KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Vladivostok - 24. listopadu 2019   11:30

Vladivostok
37:36' K. Voronin  (A. Osipov, Ďjakov) • 39:46' Ljungh  (Vicharev, Bakoš)
Novosibirsk
Bukin, Lavrencev – Bitjukov, Šadrin
Ledovyj dvorec sporta, Sibir
7 070 diváků
Vladivostok

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 12:8
Utkání je u konce a hostující Vladivostok udržel těsný náskok. Třetí třetina přinesla snahu Sibiru o vyrovnání, jenže nepříliš přesná koncovka spojená s dobrým výkonem gólmana Krasotkina kýžený úspěch nepřinesla. Vladivostok dobře bránil své vedení a byl za to odměněn ziskem bodů. Naopak Novosibirsk prohrál již sedmé utkání v řadě. Konečný výsledek zní 1:2.
59:51'
Prudká Milovzorovova střela byla sražena, puk skončil mimo ledovou plochu.
59:21'
Mohlo být rozhodnuto, Lalondeho vyhození přes všechny čáry ale skončilo na tyčce prázdné branky.
58:50'
Krasikov je na střídačce, je tu power-play Novosibirsku!
58:25'
Lalonde v poklidu vyvezl puk do středního pásma a poté bekhendem nahodil ke Krasikovovi.
57:44'
Morozov nyní střílel od modré čáry, minul a poté pouze vztekle klepl hokejkou do ledu.
57:17'
Morozovovo nahození z levého křídla skončilo na protější straně, nenašel se nikdo, kdo by puk sklepl na Krasotkinovu branku.
56:44'
Ďjakov nezachytil puk na modré čáře a musel se velice rychle vracet, aby z toho nebyl brejk Sibiru.
55:43'
Šarov nahazoval z ostrého úhlu, před brankou se o dorážku snažil Morozov, Krasotkin se ale dokázal roztáhnout a pokrýt všechny mezírky.
54:35'
Na Krasikova pálil Lisin, puk skončil v lapačce domácího gólmana, Admiral na rozdíl dvou branek neodskočil.
53:46'
Šarov se hezkou kličkou zbavil obránce, jenže na modré čáře narazil na dalšího protivníka a ten už byl nad jeho síly.
52:51'
Od pravého mantinelu vystřelil Alexandr Strelcov a Krasikov musel dávat velký pozor na případnou teč. Puk však skončil mimo jeho branku.
52:04'
Dvouminutová pasáž hry čtyři na čtyři je u konce, oba celky jsou zase v plném počtu.
51:17'
Ljungh nenašel na pravé straně prostor pro zakončení a proto raději přihrával do druhé vlny. To už obrana Sibiru pokryla a domácí jdou do protiakce.
50:04'
Bude se vylučovat a to na obou stranách. Domácí Jevgenij Česalin dostal dvě minuty za hákování, hostující Shawn Lalonde zase dvě minuty za nafilmovaný pád.
49:34'
Několik tvrdších soubojů o puk u branky Vladivostoku, vše ale bylo dle sudích v rámci pravidel.
48:44'
Admiral dobře kouskuje hru, nepouští tak soupeře do nějakého výrazného tlaku.
47:44'
Sibir začíná stupňovat svůj tlak, Krasotkin je nyní v plné permanenci.
47:06'
Krasotkin si nyní musel poradit se zmatkem u jeho brankoviště a dokázal svému týmu udržet těsný náskok.
46:36'
Puustinen dostal od hostující obrany až moc prostoru pro zakončení z pravého kruhu, Krasotkin si ale s jeho bombou dokázal poradit.
45:42'
Přes obránce zakončoval Jakovlev, nemyslel to zle, jeho střela však skončila těsně vedle.
44:16'
Lalondeho nahození od modré čáry se zastavilo u hráčů, kteří stáli před gólmanem Krasikovem, puk byl sražen mimo jeho branku.
43:21'
A už platí, že oba celky hrají v plném počtu.
42:45'
Hra ve čtyřech přináší poklidný hokej, ani jeden z týmů se není schopen prokousat do nějaké zajímavé akce.
41:21'
Už je ale po přesilovce, neboť Jegor Milovzorov se hned po vhazování dopustil hákování a síly na ledě se nám vyrovnaly.
41:17'
Teď k tomu budou mít i přesilovku, dvě minuty za faul kolenem dostal Vasilij Strelcov.
40:55'
Domácí se hned od úvodu tlačí do útoku, rádi by co nejdříve smazali nepříznivý stav.

