KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Magnitogorsk - 24. ledna 2020   17:00

Novgorod
Novgorod
27:01' Šachvorostov
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Magnitogorsk
03:05' Mozjakin   • 12:02' Potěchin   • 40:28' A. Nestrašil  (Antipin)

Tomáš Filippi (MAG) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:19
Metallurg Magnitogorsk zejména díky povedené první třetině vyhrává tento zápas 3:1 a do tabulky získává další body. Magnitogorsk byl střelecky aktivnější, v tomto ohledu vyhrál tento mač 32:28. Domácí celek se trefil jen jednou, další výraznější šance si nevypracoval.
59:45'
Výborně hraje hostující obrana, sledujeme pasivní hru Magnitky.
59:27'
Ani tentokrát nedokázala Magnitka poslat kotouč do prázdné branky, další icing.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:46'
Oddechový čas pro hosty.
58:40'
Jeden z hráčů zkoušel pálit přes celé kluziště na prázdnou branku, Andrej Nestrašil minul.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:30'
Torpedo hraje aktivně, tlačí se do střeleckých pozic. Zatím ale marně čeká na výraznější šanci.
57:04'
Domácí hrají bez brankáře.
56:36'
Přesilovku hrají aktivně domácí, rozestavili svou formaci v útočném pásmu, ale na branku nevypálili.
55:44'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., podrážení).
55:14'
Od poslední vstřelené branky na výraznější střeleckou pozici čekáme.
54:34'
Po krátké přestávce utkání pokračuje dál. Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Jedná ze střel končí v rohu.
53:25'
Komerční přestávka.
53:13'
Nikita Pivcakin vybojoval puk ve středním pásmu, dostal se do útočného pásma, ale na branku nahodit kotouč nedokázal.
52:23'
Magnitogorsk se pokoušel ve středním pásmu zastavit akci domácích, Stanislav Bočarov však prošel. Jeho rána přes beka byla hodně nepřesná.
51:33'
V poklidném tempu se nyní hraje, sledujeme aktivní hru z obou stran. Hostující celek vede o dvě branky a má momentálně blíže k výhře.
51:03'
Hostující hráči vypálili ze středního pásma, puk jemně tečoval Anton Šenfeld a brankář Anders Lindbäck měl plno práce.
50:30'
Metallurg se usadil v útočném pásmu, kde kombinovat. Archip Několenko pálil z dobré pozice před brankou, kotouč však netrefil podle představ.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, aktivně hrají domácí, kteří se pokouší něco vymyslet.
49:11'
Komerčka.
48:46'
Denis Paršin se výborně vrátil a dokázal zastavit aktivní hru soupeře. Torpedo se neprosazuje ani nyní.
48:10'
Anders Lindbäck rozehrává od své branky, vyjel za bránu, přenechal kotouč svým obráncům. kteří pokračují v akci.
46:35'
Mnoho zajímavých šancí ve třetí třetině jsme zatím neviděli, Ty Rattie to zkoušel individuálně, ale ke střele na branku se nedostal.
46:05'
Hraje se nyní před brankou Torpeda, hostující celek se však do střelecké pozice propracovat nedokázal.
45:41'
Hosté se nyní dostali do útočného pásma. Tvrdou ránu od modré čáry v závěru početní výhody kryje Anders Lindbäck.
45:00'
Stanislav Bočarov (N.Novgorod) se při vlastním oslabení dostal do brejku, ale překonat blafákem brankáře nedokázal.
44:33'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
Dnešní utkání sleduje 5 500 diváků.
44:00'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., hákování).
43:30'
Domácí faulovali, hosté mají výhodu.
42:51'
Michail Varnakov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Brankář Vasilij Košečkin zasahovat nemusel.
42:21'
Domácí hokejisté se nyní usadili v útočném pásmu, Andrej Belevič zkoušel udržet třetinu, ale puk zastihl až ve středním pásmu.
41:00'
Domácí hráči se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
40:28'
Metallurg právě vstřelil branku!
Hned z kraje druhé třetiny se prosazuje hostující celek, střelu Viktora Antipina od modré čáry před brankou šikovně netečoval nedostatečně obsazený obránci ANDREJ NESTRAŠIL. Asistence: Viktor Antipin.
40:01'
Jednu jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, dokázal se prosadit domácí celek. Viktor Šachvorostov (N.Novgorod) se trefil jako jediný hráč ve druhé třetině, domácí snížili na rozdíl jediné branky.
