KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Vladivostok - 20. února 2019   12:30

Red Star Kunlun
09:02' Palola (Parlett) • 27:58' Wolski (Yip) • 30:07' Yip (V. Lajunen) • 41:56' Jing (Palola, Lockhart) • 49:32' Shore (Lofquist) • 50:23' Palola (Parlett, Lockhart)
6:3
(1:1, 2:1, 3:1)
Vladivostok
Vladivostok
14:15' S. Zacharčuk  (Vicharev, Tatalin) • 37:59' Konnov  (Vicharev) • 54:05' K. Voronin  (Kubát, V. Polák)
C. Sun (Lazušin) – Lofquist, Järvinen, V. Lajunen, Tam, Parlett, Bartley, Jüe – Wolski, Yip, Shore – Savinainen, Fontaine, Lundh – Seto, Lockhart, Palola – Squires, Jing, Hu.
Fraňo, Sidorenko – Sivov, Goljak
Shougang Ice Hockey Arena
Vladivostok
Krasotkin (51. Serebrjakov) – Kozlovskij, Miščenko, S. Zacharčuk, Tatalin, Patrikejev, Kubát, Ďjakov, Karmaškov – Černikov, J. Petrov, V. Butuzov – Konnov, Vicharev, V. Strelcov – V. Polák, Koňkov, Zajcev – Glazačev, Mereskin, K. Voronin.

Česká stopa v zápase
Karel Kubát (VLD) 0+1, 0 střel, čas 15:24
Vojtěch Polák (VLD) 0+1, 1 střela, čas 12:05
Domácí celek vyhrává tento zápas díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1, a tak se raduje z celkové výhry 6:3. Kunlun byl v tomto zápase favorit, což dokázal potvrdit.

