KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Dynamo Moskva - 18. listopadu 2018   11:30

Novosibirsk
Novosibirsk
09:41' Pervušin  • 29:55' J. Peltola  • 33:41' Michajlov  • 34:08' Caron (Loginov, J. Peltola) • 48:40' Zyrjanov  • 58:19' Šarov
6:4
(1:1, 3:1, 2:2)
Dynamo Moskva
05:53' Indrašis   • 32:59' V. Kuljomin  (Moisejev) • 49:18' Šipačov   • 52:55' Kagarlickij  (Šipačov)
Novosibirsk
Sergejev, Gušev – Ponamarenko, Šeljanin
Sibir Arena
6 850 diváků
Jerjomenko (35. Bočarov) – Hietanen, Mironov, I. Nikulin, Volkov, Koivisto, Menšikov, D. Višněvskij, Pepeljajev – Kagarlickij, Pestuško, Šipačov – I. Makarov, Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin, Moisejev, Mozer – Alexejev, Pankratov, Petrunin.

Dramatický zápas končí. Domácí celek díky povedené druhé třetině, kterou vyhrál 3:1, se raduje z výhry 6:4. V závěru zápasu se hostující celek pokoušel vyrovnat, jenže to se mu nepodařilo. Dva body tak zůstávají ve velmi chladném Novosibirsku. Momentálně je zde minus devět, a tak může fanoušky hrát alespoň výhra.
59:46'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:25'
Hosté znovu bez brankáře.
59:00'
Hostující celek dostal kotouč do branky, ale stalo se pak po úmyslném hození. Gól platit nemůže.
58:19'
Sibir právě vstřelil branku!
Dynamo to zkoušelo v šesti bez brankáře, do prázdné branky ze svého pásma poslal kotouč přes celé kluziště ALEXANDER ŠAROV.
58:06'
Arťom Volkov pálil z první jeho rána končí mimo.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:34'
Domácí celek hraje v oslabení, rychle vyhazuje přes všechny čáry.
56:56'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Gilbert Brulé – 2 min., faul kolenem).
56:50'
Maxim Pestuško pálil z první, jeho ránu vyrazil brankář domácího celku.
56:20'
Alexej Krasikov musí být pozorný, hostující celek se pokouší vyrovnat. Domácí následně vyhazují do středního pásma.
55:45'
Sibir se pokouší držet hru co nejdál od své branky.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek vede o jednu branku.
54:37'
54:26'
Těžké chvíle má před sebou domácí celek, hosté snížili na rozdíl jediné branky.
52:55'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Přesilovka pět na tři je proměněná, výborně to nyní sehrál hostující celek. Vadim Šipačov našel zcela volného DMITRIJE KAGARLICKÉHO, který i s trochou štěstí nedokázal prosadit. Asistence: Vadim Šipačov.
52:37'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladimir Pervušin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
52:37'
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, nicméně se zatím nemůže dostat do útočného pásma.
52:18'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Dmitrij Sajustov – 2 min., hákování).
52:00'
Bude se vylučovat, hosté mají ponechanou výhodu.
50:23'
Dramatický zápas pokračuje dál, hostující celek momentálně prohrává o dvě branky, nicméně pokračuje v aktivní hře.
49:43'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vjačeslav Kuljomin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Moisejev – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexej Jakovlev – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Pavel Vorobej – 2 min., hrubost).
49:18'
Tentokrát se už hostuící celcek dočkal. Prosazuje se po krásné přihrávce spoluhráče zcela neobsazený VADIM ŠIPAČOV.
49:05'
Alexej Krasikov na brankové čáře ukryl do rukavice střelu soupeře, zakončoval Igor Makarov. Puk brankovou čáru nepřekročil.
48:40'
Autorem branky je GLEB ZYRJANOV.
48:00'
Jevgenij Mozer udržel útočné pásmo, a tak dál motá hlavu domácím obráncům.
47:00'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, Alexej Jakovlev hledal před brankou kolegu, jeho pas byl nepřesný.
46:23'
Dmitrij Sajustov nahodil do útočného pásma, jeho spoluhráči se přes maximální snahu do šance nedostali.
46:04'
Dynamo přichází o kotouč, a tak mohou hrát domácí hokejisté.
45:20'
Roman Savčenko pálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
45:00'
Pět minut hry je pryč ze třetí třetiny, hostující celek se musí spíše bránit tlaku soupeře.
44:37'
43:43'
Roman Savčenko rozehrává od své branky. Následně se jeho tým dostal do útočného pásma.
43:21'
Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se vůbec dostat do střeleckých pozic.
42:37'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., držení).
40:42'
Domácí celek vede o dva góly, a tak i dál pokračuje v aktivní hře.
40:18'
Vhazovalo se v domácím útočném pásmu. Sibir se však do zakončení nedostal.
40:01'
Čtyři góly nabídla druhá třetina. Za vyrovnaného stavu se dvakrát bleskově dokázal prosadit domácí celek, který má tak před třetí třetinou velmi dobrou výchozí pozici.
40:00'
39:25'
Vladimir Brjukvin už zvedal ruce nad hlavu, měl před sebou odkrytou branku, jenže kotouč nepochopitelně minul branku. Obrovská šance Dynama.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40'
Sledujeme pasáž hry, ve které se prakticky nepřerušuje. Oba týmy střídají za hry.
38:00'
Dva rychlé góly znamenají, že se domácí celek dostal do velmi dobré pozice pro závěrečné dějství.
37:48'
Jordan Caron dostal hru do útočného pásma, hledal zpětnou přihrávkou spoluhráče na modré. Ten se však k puku nedostal.
37:18'
Alexej Krasikov měl nyní štěstí, hostující celek postupoval dva na jednoho. Ovšem finální přihrávka byla hodně nepovedená.
36:41'
Sibir hraje velmi dobře, sledujeme rychlý hokej, zatím mohou být spokojenější fanoušci Novosibirsku.
34:08'
Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Jerjomenko, přichází Ivan Bočarov.
34:08'
Domácí celek bleskově využívá přesilovou hru, před branku si vybruslil JORDAN CARON. Jeho rána k překvapení všech zapadla až za brankovou čáru. Gólman vůbec nevěděl, kde je kotouč. Asistence: Alexander Loginov a Jukka Peltola.
33:41'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
33:41'
Domácí celek navyšuje své vedení, ránou do odkryté branky se prosazuje NIKITA MICHAJLOV.
32:59'
