KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Jaroslavl - 10. října 2018   18:30

Jaroslavl

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám také děkuji za pozornost.
Česká stopa v utkání

Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 1 asistence, 2 střely, čas na ledě: 18:29.
Vyhrané buly: 29 – 36.
Lokomotiv tvrdou prací dosáhl svého a veze si z Petrohradu cenné dva body za vítězství 1:0 v prodloužení, a to díky brance Andreje Loktionova a skvělého výkonu maskovaného muže v brance Lokomotivu Ilje Konovalova!
61:04'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Čekání na branku v dnešním utkání ukončil hostující ANDREJ LOKTIONOV! Útočník Lokomotivu obdržel přihrávku od Denise Alexejeva, uvolni se přes obránce do samostatného úniku a bekhendovou kličkou rozvlnil dnes poprvé a naposled síť! Asistence: Denis Alexejev a Jakub Nakládal.
60:45'
Sergej Plotnikov ještě poté držel kotouč, ale musel vyjet ven z útočné třetiny.
60:15'
Sergej Plotnikov první ranou prodloužení přestřelil hostující branku!
60:01'
Začalo prodloužení.
Diváci v Ledovém paláci neviděli za šedesát minut hry ani jednu branku, a tak je logicky stav po základní hrací době 0:0.
Za pár minut začne prodloužení třech proti třem. Uvidíme zda se dočkáme dnes branky ze hry, nebo si budeme muset na rozuzlení do samostatných nájezdů.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:40'
Dacjuk vyhrál buly, Hersley kotouč posunul po modré na hůl Gavrikova, který pálil z první, ale i na konci této akce byla lapačka Konovalova.
59:30'
Hosté zahráli na icing. Další vhazování před jejich brankou.
59:20'
Ilja Konovalov raději podržel v lapačce nahození Patrika Hersleyho ze střední třetině.
58:51'
A po ofsajdu Lokomotivu se bude vhazovat ve středním pásmu.
58:36'
Icing SKA přesouvá hru před Magnuse Hellberga.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Stav 0:0!
57:40'
Sergej Plotnikov se snažil prosadit přes obranu Lokomotivu, ale Alexandr Kutuzov si na něj počkal a poslal jej k ledu. Obrana Lokomotivu je dnes neúnavná a bezchybná.
56:45'
Patrik Hersley nahodil kotouč od modré vedle branky Lokomotivu.
56:00'
Anton Bělov obral o kotouč Pavla Kraskovskije. Lokomotiv se jen velmi sporadicky dostává ke střeleckým pokusům.
55:20'
Denis Alexejev kotouč pouze odevzdal na hokejky domácích, ti zakládají další akci.
54:37'
Nikita Gusev nalákal všechny na střelu, nechal kotouč za sebou, kde si jej sebral Sergej Plotnikov, ale i on trefil magnet dnešního utkání, brankáře Ilju Konovalova. Stále hrajeme bez branek!
54:21'
Patrik Hersley nahodil kotouč pouze ze střední třetiny. Ilja Konovalov kotouč poslal betonem do rohu hrací plochy.
53:54'
Viktor Tichonov byl vykázán z buly a je hodně rozčílený na čárové sudí, vše museli řešit hlavní, ale vše si vystačilo pouze se slovní domluvou.
52:43'
Stěpan Sannikov se snažil tečovat před Magnusem Hellbergem, ale ani on se mezi střelce dnešního utkání nezapsal.
51:34'
Jarno Koskiranta si nepříjemně ublížil u pravého mantinelu a odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku.
51:00'
Vladislav Gavrikov zastavil obranným zákrokem průnik Denise Alexejeva.
50:26'
Ilja Konovalov v leže na zádech a před ním obrovský zmatek, ale nakonec domácí kotouč za brankovou čáru nedostali! Neskutečné!
49:54'
Alexandr Barabanov se neprosadil přes obranu svou kličkou.
49:23'
Lokomotiv brání se třemi hráči na modré a nutno říct, že to dnes zatím na favorita platí.
48:21'
Po icingu Lokomotivu se bude vhazovat v jeho obranném pásmu.
46:53'
Lokomotiv přežil své první oslabení se štěstím a je opět v plné síle na ledové ploše.
46:22'
Domácí zahráli signál na Patrika Hersleyho, ale jeho bomba se zastavila na tyči hostující branky!
45:55'
Stěpan Sannikov zůstal chvíli na ledové ploše po úderu od Alexeje Byvalceva holí, ale ani tento zákrok sudí neviděli a tak bude pokračovat přesilovka SKA.
