KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Minsk - 1. listopadu 2019   15:00

Magnitogorsk
10:56' Běreglazov (Mozjakin, Loktionov) • 13:50' Rasmussen (Matuškin, Kozun) • 64:45' Loktionov (Mozjakin)
3:2
(2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Minsk
Minsk
09:12' Shore  (Ďukov, A. Kosticyn) • 36:02' Kovyršin  (Jerjomenko, Děmkov)
Gamalei, Raming – Bersenyov, Yudin
Arena Metallurg
Minsk

To je v tuto chvíli z mé strany vše. Přeji Vám krásný víkend plný sportovních zážitků!
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:09
Statistiky zápasu

Střely na branku 33:26
Trestné minuty 6:12
Hity 10:24
Skončilo utkání mezi Magnitogorskem a Minskem. Domácí byli v zápase mírně aktivnějším celkem, ale zase ne o tolik, a tak byla remíza vcelku logickým vyústěním. V prodloužení byli domácí také kreativnější a zaslouženě si z dnešního zápasu odnášejí o jeden bodík navíc.
64:45'
Metallurg právě vstřelil branku!
A máme rozhodnuto! Po divokých přečísleních, které nebyly využity, Sergej Mozjakin nalezl najetého ANDREJE LOKTIONOVA, který si obešel jednoho hráče a následně překonal Enrotha kličkou do bekhendu. Asistence: Sergej Mozjakin.
64:00'
Mozjakin puk ztratil, a tak mohou zaútočit hosté.
63:48'
Rasmussen se dobře uvolnil a vypálil, ale na Enrotha si nepřišel.
63:37'
Paršin pálil znovu, tentokrát už Enroth zasahovat musel, a dokonce přerušil hru.
63:26'
Ani střela Paršina až k Enrothovi neprošla.
62:59'
Střela Mozjakina byla ztečována do ochranné sítě.
62:35'
Antipin uklidňuje hru za svou bránou.
61:58'
Se střelou Spoonera si Galimov poradil bez problémů.
61:30'
Střelu Matuškina Enroth chytil a bleskově rozehrál.
61:15'
Ani hokejisté Minsku nic nevymysleli, a tak jsou na tahu opět domácí.
60:43'
Hokejisté Metallurgu nic nevymysleli a puk ztratili, a tak hrají hosté.
60:10'
K puku se po vhazování dostávají domácí hokejisté.
60:01'
Skončila třetí třetina, ve které gól nepadl, a tak je utkání po šedesáti minutách nerozhodné. Na řadu přijde prodloužení.

