KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Čeljabinsk - 21. října 2019   18:30

Čeljabinsk
22:18' Kalinin  (Virtanen) • 24:16' Kalinin  (Virtanen, Kručinin)
Jaroslavl
Gamalej, Košetov – Kanifadin, Stroganov
Arena 2000, Jaroslavl
6 406 diváků
Čeljabinsk

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 15:13
Utkání je u konce a hosté svůj těsný náskok dokázali uhájit. Lokomotiv se celou třetí třetinu hnal za srovnáním, jenže v koncovce tápal, což se projevilo hlavně v přesilovce pěti proti třem. Děmčenko na brankové čáře vládl, nepustil za svá záda žádný puk, byl výraznou oporou Čeljabinsku a velkou měrou se zasloužil o výhru 2:1.
59:28'
Už ale opět míří na střídačku, power-play Lokomotivu může pokračovat.
59:15'
Vhazuje se ve středním pásmu a to znamená jediné, Konovalov se vrátil do své branky.
58:44'
Domácí jsou v šesti, Konovalov je na střídačce, je tu power-play.
57:54'
Ne ne, domácím to prostě nejde, jejich akce teď končí na modré čáře, je to celé v křeči.
56:53'
Hyka pálil přes obránce, bylo to ale spíše jen propagační pokus, Konovalov zasahovat nemusel.
56:01'
Malychin a Šolochov se vydali do kontru dvou na jednoho, kombinace jim však uskočila z hokejek a vše skončilo v rohu.
55:16'
Domácí to už zkouší ze všech možných úhlů a pozic, Děmčenko i nadále odolává.
54:22'
Rattie to zkoušel z ostrého úhlu, puk však pouze prolétl brankovištěm a skončil v protějším rohu.
53:43'
Je to tak, Traktor přečkal dlouhé oslabení a je zase v pěti lidech.
53:38'
Netrefil se ani Denisenko, přesilovka je už prakticky u svého konce.
53:08'
Nakládal minul, domácí pokračují v útoku.
52:48'
A opět letí puk přes všechny čáry až ke Konovalovovi.
52:18'
Děmčenko se neuvěřitelně roztáhl na brankové čáře, zabránil srovnání a jeho spoluhráči pak ihned vyhodili.
51:43'
Domácí tým si před přesilovkou o dva muže bere oddechový čas.
51:43'
Menší zmatek u hostující branky, vše ukončil hlavní rozhodčí a posílá hosty do tří! Dvě minuty za podrážení obdržel Ilja Karpuchin.
51:09'
Vyloučení na straně Čeljabinsku, dvě minuty za podrážení dostal Andrew Calof. Jaroslavl má velkou šanci na srovnání skóre!
50:08'
Domácím se nelíbilo odpískání postavení mimo hru, s čárovým diskutuje Apalkov, není mu to ale nic platné.
49:24'
Přes obránce pálil Sedlák, jeho švih prolétl těsně vedle Konovalovovy branky.
48:50'
Závar před Děmčenkem, ten u své levé tyčky ale území uhájil a Rattieho nepustil do pořádného zakončení.
47:53'
Jaroslavl se snaží smazat jednobrankovou ztrátu, v posledních chvílích ale naráží na opravdu dobře postavenou obranu.
46:32'
Sedlák chtěl bekhendem poslat puk před brankoviště, zabránil mu v tom Nakládal. Domácí už míří do protiútoku.
45:45'
Je po přesilovce, Jaroslavl hraje v plném počtu.
45:10'
Další tvrdou střelu od modré vyslal Těreščenko, ten ale branku Lokomotivu netrefil.
44:53'
Od modré vyslal bombu Virtanen, Konovalov ale jeho ránu viděl a zvládl ji skrýt mezi chrániči.
44:12'
Kalinin zatoužil po hattricku, nyní vyslal ze své pozice u pravého kruhu tvrdou střelu, Konovalov ji zvládl vyrazit.
43:45'
Dvě minuty za podrážení vyfasoval Daniil Misjul a už sedí na trestné lavici.
43:31'
Navíc se bude vylučovat na straně Lokomotivu, hosté mají ponechanou výhodu.
42:58'
Čeljabinsk se vyrovnal s mírným náporem soupeře a už se snaží kontrolovat střední pásmo.
41:53'
Sergijenko neuspěl se svým výpadem, u puku už je zase Lokomotiv a jde vpřed.
41:20'
Traktor se ubránil, hosté tak zase hrají v plném počtu.
40:45'
Od modré čáry pálil Osipov, jenže svou dělovkou trefil pouze stínícího hráče Čeljabinsku.

