KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : Dynamo Moskva - 3. listopadu 2019   15:30

OMSK
OMSK
05:44' K. Semjonov  • 22:51' Beck (Vojnov, Šumakov) • 41:10' Andrighetto (Franson, Širokov) • 56:24' Beck (Vojnov)
4:3
(1:1, 1:0, 2:2)
Dynamo Moskva
04:29' Hietanen  (Šipačov, Jaškin) • 47:25' Hietanen  (Čajkovský, Tarasov) • 48:56' Jaškin
OMSK
Gusev, Fraňo – Gordenko, Novikov
Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (DMS) – 1+1, 3 střely na branku, 3 hity, čas na ledě – 18:33.

Michal Čajkovský (DMS) – 0+1, 1 střela na branku, 1 hit, čas na ledě – 16:03.
Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 38 – 16
Trestné minuty: 6 – 8
Vhazování: 33 – 20
Zblokované střely: 13 – 11
Hity: 8 – 11
Je konec! Z dnešního utkání bylo nakonec drama, na které so zadělali samo domácí. Ti sice šli hned na začátku třetí části do vedení o dva góly, když se trefil Sven Andrighetto po zmatku před brankou soupeře. Poté ale vypálil Juuso Hietanen od mantinelu a jeho rána se zastavila až v síti. Domácí sice hráli následně přesilovou hru, ale po obrovské chybě v jejich obranném pásmu se k puku dostal Dmitrij Jaškin, jenž nedal brankáři domácích šanci. Přesto Omsk vyhrál v základní hrací době, když se při hře ve čtyřech trefil podruhé v tomto utkání Taylor Beck.
59:20'
Hostujícímu týmu začíná ubíhat čas velmi rychlým tempem. Navíc se Dynamo nemůže dostat za žádnou cenu do tlaku v útočné třetině.
58:53'
A mohlo být rozhodnuto! Hned trojice domácích hráčů se totiž vydala dopředu. Celé to na sebe vzal hráč na polovině hřiště, ale branku minul!
58:00'
Hostující hráči už nemají co ztratit! Proto se po oddechovém čase domácích dostal Bočarov na střídačku. Moskva to zkouší se šesti muži v poli.
57:54'
Oddechový čas pro domácí.
57:54'
Moskav se snaží být nepříjemná v útočné třetině, ale Omsk to vykombinoval. Poté se však provinil jen nepřesným pasem a zakázaným uvolněním.
57:15'
Vladimir Brjukvin už je také na ledě! Domácí se však dostali do vedení, které budou následující dvě a půl minuty hájit.
56:30'
Valentin Pjanov je na ledě!
56:24'
Avangard právě vstřelil branku!
Omsk se prosazuje při hře ve čtyřech a jde znovu v tomto zápase do vedení! TAYLOR BECK dostal puk na vrcholek kruhu a parádní ranou trefil vzdálenější šibenici. Asistence: Vjačeslav Vojnov.
55:15'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / porušení postupu vhazování).
55:12'
Alexej Potapov se ve vlastním oslabení dostal až ke střele. Respektive bylo to spíše nahození bekhendem, které Ivan Bočarov schoval do své lapačky.
54:46'
Domácí hokejisté zahájili své oslabení nyní velmi dobře. Dostali se po souboji u mantinelu ke kotouči a poslali ho až za gólmana hostí.
54:30'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Valentin Pjanov – 2 min., držení).
54:19'
Omsk se provinil naprosto zbytečným faulem v útočné třetině, za což bude pykat. Hosté mají obrovskou šanci na otočení skóre ve svůj prospěch.
53:27'
Andrej Stas se spoluhráčem zabojovali o kotouč v útočném pásmu a byla z toho velká šance. Ivan Bočarov totiž na chvíli vyjel ze své pozice, ale domácí hráč nedokázal zakončit do prázdné.
52:52'
Jegor Martynov pálil od modré na zadní tyč. Ivan Bočarov před sebou ale nikoho neměl, a tak dokázal vytěsnit kotouč betonem nebo krajem lapačky.
52:21'
Andrej An. Mironov nahazoval puk podél mantinelu do útočného pásma, ale jeho rána byla natolik prudká, že kotouč na druhé straně zase vyletěl ven.
