KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Kazaň - 16. ledna 2020   12:30

Red Star Kunlun
35:38' Cracknell  • 36:08' T. Murphy (Wong, Foo) • 59:59' Brulé (Chelios)
Kazaň

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:55
Střely na branku: 22 – 44
Je konec! Kunlun nakonec zvládl dnešní duel a poráží vedoucí Kazaň 3:1. Kazaň se ve třetí části dlouho snažila vyrovnat. V závěru dokonce hosté odvolali brankáře, ale všechny šance vedoucího celku Východní konference dnes zlikvidoval pozorný Smith! Vteřinu před koncem se navíc do prázdné branky trefil Gilbert Brulé!
59:59'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Je to jasné! Kunlun dnes vyhraje! K odraženému puku se v obranném pásmu dostal GILBERT BRULÉ a odrazem o mantinel jej poslal do prázdné branky! Asistence: Jake Chelios.
59:46'
Spencer Foo se pokusil vyhodit puk přes celé hřiště do opuštěné klece, ale jeho pokus nakonec prolétl pár centimetrů od levé tyčky!
59:05'
Hostující brankář zůstává na střídačce a Kazaň zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:51'
Hostující kouč si vyžádal oddechový čas!
58:20'
Stěpan Sannikov chtěl protečovat kotouč do útočného pásma, jenže na jeho pobídku si obránci dali dobrý pozor a odehráli puk daleko od třetiny.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:00'
Michail Gluchov se krásně otočil v rohu útočného pásma, jenže přihrávkou na modrou čáru znovu zahnal své spoluhráče do pásma středního. Domácím fanouškům se to líbí.
56:20'
Další ofenzivní výpad hostujícího celku zastavilo postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu do útočného pásma Petrov. Vhazuje se ve střední třetině.
55:30'
Smith si vychutnal slabou střelu zápěstím z pravé strany a ukryl kotouč do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce. Kazaň stále čeká na velké šance.
55:10'
Šustr skvěle dostoupil jednoho ze soupeřů ve středním pásmu a odehrál mu kotouč od hokejky. Český obránce dnes působí jako neprostupná skála.
54:14'
53:30'
Až nyní se domácím znovu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku Kazaně. Přesilovka hostujícího mužstva se pomalu blíží ke konci.
53:05'
Mikael Wikstrand střílel od modré čáry, jenže jeho táhlou střelu zápěstím zastavil obětavým zákrokem Jake Chelios. Kunlun se ale musí nadále bránit.
52:35'
Domácí hráči se v obranném pásmu zmocnili kotouče a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry za branku hostující Kazaně.
52:14'
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Trevor Murphy.
51:05'
Šustr tentokrát vybojoval puk za brankou domácího celku a vysokým obloučkem vyhodil puk do středního pásma. Hokejisté Kunlunu skvěle brání.
50:29'
Andrej Šustr poslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže nikdo v červeném dresu si na jeho pobídku nenabruslil. Kazaň může rozjet další útok.
50:05'
Matt Frattin dostal přihrávku na levý kruh, odkud pohotově zakončil příklepem, ale Smith jeho přízemní dělovku vykopl pravým betonem!
49:24'
Dmitrij Judin pálil od modré čáry, jenže jeho střela tahem protléla kolem zadní tyčky a odrazila se pouze k zadákům v červených dresech Kunlunu.
49:09'
Roman Rukavišnikov zkoušel zakončit z ostrého úhlu, jenže do jeho rány vložil hůl jeden z obránců, který přizvedl kotouč do ochranné sítě.
48:29'
Michail Gluchov se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže Jake Chelios jej na modré čáře tvrdým hitem přitlačil k mantinelu a získal puk.
48:03'
Petrov napálil puk od červené čáry za branku Kunlunu, jenže tam znovu nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Domácí obránci získávají kotouče zcela zadarmo.
47:21'
Azevedo napadal rozehrávku Kunlunu a dostal kotoučem do zubů. Hostující útočník vypadá pořádně otřesený, ale podle všeho bude pokračovat ve hře.
47:06'
Spencer Foo nahodil puk odrazem o mantinel do útočného pásma, jenže jeho pobídku zachytil hned první obránce v bílém, který rozjel novou akci Kazaně.
46:37'
Kazani se nepovedla kombinace v útočném pásmu a hosté odevzdali kotouč zadákům čínského klubu. Kunlun se zatím ve třetí periodě brání bez větších problémů.
46:07'
Dmitrij Judin pálil od modré čáry. Do rány se mu ale položil obětavý obránce Kunlunu, který jeho dělovku srazil někam k mantinelu.
