KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Red Star Kunlun - 3. listopadu 2018   15:00

Vitaz
Vitaz
28:52' A. Nikulin (Voronkov, Kokarev)
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
Red Star Kunlun
24:25' Yip  (Sundström, Wolski) • 41:03' Wolski  (Sundström)
Vitaz
Morozov, Ščerrig – Ivanov, Lazarev
Viťaz Ice Palace
4 723 diváků
Brust (C. Sun) – V. Lajunen, Järvinen, Kundrátek, Jüe, Vitásek, Bartley – Wolski, Sundström, Beck – Yip, Palola, Lundh – Fontain, Kane, Mertl – Jaw, Squires, Latta.

Československá stopa
Vojtěch Mozík (VIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:55
Ondřej Vitásek (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:26
Tomáš Mertl (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:55
Tomáš Kundrátek (KUN) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:41
V tomto dramatickém zápase padly tři branky. Jako první se prosadil hostující Brandon Yip. Následně ve dvacáté deváté minutě vyrovnal Alexandr Nikulin. Rozhodující branku vstřelil z kraje třetí třetiny bleskově po vhazování Wojtek Wolski.
59:59'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., podrážení).
59:35'
Icing se nepíská, hra pokračuje dál.
59:15'
Rána od modré čáry končí nad brankou, hosté jsou pod velkým tlakem.
58:54'
Joni Ortio míří na střídačku, domácí budou hrát v šesti. Mají buly v útočném pásmu.
58:34'
Domácí stále prohrávají o jednu branku, nemohou se dostat do útočného pásma.
58:00'
57:41'
Red Star Kunlun vyhazuje přes všechny čáry.
57:16'
Velkou šanci měl nyní jeden z domácích hráčů-. Barry Brust kotouč dokázal se štěstím vyrazit.
56:24'
Domácí celek má možnost v závěru zápasu hrát přesilovku, ve které se může pokusit o vyrovnání.
56:00'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ondřej Vitásek – 2 min., podrážení).
55:25'
Hostující celek se nyní dostal do přečíslení dva na jednoho. Kotouč ale po střele končí mim branku.
54:21'
Cory Kane mohl navýšit vedení hostujícího celku, jeho ránu kryje domácí gólman. a tak přerušuje hru.
Dnešní utkání sleduje 4 723 diváků.
53:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
52:40'
Kunlun získal kotouč, a tak se může hostující celek pokusit o zisk útočného pásma.
52:12'
Domácí hráči zkrátili střídání, do hry se dostávají častěji, a tak se pokouší zvýšit tempo utkání.
51:11'
Miro Aaltonen pálil a brankář Red Star kryje kotouč. Komerční přestávka.
50:48'
Vojtěch Mozík dobře vypálil od modré čáry. Jeho tvrdá rána však končí mimo branku. Možná kotouč jemně tečoval brankář.
-142:44'
Domácí rozehrávají od své branky. Rychle se dostali do útočného pásma. Borna Rendulić pálil z dobré pozice, Barry Brust byl připravený.
48:18'
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže si vypracovat výraznější střeleckou pozici.
46:24'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Olli Palola – 2 min., podrážení).
45:50'
Hra se delší dobu nepřerušovala, sledujeme rychlý hokej, domácí se pokouší vyrovnat. Kunlun zodpovědně brání.
44:00'
Čtyři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, Alexej Makejev nahodil do útočného pásma, ale brankář Kunlunu zasahovat nemusel.
43:35'
Kunlun rozehrává od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
42:54'
Taylor Beck pálil od modré čáry, Wojtek Wolski tečoval kotouč, a tak musel zasahovat domácí brankář Joni Ortio.
42:17'
Tomáš Mertl rozehrává od své branky, hostující celek se pokouší hrát aktivně.
41:03'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení. Johan Sundström vyhrál buly v útočném pásmu a ránou z první poslal kotouč pod horní tyčku. WOJTEK WOLSKI. Asistence: Johan Sundström.
40:30'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Střelecky je aktivnější hostující celek, střely na branku jsou v jeho prospěch 20:17, ale platí vyrovnaný stav. Hosty poslal do vedení Brandon Yip, následně vyrovnal domácí Alexandr Nikulin.
40:00'
39:40'
Velký závar před brankou Kunlunu, domácí hokejisté ovšem prostřelit brankáře nedokázali.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:24'
Jevgenij Katičev rozehrává od své branky, následně ale domácí akce končí nepřesnou přihrávkou.
37:47'
Nikolaj Stasenko rozehrává od své branky, jeho spoluhráči v útočné třetině o puk ovšem přišli.
36:58'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme utkání, ve kterém zatím padly dva góly.
35:50'
Nikita Komarov dobře zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale gólmana neprostřelil.
35:15'
Cory Kane uklidňuje hru před svou brankou, následně ale domácí akce pokračovala dál, a tak pálil Stanislav Romanov. Jeho rána končí mimo.
33:52'
Pavel Černov hledal spoluhráče před brankou, jeho pas byl nepovedený.
32:40'
Marek Hrivík se dostal do útočného pásma, následně pálil jeho kolega, který však trefil spoluhráče před brankou.
31:11'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není. Hra se bez příležitostí přelévá ze strany na stranu.
