Minsk - Čerepovec | ONLINE | 22.12.2012 17:00 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný večer.
Vyrovnaný zápas museli rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu Čerepovce a ten tak dnes získává dva body za vítězství 3:4 po samostatných nájezdech.
65:00
Čerepovec právě vstřelil branku!
Rozhodující nájezd proměnil VADIM ŠIPAČOV a připisuje tak svému týmu bod navíc.
0:2
K třetímu nájezdu Čerepovce se rozjel Šipačov, který dokázal prostřelit Haugena mezi betony a připisuje svému týmu bod navíc.
0:1
Úspěšný nebyl ani Stapleton, který svůj pokus poslal jen do betonů Košečkina.
0:1
Druhou sérii načal Medvěděv, který ale trefil pouze břevno.
0:1
Za domácí jel Irgl, který se to přehnal s kličkami a branku netrefil.
0:1
Jako první se ke svému nájezdu vydal hostující Běrdnikov, který bekhendovou kličkou překonal Haugena.
Samostatné nájezdy začínají.
O osudu zápasu budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:30
Stas se pokusil obtočit okolo branky a zasunout kotouč za Košečkina, ale jeho snaha byla marná.
63:43
Laine předvedl před Košečkinem dobrou teč, která ale skončila těsně vedle pravé tyče.
62:51
Běrdnikov se rozjel k sólu, které se snažil zakončit střelou přes obránce. To se mu ale nepovedlo, jelikož trefil právě onoho obránce do nohou.
61:45
Lehké nahození Andersona od modré čáry si Haugen pohlídal.
60:51
Pavelski se snažil rozhodnout, ale jeho individuální akce brankou neskončila.
60:01
Začalo prodloužení.
Šedesát minut zápas nerozhodl a tak bude muset rozhodnout prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:58
Oddechový čas pro domácí.
59:45
Hosté drží puk za vlastní brankou a už vyčkávají na prodloužení.
58:36
Hosté jsou natlačeni v útočném pásmu, ale přes dobrou obranu Minsku se nedokáží dostat do zakončení.
57:54
Z velkého úhlu se snažil překvapit Haugena Šipačov, ale domácí brankář byl pozorný a puk raději přidržel.
56:44
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovou hru, po krásné kombinaci, kde Zbyněk Irgl našel před brankou dobře postaveného TIMA STAPLETONA, který poslal puk z první do branky. Asistence: Zbyněk Irgl, Joe Pavelski.
56:16
Domácí dostávají dobrou příležitost na vyrovnání, když je vyloučen Jegoršev na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.
55:33
Goroškov se pokusil od modré čáry vstřelit branku, ale proti byl Košečkin, který puk vykopl betonem.
54:21
Znova to byl Irgl, kdo se snažil překonat Košečkina, ale tentokrát hostující brankář nemusel ani zasahovat, když Irgl vystřelil vedle branky.
53:25
Domácí se tlačí do útoku a snaží se vyrovnat, ale zatím marně, když střela Irgla skončila ve výstroji Košečkina.
51:33
Hosté nabídnutou přesilovou hru využívají, když si mezi kruhy sjel VADIM ŠIPAČOV a vymetl levou šibenici Haugenovi svatyně. Asistence: Stanislav Jegoršev.
51:07
Oddechový čas pro hosty.
51:07
Čarnavok se provinil podražením a je vyloučen na 2 minuty. Hosté budou hrát přesilovou hru.
50:13
Na ledě je nyní hodně prostoru, ale zatím toho ani jeden tým nevyužívá.
49:47
Vylučovat se nyní bude na obou stranách, za domácí je vyloučen na 2 minuty Pavelski a na straně hostí si na 2 minuty odpočne Rjazancev. Oba dostali trest za hru vysokou holí.
49:11
Po rychlé kombinaci se ke střele dostal Irgl, ale puk v poslední chvílí přeskočil hokejku a jeho střela tak byla velmi slabá.
48:00
Kazakovcev se dostal k odraženému puku a ihned jej poslal na branku, kde Haugen předvedl dobrý zákrok lapačkou a puk chytil.
46:45
Hra se v těchto chvílích zpomalila a oba týmy začínají méně riskovat.
44:23
Rozjetý Šipačov se snažil z levého křídla překvapit Haugena prudkou střelou, ale domácí brankář dokázal tuto střelu vyrazit.
43:48
Lehké nahození od Laaksa raději Haugen přidržel.
42:59
Linglet se dokázal natlačit z pravého křídla před branku a vystřelit, bohužel ale vystřelil vedle branky.
41:36
Na druhé straně se rozjel Stoljarov a vyslal střelu, kterou domácí obrana srazila do ochranné sítě.
40:50
Před modrou čárou napřáhl ke střele Irgl a jeho střela nadělala Košečkinovi problémy, které ale hostující brankář vyřešil.
