KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jokerit : Vladivostok - 23. ledna 2020   17:30

Jokerit
Jokerit
14:10' M. Niemi (Savinainen, Lepistö) • 27:51' Regin (Eronen, O'Neill) • 59:35' Lepistö (Kontiola, Regin) • 63:25' Lepistö (O'Neill)
4:3
(1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Vladivostok
Vladivostok
13:14' Lomako  (Silajev, Korosteljov) • 23:26' Silajev  (Korosteljov) • 48:39' Ljungh  (Bakoš, Vicharev)

Zblokované střely 7:7
Jokerit Helsinky v zápase třikrát prohrával, třikrát v základní hrací době dokázal vyrovnat, za což získal bod. Domácí Helsinky vybojovaly i ten bonusový bod, v prodloužení rozhodl Sami Lepistö. Jeho branka je vítězná. Admiral třikrát v zápase vedl a získal pouze bod.
63:25'
Jokerit právě vstřelil branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Po výborné přihrávce spoluhráče dostal kotouč snadno nasměrováním hokejky dostat za brankovou čáru SAMI LEPISTÖ. Asistence: Brian O'Neill.
63:15'
Henrik Haapala (Jokerit) si vybruslil před branku a dostal se do střelecké pozice, kotouč kryje Anton Krasotkin.
62:41'
Sledujeme klidnější hru, ani jeden celek se vyloženě do šancí nedostává. Hraje se opatrně.
62:15'
Oba týmy střídají, domácí rozehrávají od své branky.
62:00'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři do prvního přerušení.
61:48'
Domácí celek hraje v plném počtu.
61:40'
Na výraznější šanci v prodloužení čekáme.
60:53'
Jeden z hostujících hráčů trefil obránce, Tommi Kivistö zblokoval pokus, a pak puk vyhodil.
60:20'
Janis Kalninš podržel kotouč, po střele Martina Bakoše je přerušená hra, buly v útočném pásmu Admiralu.
60:01'
Utkání pokračuje prodloužením.
60:01'
Ve všech třech třetinách se vždy domácí i hosté dokázaly oba týmy prosadit jednou, což znamená, že uvidíme prodloužení za stavu 3:3.
60:00'
59:46'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Veli-Matti Savinainen – 2 min., podrážení).
59:35'
Platnost branky potvrdil videorozhodčí.
59:35'
A je vyrovnáno, ze střední vzdálenosti viděl odkrytou část branky SAMI LEPISTÖ. Jeho rána zapadla do odkryté části branky, hostující brankář měl zakrytý výhled. Asistence: Petri Kontiola a Peter Regin.
59:25'
Buly před brankou hostů.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:50'
Steve Moses (Jokerit) měl na hokejce vyrovnání, ale jeho projektil kryje hostující Anton Krasotkin.
58:37'
Admiral vyhazuje přes všechny čáry, kotouč končí vedle branky, píská se icing. Další buly v útočném pásmu Jokeritu.
58:30'
Buly v útočném pásmu Helsinek.
58:01'
Domácí hrají v šesti, následně hosté rychle vyhazují na icing.
57:48'
Janis Kalninš čeká na pokyn od trenérů, aby šel na střídačku.
57:38'
Oddechový čas pro domácí.
57:18'
Helsinky rozehrávají od své branky, rychle se dostaly od útočného pásma, Henrik Haapala o kotouč přišel.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase, respektive ve třetí třetině.
56:26'
Peter Regin to zkoušel individuálně, ale přes převahu obránců se do střelecké pozice dostat nedokázal.
56:06'
Sledujeme pasáž hry, kdy se zbytečně nepřerušuje, hosté hrají takticky velmi dobře.
55:36'
Nikita Korosteljov byl volný před brankou, ale domácí obrana k němu rychle přistoupila, a tak jej nenechala vypálit.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek momentálně vede o jednu branku.
54:47'
Janis Kalninš kryje kotouč, buly před jeho brankou.
