KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Vladivostok - 14. října 2019   15:30

Astana
Pasquale (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Kleščenko, Metalnikov, M. Semjonov, Samat Danijar – R. Starčenko, Knight, Michajlis – Ševčenko, Pakarinen, Valk – Asetov, Sagadejev, Žajlauov – Šesťakov, Paňukov, Petuchov – Musorov.
Oskirko, Sergejev – Gorděnko, Černyšov
Barys Arena, Nur-Sultan
5 102 diváků
Vladivostok
Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, A. Osipov, Bobrjašov, Ďakov, Kozlovskij, Miščenko, Ibatullin, Ostrovskij – Bakoš, V. Butuzov, Ljungh – K. Voronin, Mereskin, Glazačev (C) – Lomako, Dělnov, Vicharev – Lisin, J. Petrov, Konnov.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 5 102 diváků.
Československá stopa v utkání

Martin BAKOŠ (VLD) 0 + 1, 2 střely, čas na ledě 20:32
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Barys Nur-Sultan: 45

Admiral Vladivostok: 18.
Škodolibě by se dalo říci, že si to Barys zaslouží. K čemu je domácím drtivá převaha v počtu střel na branku, když to většinou byly naprosto marné pokusy z dálky nebo takové polonahozené puky, s nimiž neměl Jussi Olkinuora (Vladivostok) žádné velké starosti...
O vítězství Admiralu dnes rozhodla snad jediná pohledná akce zápasu, kterou připravil Martin Bakoš.
60:24'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Martin Bakoš zatáhl puk po pravé straně k brance, zpětnou přihrávkou našel v mezikruží zcela volného MARKUSE LJUNGHA, který pohotovou střelou překonává Pasqualeho. Asistence: Martin Bakoš a Adam Almqvist.
60:01'
Siréna ukončila šedesátiminutové trápení obou mužstev, které nejsou schopné dopravit puk do branky soupeře. Fotbalový výsledek 0:0 dokonale vystihuje totální marnost obou týmů v zakončení.
60:00'
59:31'
Hosté dostávají puk ze třetiny, ale jen kousek od modré čáry.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:30'
Admiral v útočném pásmu, ale znovu se hosté ke střele nedostali.
58:02'
Jegor Petuchov (Barys) sice dopravil puk do branky Admiralu, ale gól neplatí pro hraní vysokou holí.
57:38'
Martin Bakoš (Vladivostok) se probojoval po levé straně do útočného pásma, tam ale jeho spoluhráči totálně selhali a hned o puk přišli.
56:51'
Vhazování po levici Olkinuory, puk získali na chvíli hosté, ti jsou ale pod tlakem.
56:20'
Při tomto tempu zápasu nás nevyhnutelně čeká prodloužení.
55:38'
Hosté posílají puk ze třetiny.
54:53'
Závar před brankou Admiralu, puk se dostal k brankovišti, kde ho ale nakonec obránci Vladivostoku odehráli.
53:38'
Z ostrého úhlu nahazuje Vladimir Butuzov (Vladivostok) puk z levé strany, ale je to v podstatě jen odevzdaný puk.
53:02'
Ne, je to ve třetí třetině stále hodně slabá hokejová podívaná a není divu, že gól nepadl, on neměl z čeho.
52:46'
Puk míří za branku Admiralu, Jussi Olkinuora rozehrává.
50:48'
Nikita Kleščenko (Barys) dostal puk na levou stranu, ale trefit odkrytou branku bylo nad síly tohoto obránce.
50:05'
Je tu posledních deset minut utrápeného zápasu, v němž stále čekáme na první gól a zhruba od druhé třetiny pak i na nějaké pohledné akce nebo šance.
48:55'
48:48'
Admiral zpět ve třetině Barysu, ale znovu hosté nejsou schopni zakončit.
48:05'
Teprve nyní se hosté na chvíli dostali do útočného pásma.
46:55'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Alichan Asetov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
45:54'
Když už se domácím nabízí přečíslení dva na jednoho, není hráč A schopen přihrát puk hráči B na druhé straně... žalostné výkony hráčů obou týmů, s přibývajícím časem čím dál více.
45:30'
Admiral v útočném pásmu, ale puk hosté ztrácejí u mantinelu, tak, jako ve většině podobných akcích.
44:15'
43:50'
Admiral se úspěšně brání ve vlastním oslabení, puk znovu opouští třetinu Vladivostoku.
42:58'
Domácí vyhrávají vhazování po pravici Olkinuory a mohou tak zůstat ve třetině soupeře.
42:41'
Puk míří ze třetiny Admiralu, domácí se pokouší co nejrychleji vrátit zpět.
42:15'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Konnov – 2 min., držení).
41:25'
Je to těžké, diváci již pískají, protože předváděná hra je opravdu nedobrá, stále je to jen o střelách z dálky.
41:05'
Barys v útočném pásmu, ale znovu to bylo jen takové nahození od modré.
40:40'
Nepřesná rozehrávka Admiralu, tečovaný puk končí v hledišti.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:22.
Také druhá třetina nenabídla gól a z ruské KHL se pomalu stává nej defenzivní soutěž... gólů padá opravdu málo, je to zejména díky koncovce, kterou se hráči nesnaží nijak osvěžit – k vidění jsou jen střely do předem připravených gólmanů...
40:00'
39:21'
Nikita Michajlis (Barys) neuspěl v souboji s Olkinuorou.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:08'
Anton Sagadejev (Barys) to zkusil z pravé strany, povedenou střelu však Jussi Olkinuora (Vladivostok) chytá a přerušuje hru.
37:45'
Hokejisté Admiralu se nijak nerozpakují sebrat puk na hůl a vyhazovat ho ze třetiny.
37:27'
Tlak Barysu je ale víceméně pouze platonicky, bez šancí.
36:27'
Domácí stále v útočném pásmu, tlak Barysu je evidentní.
35:03'
Barys v útočném pásmu, ale Curtis Valk (Barys) nedokázal přesně přihrát na levou stranu.
34:46'
34:20'
Alexandr Dělnov (Vladivostok) vypálil z pravé strany, ale branku netrefuje.
34:00'
Až nyní se hosté dokázali usadit ve třetině soupeře.
33:20'
