KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Spartak Moskva - 1. listopadu 2018   15:00

Ufa
Ufa
08:47' Kemppainen (Omark, Hartikainen) • 21:11' Chochrjakov (Burdasov) • 31:10' Burdasov (Arzamascev)
3:4
(1:0, 2:2, 0:2)
Spartak Moskva
28:40' Filatov  (Chochlačov) • 29:53' Kutějkin  (Leščenko, Zubov) • 48:57' Nikoncev   • 52:29' Maxwell  (Nikoncev)
Ufa
Soin, Spirin – Lazarev, Dedjulja
Ufa Arena
7 214 diváků

Československá stopa v zápase
Július Hudáček (SPM) 32 střel, 29 zásahů.
V tomto dramatickém zápase vedl domácí celek o dvě branky, ale nakonec odchází bez bodu. Rozhodující branku ve třetí třetině při vlastním oslabení vstřelil Ben Maxwell.
59:50'
Joonas Kemppainen pálil z dobré pozice, hostující brankář Július Hudáček kryje.
59:30'
Július Hudáček viděl na střelu z úhlu a prostor u tyčky utěsnil.
59:03'
Anton Burdasov minul branku z dobré pozice.
58:50'
Domácí hrají v šesti.
Dnešní utkání sleduje 7 214 diváků.
58:44'
Oddechový čas pro domácí.
58:44'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:14'
Spartak vyhazuje přes všechny čáry, ale bylo to s tečí, icing se nepíská.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté vedou o gól.
57:35'
Mnoho času už domácí celek nemá.
57:33'
Oddechový čas pro hosty.
56:13'
Domácí celek se pokouší co nejrychleji dostat se do útočného pásma, zatím ale marně.
56:10'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
55:00'
Vladimir Tkačov to zkoušel individuálně, ale od střelecké pozice ne propracovat nedokázal.
54:04'
Sledujeme nyní aktivní hru domácího celku, který se pokouší vyrovnat.
53:59'
Komerční přestávka.
53:47'
Robin Hanzl se při oslabení dostal do další obrovské šance, ve spolupráci s Kaspars Daugavinšem nedokázali dostat puk do branky. Juha Metsola byl nyní pozorný.
52:29'
Spartak právě vstřelil branku!
Gól při vlastním oslabení, a tak se hosté dostávají do vedení. Teemu Hartikainen špatně přihrál. Puk ve středním pásmu získal Anatolij Nikoncev. V útočném pásmu našel BENA MAXWELLA, jehož rána zapadla přesně do brány. Asistence: Anatolij Nikoncev.
51:51'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Enver Lisin – 2 min., nedovolené bránění).
51:04'
Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:31'
Spartak se nyní stabilněji usadil v útočném pásmu. Rychlou domácí protiakci zakončoval nepřesně Vladimir Tkačov.
50:01'
Dostáváme se do druhé části hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
49:48'
Andrej Kutějkin pálil od modré čáry, jeho projektil nebyl špatný, ale postrádal přesnost.
48:57'
Domácí Joonas Kemppainen upadl na útočné modré, a tak se hosté dostali snadno do situace dva na jednoho. ANATOLIJ NIKONCEV. Ten si vybruslil před branku a tvrdou ránou zápěstím poslal kotouč pod horní tyčku. Je vyrovnáno.
48:04'
Oba týmy za hry střídají, sledujeme aktivní hru Ufy, která se pokouší navýšit své vedení.
46:34'
46:16'
Arťom Sergejev rozehrává od své branky, ve středním pásmu se zbavil soupeře, a pak zakončoval slabou střelou Vladislav Lukin-
45:30'
Hraje se rychlý hokej, na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.
44:40'
Nikita Filatov pálil z dobré pozice, jeho tečovaná střela jen o malý kousek končí mimo branku.
44:15'
Domácí hokejisté přesilovku proměnit nedokázali, a tak mohou hrát hráči Spartaku od své branky.
44:11'
43:11'
Linus Omark pálil z dobré pozice na kruhu, jeho ránu s vypětím všech sil kryje Július Hudáček.
42:56'
Domácí hráči jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
42:35'
Linus Omark to zkoušel z bezprostřední blízkosti, jeho rána nebyla přesná.
42:11'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vjačeslav Leščenko – 2 min., vysoká hůl).
41:46'
Sledujeme rychlý hokej, domácí se pokouší přidat další branku.
41:24'
Anton Burdasov se dostal přes střední pásmo do zakončení, jeho ránu zblokoval brankář Július Hudáček.
41:00'
Ufa měla k dispozici vhazování v útočném pásmu, Spartak ale kotouč vybojoval, a tak se směr hry otáčí.
40:48'
Zápas, ve kterém vede domácí celek o jednu branku, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Domácí Pjotr Chochrjakov navýšil vedení na 2:0. Pak hosté dokázali vyrovnat, trefili se Nikita Filatov a Andrej Kutějkin. Následně vrátil v bláznivé pasáži zápasu domácím náskok Anton Burdasov.
40:00'
39:37'
Závěr třetiny patří Spartaku, který je aktivnější.
39:12'
Robin Hanzl to zkoušel střelou přes obrácen, jeho projektil byl zblokovaný.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30'
Arťom Sergejev od modré čáry rozehrával, jeho pas zastavila hostující obrana, směr hry se tak otáčí.
38:00'
Hosté vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.
37:41'
Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
37:11'
Pjotr Chochrjakov dnes hraje hodně aktivně, připravil šanci pro Omarka, jehož ránu vyrazil Július Hudáček.
36:10'
Spartak Moskva hraje ve svém obranném pásmu, rychle se dostal před branku Ufy, jen že v rozhodující chvíli kotouč uskočil.
35:29'
35:08'
Enver Lisin přišel v útočném pásmu o kotouč, a tak mohou hrát domácí. Ti se rychle dostali k brance soupeře. Ale střelba nevyšla.
