KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Ufa - 28. listopadu 2019   15:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
13:15' Sedlák (Hyka, Calof) • 19:58' Kravcov (Kručinin) • 58:30' Bailen (Calof) • 59:22' Kosov (Avcin)
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Ufa
Ufa
34:21' Kugryšev  (Burmistrov) • 49:15' Sošnikov  (Panin, Larsen)
Čeljabinsk
Naumov, Soin – Ivanov, Osipov
Ledová aréna Traktor
Ufa

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (CLJ) – 1+0, 4 střely na branku, 2 trestné minuty, 3 hity, čas na ledě – 16:27.

Tomáš Hyka (CLJ) –0+1, 2 střely na branku, 1 hit, čas na ledě – 16:19.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 28 – 31
Trestné minuty: 18 – 8
Vhazování: 31 – 31
Zblokované střely: 18 – 12
Hity: 15 – 5
Je konec! Domácí tým nakonec zvítězil v tomto zápase! Ufa sice dokázala srovnat stav zápasu, když Nikita Sošnikov dorazil bekhendem kotouč do sítě. Traktor ale dokázal v posledních dvou minutách dát dva góly, a to mu ještě jeden neuznali! V početní výhodě se prosadil Nick Bailen, jehož parádní rána šla přesně pod horní tyčku na bližší tyč. Do prázdné sítě zpečetil vítězství Jaroslav Kosov.
59:22'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Jenže celkem záhy inkasují, a tak je rozhodnuto! Alexandr Avcin byl sice zastaven ještě na hranici faulu, ale k odraženému puku si dojel JAROSLAV KOSOV, jenž posunul puk do sítě. Asistence: Alexandr Avcin.
59:00'
Minuta do konce utkání a hosté to zkoušejí bez gólmana! Nic jiného jim nezbývá.
58:30'
Nyní o regulérnosti branky nemůže být pochyb! Čeljabinsk tak využívá početní výhodu a dostává se znovu do vedení! NICK BAILEN dostal křižnou přihrávku a parádní ranou se trefil pod horní tyčku na bližší tyči. Asistence: Andrew Calof.
57:55'
Ovšem branka nakonec neplatí!
57:55'
Hostující trenér si ale bere ještě challenge! Nejspíše si myslí, že Lukáš Sedlák zahrál vysokou holí, ale podle opakovaného záběru to tak moc nevypadalo. Podle mého bude branka uznána.
57:55'
Traktor se dvě minuty před koncem zápasu dostává do vedení a využívá druhou přesilovou hru v tomto zápase! Tomáš Hyka vypálil z vrcholku kruhu a před gólmanem ještě do jeho rány sáhl LUKÁŠ SEDLÁK, jenž poslal kotouč za bezmocného brankáře. Asistence: Tomáš Hyka.
57:30'
Traktor vyhrál vhazování v útočné třetině, a tak se dostal do kombinace. Nakonec přišla střela od modré, ale tu má Juha Metsola v lapačce.
57:16'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Linus Omark.
56:52'
Sakari Manninen podržel puk na útočné modré. Následně se ale stejně hosté připravili o pásmo a nepříliš záživné utkání pokračuje i nadále.
56:28'
Jenže dlouhá přihrávka se hostujícímu hráči nepovedla. Puk skončil až na zakázaném uvolnění, a tak se bude vhazovat po pravé ruce Metsoly.
56:00'
Chybí nám přesně čtyři minuty do konce třetí části dnešního zápasu, Stav je i nadále vyrovnaný. O další útoku se v současnosti pokoušejí hráči Ufy.
55:23'
Jaroslav Kosov zachytil v těžké pozici kotouč a poslal ho do strany. Proto se domácí dostali do rychlého útoku, který však nebyl úspěšně zakončen.
54:50'
I domácí hokejisté se umí udržet v útoku, ale zde to vypadá, že půjdeme do prodloužení. Hosté si nepřidělávali práci a poslali puk do neutrální třetiny.
54:01'
Jevgenij Lisovec podržel puk za svou brankou a nechal celý tým vystřídat. Na hřišti jsou tak čerstvé síly, uvidíme, co se ještě stane. Chybí šest minut do konce.
53:26'
