KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Slovan Bratislava  - 21. září 2018   11:30

Vladivostok
Vladivostok
01:38' Ďjakov (Černikov, A. Strelcov) • 04:10' Černikov (V. Strelcov) • 22:36' Koňkov (V. Butuzov) • 51:28' Vicharev (Koňkov, V. Butuzov)
4:5
(2:1, 1:3, 1:1)
Slovan Bratislava
06:27' Schaus  (Bačik, Lunter) • 23:18' Sukel'  (Červený, Chipchura) • 32:32' Taffe  (Virta, Řepík) • 36:52' Taffe  (Gelinas, Rau) • 52:52' Řepík  (Grman, Virta)
Vladivostok
Sergejev, Gusev – Šalagin, Šišlo
Fetisov Arena
3527 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3527 diváků.
Česká stopa v utkání

Michal Řepík (SBA) – 1+1, 4 střely, čas na ledě 14:16
Rudolf Červený (SBA) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:20
Lukáš Klok (SBA) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:46
Jakub Štěpánek (SBA) – 60 minut, 4 góly, 29 zákroků, 88%
Střely na branku: 33 – 39
Je konec! Slovan Bratislava zvládl otočit vývoj dnešního utkání a vítězí na ledě Vladivostoku 5:4! Domácí přitom vedli už 3:1. Slovan ale předvedl neskutečný obrat. O minutu později totiž snížil Sukeľ a ve 13. minutě přetavil tlak slovenského celku ve vyrovnání Jeff Taffe. Stejný hráč navíc v 17. minutě zužitkoval přesilovou hru a dostal Slovan do vedení. Ve třetí třetině byl Vladivostok mnohem aktivnější a domácí hráči se tlačili za vyrovnáním. V 52. minutě se to povedlo Vicharevovi. Vyrovnaný stav však nezůstal dlouho. O dvě minuty později vrátil Slovanu vedení Michal Řepík! Domácí to v závěru ještě zkoušeli bez brankáře, ale další gól už nepřidali.
59:42'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
59:09'
Serebrjakov nadále zůstává v brance. Domácí hokejisté nemají prostor k tomu, aby se dostali do útočného pásma.
58:17'
Po šermované ve středním pásmu se kotouč odrazil na střídačku hostujícího celku. Admiralu se pomalu krátí čas na vyrovnání.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:26'
Michal Řepík dostal krásnou přihrávku do útočného pásma, nicméně jeho zakončení příklepem prolétlo kolem levé tyče domácí branky.
57:05'
Rozehrávka se nyní vůbec nepovedla ani domácímu mužstvu. Hráči Admiralu Vladivostok se nepovedla přihrávka na pravé křídlo.
56:42'
Slovan se nyní ubránil jen za cenu zakázaného uvolnění. Admiral tak nadále pokračuje v útočení a snaží se najít recept na vyrovnání.
56:09'
Admiralu se vůbec nepovedl přechod do útočného pásma. Hokejisté domácího celku celou akci uspěchali. Po odpískánem ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
55:49'
Jeff Taffe vpomohl obraně Slovanu v rohu obranného pásma. Hráči Slovanu Bratislava v závěru utkání nepouštějí soupeře do zakončení.
55:06'
Alexandr Černikov nahodil puk od modré čáry. Jeho nahození však netečoval nikdo v modrém dresu a hráči Slovanu nedokázali puk vyhodit.
54:25'
Domácí hokejisté uklidňují hru za vlastní brankou a vyčkávají na vystřídání. Hráči Slovanu také odjíždějí za odpočinkem na střídačku.
54:06'
Michal Řepík udržel puk za brankou domácího Vladivostoku. Hráči Slovanu bojují ze všech sil o důležité dva body.
53:10'
Domácím hráčům už moc času na vyrovnání nezbývá. Slovan se navíc drží v útočném pásmu a nepouští hráče soupeře do zakončení.
52:52'
Slovan právě vstřelil branku!
Slovan si bleskově bere zpět své ztracené vedení! Hrdinou slovenského celku se v tuto chvíli stává MICHAL ŘEPÍK, který přizvedl puk nad beton Serebrjakova! Asistence: Mario Grman, Patrik Virta.
51:28'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek přeci jen dokázal zužitkovat svůj tlak a srovnává! Štěpánek neudržel kotouč ve své výstroji a důrazný DENIS VICHAREV dorazil puk za čáru! Asistence: Sergej Koňkov, Vladimir Butuzov.
