KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Magnitogorsk - 5. prosince 2019   15:00

6380 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 6380 diváků.
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (MET) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:03
Je konec! Z vítězství se nakonec raduje hostující Magnitogorsk, který o svém triumfu rozhodl v samostatných nájezdech. Ty trvaly dlouhých deset sérií. V té desáté domácí Kugryšev svůj nájezd neproměnil, zatímco Andrej Loktionov byl úspěšný.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
Autorem rozhodujícího nájezdu je ANDREJ LOKTIONOV!
Je rozhodnuto! Loktionov si rozhýbal brankáře a procedil kotouč do sítě!
Neskutečný výkon brankářů! Kugryšev také nedokázal přesně zakončit.
Ljubimov se rozjel znovu, ale nenašel mezírku mezi betony domácího brankáře.
Majorov vypálil zápěstím z mezikruží a trefil Košečkina někam pod krk.
Sergej Mozjakin vyzkoušel střelu na lapačku, ale Metsola se nenechal překvapit.
Amirov tlačil kotouč k levé tyči, nicméně Košečkin se stačil přesunout.
Ani Ljubimov není úspěšný. Metsola mu puk vypíchl hokejkou.
Omark sice klamal rameny, ale Košečkin udržel beton na ledě.
Eric O´Dell hledal prostor nad betonem, ale ani on netrefil.
Dmitrij KUGRYŠEV neproměňuje.
Burmistrov si sice dokázal Košečkina položit, ale neposlal puk nad jeho beton.
Andrej Nestrašil se pokusil o blafák do forhendu, ale Metsola se stačil přesunout.
Je srovnáno! Kugryšev zvolil zakončení mezi betony a trefil mezírku.
Kuljomin hledal mezírku mezi betony, ale brankář utěsnil prostor.
Metallurg se dostává do vedení. Eric O'Dell překonal bezmocného brankáře.
Domácí střelec Kadějkin pro změnu zvedal puk nahoru bekhendem, ale trefil lapačku Košečkina.
Loktionov zkoušel podobný kousek jako Gimatov, ale Metsola byl připraven.
Ani domácí Eduard Gimatov nedokázal puk přizvednout nad Košečkinův beton.
Jako první se rozjel Roman Ljubimov, který recept na domácího brankáře nenašel.
Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku: 40 – 36
Ani pětiminutové prodloužení nám vítěze nepřineslo! O držiteli druhého bodu tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:10'
Domácí se snažili kombinovat v útočném pásmu, jenže zadáci Magnitogorsku byli hodně důrazní a zastavili snad druhou přihrávku.
63:46'
Roman Ljubimov zůstal zcela osamocený před domácí brankou, měl moře času na zakončení, ale jeho pokus zápěstím na poslední chvíli přizvedl do ochranní sítě Burmistrov, který předvedl obětavou rybičku!
63:24'
Domácí postupovali ve dvou hráčích proti jedinému obránci v bílém dresu. Alexandr Burmistrov to vzal na sebe, ale střelou zápěstím minul vzdálenější tyč.
63:06'
Metsola si dal pozor na další zakončení od modré čáry a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
62:27'
Metsola vytáhl zákrok večera! Viktor Antipin našel přihrávkou zpoza branky Ljubimova, jež pohotově zakončil příklepem, ale Metsola neskutečně vykopl levý beton!
62:05'
Arťom Sergejev získal odražený puk u vlastní branky, rozjel aktivního Kadějkina, který se sice natlačil před branku, ale místo kotouče dostal za brankovou čáru své tělo.
61:34'
Jakovlev si netroufl na zakončení a nechal se vytlačit do středního pásma. Ani v úvodních minutách prodloužení se týmy zrovna neženou do útoku.
61:15'
Kuljomin projel s pukem do útočného pásma, jenže krátkou kličkou se nezbavil rozjetého soupeře a nechal se od kotouče odstavit.
60:32'
Tentokrát už Omark dokázal zakončit, nicméně jeho pokus zápěstím prosvištěl kolem levé tyčky hostující branky. Košečkin zasahovat nemusel.