Linus Omark našel svou přihrávkou hráče na útočné modré, ale ten neměl prostor pro střelu. Po chvilce se navíc kotouč dostal až do střední třetiny.
53:00'
Nyní jsou v útoku pro změnu hostující hokejisté. Nakonec přišla střela od modré, na kterou domácí gólman dobře viděl a má ji proto ve své lapačce.
52:06'
Nakonec se ale musel mít na pozoru gólman na druhé straně. Vladislav Suchačov má puk ve své moci a hra je přerušena. Před námi je komerční pauza.
51:45'
Juha Metsola se bude muset mít na pozoru, jelikož jeho spoluhráči poslali kotouč jen na zakázané uvolnění. Proto bude buly po levé ruce gólmana hostí.
51:14'
Čeljabinsk je aktivní po obdržené brance, ale zatím se mu směrem dopředu tolik nedaří. Uvidíme, jestli se toto utkání nedostane až do prodloužení.
50:20'
Dmitrij Kalinin vyslal dobrou střelu od modré, když toho Juha Metsola moc neviděl. Ten ale nakonec ani nemusel zasahovat, jelikož střela byla nepřesná.
49:15'
Ufa právě vstřelila branku!
Nakonec je přece jen srovnáno, Čeljabinsk naprosto prohospodařil své dvoubrankové vedení. Grigorij Panin vyslal střelu od modré, která se odrazila od někoho před brankou. Tam byl nejaktivnější NIKITA SOŠNIKOV, jenž poslal bekhendem puk do odkryté sítě. Asistence: Grigorij Panin a Philip Larsen.
49:00'
Celkem z ničeho nic mohlo být srovnáno! Salavat se dostal po delší době do útočné třetiny, když Pjotr Chochrjakov nahodil puk na branku. Tam se ještě snažil dorážet jeho spoluhráč, ale Vladislav Suchačov má puk pod lapačkou.
48:35'
Vitalij Kravcov je hodně aktivním hráčem, nyní si připsal další střelu na branku. Juha Metsola ji ale chytil a před námi je komerční přestávka.
48:00'
Vitalij Menšikov se vydal napadat rozehrávku soupeře, ale neměl z toho žádný užitek. Byl totiž značně pomalejší než přihraný kotouč podél mantinelu.
47:24'
V posledních minutách se na hřišti neděje vůbec nic, co by stálo za zmínku. Hosté tak nadále prohrávají o gól a budou muset značně přidat ve svém výkonu.
46:07'
Fjodor Malychin nyní ukázal svou šikovnost! Individuální akcí se dostal přes dva soupeře až na střed hřiště, ale Juha Metsola sklapl betony včas, čímž zamezil puku v cestě do sítě.
45:25'
Domácí tým je zatím o trochu aktivnějším celkem. Nyní mu bylo ale odpískáno ofsajdové postavení, i když s tím Vitalij Kravcov vůbec nesouhlasí.
44:41'
Alexandr Kadějkin si vzal kotouč na svou hůl a pádil s ním dopředu. Proti němu se však postavila dvojice soupeřů, která mu kotouč sebrala.
44:14'
Vitalij Kravcov chtěl někoho najít zadovkou od mantinelu. Do jeho pasu ovšem sáhl soupeř, který jeho přihrávku zastavil a vzal na svou hůl.
43:27'
Ufa by potřebovala útočit, ale zatím se jí to moc nedař. Traktor dobře brání střední pásmo, takže hostující hokejisté se nemohou dostat do útočné třetiny.
42:43'
Dmitrij Kugryšev je na ledě!
42:24'
Alexandr Šarov držel kotouč v rohu kluziště, ale neměl koho poslat do dobré šance. Přesto se Čeljabinsk drží na kotouč v útočné třetině i nadále.
41:37'
Nyní se už domácí dostali do kombinace v útočném pásmu. Viděli jsme střelu od modré, kterou Juha Metsola vyrazil vyrážečkou do rohu.
41:02'
Domácím hokejistům se početní výhoda vůbec nedaří. Ufa se bez potíží dostává ke kotoučům a vyhazuje jeden za druhým přes všechny čáry.
40:43'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Dmitrij Kugryšev – 2 min., sekání).
40:31'
Původně se buly mělo odehrávat v útočném pásmu domácích, ale to se nakonec změnilo. Vhazování se nakonec uskuteční ve střední třetině.