54:37'
Kirill Voronin (Vladivostok) pálil z pravého kruhu, jeho pokus kryje brankář
54:17'
Hraje se spíše ve středním pásmu, za hry oba celky střídají. Do hry zasahují odpočinutí hokejisté.
53:41'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
53:35'
Komerční přestávka.
52:51'
Domácí celek rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
51:55'
Nicklas Jensen (Jokerit) pálil od modré čáry, Anton Krasotkin kryje jeho pokus.
51:33'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
51:10'
51:03'
Peter Regin zkoušel zakončovat od modré čáry, jeho rána byla zlbokovaná. Následně se hosté osvobodili.
50:01'
Přesilovku hraje domácí celek, Helsinky se usadily v útočném pásmu, ale nedokázaly si vypracovat výraznější šanci.
49:10'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., vysoká hůl).
48:39'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se hostující celek dostává znovu do jednobrankového vedení, kotouč za brankovou čáru snad poslal obranou nepokrytý MARKUS LJUNGH. Asistence: Martin Bakoš a Denis Vicharev.
47:30'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.
47:19'
47:10'
Domácí se nyní nastěhovali do útočného pásma, Mikko Lehtonen (Jokerit) ránou od modré čáry minul branku.
46:25'
Vladimir Butuzov (Vladivostok) pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář. Janis Kalninš vyrazil kotouč před sebe, a pak už hráli obránci.
45:50'
Výborně nyní sehrál domácí celek oslabení, svému soupeři neumožnil ani jednu výraznější šanci.
45:49'
45:01'
Přesilovku hraje hostující celek, který se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Admiral má velké problémy s přechodem modré čáry. Nyní se dostal do postavení mimo hru.
43:49'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., krosček).
43:22'
Viktor Lööv (Jokerit) prodloužil kotouč na spoluhráče, ale následná rána končí na mantinelu za brankou.
41:55'
Adam Almqvist (Vladivostok) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus kryje celkem snadno Janis Kalninš. Ten přerušuje hru.
41:17'
Vasilij Strelcov se dostal do útočného pásma ke kotouči, ale jeho pokus o zpětnou přihrávku na spoluhráče byl hodně nepovedený.
40:43'
Utkání pokračuje třetí třetinou, oba týmy mají nyní stejně daleko k výhře.
40:01'
Ve druhé třetině jsme podobně jako v první části zápasu viděli dvě branky, které si oba týmy rozdělily. Nejprve poslal hosty do vedení Ivan Silajev, a pak za domácí srovnal pěknou ránou do horní části branky dnes aktivně hrající Peter Regin.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane, v poklidném tempu se třetina dohrává.
39:00'
To už hlasatel oznámil poslední minutu hry ve druhé třetině.
38:12'
Adam Almqvist (Vladivostok) právě přišel na hrací plochu, rozehrává od své branky, hosté o kotouč přišli, domácí drobného zaváhání nevyužili.
38:00'
Dvě minuty zbývají do konce druhé třetiny. Hostující celek má nyní převahu, hraje aktivněji, ale domácí defenziva zatím drží.
37:04'
Janis Kalninš první střelu vyrazil před sebe, následně se k puku sjeli hráči soupeře, kteří však nedokázali překonat domácího brankáře.
36:44'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
35:53'
Brian O'Neill (Jokerit) pálil z velmi dobré střelecké pozice, udělal stahovačku, po které rychle pálil. Puk kryje brankář Anton Krasotkin.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je nyní vyrovnaný a domácí Helsinky pokračují v aktivní hře.
34:25'
34:05'
Brian O'Neill (Jokerit) pálil z ostré pozice, jeho projektil končí na boční síti.
33:42'
Domácí celek přesilovku proměnit nedokázal, navíc si žádnou výraznější šanci vypracovat Jokerit nedokázal.
32:00'
Přesilovku hraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet na útočné třetině, ale zatím se mu nedaří kombinace.
31:34'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).
30:27'
Hosté se usadili v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře. Rána z ostré pozice byla nepovedená.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Admiral nyní vede o jednu branku.
