KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Dynamo Moskva - 29. listopadu 2019   17:00

KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod

Já děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou! Mějte nádherný víkend.
Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský – slovenský obránce první formace, 1+0, 1 střela na branku, 4 zblokované střely, 16:51 ice time

Dmitrij Jaškin – český útočník první formace, 0+0, 4 střely na branku, 3 vyhraná buly z 5, 2 zblokované střely, 3 bodyčeky

Bodyčeky: 7 – 11
Máme tu konec zápasu. Neskutečně vyrovnaný duel. Gólový účet načal slovenský obránce ve službách Dynama Moskva Michal Čajkovský, který si krásně sjel na střed a pálil přesně. Novgorod tak dlouho dobýval útočné pásmo a puk dostal do sítě až necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny. Dynamo však neskouslo vyrovnání soupeře a v nájezdech ho porazilo o jednu branku. To když Petersson vymetl víko u branky Tichomirova.

Defenzivní bitva, oba týmy ovšem měli šance, ale ledu vládli brankáři, ti se chvílemi překonávali, v 60 minutách jsme byli svědky gólu na obou stranách. Prodloužení bylo naopak velmi ofenzivní, ale gól nepřineslo. S nájezdy si poradili lépe hosté a o bod víc csi vezou domů do Moskvy.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Autorem vítězné branky je ANDRÉ PETERSSON. Petersson si počkal na pohyb brankáře a puk mu vyvěsil nad levé rameno, nad lapačku. Krásný gól.
63:24'
Jaškin vymýšlí různé kličky a čeká na najetí spoluhráče, nedočkal se a místo toho jde soupeř do útoku. Tam se ale bojuje o kotouč za brankou.
62:47'
Útočný tlak Dynama, stále Dynamo.
62:18'
Šipačov, Jaškin, rána, vyražena levým betonem Tichomirova.
61:47'
Velké ofenzivní choutky, narozdíl od celého zápasu, teď vidíme jednu šanci za druhou na obou stranách.
61:05'
Moskvané se tlačí do koncovky, brankář je vychytal.
60:40'
Indašis zastaven v přechodu do útoku.
60:22'
V útoku jako první Torpedovcii, nic z toho nevytěžili.
60:01'
Úvodní buly pro Novgorod.
60:01'
Střely na bránu: 41 – 25
Vyrovnaný duel bude muset rozseknout prodloužení.
60:00'
59:07'
Dynamo naštvaně vysílá útok dopředu, Tichomirova ale nepřekonalo.
58:05'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Je to tu. Konečně!!! Topedo tak dlouho útočilo až puk prostě dotlačilo za záda Bočarova, nebyl to žádný krásný gól, ale ubojovaný a zasloužený za velkou snahu. Autorem branky je DANIJL ILJIN. Asistence: Maxim Minejev.
57:52'
Čajkovský zaklíněn s útočníkem soupeře. Torpedo tlačí a tlačí.
57:00'
Toipedo stále bojuje a má touhu se prosadit, body jsou blízko, stačí gól, ale je to nesmírně těžké přes výborného rankáře a skvělou obranu Dynama Moskva.
56:38'
Bočarov zase likviduje zákrokem.
56:03'
Domácí stále obléhají soupeře jako Římané nepřítele. Gól nepřichází, branka je asi zakletá.
54:56'
Novgorodští stále zkoušejí štěstí, chtějí srovnat, mají i tlak, jsou aktivní, ale toužená branka nikde.
54:29'
Šenfeld bojující o kotouč, Dynamovci mu nenechávají ani milimetr ledu.
53:47'
Indrašis, Afinogenov, puk do branky nedostali. Hrají domácí.
53:18'
Pettersson pálil zprava a docela z blízkosti a z nápřahu, minul.
52:45'
Dobývání obrany Dynama pokračuje, ale čas už ukrajuje 53. minutu a to není zrovna povzbudivá zpráva pro Novgorod.
51:06'
Torpedovci drží pásmo a zlobí defenzívu soupeře. Ta ale vyhazuje a osvobozuje se.
50:50'
Šenfeld nepřesně a hosté se ubránili.
50:28'
Alexejev viděl spoluhráče na levém křídle, puk na něj nedostal.
50:17'
Rattie ani nyní nevyzrál na výborně chytajícího Bočarova. Ten puk pokryl.
49:13'
Obrovská šance hostů. Ti položili brankáře krásnou kombinací, pak však puk do brány nedostali. Neskutečné!!!
48:30'
Dynamovci vyhazují, soupeř je mačkal a potřebují si odpočinout, i když nemohou střídat.
47:44'
Třetí třetina ve znamení boje o kotouč.
47:05'
Šenfeld se individuálně neprosadil přes tříčlennou obranu soupeře.