Hity: 10 – 3
Je za námi už i druhá třetina, po které nadále domácí tým vede, ale nyní už je o jednu branku. Znovu jsme neviděli zrovna nějakou záživnou hru. Stala se však nepříjemná situace, když Teemu Hartikainen schytal ránu od modré do obličeje. Hra dále plynula, až se prosadil Dmitrij Kugryšev, jenž dostal kotouč pár centimetrů za brankovou čáru.

Další třetina začne přibližně v 16:48.
40:00'
39:37'
Nyní přišlo nahození v podání hostujícího obránce od modré. Chvilku nikdo nevěděl, kde se nachází kotouč. Ten byl nakonec pod nohama útočníka Ufy.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:40'
Alexandr Šarov chtěl vypíchnout puk soupeři u mantinelu, ale nepovedlo se mu to. Proto zůstávají hostující hokejisté nadále v útočném pásmu i s pukem.
38:27'
Oddechový čas pro domácí.
37:58'
Arťom Sergejev nahodil kotouč před branku, kde ale k žádné teči nedošlo. Vladislav Suchačov proto kotouč vyrazil mimo nebezpečí do rohu kluziště.
37:00'
Nyní se domácí dostali o do šance, ale ta neměla úspěšné zakončení. Sice přišla střela od mantinelu, jenže ta vůbec nemířila do svatyně gólmana.
36:21'
Ufa je nyní lepším týmem na ledě, evidentně dostala do žil novou krev. Traktor se jen brání, ale zatím to zvládá bez nějakých větších problémů.
35:33'
Tato celkem šťastná branka by mohla hostující hokejisty rozhodně nakopnout. Je jich nyní plné hřiště, tak uvidíme, jestli ještě srovnají stav zápasu.
34:21'
Hostující celek se prosazuje z rychlého protiútoku, čímž snižuje náskok svého soupeře na jednu branku! DMITRIJ KUGRYŠEV se dostal do samostatného úniku a dostal kotouč těsně za brankovou čáru! Asistence: Alexandr Burmistrov.
34:20'
Philip Larsen je na ledě!
34:11'
Andrew Calof je na ledě!
33:36'
Hra ve čtyřech zatím přinesla hodně vyrovnanou podívanou. Čeljabinsk byl u puku asi častěji, ale nějakou vyloženou šanci jsme na hřišti neviděli.
32:58'
Jegor Stěpanov držel kotouč, který poslal jemným bekhendem před branku. Vitalij Menšikov si tam najel z pozice obránce, ale nedostal puk až do branky.
32:20'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., držení).
32:11'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Komarov – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Andrew Calof.
31:37'
Lukáš Sedlák sebral kotouč za brankou a se svými spoluhráči motal hlavu těm soupeřícím. Poté ale domácí o kotouč zase přišli vinou nepřesného pasu.
31:15'
To nevypadá vůbec dobře! Teemu Hartikainen dostal tečovanou ranou přímo do obličeje a hra je okamžitě přerušena. Nakonec hráč hostí dojel na střídačku po svých, ale tam jen sebral ručník a jde se rovnou do kabin. Uvidíme, jestli bude schopen pokračovat ve hře.
30:44'
Tohle byla ale zajímavá šance na straně Ufy! Hostující hráč dostal křižnou přihrávku, ovšem rána z první mířila jen nad horní tyčku.
30:12'
Je za námi polovina dnešního utkání, po které stále vedou domácí hokejisté o dvě branky. Ufa se snaží, ale směrem dopředu tomu prostě něco chybí.
29:38'
Andrej Popov nyní zastavil střelu od modré. Rovnou chtěl rozehrát, ovšem jeho přihrávka skončila jen ve středním pásmu, a to na hokejkách soupeře.
29:21'
Dmitrij Kalinin dostal nabito na útočnou modrou a vyslal svižnou střelu. Ta se po odrazu od mantinelu vrátila před branku, kde došlo k několika dorážkám. Juha Metsola ovšem celou situaci ustál.
28:56'
Jenže poslední minutku se drží na kotouči domácí hráč. Ti se ale nemohou dostat přes střední pásmo. Traktor ani Ufa nepředvádí zrovna dech beroucí výkon.
28:18'
Nemastná a neslaná podívaná zatím pokračuje. O něco aktivnějším týmem je Ufa, které ale pomohla odehraná přesilová hra, chtělo by to nějakou branku.
27:48'
Hra je znovu přerušena, tentokrát se hostující hokejisté provinili ofsajdovým postavením. Před námi je první komerční přestávka v této třetině.
27:08'
Lukáš Sedlák je na ledě!
26:52'
Domácí sice vyhodili, ale Ufa už je znovu nastěhována v útočné třetině. Potřebovala by snížit náskok soupeře co nejdříve, tak uvidíme.
26:19'
Hostující hokejisté se drží na kotouči v útočné třetině. Nakonec přišla dobrá střela v podání obránce, kterou Vladislav Suchačov vyrazil vyrážečkou.
25:50'
Vladislav Suchačov už zasahovat musel. Hosté se dostali do kombinace v útočném pásmu, ovšem domácí gólman ji celou přerušil úspěšným zákrokem.
25:25'
Domácí se dostali ve svém oslabení ke střeleckému pokusu. Proti tomu ale nemusel gólman hostí zasahovat, jelikož střela nebyla vůbec přesná.
25:08'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lukáš Sedlák – 2 min., podrážení).
24:35'
Hokejisté v bílém se hnali do útoku, ale jejich snaha skončila už na útočné modré. Na druhé straně se ani Traktor nedostal k nějakému střeleckému pokusu.
24:00'
Čeljabinsk se pro změnu tlačí dopředu, ale v této části to zatím není ono ani z jedné strany. Snad se hra obou týmu brzy zvedne směrem nahoru.
23:12'
Alexandr Kadějkin držel kotouč u mantinelu. Po krátké kombinaci se ke střele dostal Philip Larsen. jehož ránu má Vladislav Suchačov ve výstroji.
22:57'
Jinak se ve druhé periodě zatím skoro nepřerušuje. Nyní však jedno přerušení přišlo. Domácí hokejisté se totiž provinili zakázaným uvolněním.
22:02'
Zase se nehraje nějak záživná podívaná. Oba týmy často přicházejí o kotouč vlastní chybou. Nejčastěji za to může velmi nepřesná přihrávka.
21:10'
Andrej Popov napadal rozehrávku soupeře v útočné třetině, ale proti přesile toho moc nezmohl. Ani Salavat ale směrem dopředu ještě nepředvedl vůbec nic.
20:48'
Velmi nepřesná rozehrávka hostujícího obránce skončila až na zakázaném uvolnění. Proto se hra vrací jen před branku Juhy Metsoly.
20:18'
A už se zase hraje! Lépe jsou na tom rozhodně domácí hokejisté, kteří vedou po první třetině o dva góly. Ufa má rozhodně co dotahovat.

