KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Novgorod - 5. října 2019   14:00

Magnitogorsk
03:29' Mozjakin (Paršin) • 53:35' J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin)
2:3
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

3:4 (SN)

Novgorod
Novgorod
17:42' Žafjarov  (Ch. Genoway, Schroeder) • 29:25' Q. Howden  (Bočarov) • ' Varnakov
S. Galimov (30. Košečkin) – Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Vereščagin, Běreglazov, Matuškin, Dronov – Ljubimov, Několenko, Timkin – Galuzin, Mozjakin (C), Paršin – Rasmussen, Dorofejev, Potěchin – Loktionov, Kozun, Rožkov – Korobkin.
Kulev, Spirin – Antonov, Parikov
UKRK Arena Metallurg, Magnitogorsk
5 776 diváků
Novgorod
Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov (A), Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov (A), Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 5 776 diváků.
Československá stopa v utkání

Na soupiskách obou mužstev nefigurují čeští nebo slovenští hokejisté.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Metallurg Magnitogorsk: 28

Torpedo Nižnij Novgorod: 32.
Vítězstvím favorizovaného Torpeda končí tento zápas, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich zazářil Michail Varnakov (N.Novgorod), který jen třikrát a pokaždé byl úspěšný, třetím nájezdem také nakonec rozhodl o vítěství svého mužstva.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo se ani v pětiminutovém prodloužení, to znamená jediné – o vítězi tohoto zápasu rozhodnou samostatné nájezdy!
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:28'
Torpedo nyní svírá Metallurg v jeho vlastní třetině.
64:03'
Charles Genoway (N.Novgorod) netrefuje z pravé strany branku Metallurgu.
63:44'
Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) má puk ve své výstroji, po střele Kirilla Urakova.
62:56'
A útočí hosté, přečíslení dva na jednoho, zakončující Anton Šenfeld již zvedla ruce nad hlavu, ale gól to není, hraje se dál.
62:35'
Roman Ljubimov (Magnitogorsk) se nyní prohráčkoval z levé strany až k brance Torpeda, ale Tichomirova překonat nedokázal.
62:12'
Zatím se ani při hře tři na tři nezrodila nějaká šance...
61:42'
Bylo to těsně, ale byl to ofsajd, Brandon Kozun (Magnitogorsk) vtrhl do útočného pásma o něco dříve.
61:15'
Metallurg získává puk a bude moci zaútočit.
60:45'
Nyní se Torpedo snaží v útočném pásmu, střela Schroedera míjí branku Metallurgu.
60:15'
Metallurg v první útočné akci, domácí ale u levého mantinelu ztrácí puk.
60:01'
Začalo prodloužení.
Je to tak, dnešní duel se bude prodlužovat poté, co po šedesáti minutách svítí na ukazateli skóre stav 2:2.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:24'
Už to vypadá, že zápas dospěje do prodloužení, oba týmy se soustředí hlavně na to, aby se třetí třetina dohrála.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:28'
Oddechový čas pro hosty.
58:26'
58:23'
Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) a jeho dělovka z levé strany, puk ale končí na zadním hrazení.
57:22'
Michail Varnakov (N.Novgorod) ale zachytil pas a s pukem se z pravé strany dostal až před Košečkina, toho bekhendem nepřekonal.
57:05'
Skvělá příležitost pro Metallurg ke vstřelení vedoucího gólu, nyní jsou domácí v útočném pásmu.
56:26'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Daniil Iljin – 2 min., podrážení).
55:35'
Probíhá poslední pětiminutovka třetí třetiny, stav je vyrovnán a utkání spěje do prodloužení.
54:49'
Viktor Antipin (Magnitogorsk) vyhrál souboj v rohu, ve vlastní třetině, díky tomu mohou domácí bleskově prostřídat.
54:23'
Nepřesná rozehrávka Metallurgu, puk získávají hosté.
53:35'
Metallurg právě vstřelil branku!
Tlak Metallurgu má za následek vyrovnání! JEGOR JAKOVLEV prostřelil Tichomirova střelou z levého kruhu pro vhazování. Asistence: Roman Ljubimov a Ivan Vereščagin.
53:08'
Ofsajdem končí útočné akce domácích, Jegor Jakovlev byl při přechodu přes útočnou modrou příliš rychlý.
52:47'
Oba týmy již hrají v plném počtu.
52:26'
Hraje se ale hlavně ve střední třetině, uvidíme co nyní, kdy se Metallurg dostává do třetiny soupeře.
51:45'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, diváci v hledišti si přejí gól domácího Metallurgu.
50:47'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Charles Genoway – 2 min., hrubost).
