KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Novgorod - 24. října 2018   11:30

Vladivostok
Vladivostok
23:32' Černikov (A. Strelcov) • 24:54' Feoktistov (V. Butuzov) • 28:58' Kubát (V. Strelcov, Černikov)
3:2
(0:0, 3:0, 0:2)
Novgorod
Novgorod
43:17' Sabolič  (Holm, S. Galimov) • 59:50' Sabolič  (Calof, D. Sjomin)
Vladivostok
Bondar, Naumov – Kučava, Novikov
Fetisov Arena
2 607 diváků
Novgorod

To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou.
Československá stopa v utkání

Karel Kubát (VLD) 1+0, 2 střely, čas na ledě 21:17
Vojtěch Polák (VLD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:02
Marek Hovorka (VLD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:33
Střely na branku: 34 – 38
Je dobojováno, domácí sice neudrželi své tříbrankové vedení po druhé třetině, hosté v té třetí vsítili dva góly, z toho jeden deset sekund před koncem této části hry, už to ale na výsledku nic nezměnilo. Vladivostok zapisuj dva body do tabulky, hosté z jeho ledu odjedou s prázdnou.
59:50'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tak přeci jen ještě jeden gól. Hosté nakonec v powerplay snížili na rozdíl jediné branky díky přesné trefě ROBERTA SABOLIČE, který už jen ale kosmeticky upravuje skóre. Poslední vteřiny zápasu si domácí už ohlídají – 3:2. Asistence: Andrew Calof a Dmitrij Sjomin.
59:30'
Kotouč směřoval k odkryté hostující brance, obrana si ho ale vzala a hned směřuje zase do útoku. Spíše to ale vypadá, že se už nic nestane.
58:49'
Hosté jsou v držení kotouče, ale domácí hráči je takřka k ničemu nepouštějí a už vůbec ne ke kontaktní brance.
58:11'
Domácí celek si bere oddechový čas.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:32'
Hosté hrají bez brankáře a zkouší to se šesti bruslaři v poli.
57:05'
Denis Barancev zakládá od vlastní branky další akci Nižného Novgorodu, který má necelé tři minuty na to, aby s utkáním něco udělal.
56:13'
Polák poslal zpoza branky přihrávku najíždějícímu Hovorkovi, brankář hostů byl ale u kotouče dříve a přikryl ho. Hra je opět přerušena.
55:43'
Hosté jsou už v plném počtu a mohou pokračovat v boji o kontaktní branku. Už se stěhují do útočného pásma.
55:09'
Domácí byli v další dobré šanci, jenže brankář hostů podržel svůj tým a hru přerušil. Vhazování proběhne po jeho levé ruce.
53:58'
Marek Hovorka tečoval před brankou hostů střelu od modré čáry, ale nevyšlo mu to. Poté se hosté osvobozují a posílají kotouč až před domácí branku.
53:43'
Komplikace pro hosty. Ti nyní budou hrát v oslabení a domácí mají šanci přidat další pojistku v podobě čtvrté branky.
53:43'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., podrážení).
53:29'
Denis Šurakov střílel z otočky v prostoru mezi kruhy, jeho projektil však byl nepřesný a mezi tři tyče se nevešel.
51:56'
Stále bojují hosté o kontaktní branku. Jenže domácí, ač jsou pod velkým tlakem, dokáží ho vždy ustát a velmi dobře pracuje nejen obrana Admiralu, ale skvěle tým drží svými zákroky Serebrjakov.
51:21'
Alexandr Strelcov střílel z pravého kruhu a jeho projektil chytil hostující brankář. Na druhé straně pak musel opět do akce Serebrjakov, jenž likviduje další nebezpečnou akci Nižného Novgorodu.
50:01'
Další pěkně sehraná kombinace Nižného Novgorodu, z pravé strany chtěl střílet Sjomin, ale ideálně puk netrefil. Akce hostů je tak u konce a na opačnou stranu míří zase domácí celek.
49:28'
Domácí jsou pod další palbou hostů, ti cítí šanci na návrat do zápasu a snaží se stále dostat se Vladivostoku na dostřel jediné branky. A nyní udrželi útočné pásmo, bude se opět vhazovat před Serebrjakovem.
48:59'
Sergej Koňkov si sjel k levé tyči hostujícího brankáře a zakončoval, ovšem Galimov vytasil svoji lapačku a poté jeho pokus zastavil.
48:11'
Karel Kubát nyní sebral jednomu z hostů kotouč a hned ho poslal do středního pásma. Jeho tým tak může po delší době zase zaútočit.
