko.
51:35'
Jakov Rylov vyčkal za vlastní brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly poslal na led také hostující lodivod.
51:06'
Archip Několenko ještě na modré čáře udržel kotouč v útočném pásmu, ale nahozením za branku jej odevzdal obránců v bílých dresech. Čas do konce třetí třetiny rychle ubíhá.
50:45'
50:06'
Iiro Pakarinen objel hostující branku a pokusil se překvapit brankáře Johanssona. Brankář CSKA však přilepil beton k pravé tyči a nepustil puk za svá záda.
49:35'
Znovu se hokejistům CSKA Moskva podařilo vyhodit puk až za branku Vasilije Košečkina. Metallurgu se dnes v početních převahách vůbec nedaří.
49:10'
Hosté dnes hrají v oslabení opravdu skvěle. Naumenkov vybojoval kotouč u mantinelu a bez váhání jej vyhodil přes všechny čáry.
48:45'
Domácí Magnitogorsk si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Ivan Tělegin.
48:35'
Lindon Vey nahodil puk do rohu útočného pásma, kam spěchal Kaprizov, ale k puku měli o kus blíže zadáci domácího výběru. Ve třetí části čekáme na šance.
48:03'
Grigorenko postupoval s pukem na hokejce do útočného pásma, ale výborně postavený obránce Viktor Antipin zastavil jeho střelu zápěstím bruslí.
47:36'
Slepyšev poslal zajímavou přihrávku před branku, kde číhal Vey, jehož lehká teč skončila na betonu pozorného Košečkina. Domácí se brání s velkým štěstím.
47:10'
Košečkin zastavil dlouhé vyhození hostujících zadáků a zpracoval si kotouč. Domácí poté rozjeli zajímavou akci, ale neprošli přes střední pásmo.
46:35'
Obránci Metallurgu uklidňují dění na ledě kombinací na vlastní polovině ledové plochy. Ani jeden z týmů nyní zrovna nehýří aktivitou.
46:12'
Vladislav Kaletnik dojel nahození do útočného pásma, ale ihned se u něj vyrojili obránci v bílých dresech, kteří mu nedali prostor k rozehrávce.
45:32'
Košečkin si musel dát pozor na nahození z ostrého úhlu. Kotouč před ním na poslední chvíli tečoval Ivan Tělegin, nicméně domácí brankář situaci ustál.
45:10'
Grigorenko poslal kotouč do rohu útočného pásma, kde byl Jannik Hansen, který svou přihrávkou mezi kruhy nenašel Veye.
44:26'
Johansson vyjel ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Hokejisté CSKA si ale nerozuměli a vrátili puk Metallurgu.
44:04'
Wojtek Wolski vyvezl puk do středního pásma, nahodil jej za branku soupeře a odjel na střídačku. Také hostující trenér pouští na ledovou plochu čerstvé síly.
43:24'
Košečkin měl zcela zakrytý výhled, ale jeden z domácích obránců před ním zablokoval povedené nahození od modré čáry. Metallurg měl velké štěstí.
43:04'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Grigorenko z ostréhu úhlu dotíral na domácí branku, ale pozorná Košečkin přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
42:40'
Roman Ljubimov se štěstím udržel pro domácí celek útočné pásmo. Kotouč poté poskakoval před Johanssonem, ale obránci CSKA jej včas odklidili.
42:13'
Grigorenko se znovu řítil vpřed, ale tentokrát před ním skvěle zasáhl dobře postavený obránce, který hostujícího střelce vytlačil mimo střeleckou pozici.
41:40'
Domácí se po zákroku na Ellisona dožadovali odpískání nedovoleného zákroku, ale sudí nechal pokračovat ve hře, což se nelíbí ani zaplněné hale.
41:10'
Hosté se i po skončení přesilové hry tlačí do útoku. Na pravé straně se dokázal uvolnit Michail Grigorenko, ale Košečkin jeho ránu s přehledem vyrazil.
40:19'
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování a ihned se ženou do útoku. Třetí třetina nabídne zajímavou podívanou.