40:01
40:00
39:12
Medvěděv se dostal z levého křídla do zakončení, ale jeho pokus si pohlídal Haugen.
37:58
37:35
Z pravého kruhu se dostal ke střele Rjazancev, ale jeho pokus skončil v boční síti.
36:45
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nedaří se jim ohrozit branku.
35:58
Murphy odchází na trestnou lavici na 2 minuty za krosček.
35:22
Hosté se usadili v útočném pásmu a pokračují ve svém tlaku.
34:18
Máme znova vyrovnáno, když hosté vyvinuli velký tlak na branku Haugena, který zůstal po jednom ze svých zákroků rozhozený a nedokázal se včas postavit na nohy a toho využil JEVGENIJ KETOV, který vyslal tvrdou střelu do horní poloviny branky. Asistence: Bogdan Kiseljevič.
33:33
Domácí nevyřešili své přečíslení dobře, když puk v útočném pásmu ztratili.
31:25
Hra je velmi plynulá a skoro se nepřerušuje, což nám přináší pěkný hokej.
29:25
28:36
Domácí jsou ve svých přesilových hrách velmi nebezpeční, tentokrát se z mezikruží snažil vstřelit branku Stapleton, ale bohužel branku přestřelil.
27:25
Ketov se provinil hákováním a je vyloučen na 2 minuty.
26:44
Navýšit vedení Minsku mohl Laine, ale jeho střelu zablokovala hostující obrana.
25:56
K vidění je v těchto vyrovnaná hra, kde se do šancí dostávají oba dva týmy.
23:33
Vyrovnání měl na hokejce Stoljarov, ale z dobré pozice branku přestřelil.
22:02
Rjazancev na modré čáře napřáhl a vyslal na branku Minsku tvrdou střelu, která skončila až v lapačce Haugena.
21:00
Pavelski se dostal k odraženému puku a vystřelil do pravé tyče, od které se puk odrazil pod Košečkina, který měl velké štěstí, že si puk nesrazil do branky.
20:01
20:00
19:36
Po velkém tlaku se dostal ke střele Niskala, který provětral betony Košečkina.
18:52
Andersen si pomohl nedovoleným zákrokem a odchází na 2 minuty na trestnou lavici.
18:24
Cory Murphy našel rozjetého ZBYŇKA IRGLA, který se dostal ke střele přes obránce a jeho pokus skončil až v brance, když trefil přesně prostor nad ramenem Košečkina. Asistence: Cory Murphy.
17:32
Domácí uzamkli Čerepovec v jeho třetině a jen díky Košečkinovi se skóre nemění.
16:44
Jegoršev si pomohl drobným háčkem a odchází na 2 minuty na trestnou lavici.
15:22
Niklas Bergfors přenechal puk mezi kruhy TIMU WANDELLOVI, který vymetl pavučinu v pravé šibenici a vyrovnává tak dnešní zápas. Asistence: Niklas Bergfors.
14:49
Z velkého úhlu se dostal ke střele Ketov, ale Haugen byl připraven a puk raději přidržel.
13:56
Pivko se snažil najít rozjetého Lingleta, ale ten si puk nedokázal zpracovat a tak se ke kotouči dostali hosté.
11:45
Pavelski vyslal dobrou přihrávkou do úniku Laineho, ale ten ztratil rychlost a o puk nakonec i přišel.
10:25
Další střela od modré čáry na branku Minsku, když dobrý pokus vyslal Laakso, ale tentokrát byl Haugen připraven a puk chytil do lapačky.
9:32
9:01
Od modré čáry vystřelil Čáslava a jeho pokus nadělal Haugenovi velké starosti, které ale nakonec dokázal vyřešit.
8:03
Hosté se usadili v útočném pásmu, kde se snaží střílet od modré čáry.
7:32
Linglet neuhlídal svojí hůl a zasáhl soupeře do obličeje a za to si pobude 2 minuty na trestné lavici.
6:36
6:00
Od modré čáry vystřelil Šipačov, ale Haugen na puk viděl a dokázal jej chytit.
5:37
Hosté v plném počtu. Začíná jejich přesilová hra.
4:36
Útočným faulem se provinil Stapleton a ten si posedí 2 minuty na trestné lavici. Hrát se bude čtyři na čtyři.
4:13
Pavelski mohl vstřelit svojí druhou branku v utkání, ale tentokrát byl úspěšnější Košečkin, který puk dokázal vyrazit.
3:37
Domácí budou hrát další přesilovou hru, když je na 2 minuty za držení hole vyloučen Medvěděv.
3:15
Domácí se stále drží v útočném pásmu a pokračují ve svém tlaku.
2:25
Minsk nabídnutou přesilovou hru využívá! Tim Stapleton poslal puk za branku, kde jej převzal JOE PAVELSKI, který se rychle dostal před branku a střelou mezi Košečkinovi betony otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Tim Stapleton.
1:11
Rjazancev se provinil nedovoleným bráněním a odchází na 2 minuty na trestnou lavici.
0:34
Irgl se snažil překvapit Košečkina z pravé strany, ale jeho pokus branku netrefil.
00:01