Puk ve třetině Admiralu, Vladimir Butuzov (Vladivostok) zablokoval střelu Petuchova z mezikruží.
32:46'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Anton Sagadejev – 2 min., podrážení).
32:08'
31:38'
Po pravé straně se hosté snaží dostat puk do útočného pásma a daří se.
30:45'
Při vlastním oslabení dokázal Arkadij Šesťakov (Barys) zavézt puk do útočného pásma.
30:08'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jesse Blacker – 2 min., vysoká hůl).
30:00'
Jsme přesně v polovině utkání a přesilová hra Barysu končí, bude se vylučovat.
29:23'
Tak tato přesilová hra se domácím vůbec nevede, ofsajdem končí další pokus Barysu proniknout do třetiny Admiralu.
28:56'
Po pravé straně se domácí na chvíli dostali do třetiny soupeře, ale opravdu jen na chvíli.
28:43'
Darren Dietz (Barys) v ofsajdu na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.
28:17'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Bobrjašov – 2 min., podrážení).
27:56'
A platí to i nyní, po další akci domácích, kterou střelou z pravé strany zakončil Darren Dietz (Barys).
27:16'
Stále platí, že se hraje poměrně hezký hokej, kterému ale stále chybí góly.
26:42'
Puk ve středním pásmu, hosté se snaží zaútočit po pravé straně.
25:40'
Puk ale znovu končí na hokejkách domácích borců.
25:20'
Dmitrij Ševčenko (Barys) neudržel puk na levé straně, ve třetině Admiralu.
24:08'
Hosté vyhazují puk ze třetiny, ale domácí se bleskově vrací zpět.
23:04'
22:32'
Jussi Olkinuora (Vladivostok) nadvakrát vyráží střelu z pravé strany.
21:58'
Puk opět míří ze třetiny Admiralu, kapitán Darren Dietz (Barys) s pukem za vlastní brankou.
21:38'
Nyní se Admiralu podařilo vyhodit puk ze třetiny.
21:15'
Barys v útočném pásmu, Admiral čeká těžká práce při bránění tohoto oslabení.
21:04'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Adam Almqvist – 2 min., podrážení).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:28.
První třetina končí bezbrankovou remízou, ale diváci se rozhodně nenudili. A hlavně měli radost z výkonu domácího mužstva, které zatím soupeře témř k ničemu nepustilo, hosté se spoléhají na rychlé brejky, ale ani z nich se prosadit nedokázali.
20:00'
19:20'
Kirill Voronin (Vladivostok) pláchl dvěma obráncům Barysu a z pravé strany si sjel až před branku, kde ale ztroskotal na gólmanovi.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:42'
Hodně puků ztrácejí hosté vlastní chybou, ale také díky dobrému pohybu soupeře.
18:27'
Admiral se sice nyní drží v útočném pásmu, ale je to bez šancí.
17:09'
Nahozeným pukem končí akce domácích, je pískán ofsajd Barysu.
16:35'
Alexandr Konnov (Vladivostok) spěchá za nahozeným pukem, ale dříve je u puku obránce Barysu.
16:02'
Admiral se stále nemůže vymanit z vlastní třetiny, to je již několik minut v kuse.
15:46'
Další skvělé střídání domácích, kteří svírají soupeře v jeho třetině.
14:30'
Jussi Olkinuora (Vladivostok) má puk ve své lapačce, po dalším povedeném útoku domácích.
13:41'
13:25'
Střela od modré, z levé strany, neprošla k brance, dobrá práce bránících hráčů Barysu.
12:46'
Zmar Admiralu v této přesilové hře dokumentuje odpískaný ofsajd na útočné modré.
12:22'
Po střele Vladimira Butuzova přerušuje Edward Pasquale (Barys) hru.
12:10'
Puk míří ze třetiny Barysu, hosté se zatím nemohou usadit ve třetině soupeře.
11:41'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Anton Sagadejev – 2 min., vysoká hůl).
11:40'
Souboj za brankou Admiralu, nakonec rozhodčí přerušuje hru.
10:45'
Talgat Žajlauov (Barys) zakopl na levé straně o vlastní hůl, puk získávají hosté.
10:13'
Ivan Lisin (Vladivostok) se mohl dostat do úniku, kdyby ale měl dostatečnou rychlost, kterou neměl.
09:45'
Barys ve třetině Admiralu, zatím obvyklý obrázek dosavadního průběhu.
08:49'
Až nyní se Admiral dostává ze třetiny, Barys má viditelnou převahu.
08:25'
Barys opět v útočném pásmu, Nikita Kleščenko (Barys) nahazuje kotouč, který hosté nedokázali odehrát.
07:59'
Jussi Olkinuora (Vladivostok) máchl lapačkou, kam ukryl střelu Petuchova.
06:50'
Domácí sehráli velmi slušnou přesilovou hru a hosté ji jen se štěstím přečkali bez úhony.
06:40'
06:05'
Puk za brankou Barysu, domácí to zkouší znovu.
05:20'
Ne, gól nebyl v brance, tak zní verdikt sudího, pokračuje se za bezbrankového stavu.
05:20'
Corban Knight (Barys) zkoušel přehodit gólmana Vladivostoku, puk se tam někde povaloval na brankové čáře a sudí celou situaci bude řešit na videu.
05:16'
Domácí opět v útočném pásmu, hosté se usilovně brání.
05:02'
Darren Dietz (Barys) pálí od modré, Jussi Olkinuora (Vladivostok) chytá a přerušuje hru.
04:40'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Osipov – 2 min., nedovolené bránění).
04:30'
Závar před brankou Barysu, Edward Pasquale tam odvedl dobrou práci holí, kdy odehrál puk.
03:55'
Admiral si připisuje střelu od modré, Edward Pasquale (Barys) vyráží.
03:45'
Vhazování po pravici Pasqualeho, puk získávají hosté.
03:10'
Barys se snaží útočit, ale hosté zastavují útočné akce soupeře hned na vlastní modré.
02:25'
Barys na chvíli udržel útočné pásmo, ale opravdu jen na chvíli, žádná střela na branku.
01:45'
Dlouhý pas na Petuchova, puk získávají hosté.
01:10'
Edward Pasquale (Barys) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
00:40'
Barys poprvé v útočném pásmu, ale puk skončil jen za brankou Admiralu.
00:05'
Corban Knight (Barys) prohrál úvodní vhazování, dopředu tak jdou hosté.
00:01'

