KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Vladivostok - 17. září 2019   18:30

Dynamo Moskva
37:10' V. Kuljomin (Jefremov, Mojsejev) • 47:48' Indrašis (Jaškin) • 58:09' Mironov (Šipačov) • 58:35' Jaškin (Čajkovský, Hietanen)
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
Vladivostok
Vladivostok
02:10' Glazačev  (Vicharev, Ďakov) • 34:31' Vicharev  (K. Voronin)
Vladimir Bukin, Jurij Cypljakov – Jaroslav Parikov, Jevgenij Strelcov
VTB Arena, Moskva
Vladivostok

S konstatováním, že po špatné první třetině hráči Dynama Moskva zlepšili svůj výkon a ve třetí části otočili během jedenácti minut stav z 1:2 na konečných 4:2 a berou tak tři body, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Dmitrij Jaškin (DMS): 1+1, 3 střely, čas na ledě 16:12.
Michal Čajkovský (DMS): 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:30.
Dnešní zápas byl utkáním tří naprosto rozdílných třetin. V úvodní z nich byli lepší hosté, kteří se dostali ve třetí minutě do vedení zásluhou Konstantina Glazačeva a od další pohromy zachránila domácí ekipu mj. horní tyčka. Druhá část byla hodně vyrovnaná a netřeba se tak divit tomu, že skončila výsledkem 1:1. Ve 35. minutě totiž navyšoval vedení hostí po hezké kombinaci Denis Vicharev, avšak o tři minuty později odčaroval domácí tým kouzlo gólmana Olkinuory také hezkou kombinační akcí, na jejímž konci byl dorážející Vjačeslav Kuljomin.

Říká se, že kdo nevyužije dlouhou přesilovku pět na tři, nemůže vyhrát. Toto pořekadlo ale postavili domácí na hlavu ve třetí části. Právě dlouhou, byť nevyužitou, přesilovkou se dostali na koně. Psal se čas 47:48, když Miks Indrašis de facto udělal celou akci a po Jaškinově střele úspěšně dorážel. Když už vše vypadalo, že ze sedmi zápasů dospěje mač Dynama počtvrté v sezoně do prodloužení a to si tak prvně vyzkouší i Vladivostok, vše bylo jinak. Během 36 sekund totiž domácí skórovali hned dvakrát. Nejprve Šipačov poslal zpoza klece puk na pravý kruh pro Andreje Mironova, který se opřel do puku a propálil naprosto vše. De facto hned po buly ukázal dravost Dmitrij Jaškin, jenž přes dva hráče vybojoval zdánlivě ztracený puk a budiž mu odměnou prvním gólem v sezoně, že černá pryž proskákala pod betony Olkinuory do sítě – 4:2.
59:21'
Hosté už ani nezkusí hru bez gólmana, postrádalo by to patrně jakýkoliv smysl.
59:00'
Probíhá poslední minuta zápasu a troufám si tvrdit, že je rozhodnuto.
58:35'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Devastace Vladivostoku ve třetím dějství pokračuje! Český forvard DMITRIJ JAŠKIN se po buly prodral do útočného pásma, mezi beky si proklestil cestičku u pravého kruhu k puku a ihned jej prostrčil na branku. Neposedná pryž propadla dnes jinak výtečnému Olkinuorovi do sítě, což je tedy ledová sprcha pro hosty, kteří byli ještě ve 48. minutě ve vedení 2:1. Jaškin zapisuje svůj první gól v sezoně! Asistence: Michal Čajkovský Juuso Hietanen.
58:09'
Ve třetí třetině fantastické Dynamo Moskva otáčí vývoj zápasu a není se vůbec čemu divit. Po souboji za brankou poslal Šipačov puk o prkna k pravému kruhu, kde se k němu dostal ANDREJ MIRONOV a utěšenou ránou dává domácím fanouškům pořádnou dávku euforie! Asistence: Vadim Šipačov.