60:10'
Manninen uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Ufa se následně vydala do útočného pásma, ale Omark musel udělat oblouk zpět za modrou čáru.
60:01'
Střely na branku: 38 – 34
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Domácí Ufa byla sice ve třetí části o něco aktivnější, ale Košečkin vytáhl několik důležitých zákroků a nepustil kotouč za svá záda. O vítězi dnešního souboje tak rozhodne pětiminutové prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:27'
Manninen ještě zkoušel překonat Košečkina střelou od levého mantinelu, nicméně hostující brankář měl dobré postavení a slabý pokus bez problémů kryl.
59:10'
Andrej Nestrašil projel s pukem na modrou čáru, nahodil jej za domácí klec a se svými spoluhráči odjel na střídačku. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
58:17'
Omark si vzal odražený puk v rohu útočného pásma a zadovkou jej poslal mezi kruhy. Nikdo v zeleném na jeho pobídku nedosáhl a Magnitogorsk vyvezl puk za modrou čáru.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:32'
Mozjakin se prosmýkl mezi kruhy, odkud zakončil zápěstím, ale jeho projektil prosvištěl vysoko nad horní tyčí branky domácí Ufy.
57:10'
Burmistrov poslal nahození do útočného pásma, nicméně jeho pobídka skončila u připraveného obránce. Puk se poté odrazil do středního pásma.
56:38'
Philip Larsen vyvezl puk do středního pásma a poslal prudkou přihrávku na modrou čáru. Na jeho pobídku však nedokázal zareagovat nikdo v zeleném.
56:10'
Jevgenij Timkin získal odražený puk v rohu ledové plochy a bekhendem jej vyhodil do bezpečí. Ani jeden z týmů se v posledních minutách není schopen dostat do zakončení.
55:28'
Alexej Běreglazov si v rohu obranného pásma splnil obranné povinnosti a odstavil od kotouče rozjetého soupeře. Hosté podle všeho hrají na prodloužení.
55:10'
Jevgenij Lisovec projel do útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho zakončení skončilo na brusli pozorného obránce.
54:19'
54:10'
Manninen se natahoval po odraženém puku, ale netrefil jej zrovna ideálně. Kotouč se finskému hráči svezl po čepeli a skončil na betonu brankáře.
53:32'
Larsen pro změnu zkusil střelu zápěstím letící do horního rohu branky, jenže jeho další pokus srazil obětavý obránce mimo tři tyče.
53:05'
Philip Larsen nahodil puk na branku hostujícího celku. Košečkin však předvedl vynikající postřeh a vyrazil puk do rohu kluziště. Ufa stále drží pásmo.
52:19'
Domácí Ufa dostává skvělou možnost. Hostující Jevgenij Birjukov totiž dostává dvě minuty za sekání.
52:10'
Metsola si musel dát pozor na další nebezpečný odraz kotouče. Tentokrát ještě stačil dorážet Nikolaj Kuljomin, ale finský brankář našel kotouč ve výstroji.
51:35'
Sergej Mozjakin získal volný puk u mantinelu a vybruslil si mezi kruhy. Zkušený útočník Metallurgu následně zakončil zápěstím, ale jeho pokus trefil obránce.
51:10'
Alexej Semjonov vyslal krásnou přihrávku do útočného pásma, nicméně na jeho pobídku nedosáhl Vjačeslav Soloduchin a obrana Magnitogorsku opět uklidnila hru.
50:38'
Dmitrij Kugryšev zavezl puk do útočného pásma, nicméně jeho pokus skončil na hrudi dobře postaveného brankáře v bílém dresu. Pokračuje obrovská bitva.
50:08'
Metsola si musel dát pozor na neposedný kotouč. Domácí brankář nakonec dokázal kontrolovat odraz neposedného kotouče.
49:45'
Birjukov dojel nahození do obranného pásma a dojíždějícím soupeřem vyhodil puk do středního pásma. Hráči v bílém mohou zaútočit.