50:47'
Andrej Tichomirov (N.Novgorod) přerušuje hru, hned poté se strhla u jeho branky malá potyčka.
50:27'
Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, Metallurg viditelně přidává na obrátkách.
49:08'
Metallurg znovu v útočném pásmu, Torpedo se pomalu, ale jistě, dostává pod tlak domácích.
48:38'
Metallurg měl nyní dobré střídání, domácí uzamkli svého soupeře v jeho třetině.
48:18'
Sražená střela Denise Paršina (Magnitogorsk), puk končí vysoko nad brankou, hra přerušena, vhazování po pravici Tichomirova.
47:52'
Vhazování po levici Tichomirova, puk získávají hosté.
46:27'
Z hlediště se ozývá pískot, domácí mají velké problémy přejít před branku Torpeda.
46:00'
Andrej Loktionov (Magnitogorsk) zavezl puk do útočného pásma, tam ho přenechává Mozjakinovi, který je ale až u modré čáry.
45:05'
Torpedo v útočném pásmu, Arťom Aljajev (N.Novgorod) ale nezachytil přihrávku na modré čáře, hra se posouvá do středního pásma.
44:22'
Domácí vyhrávají vhazování po pravici Košečkina a dostávají se do útoku.
43:40'
Puk za brankou Metallurgu, domácí ho mají pod kontrolou.
42:52'
Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez šancí na obou stranách.
41:58'
Torpedo vyčkává ve střední třetině, domácí zkoušejí překonat tento val individuálními průniky.
41:15'
Denis Paršin (Magnitogorsk) znovu v akci, tentokrát chtěl sám přejít před branku, jeho stahovačka mu ale nevyšla.
40:45'
Denis Paršin (Magnitogorsk) zavezl puk pro Mozjakina, ten ale nedostihl obránce, takže puk získali hosté.
40:15'
Archip Několenko (Magnitogorsk) prohrál souboj u zadního mantinelu, puk získávají hosté.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 15:40.
Ve druhé třetině jsme viděli pouze jeden gól, ke smutku domácích fandů, padl do sítě Metallurgu. Zápas trochu postrádal v této části zápasu tempo, Torpedo hraje velmi dobře takticky, hosté dobře hlídají střední pásmo, což dělá velké problémy domácím hráčům.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, Torpedo v útočném pásmu.
38:31'
Damir Žafjarov (N.Novgorod) zavezl puk do útočného pásma a domácí se budou muset zase bránit.
37:59'
Vhazování po levici Tichomirova, úspěšnější hosté, kteří dostávají puk ze třetiny.
35:47'
Torpedo opět v útočném pásmu, Paul Szczechura ale nedosáhl na pas z pravé strany.
34:15'
Hosté zavezli puk do útočného pásma a jako jeden muž odešli střídat.
33:51'
Akce Metallurgu postrádají přesnost, domácí po přechodu přes útočnou modrou lacino ztrácejí puky.
32:33'
Střela Antona Volčenkova (N.Novgorod), z pravé strany, od modré, letí vedle branky.
32:15'
Torpedo opět v útočném pásmu, Metallurg je po inkasovaném druhém gólu pod tlakem.
31:02'
Andrej Belevič (N.Novgorod) nedokázal vystřelit zpoza bránícího Dronova.
30:10'
Jsme ve druhé polovině utkání a s Metallurgem to již nevypadá dobře, hosté dokonali obrat z 0:1 na 2:1 a jsou v této fázi zápasu lepší.
29:25'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Stanislav Galimov, přichází Vasilij Košečkin.
29:25'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Stanislav Bočarov (N.Novgorod) vystřelil z pravé strany, jeho střelu Galimov vyrazil před sebe, tam byl ala QUINTON HOWDEN, který se natáhl a poslal puk, kolem levého betonu Galimova, do branky Metallurgu. Asistence: Stanislav Bočarov.
29:11'
Charles Genoway (N.Novgorod) zkouší pozornost Galimova z levé strany, ten chytá do lapačky a přerušuje hru.
28:42'
Nahozený kotouč na Tichomirova, ten sklepává na obránce Baranceva, rozehrávka Torpeda.
27:53'
Na druhé straně velmi dobrá šance hostů, při přečíslení dva na jednoho, ale Stanislav Galimov (Magnitogorsk) včas zasáhl.
27:15'
Nikita Rožkov (Magnitogorsk) vypálil z mezikruží, ale Andrej Tichomirov vyráží.
26:15'
Denis Paršin (Magnitogorsk) neudržel puk na pravé straně, v útočném pásmu a hosté ho posílají až do třetiny Metallurgu.
25:10'
Zpoza vlastní branky rozehrávají domácí, ale jejich akce končí před útočnou modrou.
23:50'
Charles Genoway (N.Novgorod) po levé straně zavezl puk do třetiny Metallurgu, ale Anton Šenfeld poté neudržel útočnou modrou.
22:38'
Nikita Rožkov (Magnitogorsk) nahodil puk na Tichomirova, ten chytá a přerušuje hru. Díky tomu se domácí dostávají do třetiny Torpeda.
21:48'