46:20'
Teď musí domácí odzadu, vyjde jim tento útok?
45:57'
Novgorodští v útoku, navezeni a zkouší hledat cestičky ke koncovce.
45:00'
Třetí třetina zatím nenabízí velké ofenzivní rejdy, Novgorod se chce udržet na dostřel, naopak Dynamo nechce inkasovat.
43:34'
Novgorod narozdíl od Dynama není žádný superofenzivní tým, své zápasy hraje opatrně, defenzivně a soupeře nepřehrává nějakým ofenzivním hurikánem.
42:25'
Obrovský závar před Bočarovem, ten si ale poradil s pomocí obránců.
42:19'
Domácí drží soupeře při mantinelu, nechtějí mu dát příležitost k zakončení. DObrá práce.
41:13'
Torpedo ztratilo útočnou třetinu. Teď se musí bránit.
40:47'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ale góly stále nejsou k vidění.
40:01'
Úvodní buly pro Dynamovce.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:47.
40:00'
39:34'
Moskvané drží domácí pod obrovským zámkem. Na druhý gól to je však málo.
39:00'
Protiútok Dynamovců, přihrávka na střed, Tichomirov drží naděje na vyrovnání.
38:02'
Hosté pod obrovským tlakem, ale Bocharov a obrana stále nepřekonána a to se píše už 39. minuta.
35:37'
Novgorodští se ocitli tváří v tvář brankáři Bočarovovi, ten jim ale gól nepovolil a vychutnal si je.
35:04'
Utkání nabralo fantastické tempo. Gólmani však stále dominantní.
34:16'
Nádherná kombinace Dynamovců, zprava na centra a pak ještě na levé křídlo, střela, výtečný Tichomirov.
33:30'
Novgorod zvýšil aktivitu a agresivitu, nicméně to ovoce zatím nenese,
32:20'
Zborovskij střílel na první tyč z pravého kruhu, nebyl prostor kam puk procpat.
31:45'
Pěkně puk soupeři odebral obránce Torpeda, to pokračuje do útoku, tam se ovšem zase neprosadilo.
31:11'
Pěkná spolupráce domácích, přechod středním pásmem, které jakoby neexistovalo, ovšem koncovka zase mizerná.
29:52'
Jaškin individuální akcí a bejhendem zakončoval, ale kotouč míří vedle.
29:26'
29:02'
Kombinace ddomácích, opět to nekjaplo, domácí nejsou důrazní, málo chodí tečovat, dorážet.
28:29'
Torpedu zatím přesilovka moc nevychází.
27:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., sekání).
27:08'
Alexejev dostal příhru a jde sán ma nbrankáře po východu z trestné, avšak šanci překombinoval. Tichomirov mu lehce puk vypíchl a Alexejev to nezvládl zakončit.
27:03'
26:04'
Torpedovci opět v útoku a velký závar před Bočarovem, ten ale odolává, skvělými zákroky a také díky svým obráncům, jež blokují střely mířící na brankáře Dynama.
25:51'
Hosté vyhnali protivníka z pásma.
25:32'
Dvojnásobná přesilovka začíná souhrou od modré na střed a tečí z této pozice, Bočarov pozorný.
25:03'
24:29'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., podrážení).
24:29'
Do šance se krásně proháčkoval Rattie, byla faulován při zakonnčení a Novgorod si zahraje početní převahu.
24:00'
Pěkná akce, nabití na střelu a rána zápěstím, Bočarov vyráží.
23:33'
Domácí zase aktivnější, alespoň teď ze zaačátku periody.
22:35'
Torpedovci se usadili v útoku a už měli pár dobrých šancí, nicméně gól nikde.
21:26'
Skvělý Tichomirov!!!! Přihrávka po kličce přes osu na druhou stranu, ale Tichomirov skokem a slajdem puk vyrazil.
20:44'
Novgorod chvíli po buly v úroku přišel o pásmo. Dynamo toho ale také moc nevymyslelo na druhé straně.
Mění se poškozené plexisklo, vynucená přestávka.
20:32'
Zatím je to boj o každý milimetr ledu, první ránu v této periodě vyslali domácí a Bočarov jí zpacifikoval.
20:01'
Úvodní buly pro Dynamo.
20:01'
Střely na branku: 13 – 13
Jsme zpátky v Novgorodu a za chvíli začíná druhá perioda.
Další třetina začne přibližně v 17:54.
20:00'
19:52'
Krásná spolupráce v přesilovce nekončí brankou, hosté to sehráli parádně, ale to hlavní, tedy branku nevstřelili.
19:33'
Ještě jeden útok hostů, usazení se v útočné třetině, střela, Tichomirov bezchybný.
19:03'
Jaškin, Tarasov a jejich kombinace, která gólem nekončí, alespoň však pobavila diváky. Byla to povedená akce.
18:37'