40:00'
39:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:17'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:02'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
38:54'
Eric O'Dell (Magnitogorsk) to zkoušel individuálně, natlačil se do střelecké pozice, ale neuspěl.
38:34'
Ránu obránce od modré čáry vyrazil Anders Lindbäck (N.Novgorod) před sebe. Pak už hráli obránci.
38:13'
Buly před brankou Torpeda. Hostující celek vybojoval kotouč, a tak může pokračovat v aktivní hře.
37:45'
Dennis Rasmussen pálil od modré čáry, rána trefila prvního obránce, který stál v dráze kotouče.
37:00'
Dostáváme se do finální pasáže hry ve druhé třetině, kromě první gólové šance jsme další šanci neviděli.
36:05'
Andrej Loktionov pálil z dobré pozice, jeho projektil končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
35:01'
Hraje se ve středním pásmu.
34:52'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Diváci sledujíc nezáživnou pasáž hry.
33:04'
Vasilij Košečkin rozehrával od své branky, Bogdan Potěchin pak pokračoval v akci, ale hosté se ke střele nedostali.
32:44'
Denis Počivalov si sjel do dobré střelecké pozice, jeho projektil končí vedle branky v rohu hrací plochy.
32:20'
31:49'
Viktor Antipin rozehrává od své branky, ale o kotouč přišel. Ty Rattie vybojoval puk ve středním pásmu, a pak zakončoval.
31:21'
Hra je nyní přerušena, píská se postavení mimo hru a v něm Tomáš Filippi.
30:47'
Arťom Aljajev nahodil kotouč do útočného pásma, ale Vasilij Košečkin zasahovat nemusel. Jeho spoluhráči dokázali zamezit střele na branku,
29:25'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
28:33'
Anders Lindbäck kryje kotouč po střele, kterou z mezikruží vyslal Nikita Pivcakin.
28:03'
Domácí celek se nyní musí bránit tlaku soupeře, Magnitka hraje aktivně.
27:01'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Přesilovku domácí celek neproměnil, ale i tak se nyní prosazuje a snižuje. Po sérii odrazů kotouče před brankou se ke střele dostal VIKTOR ŠACHVOROSTOV. Puk propadl pod betony brankáře. Bez asistence.
26:44'
Nižnij Novgorod dál kombinuje.
26:18'
25:46'
Mnoho šancí si Torpedo v početní výhodě vypracovat nedokázalo. Hostující celek se výborně brání.
25:05'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde rozestavěl přesilovkovou formaci. Michail Varnakov pálil nad branku.
24:17'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Maxim Matuškin – 2 min., vysoká hůl).
23:50'
Anton Volčenkov (N.Novgorod) zakončoval domácí akci tvrdou ránou bez přípravy, Vasilij Košečkin přerušil hru.
23:18'
Charles Genoway posílal kotouč před branku, kde byl jeho spoluhráče. Anton Šenfeld pálil nepřesně.
22:30'
Andrej Nestrašil se dostal do střelecké pozice, rychle zakončoval. Anders Lindbäck kryje kotouč. Buly před jeho brankou.
22:07'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho možností momentálně k vidění není.
21:24'
Stanislav Bočarov se dostal do výborné střelecké pozice, ale kotouč končí vedle branky, rána z ostré pozice pak už byla slabší.
20:50'
Nižnij Novgorod hraje aktivně, nyní se dostal do útočného pásma, Jordan Schroeder pálil z dobré pozice, ale minul branku.
20:24'
Damir Žafjaro čekal na přihrávku v dobré pozici, ale spoluhráči k němu kotouč nedostali. Následně Vasilij Košečkin raději přerušil hru.
Utkání za stavu dvoubrankového vedení Magnitky pokračuje další třetinou.
20:01'
Zcela zaslouženě vede hostující celek po první třetině o dvě branky. Domácí hokejisté na svou nějakou výraznější šanci zatím čekají.
20:00'
19:43'
19:10'
Stanislav Bočarov to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.
18:32'
Zakázané uvolně vrací hru před branku Metallurgu.
17:30'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek hraje aktivně, snaží se něco vymyslet, ale Vasilij Košečkin zatím mnoho práce nemá.
15:32'
Hraje se v útočném pásmu domácích, ti se snaží před koncem první třetiny s výsledkem něco udělat, zatím ale marně.
15:26'
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:46'
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulý hokej. Zatím ovšem domácí fanoušci a hráči mnoho důvodů k radosti nemají.
14:08'
Sledujeme aktivnější hru domácího celku, který se usadil v útočném pásmu. ale vypálit na branku nedokázal.