Střely na branku 35:35
Trestné minuty 10:8
Hity 8:9.
59:19'
Alexandr Lazušin kryje kotouč, uvidíme ještě jedno vhazování.
58:50'
Vladivostok se sice usadil v útočném pásmu, ale má velké problémy s přesností střelby.
58:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry v tomto zápase.
57:30'
Drew Shore pospíchal za kotoučem v útočném pásmu, ale zakončit se mu nepodařilo. Dobře zapracovala obrana.
56:40'
Domácí Kunlun se nastěhoval na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale do výraznější další šance nedostal.
55:47'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, hosté vyhodili na icing.
55:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:05'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hostující celek z ničeho nic snižuje na rozdíl tří branek, ránou od modré čáry prostřelil domácího brankáře KIRILL VORONIN. Asistence: Karel Kubát, Vojtěch Polák.
54:00'
Red Star vede o čtyři branky, sledujeme rychlý hokej.
53:16'
Vladivostok špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Admiralu.
50:23'
Střídání v týmu Admiral Vladivostok: ze hřiště odchází Anton Krasotkin, přichází Nikita Serebrjakov.
50:23'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Po krásné přihrávce od spoluhráče se ránou z ideální pozice mezi kruhy prosazuje obranou zcela nepokrytý OLLI PALOLA. Asistence: Blake Parlett , Luke Lockhart.
49:32'
Po krásné kombinaci navyšuje domácí celek své vedení. Kotouč se dostal až ke zcela volnému DREW SHOREOVI, jehož rána sice nebyla podle představ, ale kotouč si cestu do branky našel. Asistence: Sam Lofquist.
48:40'
Domácí brankář rozehrává od své branky, jeho rozehrávku ale zastavili hosté, kteří tak mohou útočit.
48:09'
Alexandr Lazušin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
47:35'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celk vede o dvě branky a nyní se ale musí bránit aktivní hře soupeře.
45:50'
Komerční přestávka.
45:20'
Přesilovku sice hraje hostující celek, ale ten se nemůže dostat do výraznějších střeleckých pozic. Domácí čtveřice se brání velmi dobře.
43:52'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ville Lajunen – 2 min., podrážení).
41:56'
Domácí celek si bere zpět své dvoubrankové vedení. RUDI JING si vybruslil před branku a poslal kotouč od odkryté části branky. Asistence: Olli Palola a Luke Lockhart.
40:49'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není.
40:08'
Zápas pokračuje třetí třetinou, do ní vstupuje domácí celek v jednobrankovém vedení.
40:01'
Tři branky jsme viděli ve druhé třetině, domácí celek se dostal do dvoubrankového vedení, hosté ale dokázali v závěru snížit.
40:00'
39:30'
00300 Brandon Yip si vypracoval dobrou šanci, puk ale poslal mimo branku.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.
37:59'
Se štěstím nyní hostující celek snižuje. Dvakrát tečovalný kotouč se dostal před branku, kde se nejlépe zorientoval ALEXANDR KONNOV a prostřelil hradbu těl. Asistence: Denis Vicharev.
37:20'
Vojtěch Polák rozehrává od své branky, ale do zakončení se Admiral dostat nedokázal.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, domácí celek se snaží hrát co nejdál od své branky.
35:13'
Alexandr Mereskin z dobré pozice napálil kotouč na branku, jeho projektil kryje Alexandr Lazušin.
34:47'
Stěpan Zacharčuk kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.
34:26'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., faul loktem).
34:10'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, Luke Lockhart pálil a jeho ránu vyrazil brankář nad.
33:22'
Kunlun hraje v plném počtu.
33:16'
Vladivostok hraje v plném počtu.
32:55'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, mnoho šancí momentálně k vidění není.
31:50'
31:22'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., vysoká hůl).
31:16'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kirill Voronin.
31:00'
Domácí celek ve de o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.
30:07'
Krátce po druhé brance přidává hostující celek i tu třetí, kotouč z hranice brankoviště dokázal dorazit do odkryté branky BRANDON YIP. Asistence: Ville Lajunen.
29:55'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Michail Patrikejev – 2 min., podrážení).
29:36'
Hostující celek se nyní nastěhoval do útočného pásma, projektil kryje Alexandr Lazušin.
27:58'
Domácí celek se dostává znovu do vedení, tentokrát se ránou z první z kruhu prosazuje neobsazený WOJTEK WOLSKI. Asistence: Brandon Yip.
26:41'
Vladivostok byl pod tlakem a vyhodil ta, aby z toho nebyl icing.
26:18'
Christopher Seto pálil od modré čáry, jeho projektil poměrně snadno kryje hostující brankář. Anton Krasotkin má kotouč. Bude se vhazovat před jeho brankou.
26:07'
Až na konci přesilovky měli hosté výraznější šanci. Konstantin Glazačev se dostal do zakončení, ale brankář Alexandr Lazušin byl připravený.
24:40'
Admiral se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana hraje velmi dobře.
23:56'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Blake Parlett – 2 min., podrážení).
23:00'
Icing vrací hru před Alexandra Lazušina.
22:38'
Sledujeme rychlý hokej, domácí Luke Lockhart se rychle dostal do útočného pásma a vypálil.
21:30'
Alexandr Konnov vedl protiakci Vladivostoku, rána byla hodně nepřesná.
21:00'
Patrik Lundh sice vyhrál souboj o puk, ale do zakončení se jeho spoluhráči nedostali.
20:57'
Zakázané uvolnění Admiralu znamená, že se bude vhazovat před brankou hostů.
20:01'
Po první třetině platí nerozhodný stav 1:1. Nejprve se prosadil Olli Palola, a pak srovnal Stěpan Zacharčuk. Domácí celek je střelecky aktivnější, na střely na branku vede 15:10.
20:00'
19:25'
Alexandr Lazušin má na svém kontě další zákrok.
19:00'
Konstantin Glazačev kombinoval v útočném pásmu, následně pálil Artur Karmaškov, jeho ránu vyrazil Alexandr Lazušin.
18:12'
Sergej Koňkov dostal dobrou přihrávku do předbrankového prostoru, jeho projektil tak tak dokázal domácí brankář zastavit.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:20'
Hostující celek nyní hraje aktivně, Jurij Kozlovskij byl připravený na střelu od modré čáry, jeho projektil byl hodně nepovedený.
16:44'
Alexandr Konnov se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil kryje zodpovědně brankář Alexandr Lazušin. Buly před jeho brankou.
14:56'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Artur Karmaškov – 2 min., hákování).
14:49'
Anton Krasotkin kryje kotouč po střele, kterou vyslal Olli Palola.
14:15'
Gól v přesilovce znamená, že je vyrovnáno. Tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje obránce STĚPAN ZACHARČUK. Asistence: Denis Vicharev, Roman Tatalin.
13:41'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Sam Lofquist – 2 min., nedovolené bránění).
13:12'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, rychlou akci zakončoval Justin Fontaine . Anton Krasotkin byl připravený.
12:40'
Blake Parlett prodloužil kotouč do útočného pásma, tam jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.
12:10'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, Drew Shore nadvakrát dokázal vypálit, jeho projektil kryje gólman.
10:37'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.
09:02'
Blake Parlett prodloužil kotouč do míst, kde byl OLLI PALOLA. Jeho první ránu brankář vyrazil a následně se k němu puk dostal znovu. Na druhou střelu už byl brankář krátký. Asistence: Blake Parlett.
08:20'
Mnoho šancí v tomto zápase zatím k vidění není, domácí celek nastupuje jako favorit a hraje aktivněji.
06:42'
Alexandr Mereskin pálil z mezikruží, jeho projektil kryje domácí gólman.
05:27'
Kunlun hraje aktivněji, hostující protiakci vedl Sergej Koňkov. Jeho ránu kryje Alexandr Lazušin.
04:39'
Drew Shore ani jeho spoluhráč nedokázali prostřelit brankáře soupeře, výborný zákrok vytáhl Anton Krasotkin.
03:40'
Domácí celek hraje přesilovku, kombinuje v útočném pásmu. Rána od modré čáry byla nepřesná.
02:02'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Gleb Zajcev – 2 min., nedovolené bránění).
01:00'
Alexandr Lazušin si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kterou se prezentoval jeden z beků Admiralu.
00:01'
Zápas začíná.
00:01'

Red Star Kunlun: C. Sun (Lazušin) – Lofquist, Järvinen, V. Lajunen, Tam, Parlett, Bartley, Jüe – Wolski, Yip, Shore – Savinainen, Fontaine, Lundh – Seto, Lockhart, Palola – Squires.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Kozlovskij, Miščenko, S. Zacharčuk, Tatalin, Patrikejev, Kubát, Ďjakov, Karmaškov – Černikov, J. Petrov, V. Butuzov – Konnov, Vicharev, V. Strelcov – V. Polák, Koňkov, Zajcev – Glazačev, Mereskin, K. Voronin..
Admiral Vladivostok odehrál 60 zápasů s bilancí 17-5-5-33 a v tabulce Východní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Kunlunem 3:2, Ufou 3:0 a 3:2 v nájezdech a s Barysem Astanou 2:1. Nestačil na Omsk 0:2.
Red Star Kunlun odehrál 60 utkání s bilancí 18-1-10-31 a získal 48 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jeden. Nestačil na Novosibirsk 2:3, Vladivostok 2:3, Astanu 1:3, v prodloužení na Chabarovsk 2:3 a 2:7.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.