Trestné minuty: 13:9
Čtyřicet minut hry je za námi a blíže výhře mají zatím blíže hosté. Ve druhé třetině se nám konečně pohnulo i skóre, když se nejprve dvakrát v přesilovce prosadil hostující Dmitrij Kalinin a na přelomu zápasu se trefil i domácí Grigorij Denisenko. Celkově byla druhá část akčnější, jedním z těchto okamžiků byla i tvrdá bitka mezi Nakládalem a Fatějevem, při které si oba aktéři rozdali několik svižných ran.
40:00'
39:38'
Čeljabinsk se osvobozuje, puk pozvolna klouže až ke Konovalovovi.
39:20'
Další vyloučení, dvě minuty za držení hole dostal hostující Jurij Sergijenko.
38:07'
Už je po přesilové hře, Čeljabinsk hraje v plném počtu.
37:32'
Vpravo stál chvíli volný Averin, dostal přihrávku, rána zápěstím však gólmana Traktoru nevystrašila.
36:53'
Nakládal posunul doprava na Da Costu, jeho okamžitý švih skončil vedle Děmčenkovy branky.
36:07'
Už se pískalo a na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za hákování odjel Ilja Karpuchin.
35:29'
Domácí Kovalenko si udělal ze soupeřů kužely, při své individuální akci byl ale faulován. Jaroslavl má zatím ponechanou výhodu.
34:15'
A už se zase hrálo na opačné straně, kde se do zakončení neúspěšně probíjel Sedlák. A stále je to bez přerušení.
33:54'
Kudrjavcev se snažil před brankářem tečovat nahození od modré, puk skončil těsně vedle.
32:45'
Po snižujícím gólu se začal hrát svižný hokej bez přerušení, opět se nám to vše přelévá ze strany na stranu.
31:32'
Hosté v útoku. Na levé straně zůstal zapomenutý Tridčikov, zpracoval si neposedný puk a ze stoje se pokusil o golfák. Trefil bránícího soupeře.
30:51'
Skvělý bodyček na modré čáře, odnesl to Hyka. Bylo to čisté, hra pokračuje bez přerušení.
29:58'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Už je ale po kouzlech, domácí tým našel recept. Po další rychlé akci převzal puk na modré čáře GRIGORIJ DENISENKO, využil volného prostoru a švihem z levé strany jej poslal za Děmčenkova záda! Asistence: Daniil Apalkov, Maxim Afanasjev.
29:42'
Přihrávku do brejku dostal domácí Ivanov, nasadil bekhendový blafák, ale Děmčenko stále kouzlí.
28:54'
Závar před Děmčenkem, u brankoviště se ochomýtal Rattie, obrana Traktoru ale zvládla vyřešit i tohle. Hosté tak nadále drží čisté konto.
28:12'
Na opačné straně se k puku dostával Karlin, jenže ani on se nezařadil střelce gólu.
27:59'
Domácí začínají Děmčenka ostřelovat ze všech pozic, nyní to byl Da Costa, jenže gólman Čeljabinsku je dnes k nepřekonání.
27:05'
Vyhozený puk skončil v rohu kluziště u Děmčenka, jeho spoluhráči si ale dokázali poradit a už zakládají protiakci.
26:33'
Nevyšlo to ani Sannikovovi, jeho střelu z levé strany skryl Děmčenko ve svých chráničích.
25:59'
Kovalenko se to pokusil zlomit střelou z pravého kruhu, Děmčenko jeho štiplavý pokus vyrazil.
25:34'
Obrana Jaroslavle má rázem velké problémy se vůbec dostat z vlastního pásma, hosté skvěle forčekují.
24:16'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Přesilovka je opět využitá a hosté vedou o dvě branky. Po přihrávce skrz pásmo se z pravého kruhu dostal ke střele DMITRIJ KALININ, prostřelil přemisťujícího se brankáře a dal dnes svou druhou branku. Asistence: Jesse Virtanen, Alexej Kručinin.
23:45'
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, Konovalov se má zatím co ohánět.
22:47'
Jakub Nakládal dostal dvě minuty za hrubost a pět minut za bitku, Jegor Fatějev pět minut za bitku.
22:47'
Po další akci u Konovalova se strhla regulérní bitka mezi Nakládalem a Fatějevem. Ze začátku měl navrch český obránce, který uštědřil soupeři několik tvrdých ran, ale i hostující hráč se nenechal zahanbit a Nakládal si nakonec i přes výhru odnesl krvavý šrám v obličeji.
22:18'
Přesilovka je bleskově využitá a Čeljabinsk jde do vedení. Po krátké kombinaci dostal na pravé straně nabito DMITRIJ KALININ a prudkou ranou prostřelil Konovalova. Asistence: Jesse Virtanen.
21:33'
Opět se nám vylučuje a znovu na straně Lokomotivu. Lavička dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Ty Rattie.
20:45'
Úvodní vteřiny druhé třetiny patřily domácím, zatím ale bez střeleckého vyjádření.