Hostující celek poměrně rychle odpovídá, a tak srovnává, Individuálně se prosazuje VJAČESLAV KULJOMIN. Asistence: Dmitrij Moisejev.
31:41'
Ilja Nikulin rozehrává od své branky, oba celky střídají. Následně se Moskva dostala do útočného pásma, ale vypálit nedokázala.
31:04'
Novosibirsk pokračuje v aktivní hře, snaží se hrát co nejdál od své branky. Dynamo se musí spíše bránit.
29:55'
Domácí celek se dostává do vedení. Rychle proměnil přesilovou hru, tlaku před brankou využil Sibir k sérii střel, na tu poslední gólman ani obrana nedokázala reagovat. Autorem branky je JUKKA PELTOLA.
29:45'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vitalij Menšikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
29:14'
Domácí gólman přerušuje hru, Vitalij Menšikov pálil od modré čáry a právě jeho projektil kryje brankář Sibiru.
28:51'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
28:17'
Alexej Krasikov přerušuje hru, komerční přestávka.
26:43'
Nikolaj Demidov byl na modré připravený na střelu, přihrávka na něj však neprošla.
26:21'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočné třetině.
26:00'
Maxim Pestuško pálil z dobré pozice, dostal se v útočném pásmu k puku, z osy však minul branku.
25:06'
Andrej An. Mironov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí brankář. Alexej Krasikov byl připravený.
24:00'
Alexandr Jerjomenko špatně rozehrál za svou brankou, k puku se dostal jeden z domácích hráčů, který se snažil trefit odkrytou část brány. Minul.
22:40'
Jevgenij Mozer zakončoval a jeho ránu raději kryje a situaci uklidnil gólman.
21:46'
Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinoval. Ke střele se nedostal.
21:10'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:01'
Zápas, ve kterém si zatím týmy rozdělily dvě branky, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Miks Indrašis poslal hostující celek v šesté minutě do vedení, domácí dokázali ještě v první polovině první třetiny vyrovnat, trefil se do horní části branky Vladimir Pervušin.
20:00'
19:31'
Alexej Krasikov musel zasahovat proti ráně od modré čáry, Ilja Nikulin zakončoval do středu branky, kde byl připravený brankář.
19:00'
Ilja Morozov dostal hru do útočného pásma, následovala rána od modré čáry, která však minula přesnost.
18:37'
Domácí celek rozehrává od své branky, nikam se nežene, zejména chce v klidu dohrát tuto část hry.
18:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry v první třetině, Alexej Krasikov byl pozorný a dokázal si poradit se zakončením Moisejeva,
17:17'
Dynamo zahrálo jen na icing, vhazovat se bude před jeho brankou. Šanci mají tak znovu domácí. Vladimir Pešechonov vyhrál buly pro spoluhráče.
17:00'
Maxim Pestuško upadl v útočném pásmu, sudí nechává hru plynout.
16:40'
Domácí celek hraje dál aktivně, ale nesmí zapomínat ani na obrana.
16:05'
Domácí hráč sice dostal kotouč za brankovou čáru, ale předcházel tomu faul na Alexandra Jerjomenka. Gól tak nemůže platit.
15:44'
Alexej Krasikov zasahovat pro rychlé akci Dynama zasahovat nemusel.
15:07'
Fanoušci podporují domácí hráče, ti se jim zatím odvděčují povedeným výkonem.
14:44'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat v útočném pásmu Novosibirsku.
14:00'
Dmitrij Sajustov pálil z pravého kruhu. Jeho rána mířila jen do středu branky.
13:26'
Gilbert Brulé hledal před brankou spoluhráče, jeho kolegové byli však obsazení.
12:26'
Domácí hráči mají sice převahu, ale propadli v útočném pásmu. Do šance se tak dostal Vjačeslav Kuljomin, který ani nadvakrát nedokázal z pravé strany překonat brankáře.
11:27'
Sibir měl k dispozici situaci dva na jednoho. Duo útočících hráčů vyřešilo situaci špatně, a tak ke směně skóre nedošlo .
11:02'
Sledujeme pasáž hry, která mnoho šancí nenabízí, hraje se rychlý hokej, snadněji do šancí se dostává domácí celek.
09:41'
Domácí celek sice přesilovku proměnit nedokázal, ale i tak se prosadil. Z předbrankového prostoru vypálli VLADIMIR PERVUŠIN a jeho rána zapadla nechytatelně do horního růžku branky.
09:10'
Jordan Caron se dostal do útočného pásma, zakončoval z kruhu. Jeho projektil byl tečovaný do sítě.
08:00'
Domácí celek hraje přesilovou hru, kombinuje před brankou soupeře, ale nemůže se dostat do zakončení.
07:39'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., hákování).
07:27'
Dmitrij Sajustov se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal poradit hostující gólman.
07:10'
Jordan Caron pálil z velké dálky, jeho projektil poměrně snadno ukryl do výstroje Alexandr Jerjomenko.
06:50'
Vladimir Pešechonov dostal hru do útočného pásma, kde kombinují jeho spoluhráči. Domácí celek má problémy s předností střelby.
06:40'
Komerční přestávka.
05:53'
Hostující celek snad z první výraznější šance otevírá skóre. Přes obránce se až do zakončení dostal MIKS INDRAŠIS. Jeho rána mířila přesně ke vzdálenější tyčce, kam gólman nedosáhl.
05:20'
Fanoušci Sibiru ženou své oblíbence v cestě za první vstřelenou brankou. Jordan Caron zakončoval, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
04:30'
Alexej Krasikov kryje ránu, kterou vyslal Dmitrij Moisejev od modré čáry. Vybojoval pro své spoluhráče vhazování.
04:12'
Sibir hraje v úvodu zápasu hodně aktivně, hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
03:30'
Optickou převahu má domácí celek, který se nyní dostal do výborné střelecké pozice. Nikita Michajlov však nedokázal trefit odkrytou část branky.
02:20'
Alexandr Jerjomenko kryje kotouč po střele Alexandera Loginova, který to zkoušel od modré čáry.
02:02'
Dmitrij Lukin pálil od modré čáry, následně Moskva rozehrála jen na iicng. Domácí tak zůstávají před brankou soupeře.
01:40'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
01:15'
Maxim Kazakov se dostal jen do postavení mimo, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:10'
Domácí celek se dostal jako první do útočného pásma, ke střele se však hostující celek nepropracoval.
00:02'
Zápas začíná.
00:01'

