KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Nižněkamsk - 20. října 2018   09:00

Red Star Kunlun
17:47' Yip (St. Pierre, Latta) • 23:39' Palola (Kundrátek, Vitásek)
2:4
(1:0, 1:2, 0:2)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
25:47' P. Kulikov  (Bryncev, Šaripzjanov) • 38:14' Padakin  (Nestrašil, Polášek) • 43:42' Ruohomaa  (Polášek, An. Sergejev) • 46:33' Chajrullin  (Ruohomaa, Bryncev)

Andrej Nestrašil (NIZ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:08
Je konec! Kunlun nakonec nezvládl skvěle rozehrané utkání a padl s Nižněkamskem 2:4! Domácí se dostali do vedení v první třetiny, kdy se prosadil Brandon Yip! V úvodu druhé části navýšil vedení čínského celku Olli Palola! Ještě do přestávky však dokázali srovnat Pavel Kulikov a Pavel Padakin! V úvodu poslední třetiny navíc přišla další sprcha pro Kunlun, když se trefil Mikael Ruohomaa! Gólovou tečku za utkáním pak napsal Marat Chajrullin!
59:35'
Brandon Yip dostal nabito na levý kruh a pohotově zakončil příklepem. Jeho rána po ledě prolétla kolem vzdálenější tyče Ježovovy klece.
59:06'
Hosté se nyní ubránili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Vhazovat se tak znovu bude před gólmanem Ježovem.
58:33'
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35'
Domácí brankář už je na střídačce! Kunlun zkouší zdramatizovat koncovku utkání v šesti bruslařích na ledě!
57:03'
Ježov se skvěle přesunul k pravé tyči a betonem vykopl dělovku od mantinelu. Odražený puk hostující obrana vyhodila přes všechny čáry.
56:33'
Ještě jedna přesilovka pro Kunlun. Adam Polášek dostává dvě minuty za podrážení.
56:25'
Adam Polášek se u mantinelu dostal k odraženému kotouči a vyhodil jej přes všechny čáry. Yip jej stačil zastavit.
55:38'
Damir Šaripzjanov vyvezl puk z obranného pásma na modrou čáru, nahodil jej za domácí branku a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat.
55:10'
Hostující brankář Ježov tentokrát vyjel ze své branky, kde svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Nižněkamsk sbírá cenné vteřinky.
54:48'
54:06'
Domácí hokejisté museli rozjet další akci od vlastní branky. Přihrávka na rozjetého Tomáše Mertla byla navíc moc dlouhá a skončila na holi obránce.
53:36'
Znovu se hostujícímu celku podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. Kunlunu se v této přesilovce vůbec nedaří. Domácí už moc času nemají.
53:10'
Kunlunu se úvod přesilovky vůbec nepovedl. Čínský celek se sice tlačil do útoku, ale výborně postavený obránce Joonas Nättinen puk vyhodil.
52:48'
Kunlun si zahraje přesilovku. Jakimov totiž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
52:39'
Ville Lajunen projel po pravém křídle do útočného pásma, ale z ostrého úhlu Ježova nedokázal překvapit. Hostující brankář si pokryl mezírku u levé tyče.
52:15'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hokejistům Nižněkamsku se daří držet kotouč daleko od Ježovovy klece.
51:35'
Mikael Ruohomaa projel s pukem do útočného pásma, poslal prudkou zadovku a Joonas Nättinen okamžitě zakončil. Jeho rána však postrádala přenost.
51:15'
Andrej Nestrašil uspěl v souboji v rohu obranného pásma a výhozem o mantinel poslal puk ven ze třetiny.
50:35'
Justin Fontain vyslal prudkou přihrávku na levou stranu. Kunlun sice hraje s kotoučem na hokejkách, ale obrana hostů nedává domácím zakončovatelům prostor.
50:09'
Tomáš Mertl dostal krásnou přihrávku na levou stranu útočného pásma, natlačil se před Ježova, ale při pokusu o blafák mu kotouč ujel do rohu pásma.