Střely na branku 28:23
60:00'
59:29'
Mozjakin předal Paršinovi puk nepřesně, a tak se k němu dostávají hosté.
58:48'
Zpoza brány si vybruslil Dorofejev a vypálil na bližší tyč, ale veškeré mezery dokázal Enroth zacpat.
58:06'
Mozjakin udělal chybu ve středním pásmu, ale jeden z obránců Metallurgu ji dokázal napravit.
57:13'
Je vidět, že ani jeden z týmů už nechce utkání ztratit, a tak se více brání.
56:26'
Dorofejev se ocitl sám v dobré pozici po pohledné kombinaci, ale se střelou příliš váhal, a tak ji dokázal nakonec jeden z obránců hostí zablokovat.
55:23'
Hra je nyní rozháraná a je to více boj, než pohledný hokej.
54:20'
V dlouhém souboji o puk u mantinelu zvítězili domácí, kteří si tak mohou po delší době odfrknout a zaútočit.
53:55'
Domácí jsou teď horším týmem. Nyní se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
53:43'
I po přesilové hře zůstávají hosté nadále v útočném pásmu.
53:21'
53:05'
Z mezikruží pálil Martynov, ale Galimov byl připraven.
52:33'
Domácí dostávají puk ze své obranné třetiny.
52:10'
Hosté předvedli povedenou kombinaci na jeden dotek, ale zakončení bylo nepřesné.
51:21'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min, vyhození puku mimo hřiště).
50:49'
Skvělý zákrok lapačkou předvedl nyní Galimov, když se na něj hosté řítili v přečíslení 3 na 1!
49:52'
V dobré pozici se ocitl Pavlovič, ale překonat Galimova se mu vinou nepřesného zakončení nepovedlo.
49:18'
48:45'
Kitarov se se svým spoluhráčem vydal do přečíslení 2 na 1. Nic nevymýšlel a vystřelil, ale puk si Galimov našel a zasáhl lapačkou.
48:30'
Domácí se z pásma vyhnali sami. Konkrétně Paršin nahrál na Mozjakina nepřesně.
47:48'
Domácím se zatím přesilovka nedaří. Hosté už dvakrát vyhodili puk za bránu Galimova.
47:18'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., nedovolené bránění).
46:44'
Domácí svírají svého soupeře v jeho pásmu, ale puk je většinu času pouze u mantinelu, a tak se Enroth nemusí cítit příliš ohrožen.
45:49'
Běreglazov nalezl Paršina, který ihned vypálil, ale Enroth byl pozorný.
44:53'
Hosté se z útočného pásma vinou nepřesnosti vyhodili sami.
44:13'
Pavlovič nahodil z levého kruhu puk na Galimova, ten si se situací bez problémů poradil.
43:39'
Velká šance domácího Kuljomina, který se řítil sám na Enrotha, ale ten jej vychytal!
42:49'
Hosté vyvezli puk za bránu Galimova, ale na víc se nezmohli.
42:12'
Střela Antipina byla zablokována, puk se odrazil do hlediště.
42:05'
41:46'
Domácím teď souhra vázne. Hosté se brání s přehledem.
41:09'
Mozjakin hledal před bránou Ljubimova na teč, ale souhra domácím nevyšla.
40:43'
Hosté se osvobozují.
40:33'
Mozjakin vypálil z levého kruhu, ale na Enrotha si nepřišel.
40:05'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Oleg Jevenko – 2 min., podrážení).
40:01'
Skončila druhá perioda, která nabídla poměrně značnou převahu domácího celku, ale paradoxně gól vstřelili pouze hosté, zasloužil se o něj Kovyršin. Po dvou třetinách je skóre srovnáno a rozhodne se až ve třetině třetí, případně v prodloužení nebo nájezdech.

