KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Čerepovec - 19. října 2019   09:00

Vladivostok
Vladivostok
02:40' Vicharev (Ljungh, Bakoš) • 36:39' Bakoš (Vicharev, Ljungh) • 42:54' Vicharev  • 54:06' Konnov (A. Strelcov, V. Strelcov) • 59:15' Ljungh (Bakoš, Vicharev)
5:3
(1:1, 1:2, 3:0)
Čerepovec
Čerepovec
07:19' Trubačjov  (Geraskin, Chabarov) • 26:45' Chochlov  (Gračjov, Lapenkov) • 28:54' Liška  (Monachov, Jakimov)
Vladivostok
Bondar, Ravodin – Viljugin, Goljak
Fetisov Arena, Vladivostok
3 943 diváků
Čerepovec

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:10
Utkání je u konce a domácí Admiral předvedl ve třetí třetině skvělý obrat. Prohrával sice o gól, ztrátu však odmazal už na konci 43. minuty, kdy se po chybě hostů prosadil dlouhou kličkou Denis Vicharev. Po gólu se pak hra uklidnila a už to pomaličku vypadalo na prodloužení, když se v 55. minutě dostal do zakončení Alexandr Konnov a dloubnutím do puku poslal puk pod břevno. Jistotu výhry a bodového zisku pak dal Vladivostoku Markus Ljungh, když v závěrečné minutě využil přesilovku a upravil na konečných 5:3.
59:15'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto. Domácí po vhazování v útočném pásmu předvedli povedenou kombinaci, MARKUS LJUNGH dostal přesnou přihrávku na pravou stranu a proti jeho střele zblízka se Podjapolskij nestihl přemístit. Asistence: Martin Bakoš, Denis Vicharev.
59:01'
Velká potíž pro Severstal, Jevgenij Bodrov se totiž dopustil podrážení a již je na trestné lavici.
58:42'
Pokus přes celé kluziště skončil snad jen centimetry vedle prázdné branky, je z toho zakázané uvolnění.
58:34'
A už se tak stalo, Podjapolskij je na střídačce, je tu power-play Severstalu Čerepovec!
57:58'
Hra se nám přesunula před Olkinuoru, dá se za chvíli čekat, že Severstal odvolá gólmana.
56:15'
Před branku se cpal Vicharev, obranou Severstalu byl ale zablokován a puk pouze proklouzal vedle branky.
55:54'
Ljungh pouze nahodil do útočného pásma, tohle domácím v tuto chvíli stačí.
55:18'
Čerepovec musí začít pospíchat, pokud nechce odjet s prázdnou, momentálně se ale zase hraje v pásmu hostů.
54:06'
Hosté neuspěli a tak je domácí tým potrestal. Po pravé straně se do útočného pásma dostal ALEXANDR KONNOV, natlačil se přes obránce do zakončení a dloubnutím poslal puk pod břevno Podjapolského branky! Asistence: Alexandr Strelcov, Vasilij Strelcov.
53:52'
Menší zmatky před domácí brankou, Olkinuora ne zcela dobře odhadl situaci a musel se natáhnout po pokusu od levého mantinelu.
52:50'
Monachov si vybruslil zpoza branky a v dobré pozici vyslal nepříjemný švih, se kterým měl Olkinuora celkem potíže. Gól z toho sice nebyl, Severstal ale pokračuje v útočení.
51:46'
Olkinuora čelil střele z otočky, puk zvládl vyrazit mimo své brankoviště.
50:40'
Hraje se dlouho bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu.
49:56'
Přihrávka na Monachova měla oči, útočník Čerepovce ale v plné rychlosti nedokázal sklepnout puk na branku.
49:26'
Přes obránce pálil hostující Bodrov, jeho rána byla sražena mimo ledovou plochu.
48:29'
Trubačjov dostal ideální přihrávku do jízdy, už byl kousek od sóla na Olkinuoru, v poslední chvíli mu ale puk odskočil a zakončoval tak z ostrého úhlu.
47:12'
Kudako se za kruhy šteloval ke střele, ale než si zpracoval puk, tak u něj byl obránce a zablokoval jej.
46:23'
Přesilovka uplynula, hosté se nedokázali ve výhodě prosadit.
45:14'
Puk letí přes všechny čáry, Provolněv zahajuje velice pozvolnou akci Severstalu.