57:44'
Dobrá rána od modré v podání Andreje MIronova prošla zřejmě nikým netečována těsně vedle branky Olkinuory.
57:19'
Ačkoliv to vypadalo, že Ivan Miščenko bude úspěšný a kotouč vyhodí ven, opak byl pravdou. Ale domácí dlouho útočné pásmo neudrželi.
57:07'
Dynamo pospíchá dopředu s další útočnou akcí.
56:42'
Juho Olkinuora likviduje nepřehlednou situaci před svojí brankou a má kotouč ve výstroji. Ještě před tím mohl jeden z hostů dostat dvě minuty za úder rukou do obličeje Dmitrije Jaškina, zcela evidentní prohřešel se odehrál na útočné modré domácích.
56:19'
Vladivostok ve třetí třetině vinou častých vyloučení zcela vypadl z rytmu a možná bude za jeden získaný bod, ke kterému má nyní 221 sekund, rád.
55:21'
Vjačeslav Kuljomin šel nyní do souboje ve středním pásmu menší sekerkou, čehož si ale ani jeden ze sudích nevšiml a Bukin s Cypljakovem, tedy dvojice sudích, přimhouřila oko. Puk stejně skončil na holích hostí.
54:58'
Oleg Lomako dobře zasáhl ve středním pásmu a domácí tak puk směrem k brance Olkinuory posunout nedokázali.
54:40'
Zápas se nám chýlí v základní hrací době ke svému konci. Nechci se mýlit, ale nyní už asi žádné bezhlavé útočení neuvidíme.
52:54'
Minimálně hodně nebezpečné rány jednoho z hostí, který ale mířil těsně nad horní tyčku.
52:48'
Máme po další komerční přestávce. Čeho se tedy dnes ještě dočkáme?
51:38'
Bočarov je ve třetí třetině prakticky bez práce, proto nyní výrazně uvítal, když alespoň mohl zpoza svojí klece rozehrát.
50:57'
Ještě devět minut mají hráči obou týmů na to, aby zápas rozhodli v základní hrací době!
50:27'
Zlepšený výkon domácích je po první třetině zcela jasně vidět. Zatímco v prvním dějství vystřelilo Dynamo na Olkinuoru jen osmkrát, od času 20:01 do současnosti přidalo dalších 27 střel!
49:02'
V rukavičkách se rozhodně nehraje, ve středním pásmu jsme nyní viděli dva dobré hity, z každé strany jeden.
47:50'
Jelikož vyrovnávací branka z hole Indrašise padla 17 sekund po tom, co začal druhý trest Almqvista, tak se již hraje v plném počtu.
47:48'
Vladivostok jasně pyká za nedisciplinovanost a je třeba říct, že tuhle branku si připravil Indrašis vlasntě sám! Chopil se na modré puku, prošel přes ní a nahrál na pravou stranu pro Jaškina. Český forvard s ruskými předky vystřelil, Olkinuora vyrazil kotouč jen před sebe a tam už byl s dorážkou pohotový MIKS INDRAŠIS, jenž se nemýlil. Asistence: Dmitrij Jaškin.
47:22'
Andrej Mironov si na modré jasně ukázal, kam chce přihrávku. Dostal jí, takřka ideálně, ale vyprášil jen výstroj Olkinuory. Ještě před tím byl ve výraznější šanci, když pálil z první přesně z pravého kruhu, ale neuspěl.
46:46'
Minuta a čtvrt dlouhé přesilové hry Dynama odehrána a Juho Olkinuora v oslabení nemusel ani jednou zasahovat.
46:16'
Necelá první minuta se domácím v přesilové hře vůbec nepodařila, hraje se spíše za brankou Bočarova, kam jdou vyhozené puky z holí hostí. A fanoušci domácích nyní začínají lehce pískat.
45:31'
Voda na mlýn pro domácí v podobě další přesilové hry. Adam Almqvist si jde odpočinout na dvě plus dvě minuty za faul na Dmitrije Jaškina. Prvně za háček, poté za sekerku.