Střely na branku 18:17
40:00'
39:27'
Paršin nalezl Běreglazova, který vypálil, ale Enroth byl pozorný.
39:13'
Domácí už jsou opět v útočném pásmu.
38:58'
Hosté se osvobozují za pomocí vyhození.
38:45'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., držení).
37:38'
Timkin nedokázal přihrávku Ljubimova ideálně převzít, a tak se ke kotouči dostávají hosté.
37:05'
Se střelou Dronova neměl Enroth žádné větší potíže.
36:02'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté srovnávají skóre! Střelu od modré čáry ještě dokázal tečovat JEVGENIJ KOVYRŠIN, který poslal puk mimo dosah Galimova. Asistence: Vladislav Jerjomenko, Arťjom Ďemkov.
35:52'
Hosté už stojí v nacvičeném vzorci a kombinují.
35:33'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Maxim Matuškin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
35:10'
34:58'
A další vyhození domácího celku.
34:29'
Střelu Kosticyna zblokoval Antipin a domácí následně puk odpálil do bezpečí.
33:58'
Hosté už kombinují v útočném pásmu.
33:26'
Domácí ihned po buly vyvážejí puk za bránu Enrotha.
33:10'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).
32:40'
Domácí nyní naprosto dominují, na ledě je pouze jeden tým.
31:50'
Paršin už byl v dobré pozici, ale rozhodl se ještě hledat Nestrašila, a to byla chyba.
30:48'
Domácí zatápějí svému soupeři v jeho pásmu, ale chybí častější střelba.
30:08'
Branka hostujícího Pavloviče z důvodu kopnutí neplatí!
30:08'
Branka se ještě bude zkoumat na videu. Dle mého názoru z důvodu kopnutí uznána nebude, ale nechme se překvapit.
30:05'
Děmkov pálil z nebezpečné pozice, ale Galimov stál tam, kde měl.
29:21'
Rasmussen to zkusil silou, ale příklepem trefil pouze jednoho z obránců Minsku do zad.
28:23'
Kuljomin dobře vybojoval puk v útočném pásmu a následně jej předal Loktionovovi, který vypálil, ale Enroth svou vyrážečkou puk vyrazil.
27:42'
Hosté se po delší době připomněli. Z vrcholku kruhu pálil Kogaljov, ale Galimova svou střelou švihem nezaskočil.
27:00'
Hosté si teď vůbec neví rady s obranou domácích. Valná většina hry se odehrává ve středním nebo útočném pásmu domácích.
26:13'
Kozun se už málem dostal za posledního obránce hostů, ale ten dokázal svou holí puk ještě na poslední chvíli zasáhnout.
25:24'
Nestrašil pálil z úhlu, ale Enroth se zaskočit nenechal.
25:08'
Minsk se ze sevření soupeře dostal pouze pomocí vyhození puku na zakázané uvolnění.
24:29'
Potěchin teď předvedl ukázkový tah na bránu, ale Enroth si s jeho pokusem poradil. Domácí však zůstávají v útočném pásmu.
23:22'
Hosté teď svírali svého soupeře v útočném pásmu, ale hokejisté Minsku se vyhnali sami z pásma svou nepřesností.
22:22'
Domácí teď měli štěstí, že přihrávka na Mozjakina nebyla přesná, protože ruský kanonýr by už střílel do odkryté brány.
21:55'
21:29'
Už to zase neplatí. Kovyršin vyvezl puk pryč z obranného pásma Minsku.
21:13'
Až nyní se Magnitogorsk usadil v útočném pásmu.
20:40'
Domácí mají sice výhodu přesilové hry, ale úvod druhé třetiny tak rozhodně nevypadá.
20:01'
Skončila první perioda, která byla bohatá na góly. Do vedení šli zaslouženě hosté, ale domácí poměrně brzo srovnali z přesilové hry. Hosté sice byli aktivnější, ale do vedení šli hokejisté Metallurgu zásluhou Rasmussena. 2:1 po první třetině.