Metallurgu se vůbec nedaří přechod přes střední pásmo, tam Torpedu v dosavadním průběhu druhé třetiny získává spoustu puků.
21:25'
Puk míří do třetiny Metallurgu, ale domácí ho dostávají zpět do střední třetiny.
20:50'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 14:52.
V první třetině již žádný další gól nepadne. Oba týmy jdou do kabin za nerozhodného stavu, oba týmy se v první třetině dokázaly trefit jednou. Za domácí otevřel skóre legendární Sergej Mozjakin, hosté pak využili přesilovou hru v závěru třetiny, to se prosadil Damir Žafjarov. Hraje se velmi pěkný hokej.
20:00'
19:33'
Nikita Rožkov (Magnitogorsk) netrefuje z levé strany branku Torpeda.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, Metallurg dostal puk ze třetiny.
18:48'
Domácí zkouší zaútočit po levé straně, dostávají se do třetiny Torpeda.
17:42'
Hosté využívají přesilovou hru, DAMIR ŽAFJAROV nachytal Galimova střelou téměř z nulového úhlu, všichni čekali spíše přihrávku, ale Žafjarov vystřelit a puk si našel cestu do branky Metallurgu. Asistence: Charles Genoway a Jordan Schroeder.
17:26'
Torpedo zpět v útočném pásmu, hosté v přesilovkovém rozestavení.
16:48'
Damir Žafjarov (N.Novgorod) minul puk v mezikruží, domácí vyhodili puk ze třetiny.
16:27'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., podrážení).
16:12'
14:52'
Tentýž hráč zavezl puk zase zpět do útočného pásma... jenže hosté znovu vyhazují ze třetiny.
14:33'
Metallurg drží útočné pásmo, ale Denis Paršin nakonec neudržel puk na modré.
14:07'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., podrážení).
13:44'
Hosté vyhazují puk ze třetiny, až na zakázané uvolnění.
12:56'
Pavel Dorofejev (Magnitogorsk) zachytil přihrávku, vyvezl puk do středního pásma a odešel střídat, s ním i ostatní spoluhráči.
12:32'
Metallurg ve vlastní třetině, Torpedo se snaží dostat do předbrankového prostoru.
11:53'
Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) se dostal ke střele z mezikruží, kam si najel z levé strany, ale branku přestřeluje.
11:10'
Daniil Iljin (N.Novgorod) v ofsajdu, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
10:38'
Metallurg přestál oslabení a hned se vrhá do útočení.
10:03'
09:30'
Damir Žafjarov (N.Novgorod) zavezl puk zpět do třetiny Metallurgu.
09:05'
Viktor Antipin (Magnitogorsk) nabral puk a o mantinel ho poslal ven ze třetiny.
08:48'
Torpedo stále v útočném pásmu, ale zatím je to bez střel.
08:15'
Torpedo od úvodních vteřin v útočném pásmu, po vyhraném vhazování.
08:03'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Mozjakin – 2 min., hákování).
07:09'
Charles Genoway (N.Novgorod) s pukem za vlastní brankou, následuje rozehrávka na pravou stranu.
06:34'
Z levé strany pálí zápěstím Roman Ljubimov (Magnitogorsk), Andrej Tichomirov chytá a přerušuje hru.
05:53'
Před Galimova si najel Paul Szczechura (N.Novgorod), který se snažil doklepnout vyražený puk do branky, ale ten skončil pouze vedle ní.
05:08'
Domácí pouze odevzdávají puk Torpedu, oba týmy střídají.
04:40'
Puk ve třetině Metallurgu, který je pod tlakem Torpeda při rozehrávce.
03:29'
Osmatřicetiletá legenda Magnitororsku a kapitán týmu SERGEJ MOZJAKIN otevírá skóre! Po výtečné zadovce Paršina prostřeluje z levé strany Tichomirova střelou pod horní tyčku. Asistence: Denis Paršin.
02:38'
Další šance zápasu, Andrej Loktionov (Magnitogorsk) se dostal do brejku, po přihrávce Potěchina byl sám před Tichomirovem, kterého zkoušel překonat mezi betony, ale gólman Torpeda nakonec prostor utěsnil.
02:10'
Puk nakonec opouští třetinu Torpeda, následně se domácí snaží rozehrát, ale je z toho jen icing.
01:45'
Souboj v rohu třetiny Torpeada, puk získávají domácí.
00:52'
Na druhé straně podržel Stanislav Galimov (Magnitogorsk) svůj tým, po akci Varnakova.
00:30'
Denis Paršin (Magnitogorsk) si najížděl před branku Torpeda, kam mířila přihrávka, ale nedostal se ke střele.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: S. Galimov (Košečkin) – Antipin, J. Birjukov, J. Jakovlev, Vereščagin, Běreglazov, Matuškin, Dronov – Ljubimov, Několenko, Timkin – Galuzin, Mozjakin, Paršin – Rasmussen, Dorofejev, Potěchin – Loktionov, Kozun, Rožkov – Korobkin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov, Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.