49:16'
Na druhé straně už Lazušin musel přerušit hru. Do brankoviště se totiž tlačili hned tři hokejisté v bílém dresu. Vhazuje se po jeho levé ruce.
49:06'
Ježov vytasil svou lapačku proti střele zápěstím od modré čáry. Hostující brankář měl kolem sebe moře prostoru a stačil puk vyklepat pro své obránce.
48:31'
Alexandr Bryncev hledal přihrávkou na modrou čáru rozjetého spoluhráče, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
48:10'
Marc-Andre Gragnani nahodil puk do rohu útočného pásma, kde v souboji s obráncem neuspěl aktivní Brandon Yip. Hosté brání opravdu skvěle.
47:38'
Andrej Nestrašil spěchal za odraženým pukem do středního pásma. Český útočník ve službách Nižněkamsku vytvořil tlak na domácí rozehrávku.
47:10'
Tomáš Mertl projel podél mantinelu za branku soupeře, kde se nenechal připravit o kotouč, ale následnou nepřesnou přihrávkou celou akci zhatil.
46:33'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Jenže je tady další komplikace pro Kunlun! Nižněkamsk totiž přidává čtvrtou branku! K odraženému puku se dostal MARAT CHAJRULLIN, který si jej posunul do dobré pozice a prostřelil brankáře! Asistence: Mikael Ruohomaa, Alexandr Bryncev.
46:12'
Domácí obrana tentokrát zasáhla proti prudkému nahozneí od mantinelu. Čínský celek se však potřebuje soustředit spíše na útočení.
45:29'
Ondřej Vitásek bojoval o puk v rohu útočného pásma. Český obránce si s pozicí útočníka úplně neporadil a hokejisté Nižněkamsku mohou uklidnit hru.
45:04'
Až nyní musel Ilja Ježov zasahovat. Hostující brankář si všiml dojíždějícího Tomáše Mertla a raději před ním přikryl puk lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
44:35'
Brandon Yip dostal přihrávku do jízdy na pravé křídlo. Domácí střelec se prosmýkl přes modrou čáru, jenže z ostrého úhlu Ježova nepřekvapil.
44:10'
Hostům po skvělém obratu narostla křídla. Hokejisté Nižněkamsku hrají nadále s pukem na hokejkách a opět se tlačí do útočného pásma.
43:42'
Hosté využívají přesilovou hru a otáčejí vývoj dnešního utkání! Adam Polášek nahodil puk na branku. Lazušin jej pouze vyrazil před sebe a důrazný MIKAEL RUOHOMAA už měl snadnou práci! Asistence: Adam Polášek, Andrej Sergejev.
43:15'
Joonas Nättinen dostal přihrávku do skvělé palebné pozice, jenže místo zakončení ještě přihrál svému spoluhráči.
42:51'
Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení dostává Marc-Andre Gragnani.
42:39'
Olli Palola spěchal za vlastním nahozením do rohu útočného pásma. Obránci Nižněkamsku měli ke kotouči o poznání blíže a odehráli jej do bezpečí.
42:03'
Zatím se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Na ledě po návratu z kabin kralují obě defenzívy. Střelci nedostávají prostor k zakončení.
41:25'
Martin St. Pierre si nechtěl přidělávat práci a raději vyhodil puk ven z obranného pásma. Nikdo v červeném dresu jeho pobídku nedojel.
40:45'
Pavel Padakin projel s pukem do útočného pásma, kde si pěknou kličkou udělal prostor, ale z ostrého úhlu nezamířil mezi tři tyče.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Čínský celek se ihned vydal do útoku, ale nikdo v červeném dresu prudké nahození nedojel.