Velice zajímavé údaje. 31,9 km/h, to je dnešní maximální rychlost Maxima Afinogenova, který celkem nabruslil již téměř 2,5 kilometrů.
42:21'
Dlouhá přesilovka Dynama je u konce a tohle možná bude domácí hodně hodně mrzet, že nebyla využitá.
42:01'
Dělovka Mojsejeva z kruhů šla přesně tam, kde byl gólman Olkinuora, navíc puk možná ještě celkem bolestivě tečoval jeden z hráčů Dynama, který se složil do brankoviště.
41:35'
Domácí přesilovku pět na tři využít nedokázali a hrají už jen klasickou výhodu.
41:32'
Nyní už možná někteří fanoušci zvedali ruce nad hlavu, když se Michal Čajkovský dostal u pravé tyčky sám k puku. Už si ho rovnal na střelu bekhendem do sítě, jenže zlověstný puk mu přeskočil hokejku.
40:50'
Vzápětí dorážel zblízka Daniil Tarasov, jenže tváří v tvář Olkinuorovi se znovu neprosadil.
40:41'
Hietanen dostal ideální pas mezi kruhy, kde mu střela z první nesedla tak, jak by potřeboval, a těsně minul prostor u pravé tyčky.
40:27'
Co jiného mohlo následovat, než střela od modré. Olkinuora má puk ve výstroji.
40:21'
André Petersson se po pravé straně zkoušel prosmýknout přes Shawna Lalondeho. Neúspěšně, ale jen díky tomu, že jej Lalonde nedovoleně bránil a je z toho dlouhá přesilovka domácích pět na tři.
40:11'
Také další buly ve středním pásmu vyhráli domácí a opět mohou dopředu.
40:08'
Jenže přišla chyba a na hony nepřesná rozehrávka.
40:04'
Na prvním buly byli lepší domácí, což jim v kontextu přesilovky dává dobrou šanci na zaútočení.
40:01'
Vše je připraveno na začátek třetího dějství. Uvidíme posledních 20 minut nebo si Vladivostok poprvé v sezoně zahraje prodloužení?
Ve druhé třetině domácí celek srovnal s vedoucím Vladivostokem krok, ale dlouho se nemohl gólově prosadit. Naopak pět minut před koncem dokázal Voronin vyzvat průnikem po pravé straně k přesnému zakončení Denise Vichareva a bylo to již 0-2. Jenže za tři minuty později se prezentovali úspěšnou kombinací i domácí a na jejím konci byl zakončující Vjačeslav Kuljomin. Komanda Dynama pak rozpoutala před Olkinuorou pořádné peklo, ale stav 1:2 se již do konce druhé části neměnil.
39:49'
Času na žádnou velkou tvorbu není, proto přišla střela od modré v podání Hietanena, kteoru se snažil ještě tečovat před brankou Šipačov, ale Olkinuora si věděl rady.
39:35'
Domácí půjdou do třetí třetiny s přesilovkou, pokud tedy v následujících dvaceti minutách nevyužijí přesilovou hru po tom, co Oleg Lomako na levém kruhu podrazil Dmitrije Jaškina, jenž výborně zabojoval o puk.
39:30'
Tlak domácího celku se stupňuje a Admiral bude rád, když druhá třetina hodně rychle skončí.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:37'
Ba co víc, nyní byl Dmitrij Jaškin na stejné pozici připraven na dorážku za již padajícího Olkinuoru, ovšem kotouč k němu jeho spoluhráči po parádní zadovce Afinogenova, jenž byl u počátku celé akce, nepropasírovali.
37:10'
Přesně tohle domácí hokejisté potřebovali. Rychlý protiútok, ideální přihrávka Mojsejeva mezi kruhy a střela Jefremova ještě v síti neskončila. Nicméně domácí těžili z dobrého postavení VJAČESLAVA KULJOMINA který byl přesně tam, kde měl být – u před brankou a posléze u levé tyče, kam pohotově zasunul puk a přesouvající se finský gólman neměl ani v nejmenším nárok. Asistence: Vladislav Jefremov, Dmitrij Mojsejev.