Dynamo, pálí obránce, ale zásah Tichomirova, který opět nedovoluje hostům druhý gól.
18:22'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ty Rattie – 2 min., držení).
18:09'
Igumnov, ještě domácí, ale jejich šance maří brankář Tichomirov.
16:40'
Michajlov, ještě Moskvané, ale už neudrželi pásmo.
16:22'
Méně záživnější část zápasu.
15:55'
Útočení Dynamovců nemělo dlouhého trvání.
15:49'
Zákrok Bočarova lapačkou, nepříliš těžký, spíše rutinní, na střelu viděl, takže jí čapl bez problému.
15:20'
Afinogenov se krásně a elegantně procpal před Tichomirova, gól ovšem nevstřelil.
14:42'
Pěkná rána zápěstím hostů z pravého kruhu, nastavená lapačka Tichomirova znemožnila radost Moskvanů.
14:18'
Dynamovci zase pokouší štěstí v útoku, ale dlouho tam nevydrželi, zákrok si připisuje také muž s maskou na druhé straně. Bočarov.
13:46'
Zblokovaná střela zápěstím hráče Dynama Moskva, ocitla se mimo ledovou plochu a tak bude následovat buly v pásmu Novgorodu.
13:15'
12:51'
Dynamo už dobylo pásmo a zase obléhá čtyřku hráčů na ledě.
12:33'
Dynamovci se nemohou dostat ze své třetiny, místo aby obehrávali oslabeného soupeře.
11:44'
Opět rána, tu ale vyrazil Tichomirov, ovšem tlak pokračuje.
11:23'
Hned střela, zpočátku početní převahy.
11:15'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ty Rattie – 2 min., sekání).
11:15'
Čajkovský se po jednom ze soubojů ocitl na ledě a nechtělo se mu zvedat. Avšak pak se zvedl a byl velice rozlícený ze zákroku soupeře.
11:01'
Tichomirov v permanenci a musí zasahovat, úspěšně.
10:29'
Rotace v pravém rohu útočné třetiny domácích hráčů. Nicméně šanci z toho nevybojovali.
09:39'
Útok Torpeda zastaven na útočné modré.
08:14'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Nicméně prosazuje se soupeř. Čajkovský si sjel na post centra a ze slotu vypálil na Tichomirova, našel skulinku mezi vyrážečkou a betonem. Autorem branky je MICHAL ČAJKOVSKÝ. Asistence: Andrej S. Alexejev.
08:09'
Torpedo aktivnější, alespoň prozatím.
07:50'
Mironov výtečně překazil rodící se brejk Torpeda, skokem a vystrčenou holí znemožnil pokračovat v ataku.
07:17'
Indašis dnes hraje svůj 400. zápas v KHL základní části,
06:55'
Krásný tandem Novgorodu a následná střela, za zády Bočarova ale neskončila.
06:24'
Další šance Torpeda, dobrá spolupráce oboou plejerů, ti však na Bočarova nevyzráli.
05:59'
Novgorodští dobyli pásmo protivníka, tam se příliš neprosadili.
05:45'
Za bránou rozehrává Torpedo.
05:05'
Bočarov zase pozorný, nenechal projít puk u první tyče.
04:27'
Moskvané obehrávají obranu soupeře, ale přišli o kotouč a dopředu se řítili domácí, ti se však neprobojovali před Bočarova.
04:12'
Alexejev a jeho spoluhráči opět velmi nebezpeční, Tichomirov zůstává nepřekonán.
03:38'
Velká šance Novgorodu, výtečně jí překazil Bočarov!!!
03:19'
Tichomirov tasil zákrok betonem.
02:47'
S kotoučem hrají Dynamovci, ale do útočného pásma se nedostali.
02:37'
Bočarov likviduje dvěma zákroky šance soupeře.
02:07'
Pokus obránce Torpeda o ránu od modré čáry nevyšel.
01:42'
Torpedo pod menším tlakem, puk ale vyvezlo a následně o něj zase přišlo.
01:22'
Alexejev se snažil procpat puk u první tyče, to se nepovedlo.
00:53'
Domácí přihrávali z levého křídla na osu, odtud přišla teč, která ale neměla gólové parametry.
00:08'
Tichomirov se musel ihned předvést, tasil zákrok vleže a puk vyrazil, velká šance hostů zpočátku utkání.
00:01'
Úvodní buly pro Dynamo Moskva.
00:01'
Ruská hymna.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Minejev, Mišarin, Meljakov – Schroeder, Rattie, Žafjarov – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov – D. Iljin, Bočarov, Verjajev – Szczechura, Gončaruk, Belevič.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Ljamin, Mironov, Ogurcov, Grigorjev – Tarasov, Jaškin, Šipačov – Afinogenov, A. Petersson, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Jefremov, Mojsejev, Michajlov – Muranov.