47:56'
Daniil Iljin si sjel do těsné blízkosti Serebrjakova, ale jeho zakončení bylo nepřesné. Přesto raději domácí gólman podržel puk pod lapačkou a přerušil hru.
47:30'
Další závar před brankou Vladivostoku, hosté mají tlak a snaží se dostat na kontaktní branku. Obrana Admiralu však byla pozorná a dokázala tlak ustát.
47:15'
Domácí brankář si nyní připsal další dobrý zákrok, kterým podržel dvoubrankové vedení svého celku. Následně je hra přerušena a bude se vhazovat po jeho pravé ruce. To vše ale až po komerční přestávce.
47:03'
46:46'
Torpedu se nedaří usadit se v útočném pásmu.
45:46'
Denis Barancev nebezpečně pálil zápěstím od modré čáry. Nikita Serebrjakov povyjel poměrně daleko a dokázal puk ukrýt ve své výstroji.
45:03'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Karel Kubát – 2 min., držení).
44:20'
Anton Šenfeld si nabruslil na střed a pak přenechal puk zadovkou Michailu Orlovovi. Ten však mířil jen doprostřed branky, Nikita Serebrjakov kotouč za svá záda nepustil.
43:17'
Hosté nakonec přeci jen využívají přesilovku a snižují na 1:3. Torpedo konečně rozjelo smysluplnou kombinaci v útočném pásmu, kterou přesnou střelou zápěstím zakončil ROBERT SABOLIČ. Nikita Serebrjakov si tak dnes čisté konto neudrží. Asistence: Philip Holm, Stanislav Galimov.
42:55'
Po hrubce v rozehrávce hostů se málem domácí znovu prosadili. Stanislav Galimov nakonec vše dokázal zachránit včasným zákrokem betonem.
42:37'
Znovu to bylo od Torpeda bez střely a pak se hokejisté Admiralu dostali ke kotouči a vyhodili.
42:06'
Domácí začali oslabení dobře, hned se jim povedlo vyhodit puk.
41:49'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Koňkov – 2 min., hákování).
41:27'
Nikita Serebrjakov chytil nepříjemný nahozený puk a už jej neměl komu rozehrát. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
40:53'
Domácí vyhodili kotouč, ale o zakázané uvolnění se nejedná, pokračuje se ve hře.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 13:19.
Druhá třetina skončila a vyšla mnohem lépe domácímu Admiralu Vladivostok, který vede nad Torpedem Nižnyj Novgorod 3:0. Skóre utkání otevřel Alexandr Černikov pohorovou dorážkou z bezprostřední blízkosti. Na 2:0 zvyšoval Nikita Feoktistov střelou po brejku z mezikruží a zatím poslední branku domácího mužstva přidal ve 28. minutě český obránce Karel Kubát, který zakončoval rychlý brejk svého mužstva. Hosté si také vypracovali nějaké šance, ale ty všechny pochytal Nikita Serebrjakov.
40:00'
39:45'
Poslední sekundy druhé části se odehrávají před brankou Admiralu.
39:16'
Rozhodčí si všiml špatného přechodu modré čáry Vladivostoku a píská ofsajd.
38:32'
38:08'
Z pravé strany natáhl ke tvrdé ráně z nápřahu Alexandr Ugolnikov. Galimov se ale vylepšil reputaci a jeho pokus dokázal vyrazit.
37:25'
Další útočný výpad Torpeda při vlastním oslabení. Admiral má problémy a diváci nespokojeně pískají.
36:49'
Hosté se zmocnili puku a Denis Šurakov odvedl výbornou práci, když ho zavezl až do útočného pásma.
36:32'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Mat Bodie – 2 min., krosček).
36:02'
Nikita Serebrjakov musel nakonec předvést další kvalitní zákrok, aby přerušil hru. Pálil na něj z levého kruhu Anton Šenfeld.
35:26'
Anton Krasotkin vyjel za branku, aby vypomohl s rozehrávkou, ale to mu moc nevyšlo. Hosté zůstávají v tlaku v útočném pásmu.
34:28'
Mohlo to být 4:0! Střela od modré čáry sice minula branku, ale k puku se dostal Alexandr Černikov a málem se mu povedlo dorazit kotouč za Stanislava Galimova. Ten byl nakonec se svým betonem u levé tyče včas.
34:09'
Hra je přerušena kvůli ofsajdu domácího mužstva. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:27'
Jegor Jakovlev si našel u levého hrazení kousek prostoru na střelu, ale ta nebyla pro Galimova příliš nebezpečná Ten si tak alespoň mohl lehčím zákrokem zvednout sebevědomí.