29:39'
Marko Anttila (Jokerit) zakončoval z horní hranice kruhu, jeho projektil kryje brankář.
29:17'
Hraje se spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
27:51'
Domácí celek dokázal nyní vyrovnat, povedenou ránou Eronenově pasu poslal kotouč za brankovou čáru PETER REGIN. Jeho rána končí přesně v horní části branky. Asistence: Teemu Eronen a Brian O'Neill.
27:00'
Sedm minut hry je pryč ze druhé třetiny, viděli jsme zatím jednu branku, hostující celek se dostal do vedení.
26:46'
Nicklas Jensen (Jokerit) ani Henrik Haapala nedokázali své velké šance proměnit. Anton Krasotkin kryje kotouč, jeho tým je stále ve vedení.
26:17'
Nicklas Jensen (Jokerit) pálil v přesilovce z první, jeho projektil končí vedle branky. Následný pokus o dorážku byl zblokovaný.
26:03'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Adam Almqvist – 2 min., sekání).
26:03'
25:04'
Peter Regin se propracoval do zajímavé pozice, jeho projektil však končí vedle branky, následná dorážka byla zblokovaná.
23:26'
Hostující celek se dostává do vedení, tentokrát volný kotouč viděl před brankou IVAN SILAJEV a dokázal jej přesně poslat za brankovou čáru. Janis Kalninš puk neudržel. Asistence: Nikita Korosteljov.
22:00'
Mikko Lehtonen (Jokerit) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje Anton Krasotkin.
21:50'
Na výraznější šanci v početní převaze domácí celek čeká.
21:16'
Alexandr Osipov (Vladivostok) se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.
20:24'
Přesilovou hru v úvodu druhé třetiny hraje domácí celek, který se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
20:15'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ugolnikov – 2 min., hákování).
20:01'
Oleg Lomako poslal hostující celek do vedení, ale domácí tým byl v první třetině aktivnější. Helsinkám se podařilo vyrovnat, z bezprostřední blízkosti se z dorážky dokázal poradit Mika Niemi.
20:00'
Buly ve středním pásmu, oba celky tak střídají.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta první třetiny, Henrik Haapala si před bránou klepal o přihrávku, ale nedostal ji.
18:54'
Ahti Oksanen (Jokerit) pálil od modré čáry, jeho tvrdá rána končí nad brankou.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
17:17'
Helsinky rozehrávají od své branky, jenže do útočného pásma se nedostali. Směr hry se tedy otáčí.
17:00'
Znovu pokračují domácí v útočné akci, Tommi Kivistö (Jokerit) zakončoval z dobré pozice, ale jeho rána byla zblokvaná.
16:32'
Admiral se tlaku soupeře dokázal ubránit, nyní hosté dostali kotouč do útočného pásma, ale brankáře nepřekonali.
15:34'
Hraje se rychlý hokej, který musí domácí hráče a fanoušky bavit. Jokerit dokázal vyrovnat, dál pokračuje v aktivní hře.
14:10'
První domácí střelu brankář Anton Krasotkin dokázal zastavit, na dorážku z bezprostřední pozice byl už krátký. Prvním domácím střelcem je MIKA NIEMI. Asistence: Veli-Matti Savinainen a Sami Lepistö.
13:14'
Hostující celek se dostává do vedení, po chybné rozehrávce domácích se do šance dostal OLEG LOMAKO, který překonal brankáře soupeře. Admiral tak vede. Asistence: Ivan Silajev a Nikita Korosteljov.
12:40'
V samotném závěru přesilovky hostující hráč z ostré pozice dvakrát vypálil, dva pokusy kryje brankář.
12:21'
12:06'
10:3, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, domácí celek je jednoznačně aktivnější.
11:21'
Markus Ljungh (Vladivostok) a Alexandr Ugolnikov (Vladivostok) kombinovali v útočném pásmu. Nakonec páli l Martin Bakoš. Jeho ránu kryje snadno Janis Kalninš.
10:40'
Přesilovku hraje hostující celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, domácí obrana se rychle zmocnila kotouče a vyhazuje.