HC Dinamo Minsk: Haugen - Denisov, Niskala, Krajíček, Goroškov, Murphy, Čarnavok, Nahačov - Irgl, Pavelski, Laine - Drozd, Platt, Stapleton - Kulakov, Meleško, Stas - Linglet, Pivko, Kužujev

Severstal Čerepovec: Košečkin - Jegoršev, Kiseljevič, Čáslava, Rjazancev, Andersen, Laakso, Popov - Ketov, Kazionov, Šipačov - Bergfors, Wandell, Stoljarov - Běrdnikov, Kazakovcev, Zemčenko - Fedosejev, Medvěděv, Dědunov

Rozhodčí: Šjuplakov, Čerenkov - Misjur, Raming.
Severstal Čerepovec

Čerepovec je na tom lépe než jeho dnešní soupeř, když se nachází se ziskem jednapadesáti bodů na šestém místě Západní konference a má letošní sezónu rozehranou velice dobře. Vítězství v dnešním zápase by Čerepovci upevnilo postavení v tabulce a dodalo klid do dalších zápasů.

Čerepovec v posledním ligovém zápase vyhrál na ledě Čechova 1:0.
HC Dinamo Minsk

Minsk v letošní sezóně podává nevyrovnané výkony a tak se nachází na desáté pozici Západní konference, když z pětatřiceti zápasů dokázal uhrát čtyřiačtyřicet bodů. Ale boje o pozice, které zaručují účast ve vyřazovacích nejsou ztracené a tak záleží jen na výkonech samotného Minsku jestli se do nich dostane či nikoliv.

V posledním ligovém zápase Minsk porazil na svém ledě Nižněkamsk 3:1.
Přeji krásný podvečer všem fanouškům dobrého hokeje. Kontinentální hokejová liga (KHL) má na programu další kolo a my budeme sledovat utkání, ve kterém se střetne HC Dinamo Minsk a Severstal Čerepovec. Podle sázkových kanceláří je favoritem tohoto zápasu domácí celek, ale KHL je plná překvapení, takže tento duel může dopadnout jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.