44:23'
Je tu teď ale přesilovka pro Čerepovec, dvě minuty za podrážení totiž dostal Shawn Lalonde.
43:45'
Vladivostok pokračuje v útočné hře, opět se hraje před brankou Vladislava Podjapolského.
42:54'
A je srovnáno! Po chybě hostů v rozehrávce se puku chopil DENIS VICHAREV, dostal se před Podjapolského, udělal mu dlouhou kličku do bekhendu a po ledě zasunul za brankovou čáru – 3:3. Bez asistence.
42:17'
Hosté se dostali do brejku dvou na jednoho, zleva to na sebe vzal Gračjov, trefil ale pouze Olkinuorovu lapačku.
41:31'
V úvodu třetí třetiny se hraje hodně aktivní hokej, oba celky se snaží o útočný hokej.
40:56'
Na opačné straně se po pravém křídle vřítil do střelecké pozice Trubačjov a prověřil, zda je Olkinuora připraven. Byl.
40:28'
Individuálně se do útočného pásma probíjel Almqvist, od puku byl ale u mantinelu odstaven.

Trestné minuty: 8:8
Čtyřicet minut hry je za námi a lépe mají zápas rozehrán hosté. Ti se mezi 27. a 29 minutou dostali do dvoubrankového trháku, kdy se nejprve trefil Ilja Chochlov a po něm i Adam Liška. Jeho trefu ještě muselo potvrdit video, úmyslné kopnutí se ale neprokázalo a Severstal v těchto chvílích kontroloval hru. Další šance Čerepovce ale vychytal dobrý Olkinuora a když ve 37. minutě snížil v přesilovce Martin Bakoš, vrátil se Vladivostok do hry a za stavu 2:3 není pro Admiral nic ztraceno.
40:00'
39:39'
Znovu Provolněv a opět tvrdá rána od modré čáry. Vítězně ze souboje ale vyšel gólman Admiralu.
39:21'
Bombu od modré vyslal Provolněv a před brankářem se ještě motali jeho spoluhráči. Olkinuora si ale poradil a zákrokem přerušil hru.
38:12'
Další vyloučení, nyní na straně Admiralu. Dvě minuty za podrážení dostal Adam Almqvist.
37:49'
Ale ani hosté nehrají zanďoura a své útočné choutky předvedl Bogdan Jakimov. Švih přes obránce skončil u Olkinuory.
37:29'
Osipov dlouhým pasem přesunul hru do pásma Čerepovce, domácí tým je rázem po snižující trefě na koni a jde za srovnáním.
36:39'
Přesilovka je využitá, Admiral snižuje na rozdíl jediné branky. Přihrávku do levého kruhu dostal MARTIN BAKOŠ, rychle si zpracoval a střelou na Podjapolského lapačku upravil na 2:3. Asistence: Denis Vicharev, Markus Ljungh.
36:07'
Jevgenij Lapenkov se navíc vzápětí dopustil nedovoleného bránění a už je na trestné lavici. Přesilovka pro Vladivostok.
35:54'
V rohu kluziště bojoval o puk hostující Lapenkov, jenže bez úspěchu. Admiral jde do protiakce.
34:59'
Přihrávku od levého mantinelu dostal Almqvist, pálil z první, Podjapolskij jeho švih vyrazil.
34:41'
Zlomit to chtěl Bakoš, nacpal se před brankoviště, v rychlé akci ale Podjapolského nepřekonal.
33:45'
Severstal je ve druhé třetině jasně aktivnější a lepší, domácí Vladivostok se často pouze brání.
32:29'
Brejk tři na jednoho hosté nedotáhli do zdárného konce, výsledkem byl Olkinuorův zákrok proti Lapenkovově střele z voleje.
31:46'
Na ledě zůstal po opravdu tvrdém hitu ležet hostující Morozov, rozhodčím ale dlouho trvalo, než přerušili hru. Poté se ještě strhla menší šarvátka, nyní je ale důležité, že je Morozov schopen vstát a po svých odejít do šatny k ošetření a prohlídce.
31:19'
Čerepovec je v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka hostů.
30:32'
Je po přesilovce, neboť se vylučovalo i na straně Admiralu. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Shawn Lalonde.
30:15'
Vladivostoku se přesilovka zatím vůbec nedaří, dokonce tu byl i náznak akce hostů po pravém křídle.