10:21'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Peter Regin – 2 min., podrážení).
09:42'
Denis Vicharev (Vladivostok) byl volný před brankou, ovšem kolegu od mantinelu na něj nedokázal protlačit přihrávku.
09:11'
Nikita Bobrjašov (Vladivostok) se pokoušel jako obránce nahodit kotouč do útočného pásma, což se mu sice podařilo, ale nikdo ze spoluhráčů nebyl připravený na dorážky.
08:03'
Divácky úvod zápasu není příliš atraktivní, mnoho šancí k vidění není.Domácí hráči mají sice převahu, ale nemohou se propracovat do výraznějších šancí.
07:00'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Sami Lepistö (Jokerit) pálil z dobré pozice na kruhu, kotouč kryje brankář.
06:46'
06:12'
Peter Regin (Jokerit) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, kotouč končí nad.
05:55'
Jokerit se udržel v útočném pásmu, následná rána byla nepřesná. Kotouč končí vedle branky.
05:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
04:50'
Nicklas Jensen (Jokerit) pálil z pravého kruhu, Anton Krasotkin (Vladivostok) kryje kotouč.
04:20'
Mnoho šancí v tomto zápase k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
03:25'
Sami Lepistö (Jokerit) od modré čáry nahazoval kotouč na branku, pokus to nebyl špatný, ale nepřesný.
02:15'
Buly před brankou Admiralu, hostující celek vyhrál buly, ale následně přišel o kotouč. Mikko Lehtonen pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
01:31'
Anton Krasotkin (Vladivostok) kryje kotouč, buly před jeho brankou.
01:03'
Ivan Miščenko (Vladivostok) z dobré pozici mezi kruhy zakončoval, jeho projektil míří mimo branku.
00:20'
Hostující celek rozehrává od své branky, následně pálil Ivan Lisin, Jeho rána končí vedle branky, a tak bude rozehrávat domácí tým.
00:01'

Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lepistö, Lööv, Kivistö, Eronen – Joensuu, O'Neill, Regin – Haapala, Kontiola, Nicklas Jensen – Moses, Savinainen, M. Niemi – Oksanen, Anttila, Pihlström – Halme.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Truškov) – Almqvist, Ugolnikov, Kozlovskij, Miščenko, A. Osipov, Bobrjašov, Ostrovskij – Ljungh, Vicharev, Bakoš – Pilipenko, J. Petrov, V. Butuzov – Glazačev, V. Strelcov, K. Voronin – Lisin, Silajev, Lomako – Korosteljov.

Rozhodčí: Sergejev, Judakov – Zacharenkov, Ivanov.
David Sklenička (Helsinky) 12 zápasů, 1+0, 1 bod
Martin Bakoš (Admiral) 15 zápasů, 15+1732 bodů
Poslední vzájemný zápas se odehrál v polovině listopadu a Admiral vyhrál na svém ledě 3:2 na nájezdy. Oksanen poslal hosty do vedení, vyrovnal Bakoš. Následně Lepisto upravil na 1:2, a pak srovnal znovu Bakoš. V nájezdech rozhodl právě a znovu Bakoš.
Jokerit Helsinky odehrál 49+ zápasů s bilancí 22-7-7-13 a získal 65 bodů. V tabulce Bobrovy divize je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů se mu příliš nedaří, prohrát totiž tři zápasy. Helsinky nestačily na Čerepovec 2:5, Petrohrad 1:4 a Barys Nur-Sultan 1:5. Helsinky porazily Čerepovec 4:1 a Viťaz 3:2.
Admiral Vladivostok odehrál 48 zápasů s bilancí 15-8-3-22 a získal 49 bodů. V tabulce Černyšovovy divize je na páté, nepostupové pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Poradil si s Kazaní 5:1. Nestačil na Jekatěrinburg 2.5, Omsk 2:5 a 1:3 a Ufu 0:2. V poslední době se Vladivostoku nedaří podle představ, ostatně v posledním zápase se střelecky prosadit nedokázal.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jokerit Helsinky a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.