Střely na branku 12:8
20:00'
19:55'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Kitarov – 2 min., nedovolené bránění).
19:19'
Domácí uklidňují hru za svou bránou s pukem na holi.
18:59'
Jedovatou střelu Matuškina dokázal Enroth vyrazit svým levým ramenem.
18:30'
Střelou z úhlu se připomněl Kosticyn, ale Galimov byl připraven.
17:36'
Hosté teď svírají svého soupeře v jeho pásmu, ale chybí střelba.
16:46'
Nestrašil zkusil své štěstí zpoza brankové čáry, ale Enroth se zaskočit nenechal.
16:27'
Po střele Potěchina Enroth raději přerušuje hru, aby jeho tým mohl zformovat své formace.
16:05'
15:30'
Kuljomin promáchl, ale puk v držení domácích zůstává i nadále.
15:05'
A další vyhození puku až na Galimova. Tahle přesilovka je v podání Metallurgu zatím slabá.
14:27'
Hosté se osvobozují vyhozením puku přes všechny čáry.
14:05'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Kogaljov – 2 min., nedovolené bránění).
13:50'
Domácí jdou do vedení! Brandon Kozun předvedl dobrou práci v útočném pásmu, když na sebe navázal hráče a následně předal puk na Maxima Matuškina, který příklepem vypálil a jeho střelu ještě tečoval za záda Enrotha DENNIS RASMUSSEN. Asistence:
12:57'
Hosté jsou po obdrženém gólu opět aktivnějším celkem a chtějí si vzít své vedení zpět.
12:09'
Z pravého kruhu pálil Kosticyn, ale Galimov se stihl přemístit ke své levé tyči.
10:56'
Mozjakin si na modré čáře vyměnil puk s ALEXEJEM BĚREGLAZOVEM, který vypálil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Máme srovnáno 1:1. Asistence: Sergej Mozjakin a Andrej Loktionov.
10:45'
Puk se ocitl v ochranné síti za bránou. Vhazování proběhne v útočném pásmu domácích.
10:20'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Shane Prince – 2 min., vysoká hůl).
09:12'
Hosté jdou do vedení! DREW SHORE si najel nezištně do předbrankové prostoru, kde jej spoluhráč nalezl a Shore pouze nastavil hokejku a doklepl puk za záda Galimova. Asistence: Roman Ďukov, Andrej Kosticyn.
08:20'
Tentokrát je pískáno zakázané uvolnění na druhé straně. Hra je teď hodně rozkouskovaná.
07:59'
Pavlenko střílel z otočky, ale branku minul. Domácí obránce následně vyhodil puk opět na zakázané uvolnění.
07:39'
Domácí rozehráli nepřesně, a tak je pískáno zakázané uvolnění.
07:09'
Chvíli byl sám před bránou Potěchin, ale přihrávka Rasmussena na něj neprošla.
06:23'
Běreglazov nahodil, Dorofejev tečoval, ale Enroth zasahovat nemusel.
05:50'
V dobré pozici před bránou se ocitl Gotovec, ale přihrávka na něj nebyla dostatečně přesná, a tak se mu zakončení moc nepovedlo.
05:19'
Domácí se nyní ocitli pod menším tlakem, a tak raději zahráli puk na zakázané uvolnění.
04:45'
Galimov si po střele Denisova připsal svůj první zákrok, ale příliš složitý nebyl.
04:17'
Hra se ustálila především ve středním pásmu. Ani jednomu z týmů se příliš nedaří si vytvořit nějaký tlak v útočném pásmu.
03:16'
Hosté se zmohli pouze na nahození puku za bránu Galimova. Domácí brankář se v dnešním utkání prozatím nudí.
02:16'
Hosté rozehráli bídně, a tak se Metallurg ocitl v přečíslení, ale efektní otočka Loktionova příliš efektivní nebyla.
01:44'
Útočná snaha Minsku vzešla vniveč, Galimov stále čeká na první puk, který by musel vyrazit.
00:58'
Enroth si připsal první zákrok po výpadu Kozuna. Zasáhl pomocí levého betonu.
00:40'
Metallurg začal aktivněji, ale Enroth prozatím zasahovat nemusel, stejně tak jeho protivník na druhé straně.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: S. Galimov (Košečkin) – Antipin, Běreglazov, J. Jakovlev, J. Birjukov, Dronov, Matuškin, Minulin – Paršin, Mozjakin, A. Nestrašil – Kozun, Rasmussen, Potěchin – N. Kuljomin, Loktionov, Dorofejev – Rožkov, Ljubimov, Timkin – Korobkin.

HC Dinamo Minsk: Enroth (Tolopilo) – Gotovec, Jerjomenko, Denisov, Jevenko, Znacharenko, Bokun, Ďukov, Pavlovič – Shore, A. Kosticyn, Spooner – Prince, Děmkov, Martynov – Kovyršin, Pavlenko, Stefanovič – Kogaljov, Kitarov, Dadonov.

Rozhodčí: Gamalei, Raming – Bersenyov, Yudin.

Andrej Nestrašil (Magnitogorsk)
HC Dinamo Minsk
Dinamo zatím neprožívá vůbec povedený ročník. Tým prohrál už 9 utkání v řadě a krčí se na předposlední příčce západní konference se ziskem pouhých 17 bodů za 22 zápasů. Celek z Běloruska trápí především špatná obrana, když má průměr více jak 3 obdržené branky na zápas.
Metallurg Magnitogorsk
Magnitogorsk začal po špatném vstupu do soutěže pracovat jako dobře namazný stroj. Z posledních šesti zápasů jich hokejisté Metallurgu vyhráli hned pět a tým se začíná dostávat na pozice, které zajišťují účast v play off. Týmu patří osmá pozice ve východní konferenci se ziskem 25 bodů za 24 zápasů.
Přeji hezké páteční odpoledne. V tomto textovém přenosu se zaměříme na zápas KHL, a to konkrétně mezi týmy Metallurg Magnitogorsk a HC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.