51:34'
Semjon Košelev je na ledě!
51:12'
Moskva se sice rozestavěla v útočné třetině, ale po nepřesné střele se ke kotouči dostali domácí hráči, kteří ho vyhodili přes všechny čáry.
50:27'
Vjačeslav Kuljomin je na ledě!
50:09'
Hraje se tedy ve čtyřech na obou stranách a stav je během několika málo minut srovnaný. Avangard si za to navíc může jen a jen sám.
49:34'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Semjon Košelev – 2 min., vysoká hůl).
48:56'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Obrovská chyba v rozehrávce domácího celku znamená srovnání stavu! DMITRIJ JAŠKIN totiž vystihl přihrávku na útočné modré a střelou pod horní tyč nedal gólmanovi domácích šanci. Bez asistence. To je obrovské selhání Omsku.
48:27'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vjačeslav Kuljomin – 2 min., sekání).
47:25'
Moskva sice není lepším týmem, přesto snižuje na rozdíl dvou branek! Michal Čajkovský poslal kotouč na JUUSA HIETANENA, do jehož rány od mantinelu, jehož rána byla ještě někým tečována před brankou a skončila v síti! Asistence: Michal Čajkovský a Daniil Tarasov.
46:40'
Avangard drží po vyhraném buly kotouč na svých hokejkách. Nyní je s ním za svou brankou a Dynamo se zatím nesnaží nijak aktivně napadat.
46:13'
Což se jí nakonec také podařilo. Střela od modré byla ale sražena mimo tři tyče a kotouč skončil až v ochranné síti. Před námi je tedy komerční přestávka.
45:48'
Semjon Košelev čistě ale tvrdě dohrál svého soupeře u mantinelu. Ten ale předtím stihl odehrát kotouč, takže Moskva se může usadit v útočné třetině.
45:27'
Avšak do rychlé protiakce se dostal Omsk. Ten však nakonec ani nevystřelil, a tak se na druhé straně musel prezentovat zákrokem Igor Bobkov.
44:45'
Andrej Alexejev se dostal s pukem až do útočné třetiny. Neměl však dostatek prostoru pro zakončení, a tak poslal kotouč jen zpět na modrou.
44:00'
Hostující obránce místo střely od modré poslal kotouč po mantinelu. To se ukázalo jako špatná varianta, jelikož domácí se znovu dostali k puku.
43:27'
Valentin Pjanov zabojoval o kotouč v útočné třetině, ale nakonec nebyl úspěšný.
43:00'
Dynamo bude muset sakra přidat, aby bylo schopné dnes ještě vstřelit nějakou branku. V tomto utkání je totiž podstatně horším týmem na ledě.
41:40'
První formace Dynama se snaží motat hlavy svým soupeřům v útočném pásmu. To se jí sice chvilku dařilo, ale domácí se záhy dostali ke kotouči.
41:10'
Ale trenérovi hostujícího týmu se branka moc nelíbí. Přesto nebude v akci ani videorozhodčí a branka je po krátké chvíli definitivně uznána!
41:10'
Těsně po početní výhodě se domácí prosazují a střílí dnes už třetí gól! Sergej Širokov se vytočil s pukem před branku. Poté vznikl velký zmatek před gólmanem, kde si puk sebral SVEN ANDRIGHETTO, jenž propálil gólmana hostí. Asistence: Cody Franson a Sergej Širokov.
40:12'
Domácí hokejisté mají k dispozici ještě něco málo přes minutu v rámci své početní výhody. Mají tedy dobrou šanci na vstřelení třetí branky v utkání.

Hity: 5 – 9
Už jsou za námi dvě třetiny dnešního zápasu, po kterých má k výhře blíže Omsk, který je v utkání lepším celkem. Druhou branku domácího celku vstřelili Taylor Beck, jenž střelou na bližší tyč využil početní výhodu. Avangard byl i nadále lepším týmem a měl několik šancí na vstřelení gólu. Žádná další branka však nepadla, a tak je to jen o gól.