32:27'
Vinou nepřesné přihrávky přišli hosté v útočném pásmu a puk a teď se musejí zase bránit.
31:37'
Dmitrij Sjomin střílel z pravého kruhu, ale Nikita Serebrjakov pokračuje ve skvělém výkonu, i tuto střelu pokryl.
30:45'
Admiralu se nepovedl přechod modré čáry, Sergej Koňkov byl za ní dříve než hráč s pukem. Takže ofsajd.
30:22'
Další rychlý brejk Vladivostoku. Ten tentokrát zakončoval z levé strany Gleb Zajcev a Galimov byl pozorný, zasáhl lapačkou.
29:15'
Hosté mohli snížit, ale přihrávku Damira Žafjarova, která mohla směřovat před odkrytou bránu, stihli domácí nakonec pokrýt.
28:58'
Oddechový čas pro hosty.
28:58'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Vhazovalo se před brankou Vladivostoku, ale domácí získali puk a předvedl ukázkový smrtící brejk. Na jeho konci byl český obránce KAREL KUBÁT, který vystřelil z mezikruží a zvýšil vedení svého mužstva už na 3:0. Asistence: Vasilij Strelcov, Alexandr Černikov.
28:40'
Hosté trochu přidali na aktivitě a vybojovali si útočné pásmo a vhazování po levici Serebrjakova.
28:27'
Obě mužstva jsou v plném počtu.
27:30'
Od pravého hrazení střílel Vojtěch Polák, jeho střela však na Galimova ani nedošla, zablokovali ji obránci.
26:27'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., sekání).
26:26'
Probíhá krátká komerční přestávka a úprava ledu.
25:59'
Torpedo se na chvíli usadilo v útočném pásmu, ale nevytěžilo z toho ani střelu na branku.
24:54'
Další gól v Galimovově síti a domácí už vedou 2:0, tak to je povedený nástup do druhé třetiny. Butuzov našel přesnou přihrávkou z levé strany mezi kruhy najíždějícího NIKITU FEOKTISTOVA, kterého nechala hostující obrana trestuhodně volného, a ten přesnou střelou zavěsil. Asistence: Vladimir Butuzov.
24:24'
Hosté se hned pokusili o odpověď, ale Nikita Serebrjakov dál drží svou branku uzamčenou, ustál i střelu Michaila Orlova od modré čáry, stejně jako následné dorážky.
23:32'
Máme tu první branku zápasu, Admiral jde do vedení! Střelu Alexandra Strelcova z mezikruží Galimov pouze vyrazil a vůbec nevěděl, kde má puk. Ten si našel ALEXANDR ČERNIKOV, který se nejrychleji zorientoval a poslal kotouč za záda bezmocného Galimova. Asistence: Alexandr Strelcov.
23:30'
Hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Hra se tak znovu stěhuje před Stanislava Galimvova.
23:06'
Nikita Serebrjakov předvedl výbornou práci s holí, když poslal přihrávku až na útočnou modrou čáru.
22:23'
Gleb Zajcev objel branku, pak se i s obráncem na zádech otočil a střílel bekhendem. To však nebyl žádný problém pro Galimova.
21:37'
Tentokrát už domácím přechod modré čáry vyšel a z mezikruží pak vypálil Vladimir Butuzov. Stanislav Galimov ovšem předvedl spolehlivý zákrok, kotouč mu nevypadl.
21:22'
Nyní se přerušuje pro změnu kvůli postavení mimo hru hokejistů Vladivostoku.
20:51'
Hra je přerušena kvůli zásahu puku vysokou holí.
20:23'
Dmitrij Rodionyčev vystřelil z levého kruhu, brankář Vladivostoka Nikita Serebrjakov předvedl jistý zákrok. Vhazovat se bude po jeho pravici.
20:01'
Statistiky první třetiny:
Střely na bránu 15:12, vhazování 10:9, hity 5:6, čas v útoku 3:26 – 2:45, vyloučení 1:2.
Úvodní dějství přineslo vyrovnaný hokej s řadou střel a závarů, ale minimem vyložených šancí. Převahu měli domácí, ale Torpedo zahrozilo z několika brejků. Gól jsme neviděli, snad se dočkáme v dalším průběhu.
20:00'
19:50'
Do potyčky u hrazení se dostali Žafjarov a Vasilij Streľcov, rozhodčí vylučovat nebude.