Rozhodčí: Gamalej, Morozov – Kučava, Šišlo.

Je třetí na Západě s 41 body. Má druhý nejlepší útok v Západní konferenci a třetí v celé lize. Vstřelilo už 92 branek. Na první CSKA Moskva ztrácí 6 bodů, to jsou tři výhry, to se dá stáhnout. Vyhrálo 7 z posledních 10 utkání. Porazilo Jaroslavl, Rigu, Nižněkamsk, Novosibirsk, Barys Nur Sultan, Ufu a Omsk. Nejproduktivnějším hráčem je Vadim Šipačov s 37 body (9+28). Druhý je Čech Dmitrij Jaškin s 33 body (14+19). Dva hráči Dynama takto ovládli ligové bodování.

Torpedo Nižnyj Novgorod

Je v tabulce Západní konference čtvrtý hned za Dynamem, na které ztrácí bod, takže tento duel bude o to zajímavější, vlastně boj o třetí místo Západu. M8 40 bodů a vyhrál 5 z posledních 6 zápasů. Výjimečná forma. Dokáže jí prodat i proti těžkému soupeři z Moskvy? Porazil Jekatěrinburg, Novosibirsk, Minsk, Viťaz MO a znovu Novosibirsk. Nejproduktivnějším hráčem je Damir Žafjarov s 29 body (13+16), který uvízl na 5. příčce ligové produktivity Osmý v kanadském bodování ligy je Michajl Varnakov (9+17).

V Novgorodu letos nepůsobí žádný Čech ani Slovák.

Brankáři:

Anders Lindbäck – 15 odchytaných duelů, 91.57 % úspěšnost zásahů, 2.60 průměr inkasovaných branek, Švéd

Andrej Tichomirov – 23 odchytaných duelů, 92.77 % úspěšnost zásahů, 2.40 průměr inkasovanýcb branek, Rus
Hezký den s hokejem, KHL se řítí z kopce dolů a přičítá další zápasy. Já Vám přiblížím duel mezi Novgorodem a Dynamem Moskva. V Dynamu hraje Dmitrij Jaškin, jenž okupuje druhé míto ligové produktivity. O důvod víc, proč sledovat toto utkání. Zápas začíná v 17 hodin a vy můžete být u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.