33:35'
Domácí se nyní musí bránit tlaku soupeře, hosté se pokouší o vyrovnání. Juha Metsola musí být pozorný.
32:53'
Spartak Moskva rozehrává od své branky, Arťom Voronin se dostal do útočného pásma, spoluhráči mu však nedokázali přihrát.
32:06'
Sledujeme rychlý hokej, nyní pálil hostující Maxim Gončarov z mezikruží.
31:10'
Ufa právě vstřelila branku!
Vymeteno. Krásná rána ANTONA BURDASOVA zapadla na milimetr přesně pod honí tyčku. Domácí celek si rychle bere vedení zpět. Asistence: Zachar Arzamascev.
29:53'
Bleskově je vyrovnáno. Nyní se do šance dostal po výborné Leščenkově přihrávce ANDREJ KUTĚJKIN. Jeho ránu si bruslí tečoval domácí gólman za svá záda. Smolný moment pro Ufu. Asistence: Vjačeslav Leščenko a Ilja Zubov.
28:40'
Domácí propadli v útočném pásmu, a tak se do brejku dostal NIKITA FILATOV. Jeho rána propadla brankáři Juhu Metsolovi až do branky. Asistence: Alexandr Chochlačov.
28:00'
Arťom Sergejev pálil od modré čáry, jeho ránu snadno vyrazil brankář Spartaku.
27:30'
Domácí se dostali do útočného pásma, Sergej Těreščenko udržel puk ve třetině, Anton Burdasov ovšem zakončit nedokázal.
26:59'
Juha Metsola přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující celek se dostal do šance, Enver Lisin pálil mimo.
26:37'
25:27'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, převahu má sice domácí celek, který kombinuje v útočném pásmu, ale ke střele se nemůže prokombinovat.
23:53'
Teemu Hartikainen byl zcela volný před brankou, jeho následnou ránu kryje Július Hudáček.
23:32'
Jevgenij Kulik to zkoušel při vlastním oslabení. Jeho rána končí mimo branku.
23:00'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje. Linus Omark minul branku ránou z první.
22:30'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ben Maxwell – 2 min., hákování).
21:11'
Domácí celek využívá přesilovku a vede o dva góly. Výborně to udělal Burdasov, jehož střelu získal PJOTR CHOCHRJAKOV, který před bránou vypálil a trefil se přesně. Asistence: Anton Burdasov.
20:57'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., krosček).
20:01'
Domácí celek vede po první třetině o jednu branku, trefil se po dobré přihrávce Omarka Joonas Kemppainen.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
18:30'
Linus Omark našel kolegu Teemu Hartikainena, jehož ránu kryje pozorný a dobře přípravený Július Hudáček.
18:13'
Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.
17:08'
Enver Lisin dostal ve spolupráci s Hanzlem puk do útočného pásma. Moskva vypálit nedokázala.
16:00'
Vladislav Provolněv rozehrává od své branky, oba týmy střídají. Na led jdou odpočinutí hráči.
15:42'
Alexandr Chochlačov se po samostatné akci do zakončení nedostal, domácí obránce vybojoval kotouč.
15:10'
Probíhá finální část první třetiny, domácí celek se momentálně sice musí bránit, ale defenzivně hraje velmi dobře.
14:07'
13:42'
Dmitrij Kalinin udržel puk v útočném pásmu, ovšem místo střely přišla celá řada přihrávek.
13:24'
Polovina početní výhody Spartaku je pryč, hostující celek se zatím do výraznější šance nedostal.
12:24'
Přesilovku, svou první v zápase, hraje také hostující celek, který se usadil na útočné polovině.
12:07'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., držení).
11:40'
Domácí fanoušci se ozývají a ženou své oblíbence vpřed.
11:18'
Teemu Hartikainen ani Linus Omark nedokázali dobruslit kotouč, a tak od své branky hrají hráči Spartaku.
10:50'
Nikita Filatov to zkoušel individuálně, přes obránce se ovšem nedostal do střelecké pozice.
10:30'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, nyní se Vladimir Žarkov dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
08:47'
Tentokrát to už vyšlo a domácí díky úspěšné přesilovce jdou do vedení. Omark našel před brankou zcela volného JOONASE KEMPPAINENA, který bez přípravy překonal brankáře. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.
08:05'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Enver Lisin – 2 min., podrážení).
07:22'
Andrej Kutějkin pálil z mezikruží, Juha Metsola drží kotouč po jeho střele. Komerční přestávka.
06:20'
Domácí Ufa měla k dispozici v úvodu zápasu dvě přesilovky, ovšem nedokázala proměnit ani jednu.
06:11'
05:30'
Linus Omark byl volný před brankou, kotouč se k němu nedostal.
04:20'
Vladislav Provolněv to zkoušel při vlastním oslabení, jeho rána od modré čáry končí mimo branku.
04:11'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Július Hudáček – 2 min., držení). Trest odpyká Nikita Filatov.
03:51'
03:04'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
02:01'
Linus Omark to vzal na sebe. Jeho tvrdou ránu kryje brankář hostujícího celku. Vhazovat se bude před Hudáčkem.
01:51'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., sekání).
01:37'
Zachar Arzamascev se málem dostal do zakončení, ale před brankou netrefil kotouč.
01:11'
Juha Metsola byl znovu pozorný, tentokrát pálil Robin Hanzl.
00:38'
Ben Maxwell se jako první hráč dostal do střelecké pozice, brankář domácího celku byl pozorný a dokázal si poradit.
00:01'