45:24'
Victor Bartley dostal přihrávku na modrou čáru, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho dělovka prolétla kolem vzdálenější tyčky.
45:01'
Velké problémy teď měli obránci Kazaně. Dmitrij Voronkov netrefil kotouč před vlastní klecí zrovna čistě a hostující brankář musel jeho chybu hasit pohotovým zákrokem.
44:28'
Smith si dal pozor na dělovku od modré čáry. Domácí brankář měl sice skvěle zakrytý výhled, ale nenechal kotouč propadnout za své betony.
44:05'
Ryan Sproul skvěle napadal rozehrávku Kazaně na útočné modré čáře. Domácí hráč dostal pod tlak Liho, který při rozehrávce chyboval.
43:35'
Smith si dal pozor na prudké nahození od modré čáry a bez problémů posunul puk mimo branku. Kazaň se v úvodu třetí části snaží útočit, ale zatím to má hodně těžké.
43:06'
Spencer Foo projel s pukem do středního pásma, nahodil kotouč do rohu třetiny, jenže dvojice zadáků v dresu Kazaně jej nenechala rozehrát.
42:34'
Mikael Wikstrand měl moře času a prostoru na střelu od modré čáry, nicméně ani jeho pokus nebyl zrovna povedený a skončil na brusli prvního obránce.
42:10'
Nikolaj Averin si skvělým pohybem řekl o přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově vypálil forhendem, jenže ani jeho projektil nemířil mezi tři tyče domácí klece.
41:28'
Emil Galimov nahodil puk do útočného pásma, jenže obránce domácího celku Chelios kotouč dojel a bekhendem jej vysokým obloučkem vyhodil do pásma středního.
41:02'
Smith si dal pozor na zakončení z pravé strany hrací plochy a ukryl puk do své připravené lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
40:38'
Dmitrij Judin projel na útočnou modrou čáru, odkud nahodil puk za branku soupeře, jenže nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal.
40:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek v ní bude chtít uhájit těsný náskok nad vedoucím celkem Východní konference.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:17.
Střely na branku: 19 – 29
Druhá třetina končí! Prostřední perioda se mnohem lépe vydařila domácímu Kunlunu. Čínský celek se přitom velmi dlouhou dobu nemohl dostat do šancí. Až čtyři minuty před přestávkou vyrovnal po chybě Kazaně Adam Cracknell! O dalších třicet sekund později navíc poslal domácí celek do vedení Trevor Murphy! Kazaň už si ve zbytku třetiny další šance nevytvořila.
40:00'
39:26'
Kristian Chenkel si s pukem na forhendové straně čepele vybruslil mezi kruhy a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho pokus těsně minul vzdálenější tyčku!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:34'
Dmitrij Judin neuspěl v souboji s rozjetým Wongem v rohu obranného pásma a poslal přihrávku na modrou čáru. Hráči Kunlunu teď zcela kralují dění na ledě.
38:10'
Vladislav Kara poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, kam si nabruslil Petrov, jenže ve velké rychlosti a z ostrého úhlu minul domácí klec.
37:35'
Stěpan Sannikov projel do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend, jenže jeho pokus skončil na noze připraveného brankáře.
37:00'
Kazaň je po obdržení dvou rychlých branek hodně opařená a hosté se prakticky nemohou dostat ke kotouči. Naopak Kunlun vymýšlí jeden útok za druhým.
36:08'
Neskutečné! Čínský celek bleskově otáčí vývoj dnešního utkání! To je pro Kazaň obrovský šok! Na přihrávku do jízdy si v útočném pásmu najel TREVOR MURPHY a pohotovou střelou poslal puk pod břevno! Asistence: Tyler Wong, Spencer Foo.
35:38'
Domácí Kunlun se jako blesk z čistého nebe dočkal vyrovnání! ADAM CRACKNELL dostal prostor mezi kruhy a střelou zápěstím uklidil kotouč k tyči! Bez asistence.
35:09'
Stěpan Sannikov si sjel na přihrávku na pravý kruh a pohotově zakončil. Domácí brankář Smith se skvěle přesunul k levé tyči a ukryl puk do lapačky!
34:35'
Murphy dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, jenže jeho přízemní dělovka prolétla kolem branky a zaduněla o zadní mantinel.
34:00'
Cory Kane projel do útočného pásma a hnal se sám na brankáře hostujícího celku! Domácí střelec zkoušel zakončit do horního rohu, ale trefil brankáře!
33:28'
Spencer Foo se skvěle vrátil do obranného pásma, vložil hokejku do střely rozjetého soupeře a srazil kotouč do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.