40:01'
Střely na branku: 23 – 17
Druhá třetina je minulostí! Hokejistům CSKA se v prostřední části podařilo vyrovnat. Metallurg hrál v této části tři přesilové hry, ale na pozornou obranu v čele s Johanssonem domácí střelci nevyzráli. Naopak ve 13. minutě se dokázal prosadit osamocený Maxim Šalunov. V závěru třetiny ještě hráli přesilovku hosté, ale také obrana Metallurgu už neinkasovala. Po čtyřiceti minutách je stav 1:1.
40:00'
39:32'
Alexej Marčenko se štěstím udržel pro hostující celek útočné pásmu, jenže nedokázal dobře rozehrát. Vypadá to, že domácí už třetinu dohrají bez další obdržené branky.
39:06'
Kirill Kaprizov diriguje rozehrávku CSKA v přesilové hře. Hosté se usadili před brankou Magnitogorsku, ale zatím nemají prostor k zakončení.
38:19'
První přesilovou hru si zahraje také hostující celek. Dvě minuty za držení dostává Ivan Vereščagin.
38:09'
Maxim Matuškin mohl jet sám na branku svého soupeře, ale nedokázal se dobře zorientovat a kotouč si posunul o kousek dál než sám potřeboval.
37:26'
Viktor Antipin na hranici pravidel ubránil Grigorenka a se štěstím se dostal ke kotouči. Hosté reklamovali faul, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
37:04'
Nikita Nestěrov se obětavě položil do prudké střely od modré čáry a obětavým zákrokem usnadnil Johansonnovi práci. Sám ale schytal krvavý šrám.
36:35'
Iiro Pakarinen svedl souboj s jedním z obránců za brankou CSKA, jenže nikdo v černém mu nepřišel pomoci. Hráči armádního klubu se tak dostali k puku.
36:03'
Viktor Antipin neudržel na modré čáře kotouč v útočném pásmu a domácí hokejisté tak musí vyklidit třetinu. Zatím sledujeme nesmírně vyrovnaný souboj.
35:36'
Johansson si po delší době musel připsat důležitý zákrok. Roman Ljubimov jej prověřil střelou z mezikruží, ale hostující brankář schoval puk do lapačky.
35:06'
Greg Scott rozjel další akci CSKA z obranného pásma. Na jeho pobídku si nabruslil Andronov, který se nedokázal prosmýknout kolem obránce.
34:28'
Maxim Šalunov tentokrát dostal přihrávku na levý kruh a zkusil zakončit příklepem. Jeho zakončení mělo dobré parametry, ale Košečkin vytáhl dobrý zákrok.
34:03'
Sergej Mozjakin projel s pukem na hokejce až do útočného pásma, kde zadovkou oslovit Wolskiho, jehož skrytá střela prolétla kolem Johanssonovy branky.
33:12'
Hráči CSKA jsou po vstřelení vedoucí branky pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. Šalunov svedl souboj na modré čáře, ale upadl.
32:51'
Je vyrovnáno! Hosté udeřili jako blesk z čistého nebe! Moře prostoru dostal v útočném pásmu MAXIM ŠALUNOV, který dostal přihrávku mezi kruhy, srovnal si puk na hokejce a vymetl horní roh branky! Asistence: Anton Slepyšev.
32:03'
Grigorenko dojel přihrávku do středního pásma, zavezl kotouč za červenou čáru a nahodil jej do rohu kluziště. Poté napodobil své spoluhráče a odjel střídat.
31:34'
31:03'
Hráči CSKA se znovu dokázali dlouhým vyhozením osvobodit a dostávají se z velkého tlaku domácího mužstva. Přesilovka Metallurgu se pomalu chýlí ke konci.
30:25'
Mozjakin znovu zakončoval, jenže tentokrát svou dělovkou vůbec netrefil branku a jeho rána se od zadního mantinelu odrazila ven z útočného pásma.
30:04'
Johansson musel znovu zasahovat. Sergej Mozjakin si v přesilové hře našel střelecký prostor, ale jeho zakončení zápěstím vytěsnil hostující brankář ramenem.
29:34'
Tak nakonec ne! Vylučuje se na straně CSKA. Dvě minuty za podružení dostává Michail Grigorenko.