Hity: 4 – 2
Je za nám první třetina dnešního utkání, po které vede domácí tým o dvě branky. Dlouho byla hra vyrovnaná, jenže poté se prosadili domácí hráči. Lukáš Sedlák dostal krásnou přihrávku mezi obránce, načež poslal kotouč pod betonem gólmana. Poté se dlouho nic nedělo, až hrál Traktor přesilovou hru, kterou využil dvě vteřiny před koncem přesilovky i první části. Vitalij Kravcov se totiž prosadil parádní střelou do vzdálenějšího růžku.

Další třetina začne přibližně v 15:54.
20:00'
19:58'
Dvě vteřiny před koncem využívá domácí tým početní výhodu a dostává se do dvoubrankového vedení! VITALIJ KRAVCOV si zpracoval kotouč bruslí a parádní ranou do vzdálenějšího růžku poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Alexej Kručinin.
19:12'
Zatím to nevypadá, že uvidíme dnes nějakou branku v početní výhodě. Ufa se už poněkolikáté osvobodila a nejspíše toto oslabení ustojí.
19:00'
18:17'
I Čeljabinsk začal svou přesilovou hru vyhraným buly. Poté však stačila nepřesná přihrávka, které se zmocnili hosté, kteří vyhodili přes všechny čáry.
18:00'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Rodion Amirov – 2 min., držení).
17:35'
Fjodor Malychin si dojel jako první puk v útočné třetině a nahodil ho směrem na branku. Juha Metsola utěsnil místečko u své levé tyčky.
16:53'
Přesto se Ufa dostala do útočné třetiny, kde si po chvilce připsala střelu. Ta přišla z první z vrcholku kruhu, ovšem o značný kus minula branku soupeře.
16:15'
Alexandr Kadějkin se rozhodl, že to vezme na sebe. Nabral dobrou rychlost ve středním pásmu, ale neměl žádnou podporu spoluhráčů a o puk tak přišel.
15:59'
Alexandr Avcin je na ledě!
15:35'
Zatím to vypadá, že se domácí hokejisté ubrání i druhému oslabení v tomto zápase. Nyní je navíc pískáno, vhazovat se bude na útočné modré Ufy.
14:46'
Nikita Sošnikov si dojel pro kotouč do středního pásma, kam se hosté sami vyhnali nepřesným pasem. Čeljabinsk zatím brání oslabení bez problémů.
14:15'
Vladislav Suchačov už má za sebou první zákrok v této třetině. Na střelu od modré dobře viděl, v průběhu nebyla tečována, tak ji má ve své lapačce.
13:59'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Avcin – 2 min., sekání).
13:15'
Domácí nyní rozebrali obranu hostí a jdou v tomto utkání poprvé do vedení! našel krásným pasem mezi obránce LUKÁŠE SEDLÁKA, jenž si položil gólmana a poslal mu kotouč pod betonem. Asistence: Tomáš Hyka a Andrew Calof.
12:27'
Pjotr Chochrjakov si najížděl před branku, kam na něj také přihrávka mířila. Hostující útočník se ale nedostal ani ke střele, byla mu dobře zablokována hokejka.
12:12'
Ufa se dostal po rychlé akci až do útočného pásma. Rodion Amirov se odhodlal ke střele, ale ta byla jen sražena do ochranné sítě.
11:35'
Alexej Kručinin zabral na bruslích, a tak byl u kotouče ve svém obranném pásmu rychleji než soupeř. Následně nahodil puk, po kterém se nepíská icing.
11:00'
Hlavně to vypadá, že se ani jen tak měnit nebude. Nevidíme dominanci ani jednoho týmu. Oba mančafty budou muset v tomto zápase přidat.
10:20'
Andrew Calof udržel kotouč, přestože byl napadán a osekáván. Přesto jsme znovu neviděli ani střelu, takže skóre se zatím nemění.
09:45'
Hra se přelejvá ze strany na stranu, ale zatím to k ničemu moc nevede. Vladislav Suchačov zapsal další zákrok, ale z kategorie těch jednodušších.
09:07'
Alexandr Šarov se dostal ke střele ze strany. Do jeho rána však vložil hokejku soupeř, od něhož se puk odrazil jen do ochranné sítě.
08:13'