12:02'
Hostující celek přečkal oslabení, nyní se dostal do šance a prosazuje se znovu. Kotouč za brankovou čáru po dobré práci spoluhráčů poslal BOGDAN POTĚCHIN. Bez asistence.
11:36'
Výborně hraje domácí celek, další zblokovaná střela, puk následně Torpedo vyhodilo.
10:00'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek nyní hraje přesilovou hru, ale nemůže se usadit v útočném pásmu.
09:45'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Bogdan Potěchin – 2 min., hákování).
08:30'
Andrej Belevič (N.Novgorod) našel spoluhráče mezi kruhy, Denis Barancev pálil jen do střelu branky, kde byl Vasilij Košečkin (Magnitogorsk).
08:06'
Nikolaj Kuljomin (Magnitogorsk) vedl akci na druhé straně, obrana Torpeda jej připravila o slibnější střeleckou pozici.
07:16'
Andrej Belevič v souboji s hostujícím obráncem přišel o kotouč, ale nedokázal překonat obranu Magnitky.
06:43'
06:35'
Nikolaj Kuljomin (Magnitogorsk) se od své branky dostával do útočného pásma, ale píská se zakázané uvolnění.
05:43'
Domácí hráči se dostali do útočného pásma, Drew Shore pálil z pravého kruhu, jeho pokus končí nad.
04:40'
Damir Žafjarov se pokoušel odpovědět, ale jeho projektil byl zblokovaný.
04:13'
Hraje se ve střední části hrací plochy, ani jeden celek se momentálně do šancí nežene.
03:05'
Domácí celek před svou brankou chyboval, kotouč se dostal do prostoru, kde se pohyboval SERGEJ MOZJAKIN. Jeho tvrdá rána bez přípravy zapadla přesně do branky, a tak se Magnitka dostává do vedení. Bez asistence.
02:50'
Domácí fanoušci vytváří od samého začátku velmi dobrou atmosféru. Vasilij Košečkin nyní přerušil hru, buly před jeho brankou.
02:25'
Viktor Antipin čekal na přihrávku na modré čáře, ale puk se k němu nedostal.
01:32'
Nikita Pivcakin (Magnitogorsk) rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale do šance své spolubojovníky nedostal.
01:06'
Archip Několenko (Magnitogorsk) pálil, první jeho ránu kryje domácí brankář, k dorážce se nedostal, kotouč netrefil hokejkou.
00:10'
Utkání v poklidném tempu začalo, sledujeme klidnější pasáž hry, aktivněji začal hostující celek.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Minejev – Varnakov, Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Bočarov, Belevič, Verjajev – Šachvorostov, Urakov, Počivalov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, J. Birjukov, Dronov, J. Jakovlev, Matuškin, Pivcakin – Mozjakin, A. Nestrašil, Filippi – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – O'Dell, Paršin, Loktionov – Několenko, Ljubimov, Timkin – Dorofejev.

Rozhodčí: Morozov, Gamalej – Viljugin, Sazonov.
Mírným favoritem je Torpedo Nižnij Novgorod, které z posledních dvou zápasů vyhrálo oba mače, naopak Magnitogorsk dvakrát prohrál.
Andrej Nestrašil (MAG) 35 zápasů, 10+10, 20 bodů
Tomáš Filippi (MAG) 10 zápasů, 2+4, 6 bodů
Poslední vzájemný zápas se odehrál v Magnitogorsku 5. října 2019 a domácí celek podlehl Novgorodu 2:3 po samostatných nájezdech.
Metallurg Magnitogorsk je ve zcela odlišné situaci. Tomuto klubu se nedaří, z posledních pěti zápasů získal sen dvě výhry, ostatní tři mače tým prohrál. Magnitka odehrála 49 zápasů s bilancí 17-6-7-19 a získala 53 bodů. V tabulce Východní konference je tým na osmé pozici. Magnitogorsk porazil Novosibirsk 3:1 s Chabarovsk 4:3. Tým nestačil na Kazaň 0:2, Čeljabinsk 1:2 a Barys 3:4.
Torpedo Nižnij Novgorod prožívá v poslední době velmi dobré období, výsledkově se týmů daří. Odehrál 50 zápasů s bilancí 19-7-4-20 a získal 56 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Kazaní 4:1, v prodloužení se Soči 2:1, Dynamem Moskva 6:4 a Lokomotivem Jaroslavl 3:1. Tým nestačil na Nižněkamsk 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Torpedo Nižnij Novgorod a Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.