Další třetina začne přibližně v 17:14.
40:00'
39:20'
Domácím se sice na první pokus nepodařilo vyhodit, ale na ten druhý už ano. Omsk si tedy musí dojet pro kotouč až do svého obranného pásma.
39:08'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Igor Polygalov – 2 min., hrubost).
39:00'
Minuta do konce druhé periody!
38:25'
Nyní zkoušel Omsk vybojovat vhazování v útočné třetině, ale nepovedlo se mu to. Nejblíže gólmanovi byli totiž jen hosté, takže došlo k rozehrávce.
37:47'
Avangard předvedl rychlou akci, kdy šel puk pokaždé z první. Nakonec pálil domácí obránce, jehož rána byla sražena soupeřem mimo nebezpečí.
37:20'
Velká šance domácího celku nyní přišla z ničeho nic! Alexej Potapov předvedl parádní obhození u mantinelu, díky čemuž se dostal až do zakončení. Mířil na přední tyč, ale tam žádné místo nebylo.
36:29'
Tempo z první třetiny a z první poloviny této části je nejspíše nenávratně pryč. Hraje se podstatně pomalejší hokej, ve kterém je hra navíc celkem vyrovnaná.
35:53'
Hosté sice vystřelili, ale rána byla sražena ještě před brankou. Igor Makarov se poté dostával dopředu, ale jeho snaha byla zabržděna obráncem soupeře.
35:12'
Ivan Bočarov se zapojil do rozehrávky svého týmu. Sice poslal kotouč na spoluhráče, který byl napadán, ale ten raději z první poslal puk po mantinelu.
34:54'
Domácí gólman je posledních minutách celkem pod palbou na rozdíl od svého kolegy na druhé straně. Na většinu střel má ale dobrý výhled.
34:43'
Igor Bobkov předvedl nyní důležitý zákrok. Juuso Hietanen vypálil od modré a domácí gólman udržel puk ve výstroji, takže nikdo nemohl dorazit puk do sítě.
34:15'
Domácím se nyní trochu přestalo dařit v rozehrávce. Znovu poslali kotouč jen na zakázané uvolnění, a tak se hra vrací před jejich gólmana.
34:03'
Andrej Stas si najížděl mezi obránce, ale nepohlídal si modrou čáru, čímž se vystavil do ofsajdu. Škoda pro něj, z toho mohla být opravdu dobrá šance.
33:26'
Na druhé straně zahrozili hosté, kteří na chvilku zamkli svého soupeře. Domácí se dostali ke kotouči a poslali ho raději do bezpečí na zakázané uvolnění.
33:02'
Domácí vyhráli buly v útočné třetině, načež přišla střela od modré. Ta byla nejspíše ještě tečována, ale Ivan Bočarov stihl zasáhnout reflexivně betonem.
32:45'
Semjon Košelev udržel kotouč u mantinelu a poslal ho dále. Po chvilce si pro něj dojel, přihrál na modrou, odkud přišla střela, kterou má Bočarov v lapačce.
32:13'
Omsk ale nechce polevit ve své útočné aktivitě a chtěl by přidat další branku. V současné době působ na ledě Moskva opravdu jen jako komparz.
31:58'
Ovšem hra je raději přerušena. Vladimir Brjukvin totiž dostal ránu Taylora Becka hodně nepříjemně do zápěstí nebo kolene a zůstal ležet na kedě.
31:28'
Nyní se Moskvě povedlo vyhodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Avangard tak dojel pro puk za svého gólmana a je znovu v útočné třetině.
31:00'
Oddechový čas Dynama nebyl zas takovým překvapením. Je totiž pod velkým tlakem, navíc celá pětka už byla na ledě celkem dlouho.
30:42'
Oddechový čas pro hosty.
30:36'
Moskva se v tomto zápase nezmohla ještě téměř na nic. V tomto utkání celkem nestíhá, což potvrdila i nyní, kdy zahrála jen na zakázané uvolnění.
29:42'
Semjon Košelev v další velké šanci a tentokrát už byl brance velmi blízko! Jeho střelu bekhendem totiž vyrazil Ivan Bočarov vyrážečkou! Omsk má solidní tlak, ale nedaří se mu vstřelit další gól.
29:09'
Taylor Beck ukázal, že má šikovné ruce a zavezl puk do útočného pásma. Semjon Košelev nakonec dostal možnost ke střele, ale mířil těsně vedle tyče.
28:40'
Tak se do útočné třetiny na chvilku dostali domácí hráči, ale ti nebyli nijak úspěšní. Hra se přesouvá znovu ze strany na stranu, ale bez nějakých šancí.
28:11'
Ivan Igumnov dostal přihrávku a měl před sebou hodně prostoru. Najížděl si tak až před gólmana, ale ten nakonec vůbec zasahovat nemusel.
27:35'
Moskva zabojovala o puk u své střídačky a Vjačeslav Kuljomin se prezentoval velmi dobře. Přesto mu puk byl v rozhodující chvíli sebrán z hole.
27:07'
Andrej Alexejev si najížděl na útočnou modrou, kam také směrovala přihrávka. Hostující útočník ale na puk nedosáhl, a tak se píská zakázané uvolnění.
26:46'
Dynamo se dostalo ke střele, která ale byla sražena do ochranné sítě. Proto je hra přerušena a před námi je komerční přestávka číslo jedna v této části.
25:56'
Sergej Šumakov mohl zapsat další branku svého týmu! Dostal totiž skvělou přihrávku do strany, ale jeho střelu vyrazil Ivan Bočarov vyrážečkou do rohu.
25:15'
Moskva by chtěla co nejrychleji odpovědět na vedoucí branku soupeře, ale ten je celkem v laufu. Avangard je rozhodně lepším týmem na hřišti i nadále.
22:51'
Omsku stačilo jen pár vteřin na vstřelení branky v početní výhodě, a tak jde poprvé tomto utkání do vedení, a to do zaslouženého. TAYLOR BECK využil dobrého clonění spoluhráče před brankou a trefil se přesně k tyči! Asistence: Vjačeslav Vojnov a Sergej Šumakov.
22:36'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
22:20'
A už konečně přišla střela i v podání Omsku, a to od modré čáry. Ivan Bočarov ale zasahovat nemusel, jelikož rána byla sražena obráncem před ním.
21:52'
Kde jsme nakonec viděli první střelu v této periodě. Igor Bobkov ale na celou situaci dobře viděl, a tak schoval kotouč pod svou lapačku.
21:30'
Sergej Šumakov čekal na přihrávku před brankou, kam už to vypadalo, že ji dostane. Nakonec ale tento pas byl zastaven, a tak se hra obrací na druhou stranu.
20:50'
Domácí hokejisté se ihned vrhli do útoku, ale nepřineslo jim to žádnou možnost. Moskva tak získala kotouč do své moci a vrhla se rovnou do ataku.
20:01'