49:05'
Nikolaj Kuljomin poslal přihrávku na modrou čáru, kam si nabruslil Sergej Mozjakin, nicméně druhý jmenovaný si puk nezpracoval dobře a Eduard Gimatov odpálil kotouč do bezpečí.
48:40'
Metsola vyjel za svou branku a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Ani jeden z týmů se v závěrečné periodě nemůže dostat do šancí.
47:35'
Viktor Antipin poslal přihrávku na modrou čáru, odkud následně zakončoval Roman Ljubimov, ale jeho dělovku Metsola čistě viděl a vyrazil puk hřbetem lapačky.
47:05'
Andrej Nestrašil se pokusil překvapit brankáře domácího celku zakončením na přední tyč. Košečkin se dobře přesunul a prostor u tyčky si pokryl.
46:30'
Vjačeslav Soloduchin dostal přihrávku do středního pásma a pohotově hledal rozjetého Maxima Majorova. Druhý jmenovaný ztroskotal hned na modré čáře.
46:10'
Jevgenij Lisovec vypálil od modré čáry, nicméně jeho dělovka mířila daleko od branky Magnitogorsku. Hráči v bílém poté bez problémů získali puk pro sebe.
45:35'
Jegor Jakovlev obdržel přihrávku na levou stranu hrací plochy a protečoval puk do útočného pásma. Jeho pobídku následně dojeli jen zadáci v zeleném.
45:10'
Burmistrov zavezl puk do útočného pásma, hledal Omarka, jenže druhý jmenovaný byl dobře střežen jedním z důrazných obránců Metallurgu.
44:28'
Sakari Manninen zavezl puk do rohu útočného pásma, jenže zadovkou poslal přihrávku na modrou čáru, kde si Eduard Gimatov nepotykal se zpracováním.
44:05'
Metsola si dal znovu pozor na dělovku od mantinelu a pravým betonem vykopl kotouč do rohu ledové plochy. Odražený puk pak vybojovali domácí hráči.
43:21'
43:00'
Znovu se hokejistům domácí Ufy podařilo vyhodit puk přes všechny čáry až za branku Magnitogorsku. Hostům se tato přesilovka vůbec nepovedla.
42:25'
Mozjakin dostal přihrávku na levý kruh, přehodil si puk na forhend, jenže jeho pobídku mezi kruhy dokázal jeden z bránících hráčů vypíchnout do bezpečí.
42:00'
Domácí hokejisté se zmocnili odraženého puku a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry za branku soupeře. Metallurg musí zahájit novou akci od Košečkina.
41:21'
Metallurg si zahraje přesilovku. Sergejev dostává dvě minuty za hrubost.
41:19'
Eric O'Dell si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, připravil si puk pro střelu forhendem, nicméně jeho zakončení prosvištělo nad horní tyčkou.
41:05'
Kadějkin si na druhé straně bleskově přehodil puk na forhend a prověřil pozornost domácího brankáře. Metsola měl dobrý výhled a ukryl puk mezi tělo a ruku.
40:35'
Sakari Manninen si nabruslil na dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže měl proti sobě dva obránce v bílém, kteří mu nedali prostor ke střele.
40:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže vinou nepřesné kombinace se nechal připravit o puk.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:41.
Střely na branku: 30 – 25
Druhá třetina končí! S průběhem prostřední periody mohou být spokojenější hosté. Metallurg totiž přestál další šance domácí Ufy a dočkal se vyrovnání. Přesnou střelou překonal brankáře aktivní Nikolaj Kuljomin. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:1.
40:00'
39:25'
Stanislav Garejev svedl souboj v rohu ledové plochy. Domácí útočník přetlačil Kuljomina, ale nepřesnou rozehrávkou daroval puk zpátky hostům.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:28'
Další zakončení od modré čáry zablokoval obětavým pádem obránce domácího celku.
38:10'
Grigorij Dronov chtěl pro Magnitogorsk udržet útočné pásmo, jenže kotouč mu přeskočil přes čepel a utekl mu do středního pásma.