29:19'
Admiral bude moci na nepříznivý stav reagovat v přesilovce, na trestnou lavici usedl Jegor Morozov, dostal dvě minuty za hákování.
28:54'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté odskakují do dvoubrankového náskoku, když po rychlém přrchodu do útočného pásma přihrál Monachov z levého kruhu před branku, kde si sjel ADAM LIŠKA a ten lehkou tečí i sou bruslí srazil puk za Olkinuoru. Rozhodčí dlouho zkoumal video, zda v tom nebyl úmysl, ale poté gól definitivně uznal. Asistence: Sergej Monachov, Bogdan Jakimov.
27:33'
Protiakci domácích teď táhl Voronin, chtěl projít středem, obrana Severstalu si ale na něj počkala a ke střele jej nepustila.
26:45'
Hosté jdou do vedení, když se po kombinaci dostal puk na modrou čáru, odkud napřáhl ILJA CHOCHLOV a jeho bomba se zastavila až v síti Olkinuorovy branky – 1:2. Asistence: German Gračjov, Jevgenij Lapenkov.
24:01'
Po objetí hostující branky se do zakončení cpal Butuzov, Podjapolskij byl ale na tuto alternativu připraven a zakročil.
23:49'
Už je po přesilovce, Admiral Vladivostok je v plném počtu.
23:20'
Admiral se osvobozuje, po mantinelu dojel puk až k Podjapolskému.
22:55'
Trubačjovova rána z levého kruhu mířila do horního růžku, Olkinuora ji zvládl vyrazit.
22:10'
Ve čtyřech to ale zatím domácím nedělá problémy a puky létají až před Podjapolského.
21:29'
Už se ale pískalo a Vladimir Butuzov dostal dvě minuty za vysokou hůl.
21:10'
Severstal má ponechanou výhodu, v útočném pásmu tak nyní víří v šesti lidech.
20:54'
Hostující Chochlov dobře pokryl puk za vlastní brankou a mohl poté v poklidu rozehrát.

Trestné minuty: 2:4
Je za námi první třetina, která už od úvodu přinášela celkem aktivní hokej a brzy jsme se dočkali i gólu. Ve třetí minutě využili domácí přesilovku, když se sklepnutím přesného pasu prosadil Denis Vicharev. Náskok ale Admiralu vydržel pouze do osmé minuty, to pak po přihrávce zpoza branky srovnal Jurij Trubačjov. Poté se hra lehce uklidnila, celky se soustředily na obranu a další gól již nepadl. Do kabin se tak odešlo za stavu 1:1.
20:00'
19:12'
Liška hledal Trubačjova, celá akce však skončila neúspěchem, domácí opět vyhodili.
18:47'
Vysokým obloučkem letí puk až k Podjapolskému, obranná práce Admiralu je odměněna potleskem tribun.
18:08'
Čerepovec má puk ve svém držení, musí ale začínat z hloubi vlastního pásma.
17:24'
Už se pískalo a Alexandr Mereskin obdržel dvouminutový trest za hákování.
16:59'
Hosté dostali výhodu, na trestnou lavici půjde po přerušení Alexandr Mereskin.
16:25'
O něco lépe vypadala střela Ostrovského, ten z levého křídla mířil ke vzdálenější tyčce, Podjapolskij zasáhl rychlou lapačkou.
15:48'
Dobrou pozici na středu si našel Ďakov a ještě před svým atakováním zvládl vystřelit. Opět ale trefil připraveného Podjapolského.
15:10'
Neuspěl ani domácí Lalonde ranou od modré čáry, Podjapolskij si jeho ránu našel a skryl v chráničích.
14:37'
Adam Almqvist se sice probil okolo levého mantinelu do útočného pásma, tam ale jeho cesta skončila na dvou obráncích Severstalu. Začalo se nyní více bránit a ubylo šancí.
13:21'
Chochlov pálil z dálky, Olkinuorovu branku ale netrefil.
12:05'
Už je po přesilovce, Makejev mohl opětovně naskočit na led.
11:54'
Teď už dokonce puk letěl až ke Olkinuorovi a Admiral musí začínat další postupnou akci.
11:27'
Vladivostok je sice usazen v útočném pásmu, zatím ale hráči pouze honí puk kolem mantinelu a ke střelbě se nemohou dostat.