45:40'
Nikita Gusev švihem okolo bruslí obránců prověřil Ilju Konovalova, ten byl však opět na místě.
45:32'
Pavel Dacjuk byl hodně důrazně obrán o puk a domácí si žádali aby šli hosté do tří, ale tentokrát se ruka sudích nezvedala.
44:53'
Martin Fraňo jako první zvedl ruku a odpískal v dnešním utkání nedovolený zákrok. Čeká nás tak vůbec první přesilovka v utkání a bude ji hrát domácí SKA.
44:53'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Averin – 2 min., podrážení).
44:34'
Kotouč skončil na hostující střídačce. Vhazovat se bude před brankářem Ilja Konovalovem.
43:39'
Hra se teď přelévala z pásma do pásma bez střeleckého pokusu, abychom se vůbec nějaké té branky dočkali, zatím to tak nevypadá.
42:30'
Ofsajd SKA je důvodem přerušení hry.
42:08'
Magnus Hellberg musel na led po střele po vhazování, ale tým teď podržel důležitým zákrokem.
41:35'
Stěpan Sannikov u mantinelu pohlídán Dinarem Chafizullinem, z této akce se hosté do šance nedostali.
40:45'
Nikita Gusev přihrál spoluhráči na brusle, a tím také akce SKA skončila.
40:01'
Třetí třetinu zahájil vítěznou buly Petri Kontiola. Uvidíme ve třetí částí konečně nějakou branku?
Vyhrané buly: 17 – 21.
SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl po 2. třetině 0:0.
Ani 40 minut hry nám nestačilo k tomu abychom viděli nějakou branku. Zároveň se hraje zatím bez vyloučení, a tak jsme nebyli svědky ani jedné přesilové hry. Druhá třetina patřila SKA, ale Ilja Konovalov dnes svou branku začaroval, chytá výborně.
40:00'
39:35'
Nail Jakupov našel bekhendem před brankou absolutně nehlídaného Nikitu Guseva, ale ani on neodčaroval branku Lokomotivu! Betony Ilji Konovalova byla přibité na ledě!
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:46'
Nail Jakupov nabral rychlost ve středním pásmu a pěknou ranou přes beky nechal vyniknout semafor hostujícího čaroděje v brance!
38:30'
Jevgenij Ketov opět bojoval v útočné třetině, ale kotouč před branku do nebezpečného prostoru nedostal.
37:43'
Jevgenij Ketov nahodil kotouč od modré, Ilja Konovalov jej vyrazil pouze před sebe, kde byl připravený Ilja Kablukov, ale jeho dorážku si fantom v brance Lokomotivu také našel a podržel kotouč v lapačce.
36:54'
Patrik Hersley si vzal velké sousto, když vyjel s kotoučem před svoji branku a může být rád, že při svém podklouznutí nebyl nikdo z hostů poblíž.
36:00'
Nail Jakupov se kličkou uvolnil, ale ranou po ledě trefil pouze betony Ilji Konovalova. Při střele byl malinko podražený domácí útočník, ale hlavní sudí, jedním z nichž je i český Antonín Jeřábek dnes zatím ani jednou neposlali žádného z hráčů za katr.
35:46'
Ani kanonýr Nikita Gusev svou ranou švihem přes beka neotevřel skóre. Ilja Konovalov na svém místě, tak jako zatím po celé dnešní utkání.
35:14'
Georgij Ivanov se z otočky neprosadil a trefil pouze obránce před sebou.
34:37'
Pavel Kraskovskij nemůže napadat, je signalizován ofsajd hostů. SKA má čas na rozehrávku.
34:05'
Jevgenij Ketov narazil ve střední třetině na Daniila Apalkova a přišel o kotouč.
33:08'
Viktor Tichonov nedokázal na útočné modré dobře sklepnout kotouč, a tak byl přechod přes modrou od domácích neúspěšný.
32:00'
Anton Bělov svou ranou od modré těsně minul branku Lokomotivu. SKA teď zavřelo na dlouhou dobu soupeře v pásmu. Ještě to zkoušel vytočením před branku Alexandr Barabanov, ale Ilja Konovalov odolal.
31:12'
Arťom Zub hledal svou nabídkou před brankou hůl Naila Jakupova, ale ten kotouč nedokázal tečovat.
30:12'
Alexandr Děrgačov se mazlil s pukem tak dlouho, až mu utekl od hole. Jsme lehce za polovinou zápasu a branky stále nikde.
