KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čerepovec - 16. října 2018   18:30

Vitaz
Vitaz
19:12' Makejev (A. Nikulin, Jevsejenkov) • 21:00' Švec-Rogovoj (Makejev, Jevsejenkov) • 22:01' M. Aaltonen (Jevsejenkov) • 32:23' P. Černov (Švec-Rogovoj, A. Nikulin)
Čerepovec

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost.
Československá stopa v utkání

Dominik Furch (Čerepovec) – pouze jako druhý brankář.
Matěj Stránský (Čerepovec) – aktuálně zraněný, nenastoupil.
Hity: 12 – 21.
HC Viťaz Moskevská oblast – Severstal Čerepovec 4:1!
Klíčovým momentem utkání můžeme jednoznačně označit pěti minutové vyloučení za zásah do oblasti hlavy a krku od hostujícího Denise Kuljaše v 18 té minutě. V tomto oslabení Severstal inkasoval celkem třikrát a domácí rozhodli utkání. Poté využili domácí ještě jednu přesilovku a nakonec korekce od Severstalu přišla také z početní převahy.
59:13'
Utkání dohrávají domácí s kotoučem na svých holích, tady je pro dnešek hotovo.
58:54'
Igor Geraskin se krásně protáhl za obranu domácích, ale v klíčkovou chvíli mu do kličky sáhl svou širokou holí Joni Ortio.
58:12'
Ofsajd domácích přerušil přechod přes modrou čáru.
57:34'
Střelu Zacharčuka zastavil svým tělem Nikita Vyglazov.
55:43'
Po ofsajdu Viťazu se bude vhazovat ve střední třetině. Utkání se téměř dohrává.
54:13'
Další icing Severstalu, žádný závěrečný tlak hostů se konat nejspíš nebude.
53:16'
Pokus Vladimir Syčuškin z velkého úhlu si pohlídal Joni Ortio.
52:13'
Opět v akci Stanislav Romanov, ale na poslední chvíli mu do střely vložili hosté hůl a zakončení mu překazili.
51:13'
Po icingu Severstalu se bude vhazovat opět v jejich obranné třetině.
49:52'
Tečovaný pokus z hole Stanislava Romanova skončila těsně vedle pravé hostující tyče! Sergej Magarilov vůbec netušil, jak se tam kotouč dostal.
48:23'
Nabídka Alexandra Ščerbiny nenašel žádnou z hostujících hokejek, kotouč skončil v rohu kluziště.
47:56'
Čerepovec právě vstřelil branku!
O pár vteřin později to však už neplatí.VLADIMIR MALEVIČ si odbruslil po modré na osu hřiště a svou ránu švihem procedil pod ramenem domácího brankáře. I pátá branka dnešního utkání padá v přesilové hře – 4:1! Asistence: Michail Juňkov a Sergej Lapin.
47:49'
Joni Ortio si teď našel pokus Konstantina Kornějeva od modré a drží stále čisté konto.
47:12'
Maxim Rybin vzal zakončení na sebe, ale ranou z pravého kruhu přestřelil branku a kotouč poté opustil po mantinelu útočnou třetinu Severstalu.
46:54'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Borna Rendulić – 2 min., sekání).
Dnešní utkání sleduje 3151 diváků, ale atmosféra ve Viťaz Ice Palace neníde facto žádná.
45:23'
Hra přerušena pro hru domácích vysokou holí.
45:00'
Pavel Černov přihrávkou na slepo nenašel hůl Miro Aaltonena.
44:12'
Arťom Švec-Rogovoj si kotouč nahodil do pásma, ale domácí si jež příliš do útoku nehrnou, není se čemu divit, mají nahráno.
43:00'
Vladimir Malevič měl velkou možnost na snížení. Dostal mezi kruhy hodně prostoru, a jeho ránu golfem do víka opět vyrazil pravým ramenem Joni Ortio!
42:12'
Arturs Kulda si nabruslil z pozice obránce, ale svým pokusem trefil rameno Joni Ortia, ten dnes drží Viťaz.