37:29'
Jegor Jakovlev se manévrem za vlastní brankou zbavil dotírajícího soupeře a poslal puk mimo nebezpečný prostor. Metallurg je na dobré vlně a tlačí se do útoku.
37:05'
Viktor Antipin uklidňuje hru Metallurgu za vlastní brankou. Hostující hráč nakonec poslal přihrávku na levou stranu, kde kralovali hráči Ufy.
36:19'
Metallurg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Metallurg se nakonec dočkal vytoužené branky! NIKOLAJ KULJOMIN projel do útočného pásma, naznačil střelu a po krátkém manévru prostřelil Metsolu ránou do horního rohu! Asistence: Pavel Dorofejev.
36:05'
Philip Larsen se prudkou brzdou zbavil dotírajícího soupeře v rohu ledové plochy a poslal přihrávku před branku. Dojíždějící Lisovec se k zakončení nedostal.
35:28'
Linus Omark ujel obraně hostujícího celku a hnal se sám na Košečkina! Domácí střelec se pokusil o bekhendový blafák, ale hostující brankář vytáhl skvělý zákrok!
35:04'
Juha Metsola si dal pozor na nahození ze středního pásma a bez problémů vyrazil puk směrem k vlastním spoluhráčům.
34:38'
Jevgenij Lisovec skvěle zvládl souboj v rohu obranného pásma a obral o puk rozjetého soupeře. Domácí hokejisté zcela dominují dění na ledové ploše.
34:05'
Ufa opět vybojovala puk v obranném pásmu a uklidňuje dění na hrací ploše. Burmistrov nabádá své spoluhráče k větší aktivitě.
33:28'
Kuljomin spěchal za přihrávkou na pravé křídlo, jenže pobídka byla příliš prudká a skončila na zakázaném uvolnění. Hra se vrátí zpátky před Košečkina.
33:07'
Stanislav Garejev projel do útočného pásma a bez váhání zakončil. Jeho střelu zápěstím brankář dobře viděl a vyrazil puk ramenem mimo tři tyče.
32:28'
Metsola si dal pozor na střelu z pravého kruhu a bez problémů ukryl kotouč mezi betony. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
32:05'
Manninen projel středem ledové plochy až do útočného pásma a zakončil příklepem. Košečkin jeho střelecký pokus dobře viděl a vykopl puk levým betonem.
31:38'
Jakovlev rozjel další útočnou akci hostujícího mužstva, nicméně na jeho nahození nedosáhl nikdo v dresu aktivního Metallurgu.
31:10'
Kuljomin zavezl puk do útočného pásma, nahodil jej za branku, nicméně nikdo v bílém za jeho pobídkou nepokračoval. Ufa tak získala puk zdarma.
30:25'
Lisovec obdržel přihrávku zpoza branky, přehodil si puk na forhend a pohotově zakončil. Jeho přízemní pokus mířil k levé tyči, ale brankář stačil vykopnout beton.
30:10'
Je za námi polovina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání. Aktivnější Ufa je zatím o branku napřed a nepouští soupeře do vyložených šancí.
29:36'
Alexej Pustozjorov se v obranném pásmu zbavil napadajícího soupeře a bez problémů rozehrál odrazem o mantinel. Hráči Ufy mohou pokračovat v aktivitě.
29:10'
Michail Pašnin projel s pukem na hokejce na modrou čáru, kde jej zdvojili zadáci v bílém a nedovolili mu přesně zakončit.
28:19'
Vladimir Žarkov kouzlil s pukem v rohu útočného pásma. Domácí útočník se krásnou kličkou zbavil Ljubimova, jenže následnou přihrávkou připravil domácí celek o útočné pásmo.
28:02'
Zachar Arzamascev se snažil zachytit rozehrávku soupeře, ale kotouč od jeho hole vyletěl mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:29'
Maxim Majorov spěchal za odraženým pukem do útočného pásma, ale při jednom z bruslařských manévrů ztratil balanc a poroučel se k zemi.