33:10'
Kazaň se skvěle brání, jenže směrem dopředu se dnes hostujícímu celku také zrovna nedaří. Ve druhé části sledujeme takový bojovný hokej.
32:24'
BIljalov si připsal další úšpěšný zákrok. Tentokrát jeho pozornost vyzkoušel tvrdou střelou od modré čáry Ryan Sproul. Vhazuje se po levici brankář Kazaně.
32:10'
Victor Bartley neustál souboj v rohu ledové plochy, jenže jeho následná rozehrávka na modrou čáru byla příliš prudká. Kunlunu se dnes nedaří při kombinaci.
31:28'
Jesse Virtanen si s pukem na čepeli vybruslil mezi kruhy, jenže jeho zakončení zápěstím skončilo v lapačce skvěle připraveného Smithe!
31:12'
Brandon DeFazio dostal přihrávku na pravý kruh útočného pásma, jenže jeho zakončení forhendem prolétlo nad horní tyčí branky Kazaně.
30:50'
Kunlunu se vůbec nepovedla rozehrávka a prudká přihrávka na levou stranu skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před brankou čínského klubu.
30:05'
Trevor Murphy se pro domácí celek pokoušel udržet útočné pásmo, jenže kotouč mu uskočil přes čepel do pásma středního. Domácí se teď musí bránit.
29:24'
Obrovská šance Kazaně! Stěpan Sannikov projel po pravé straně ledové plochy do útočného pásma a poslal skákavou přihrávku před branku. Do zakončení se ještě dostal Petrov, ale Smith vytáhl zákrok dne!
29:05'
Brandon DeFazio skvěle napadal rozehrávku soupeře v útočném pásmu, jenže nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci a zadáci Kazaně dokázali puk odehrát.
28:29'
Brandon DeFazio nahodil puk do rohu útočného pásma, kde však nebyl nikdo v červeném dresu domácího Kunlunu. Kazaň vyhodila puk obloučkem na útočnou modrou.
28:10'
Čínský celek se v posledních minutách tlačí do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu se zatím není schopen dostat do zakončení.
27:28'
Trevor Murphy nahodil puk od modré čáry. Brankář hostujícího celku měl čistý výhled a bez problémů si pohlídal cestu kotouče mimo tři tyče.
27:10'
Brandon Yip si sjel na prudkou přihrávku do středního pásma a bez váhání protečoval puk na levou stranu. Kazaň dnes skvěle brání střední pásmo.
26:38'
Spencer Foo se prokličkoval do středního pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení prolétlo kolem vzdálenější tyčky.
26:05'
Dmitrij Voronkov vyhodil kotouč o mantinel ven z obranného pásma. Ve středním pásmu se však ke kotouči dostal jen hráč Kunlunu. Ve druhé třetině sledujeme hodně opatrný hokej.
25:33'
Danis Zaripov střílel po krátkém přiklepnutí z pravé strany útočného pásma. Jeho dělovka sice měla dobré parametry, ale prolétla kolem levé tyčky.
25:05'
Ethan Werek si nabruslil na přihrávku na pravou stranu ledové plochy, jenže měl velké problémy se zpracováním a puk mu od čepele uskočil k obránci.
24:35'
Justin Azevedo projel do útočného pásma a od modré čáry vyslal hodně tvrdé zakončení. Smith jeho pokus viděl a ukryl kotouč do lapačky.
24:12'
Dmitrij Judin dostal pobídku na levou stranu, jenže pouze protečoval puk do míst, kde byli hokejisté v červených dresech Kunlunu.
23:38'
Biljalov si dal pozor na nahození ze středního pásma a před dotírajícím soupeřem raději přikryl puk lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
23:10'
Stále se hraje bez přerušení. Kazaň se sice vydala do útočného pásma, jenže hráči v bílém si kotouče moc dlouho neužili a museli pásmo vyklidit.
22:38'
Roman Rukavišnikov dostal přihrávku za vlastní branku, krásně se s kotoučem otočil, jenže jeho následná rozehrávka skončila u prvního obránce.
22:10'
Gilbert Brulé nahodil puk z levé strany před branku Kazaně, ale hostující brankář dával dobrý pozor a hokejkou vypíchl kotouč mimo nebezpečný prostor.
21:38'
Hunter Shinkaruk projel do útočného pásma, jenže místo zakončení se ještě rozhodl pro přihrávku na levou stranu, kde se k puku dostal jen hráč Kazaně.
21:10'
Trevor Murphy střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem prolétla kolem zadní tyčky a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.
20:38'
Ethan Werek se v útočném pásmu krásně otočil, přihrál na modrou čáru, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Kazaň může poprvé po změně stran zaútočit.
20:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Čínský celek se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v červeném dresu se do útočného pásma nedostal.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:27.
Střely na branku: 7 – 20
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavý duel. Hostující Kazaň si velmi rychle vynutila přesilovou hru pět na tři, kterou rychle využil Michail Gluchov! Kunlun poté také hrál dvě přesilovky, jenže obrana Kazaně v čele s Biljakovem zatím drží čisté konto. Po dvaceti minutách tak platí stav 0:1.
20:00'
19:59'
Ještě jedno vyloučení na straně Kazaně! Dvě minuty za sekání dostává Arťom Galimov.
19:28'
Cory Kane nahodil puk z pravého křídla před branku Kazaně, jenže tam kralovali zadáci v bílých dresech, kteří puk nenechali projít až na brankáře.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:22'
Mikael Wikstrand se dostal k puku na levé straně, jenže jeho pokus zablokoval hned první obránce v červeném dresu Kunlunu.
18:00'
Jeden z hráčů Kazaně neustál ve středním pásmu souboj s domácím hráčem a poroučel se k zemi. Rozhodčí měli střet přímo před očima, ale rozhodli se nevylučovat.
17:28'
Michail Gluchov si na levé straně útočného pásma zpracoval odražený puk a nahodil jej na branku Kunlunu. Smith jeho pobídku bez problémů vyrazil.
17:10'
Timur Biljalov pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hokejisté Kazaně se nyní nikam neženou a snaží se hrát s kotoučem na hokejkách.
16:29'
Jesse Virtanen nebezpečně vypálil od modré čáry. Domácí brankář Smith jeho pokus viděl až na poslední chvíli a stačil puk vyškrábnout do ochranné sítě.
16:05'
Andrej Šustr zastavil rozehrávku Kazaně na modré čáře, bez problémů si zpracoval kotouč a poslal jej na levé křídlo. Tam však nebyl nikdo v červeném dresu.
15:38'
Albert Jarullin udržel pro Kazaň kotouč v útočném pásmu, nicméně jeho dělovka příklepem jen prolétla kolem zadní tyčky a odrazila se k obránci.
15:03'
Biljakov si musel dát pozor na nahození od mantinelu. Kotouč před brankářem ještě mírně skočil, ale gólman Kazaně jej vykopl do rohu kluziště.
14:28'
Smith si musel dát pozor na zakončení z pravé strany. Domácí brankář přitlačil svůj beton k levé tyčce a zamezil puku v cestě za jeho záda.
14:05'
Smith vyjel ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí Kunlun svého soupeře v posledních minutách prakticky nepouští do hry.
13:20'
13:10'
Hráči Kazaně získali odražený puk ve středním pásmu, jenže chybovali při rozehrávce a málem pustili domácí celek do zajímavé možnosti.
12:19'
Hokejisté Kazaně se nyní zmocnili odraženého kotouče a dokázali jej poslat přes celé kluziště do bezpečí. Unavené kvarteto hokejistů navíc stačilo vystřídat.
12:05'
Hunter Shinkaruk dostal přihrávku do střelecké pozice k modré čáře, jenže jeho pokus zápěstím jen prolétl kolem vzdálenější tyčky hostující klece.
11:20'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., podrážení).
11:10'
Kunlun se i po skončení přesilové hry drží v útočném pásmu a snaží se překonat hostujícího brankáře. Domácí teď opravdu přeřadili na vyšší stupeň.
10:56'
10:15'
Mohlo být vyrovnáno! Brandon Magee dorážel před brankou soupeře, ale hostující brankář předvedl tygří skok, kterým kotouč udržel ve hře!
09:45'
Až nyní se hráčům Kazaně podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry za domácí klec. Čínskému celku se zatím v přesilové hře moc nedaří.
09:19'
Hunter Shinkaruk bojoval o odražený kotouč v rohu útočného pásma a s vypětím všech sil udržel útočnou třetinu pro domácí Kunlun.
08:56'
Také Kunlun si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dmitrij Voronkov.
08:44'
08:02'
Gluchov stál znovu na konci rychlé akce hostujícího celku. Tentokrát zakončoval z prostoru mezi kruhy, ale Smith jeho ránu se štěstím udržel před brankovou čárou!
07:25'
Kazaň navíc pokračuje v běžné přesilové hře a opět se usadila v útočném pásmu. Hokejisté Kunlunu teď mají plné ruce i nohy práce.
07:00'
Kazaň vstřelila branku!
Hostující Kazaň využívá dvojnásobnou početní převahu a dostává se do vedení! Hráči v bílých dresech předvedli rychlou kombinaci v útočném pásmu, na jejímž konci stál MICHAIL GLUCHOV, který z mezikruží otevřel skóre! Asistence: Justin Azevedo, Matt Frattin.