29:32'
Wojtek Wolski nahodil puk bekhendem za branku hostujícího celku. Johansson neudržel kotouč v lapačce, ale podle rozhodčích byl faulován.
29:16'
Vladislav Kaletnik spěchal za prudkou přihrávkou do útočného pásma, jenže obránci CSKA byli u kotouče o něco dříve a dokázali bez problému rozehrát.
28:30'
Mohlo být vyrovnáno! Šalunov ujel domácím obráncům a střelou zápěstím se pokusil překvapit Košečkina. Jeho rána se od zadního mantinelu vrátila na brankoviště, kde už domácí brankář kotouč zalehl!
28:03'
Pašnin vyhodil kotouč přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nepíská. Domácí hokejisté nadále zůstávají u kotouče a opět se ženou do útoku.
27:30'
Wojtek Wolski dostal přihrávku po mantinelu do útočného pásma. Osamocený útočník Metallurgu byl skvěle bráněn a nedostal prostor k rozehrávce.
27:11'
26:32'
Mozjakin poslal hodně nepřesnou přihrávku na pravou stranu, kde byl právě Pavel Varfolomejev, který sice zakončil, nicméně trefil jen zadní mantinel.
26:08'
Pavel Varfolomejev operoval s pukem u mantinelu. Domácí hráč několikrát změnil pozici, ale jeho finální přihrávku před branku zablokoval obránce.
25:25'
Magnitogorsku se tentokrát vstup do početní převahy vůbec nepovedl. Hosté uspěli na vhazování před Johanssonem a Antipin kotouč pohotově vyhodil přes všechny čáry.
25:11'
Magnitogorsk si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Anton Slepyšev.
24:52'
24:06'
Až nyní se hosté dostali ke kotouči a dokázali se osvobodit. Unavené kvarteto hokejistů v bílých dresech rychle spěchá na střídačku.
23:40'
Mozjakin z rohu útočného pásma hledal spoluhráče před brankou, nicméně zadáci CSKA stáli blízko sebe a kotouč nepustili mezi kruhy.
23:12'
Pavel Varfolomejev vymyslel zajímavou přihrávku na Wolskiho, který mohl zakončovat, ale ještě roztáhl kombinaci Metallurgu na levé křídlo.
22:52'
Metallurg si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Michail Naumenkov.
22:15'
Roman Ljubimov si všiml osamoceného spoluhráče před brankou CSKA, ale před pozorným obráncem mu nedokázal přesně přihrát.
21:48'
Grigorenko dostal přihrávku za branku domácího celku, jenže obránci Metallurgu jej skvěle bránili a jedna z největších hvězd CSKA nedostala prostor.
21:06'
Košečkin vyrazil ven ze své branky a před rozjetým Grigorenkem odehrál kotouč ven z obranného pásma. CSKA však vlétlo do druhé části velice aktivně.
20:32'
Ivan Tělěgin se před brankou domácího celku natahoval po prudké přihrávce od mantinelu, ale k tečování prudkého nahození mu chyběl malý kousek.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a ihned se vydali do útoku. Prudké nahození za branku však nedostihl nikdo v bílém dresu. Zaútočit může Metallurg.
20:01'
Střely na branku: 8 – 7
Velice svižná úvodní perioda je u konce! V první třetině jsme sledovali nesmírně rychlý hokej na obou stranách. Ze začátku byli aktivnější domácí, ale také CSKA se dostávalo do útoku. V největší šanci hostů vychytal Grigorenka fantastický Košečkin. V 17. minutě dostal na druhé straně moře prostoru Alexej Běreglazov a jeho rána skončila v síti! Hosté už do přestávky odpověď nenašli, a proto se jde do kabin za stavu 1:0.
20:00'
19:25'
Jannik Hansen bekhendem zpoza branky hledal spoluhráče v mezikruží, nicméně jeho prudká pobídka pouze projela útočným pásmem. Obrana Magnitogorsku ustála další těžký moment.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Michail Pašnin měl velké problémy s dotírajícím Wolskim. Domácí útočník hraje v dnešním utkání velice aktivně. Je vidět, že po zranění nabral dobrou formu.