36:25'
Kdepak, Petersson se dnes střelecky trápí. Nyní to už, jaksi ledabyle, zkusil z levé strany, ale takový pokus nemůže výborně chytajícího Juho Olkinuoru zaskočit.
34:31'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Jenže nyní se raduje hrstka příznivců Admiralu. Po nedůslednosti ve středním pásmu se puku chopil na pravé straně Voronin a zamířil ihned přes modrou. Chvilku to vypadalo, že pojede v tandemu s Vicharevem. Ten se ale odpoutal od svého strážce, pro kterého si nezištně sjel poblíž levému kruhu, kam mu Voronin výborně přihrál. DENIS VICHAREV pak střelou z první nad betonem gólmana zvýšil náskok svého týmu. Asistence: Kirill Voronin.
34:01'
VTB Arena nyní zažívá výbornou atmosféru. Domácí fanoušci se i přes dílčí nepříznivý stav nevzdávají a jednoduchým, za to pořádně hlasitým chorálem ženou svoje miláčky dopředu.
33:48'
Sergej Bojkov dokázal zastavit na modré puk a po prknech ho v obtížné situaci alespoň posunout za branku Admiralu. Domácí zůstali u puku a po přerušení budou vhazovat právě před brankou Olkinuory.
33:02'
Následuje komerční přestávka.
32:54'
Tlak Moskvanů sílí a nyní měli další velkou šanci! Po dobře vybojované puku u střídaček si sjel po pravé straně před branku Andre Petersson, jenž ale zatím v sezoně postrádá střelecké štěstí a druhý gól v probíhajícím ročníku nepřidal. Jeho střelu na vzdálenější tyč vytěsnil Olkinuora a v tomto dílčím švédsko-finském souboji byl vítězem. A tak to pokračovalo, jelikož Šipačov z dorážky na levé straně netrefil kotouč.
32:11'
Co je sympatické, fanoušci domácích se skandováním Dyna – a Dyna – a Dynamo snaží nenechat svůj tým na holičkách.
31:01'
Nedlouho poté se k odraženému puku mezi kruhy již hnal Vladimir Brjukvin, ale jeden z obránců hostí mu na poslední chvíli vypíchl puk blíže k brance a křídlo čtvrté formace již nemělo čas na lepší zakončení.
30:41'
Maxim Afinogenov byl ve velké šanci, jenže skóre na dvě jedničky neupravil. Přebruslil dva hráče a natlačil se před Olkinuoru, který ale opět vyráží! Je třeba říct, že Maxim byl při zakončení obtěžován na hraně a možná i lehce za ní Adamem Almqvistem, jenž mu vměstnal hůl mezi nohy.
30:22'
Olkinuora si nyní povyjel za branku, kde na poslední chvíli stihl odehrát puk před napadajícím hráčem soupeře.
30:04'
Zápas se přehoupl do své druhé poloviny, hosté vyhráli buly před svojí brankářskou zdí a jdou dopředu.
29:55'
Domácí ekipa hledá alespoň něco, čím hosty a Olkinuoru rozhodit. Třeba jako nyní, když se do finského gólmana pořádně v brankovišti natlačil Vjačeslav Kuljomin. Nic z toho, Fin je ledově klidný, pro muže ze země tisíců jezer tak typická vlastnost.
29:21'
Hlasatel dnes již popáté z šesti přesilovkových případů hlásí, že jeden či druhý tým jsou v plném počtu.
28:48'
Adam Almqvist už se na to jaksi nemohl dívat a uplatnil klasické – když nevíš co s pukem, tak vystřel. Jenže střela švédského beka, který v tomto ročníku již jednu branku zapsal, šla hodně vedle.
28:28'
I nyní se domácí poctivou prací dokázali dostat do středního pásma.
28:07'
Poté ihned následuje vyhození domácích.