41:32'
Alexandr Ščerbina počkal na pravém kruhu na ideální moment pro střelu, i přesto byl jeho pokus sražen na zadní mantinel.
40:53'
Borna Rendulić se snažil projet kolem pravého mantinelu přes Valerije Vasiljeva, ten jej poslal na led na hranici pravidel, vylučovat se nebude.
40:01'
Úvodní buly třetí části vyhráli hosté z Čerepovce.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:13 .
HC Viťaz Moskevská oblast – Severstal Čerepovec po 2. třetině 4:0!
Domácí hned z kraje druhé části potrestali pěti minutové vyloučení Kuljaše dvěma brankami a těsně za polovinou zápasu přidal opět z přesilovky zatím poslední branku Černov a stav je tak pro hosty velmi nepříznivý.
40:00'
39:23'
Alexandr Ščerbina mohl snížit, ale to by musel trefit z dobré pozice branku. Joni Ortio se jen marně natáhl po ráně, která šla daleko od pravé tyče domácí branky.
38:32'
Pavel Černov zkusil švihem z levého kruhu navýšit skóre, ale tentokrát střelec třetí branky minul prostor mezi třemi tyčemi.
37:45'
Alexandr Sjomin má na ledě vynikající přehled, teď krásnou žabičkou vyzval k ráně Miro Aaltonena, jeho pokus zastavila pravá štangle hostující branky!
37:00'
Severstal ještě chvíli pokračoval v tlaku, ale nahození Vladimira Syčuškina vrásky na tváři Joni Ortia nenadělala.
36:24'
Viťaz v plném počtu.
35:21'
Oleg Jašin svou nahrávkou našel pouze roh kluziště, poté se k ráně od modré dostal Ivan Lekomcev ale Joni Ortio si poradil.
34:30'
Viťaz naopak svoje oslabení zahajuje klidným vyhozením kotouče přes všechny čáry.
34:24'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Gennadij Stoljarov – 2 min., držení).
33:45'
Joni Ortio ten je v pohodě. Schoval v lapačce pokus od levého mantinelu a pustil do hry reklamní pauzu.
32:23'
Viťaz právě vstřelil branku!
Čtvrtá branka v síti Severstalu a opět v přesilovce Viťazu! Krásnou přihrávku Arťoma Švece-Rogovoje před brankovištěm zakončil ranou do odkryté branky PAVEL ČERNOV – 4:0! Asistence: Arťom Švec-Rogovoj a Alexandr Nikulin.
31:49'
Alexandr Sjomin teď ukázal své zkušenosti, zamíchal s pukem, počkal až mezi kruhy najede Borna Rendulić a poslal mu krásnou přihrávkou na teč. Brankář Sergej Magarilov byl však připraven a odmítl čtvrtý inkasovaný gól v oslabení Severstalu.
31:20'
Smrtící jsou dnes přesilovky Viťazu, ale začátek této je zatím bez střeleckého pokusu.
31:00'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., pozdní dohrání).
31:00'
Po ofsajdu Viťazu se bude vhazovat ve středním pásmu.
30:18'
Arťom Švec-Rogovoj na ledě a hned dostal kotouč do brejku, ale neměl rychlost, a tak jej stihl dojet a poslat k ledu Valerij Vasiljev.
29:30'
Oleg Jašin to v přesilovce zkoušel malinko naivně z brankové čáry. V dnešní formě chytající Joni Ortio neměla s tímto pokusem žádný problém.
28:31'
Viťaz dal dnes tři branky v přesilovce a moc nechybělo a připsal si vstřelenou branku i v oslabení. Gennadij Stoljarov ujel v oslabení sám na branku, ale na dvakrát svou ranou nedokázal překonat Sergeje Magarilova!
28:18'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., držení).
27:45'
Opět skvělý Joni Ortio! Michail Juňkov si našel kotouč odražený od zadního mantinelu u pravé tyče, ale rychlý beton domácího brankáře zamezil kotouči do sítě!