29:47'
Alexandr Barabanov se nedostal s pukem z rohu kluziště, zastavil jej Alexandr Jelesin .
28:38'
Jakub Nakládal si nic nenechal líbit a dal co proto Sergeji Plotnikovi, který se oháněl po českém obránci.
28:13'
Na druhé straně mohla přijít úvodní branka zápasu! Střelu švihem Alexandra Děrgačova zastavilo až držadlo hole Ilja Konovalova!
27:55'
Pavel Kraskovskij si pokryl kotouč v útočném pásmu, předal jej na hokejku Georgije Ivanova, ale ten z otočky trefil pouze betony domácího brankáře.
27:00'
Po reklamní pauze budeme pokračovat. Stále čekáme na jak první branku, tak první vyloučení a eventuální přesilovou hru.
26:34'
Ilja Kablukov si počkal na dlouhou přihrávku na modrou, ale byl u něj v čas Vladislav Kartajev a domácí útočník kotouč jen posunul do pásma. Pověstná obrana Lokomotivu zatím slaví dnes úspěch a je bezchybná.
25:34'
Po icingu SKA se hra přesouvá před domácího brankáře Magnuse Hellberga.
24:45'
Patrik Hersley si pohlídal průnik Jegora Averina. Jsme trochu v očekávání, kdy začnou padat branky a hra se pořádně otevře.
24:14'
Viktor Tichonov nyní stihl celkem slušné dva hity při svém napadání, a jen dokazuje jaký je mu vlastní styl hry.
23:15'
Jakub Nakládal se pustil do kontru, ale Arťom Zub si na něj počkal, a tak se český obránce nedostal ani ke střeleckému pokusu.
22:27'
Ilja Konovalov vyrazil pokus Antona Bělova od modré. Kotouč skončil až v ochranné síti Ice Palace.
21:56'
Stěpan Sannikov si netroufl projít přes obranu, a tak kotouč pouze nahodil do rohu hrací plochy.
21:00'
Na druhé se dostal ramenem před obránce Brandon Kozun, ale přes betony Magnuse Hellberga kotouč do sítě nedostal. Druhá nám začala velmi slušně.
20:20'
Arťom Zub mohl po pár vteřinách poslat domácí do vedení, ale jeho rána švihem z levé strany minula tyč hostující branky!
20:01'
Úvodní bule druhé části pro Jarno Koskirantu.
Vyhrané buly: 9 – 13.
SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl po 1. třetině 0:0.
První část bychom mohli rozdělit na dvě části. V prvních deseti minutách ovládali hru hosté z Jaroslavle. Druhou část třetiny diktovalo domácí SKA. Branku jsme však neviděli, zároveň se zatím hraje bez vyloučení. Nechme se překvapit co přinese druhá část tohoto střetnutí.
20:00'
19:40'
Po střele z po za obránce Michaila Beljajeva se strhla lehká potyčka před brankou Magnuse Hellberga, ale vylučovat hlavní sudí nehodlají.
19:30'
Anton Bělov váhal s rozehrávkou poměrně dlouho, a měl štěstí že se mu Brandon Kozun nedostal na kobylku.
19:00'
Icing SKA po nepřesném pasu Sergeje Plotnikova.
18:33'
Viktor Tichonov čekal marně na kotouč na útočné modré, ten k němu neprošel.
17:33'
Daniil Apalkov si nabruslil mezi kruhy a kotouč dostal přesně na hůl z poza branky, nicméně Magnus Hellberg mu zmenšil střelecký úhel a zlikvidoval svým tělem velkou šanci Lokomotivu!
16:40'
Pavel Dacjuk byl poprvé vidět v útočné snaze, čekal dlouho se střelou, a nakonec jeho pokus neprošel na Konovalova. Tlak SKA však sílí.
16:08'
Domácí SKA dlouho nepustil Lokomotiv do hry a Nikita Gusev napřáhl na pravém kruhu a dělovkou vyprášil betony Konovalova!
15:28'
Vladislav Gavrikov se snažil od modré jen nahodit kotouč na brankáře, ale přes hradbu těl kotouč na branku nedostal.
15:00'
Dinar Chafizullin příklepem trefil pouze v rozkleku zasahujícího Ilju Konovalova.
14:32'
Sergej Plotnikov využil průniku Alexeje Byvalceva, ale z dobré pozice na pravém kruhu trefil pouze nachystanou lapačku hostujícího brankáře.