27:53'
Kombinace hostí před brankou Bočarova k úspěchu nevedla, Vicharev se mezi kruhy k zakončení nedostal.
27:21'
Michail Grigorjev nyní bez námitek odjel na střídačku, protože u mantinelu hodně hrubě skolil Denise Vichareva, jenž se po něm jen tak vyčítavě podíval. Přesilovka pro hosty, dnes již třetí a druhá v prostřední části.
27:06'
Hosté nyní zklidňují hru a za svojí klecí drží puk v bezpečí. Pěkně ve stylu vystřídat a rozjet útok.
26:14'
Po obrovské chybě v rozehrávce hostí se u pravé tyče Olkinuory zjevil Vjačeslav Kuljomin, který ale už nestačil rychle zakončit do volné části branky. Kotouč končí místo v ní za ní.
25:27'
Domácí nyní svírají svého soupeře před brankou! V těsné blízkosti Olkinuori se do zakončení dostal Andre Petersson, jenže zblízka trefuje trestuhodně pouze muže ve velkém bílém dresu s kormidlem na hrudi.
24:29'
A nedlouho po návratu vyloučeného Brjukvina ze čtvrté útočné formace domácích následuje zakázané uvolnění Admiralu.
24:12'
Domácí ekipa už je v plném počtu.
23:51'
Almqvistovi na modré uskočil puk do středního pásma a Vladivostok přichází o možnost dalšího ohrožení domácí klece.
23:28'
Od modré pořádně napřáhl zřejmě Kirill Ďakov, na jeho střelu ale Bočarov viděl a vytáhl jí.
22:58'
Domácí posílají puk přes všechny čáry.
22:20'
Střela od modré v podání Nikity Bobrjašova postrádala přesnost.
22:12'
A bude zřejmě držet i nadále, neboť hosté jdou do druhé přesilové hry. Vladimir Brjukvin dostává dvě minuty za podrážení.
21:55'
Maxim Afinogenov si nabruslil před branku, kam tušil, že by mohl dostat přihrávku. A tak se i stalo. Jenže zblízka si na Olkinuoru nepřišel a ten tak stále drží čisté konto.
20:04'
Kratičký kousek přesilové hry domácích ve druhé třetině skončil.
Vyloučení: 1-2
První třetina je u konce a domácí na ní rozhodně v dobrém vzpomínat nebudou. Vladivostok totiž po trefě Konstantina Glazačeva vede 1:0 a jedná se o vedení více než zasloužené. Tím spíše, že hosté mohli přidat další dvě branky. Voronin ale Bočarova v polovině osmé minuty zblízka nepřekonal a za minutu později zvonila branková konstrukce, když Butuzov po krásném průniku trefil pouze horní tyč domácí klece.
20:00'
19:35'
Stejně tak jako nyní. Dynamu se nedaří ani při druhé přesilové hře.
19:00'
Zatímco hlasatel oznamuje probíhající poslední minutu první třetiny, Vladivostok posílá puk až k Bočarovovi.
18:04'
Za zvuku epického songu americké teenagerky Billie Eilish "Bad guy" usedá hostující hráč Ivan Lisin na trestnou lavici. Těžko říct, zda je tato píseň tradiční, když je vyloučen hráč hostí, ale pro současnou situaci a Lisinovo vražení na hrazení to celkem sedí.
18:01'
U mantinelu za brankou Bočarova proběhl tvrdý hit a bude se vylučovat.
16:50'
Hned po buly se domácí ujali puku a Miks Indrašis se jej snažil dovést na opačnou stranu kluziště, jenže byl ve středním pásmu ihned zastaven Olegem Lomakem.
16:02'
Nejsem si přesně jist, zda střela od modré ještě nebyla mezi kruhy tečována Kirillem Voroninem. Ať tak či tak, neměl Ivan Bočarov příliš jednoduchou práci. Ale puk pevně třímá ve své moci.