51:18'
Hosté znovu vybojovali puk na své hokejky a vyhodili jej ven z obranného pásma. Vladivostoku už moc času na vyrovnání nezbývá.
50:40'
Nikita Sirotkin vypálil od modré čáry, nicméně jeden z obránců Slovanu se vydal proti jeho rána a parádním zákrokem kotouč srazil do bezpečí.
50:20'
Hosté zatím brání ve velkém stylu. Hráči Admiralu si nedokážou vypracovat střeleckou pozici. Slovan vyhodil puk ven z obranného pásma.
49:31'
Vladivostok si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává hráčská lavice Slovanu.
49:27'
Hosté uspěli na vhazování v útočném pásmu. Hráči Slovanu Bratislava udrželi kotouč před brankou Admiralu a nasbírali cenné vteřinky.
49:10'
Tomáš Hrnka bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. Hokejista Slovanu Bratislava poslal přihrávku mezi kruhy, kde nebyl nikdo v bílém.
48:21'
Nicholas Schaus střílel od modré čáry, nicméně jeho rána byla hodně nepřesná a puk prosvištěl kolem branky připraveného Serebrjakova.
48:08'
Michal Řepík dostal krásnou přihrávku mezi obránce domácího celku, ale nedokázal si kotouč přehodit na bekhend. Serebrjakov dokázal zasáhnout.
47:28'
Matúš Sukel' zastavil střelu od modré čáry. Hostující hokejista obětavým zákrokem zablokoval dělovku od modré čáry.
47:10'
Kirill Ďjakov dostal krásnou přihrávku na pravý kruh. Domácí Ďjakov poté okamžitě zakončil, jenže jeho rána prolétla kolem branky.
46:25'
Patrik Lamper projel s pukem do útočného pásma, jenže střelou od mantinelu nenašel recept na Serebrjakova. Domácí brankář jeho pokus vyrazil.
46:12'
Adam Jánošík vybojoval puk v rohu obranného pásma a zadovkou poslal kotouč do středního pásma. Nikdo z hráčů Slovanu na jeho pobídku nedosáhl.
45:38'
Roman Tatalin zastavil nepřesnou rozehrávku Slovanu, zpracoval si kotouč na modré čáře a rozjel akci Vladivostoku po pravém křídle.
45:10'
Slovan se nyní po delší době vydal do útoku. Michal Řepík projel do útočného pásma, jenže jeho rána forhendem prolétla kolem branky.
44:42'
Alexandr Černikov dotíral na rozehrávku Slovanu za brankou Slovanu Bratislava. Nikdo v modrém dresu však rozehrávku Slovanu nepřečetl.
43:40'
Serebrjakov byl znovu v akci. Domácí brankář si musel dávat pozor na dotírajícího Michala Řepíka, ale i pod tlakem dokázal rozehrát.
43:10'
Serebrjakov vyjel ven z branky a za vlastní klecí zastavil prudkou přihrávku podél mantinelu. Gólman Vladivostoku navíc dokázal přesně rozehrát.
42:35'
Hosté se v úvodu třetí třetiny brání pomocí jednoduchých vyhození do středního pásma. Domácí Vladivostok se nemůže dostat do palebných pozic.
42:10'
Ofsajd také na straně Admiralu Vladivostok. Gleb Zajcev se ještě vydal debatovat s rozhodčím, ale ten jeho zbožné přání nevyslyšel.
41:37'
Další akce se Slovanu vůbec nepovedla založit. Rozehrávka po pravém křídle byla hodně prudká a akce skončila zakázaným uvolněním.
41:17'
Slovan se také vydal do útoku. Se zakončením od modré čáry neměl Serebrjakov žádný problém a betonem vykopl puk do bezpečí.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Vladivostok se v ní bude pokoušet dorovnat jednobrankovou ztrátu.
40:01'
Střely na branku: 22 – 34
Druhá třetina je minulostí! Domácí Vladivostok v jejím úvodu zásluhou Koňkova navýšil své vedení na 3:1. Slovan ale předvedl neskutečný obrat. O minutu později totiž snížil Sukeľ a ve 13. minutě přetavil tlak slovenského celku ve vyrovnání Jeff Taffe. Stejný hráč navíc v 17. minutě zužitkoval přesilovou hru a dostal Slovan do vedení. Třetí třetina tak bude nesmírně dramatická.