Trestné minuty: 4:0
Máme za sebou první třetinu, která nepřinesla zrovna nejpohlednější hokej. Snaha týmům upřít nešla, hra se přelévala ze strany na stranu, jenže brankáři toho na práci mnoho neměli. Do kabin se tak odešlo za bezbrankového stavu.
20:00'
19:16'
Na pravou stranu dostal přihrávku Kalinin, při své prudké střele ale zlomil hůl. Musí pro náhradní, na chviličku se tak hraje ve vyrovnaném stavu.
18:15'
Další přesilovka pro Čeljabinsk, dvě minuty za podrážení dostal Atrur Kajumov.
18:01'
Kosov sice pospíchal za nahozeným pukem, bylo to však na něj příliš prudké. K rozehrávce se tak dostal brankář Konovalov.
17:28'
Na druhé straně nepřešel Malychin přes Čerepanova, ten jej na pravé straně přitlačil k mantinelu.
16:44'
Poskakující puk skončil u Da Costy, ten ale nemohl do pásma, proto do něj pouze plácl a vrátil se zpět.
15:42'
Je to hodně nepřesné z obou stran, finální fáze hodně pokulhává a gólmani nemají mnoho práce.
14:19'
Děmčenko vyrazil prudký švih přes obránce, Jaroslavl i nadále zůstává v útočném pásmu.
13:42'
Čeljabinsk si ve vlastním pásmu počíná opravdu výborně, nemá problém s kombinací a lákáním soupeře k forčekinku.
13:00'
Platí to i po akci Hyky se Sedlákem, čeští útočníci si na Konovalova zblízka nepřišli.
12:21'
V zakončení se před Konovalovem zjevil Sedlák, gólman domácích však zatím zvládá vše pokrývat.
12:04'
Kosov zastavil Da Costu a jeho průnik podél levého mantinelu, do protiútoku už jde zase Traktor.
11:19'
Neuspěl ani Malychin, jeho švih od pravého mantinelu byl opětovně sražen mimo ledovou plochu.
10:28'
Zprava dostal přihrávku mezi kruhy Kručinin a okamžitě zakončoval. Konovalov zachoval chladnou hlavu a svým zákrokem přerušil hru.
09:57'
Hraje se teď dlouho bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu. Nicméně stále bez šancí...
08:41'
Přesilovka je u konce, Jakub Nakládal se vrátil na ledovou plochu.
07:57'
Od modré čáry pálil Virtanen, jeho prudký pokus byl zablokován padajícím obráncem.
07:05'
Hosté se stáhli před Konovalova, po krátké a rychlé kombinaci jej ale neohrozili žádnou prudší střelou.
06:41'
Je tu první vyloučení a přesilovku si zahraje hostující Čeljabinsk. Dvě minuty za podrážení dostává Jakub Nakládal.
05:48'
Úvodní minuty jsou zatím v duchu domácího mírného náporu, stále ale čekáme na opravdu větší šanci.
04:39'
Dvě střely na Děmčenka, nebezpečnější byl pokus Alexejeva z pravého kruhu. Gólman Čeljabinsku si ale zvládl poradit.
03:44'
Na druhé straně si o puk klepl Menšikov a od modré vyslal tvrdou ránu, kterou ale Konovalovovu branku netrefil.
02:36'
Náznak přečíslení Lokomotivu skončila nepřesnou přihrávkou mezi kruhy na Denisenka, střela se tak nekonala.
01:37'
Iljenko neměl u levého mantinelu prostor pro průnik a tak pouze nahodil do pásma. Traktor se ubránil a už zakládá protiútok.
00:38'
Další akce už vypadala lépe, zleva se do pásma dostal Rattie a bekhendem se snažil překvapit Děmčenka. Puk byl sražen mimo led.
00:22'
Rozehra domácího Lokomotivu se nevydařila, Savčenko poslal puk na zakázané uvolnění.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal (C), N. Averin, Savčenko, Čerepanov, M. Osipov, Misjul, Afanasjev – Rattie, S. Da Costa, J. Averin (A) – Kajumov, Alexejev, Kudrjavcev – Kovalenko, Iljenko, Ivanov – Denisenko, Apalkov (A), Polunin – Sannikov.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, S. Těreščenko, Kalinin (C), Sergijenko, Menšikov (A), Karpuchin, Jasinskij – Hyka, Sedlák (A), Kručinin – Šolochov, An. Popov, Calof – Kosov, Karlin, Fatějev – Grišakov, Tridčikov, Malychin – Těrtyšnyj.

