KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Minsk - 20. října 2018   12:30

Novosibirsk
Novosibirsk
00:19' Sajustov  • 01:42' Tkačenko (Pešechonov, J. Bodrov) • 19:12' Tkačenko (K. Alexejev, Ignatovič) • 28:37' Demidov (Šarov) • 33:45' Romancev (A. Jakovlev) • 36:49' Loginov (J. Peltola)
Minsk
Enroth (29. M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Chochlov, Znacharenko, Jevenko – Pulkkinen (A), Kazjonov, Q. Howden – A. Kosticyn, S. Kosticyn, Drozdov – An. Stěpanov, Kovyršin (C), Kitarov – Kogaljov, A. Volkov, Arťomov.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Sibir dnes vyhrála jasně 6:0 a připisuje si důležité dva body. Už po devatenácti vteřinách poslal domácí do vedení Sajustov, který nic nevymýšlel a vypálil přesně do pravé šibenice. O minutu později vedla Sibir už 2:0, jelikož se trefil Tkačenko. A nakonec v poslední minutě první periody proměnil přesilovku druhým gólem Tkačenko. Ve 29. minutě pokračoval v kanonádě Demidov, který tak zvýšil vedení na 4:0. Ve 34. minutě poslal domácí do pětigólového vedení Romancev a ve 37. minutě propálil vše co se dalo Loginov. Ve třetí třetině jsme se už branky nedočkali.
59:25'
Utkání se ve třetí třetině už pouze dohrává a tak nevidím nic zajímavého.
59:23'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., vysoká hůl).
58:05'
Domácí se provinili pouze zakázaným uvolněním.
56:35'
Následně už je to domácí mužstvo, které drží kotouč v útočné třetině.
56:02'
Závěr utkání se nám trochu kouskuje, když se nyní pokoušel ohrozit domácí svatyni Minsk.
55:35'
Střela domácího hráče letěla na bránu, ale Karnauchov jí vyrazil.
54:49'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Chochlov – 2 min., podrážení).
54:36'
Domácí hráč získal kotouč za bránou Dinama.
53:29'
Michail Karnauchov si poradil s pokusem Jegora Dugina.
53:16'
Pavel Tkačenko se z levé strany dostal až do zakončení, které ale skončilo jen v ochranné síti.
52:47'
Dmitrij Znacharenko vypálil jen do míst, kde byl připraven Danny Taylor.
51:40'
Po boji za bránou Dinama získali kotouč domácí.
50:46'
Střela Jegora Dugina byla sražená do ochranné sítě a následuje buly v pásmu Minsku.
50:00'
Je před námi posledních deset minut a skoro jistě posledních v tomto zápase, jelikož Sibir stále vede vysoce 6:0.
48:52'
Domácí stále drží kotouč na svých holích a samozřejmě nikam nespěchají.
47:08'
Nyní se hra už přerušila a fanoušci Sibiru jsou ve velmi dobrém rozmaru.
46:24'
Karnauchov si poradil s pokusem z levé strany, ale následně puk vyhodil z lapačky a nechal hru plynout.
45:36'
Nyní se hra dlouho nepřerušila, ovšem také nemá proč, jelikož náskok Sibiru už Dinamo nedotáhne.
43:50'
Už to vypadalo na střelu z hole hostujícího hráče, ale ta nic nepřinesla a k míči se tak dostal domácí tým.
42:27'
Sibir se sice dostala ke kotouči, ale střelu na hostující svatyni nevyslala.
41:43'
Hosté se nyní dopustili ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:30.
Druhá perioda je u konce a Novosibirsk vede už 6:0 a tohle je naprostý debakl Minsku. Ve 29. minutě pokračoval v kanonádě Demidov, který tak zvýšil vedení na 4:0. Ve 34. minutě poslal domácí do pětigólového vedení Romancev a ve 37. minutě propálil vše co se dalo Loginov. O vítězi je tak skoro určitě rozhodnuto.
40:00'
39:49'
Opět se domácí dostali do šance, ale tentokrát tuto střelu vyrazil Michail Karnauchov.
38:38'
Hosté z Minsku se provinili zakázaným uvolněním.
37:50'
Domácí dál pokračují v aktivní hře a budou chtít svůj náskok ještě zvýšit.