40:00'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:47'
Strelcov poslal dlouhou přihrávku na pravé křídlo, jenže jeho výpad nikdo z domácích hokejistů nepodpořil.
38:10'
Slovan si v závěru třetiny užívá své vedení. Slovenský celek předvedl parádní obrat a nyní je jasněm aktivnějším týmem na ledě.
37:10'
Chad Rau dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho pokus skončil ve výstroji brankáře Serebrjakova.
36:52'
Slovenský celek otáčí vývoj dnešního utkání a ujímá se vedení 4:3! Svou druhou branku v utkání přidal v přesilové hře JEFF TAFFE! Asistence: Eric Gelinas, Chad Rau.
36:28'
Nikita Sirotkin dostává dvě minuty za vysokou hůl a Slovan si zahraje přesilovou hru.
36:10'
Domácí hokejisté přišli o kotouč ve středním pásmu a museli se rychle vracet. Přechod Slovanu do útočného pásma skončil postavením mimo hru.
35:48'
Admiral ztratil své dvoubrankové vedení a musí začít pečlivě bránit. Duel začal prakticky nanovo.
35:23'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Michal Řepík dostal přihrávku na pravý kruh, ale nedokázal přesně zakončit.
34:31'
Slovan se po vstřelení vyrovnávací branky nadále snaží útočit. Slovenskému celku nyní narostla křídla.
32:39'
Ivan Miščenko dostal krásnou přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Jakub Štěpánek byl včas u pravé tyče a vyrazil puk betonem.
32:32'
Je vyrovnáno! Slovenskému celku se jeho aktivita vyplatila a skončila vyrovnávací brankou! Nejaktivnější střelec Slovanu JEFF TAFFE si připsal další zásah! Asistence: Patrik Virta, Michal Řepík.
32:03'
Slovan své oslabení zvládá ve velkém stylu. Hned v jeho úvodu se hosté dostali ke kotouči a vyhodili kotouč ven z obranného pásma.
31:37'
Domácí si zahrají svou první přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Virta.
31:17'
Jegor Baranov nahodil puk ze středního pásma do útočného pásma. Hokejisté Slovanu o kotouč sice zabojovali, ale obránci Vladivostoku byli důraznější.
30:30'
Střely na branku: 15 – 28
30:09'
Utkání se už přehouplo do své druhé poloviny a domácí celek nadále drží své těsné vedení. Slovan se ale snaží útočit.
29:41'
Hraje se ve vysokém tempu s minimem přerušení. Hosté nyní vybojovali kotouč v rohu obranného pásma a mohou se vydat do útoku.
29:06'
Konstantin Glazačev dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, jenže jeho následný pokus srazil pozorný obránce Slovanu mimo branku.
28:13'
Jegor Antropov zůstal po tvrdém střetu ležet u mantinelu a musí být odvezen za pomoci svých spoluhráčů.
27:36'
Jakub Štěpánek si dal pozor na nahození ze středního pásma a betonem vyrazil puk mimo tři tyče bratislavské branky.
27:03'
Michal Řepík dostal přihrávku do jízdy na pravé křídlo. Útočník Slovanu Bratislava svým nahozením Serebrjakova nepřekvapil.
26:15'
Domácímu celku se po změně stran podařilo vyrovnat obraz hry. Vladivostok už je v útoku přeci jen aktivnější a Jakub Štěpánek má práci.
25:29'
Matúš Sukeľ se prohnal do útočného pásma, ale střelou od mantinelu připraveného Serebrjakova nepřekvapil.
25:03'
Michal Sersen svým nahozením minul branku domácího celku. Na jeho zakončení nikdo v bílém dresu nereagoval.
24:21'
Domácí celek se po obdržené brance znovu tlačí do útoku a snaží se dostat defenzívu Slovanu pod tlak.
23:18'
Tak pozor! Slovan také přidává další branku! O rychlé snížení slovenského celku se postaral MATÚŠ SUKEĽ! Asistence: Rudolf Červený, Kyle Chipchura.
22:41'
Voronin projel podél mantinelu do útočného pásma, jenže svůj průnik nezakončil přesnou střelou. Stále se nepřerušuje.