Trestné minuty: 8:4
Je za námi čtyřicet minut hry, pokračoval koukatelný hokej a my se konečně dočkali i branek. Když hosté nevyužili další dvě přesilovky, ukázali jim hráči Sibiru, jak na to a v převaze o dva muže otevřel ve 36. minutě skóre Alexandr Šarov. Jenže ve 38. minutě hosté srovnali po krátkém náporu a tečované střele Kirilla Voronina. No a hosté, jak byli po vyrovnání při chuti, tak 14 vteřin před koncem třetiny předvedli rychlou akci a Markus Ljungh strhl poslal Vladivostok do vede 2:1. Hosté tak mají k výhře o něco blíže, Sibir to však po přestávce nebude chtít tak nechat.
40:00'
39:46'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je tu gól do šatny a hosté už vedou! Po akci v útočném pásmu, která vedla k rozborce obrany Sibiru se ke střele z mezikruží dostal volný MARKUS LJUNGH a gólman Krasikov se nestačil přemístit – 1:2. Asistence: Denis Vicharev, Martin Bakoš.
39:20'
Od modré čáry vyslal golfák hostující Lalonde, Krasikovovu branku však netrefil.
38:34'
Domácí v akci, v útočném pásmu vířil Šarov, tentokrát se ale k pořádnému zakončení nedostal.
37:36'
Vedení ale domácím moc dlouho nevydrželo, neboť Admiral se usadil v útočném pásmu, předvedl slušný tlak a když KIRILL VORONIN vystřelil z pravého kruhu, tak se puk po teči vznesl do vzduchu a doplachtil za Krasikova. Asistence: Alexandr Osipov, Kirill Ďjakov.
36:22'
Hosté přečkali pokračující nápor a jsou již v plném počtu.
35:21'
Sibir právě vstřelil branku!
Teď už ale domácí tým dotáhl kombinaci ke zdárnému konci, na přihrávku si mezi kruhy najel ALEXANDR ŠAROV a tvrdou ranou prostřelil Krasotkina. Po využité přesilovce pět na tři je to tedy 1:0. Asistence: Viktor Komarov.
34:47'
Chybná rozehrávka pro tuto chvíli končí závar v útočném pásmu, puk letí ke Krasikovovi.
34:22'
No a pozor, Nikita Bobrjašov vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry. Novosibirsk bude hrát dlouhou přesilovku pět na tři!
34:15'
Přesilovku si zahrají i domácí, dvouminutový trest za sekání dostal Vladimir Butuzov.
33:53'
Novosibirsk přečkal i čtvrté oslabení, domáći hrají opět v plném počtu.
33:35'
Rychlá Krasikovova lapačka pokryla bombu od modré čáry, stále tak čekáme na úvodní branku utkání.
32:31'
Domácím se daří vyhodit přes všechny čáry, Admiral musí budovat zcela novou akci.
31:53'
Opět se vylučuje na straně Sibiru, dvě minuty za hákování obdržel Jegor Milovzorov.
31:22'
Neuspěl ani Šarov, který dostal přihrávku před branku a snažil se o rychlé zakončení po ledě. Krasotkin zachoval klid a šanci zneškodnil.
30:47'
Loginov nahazoval do chumlu hráčů před Krasotkinem, puk byl sražen mimo jeho brankoviště.
29:45'
Je tu zase dlouhá pasáž bez přerušení, Admiral je v těchto okamžicích tím aktivnějším týmem, stále ale platí, že koncovka opravdu není z nejlepších.
28:14'
Je po přesilovce, Sibir je v plném počtu.
28:08'
Osipov od modré trefil pouze clonícího obránce, puk se následně dostal do středního pásma.
27:35'
Domácí tým se osvobodil vyhozením přes všechny čáry, Lalonde čeká na spoluhráče, aby mohl rozehrát zpoza branky.
27:02'
V oslabení se na útočný výlet vydal Romancev, střela přes obránce mu však nevyšla a Krasotkina vůbec neohrozil.
26:51'
Lalondeho bomba skončila u Krasikova, i brankář Sibiru je zatím stoprocentní.
26:14'
Třetí přesilovka pro Admiral Vladivostok, dvě minuty za podrážení dostal Alexej Jakovlev.
25:55'
Jakovlev už byl z levého křídla úspěšnější, nicméně gólman Admiralu je stále k nepřekonání.
25:34'
Další nahození na Krasotkina, tentokrát ale puk přes chumel hráčů neprošel.
24:36'
Hostující Lisin pouze zavezl puk do útočného pásma, poté jej nahodil za branku.
23:29'
O chvíli později se ke střele dostal Ruohomaa, povyjetý Krasotkin však jeho prudký švih skryl mezi svými chrániči.
23:01'
Jako tank se do útočného pásma prodíral Milovzorov, byl v tom ale osamocen a proti přesile neměl moc šancí.
22:24'
Svým oblíbencům chce pomoci i publikum a tak se arénou nese burácivé Sibir, Sibir.
21:44'
Obrovský závar před Krasotkinem, ten se musel na svém brankovišti hodně ohánět, aby pochytal všechny možné dorážky neposedného puku.
20:55'
Po pravé straně se snažil o průnik domácí Demidov, byl ale už na modré čáře nekompromisně zastaven.