18:58'
Domácí tlačili v útočném pásmu, jenže Feoktisov zpětně přihrával na modrou čáru příliš prudce, takže do úniku ujel zničehonic Paršin. Při nájezdu trochu ztratil stabilitu, přesto dokázal překvapivě zakončit z otočky po ledě. Serebrjakov nečekanou střelu vyřešil rozklekem.
18:30'
Oba celky dobře brání střední pásmo a tak se v závěru třetiny uchylují jen k nahazování puků. Hostům je pískáno zakázané uvolnění.
17:48'
Galimov zalehává puk a vhazovat se bude před brankou Nižného Novgorodu.
17:25'
Obránce Kozlovskij byl na výpadu u mantinelu tvrdě zastaven, hosté však jen nahazují za Serebrjakova, který rozehrává další útočnou akci zpoza své klece.
16:25'
Také Vladivostok se ubránil prvnímu oslabení. V závěru přesilovky Serebrjakov vyrážel jedovatý švih obránce Holma.
15:47'
Sabolič obkroužil s pukem celé útočné pásmo a předal ho za sebe Sjominovi, který z úhlu prudkou ranou vyprášil Serebrjakovovy betony.
15:14'
Domácí se v oslabení osvobozují a vyvážejí puk, Karel Kubát dokonce vybojoval vhazování v útočném pásmu.
14:25'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., hákování).
12:41'
Torpedo zvládlo i druhé oslabení, hraje se opět v plném počtu na obou stranách.
11:50'
V přesilovce je aktivní hlavně Sergej Koňkov, zatím ale recept na brankáře Galimova nenašel sám, ani po jeho zpětné přihrávce zblízka Alexandr Streľcov.
10:41'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., sekání).
10:00'
Admiral je v tlaku, nižněnovgorodský gólman Stanislav Galimov čelil už sedmi střeleckým pokusům, zatímco na domácí bránu mířily jen dva.
7:20'
Hosté přežili dvouminutové oslabení a jsou na ledě znovu v plném počtu včetně bývalého útočníka pražské Sparty.
5:20'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Robert Sabolič – 2 min., vražení na hrazení).
5:16'
Admiral je bez brankáře, hlavní rozhodčí má vztyčenou paži při signalizovaném trestu.
2:00'
Z technických důvodů budeme zatím přinášet jen info o důležitých událostech.
00:01'

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Kozlovskij (A), Ugolnikov (A), Kubát, Taratunin, Miščenko, Antropov, Karmaškov – Černikov, V. Strelcov, A. Strelcov – K. Voronin, V. Polák, Hovorka (C) – Feoktistov, Koňkov, V. Butuzov – J. Jakovlev, Mereskin, Zajcev.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Tichomirov) – Barancev (A), Orlov, Holm, Bodie, Volčenkov (C), Korobov, Rodionyčev – Paršin, Miele, Varnakov – Sabolič (A), D. Sjomin, Calof – Žafjarov, D. Iljin, Šenfeld – Verjajev, Urakov, Šurakov – Setdikov..
Torpedo Nižnij Novgorod:

Novgorod je nyní na sedmé příčce s dvaceti čtyřmi body a skóre 59:57. Torpedo prohrálo posledních šest zápasů, ale hned čtyřikrát remizoval v základní hrací době, ale posléze nezvládal prodloužení a nájezdy. V posledním zápase zavítal Novgorod do Chabarovsku. První třetina skončila 1:1. Ve druhé se domácí dostali do vedení 3:2, ale dvě minuty před koncem zápasu srovnal Semin. Šlo se tak opět do prodloužení, ale tentokrát už ho Torpedo zvládlo, když vstřelil gól Šenfeld. Nejproduktivnějšími hráči jsou se čtrnácti body Galuzin, Paršin a Šenfeld.
Admiral Vladivostok:

Vladivostok je momentálně na dvanáctém místě s jedenácti body a skóre 43:70. Po devíti prohrách přivítal na svém ledě Nižněkamsk. První třetinu ovládli domácí po brance Ugolnikova. Ve druhé periodě branka nepadla, ale v té třetí srovnal ve 42. minutě Jakimov. Ovšem v 5. minutě vstřelili domácí dva góly, konkrétně Butuzov a Voronin. Ke konci zápasu se ještě trefil do prázdné brány Butuzov a Admiral vyhrál 4:1. Nejproduktivnějším hráčem je s dvanácti body Černikov.
Dnes se proti sobě utkají týmy Admiral Vladivostok a Torpedo Nižnij Novgorod. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na ledě Novgorodu, který vyhrál jasně 5:1. Dnes se ovšem bude hrát ve Fetisov Aréně, která nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.