36:49'
Sibir právě vstřelil branku!
Tohle už je na ručník, jelikož domácí vedou neskutečných 6:0! Peltola posunul puk ALEXANDRU LOGINOVOVI a ten v přesilové hře vypálil nádhernou střelu do pravé šibenice! Asistence: Jukka Peltola.
36:27'
36:26'
Posléze se Dinamo provinilo zakázaným uvolněním a dnes se mu vůbec nedaří.
35:56'
Nyní se hostující hráč provinil ofsajdem a bude to tak buly ve středním pásmu.
35:36'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Patrik Wiercioch – 2 min., sekání).
34:27'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maxim Kazakov.
33:45'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / pozdní nástup). Trest odpyká Ivan Drozdov.
Následně si ještě hosté vzali challenge, jestli se nejednalo o ofsajd, ovšem rozhodčí gól uznali.
33:45'
Tohle už je masakr a naprosto debakl hostujícího týmu, jelikož Novosibirsk dává gól také v oslabení! Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1 a po přihrávce Jakovleva zakončoval přesně bekhendem DANIL ROMANCEV. Asistence: Alexej Jakovlev.
33:31'
Hosté se dostali ke střele, ale ta skončila jen vedle brány.
32:31'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Loginov – 2 min., faul kolenem).
31:10'
Následně to zkoušel Vladimir Pešechonov, ale s jeho střelou si poradil Michail Karnauchov.
30:49'
A opět se Sibir dostala do šance, ovšem Pavel Tkačenko po přihrávce z levé strany minul hostující svatyni.
30:03'
Nyní musel být ve střehu Danny Taylor, který si poradil se střelou z levé strany a stále tak drží čisté konto.
28:37'
Střídání v týmu HC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Jhonas Enroth, přichází Michail Karnauchov.
28:37'
Tohle už vypadá na debakl, jelikož Novosibirsk jde do čtyřbrankového vedení! Střelu Šarova vyrazil Enroth a tak právě Šarov poslal kotouč na modrou, kde se do něj opřel NIKOLAJ DEMIDOV a jeho rána skončila za zády hostujícího gólmana. Asistence: Alexander Šarov.
27:39'
Hra ve druhé třetině toho zatím moc nepřináší a obě mužstva se snaží vstřelit gól.
25:48'
Alexander Šarov mohl poslat domácí do čtyřbrankového vedení, ale s tím si poradil Jhonas Enroth.
25:23'
Dinamo se dostalo do zakončení, ale s pokusem Teemu Pulkkinena si poradil Danny Taylor.
24:28'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Sergej Kosticyn – 10 min. osobní trest).
24:27'
Sibir kontroluje hru i ve druhé periodě a posléze se dostal ke střele z levé strany Nikita Michajlov, ale Jhonas Enroth chytil kotouč do lapačky.
22:50'
22:18'
Posléze hosté vyhodili kotouč do středního pásma a mohou vystřídat.
21:50'
Ani tentokrát zatím přesilová hra domácích nic nepřináší.
20:50'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., vražení na hrazení).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:28.
První třetina je u konce a Sibir vede jasně 3:0. Už po devatenácti vteřinách poslal domácí do vedení Sajustov, který nic nevymýšlel a vypálil přesně do pravé šibenice. O minutu později vedla Sibir už 2:0, jelikož se trefil Tkačenko. A nakonec v poslední minutě první periody proměnil přesilovku druhým gólem Tkačenko.
20:00'
19:12'
Domácí využívají přesilovou hru 4 na 3 a vedou tak už 3:0! PAVEL TKAČENKO byl u odraženého kotouče jako první a následně ho poslal do odkryté brány. Asistence: Konstantin Alexejev, Maxim Ignatovič.
18:57'
Sibir nyní má přesilovou hru 4 na 3.
18:45'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Danil Romancev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Chochlov – 2 min., hrubost).
18:36'
Tato přesilovka domácích je zatím nejlepší, ale stále nedostali kotouč za záda Enrotha.
18:06'
Ovšem Sibir zatím stále nevyužila ani jednu nabídnutou přesilovku.
17:45'
Dinamo absolutně nezvládá disciplínu a je to další vyloučení. Skoro polovinu třetiny hraje Minsk v oslabení.
17:33'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., sekání).