Střely na branku: 13 – 3
Trestné minuty: 2 – 0
Vhazování: 12 – 6
Zblokované střely: 5 – 3
Hity: 4 – 6
Je za námi první třetina, po které je stav vyrovnaný 1:1. Více ze hry měli ale celkem jasně domácí, kteří přesto jako první prohrávali. Juuso Hietanen se totiž opřel do střely z vrcholku kruhu a poslal puk přesně k tyči nad beton gólmana. O chvilku později ale bylo srovnáno. Kirill Semjonov totiž nadvakrát dostal puk za záda Bočarova. Od té doby žádná jiná branka však nepadla.

Další třetina začne přibližně v 16:22.
20:00'
19:00'
Minuta do konce první části!
18:52'
To se nakonec dostali i ke střele od mantinelu, ale ta nebyla ani trochu přesná. Do konce periody nám zbývá něco okolo minuty a vypadá to tu na remízu.
18:15'
Vjačeslav Vojnov si splnil své obranné povinnosti na jedničku. Nenechal se rozhodit napadajícím soupeřem a rozehrál. přesto se hosté záhy zmocnili puku.
17:47'
Kirill Semjonov nyní zacílil na svou další branku. Jeho ránu z vrcholku kruhu ale gólman hostí viděl, a tak ji chytil do své lapačky. Následně je hra přerušena.
16:50'
Jeden z domácích obránců udržel puk v útočné třetině, díky čemuž se dostal do dobré šance Taylor Beck. Ten musel pálit z první, ale jeho střela jen projela brankovištěm!
16:15'
Dmitrij Mojsejev dostal přihrávku na útočnou modrou, ale zpracování se mu zrovna nepovedlo. Proto se k puku dostal domácí obránce, který může rozehrát.
15:52'
Ivan Muranov se dostal ke střele z vrcholku kruhu. Jeho ránu ale Igor Bobkov celkem dobře viděl a vyrážečkou ji poslal do ochranné sítě.
15:11'
No, tohle už bylo celkem zajímavé! Sergej Širokov poslal přihrávku skrze šíři útočného pásma, načež musel Ivan Bočarov vytáhnout zákrok vyrážečkou.
14:34'
Nyní se hraje sice celkem zajímavý hokej ale jen s minimem šancí. Oba gólmani si připisují celkem jednoduché zákroky a dobré tempo je ta tam.
13:57'
Michal Čajkovský nyní táhl celou útočnou akci svého celku. Nakonec hledal křižným pasem spoluhráče na druhé straně, ale jeho pas byl sražen domácím hráčem.
13:32'
Po celkem dlouhé době máme zase přerušeno. Po střele se kotouč dostal až do ochranné sítě. Před námi je druhá komerční přestávka v této třetině.
12:49'
Igor Makarov držel kotouč za brankou, kde ustál osobní souboj. Poté nahrál na střed hřiště, odkud přišla střela, ale Ivan Bočarov ji vyrazil vyrážečkou.
12:15'
Vjačeslav Vojnov dojel kotouč jako první a plácnutím ho poslal alespoň do rohu kluziště. Přesto hosté vyhodili puk do útočného pásma a šli raději vystřídat.
11:41'
Ovšem Omsku to nakonec nemuselo ani vadit. Vyhrál totiž buly, poslal kotouč do středního pásma a téměř celá formace stihla vystřídat.
11:29'
Tohle je tedy minimálně sporné rozhodnutí. Domácí hráč byl totiž po dalekém nahození u puku dříve, přesto rozhodčí odpískali zakázané uvolnění.
10:40'
Domácí hokejisté jsou zatím těmi aktivnějšími, přesto se jim stále podařilo vstřelit jen jednu branku. Pokud takto budou pokračovat, mohli by dát ještě gól.
09:55'