40:01'
Střely na branku: 21 – 29
Druhá třetina končí! Ve druhé části se o něco lépe dařilo hostujícímu Nižněkamsku, který dokázal vyrovnat. Kunlun se sice dostal do dvoubrankového vedení, jelikož se prosadil Palola. Od té doby na ledě kralovali hosté. Krátce po brance domácích dokázal snížit Pavel Kulikov a dvě minuty před přestávkou dokonce vyrovnal Pavel Padakin! Po čtyřiceti minutách je tak stav nerozhodný 2:2.
40:00'
39:25'
Ježov si všiml dojíždějícího Yipa a raději přikryl lapačkou nahození od modré čáry. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:14'
Je vyrovnáno! Nižněkamsk ještě před přestávkou dotahuje soupeřův náskok. PAVEL PADAKIN dostal přihrávku do útočného pásma, objel branku a zasunul puk do odkryté klece! Asistence: Andrej Nestrašil, Adam Polášek.
38:03'
37:41'
Josh Nicholls dostal prudkou přihrávku na levé křídlo, prokličkoval s pukem do útočného pásma, ale tam o něj rychle přišel.
37:00'
Mohlo být vyrovnáno! Ve vlastním oslabení ujel Pavel Kulikov, který se pokusil o bekhendový blafák, jenže v pádu nasměroval puk mimo tři tyče!
36:03'
Bude se však vylučovat! Kunlun bude hrát další přesilovku. Pavel Padakin vyfasoval dvě minuty za krosček.
36:03'
Luke Lockhart se podél mantinelu prosmýkl do útočného pásma a z jeho rohu přihrál mezi kruhy. Krišjanis Redlihs na jeho prudkou pobídku nedosáhl.
35:21'
Domácí paradoxně zakončili až po skončení přesilové hry. Johan Sundström pálil z ostrého úhlu a Ježov jeho pokus bez problémů kryl.
35:09'
34:35'
Znovu se hostům podařilo vyhodit puk přes všechny čáry až za branku Kunlunu. Nikdo z hokejistů v červených dresech zrovna nehýří aktivitou.
34:10'
Obránci Nižněkamsku vybojovali kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry. Domácí hokejisté tak musí rozjet nový útok od vlastní branky.
33:35'
Barry Brust dostal nabito na modrou čáru, odkud se pokusil zakončit forhendem, ale jeho dělovka prolétla kolem Ježovovy klece.
33:09'
Svou první přesilovku v utkání si zahraje také Kunlun. Dvě minuty za podrážení dostává Alexej Volgin.
32:30'
Brandon Yip dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, ale musel zakončovat bekhendem. Jehož jeho pokus dokázal vytlačit betonem.
32:19'
Lazušin znovu vyjel ven z branky, aby spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Hosté se jej tentokrát vydali napadat, ale puk nezískali.
31:19'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Ježov raději podržel v lapačce nahození z levé strany útočného pásma. Vhazovat se bude po jeho levici.
31:06'
Lazušin nyní zariskoval a vydal se pomoci spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář dokázal rozehrát přesně po mantinelu.
30:35'
Brandon Yip si krásnou kličkou obhodil soupeřova obránce a jel sám na Ježova. Domácí kanonýr mířil do horního rohu, ale Ježov zakročil ramenem.
29:45'
Kotouč se dlouho převaloval na brankovišti! Jeden z hostů jej málem doklepl do odkryté branky, ale na brankové čářa zasáhl obránce Marc-Andre Gragnani!
29:15'
Nižněkamsk se znovu nastěhoval do útočného pásma. Hosté skvěle rotují a hledají si volné prostory, ale obrana Kunlunu zatím funguje dobře.
28:42'
Adam Polášek dostal přihrávku na modrou čáru, ale nedokázal puk bekhendem nasměrovat na branku gólmana Lazušina.
28:10'
Tomáš Mertl obdržel krásnou přihrávku na levou stranu, kde si kotouč pěkně zpracoval a zakombinoval se spoluhráčem na pravém křídle.
27:39'
Kunlun se po delší době nastěhoval do útočného pásma. Hokejisté čínského celku hledali cestičku do zakončení, ale obrana Nižněkamsku byla proti.