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Fedotov) – Panin, Larsen, S. Těreščenko, Arzamascev, Koledov, S. Garejev, A. Semjonov, Ar. Sergejev – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Burdasov, Tkačov, Chochrjakov – Lukin, Osnovin, Kugryšev – Fjodorov, V. Žarkov, Kadějkin.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Kalinin, Kulik, Dyblenko, Kutějkin, Gončarov, Provolněv – Filatov, Maxwell, Chochlačov – Lisin, Daugavinš, R. Hanzl – Leščenko, Karsums, Zubov – Truňov, Nikoncev, Cyplakov – A. Voronin.

Rozhodčí: Soin, Spirin – Lazarev, Dedjulja.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a Spartak Moskva.
Salavat Julajev Ufa
Domácí hokejisté jsou momentálně v tabulce na šesté pozici Východní konference, po odehraných 23 zápasech mají bilanci 11-3-3-6 a získali 31 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhráli dva. Poradili si s Petrohradem 2:1 a Viťazem 2:1. Tým nestačil na Kazaň 1:3, v prodloužení na Omsk 0:1 a v prodloužení na Dynamo Moskvu 2:3

Spartak je nyní na šesté pozici Západní konference, odehrál 24 zápasů a má bilanci 9-1-4-10 a získal 24 bodů. Nyní se týmu nedaří, z posledních pěti zápasů poslední tři prohrál. Nestačil na Helsinky 3:4 v prodloužení, v prodloužení na Jekatěrinburg 1:2 a Čeljabinsk 1:4. Poradil si se Slovanem Bratislavou 4:1 a Dynamem Moskva 4:2.

Vzájemné zápasy
Z posledních pěti vzájemných zápasů hned tři vyhrála Ufa (5:4, 5:3 a 3:1). Jeden vyhrála Moskva 3:2 a jednou z toho byla výhry Ufy v prodloužení 4:3.