27:05'
Viktor Antipin objel branku domácího celku a forhendem poslal přihrávku mezi kruhy. Na jeho pobídku nezareagoval nikdo v bílém a puk skončil u hráčů Ufy.
26:25'
Paršin si nabruslil na krásnou přihrávku na levé křídlo, ale neprosmýkl se do útočného pásma. Pokračuje velmi soubojový obraz hry z první třetiny.
26:02'
Michail Pašnin operuje s pukem na modré čáře a vyčkává na lepší nabídku svých spoluhráčů. Hokejisté Magnitogorsku nyní hrají skvělou osobní obranu.
25:24'
Rodion Amirov byl příliš netrpělivý při přechodu do útočného pásma a projel do třetiny ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
25:10'
Manninen se dostal k propadnutému puku v útočném pásmu, krásně si jej zpracoval a tlačil se do zakončení. Košečkin na poslední chvíli utěsnil mezírku mezi betony.
24:24'
Bogdan Potěchin objel branku domácího mužstva a přihrál na modrou čáru. Následné zakončení však skončilo na betonu připraveného Metsoly.
24:04'
Omark objel branku hostujícího celku a bekhendem hledal osamoceného Manninena. Druhý jmenovaný na jeho přihrávku o kousek nedosáhl.
23:35'
Košečkin si musel dát pozor na dorážku z levého kruhu. Hostující brankář se stačil přesunout k brankové konstrukci a vykopl puk mimo nebezpečný prostor.
23:10'
Alexandr Kadějkin se prokličkoval do útočného pásma, ale nesetkal se s podporou svých spoluhráčů. Hostující Magnitogorsk může na chvíli uklidnit hru.
22:31'
Vladimir Žarkov nabral velkou rychlost na levém křídle, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho ránu na přední tyč Košečkin bez problémů vykopl.
22:10'
Až nyní se do útoku vydal také Metallurg, jenže Bogdan Potěchin z ostrého úhlu trefil jen boční oblouk domácí klece. Vhazuje se po levici Metsoly.
21:35'
Alexandr Burmistrov udělal oblouk ve středním pásmu a nahodil puk do pásma útočného. Na jeho pobídku nakonec nedosáhl nikdo v zeleném dresu.
21:10'
Linus Omark projel do útočného pásma, zadovkou chtěl udělat prostor pro Manninena, ale finský centr domácího celku příklepem trefil brusli prvního soupeře.
20:28'
Andrej Nestrašil projel po levém křídle do útočného pásma, jenže jeho prudká přihrávka před branku skončila na holi dobře postaveného Semjonova.
20:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levé křídlo byla příliš prudká.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:50.
Střely na branku: 13 – 13
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Ufa. Hokejisté v zeleném byli v úvodní periodě aktivnějším týmem a dočkali se odměny. V 17. minutě se po pěkném průniku prosadil Alexandr Kadějkin! Hosté už se ve zbytku třetiny nezmohli na odpověď. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:25'
Pavel Dorofejev projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže Alexej Semjonov mu nedal ani metr prostoru a skvělým zákrokem jej odstavil od puku.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:28'
Domácí brankář si dal pozor na zakončení od modré čáry a bez problémů schoval kotouč mezi betony. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
18:03'
Kugryšev se dostal k odraženému puku v mezikruží, jenže jeho zakončení forhendem skončilo na betonu pozorného brankáře v bílém dresu.
17:25'
Ufa se dostala pod tlak svého soupeře a domácí hokejisté si znovu raději pomohli vyhozením kotouče do útočného pásma. Metallurg se těžko dostává do zakončení.
17:10'
Vjačeslav Soloduchin uspěl v přetlačované o puk v rohu obranného pásma a bez problémů odehrál kotouč přes modrou čáru do středního pásma.
16:13'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí celek se nakonec dostává do vedení ještě v průběhu úvodní periody! ALEXANDR KADĚJKIN si vzal puk na pravé straně útočného pásma, parádním průnikem se prokličkoval před branku a překonal Košečkina! Asistence: Dmitrij Kugryšev.