27:10'
Juuso Puustinen sice dojel odražený puk, ale poslal příliš prudkou bekhendovou přihrávku, na kterou nedosáhl nikdo v bílém dresu.
26:40'
Nižněkamsk se najednou tlačí do útoku. Hosté se usadili před Lazušinovou klecí a snaží se domácího brankáře ohrozit.
25:47'
Nižněkamsk svou další přesilovku využívá a snižuje na rozdíl jediné branky! Kotouč se po nahození povaloval před Lazušinem a PAVEL KULIKOV jej obětavým skokek dopravil do sítě! Asistence: Alexandr Bryncev, Damir Šaripzjanov.
25:36'
Nižněkamsk si zahraje další přesilovou hru. Krišjanis Redlihs dostává dvě minuty za vysokou hůl.
25:28'
Andrej Nestrašil dostal přihrávku na levé křídlo, ale zbytečně se nechal zahnat do rohu útočného pásma, kde jej přesila obránců obrala o kotouč.
25:03'
Kunlunu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Dlouhá přihrávka na levé křídlo prosvištěla až na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Lazušina.
24:35'
Ville Lajunen na druhé straně poslal přihrávku za branku Nižněkamsku, ale ani tam se k puku nedostal nikdo v bílém dresu Nižněkamsku.
24:10'
Domácí brankář Lazušin tentokrát vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu. Nikdo jej následně nenapadal.
23:39'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Po následném vhazování už to Ježov nestihl! Kunlun přidává druhou branku a navyšuje své vedení! Do zakončení se na modré čáře položil Tomáš Kundrátek, jehož dělovku tečoval do sítě OLLI PALOLA! Asistence: Tomáš Kundrátek, Ondřej Vitásek.
23:36'
Barry Brust před Ježovem tečoval nepříjemné nahození od mantinelu. Hostující brankář však stačil švihnout svou lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
23:10'
Mikael Ruohomaa si udělal místo u mantinelu v útočném pásmu. Hostující hráč chtěl zakončit z otočky, ale svou střelou trefil jen prvního soupeře.
22:41'
Pavel Porjadin napadal rozehrávku Kunlunu, nicméně Marc-Andre Gragnani rozehrál odrazem o mantinel a vyhodil kotouč do bezpečí.
22:10'
Ježov si dal pozor na nahození ze středního pásma. Hostující brankář kotouč bez problémů vyrazil mimo tři tyče do rohu kluziště.
21:38'
Krišjanis Redlihs neustál souboj na modré čáře a poroučel se k ledu. Domácí se dožadovali vyloučení pro soupeře, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
21:10'
Mikael Ruohomaa uspěl v souboji na modré čáře proti rozjetému Yipovi. Hostující hokejista kotouč odpálil zpátky do středního pásma.
20:35'
Victor Bartley dostal moře prostoru na levém křídle, projel do útočného pásma, odkud vyslal prudkou střelu, ale brankář Ježov stačil zakročit betonem.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Kunlun se ihned vydal do útoku, ale dlouhé nahození do útočného pásma zastavila obrana soupeře.
20:01'
Střely na branku: 9 – 14
První třetina je minulostí! V úvodní dvacetiminutovce byli herně lepší hokejisté Nižněkamsku. Hostující celek hrál čtyři přesilové hry, ale sehrál je opravdu mizerně a ani v jedné z nich si nedokázal připravit vylouženou šanci. Naopak Kunlun udeřil dvě minuty před koncem třetiny, kdy se prosadil Brandon Yip! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:32'
Yip zakončoval z ostrého úhlu, jenže jeho zakončení směřující do horního rohu vyrazil brankář Ježov do ochranné sítě.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:52'
Kundrátek ještě udržel pro čínský celek útočné pásmo. Nižněkams se nadále nemůže probít do středního pásma.
18:25'
NIžněkamsk se nyní tlačí do útočného pásma, ale domácí obránci nenechávají soupeři dostatek prostoru. Kunlun brání opravdu skvěle.