18:03'
Andrej Světlakov se v útočném pásmu chytrou brzdou zbavil obránce a dostal se do střelecké pozice. Jeho následné zakončení srazil obránce mimo tři tyče.
17:15'
Domácí hokejisté jsou na koni a po vstřelené brance se snaží pokračovat v útočení. Také domácí příznivci se probudili a hlasitě skandují.
16:57'
Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí Magnitogorsk se dostává do vedení! Metallurg je tak odměněn za svou aktivitu v první třetině. Přihrávku na modrou čáru dostal ALEXEJ BĚREGLAZOV, jehož rána zápěstím skončila za Johanssonem! Asistence: Maxim Matuškin, Dennis Rasmussen.
16:35'
Také Johansson se po dlouhé době musel zapojit do rozehrávky CSKA Moskva. Hostující brankář našel zadovkou připraveného obránce. Hosté mohou zaútočit.
16:10'
Vladislav Kaletnik z otočky nahodil puk do rohu útočného pásma, kde byl jako první Wojtek Wolski, kterého si vzal do parády Pašnin a obral jej o puk.
15:28'
Jevgenij Birjukov nahodil bekhendem puk do útočného pásma, kde však nebyl nikdo z Jandačových svěřenců. Hraje se sice svižně, ale šancí vidíme minimum.
15:02'
Další ofenzivní výpad hostujícího celku zastavuje odpískaný ofsajd. Právě Kirill Kaprizov byl příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před pukem.
14:35'
Kirill Kaprizov nahodil puk před branku, kam spěchal Grigorenko, který na puk sice dosáhl, ale ve vzduchu jej nedokázal tečovat mezi tři tyče.
14:08'
Pašnin hledal dlouhým nástřelem rozjetého Tělegina. Ofenzivní hokejista armádního celku si prudkou přihrávku nedokázal dobře zpracovat.
13:32'
Andronov vystihl nepřesnou přihrávku před branku CSKA, pěknou kličkou objel domácího obránce, ale už neměl sílu na zakončení.
13:03'
Nikolaj Kuljomin dostal šanci na reparát. Tentokrát s kotoučem na hokejce vlétl do útočného pásma, ale kličkou do forhendu si puk poslal daleko od těla a už nezakončil.
12:30'
Nikolaj Kuljomin napadal rozehrávku hráčů CSKA za Johanssonovou brankou. Domácí útočník sice bojoval ze všech sil, ale na puk holí nedosáhl.
12:02'
Sergej Andronov spěchal za nahozením do rohu útočného pásma. Domácí obránce si skvěle pohlídal jeho pohyb a šikovným naznačením Andronova setřásl.
11:35'
Viktor Antipin roztáhl hru dlouhou přihrávkou na pravé křídlo. Rozjetý Vladislav Kaletnik si však nepotykal se zpracování a puk mu utekl do rohu.
11:08'
Jevgenij Birjukov udržel pro domácí celek útočné pásmo a okamžitě poslal kotouč před branku CSKA. Nikdo v tmavém dresu se neodpoutal od svého strážce.
10:32'
Ruský brankář měl další práci a znovu se proti němu rozjel Grigorenko. Druhý jmenovaný tentokrát musel zakončovat z ostrého úhlu a trefil Košečkinovu lapačku.
10:04'
Vasilij Košečkin musel vytáhnout první výborný zákrok, když zlikvidoval Grigorenkovu dělovku zápěstím! Na tribunách to jen zahučelo!
09:15'
Antipin se efektní kličkou zbavil dotírajícího soupeře, ale při svém průniku středem hrací plochy zapomněl kotouč za sebou a musel se rychle vrátit.
08:35'
Nadále se hraje ve vysokém tempu. Hráči CSKA nyní sice uklidnili hru za vlastní branku, ale po rychlém střídání se vydali do útoku. Wolski srazil přihrávku na střídačku.
08:10'
Naumenkov zkusil od modré čáry překvapit domácího brankáře, ale svou přízemní střelou trefil jen brusli jednoho z domácích hokejistů.