Trestné minuty: 4:0
Máme za sebou první třetinu, která přinesla poměrně aktivní hokej, oba celky se snažily jít do zakončení, jenže s přesností jsou zatím hráči na štíru. Prakticky jsme neviděli loženou šanci a pokud už přišla nepříjemnější střela, tak se blýskli domácí Krasikov, či hostující Krasotkin. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
20:00'
19:33'
Krasikov má i trochu štěstí, neboť nyní se musel přemisťovat a kdyby Lalondemu nesjel puk z hole, kdoví, jestli by to stihl...
18:55'
Vicharevova střela z pravé strany nebyla až tak prudká, nicméně domácímu gólmanovi nadělala dost problémů a ten musel zasahovat nadvakrát.
18:24'
Domácí Sibir se teď usadil v pásmu a vytvářel na obranu soupeře tlak, Jokipakka pak ale svůj tým dostal ven z důvodu nepřesné přihrávky.
17:24'
Přes obránce vystřelil hostující Butuzov, nepříjemný švih musel řešit Krasikov. A byl úspěšný.
16:37'
A Sibir je již v plném počtu.
16:28'
Urputný souboj o puk v rohu kluziště vyhráli hosté, snaží se ještě něco vytěžit z přesilovky.
15:39'
Lisin si u brankoviště počkal na Almqvistovu přihrávku, po otočce už ale neměl mnoho prostoru a ani času na střelu.
14:37'
Je tu vyloučení na straně Sibiru, dvě minuty za držení dostal Mikael Rouhomaa.
14:21'
Na druhé straně si na přihrávku od levého mantinelu najížděl Demidov, nedokázal ovšem neposedný puk zpracovat a nevystřelil.
13:36'
Pěknou kličkovanou v útočném pásmu předvedl hostující Glazačev, finální fáze mu už ale nevyšla a on nevystřelil, ani nepřihrál.
12:45'
Trochu rozháraná pasáž první třetiny, hra teď nemá vůbec tempo.
11:54'
Z pravé strany zakončoval domácí Puustinen, jeho nepříjemné nahození skončilo v lapačce gólmana Krasotkina.
11:22'
Teď se už pískalo, je tu zakázané uvolnění Sibiru a hra se stěhuje před Krasikova.
10:59'
Dlouhá pasáž bez přerušení, více aktivity v tomto období mají hosté, je to ale bez střelby.
09:56'
Tempo zápasu nám nyní trochu pokleslo, sledujeme spíše taktickou vyčkávanou.
09:15'
Butuzov musel zpracovávat přihrávku vzduchem a to jej zdrželo při přechodu do útoku. Domácí obranou tak byl bleskově zastaven.
08:13'
No a domácí tým je už v plném počtu.
07:55'
Přesilovka zatím hostům vůbec nejde, v pásmu se neprosadili Lalonde, ani Bakoš.
06:13'
Přesilovka pro hosty, Sibir totiž hrál v šesti lidech a následoval trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
06:13'
Před Krasikovem se najednou objevil V. Strelcov a po přihrávce Konnova zakončoval zblízka. Gólman Sibiru ale znova odolal.
05:59'
Lisin po své akci pravým křídlem přihrál na modrou, kde napřáhl Želdakov, jenže Krasikov měl slušný výhled a se zákrokem neměl problém.
04:54'
Po pravé straně pronikl v pásmu Ruohomaa, přihrál před brankoviště na Milovzorova, jenže ten byl příliš blízko na to, aby dokázal umístit puk podle svých představ.
04:43'
Od modré čáry vyslal tvrdou ránu domácí Demidov a donutil Krasotkina k dalšímu těžšímu zákroku.
03:50'
Torčeňuk se nedokázal za brankou odpoutat od obránce a po chvilce přišel i o puk.
02:56'
Bakošovo zakončení z úhlu skončilo přesně v lapačce Alexeje Krasikova, vhazuje se po jeho pravé ruce.
02:09'
Nápor Sibiru málem skončil převrácenou brankou Antona Krasotkina, ten ale váhu konstrukce udržel na zádech a mohlo se pokračovat.
01:05'
Na druhé straně se před Krasikova cpal Butuzor, gólman Sibiru byl ale na místě a přerušil hru.
00:51'
První střela přišla od domácího Peltoly, rána z pravého křídla skončila vedle.
00:01'