15:13'
Přímo nedobré střídání nyní málem zapříčinilo, že Vladivostok šel do dalšího oslabení za příliš mnoho plejerů na ploše ledové. Ale nakonec to hosté ustáli i za trošku přimhouřeného oka čtyř sudích.
13:50'
Hosté hrají také v plném počtu.
13:32'
A znovu. Markus Ljungh úspěšně vyhodil přes všechny čáry a přesilová hra Dynama Moskva se blíží ke svému konci.
12:59'
Nyní se kvůli zakázanému uvolnění bude dokonce vhazovat před Bočarovem. To je přesně to, co si speciální čtyřka Admiralu přeje.
12:23'
Jenže domácí se zatím nedostali k pořádné střele.
11:50'
Dynamo může ukázat, proč má využití přesilovek přes 20 procent. Nikita Bobrjašov bude nyní hodně rád, když si odsedí celé dvě minuty za držení.
10:23'
Hleb Zajcev se nyní dobře prodral mezi kruhy, jenže mířil přesně tam, kde byla hruď Bočarova. Ten se v první třetině rozhodně nenudí.
09:57'
Domácí jsou v plném počtu a ubránil se tedy jen za cenu velké dávky štěstí.
09:35'
Len sa trela! Asi tak by se dala popsat utěšená rána Vladimira Butuzova, který si udělal ze tří hráčů Dynama dobrý den a zejména kolem Kirilla Ljamina se bryskně prosmýkl. Všechno krásné, jen smůla v zakončení – horní tyčka.
09:28'
Dynamo se dvakrát úspěšně osvobozuje.
08:43'
Další buly vyhráli hosté, ale přímé ohrožení branky tentokrát na svědomí neměli.
08:25'
Nyní si již hosté vedli o něco lépe a Voronin nebyl dalek tomu, aby zblízka překonal Bočarova podruhé, jenže nyní předvedl domácí gólman pohotový zákrok betonem!
08:16'
Jenže domácí čtveřice se zatím brání dobře, de facto hned po buly odpaluje puk na zakázané uvolnění.
07:57'
9,52%. Toť je úspěšnost hostí v přesilových hrách a nyní si jí mohou zvednout, jelikož Alexander Mironov jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění.
07:33'
Následuje první komerční přestávka a trenér Vladimir Krikunov asi bude mít svým svěřencům co vysvětlovat.
05:39'
Jak málo stačí k tomu, aby jeden tým zařadil vyšší level. Pro Admiral byl signálem vstřelený gól, pro Dynamo šance z předešlých desítek sekund. A rázem se je na co dívat!
04:57'
A že by to napodruhé bylo v rámci hostí nějak výrazně lepší, to tedy nikoliv. Domácí dokonce jeli do situace dva na jednoho, poté dva na dva. Petunin vzal z levého kruhu odpovědnost na sebe a Olkinuora si připisuje první pořádný zákrok.
04:33'
Admiral rozjíždí zpoza svojí klece další útok, nyní má puk na holi Ivan Miščenko. Napoprvé se mu ale rozehrávka zhola nevydařila.
03:53'
Zase je u toho Kirill Ďakov, který ještě zastavil puk na modré potom, co Saša Strelcov z kruhů vystřelil a kotouč se po zákroku Bočarova snažili odpálit domácí beci. Nyní ale nebyl nebezpečný.
03:34'
Tohle domácí nečekali. Jsou nyní hodně zaskočení a Admiral má navrch.
02:10'
Hosté jsou po 130 sekundách do vedení. Ďakov zavezl kotouč po levém kruhu do pásma a vystřelil. Bočarov byl pozorný a vytěsnil kotouč za branku, kde se ho ujal Denis Vicharev. Ten obkroužil branku, přihrál zpoza klece na KONSTATNINA GLAZAČEVA a kapitán Vladivostoku propasíroval kotouč do sítě! Přesně tak, jak se na muže s C na dresu sluší a patří. Asistence: Denis Vicharev, Kirill Ďakov.