29:50'
Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Viťazu.
28:52'
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí celek dokázal vyrovnat, střelu od modré čáry vyrazil brankář jen před sebe, kde snadno dorážel nepokrytý ALEXANDR NIKULIN. Asistence: Jegor Voronkov a Denis Kokarev.
28:40'
28:20'
Viťaz se nemůže stabilněji dostat do střelecké pozice.
27:18'
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se dostat do útočného pásma. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
26:40'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., sekání).
26:05'
Komerční přestávka.
25:30'
Domácí celek se nyní nastěhoval do útočného pásma a pokoušel se něco vymyslet před brankou, ale hosté získali kotouč.
24:25'
Čekání na první branku končí. Hosté se dostávají do vedení, prosazuje se povedenou střelou z předbrankového prostoru BRANDON YIP. Asistence: Johan Sundström a Wojtek Wolski.
23:26'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Danila Mojsejev – 2 min., podrážení).
23:26'
Vhazovalo se před brankou Viťazu, domácí celek se ale ke kotouči dostal.
22:41'
Mnoho šancí ve druhé třetině zatím k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:07'
Jegor Voronkov rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů.
21:26'
Cory Kane hledal v útočném pásmu spoluhráče, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, 13:11 vede na střely domácí celek, největší šanci měl Danila Mojsejev, který však netrefil prázdnou branku.
20:00'
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane, domácí mají kotouč pod kontrolou.
19:15'
17:15'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).
17:07'
Kunlun se propracoval do střelecké pozice, Zach Jüe nepřesně zakončoval. Jeho střelu kryje brankář.
15:52'
Wojtek Wolski poslal puk spoluhráči za brankou, Taylor Beck přihrával před branku, kde byl jeho kolega obsazený.
15:20'
Vhazovalo se v útočném pásmu Kunlunu, ten souboj o puk nevyhrál.
13:30'
Gennadij Stoljarov se dostal do útočného pásma, poslal kotouč na zcela volného spoluhráče. Danila Mojsejev nedokázal sám před brankou trefit odkrytou bránu. Obrovská šance nebyla proměněná.
12:27'
Hraje se rychlý hokej, Wojtek Wolski se pokoušel získat útočné pásmo, ale přihrávka na spoluhráče nebyla přesná.
12:10'
Hra je nyní přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:51'
11:43'
Olli Palola to zkoušel při vlastním oslabení, jeho rána byla zblokovaná.
11:00'
Viťaz pálil z prví, rána končí mimo branku.
10:24'
Přesilovku hraje domácí celek, který se může pokusit vstřelit první brankuv zápase. Barry Brust má také štěstí.
09:51'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., hákování).
09:06'
Barry Brust byl pozorný, a tak si dokázal poradit se zakončením Danila Mojsejeve.
08:25'
Ville Lajunen rozehrává od své branky, následně Tomáš Mertl o kotouč přišel, a tak mohou hrát domácí.
07:45'
Joni Ortio byl poněkud zmatený, ale obrana dokázala volný kotouč dostat do bezpečí.
06:40'
Dlouhou dobu se hra nepřerušovala, domácí mají převahu, Alexandr Sjomin se sice dostal do útočného pásma, pak ale nevypálil.
05:53'
Joonas Järvinen pálil od modré čáry, jeho projektil poměrně snadno vyrazil Joni Ortio.
05:00'
Pět minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru z obou stran. Optickou převahu má tým domácí.
04:43'
Borna Rendulić se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:19'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Igor Golovkov pálil od modré čáry. Hostující brankář kryje kotouč.
02:44'
Hra se zatím bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.
02:26'
Barry Brust přerušuje hru, před jeho brankou se následně strhla potyčka.
01:53'
Brandon Yip pálil a jeho ránu vyrazil domácí brankář.
01:17'
Alexej Makejev rozehrává od své branky, ale o puk jej obral Ondřej Vitásek.
00:44'
Jako první se do šance dostal domácí celek, Arťom Švec-Rogovoj pálil mimo.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, S. Romanov, Golovkov – A. Sjomin, Hrivík, M. Aaltonen – P. Černov, Rendulić, Makejev – Kokarev, Švec-Rogovoj, Stoljarov – N. Komarov, A. Nikulin, Mojsejev.

Red Star Kunlun: Brust (C. Sun) – V. Lajunen, Kundrátek, Jüe, Vitásek, Bartley – Wolski, Sundström, Beck – Yip, Palola, Lundh – Fontain, Kane, Mertl – Jaw, Squires, Latta..
Ani domácí Viťaz na tom není zrovna výborně. V tabulce Západní konference je je na osmé pozici se ziskem jednadvaceti bodů. Poslední zápas sice tým porazil Chabarovsk 4:1, předtím ale nestačil na Rigu, Novosibirsk, Astanu a Ufu.
Kunlun prožívá nepovedené období. V tabulce Východní konference je na desáté pozici, získal dvaadvacet bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Kazaň dokázal porazit 3:0. Nestačil na Nižněkamsk, Novgorod, Petrohrad a Minsk.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz Moskevská oblast a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.