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Loginov (C), Jokipakka, Demidov, K. Alexejev, Timašov, Jefremov, Pastuchov, Ilja Morozov – Puustinen, Ruohomaa, Milovzorov (A) – J. Peltola (A), Sajustov, Šarov – Torčeňuk, V. Komarov, Česalin – A. Jakovlev, Romancev, Pervušin.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Olkinuora) – Lalonde, Almqvist, Želdakov, Miščenko, A. Osipov, Bobrjašov, Ďjakov, Ostrovskij – Vicharev (A), Ljungh, Bakoš – V. Butuzov, J. Petrov, Lisin – A. Strelcov, V. Strelcov, Konnov – K. Voronin, Mereskin (A), Glazačev (C).

Rozhodčí: Bukin, Lavrencev – Bitjukov, Šadrin.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas uvidí Ledovyj dvorec sporta a začátek je naplánován na 11:30. Nic si tedy na tuto dobu neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (VLD) 21 (8+13)
Admiral Vladivostok

Hosté jsou na tom lépe, ve Východní konferenci jsou na pátém místě s 37 body a do dnešního utkání půjdou po úspěšně zvládnuté přestřelce na domácím ledě proti Magnitogorsku. Mettalurg hned čtyřikrát vedl, jenže Lalonde, Vicharev, opět Lalonde s Vicharevem výsledek vždy srovnali a vítěznou branku dal v 52. minutě Osipov. Skvělý hokej, pro domácí i výsledek a hlavně zvednutí sebevědomí.

HC Sibir Novosibirsk

Domácí tým je v tuto chvíli na devátém místě Východní konference se ziskem 32 bodů a je tak pouze bod za osmým místem, zajišťujícím postup do play off. Sibiru se teď vůbec nedaří, prohrál totiž už šest zápasů v řadě! Naposledy se tak stalo doma proti Nižnému Novgorodu, kdy se za domácí trefil pouze Michajlov, zatímco hosté dali čtyři góly a zápas tak skončil výsledkem 1:4.

Jaroslavl – Novosibirsk 2:0
Nižnij Novgorod – Novosibirsk 6:2
Dynamo Moskva – Novosibirsk 4:2
Novosibirsk – Kazaň 1:4
Novosibirsk – Nižnij Novgorod 1:4
Dobré dopoledne u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy HC Sibir Novosibirsk a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.