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz, Makljukov, Blacker, Kleščenko, Metalnikov, M. Semjonov, Samat Danijar – R. Starčenko, Knight, Michajlis – Ševčenko, Pakarinen, Valk – Asetov, Sagadejev, Žajlauov – Šesťakov, Paňukov, Petuchov – Musorov.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, A. Osipov, Bobrjašov, Ďakov, Kozlovskij, Miščenko, Ibatullin, Ostrovskij – Bakoš, V. Butuzov, Ljungh – K. Voronin, Mereskin, Glazačev – Lomako, Dělnov, Vicharev – Lisin, J. Petrov, Konnov..
Možná československá stopa v utkání

Martin BAKOŠ (VLD)
Půjde o souboj dvou týmů, které patří k tomu lepšímu, co může Východní konference nabídnout. Domácí Barys (dříve Astana) se aktuálně nachází na třetím místě, s pouze dvoubodovou ztrátou na lídra z Kazaně. Také Admiral Vladivostok se ale drží zatím velmi dobře, po šestnácti odehraných ligových duelech mu patří velmi dobrá šestá příčka, což je pozice, která již zajišťuje účast v play off. Do toho je ale ještě daleko.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž BARYS NUR-SULTAN přivítá na svém stadionu ADMIRAL VLADIVOSTOK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.