00:59'
Naopak byli to hosté, kteří zahrozili. Oleg Lomako se dostal na levém kruhu ke střele, která mu ale nesedla tak, jak by si představoval a Bočarov předvedl snadný zákrok.
00:14'
V krásné VTB Areně vyhráli úvodní buly hosté, ale že by dlouho udrželi kotouč, tak to ani omylem.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), Grigorjev, Bojkov, Ljamin, Pribylskij – A. Petersson, Šipačov, Tarasov (C) – Mojsejev, Jefremov, V. Kuljomin – Jaškin, Indrašis, Afinogenov (A) – Muranov, Petunin, Brjukvin.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Miščenko, Bobrjašov, Ďakov (A), Ostrovskij – V. Butuzov, Ljungh, Sidljarov – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Glazačev (C), Vicharev, K. Voronin – J. Petrov (A), Lisin, Zajcev – Konnov.

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Jurij Cypljakov – Jaroslav Parikov, Jevgenij Strelcov.
Československá stopa v zápasu:
Michal Čajkovský (DMS): 5 zápasů, 3 body (1+2)
Dmitrij Jaškin (DMS): 6 zápasů, 1 bod (0+1)
Martin Bakoš (VLD): 5 zápasů, 2 body (1+1)
Admiral Vladivostok:
Jestliže vstup Dynama do soutěže pochválen nebyl, to samé se dá napsat o Admiralu, byť možná s trošku větším pozitivnem. Vladivostok má odehrán o jeden zápas méně, přičemž z pěti utkání dokázal vytěžit šest bodů. Bilance je pro Vladivostok lehce pozitivní, jelikož čítá tři vítězství a dvě porážky. Pakliže hned tři zápasy Dynama nebyly rozhodnuty po šedesáti minutách, Vladivostok na první prodloužení zatím čeká. Svěřenci trenéra Sergeje Světlova zatím pravidelně střídají vítězství a porážky, přičemž zatím se jim výborně daří na Barys Nur-Sultan, který v zahajovacím utkání porazili na jejich ledě 3:1 a doma zapsali výhru 3:0. Gólová bilance Vladivostoku je zatím shodná – 10:10.

Dynamo Moskva:
Tým z Bobrovovy divize, ve které mimo Dynama hraje i jeho městský rival Spartak, dále SKA Petrohrad, dva týmy z hlavních měst Jokerit Helsinki s Dinamem Riga a Severstal Čerepovec, má odehráno doposud šest zápasů, ve kterých posbíral lehce nad padesát procent bodů – celkem sedm. Dynamo se trápí především v útoku, jelikož 14 nastřílených branek ze šesti utkání není úplně to, co by si svěřenci trenéra Vladimira Krikunova přáli. Navíc mají negativní bilanci skóre, mínus čtyři branky. Přitom vstup do sezony mělo Dynamo výborný, když vyhrálo všechny tři domácí zápasy. Jenže následovaly dvě tříbrankové porážky na tripu v Čechovu a Jaroslavli. Dynamo ale může těšit, že venkovní výjezd zakončilo aspoň bodem z Čerepovce.

Poslední zápasy Dynama:
Čerepovec – Dynamo 3:2 sn.
Lokomotiv – Dynamo 5:2
Viťaz – Dynamo 4:1
Dynamo – Spartak 3:2 pr.
Dynamo – Dinamo Minsk 3:2
Dobrý den, ještě jednou vítejte u nejlepší evropské hokejové ligy! V rámci dalšího pokračování Kontinentální hokejové ligy, které nedávno otevřela brány svého dalšího ročníku, se proti sobě utká Dynamo Moskva a Admiral Vladivostok. Utkání začíná v moskevské Megasport Areně úderem 18:30 hodin a rozhodně se máme na co těšit. Půjde totiž o souboj dvou týmů, jenž nevstoupily do nového ročníku úplně dobře a budou chtít určitě dojem ze začátku sezony co nejrychleji napravit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.