06:44'
Domácí budou hrát ve třech! Dvě minuty za zdržování hry dostává Ethan Werek.
06:29'
Hosté si zahrají úvodní přesilovku dnešního souboje. Yip dostává dvě minuty za podrážení.
06:09'
Smith si dal pozor na výjezd soupeře a pohlídal si mezírku u levé tyče domácí klece. Kazaň však v posledních minutách hraje velmi aktivně.
05:38'
Kirill Petrov kouzlil s kotoučem za brankou domácího celku, rychlou kličkou se zbavil napadajícího soupeře, jenže jeho přihrávka na modrou čáru byla příliš pomalá.
05:05'
Ethan Werek si dal pozor na nahození ze středního pásma, dostal se k odraženému puku a odehrál jej bekhendem mimo nebezpečný prostor.
04:29'
Šimon Hrubec si dal pozor na nebezpečné zakončení z pravé strany a bez problémů přizvedl kotouč ramenem do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho levici.
04:10'
Ryan Sproul se vrátil do obranného pásma, kde získal odražený kotouč, který bez problémů odehrál na levou stranu kluziště.
03:38'
Roman Rukavišnikov vyslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu a zadáci Kunlunu opět uklidňují hru.
03:08'
Mikael Wikstrand neustál ostrý souboj u hrazení a po důrazném hitu domácího hráče se poroučel k ledu. Kazaň ale nadále drží kotouč na svých holích.
02:35'
Ethan Werek dostal přihrávku na pravé křídlo, protáhl se s pukem do útočného pásma, jenže jeho nahození z pravé strany nemělo moc šancí na úspěch.
02:06'
Spencer Foo si sjel na přihrávku do útočného pásma a zakončil forhendem. Jeho dělovka mířila doprostřed branky, kde zasáhl pozorný brankář.
01:41'
Emil Galimov projel na modrou čáru, odkud nahodil kotouč za branku soupeře, jenže domácí obránce Jake Chelios znovu odehrál puk do bezpečí.
01:10'
Kazaň se poprvé v utkání vydala do útoku, jenže k odraženému kotouči se dostali jen domácí obránci, kteří nyní uklidňují rozehrávku za svou brankou.
00:38'
Spencer Foo protečoval kotouč do útočného pásma, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl příliš netrpělivý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
00:10'
Domácí Kunlun uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Čínský celek se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levou stranu byla příliš prudká.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a čínská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Kunlun bude hrát v červeném, zatímco Kazaň oblékne bílou sadu dresů.

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Sproul, Bartley, Chelios, Šustr – D. Osipov, Brulé, Yip – Cracknell, Foo, Lockhart – Wong, Magee, Werek – Shinkaruk, DeFazio, Smith-Pelly – Kane.

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Virtanen, Wikstrand, Rukavišnikov, Judin, Žuravljov, Jarullin, Chenkel, N. Averin – K. Petrov, Azevedo, Kara – Zaripov, Dyňak, A. Galimov – M. Gluchov, Frattin, E. Galimov – Voronkov, Sannikov, O. Li.

Rozhodčí: Bukin, Vasiljev – Ivanov, Lazarev.
Češi a Slováci

Andrej Šustr (KUN) – 46 zápasů, 0 gólů, 6 asistencí
Šimon Hrubec (KUN) – 26 zápasů, 93%
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu naposledy utkali na konci září. Kazaň doma vyhrála vysoko 5:0.

Jediný čínský zástupce v Kontinentální hokejové lize se tradičně pohybuje na hraně účasti v bojích o Gagarinův pohár. V padesáti duelech vybojoval Kunlun sympatických padesát jedna bodů a zatím mu patří osmá pozice Východní konference. Na Vladivostok ale disponuje jen dvoubodovým náskokem. Admiral navíc odehrál o čtyři utkání méně. V posledním duelu prohrál Kunlun doma 4:5 po nájezdech s Novosibirskem.
AK Bars Kazaň

Hostující Kazaň zatím může být s průběhem letošního ročníku KHL naprosto spokojená. Kazaň totiž v šestačtyřiceti duelech vybojovala šedesát osm bodů a drží první pozici Východní konference. Na druhý Avangard Omsk má k dobru dva body. V posledním utkání dokázala zvítězit 3:2 po nájezdech na ledě Amuru Chabarovsk. Nejproduktivnějším hráčem je Wikstrand s pětadvaceti body.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Red Star Kunlun a Ak Bars Kazaň. Utkání začíná ve 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.