16:04'
Košečkin měl dobře zakrytý výhled, ale přesto si našel cestičku k nahození od modré čáry a ukryl puk do připravené lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
15:37'
Sakari Manninen spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma. Finský centr puk sice dojel, ale důrazný Jakovlev jej od něj tělem odstavil.
15:10'
Viktor Antipin vyhodil puk z obranného pásma za modrou čáru. Unavení hokejisté Metallurgu následně zamířili na střídačku. Čerstvé síly posílá na led i domácí kouč.
14:28'
Košečkin vyjel za svou branku a zpracoval si prudké nahození domácího celku letící po hrazení. Hokejisté v zeleném následně získali puk zpátky.
14:10'
Eric O'Dell se chytrou kličkou v obranném pásmu zbavil dotírajícího obránce. Hostující útočník následně projel až do útočného pásma, ale nevypálil.
13:28'
Žarkov si zpracoval přihrávku za branku soupeře, vybruslil si s kotoučem do střelecké pozice, jenže jeho zakončení forhendem trefilo jen beton pozorného brankáře.
13:12'
Eduard Gimatov nastřelil puk z levé strany do útočného pásma, nicméně za jeho pobídkou se nedostal nikdo z domácích hokejistů. Pokračuje hodně opatrný hokej.
12:55'
12:10'
Alexandr Burmistrov dojel odražený puk v rohu útočného pásma, poslal přihrávku bekhendem na modrou čáru, ale nikdo v zeleném jeho pobídku nezpracoval.
11:38'
Metallurg se zmocnil odraženého kotouče a hostům se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku domácího mužstva. Ufa musí začít nanovo.
11:15'
Ufa se už usadila v útočném pásmu a hokejisté v zeleném si hledají prostor pro zakončení. Nikdo z hráčů Ufy však nemohou zakončit.
10:55'
Bude se vylučovat. První přesilovku si zahraje Ufa. Běreglazov dostává dvě minuty za zdržování hry.
10:28'
Právě Semjonov dojel nepřesnou rozehrávku Metallurgu a rozjel další akci domácího mužstva. Jeho nahození na levou stranu skončilo u obránce.
10:10'
Eric O'Dell ustál souboj v rohu útočného pásma, poslal bekhendovou přihrávku před branku, jenže tam kraloval pozorný obránce Alexej Semjonov.
09:37'
Denis Paršin uklidňuje hru Metallurgu za vlastní brankou. Oba týmy mezitím stačily vystřídat. Na led naskakují elitní formace.
09:05'
Vjačeslav Soloduchin se prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho přihrávka bekhendem skončila u prvního obránce v bílém dresu.
08:35'
Jevgenij Timkin dotíral před brankou domácí Ufy, nicméně brankář Metsola předvedl skvělý zákrok a udržel puk před brankovou čárou.
08:10'
Jevgenij Timkin projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže domácí obránce jeho pohyb skvěle zachytil a tvrdým hitem poslal soupeře na hrazení.
07:35'
Andrej Loktionov projel po pravém křídle do útočného pásma, nicméně jeho pobídka bekhendem skončila na čepeli prvního obránce v dresu domácí Ufy.
07:10'
Michail Pašnin získal volný puk na modré čáře a bez váhání jej nahodil směrem na branku soupeře. Domácí hráč ale trefil jen prvního obránce před sebou.
06:18'
Vjačeslav Soloduchin se před brankou Metallurgu dostal k odraženému puku a pohotově zakončil. Jeho pokus však pozorný Košečkin vykopl pravým betonem.
06:04'
Gleb Kuzmin si z rohu útočného pásma vybruslil mezi kruhy a zakončil zápěstím. Jeho ránu však Košečkin dobře viděl a připsal si povedený zákrok lapačkou.
05:27'
Burmistrov projel do útočného pásma, přehodil si puk na forhend a poslal jej směrem na branku. Hostující brankář Košečkin raději přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
05:10'
Eduard Gimatov poslal přihrávku do útočného pásma, jenže jeho spoluhráči v soubojích u hrazení neuspěli a přišli o kotouč.