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev, Ignatovič, Morozov, Demidov, D. Lukin, Vorobej, Savčenko – Brulé, Caron, J. Peltola – Sajustov, Kazakov, Michajlov – Pešechonov, A. Jakovlev, Šarov – Zyrjanov, Pervušin, Romancev.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Mironov, I. Nikulin, Volkov, Koivisto, Menšikov, D. Višněvskij, Pepeljajev – Kagarlickij, Pestuško, Šipačov – I. Makarov, Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin, Moisejev, Mozer – Alexejev, Pankratov.

Rozhodčí: Sergejev, Gušev – Ponamarenko, Šeljanin.
\Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Sibir Novosibirsk a Dynamo Moskva

HK Sibir Novosibirsk odehrál 29 zápasů a s bilancí 5-1-3-20 je v tabulce Východní konference na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Chabarovskem 2:1 v nájezdech. Nestačil na Slovan Bratislavu 2:3, Jekatěrinburg 4:2, Barys Astanu 1:2 v prodloužení a Kunlun 2:4.

Dynamo Moskva odehrálo 28 zápasů s bilancí 7-4-3-14 a získalo 25 bodů. V tabulce Západní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Ufou 3:2 v prodloužení, Nižněkamskem 4:3 v prodloužení, Omskem 4:0 a Astanou 3:2 v prodloužení. Tým nestačil na Spartak Moskvu 1:2.

Vzájemné zápasy
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrálo Dynamo Moskva všechny. Svého soupeře porazilo 4:1, 5:2, 2:0, 6:4 a 6:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.