17:07'
16:52'
Posléze se Dinamu povedlo vyhodit kotouč ze své třetiny.
16:28'
Nyní už Novosibirsk semkl soupeře, ale následná rána skončila jen vedle brány.
15:45'
Sibir sice má další přesilovku, ovšem opět jen potvrzuje, že ty mu letos nejdou.
15:07'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., nedovolené bránění).
14:27'
Nyní se hra přerušila a následuje komerční přestávka.
14:04'
13:46'
Viktor Komarov vypálil, ovšem jeho rána byla zblokována jen do ochranné sítě.
13:02'
Jegor Dugin se sice dostal ke kotouči, ale ani on s ním nic velkého nevymyslel.
12:41'
Sibir sice je u puku, ale stále se nemůže dostat do nějakého tlaku, či šance.
11:58'
Posléze se domácí provinili jen úmyslným ofsajdem a bude to tak buly před bránou Taylora.
11:34'
Stále jsou u kotouče domácí, ale zatím jejich dlouhá přesilovka nepřinesa nic zajímavého.
10:48'
Posléze se ovšem Dinamu povedlo vyhodit kotouč a zatím se brání velmi dobře.
10:05'
Sibir drží kotouč v útočném pásmu a snaží se ohrozit bránu Enrotha.
09:15'
Domácí mohou navýšit svůj náskok, jelikož hrají pětiminutovou přesilovku.
09:04'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Oleg Jevenko – 5 min., vysoká hůl + osobní trest do konce utkání, vysoká hůl).
07:48'
Nyní se dopředu vydal Novosibirsk, ale následná střela z levé strany skončila pouze vedle brány.
06:36'
Nyní se hraje bez přerušení dlouhou dobu a Dinamo se snaží dostat do zápasu.
05:50'
Následně už musel domácí brankář Taylor zasahovat a připsal si zákrok.
04:45'
Dinamo se nyní snaží něco vymyslet a drží puk v útočném pásmu.
02:33'
Dinamo nyní pouze odevzdalo kotouč soupeři.
01:42'
Tak tohle je naprosto neskutečné, jelikož Novosibirsk vede ve druhé minutě už 2:0! PAVEL TKAČENKO zakončil zpoza brány a nakonec dokázal dostat kotouč za záda Enrotha. Asistence: Vladimir Pešechonov, Jevgenij Bodrov.
01:08'
Sibir je velice aktivní od začátku utkání a Jhonas Enroth musel opět zasahovat.
00:19'
Tak tohle je velice rychlý úvod domácích, kteří jdou už po devatenácti vteřinách do vedení! DMITRIJ SAJUSTOV nic nevymýšlel a potom co se dostal do střelecké pozice tak vypálil přesně do pravé šibenice! Bez asistence.
00:01'

HK Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Loginov (C), K. Alexejev (A), Morozov, Demidov, Naumov, Ignatovič, Piganovič – Sajustov, Dugin (A), Bertrand – Kazakov, V. Komarov, Michajlov – A. Jakovlev, Romancev, Šarov – Pešechonov, J. Bodrov, Tkačenko – J. Peltola.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Chochlov, Znacharenko, Jevenko – Pulkkinen (A), Kazjonov, Q. Howden – A. Kosticyn, S. Kosticyn, Drozdov – An. Stěpanov, Kovyršin (C), Kitarov – Kogaljov, A. Volkov, Arťomov.

Rozhodčí: Gašilov, Odinš – Lazarev, Otmachov.
Novosibirsk je momentálně ve Východní konferenci až na posledním třináctém místě s osmi body a skóre 31:63. V posledním zápase zavítal do Čeljabinsku, kde prohrál na nájezdy 1:2. Nejproduktivnějším hráčem je s osmi body Michajlov.
Dinamo Minsk je na tom rovněž špatně a v Západní konferenci se nachází na posledním dvanáctém místě s jedenácti body a skóre 36:51. V posledním zápase prohrál doma s Dynamem Moskva. Nejproduktivnějším hráčem je se třinácti body Pulkkinen.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy HK Sibir Novosibirsk a HC Dinamo Minsk. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulý měsíc na ledě Minsku, který zvítězil jasně 5:1. Nyní se bude hrát v Sibir Aréně, která nabídne kapacitu pro 7 400 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.