04:35'
Metallurgu se nepovedla rozehrávka. Prudká pobídka na levé křídlo byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před klecí Magnitogorsku.
04:10'
Linus Omark se prokličkoval do útočného pásma, přehodil si puk na bekhend a zakončil. Jeho pokus bekhendem skončil na hrudi brankáře.
03:38'
Dennis Rasmussen clonil před brankou domácího mužstva, ale nedokázal kotouč tečovat mezi tři tyče. Magnitka však nadále drží útočnou třetinu.
03:10'
Nestrašil získal volný puk ve středním pásmu, ale musel si pomoci zpětnou přihrávkou na obránce. Magnitogorsk se může znovu vydat vpřed.
02:48'
Vjačeslav Soloduchin napadal rozehrávku Metallurgu v jeho obranném pásmu. Domácí hokejista dohrál jednoho ze soupeřů, ale kotouč nakonec nezískal.
02:25'
Jakovlev poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nestačil zareagovat a puk následně skončil na zakázaném uvolnění.
02:05'
Vladimir Žarkov se prosmýkl do útočného pásma a střelou zápěstím prověřil pozornost hostujícího brankáře. Košečkin jeho pokus ukryl do lapačky.
01:40'
Kuljomin nahodil puk do rohu útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku. Ufa tak může rozjet další útočnou akci.
01:10'
Alexej Semjonov se natáhl po odraženém kotouči a protečoval jej ven z obranného pásma. Hosté vlétli do utkání aktivněji a tlačí se do zakončení.
00:37'
Andrej Nestrašil zachytil nepřesnou rozehrávku Ufy na modré čáře, prosmýkl se do útočného pásma, ale jeho zakončení zápěstím skončilo na betonu brankáře.
00:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levé křídlo byla příliš prudká.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Ufa bude hrát v zeleném, zatímco Magnitogorsk oblékne bílé dresy.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Garejev, Pašnin, Lisovec – Omark, Manninen, Amirov – Burmistrov, M. Majorov, Gimatov – Kadějkin, V. Žarkov, Kugryšev – Pustozjorov, Kartajev, Kuzmin – Soloduchin.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, Běreglazov, J. Jakovlev, J. Birjukov, Dronov, Matuškin, Vereščagin, Babincev – A. Nestrašil, Paršin, Mozjakin – Rasmussen, Potěchin, O'Dell – Dorofejev, Loktionov, N. Kuljomin – Ljubimov, Timkin, Několenko.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Sadovnikov, Šeljanin.
Češi a Slováci

Andrej Nestrašil (MET) – 21 zápasů, 2 góly, 5 asistencí
Vzájemné duely

30.11.2019 Magnitogorsk – Ufa 1:0
7.10.2019 Ufa – Magnitogorsk 0:3
Salavat Julajev Ufa

Domácí Ufa je na tom mnohem lépe. Salavat Julajev zatím sehrál třicet šest zápasů a vybojoval v nich čtyřicet dva bodů. S tímto ziskem patří Ufě třetí pozice Východní konference. Na vedoucí Kazaň však ztrácí dvanáct bodů. V posledním duelu dokázala Ufa přerušit sérii porážek a na domácím ledě přehrála Čeljabinsk vysoko 5:2. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaatřiceti body Omark.
Metallurg Magnitogorsk

Metallurg Magnitogorsk se po děsivém úvodu sezóny pomalu zvedá a blíží se k pozicím zaručujícím účast v bojích o Gagarinův pohár. Metallurg dosud sehrál pětatřicet utkání, ve kterých vybojoval třicet sedm bodů a patří mu devátá pozice Východní konference. Z posledních sedmi duelů však vyhrál jen jednou a opět se topí ve výsledkové krizi. Naposledy padl 2:3 po nájezdech na ledě Jaroslavle. Nejproduktivnějším hráčem je s jednadvaceti body Sergej Mozjakin.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Salavat Julajev Ufa a Metallurgem Magnitogorsk. Duel začíná v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.