07:42'
Michail Grigorenko zkoušel zakončit z otočky, jenže kotouč netrefil zrovna ideálně a špičkou čepele jej nasměroval vedle branky Vasilije Košečkina.
07:10'
Nikita Jazkov se šikovnou kličkou prosmýkl kolem obránců a zkoušel zakončení bekhendem. Pozorný brankář Johansson však přitlačil rameno k brankové konstrukci.
06:32'
06:06'
Mozjakin poslal nepřesnou přihrávku před branku hostů. Obránce CSKA na kotouč na poslední chvíli dosáhl a šikovně jej vypíchl za modrou čáru.
05:28'
Wolski nahodil puk před branku CSKA, ale jeho pobídku netečoval nikdo v tmavém dresu. Přesto se kotouč vrátil před Johanssona, který musel zasahovat.
05:10'
Iiro Pakarinen sice dojel nahození do útočného pásma, ale dvojice obránců v bílém jej pohotově obrala o puk a hráči CSKA se osvobozují.
04:32'
Bude se vylučovat. Domácí si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává hostující střídačka.
04:10'
Michail Naumenkov uspěl v přetlačované u mantinelu a před dotírajícím soupeřem odehrál kotouč bekhendem do bezpečí.
03:41'
Michail Pašnin vyslal prudkou přihrávku do útočného pásma, jenže nikdo z hráčů v bílém jeho pobídku nezachytil. Zakázané uvolnění. Vhazuje se před Johanssonem.
03:05'
Wojtek Wolski číhal před brankou CSKA na prudkou přihrávku z rohu útočného pásma. Ofenzivní hrozbu domácích si hráči armádního celku dobře pokryli.
02:32'
Jakov Rylov operoval s pukem u mantinelu v útočném pásmu. Hráč Metallurgu se pěknou kličkou zbavil svého strážce, ale už nedokázal přesně rozehrát.
02:10'
Zatím se hraje velmi svižně bez přerušení. Naumenkov poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, ale napadající hráči Magnitogorsku kotouč srazili zpátky za branku CSKA.
01:08'
Viktor Antipin uklidňuje rozehrávku Magnitogorsku za vlastní brankou a vyčkává na vystřídání svých spoluhráčů. Střídají také hosté.
00:38'
Mozjakin objel branku hostujícího celku a pokusil se překvapit brankáře CSKA pohotovou střelou po ledě. Johansson si pokryl prostor u pravé tyčky.
00:10'
Metallurg uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale přihráva na Ellisona byla prudká.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Birjukov, Antipin, Matuškin, Běreglazov, Vereščagin, Rylov – Olšanskij, Ellison, N. Kuljomin – Mozjakin, Ljubimov, Varfolomejev – Kaletnik, Pakarinen, Rasmussen – Wolski, Čibisov, Platonov – Několenko, Jazkov.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Pašnin, Naumenkov, M. Robinson, Blažijevskij, Marčenko, Nestěrov, Romanov – Andronov, Tělegin, Hansen – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Šalunov, Světlakov, Slepyšev – Tolčinskij, P. Karnauchov, Scott.

Rozhodčí: Oskirko, Gusev – Otmachov, Šeljanin.
Metallurg Magnitogorsk

Ani Metallurg pod Josefem Jandačem nezažil úplně povedený vstup do nového ročníku. V úvodním duelu sice Magnitogorsk doma porazil Slovan Bratislava vysoko 5:1, jenže ve svém druhém vystoupení na domácím ledě prohrál 1:2 s Dinamem Riga. Dnes navíc svede souboj s dalším kvalitním soupeřem.
CSKA Moskva

Armádní celek je podle sázkových kanceláří úplně největším favoritem na zisk Gagarinova pohárů V úvodu sezóny ale výběr z hlavního města uspěl jen v jednom ze dvou zápasů. Hned na úvod zvítězilo CSKA v Čeljabinsku, ale v druhém zápase nestačilo na Jekatěrinburg.
Příjemné odpoledne všem fanynkám a fanouškům hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL mezi Metallurgem Magnitogorsk a CSKA Moskva. Duel startuje v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.