Rozhodčí: Kulev, Spirin – Antonov, Parikov.

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD
Torpedo je na tom, v rámci hodnocení celé ligy, přece jenom o něco lépe, než Metallurg. Dokonce by se dalo říci, že o mnoho lépe. Aktuálně má totiž dvakrát více bodů, než Metallurg (16) a v pořadí Západní konference se vyhřívá na velmi dobrém čtvrtém místě. Až za ním se nacházejí velké týmy jako Dynamo Moskva, Jokerit nebo Sparta Moskva!
Pro Torpedo bude duel v Magnitogorsku třetím venkovním soubojem v řadě, přičemž ty předchozí dva mu tolik nevyšly. V Ufě z toho byla vysoká prohra 1:5 a naposledy v Nur-Sultanu (dříve v Astaně) prohrálo Torpedo s místním Barysem těsně 1:2.
METALLURG MAGNITOGORSK
Magnitogorsk, ještě pod vedením bývalého českého reprezentačního kouče Josefa Jandače, začal nový ligový ročník katastrofálně. Aktuálně je nejhorším klubem Východní konference a za vinu je to dáváno právě Josefu Jandačovi. Byť ten skončil u kormidla Magnitky již po třech kolech s bilancí dvou proher a jedné výhry. Od té doby Metallurg vyhrál v deseti dalších zápasech jen dvakrát, osmkrát prohrál, z toho hned šestkrát v normální hrací době. Teprve třetí výhru v letošním ročníku ruské KHL přidal Metallurg v posledním kole, kdy doma porazil Jaroslavl 5:3.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž METALLURG MAGNITOGORSK přivítá na svém stadionu TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.