22:36'
Domácímu Vladivostoku se znovu podařil vstup do třetiny! Po přihrávce Vladimira Butuzova překonal Jakuba Štěpánka SERGEJ KOŇKOV! Asistence: Vladimir Butuzov.
22:13'
Prostřední část zatím přináší spíše bojovný hokej. Hraje se hodně ve středním pásmu a k vidění je velké množství osobních soubojů.
21:40'
Hosté se usadili v útočném pásmu a vyměňují si krátké přihrávky. Kombinaci Slovanu zatím schází střelecké pokusy.
21:12'
Sergej Koňkov se skvěle vrátil s rozjetým útočníkem Slovanu, položil se mu pod nohy a špičkou čepele mu vypíchl kotouč.
20:39'
Michal Sersen vypálil od modré čáry, nicméně jeho dělovka nebyla přesná a kotouč pouze prolétl kolem branky Serebrjakova.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a Slovan se znovu vydal do útoku. První nahození do rohu třetiny domácí obrana odvrátila.
20:01'
Střely na branku: 8 – 21
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Admiralu. Vladivostok se zásluhou Ďjakov dostal do vedení už ve druhé minutě. O další tři minuty později přidal druhou branku Černikov a kouč Slovanu si raději vyžádal oddechový čas. Pauza hostům prospěla, protože v 7. minutě se prosadil Schaus. Od té doby byli hosté jasně lepším týmem, měli obrovskou střeleckou převahu, nicméně Serebrjakova znovu nepropálili.
20:00'
19:27'
Konstantin Glazačev projel s pukem za modrou čáru a vyslal jedovat střelu příklepem. Jakub Štěpánek jeho dělovku vyrazil betonem.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:24'
Jakub Štěpánek se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a nepustil kotouč za svá záda. Český brankář v barvách Slovanu vytáhl parádní zákrok betonem!
17:49'
Obrana Admiralu zase zafungovala na podtrženou jedničku. Hráči Slovanu jsou z výkonu domácích zadáků doslova zoufalí.
17:29'
Jánošik nahodil puk ze středního pásma na branku domácího Admiralu. Serebrjakov měl čas na rozehrávku a našel svého spoluhráče.
16:29'
Domácí obránci v posledních minutách přidali na tvrdosti a nedávají soupeři ani metr ledové plochy zdarma. Slovan se nemůže dostat do zakončení.
16:10'
Nikita Serebrjakov zatím drží domácí Vladivostok nad vodou. Za další efektní zákrok lapačkou sklidil potlesk zaplněného stadionu.
15:06'
Nyní se hraje v hodně vysokém tempu. Oba týmy se snaží útočit, ale jejich akce končí už na modré čáře. Dlouho se nepřerušovala hra.
14:29'
Jakub Štěpánek musel po dlouhé době zasahovat. Se slabým nahozením od modré čáry neměl bývalý brankář Vítkovic problém.
14:16'
Admiral se po delší době vydal do útoku. Svůj průnik po levém křídle málem zakončil střelou Alexandr Strelcov, ale obránce mu na poslední chvíli přizvedl hůl.
13:19'
Jeff Taffe svou třetí střelou v dnešním utkání zkoušel překvapit domácího brankáře, jenže kanonýr Slovanu Bratislava si neseřídil svá mířidla.
13:00'
Střely na branku: 3 – 16
12:29'
Schaus mohl napodobit svou gólovou střelu, nicméně ránou bekhendem z ostrého úhlu na domácího brankáře nevyzrál.
12:05'
Sersen pro Slovan udržel útočné pásmo a okamžitě nahodil puk zpátky před branku Admiralu. Nikdo z hráčů slovenského celku jeho pokus netečoval.
11:04'
Domácí obránci se z tísně dostali jen vyhozením kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Serebrjakova.
10:06'
Úvodní dvacetiminutovka se přehoupla do své druhé poloviny a Slovan Bratislava nadále pokračuje v enormním tlaku.
09:28'
Domácí táhli rychlý protiútok po levém křídle. Hokejisté Vladivostoku však byli příliš netrpěliví a jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
09:13'
Hosté jsou nyní opravdu nesmírně aktivní a uzamkli hráče Vladivostoku před Serebrjakovu klec. Domácí obrana zatím úspěšně odolává.
08:26'
Domácí brankář se v úvodu utkání rozhodně nenudí. Serebrjakov tentokrát vykopl levým betonem dělovku od mantinelu.