17:47'
Domácí Kunlun se dostává do vedení! Čínský celek dokonale překvapil svého soupeře. Martin St. Pierre vymyslel krásnou přihrávku zpoza branky, na kterou si nabruslil BRANDON YIP, který zavěsil pod břevno! Asistence: Martin St. Pierre, MIchael Latta.
17:23'
Znovu musel do akce brankář Lazušin. Domácí brankář přikryl lapačkou nahození z levé strany. Před jeho klecí se pak ještě strhla mela. Vše se ale obejde bez vyloučení.
17:10'
Johan Sundström napadal rozehrávku soupeře ve středním pásmu. Švédský hokejista dostal pod tlak Brynceva, který rozehrál na poslední chvíli.
16:50'
16:10'
Adam Polášek vystřelil od modré čáry. Domácí brankář Lazušin měl zcela čistý výhled a vykopl kotouč betonem do rohu obranného pásma.
15:20'
Kunlun vstoupil skvěle i do dalšího oslabení. Domácí hokejisté vybojovali kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry.
14:50'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Taylor Beck – 2 min., hákování).
14:35'
Hosté se nyní ubránili jen za cenu vyhození puku vysokým obloučkem do středního pásma. Hokejisté v bílém dresu spěchají na střídačku.
14:10'
Justin Fontain projel za modrou čáru a pohotově nahodil puk na branku Nižněkamsku. Hostující brankář jeho pokus pouze kontroloval pohledem.
13:35'
Tomáš Mertl projel sám do útočného pásma. Nikdo z hráčů Kunlunu jej nepřišel podpořit a český útočník neměl proti zadákům Nižněkamsku šanci.
13:10'
Cory Kane projel po levém křídle do útočného pásma, ale v jeho rohu k němu přistoupili zadáci soupeře, kteří jej okamžitě obrali o kotouč.
12:24'
Další ofsajd na straně Kunlunu. Domácí trenér se už na své svěřence začíná zlobit. Tohle by se v takové míře stávat nemělo.
12:06'
Damir Šaripzjanov se pěknou kličkou udělal prostor v rohu útočného pásma a bekhendem přihrál mezi kruhy. Tam ale nebyl nikdo v bílém.
11:25'
Další útočnou akci Kunlunu zastavuje postavení mimo hru. Krišjanis Redlihs byl příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem.
11:03'
Dmitrij Ogurcov nahodil puk od modré čáry před branku domácího mužstva. Gólman Lazušin měl čistý výhled a puk s přehledem vyrazil.
10:41'
10:12'
Kotouč znovu letí až za branku gólmana Ježova. Čínský celek zatím zvládá svá oslabení ve velkém stylu a nepouští soupeře do šancí.
09:30'
Vyloučený Latta už je zpátky na ledové ploše a Kunlun už hraje ve čtyřech. Domácím se navíc znovu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
09:12'
Trojice domácích hráčů zastavila prudkou přihrávku před branku a dokázala vyhodit puk ven z obranného pásma. Nikdo v bílém na puk nedosáhl.
08:41'
Další vyloučení na straně čínského celku! Ondřej Vitásek si jde sednout na dvě minuty za zdržování hry.
08:30'
Hosté kombinují s pukem v útočném pásmu, ale nikdo v bílém dresu si zatím netroufl na zakončení. Naopak obrana Kunlunu se skvěle pohybuje.
08:03'
Lazušin si dal pozor na prudké nahození ze středního pásma a před dotírajícím soupeřem raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.
07:30'
Další vyloučení na straně Kunlunu! Michael Latta dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
07:15'
Adam Polášek pálil od modré čáry, ale skvěle proti němu vyrazil Greg Squires, který jeho přízemní zakončení zablokoval bruslí.
06:52'
Nyní se Nižněkamsk usadil v útočném pásmu, ale hráčům v bílých dresech zatím poněkud schází střelba. Domácí brání skvěle.