Což se mu ale zatím nedaří. Na svém kontě má vlastně jen tři střely na branku a jeden gól. To je opravdu skvělá padesátiprocentní úspěšnost střelby.
09:27'
Znovu se hra skoro nepřerušuje a diváci zatím rozhodně vidí celkem zajímavou podívanou. Nyní je ale u kotouče Dynamo, které se snaží vystřelit.
08:38'
Nyní to domácí zkusili odrazem o zadní mantinel, ale hráč hostí byl u kotouče o něco dříve. Přesto se Omsk během chvilky znovu dostal k touši.
07:50'
Moskvanům to sice nějakou dobu nevadilo, ale poté se domácí dostali ke kotouči a nejen to. Nakonec si připsali i střelu bekhendem, ale ta nebyla přesná.
07:21'
Moskva drží kotouč na svých hokejkách a dostala se až do útočné třetiny. Tam se snaží kombinovat, ale Omsk se snaží napadat hodně aktivně.
07:00'
Domácí se hnali s dalším útokem, ale tentokrát úspěšní nebyli. Hostující obrana si poradila, ale vidíme v ní tedy četná okýnka na zajímavé ataky.
05:44'
Jenže tentokrát to už střela na branku je, takže máme srovnáno. Dnes by to mohlo být zajímavé utkání. Sergej Širokov poslal kotouč před branku, kde byl KIRILL SEMJONOV, jenž nadvakrát dostal puk do sítě. Bez asistence.
05:20'
Avangard by chtěl co nejdříve srovnat a snaží se dostává do zakončení. Většina ze střel ale končí už na pozorných obráncích.
04:29'
Jenže Moskva využívá přesilovou hru a dostává se jako první do vedení! O to více může domácí mrzet neproměněné přečíslení. Vadim Šipačov našel na vrcholku kruhu najetého JUUSA HIETANENA, jenž zamířil přesně nad beton k tyči! Asistence: Vadim Šipačov a Dmitrij Jaškin.
03:53'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Šumakov – 2 min., krosček).
03:36'
Neskutečné, co nyní domácí neproměnili! Šli totiž vlastně tři na nikoho, přesto toho nedokázali využít. Sven Andrighetto poslal kros na Taylora Becka, který místo prázdné brány trefil jen levou tyčku! Zatím největší šance v zápase.
03:00'
Dmitrij Mojsejev byl tentokrát jako první u puku a poslal ho podél mantinelu. Igor Polygalov ho poté přihrál na modrou, kde po chvíli o něj hosté přišli.
02:14'
Vjačeslav Kuljomin dojel jako první kotouč za brankou soupeře, ale nijak toho nevyužil. Oba týmy se zatím snaží prezentovat hodně útočným hokejem.
01:45'
Igor Bobkov se nyní musel mít také na pozoru. Hráč hostí už byl ale hodně blízko u něj, takže neměl moc prostoru na zakončení, které domácí gólman vyrazil.
01:08'
Alexej Potapov možná zkoušel poslat puk o mantinel za brankou, možná střílel. Každopádně jeho střela šla vedle a kotouč do své moci získalo Dynamo.
00:45'
Avangard poslal kotouč oi mantinelu a hned z toho byla velká šance! Taylor Beck totiž získal puk za brankou, dostal se až před gólmana, ale byl zahákován, takže nezakončil tak, jak by chtěl. Přesto se vylučovat nebude.
00:20'
Už nyní to vypadá na celkem dlouhý zápas, druhé přerušení během dvaceti vteřin! Tentokrát se provinili zakázaným uvolněním hostující hokejisté.
00:08'
A hned po začátku utkání zde máme první přerušení. Sven Andrighetto posílal dlouhou přihrávku, ale ta skončila až na zakázaném uvolnění.
00:01'