Ufa se dostala do rychlého protiútoku, který však neskončil ani střelou. Nejspíše měla přijít přihrávka do druhé vlny, ale místo toho šel puk je za branku.
07:49'
Nikita Sošnikov se postavil do cesty Alexandru Avcinovi a zůstal ležet na ledě. Rozhodčí raději přerušil hru a vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
07:34'
To Juha Metsola na druhé straně už zasahovat musel, a to proti střele ze středu hřiště. Byl však úspěšný, hra je přerušena a před námi je komerční přestávka.
07:02'
Kteří se sice dostali s pukem do útočné třetiny, ale nic moc zde nevymysleli. Čeljabinsk se v pohodě ubránil a Vladislav Suchačov nemusel vůbec zasahovat.
06:36'
Jaroslav Kosov má kotouč na své holi a přemýšlí, co by s ním udělal. Nakonec to však neudělal úplně nejlépe, jelikož jeho přihrávku získali hosté.
05:55'
Ufa, která dnes hraje v bílých dresech, se dlouho v útočném pásmu neohřála. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do tlaku v útočném pásmu.
05:10'
Velké zmatky vznikly v brankovišti domácího týmu! Linus Omark se snažil dorážet, ovšem kotouč nakonec vyplaval mimo nebezpečné pozice.
04:47'
04:29'
Ufa sice vyhrála buly ve své obranné třetině, ale nemůže se dostat s pukem na holi do pásma. Vypadá to, že domácí hráči se ubrání prvnímu oslabení.
04:10'
I Traktor dokázal zaútočit ve svém vlastním oslabení. Alexandr Avcin vyslal prudkou střelu, kterou Juha Metsola udržel ve výstroji a nechal přerušit hru.
04:03'
Gólman Čeljabinsku má za sebou další zákrok, na nedostatek práce si zatím rozhodně stěžovat nemůže. Teemu Hartikainen pálil, ale nebyl úspěšný.
03:32'
I nyní vyhrála Salavat buly v útočném pásmu, což mu rozhodně pomáhá. Po střele se ale ke kotouči dostali domácí hráči, kteří ho poslali do středního pásma.
03:04'
Ufa vyhrála vhazování, a tak se rovnou usadila v útočné třetině. Sakari Manninen se dostal ke střele, ovšem Vladislav Suchačov zakročil úspěšně.
02:47'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Andrew Calof.
02:33'
Ufa to vymyslela zajímavě. Nahodila kotouč, u kterého byl jako první hostující hráč, takže se nepískalo zakázané uvolnění, vybojovala navíc přesilovku.
02:05'
Dostal se sice až do útočného pásma, ovšem zde nic moc nevymyslel. Traktor se celkem záhy dostal k puku, načež se formace prostřídaly.
01:42'
Alexandr Šarov se snažil napadat rozehrávku v útočném pásmu, ale proti trojici soupeřů toho moc nezmohl. Salavat se tak může odebral do útoku.
01:06'
Zatím se oba týmy snaží hrát hodně aktivně směrem dopředu. Oba gólmani už za sebou mají zákroky, snad v tomto duchu bude zápas pokračovat.
00:40'
Zachar Arzamascev si najel ke střele na druhé straně. Mířil dobře na zadní tyč, ale Vladislav Suchačov stihl zasáhnout svou lapačkou.
00:18'
Dnešní utkání mezi Čeljabinskem a Ufou začalo, a to obrovskou šancí domácího celku! Tomáš Hyka jel z úhlu sám na gólmana, který jeho pokus jen bruslí zastavil. K povalujícímu puku se v brankovišti dostal Lukáš Sedlák, ovšem ten trefil místo puku jen beton!
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Suchačov (Fedotov) – Virtanen, Bailen, Kalinin, Sergijenko, Menšikov, Karpuchin, Borodkin – Sedlák, Hyka, Calof – An. Popov, Avcin, Ščerbak – Šarov, Kravcov, Kručinin – Stěpanov, N. Komarov, Kosov – Malychin.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Garejev, Pašnin, Lisovec – Burmistrov, Omark, Hartikainen – Manninen, M. Majorov, Sošnikov – V. Žarkov, Kugryšev, Kadějkin – Amirov, Soloduchin, Chochrjakov.