14:01'
Jarno Koskiranta nakonec obdržel dlouhou přihrávku od Zuba na levý mantinel a ranou švihem trefil připraveného Ilju Konovalova.
13:32'
Arťom Zub uklidnil na delší dobu hru a čeká na spoluhráče co mu naskočí na led.
12:40'
Opět v akci Brandon Kozun, tentokrát si počkal na přihrávku přes brankou SKA a z první svou ranou trefil doslova Magnuse Hellberga, který vůbec netušil jak kotouč vyrazil! Na vyložené šance tak 1:1.
12:20'
Dinar Chafizullin nedostal kotouč na brankou přes blokujícího Brandona Kozuna, ten si zapsal zablokovanou střelu.
11:45'
Maxim Osipov ranou švihem od modré orazítkoval plexisklo za domácí brankou.
11:03'
Nikita Gusev svou ránu otřel o hůl Nikolaje Averina, a tak měl Ilja Konovalov v brance Lokomotivu o malinko jednoduší práci a jeho lapačka byla nachystána.
10:43'
Andrej Kuzmenko to udělal za brankou krásně, uvolnil se přes obránce, ale bekhendem kotouč nedokázal zasunout za první tyč. Poté ještě střílel z vrcholu kruhu Dinar Chafizullin, ale lapačka Ilji Konovalova byla na místě. Domácí mašina se začíná rozjíždět.
09:45'
Patrik Hersley střílel po vhazování od modré, ale minul pravou tyč hostující branky.
09:32'
A nyní icing Lokomotivu. Vhazovat se bude před Iljou Konovalovem.
09:15'
Kotouč v hledišti Ice Palace v Petrohradu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:50'
První šanci zápasu měli domácí! Ilja Kablukov uvolnil krásnou žabičkou Viktora Tichonova, jenž sám před Iljou Konovalovem bekhendem zamířil pouze do jeho klína!
08:20'
Nikolaj Averin inkasoval v rohu kluziště hodně ostrý hit od Tichonova, ale dle sudích byl v rámci pravidel.
08:06'
Hosté hráli vysokou holí a Brandon Kozun tak nemohl pokračovat ve hře. První reklamní pauza může vstoupit na scénu, poté vhazování ve středním pásmu.
07:36'
Dlouhý boj o kotouč v rohu útočné třetině Lokomotivu vyhráli domácí, a tak na úvodní šanci stále čekáme.
06:21'
Pavel Kraskovskij si nahodil kotouč do pásma, ale cestu hostujícímu útočníkovi do pásma ztížil Dinar Chafizullin. Kotouče se zmocnil SKA.
05:16'
Nikolaj Averin po přihrávce Kozuna pálil od modré, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil. Hosté jsou možná trochu překvapivě v úvodu lepším týmem.
04:28'
Maxim Osipov čekal za svou brankou na prostřídání sil na ledě, poté kotouč rozehrál na červenou, kde byl puk protečován do pásma SKA.
03:14'
Vladislav Gavrikov poprvé prověřil také Ilju Konovalova v brance Lokomotivu, ale jeho beton byli na místě, první zahřívací zákrok má brankář hostů za sebou.
02:47'
Tu nakonec vyslal jako první Petri Kontiola, ale do rány mu svou holí sáhl Anton Bělov a kotouč skončil v ochranné síti.
01:52'
Georgij Ivanov sebral kotouč, který domácí nahodili do pásma. Zatím čekáme na první střelecký pokus v utkání.
01:20'
Vladislav Gavrikov kotouč pouze posunul z pásma SKA. Hosté začali velmi aktivně.
00:32'
Rušan Rafikov zavezl kotouč do pásma, ale před brankou nenašel najetého Andreje Loktionova.
00:01'

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Zub, A. Bělov, Chafizullin, Zemčonok – Dacjuk, Jakupov, N. Gusev – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Koskiranta, S. Plotnikov, Děrgačov – V. Tichonov, Kablukov, Marčenko – Ketov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Rafikov, Nakládal, Kronwall, Jelesin, Averin, Kutuzov, M. Osipov – Kontiola, Kozun, Loktionov – Alexejev, Apalkov, Kartajev – Sannikov, Averin, Kraskovskij – Ivanov, Beljajev, Kajumov – Anachovski.

Rozhodčí: Ovčinikov, Fraňo (CZE) – Galimov, Ponomarenko.

Alexander Salák (Jaroslavl) – aktuálně zraněný – 6 odchytaných zápasů – 93,94% úspěšnost zásahů.
Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 15 zápasů – 9 bodů (4+5).