Rozhodčí: Gamalej, Košetov – Kanifadin, Stroganov.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, po ruské hymně začne samotný zápas.
Utkání v Areně 2000 začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR) 7 (2+5)
Tomáš Hyka (TRA) 11 (5+6)
Lukáš Sedlák (TRA) 9 (6+3)
Traktor Čeljabinsk

I hosté jsou na devátém místě, ale ve Východní konferenci. Bodů ale mají o dva víc než dnešní soupeř, tedy osmnáct, nicméně forma je v posledních dnech hodně vachrlatá. Mužstvo prohrálo čtyřikrát v řadě, naposledy na ledě CSKA Moskva, kde dokonce neskórovalo a podlehlo 0:3. Traktor má tak co napravovat, lehké to ale dnes mít rozhodně nebude.

Lokomotiv Jaroslavl

Domácí tým je v tuto chvíli na devátém místě Západní konference se ziskem 16 bodů. Dnes půjde do domácího utkání povzbuzen úspěchem z ledu Vladivostoku, kde sice zápas dospěl až do nájezdů, v nich ale v šesté sérii jako jediný prosadil Da Costa a vybojoval pro Lokomotiv prémiový bod. Gól dal i v základní hrací době a připojili se k němu i Apalkov a Denisenko.

Jaroslavl – Kazaň 0:4
Jaroslavl – Soči 1:0
Kunlun – Jaroslavl 3:6
Chabarovsk – Jaroslavl 2:1
Vladivostok – Jaroslavl 3:4 sn
Dobrý podvečer u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Lokomotiv Jaroslavl a Traktor Čeljabinsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.