06:10'
Hostům se zatím v přesilovce vůbec nedaří. Hokejisté Kunlunu se dostali ke kotouči a bez problémů jej vyhodili přes celé kluziště.
05:32'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Marc-Andre Gragnani – 2 min., sevření puku rukou).
05:15'
Pavel Kulikov si nabruslil na dlouhou přihrávku do středního pásma, jenže mu nevyšlo zpracování a obránce Marc-Andre Gragnani se s ním stačil vrátit.
04:45'
Adam Polášek dostal nabito na modrou čáru, jenže českému hráči puk na poslední chvíli přeskočil přes hokejku.
04:20'
Hosté rozjeli další akci z obranného pásma. Joonas Nättinen projel s pukem na hokejce až na pravý kruh, ale Lazušin jeho bekhendový pokus zastavil.
03:28'
Také Kunlun se nyní vydal do útoku. Rychlý přechod čínského celku do útočného pásma však zastavilo postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
03:08'
Lazušin musel znovu zasahovat. Hosté se po krátkém pobytu v útočném pásmu znovu dostali do zakončení, ale tentokrát mu scházela přesnost.
02:51'
Pavel Kulikov se před brankou Kunlunu snažil tečovat nahození z pravé strany. Domácí brankář Lazušin stačil vykopnout beton a puk vyrazil.
02:20'
Nižněkamsk se snad poprvé v utkání vydal do útoku. Hostující celek si připravil střeleckou pozici, jenže domácí obránci skvěle vystoupili.
01:42'
Až nyní musel Ježov zasahovat. Hostující brankář měl čistý výhled a dělovku od modré čáry vyrazil mimo tři tyče.
01:31'
Kunlun je v úvodu utkání aktivnějším týmem. Čínský celek se usadil v útočném pásmu, ale zatím tomu chybí zakončení.
00:01'

Red Star Kunlun: Lazušin (Brust) – Gragnani, V. Lajunen, Kundrátek, K. Redlihs, Bartley, Vitásek – Beck, Fontain, Kane – Palola, Sundström, Mertl – St. Pierre, Yip, Latta – Squires, Lockhart, Nicholls.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Polášek, An. Sergejev, Volgin, Ogurcov, Bryncev, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Ruohomaa, Jo. Nättinen, Puustinen – Nestrašil, P. Kulikov, Padakin – Chajrullin, Porjadin, Jakimov – Zdunov, Arkalov, Šafigullin.

Rozhodčí: Naumov, Bondar – Novikov, Kučava.
Češi a Slováci

Za domácí celek nastupují obránci Vitásek a Kundrátek. Barvy Nižněkamsku hájí Adam Polášek.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu v letošní sezóně jednou střetli. Na ledě Nižněkamsku zvítězil Kunlun 2:0.

Kunlun je na tom o něco málo lépe. Jediný čínský zástupce v KHL zatím odehrál osmnáct duelů a stejně jako jeho soupeř získal devatenáct bodů. Kunlun má ale o něco lepší statistiky, díky čemuž mu patří osmá pozice Východní konference. Tato vyrovnanost svědčí o důležitosti dnešního souboje. Čínský celek navíc při svém posledním vystoupení uspěl na ledě CSKA Moskva. Nejproduktivnějším hráčem Kunlunu je Kanaďan Beck.
Neftěchimik Nižněkamsk

Nižněkamsk zatím prožívá průměrnou sezónu. Dnešní hostující celek zatím odehrál osmnáct duelů, ve kterých vybojoval devatenáct bodů. S touto vizitkou patří Nižněkamsku devátá pozice Východní konference. V posledních dnech se Neftěchimiku příliš nedaří. Po prohře se Soči neuspěl ani v duelu na půdě Víťazu. Hostující trenér navíc bude postrádat Galimova.
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Red Star Kunlun a Neftěchimik Nižněkamsk. Zápas startuje v 9 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.