27:00'
Jurij Trubačjov hledal střílenou přihrávkou před brankou hůl Maxima Rybina, ale kotouč nedokázal zasáhnout.
26:40'
Nepřesná rozehrávka hostů znamená icing.
25:45'
Joni Ortio po dlouhé době v permanenci. Vyrazil pokus Maxima Verjovkina pouze před sebe, ale z vyložené pozice kotouč nedorazil do sítě Ruslan Karlin, který trefil pouze natažený beton domácího strážce branky!
24:31'
Alexandr Sjomin velmi lehce projel pásmem hostů, ale přihrávku na zadní tyč na Bornu Renduliće neadresoval přesnou.
23:32'
Arťom Švec-Rogovoj nedojel dlouhou přihrávku na útočnou modrou, ale icing se nepíská.
22:31'
Severstal konečně v plném počtu, ale inkasoval hned třikrát v pěti minutovém oslabení.
22:01'
Faul Denise Kuljaše potrestán potřetí! Alexandr Jevsejenkov se připisuje třetí asistenci, tentokrát posunul kotouč na pravý kruhu, odkud pálil z první MIRO AALTONEN a propálil vše co mu stálo v cestě – 3:0!. Asistence: Alexandr Jevsejenkov.
21:00'
Pěti minutový faul Kuljaše je podruhé potrestán! Alexandr Jevsejenkov vypálil od modré, kotouč trefil Makejeva, který poté předložil bekhendem před prázdnou branku na hůl ARŤOMA ŠVECE-ROGOVOJE – 2:0! Asistence: Alexej Makejev a Alexandr Jevsejenkov.
20:01'
Druhou třetinu začíná domácí Viťaz, jak už bylo zmíněno přesilovou hrou.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:24 .
HC Viťaz Moskevská oblast – Severstal Čerepovec po 1. třetině 1:0.
Viťaz se prosadil ve 20. minutě zásluhou branky z hole Makejeva, navíc bude ještě dohrávat pěti minutovou přesilovku, kterou bude hrát ještě dvě minuty a třicet jedna vteřin za faul Denise Kuljaše.
20:00'
19:12'
Viťaz to stihl ještě v první části a prosazuje se v přesilové hře. Alexandr Nikulin krásnou ranou na teč našel mezi kruhy hůl ALEXEJE MAKEJEVA, který puk umístil mezi betony Sergeje Magarilova – 1:0! Asistence: Alexandr Nikulin a Alexandr Jevsejenkov.
19:05'
Alexandr Jevsejenkov ranou od modré po ledě minul pravou tyč.
19:00'
Oleg Jašin až nyní kotouč dostal z pásma, ale pouze na střídačku Severstalu, vhazovat se tak bude opět před brankou hostů.
18:30'
Opět Miro Aaltonen střílel z pravého kruhu, tentokrát zasáhl Sergej Magarilov lapačkou.
18:00'
Miro Aaltonen mířil dobře na zadní tyč, kotouč dokonce z výstroje Sergeje Magarilova vypadl, ale ke smůle domácích pouze vedle pravé tyče!
17:31'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Denis Kuljaš – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Pětiminutový trest odpyká Vadim Kudako.
17:21'
Jevgenij Mons se nedostal ramenem před obránce Severstalu, a tak se zakončení domácího útočníka nekonalo.
16:32'
Nikolaj Stasenko šikovně kotouč nahodil už od své modré, aby k němu měl blíže domácí hráč, ale z branky vyjel dobře brankář Sergej Magarilov a kotouč konstruktivně rozehrál.
16:04'
Po ofsajdu Severstalu se bude vhazovat ve středním pásmu.
15:50'
Miro Aaltonen poize kotouč nahodil do pásma hostů a zavelel ke střídání celé formace.
15:00'
Arturs Kulda vypálil těsně po skončení přesilovky a orazítkoval pravou tyč domácí branky!