08:06'
Sersen nahodil puk od modré čáry. Kotouč se chvíli povaloval před Serebrjakovem, ale domácí brankář baseballovým chvatem kotouč ukryl do lapačky.
07:19'
Slovan se usadil v útočném pásmu a tlačí se za vyrovnáním. V kolonce střeleckých pokusů je slovenský celek mnohem lepší.
07:03'
Řepík projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže s jeho nahozením neměl domácí brankář žádný problém.
06:27'
Slovan Bratislava rychle snižuje a gólové hody pokračují! Hrdinou hostujícího celku se v tuto chvíli stává NICK SCHAUS! Asistence: Patrik Bačik, Mário Lunter.
06:12'
Domácí celek prožívá vstup do dnešního utkání jako z říše snů. Slovan působí hodně opařeným dojmem a bude se těžce zvedat.
04:10'
Hostující trenér si po druhé obdržené brance vyžádal oddechový čas!
04:10'
Vladivostok potvrzuje skvělý vstup do utkání druhou vstřelenou brankou! Vasilij Strelcov našel prudkou přihrávkou ALEXANDRA ČERNIKOVA, který vsítil druhou branku Vladivostoku. Asistence: Vasilij Strelcov.
03:27'
Admiral je po dobrém vstupu do dnešního utkání hlasitě podporován hlasitou podporou zaplněné arény. Slovan se musí bránit.
03:05'
Slovan nyní převzal aktivitu a nastěhoval se do útočného pásma. Hostující hokejisté se ale nemohou dostat do střelecké pozice.
02:07'
Domácí celek je úvodní brankou dnešního utkání pořádně nabuzený a Vladivostok se nadále tlačí do útočného pásma. Slovan zažívá těžký vstup do zápasu.
01:38'
Admiral Vladivostok se velmi rychle dostává do vedení! Domácí celek překvapil defenzívu Slovanu a KIRILL ĎJAKOV potvrdil svou dobrou střeleckou formu! Asistence: Alexandr Černikov, Alexandr Strelcov.
00:41'
Slovan se usadil v útočném pásmu, jenže hosté si při svém prvním střídání pouze přihrávali a nedostali se do palebné pozice.
00:25'
Utkání před malou chvílí začalo. Slovan se ihned po vyhraném buly vydal do útoku a snaží se uzamknout soupeře před jeho brankou.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní slovenská a ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Slovan bude hrát v bílém, zatímco Vladivostok zvolil modré dresy.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Miščenko, Antropov, Ugolnikov, Taratunin, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov – Koňkov, Vicharev, V. Butuzov – K. Voronin, Černikov, V. Strelcov – A. Strelcov, Glazačev, Zajcev – Sirotkin.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gelinas, Grman, Klok, Schaus, Bačik, Baranov, Jánošík – Řepík, Taffe, Virta – Sukel', Rau, Červený – Lamper, Chipchura, Lunter – Liška, Šimun, Hrnka.

Rozhodčí: Sergejev, Gusev – Šalagin, Šišlo.
Vzájemné duely v minulé sezóně

Slovan – Vladivostok 1:0
Vladivostok – Slovan 2:1 po nájezdech
Admiral Vladivostok

Ani Admiral Vladivostok nemůže být s úvodem nového ročníku spokojený. Dnešní domácí celek vybojoval v osmi duelech šest bodů a je na desáté pozici Východní konferenci. Celek z východu Ruska nyní absolvuje sérii domácích zápasů. Zatím se mu ale moc nedaří. V prodloužení totiž prohrál s CSKA Moskva a v posledním utkání nestačil na nájezdy na lotyšskou Rigu.
HC Slovan Bratislava

Slovan Bratislava letos neprožívá zrovna povedený vstup do nového ročníku Kontinentální hokejové ligy. Z devíti duelů vybojoval Slovan pouze šest bodů a patří mu jedenáctá pozice Západní konference. Venku Slovan vybojoval jen dva body a na kluzištích soupeřů inkasoval čtyřiadvacet branek. Na tomto tripu zatím slovenský celek nevyhrál. Postupně si připsal porážky s Čechovem, Kunlunem a naposledy prohrál 3:2 v Chabarovsku. Nejproduktivnějším hráčem Slovanu je osmibodový Taffe.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Admiralem Vladivostok a Slovanem Bratislava. Zápas startuje v 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.