Rozhodčí: Naumov, Soin – Ivanov, Osipov.

Salavat Julajev Ufa

To Ufa má přesně opačné starosti než její dnešní soupeř. Po dvaatřiceti zápasech má na svém kontě čtyřicet bodů a patří ji třetí místo v rámci Východní konference. Salavat navíc vstřelil rovnou o dvacet gólů více než jeho soupeř a k tomu jich méně inkasoval. Z posledním pěti utkání ale vyhrála Ufa jen dvě. Vítězství si navíc připsala proti Chabarovsku a Kunlunu. Naopak padla s Jaroslavlí, Omskem a Kazaní. S tou hrál Salavat poslední zápas, ve kterém získal alespoň bod za prohru po nájezdech.

Nejproduktivnější hráči:
Linus Omark – 30 bodů (7+23)
Nikita Sošnikov – 26 bodů (17+9)
Philip Larsen – 19 bodů (6+13)
Traktor Čeljabinsk

Čeljabinsk patří každoročně k outsiderům ligy, což potvrzuje i letos, vždyť je nejhorším týmem v rámci celé KHL! Po třiatřiceti utkáních má na svém kontě dvacet čtyři bodů a zaujímá poslední, tedy dvanácté místo, v rámci Východní konference. Problémem Traktoru je rozhodně střílení gólů, vždyť jich dal jen padesát devět... To je průměr pod dva v každém utkání, s tím se moc vyhrávat nedá. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jednou, a to nad Nižnim Novgorodem 4:0. Jinak postupně padl s Kazaní, Jekatěrinburgem, Helsinkami a CSKA Moskvou. S tou hrál Čeljabinsk právě poslední utkání a bylo to drama až do samotného konce, přesto Moskva udržela vedení 3:2 až do závěrečné sirény.