14:55'
Jevgenij Katičev na ledě. Viťa první oslabení také zvládl.
14:20'
A další kotouč letí za branku Severstalu.
14:00'
Konstantin Kornějev nepropálil bloky Viťazu a Arťom Švec-Rogovoj v pohodě vyhodil kotouč přes všechny čáry.
13:18'
Ivan Zacharčuk to vzal na sebe, ale jeho pokus z vrcholu levého kruhu schoval v lapačce Joni Ortio. Vhazovat se bude po jeho pravici.
12:55'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Katičev – 2 min., držení).
12:12'
Akce třech proti dvěma se domácím nepovedla zakončit. Gennadij Stoljarov hledal na zadní tyči Bornu Renduliće, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
11:18'
Nádhernou kombinaci na jeden dotek teď předvedli hosté. Maxim Rybin obdržel přihrávku skrz celé pásmo a mířil výborně, ale v brance se roztáhl Joni Ortio a nádherným zákrokem ponechal skóre na nule.
11:00'
Severstal vyhodil kotouč přes všechny čáry, ale icing se nepískal, Alexej Makejev musí hrát.
10:20'
Nikita Komarov otřel svou ránu o obránce, ale Sergej Magarilov hokejkou kotouč vyrazil do plexiskla.
10:00'
Nikita Vyglazov si ranou z úhlu na brankáře Severstalu nepřišel. Domácím však přesilovka moc pomohla a aktivitou chtějí hýřit i po ní.
09:22'
Hosté jsou v plném počtu na ledové ploše.
09:01'
Krásná kombinace domácího útoku Miro Aaltonen – Gennadij Stoljarov a zakončující Borna Rendulić skončila na betonech brankáře Sergeje Magarilova.
08:46'
Je tomu opravdu tak! Branka to nebyla. Kotouč zasáhl oblouk branky a pak podivně vyskočil po vnější síti – stále tak 0:0 a pokračuje přesilovka Viťazu.
08:46'
Alexandr Sjomin vypálil z mezikruží a domácí se začali radovat! Nicméně kotouč se podivně zamotal v sítí z vnější strany a bude se zkoumat video, za byl opravdu kotouč v síti! Podle opakovaných záběrů to vypadá, že se opravdu jednalo o zásah pouze boční sítě!
08:06'
Domácí se na chvilku dostali do pásma, ale po přihrávce rukou jsou z něj ihned vykázáni.
07:40'
Hosté se rychle osvobodili a Viťaz musí zakládat akci ze své třetiny.
07:22'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vadim Kudako.
07:05'
Vladimir Malevič nyní ranou od modré vystrašil Joni Ortia, který puk neviděl a měl štěstí že rána minula prostor třech tyčí.
06:41'
Ivan Zacharčuk nahazoval kotouč až z poza červené čáry znamená další icing hostů.
06:12'
Alexandr Nikulin chtěl bekhendem najít před brankou úplně volného Gennadije Stoljarova, ale kotouč se zastavil o oblouk branky a před branku vůbec nedošel.
05:11'
Igor Golovkov hned po buly švihem prověřil lapačku Sergeje Magarilova, ta byla na svém místě.
05:03'
Nepřesná přihrávka Ivana Lekomceva znamená icing Severstalu.
04:32'
Náznak šance měli i hosté, ale Sergej Monachov kotouč dorážel vysoko nad branku domácích.
03:15'
Pavel Černov se objevil absolutně sám před hostujícím brankářem, ale v klíčkové chvíli mu kotouč odskočil od hole! To byla první tutovka dnešního utkání.
02:30'
Nikita Vyglazov vystřelil přes obránce, ale Sergej Magarilov byl na svém místě.
01:23'
Oleg Jašin držel dlouho kotouč v útočné třetině ale ke střele se hostující útočník nedostal.
00:32'
Miro Aaltonen před brankou hodně nepříjemně tečoval ránu Borny Renduliće, a hned v první minutě se brankář Severstalu pořádně zapotil.