10:09'
Navíc si zahraje přesilovku, neboť po zákroku se u branky strhla menší potyčka a Nikita Makejev dostal dvě minuty za hrubost.
10:09'
Podjapolskij nyní pro jistotu přikryl poskakující nahození ze středního pásma, Admiral tak zdarma získal vhazování před brankou.
09:29'
Hosté dělají chyby v rozehrávce a pouští Vladivostok do protiútoku. Nyní se za volným pukem hnal Mereskin a z úhlu se snažil překvapit Podjapolského.
08:35'
Po buly v útočném pásmu nasadil ke střele z levého kruhu Ljungh, trefil však přímo postoj gólmana Podjapolského.
08:14'
Vyhozený puk končí za brankou Admiralu, o zakázané uvolnění se ale nekoná. Oba celky střídají za hry, domácí se u toho chystají ke kontru.
07:19'
Akce ale pokračovala a Severstal se dočkal vyrovnání, když si na přihrávku zpoza branky najel JURIJ TRUBAČJOV a rychlým zakončením prostřelil Olkinuoru – 1:1. Asistence: Igor Geraskin, Makar Chabarov.
07:09'
Ilja Chochlov possílal pěknou přihrávku před branku, puk ale nebyl nikým tečován a skončil v rohu.
06:24'
Hostující Vovčenko se pustil do individuální akce, proti přesile ale na pravé straně neměl mnoho šancí a pořádné zakončení tak nevymyslel.
05:36'
Přihrávku před branku dostal Monachov, zblízka si ale na Olkinuoru nepřišel.
04:45'
Nikita Chlystov vyhrál bruslařský souboj o puk a zabránil tak domácím v rychlém brejku. V poklidu poté rozehrál protiútok.
03:48'
Vedoucí branka domácí samozřejmě nabudila a opět se tak hráči Vladivostoku cpou do útoku.
02:40'
Další akce už ale skončila gólem a Vladivostok vede. Ljungh našel u tyčky číhajícího DENISE VICHAREVA a ten zblízka sklepl puk za přemisťujícího se Podjapolského. Přesilovka je využitá, Admiral vede 1:0. Asistence: Markus Ljungh, Martin Bakoš.
02:26'
Bombu od modré vyslal Lalonde, Podjapolskij tuto ránu zvládl pokrýt.
01:46'
Vasilil Strelcov ukazuje, že Vladislav Kodola poslal puk mimo led a rozhodčí byl stejného názoru. Dostal tak dvě minuty za zdržování hry a Admiral si zahraje první přesilovku.
00:49'
Pěkná přihrávka přes celou šíři kluziště přilétla ke Geraskinovi, ten z první vyslal nepříjemný švih na gólmana. Olkinuora je tak od začátku v plném zápřahu.
00:20'
Olkinuora si připsal první zákrok a to proti Liškově střele z takřka nulového úhlu.
00:01'

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, A. Osipov, Miščenko, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij, Ibatullin – Bakoš, Ljungh, Vicharev (A) – V. Butuzov, J. Petrov (C), K. Voronin – A. Strelcov, V. Strelcov, Konnov – Dělnov, Mereskin (A), Lisin.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Provolněv, Makejev, Kudako, Chabarov, Chochlov, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – A. Alexejev, Morozov, Kodola – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko (A) – Lapenkov, J. Bodrov, Gračjov – I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Bondar, Ravodin – Viljugin, Goljak.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas ve Fetisov Areně začne v 9:00, takže si ráno přivstaňte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (VLA) 11 (5+6)
Libor Šulák (ČER) 1 (0+1)
Adam Liška (ČER) 5 (0+5)
O něco lépe jsou na tom zatím hráči Vladivostoku, kteří mají ve Východní konferenci 22 bodů a patří jim šesté místo, zatímco Severstal nasbíral 17 bodů a v Západní konferenci je na osmém místě tabulky.
Oba celky nezažily dobrý poslední zápas, pro Vladivostok navíc domácí porážka s Jaroslavlí znamenala ukončení pětizápsové šňůry výher. Čerepovec hrá naposledy na ledě Chabarovsku a v na góly opravdu chudém utkání prohrál těsně 0:1
Dnes tak budeme sledovat snahu obou celků vrátit se na vítěznou vlnu, mírného favorita hledejme u domácího Admiralu.
Dobré ráno u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Admiral Vladivostok a Severstal Čerepovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.