Avangard Omsk: Bobkov (Sudnicin) – Bondarev, Pokka, Franson, Vojnov, Manuchov, Martynov – Širokov, Andrighetto, K. Semjonov – Klinkhammer, Beck, Šumakov – Stas, Dědunov, A. Potapov – Košelev, Pjanov, I. Makarov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov, Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Ogurcov, Bojkov – Tarasov, Jaškin, Šipačov – Igumnov, Mojsejev, V. Kuljomin – Polygalov, Alexejev, Brjukvin – Jefremov, Afinogenov, Muranov.

Rozhodčí: Gusev, Fraňo – Gordenko, Novikov.

Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)
Michal Čajkovský (Dynamo Moskva)
Vzájemná utkání

Oba celky se v letošní sezóně už utkaly, v úterý zvítězilo moskevské Dynamo doma 1:0.

Hosté z Dynama Moskva jsou v Západní konferenci na druhém místě a dosud zapsali jednatřicet bodů. Po odehraných čtyřiadvaceti utkáních mají na svém kontě čtrnáct výher a jedenáctkrát odešli z ledu jako poražený tým. V posledním odehraném utkání doma porazili Ufu 4:1 a byla to jejich pátá výhra v řadě. Po dvou utkáních na domácí půdě dnes hrají na cizím kluziště a rádi by sérii výher natáhli. Budou tak na ledě Omsku chtít bodovat, ale nebude to jednoduché. Oba týmy jsou na předních místech svých konferencí a čeká nás tak velmi napínavá bitva o body.

Nejproduktivnější hráči

Vadim Šipačov – 29 bodů (8+21)
Dmitrij Jaškin – 19 bodů (8+11)
Juuso Hietanen – 16 bodů (6+10)
Avangard Omsk

Domácí Avangard Omsk se v tabulce Východní konference nachází na druhém místě. Po čtyřiadvaceti odehraných duelech mají jeho hokejisté na svém kontě dvaatřicet bodů za čtrnáct výher a deset proher. Ze tří posledních odehraných duelů získali tři body za dvě prohry, z toho jednu po nájezdech a jednu výhru. Naposledy na domácím ledě porazili Chabarovsk těsně 3:2 a i dnes by rádi před svými diváky uspěli.

Kirill Semjonov – 18 bodů (6+12)
Taylor Beck – 18 bodů (5+13)
Sven Andrighetto – 16 bodů (5+11)
Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Avangard Omsk a Dynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.